class-validator - en to nl_NL translation catalogue (101 entries)

en: $IS_INSTANCE decorator expects and object as value, but got falsy value.
nl_NL: $IS_INSTANCE decorator verwacht en object als waarde, maar kreeg falsy waarde.

en: $property is not a valid decimal number.
nl_NL: $property is geen geldig decimaal nummer.

en: $property must be a BIC or SWIFT code
nl_NL: $property moet een BIC of SWIFT code zijn

en: $property must be a boolean string
nl_NL: $property moet een tekenreeks zijn

en: $property must be a boolean value
nl_NL: $property moet een booleaanse waarde zijn

en: $property must be a BTC address
nl_NL: $property moet een BTC adres zijn

en: $property must be a credit card
nl_NL: $property moet een creditcard zijn

en: $property must be a currency
nl_NL: $property moet een valuta zijn

en: $property must be a data uri format
nl_NL: $property moet een data uri formaat zijn

en: $property must be a Date instance
nl_NL: $property moet een datum zijn

en: $property must be a Firebase Push Id
nl_NL: $property moet een Firebase Push Id zijn

en: $property must be a hash of type $constraint1
nl_NL: $property moet een hash van type $constraint1 zijn

en: $property must be a hexadecimal color
nl_NL: $property moet een hexadecimale kleur zijn

en: $property must be a hexadecimal number
nl_NL: $property moet een hexadecimaal getal zijn

en: $property must be a HSL color
nl_NL: $property moet een HSL-kleur zijn

en: $property must be a identity card number
nl_NL: $property moet een identiteitskaart nummer zijn

en: $property must be a ISSN
nl_NL: $property moet een ISSN zijn

en: $property must be a json string
nl_NL: $property moet een json string zijn

en: $property must be a jwt string
nl_NL: $property moet een wt string zijn

en: $property must be a latitude string or number
nl_NL: $property moet een breedtegraad of getal zijn

en: $property must be a latitude,longitude string
nl_NL: $property moet een breedtegraad zijn, lengtegraad string

en: $property must be a longitude string or number
nl_NL: $property moet een lengtegraad of getal zijn

en: $property must be a lowercase string
nl_NL: $property moet een kleine tekenreeks zijn

en: $property must be a MAC Address
nl_NL: $property moet een MAC-adres zijn

en: $property must be a mongodb id
nl_NL: $property moet een mongodb id zijn

en: $property must be a negative number
nl_NL: $property moet een negatief getal zijn

en: $property must be a non-empty object
nl_NL: $property mag geen leeg object zijn

en: $property must be a number conforming to the specified constraints
nl_NL: $property moet een getal zijn dat overeenkomt met de opgegeven kaders

en: $property must be a number string
nl_NL: $property moet een tekenreeks van getallen zijn

en: $property must be a phone number
nl_NL: $property moet een telefoonnummer zijn

en: $property must be a port
nl_NL: $property moet een poort zijn

en: $property must be a positive number
nl_NL: $property moet een positief getal zijn

en: $property must be a postal code
nl_NL: $property moet een postcode zijn

en: $property must be a Semantic Versioning Specification
nl_NL: $property moet een Semantic Versiespecificatie zijn

en: $property must be a string
nl_NL: $property moet een tekenreeks zijn

en: $property must be a valid domain name
nl_NL: $property moet een geldige domeinnaam zijn

en: $property must be a valid enum value
nl_NL: $property moet een geldige enum waarde zijn

en: $property must be a valid ISO 8601 date string
nl_NL: $property moet een geldige ISO 8601 datum string zijn

en: $property must be a valid ISO31661 Alpha2 code
nl_NL: $property moet een geldige ISO31661 Alfa2 code zijn

en: $property must be a valid ISO31661 Alpha3 code
nl_NL: $property moet een geldige ISO31661 Alpha3 code zijn

en: $property must be a valid phone number
nl_NL: $property moet een geldig telefoonnummer zijn

en: $property must be a valid representation of military time in the format HH:MM
nl_NL: $property moet een geldige representatie van militaire tijd zijn in het formaat HH:MM

en: $property must be an array
nl_NL: $property moet een array zijn

en: $property must be an EAN (European Article Number)
nl_NL: $property moet een EAN zijn (Europees artikelnummer)

en: $property must be an email
nl_NL: $property moet een e-mail zijn

en: $property must be an Ethereum address
nl_NL: $property moet een Ethereum-adres zijn

en: $property must be an IBAN
nl_NL: $property moet een IBAN zijn

en: $property must be an instance of $constraint1name
nl_NL: $property moet een exemplaar zijn van $constraint1name

en: $property must be an integer number
nl_NL: $property moet een geheel getal zijn

en: $property must be an ip address
nl_NL: $property moet een IP-adres zijn

en: $property must be an ISBN
nl_NL: $property moet een ISBN zijn

en: $property must be an ISIN (stock/security identifier)
nl_NL: $property moet een ISIN zijn (voorraad/veiligheidsidentificatie)

en: $property must be an ISRC
nl_NL: $property moet een ISRC zijn

en: $property must be an object
nl_NL: $property moet een object zijn

en: $property must be an URL address
nl_NL: $property moet een URL adres zijn

en: $property must be an UUID
nl_NL: $property moet een UUID zijn

en: $property must be base32 encoded
nl_NL: $property moet base32 gecodeerd zijn

en: $property must be base64 encoded
nl_NL: $property moet base64 gecodeerd zijn

en: $property must be divisible by $constraint1
nl_NL: $property moet deelbaar zijn door $constraint1

en: $property must be empty
nl_NL: $property moet leeg zijn

en: $property must be equal to $constraint1
nl_NL: $property moet gelijk zijn aan $constraint1

en: $property must be locale
nl_NL: $property moet lokaal zijn

en: $property must be longer than or equal to $constraint1 and shorter than or equal to $constraint2 characters
nl_NL: $property moet langer dan of gelijk aan $constraint1 en korter dan of gelijk aan $constraint2 tekens

en: $property must be longer than or equal to $constraint1 characters
nl_NL: $property moet langer zijn dan of gelijk aan $constraint1 tekens

en: $property must be magnet uri format
nl_NL: $property moet een magneeturi formaat zijn

en: $property must be MIME type format
nl_NL: $property moet MIME-type formaat zijn

en: $property must be one of the following values: $constraint1
nl_NL: $property moet een van de volgende waarden zijn: $constraint1

en: $property must be RFC 3339 date
nl_NL: $property moet RFC 3339 datum zijn

en: $property must be RGB color
nl_NL: $property moet RGB kleur zijn

en: $property must be shorter than or equal to $constraint1 characters
nl_NL: $property moet korter of gelijk aan $constraint1 tekens zijn

en: $property must be shorter than or equal to $constraint2 characters
nl_NL: $property moet korter of gelijk aan $constraint2 tekens zijn

en: $property must be uppercase
nl_NL: $property moet hoofdletters zijn

en: $property must be valid octal number
nl_NL: $property moet een geldig octaal nummer zijn

en: $property must be valid passport number
nl_NL: $property moet een geldig paspoort nummer zijn

en: $property must contain $constraint1 values
nl_NL: $property moet $constraint1 waarden bevatten

en: $property must contain a $constraint1 string
nl_NL: $property moet een $constraint1 tekenreeks bevatten

en: $property must contain a full-width and half-width characters
nl_NL: $property moet een hele breedte en halve breedte tekens bevatten

en: $property must contain a full-width characters
nl_NL: $property moet een hele breedte tekens bevatten

en: $property must contain a half-width characters
nl_NL: $property moet een half breedte tekens bevatten

en: $property must contain any surrogate pairs chars
nl_NL: $property moet surrogeertekens bevatten

en: $property must contain at least $constraint1 elements
nl_NL: $property moet ten minste $constraint1 elementen bevatten

en: $property must contain not more than $constraint1 elements
nl_NL: $property mag niet meer dan $constraint1 elementen bevatten

en: $property must contain one or more multibyte chars
nl_NL: $property moet een of meer multibyte tekens bevatten

en: $property must contain only ASCII characters
nl_NL: $property mag alleen ASCII tekens bevatten

en: $property must contain only letters (a-zA-Z)
nl_NL: $property mag alleen letters (a-zA-Z) bevatten

en: $property must contain only letters and numbers
nl_NL: $property mag alleen letters en cijfers bevatten

en: $property must match $constraint1 regular expression
nl_NL: $property moet overeenkomen met $constraint1 reguliere expressie

en: $property must not be greater than $constraint1
nl_NL: $property mag niet groter zijn dan $constraint1

en: $property must not be less than $constraint1
nl_NL: $property mag niet minder zijn dan $constraint1

en: $property should not be empty
nl_NL: $property mag niet leeg zijn

en: $property should not be equal to $constraint1
nl_NL: $property mag niet gelijk zijn aan $constraint1

en: $property should not be null or undefined
nl_NL: $property mag niet leeg of ongedefinieerd zijn

en: $property should not be one of the following values: $constraint1
nl_NL: $property mag niet een van de volgende waardes zijn: $constraint1

en: $property should not contain $constraint1 values
nl_NL: $property mag geen $constraint1 waarden bevatten

en: $property should not contain a $constraint1 string
nl_NL: $property mag geen $constraint1 tekenreeks bevatten

en: $property's byte length must fall into ($constraint1, $constraint2) range
nl_NL: De byte lengte van $propertymoet in ($constraint1, $constraint2) bereik vallen

en: All $property's elements must be unique
nl_NL: Alle elementen van $propertymoeten uniek zijn

en: each value in
nl_NL: elke waarde in

en: maximal allowed date for
nl_NL: maximale toegestane datum voor

en: minimal allowed date for
nl_NL: Minimale datum voor

en: nested property $property must be either object or array
nl_NL: geneste eigenschap $property moet een object of een array zijn
