Plone - en to eu translation catalogue (111 entries)

note: Default: "Action"
en: Action
eu: Akzioa

note: Default: "Add"
en: Add (object list)
eu: Gehitu (objektu zerrenda)

note: Default: "Add action"
en: Add action
eu: Gehitu akzioa

note: Default: "Add item"
en: Add item
eu: Gehitu elementua

note: Default: "Add link"
en: Add link
eu: Gehitu esteka

note: Default: "Add logo"
en: Add logo
eu: Gehitu logoa

note: Default: "Advanced facet?"
en: Advanced facet?
eu: Fazeta aurreratua?

note: Default: "Advanced facets are initially hidden and displayed on demand"
en: Advanced facets are initially hidden and displayed on demand
eu: Fazeta aurreratuak ezkutatuta daude hasieran eta eskatu ahala erakusten dira

note: Default: "Alt text"
en: Alt text
eu: Testu alternatiboa

note: Default: "Ascending"
en: Ascending
eu: Goraka

note: Default: "Back"
en: Back
eu: Atzera

note: Default: "Background color"
en: Background color
eu: Atzeko planoaren kolorea

note: Default: "Base search query"
en: Base search query
eu: Oinarrizko bilaketa

note: Default: "Block Width"
en: Block Width
eu: Blokearen zabalera

note: Default: "Breadcrumbs"
en: Breadcrumbs
eu: Breadcrumbak

note: Default: "Cancel search"
en: Cancel search
eu: Utzi bilaketa

note: Default: "Close menu"
en: Close menu
eu: Itxi menua

note: Default: "Collapse item"
en: Collapse item
eu: Ezkutatu elementua

note: Default: "The color contrast ratio {contrastRatio}:1 might not be accessible for all. WCAG Level: {complianceLevel}"
en: ColorContrastCheckerMessage
eu: Baliteke {contrastRatio}:1 kolore kontrastearen ratioa guztientzat irisgarri ez izatea. WCAG maila: {complianceLevel}

note: Default: "Contact"
en: Contact
eu: Kontaktua

note: Default: "Controls"
en: Controls
eu: Kontrolak

note: Default: "Descending"
en: Descending
eu: Beheraka

note: Default: "Description"
en: Description
eu: Deskribapena

note: Default: "Distributed under the {license}."
en: Distributed under the {license}.
eu: {license} lizentziapean banatua.

note: Default: "Download file"
en: Download file
eu: Deskargatu fitxategia

note: Default: "E-mail"
en: E-mail
eu: Eposta

note: Default: "Empty object list"
en: Empty object list
eu: Hustu objektuen zerrenda

note: Default: "End"
en: End
eu: Amaiera

note: Default: "Facet"
en: Facet
eu: Fazeta

note: Default: "Facet widget"
en: Facet widget
eu: Fazetaren widgeta

note: Default: "Facets"
en: Facets
eu: Fazetak

note: Default: "Field"
en: Field
eu: Eremua

note: Default: "Follow us:"
en: Follow us:
eu: Jarrai gaitzazu

note: Default: "GNU GPL v2 license"
en: GNU GPL license
eu: GNU GPL

note: Default: "Headline"
en: Headline
eu: Goiburukoa

note: Default: "Hidden facets will still filter the results if proper parameters are passed in URLs"
en: Hidden facets will still filter the results if proper parameters are passed in URLs
eu: Ezkutatutako fazetek ere emaitzak filtratzen dituzte URLan dagozkien parametroak pasatuz gero

note: Default: "Hide facet?"
en: Hide facet?
eu: Ezkutatu fazeta?

note: Default: "Home"
en: Home
eu: Hasiera

note: Default: "ICS Download"
en: ICS-Download
eu: Deskargatu ICS fitxategia

note: Default: "Icon"
en: Icon
eu: Ikonoa

note: Default: "Image"
en: Image
eu: Irudia

note: Default: "Invalid block - Will be removed on saving"
en: Invalid Block
eu: Blokea ez da zuzena

note: Default: "Item"
en: Item
eu: Elementua

note: Default: "Label"
en: Label
eu: Etiketa

note: Default: "Link"
en: Link
eu: Esteka

note: Default: "List"
en: List
eu: Zerrenda

note: Default: "List with images"
en: List with images
eu: Irudidun zerrenda

note: Default: "Location"
en: Location
eu: Kokalekua

note: Default: "Log in"
en: Log in
eu: Sartu

note: Default: "Log out"
en: Log out
eu: Irten

note: Default: "Logo"
en: Logo
eu: Logoa

note: Default: "Logo image"
en: Logo image
eu: Logoaren irudia

note: Default: "Logo of"
en: Logo of
eu: Logoa

note: Default: "Move down"
en: Move down
eu: Mugitu behera

note: Default: "Move up"
en: Move up
eu: Mugitu gora

note: Default: "Multiple choices?"
en: Multiple choices?
eu: Aukera anitzak?

note: Default: "Next Page"
en: Next Page
eu: Hurrengo orria

note: Default: "No image selected"
en: No image selected
eu: Ez da irudirik aukeratu

note: Default: "No items found in this container."
en: No items found in this container.
eu: Ez dago elementurik

note: Default: "No selection"
en: No selection
eu: Aukeraketarik ez

note: Default: "Open configuration"
en: Open configuration
eu: Ireki konfigurazioa

note: Default: "Open in a new tab"
en: Open in a new tab
eu: Ireki fitxa berrian

note: Default: "Open menu"
en: Open menu
eu: Ireki menua

note: Default: "Overview"
en: Overview
eu: Gainbegirada

note: Default: "Pagination Navigation"
en: Pagination Navigation
eu: Orrialdekako nabigazioa

note: Default: "Pagination Navigation for {headline}"
en: Pagination Navigation for {headline}
eu: {headline}en orrialdekako nabigazioa

note: Default: "Phone"
en: Phone
eu: Telefonoa

note: Default: "Please choose an existing content as source for this element"
en: Please choose an existing content as source for this element
eu: Aukeratu eduki bat elementu honen iturburu gisa

note: Default: "Plone Foundation"
en: Plone Foundation
eu: Plone Fundazioa

note: Default: "Plone{reg} Open Source CMS/WCM"
en: Plone{reg} Open Source CMS/WCM
eu: Plone{reg} Kode Irekiko EKS

note: Default: "Press"
en: Press
eu: Sakatu

note: Default: "Previous Page"
en: Previous Page
eu: Aurreko orria

note: Default: "Register"
en: Register
eu: Eman izena

note: Default: "Remove item"
en: Remove item
eu: Kendu elementua

note: Default: "Result"
en: Result
eu: Emaitza

note: Default: "Room"
en: Room
eu: Gela

note: Default: "Search"
en: Search
eu: Bilatu

note: Default: "Search Site"
en: Search Site
eu: Bilatu atarian

note: Default: "Search block"
en: Search block
eu: Bilaketa blokea

note: Default: "Search button label"
en: Search button label
eu: Bilaketa botoiaren etiketa

note: Default: "Search for People, E-Mail Address, Phone Number, ..."
en: Search for People, E-Mail Address, Phone Number, ...
eu: Bilatu pertsonak, eposta helbideak, telefono zenbakiak, ...

note: Default: "Search input label"
en: Search input label
eu: Bilaketa botoiaren testua

note: Default: "Search results"
en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

note: Default: "Searched for"
en: Searched for
eu: Hau bilatu duzu

note: Default: "Section title"
en: Section title
eu: Atalaren izenburua

note: Default: "Show item"
en: Show item
eu: Erakutsi elementua

note: Default: "Show search button?"
en: Show search button?
eu: Erakutsi bilaketa botoia?

note: Default: "Show search input?"
en: Show search input?
eu: Erakutsi bilaketa laukia?

note: Default: "Show sorting?"
en: Show sorting?
eu: Erakutsi ordenazioa?

note: Default: "Show total results"
en: Show total results
eu: Erakutsi emaitza kopurua

note: Default: "Simple"
en: Simple
eu: Sinplea

note: Default: "Sitemap"
en: Sitemap
eu: Webgunearen mapa

note: Default: "Sort on"
en: Sort on
eu: Ordenazioa

note: Default: "Sort on options"
en: Sort on options
eu: Ordenazioaren aukerak

note: Default: "Sorted on"
en: Sorted on
eu: Honen arabera ordenatuta

note: Default: "Sorting"
en: Sorting
eu: Ordenazioa

note: Default: "Sponsored by:"
en: Sponsored by:
eu: Honek babestuta:

note: Default: "Start"
en: Start
eu: Hasiera

note: Default: "Target"
en: Target
eu: Helburua

note: Default: "The button presence disables the live search, the query is issued when you press ENTER"
en: The button presence disables the live search, the query is issued when you press ENTER
eu: Botoia badago, zuzeneko bilaketa desgaituta dago, bilaketa ENTER sakatzean egingo da

note: Default: "The {plonecms} is {copyright} 2000-{current_year} by the {plonefoundation} and friends."
en: The {plonecms} is {copyright} 2000-{current_year} by the {plonefoundation} and friends.
eu: {plonecms} {copyright} 2000-{current_year} {plonefoundation} eta lagunek egindakoa.

note: Default: "Title"
en: Title
eu: Izenburua

note: Default: "Unknown Block {block}"
en: Unknown Block
eu: Bloke ezezaguna

note: Default: "Website"
en: Website
eu: Webgunea

note: Default: "Available views"
en: availableViews
eu: Bistak

note: Default: "Delete"
en: delete
eu: Ezabatu

note: Default: "Clear image"
en: image_block_clear
eu: Garbitu

note: Default: "Image preview"
en: image_block_preview
eu: Irudia aurreikusi

note: Default: "Loading"
en: loading
eu: Kargatzen

note: Default: "of"
en: of
eu: -

note: Default: "Views"
en: views
eu: Vistak
