Converse.js 6.0.0 - en to da translation catalogue (14 entries)

en: An error occurred while connecting to the chat server.
da: En fejl opstod under forbindelsen til chatserveren.

en: Your XMPP address and/or password is incorrect. Please try again.
da: Din XMPP-adresse og/eller adgangskode er forkert. Prøv venligst igen.

en: The XMPP server did not offer a supported authentication mechanism
da: XMPP-serveren tilbød ikke en understøttet godkendelsesmekanisme

en: Smileys and emotions
da: Smileys og følelser

en: People
da: Mennesker

en: Activities
da: Aktiviteter

en: Travel
da: Rejse

en: Objects
da: Genstande

en: Animals and nature
da: Dyr og natur

en: Food and drink
da: Mad og drikke

en: Symbols
da: Symboler

en: You're not allowed to send messages in this room
da: Du har ikke tilladelse til at sende beskeder i dette rum

en: Admin
da: Administrator

en: Member
da: Medlem
