class-validator - en to uk_UA translation catalogue (102 entries)

en: $IS_INSTANCE decorator expects and object as value, but got falsy value.
uk_UA: $IS_INSTANCE декоратор очікує і об’єкт як значення, але отримав помилкове значення.

en: $property is $constraint1
uk_UA: $property $constraint1

en: $property is not a valid decimal number.
uk_UA: $property не є припустимим десятковим числом.

en: $property must be a BIC or SWIFT code
uk_UA: $property повинен бути кодом BIC або SWIFT

en: $property must be a boolean string
uk_UA: $property має бути логічним рядком

en: $property must be a boolean value
uk_UA: $property має бути логічним значенням

en: $property must be a BTC address
uk_UA: $property має бути адресою BTC

en: $property must be a credit card
uk_UA: $property має бути кредитною карткою

en: $property must be a currency
uk_UA: $property має бути валютою

en: $property must be a data uri format
uk_UA: $property має бути форматом даних uri

en: $property must be a Date instance
uk_UA: $property повинен бути датою

en: $property must be a Firebase Push Id
uk_UA: $property повинен бути Firebase ID

en: $property must be a hash of type $constraint1
uk_UA: $property має бути хеш типу $constraint1

en: $property must be a hexadecimal color
uk_UA: $property має бути шістнадцятковим кольором

en: $property must be a hexadecimal number
uk_UA: $property має бути шістнадцятковим числом

en: $property must be a HSL color
uk_UA: $property має бути кольором HSL

en: $property must be a identity card number
uk_UA: $property повинен бути номером візитної картки

en: $property must be a ISSN
uk_UA: $property має бути ISSN

en: $property must be a json string
uk_UA: $property повинен бути json рядок

en: $property must be a jwt string
uk_UA: $property повинен бути jwt-рядок

en: $property must be a latitude string or number
uk_UA: $property має бути рядком широти або числом

en: $property must be a latitude,longitude string
uk_UA: $property має бути широтою, рядок довготи

en: $property must be a longitude string or number
uk_UA: $property має бути рядком довготи або числом

en: $property must be a lowercase string
uk_UA: $property має бути рядком нижнього регістру

en: $property must be a MAC Address
uk_UA: $property має бути MAC-адресою

en: $property must be a mongodb id
uk_UA: $property має бути ідентифікатором mongodb

en: $property must be a negative number
uk_UA: $property має бути від'ємним числом

en: $property must be a non-empty object
uk_UA: $property має бути непустим об'єктом

en: $property must be a number conforming to the specified constraints
uk_UA: $property має бути числом відповідно до зазначених обмежень

en: $property must be a number string
uk_UA: $property має бути числом рядків

en: $property must be a phone number
uk_UA: $property повинен бути телефонний номер

en: $property must be a port
uk_UA: $property повинен бути портом

en: $property must be a positive number
uk_UA: $property має бути додатним числом

en: $property must be a postal code
uk_UA: $property має бути поштовим індексом

en: $property must be a Semantic Versioning Specification
uk_UA: $property має бути Специфікація семантичних версій

en: $property must be a string
uk_UA: $property має бути рядком

en: $property must be a valid domain name
uk_UA: $property має бути дійсним доменним ім'ям

en: $property must be a valid enum value
uk_UA: $property має бути коректним значенням переліку

en: $property must be a valid ISO 8601 date string
uk_UA: $property має бути дійсним датою ISO 8601

en: $property must be a valid ISO31661 Alpha2 code
uk_UA: $property має бути припустимим кодом ISO31661 Альфа2

en: $property must be a valid ISO31661 Alpha3 code
uk_UA: $property має бути припустимим кодом ISO31661 Альфа3

en: $property must be a valid phone number
uk_UA: $property повинен бути дійсний номер телефону

en: $property must be a valid representation of military time in the format HH:MM
uk_UA: $property має бути коректним представленням військового часу у форматі H:MM

en: $property must be an array
uk_UA: $property повинен бути масивом

en: $property must be an EAN (European Article Number)
uk_UA: $property має бути EAN (Європейський номер статей)

en: $property must be an email
uk_UA: $property має бути електронною поштою

en: $property must be an Ethereum address
uk_UA: $property має бути адресою Ethereum

en: $property must be an IBAN
uk_UA: $property має бути IBAN

en: $property must be an instance of $constraint1name
uk_UA: $property повинен бути екземпляром $constraint1name

en: $property must be an integer number
uk_UA: $property має бути цілим числом

en: $property must be an ip address
uk_UA: $property повинен бути ip адресою

en: $property must be an ISBN
uk_UA: $property повинен бути ISBN

en: $property must be an ISIN (stock/security identifier)
uk_UA: $property має бути ISIN (ідентифікаційним часткою/безпекою)

en: $property must be an ISRC
uk_UA: $property повинен бути ISRC

en: $property must be an object
uk_UA: $property має бути об'єктом

en: $property must be an URL address
uk_UA: $property має бути URL-адресою

en: $property must be an UUID
uk_UA: $property повинен бути UUID

en: $property must be base32 encoded
uk_UA: $property має бути base32 Кодування

en: $property must be base64 encoded
uk_UA: $property має бути кодування base64

en: $property must be divisible by $constraint1
uk_UA: $property має ділитись на $constraint1

en: $property must be empty
uk_UA: $property має бути порожнім

en: $property must be equal to $constraint1
uk_UA: $property має дорівнювати $constraint1

en: $property must be locale
uk_UA: $property має бути локаль

en: $property must be longer than or equal to $constraint1 and shorter than or equal to $constraint2 characters
uk_UA: $property має бути довшим або рівним $constraint1 і коротшим або рівним $constraint2 символу

en: $property must be longer than or equal to $constraint1 characters
uk_UA: $property має бути більше або дорівнювати $constraint1 символам

en: $property must be magnet uri format
uk_UA: $property має бути рівним формату magnet uri

en: $property must be MIME type format
uk_UA: $property має бути форматом MIME типу

en: $property must be one of the following values: $constraint1
uk_UA: $property має бути одним з наступних значень: $constraint1

en: $property must be RFC 3339 date
uk_UA: $property має бути датою RFC 3339

en: $property must be RGB color
uk_UA: $property має бути кольором RGB

en: $property must be shorter than or equal to $constraint1 characters
uk_UA: $property має бути коротшим або рівним $constraint1 символами

en: $property must be shorter than or equal to $constraint2 characters
uk_UA: $property має бути коротшим або рівним $constraint2 символами

en: $property must be uppercase
uk_UA: $property має бути верхнім регістром

en: $property must be valid octal number
uk_UA: $property має бути правильним вісімковим числом

en: $property must be valid passport number
uk_UA: $property має бути дійсним номером паспорта

en: $property must contain $constraint1 values
uk_UA: $property має містити $constraint1 значень

en: $property must contain a $constraint1 string
uk_UA: $property повинен містити $constraint1 рядок

en: $property must contain a full-width and half-width characters
uk_UA: $property повинен містити символи з шириною і напівшириною

en: $property must contain a full-width characters
uk_UA: $property повинен містити цілі символи в повний колір

en: $property must contain a half-width characters
uk_UA: $property має містити напівширині символи

en: $property must contain any surrogate pairs chars
uk_UA: $property має містити всі пари супутників

en: $property must contain at least $constraint1 elements
uk_UA: $property має містити принаймні $constraint1 елементів

en: $property must contain not more than $constraint1 elements
uk_UA: $property повинен містити не більше $constraint1 елементів

en: $property must contain one or more multibyte chars
uk_UA: $property повинен мати один або декілька символів мультибайту

en: $property must contain only ASCII characters
uk_UA: $property повинен містити тільки ASCII символи

en: $property must contain only letters (a-zA-Z)
uk_UA: $property може містити тільки літери (a-zA-Z)

en: $property must contain only letters and numbers
uk_UA: $property має містити тільки букви і цифри

en: $property must match $constraint1 regular expression
uk_UA: $property має відповідати $constraint1 регулярним виразом

en: $property must not be greater than $constraint1
uk_UA: $property не має бути більшим за $constraint1

en: $property must not be less than $constraint1
uk_UA: $property не має бути меншим за $constraint1

en: $property should not be empty
uk_UA: $property не повинен бути порожнім

en: $property should not be equal to $constraint1
uk_UA: $property не має дорівнювати $constraint1

en: $property should not be null or undefined
uk_UA: $property не повинен бути null або undefined

en: $property should not be one of the following values: $constraint1
uk_UA: $property не повинен бути одним з наступних значень: $constraint1

en: $property should not contain $constraint1 values
uk_UA: $property не повинен містити $constraint1 значень

en: $property should not contain a $constraint1 string
uk_UA: $property не повинен містити $constraint1 рядок

en: $property's byte length must fall into ($constraint1, $constraint2) range
uk_UA: Довжина байта $propertyповинна впасти в діапазон ($constraint1, $constraint2)

en: All $property's elements must be unique
uk_UA: Всі елементи $propertyмають бути унікальними

en: each value in
uk_UA: кожне значення в

en: maximal allowed date for
uk_UA: макс. дозволена дата для

en: minimal allowed date for
uk_UA: мінімальна дозволена дата для

en: nested property $property must be either object or array
uk_UA: вкладена властивість $property повинна бути або об’єктом або масивом
