Converse.js 10.1.5 - en to be translation catalogue (22 entries)

en: An error occurred while connecting to the chat server.
be: Адбылася памылка пад час злучэння з серверам.

en: Your XMPP address and/or password is incorrect. Please try again.
be: Ваш XMPP адрас і/або пароль уведзены няправільна. Калі ласка паспрабуйце ізноў.

en: The XMPP server did not offer a supported authentication mechanism
be: XMPP сервер не прапаноўвае падтрымліваемы спосаб аутэнтыфікацыі

en: Undecryptable OMEMO message
be: Не Расшыфроўваемае OMEMO-паведамленне

en: Sorry, could not determine upload URL.
be: Прабачце, не магчыма вызначыць URL запампоўкі.

en: Sorry, could not determine file upload URL.
be: Прабачце, не магчыма вызначыць URL запампоўкі файлу.

en: Sorry, could not succesfully upload your file. Your server’s response: "%1$s"
be: Прабачце, не магчыма паспяхова заладаваць ваш файл. Адказ з вашага сервера: "%1$s"

en: %1$s is typing
be: %1$s піша

en: %1$s has stopped typing
be: %1$s спыняе пісаць

en: %1$s has gone away
be: %1$s адыйшоў

en: Sorry, looks like file upload is not supported by your server.
be: Прабачце, хутчэй за ўсё запампоўка файлаў не падтрымліваецца вашым серверам.

en: The size of your file, %1$s, exceeds the maximum allowed by your server, which is %2$s.
be: Памер файла, %1$s, пераважае за максімальны памер дазволены на вашам серверы, %2$s.

en: You're not allowed to retract your message.
be: Вы не можаце адмяніць сваё паведамленне.

en: Sorry, an error occurred while trying to retract your message.
be: Прабачце, адбылася памылка пад час спробы адмяніць ваша паведамленне.

en: You're not allowed to send a message.
be: Вам не дазволена адпраўляць паведамленні.

en: Sorry, an error occurred while trying to send your message.
be: Прабачце, адбылася памылка пад час спробы адправіць ваша паведамленне.

en: %1$s has gone offline
be: %1$s выйшаў з сеткі

en: %1$s is busy
be: %1$s заняты

en: %1$s is online
be: %1$s у сетцы

en: Admin
be: Адмін

en: Member
be: Карыстальнік

en: Moderator
be: Мадэратар
