Converse.js 7.0.1 - en to fa translation catalogue (114 entries)

en: An error occurred while connecting to the chat server.
fa: خطایی هنگام اتصال به سرور چت رخ داد.

en: Your XMPP address and/or password is incorrect. Please try again.
fa: آدرس  و/یا  رمز حساب XMPP شما نادرست است. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: The XMPP server did not offer a supported authentication mechanism
fa: میزبان XMPP

en: Sorry, could not determine upload URL.
fa: متاسفانه URL آپلود تشخیص داده نشد.

en: Sorry, could not determine file upload URL.
fa: متاسفانه URL آپلود پرونده تشخیص داده نشد.

en: Sorry, could not succesfully upload your file.
fa: متاسفانه فایل بارگذاری نشد.

en: %1$s is typing
fa: %1$s در حال نوشتن است

en: %1$s has stopped typing
fa: %1$s نوشتن را متوقف کرد

en: %1$s has gone away
fa: %1$s رفت

en: You're not allowed to retract your message.
fa: شما دسترسی حذف کردن پیام‌های خود را ندارید.

en: Sorry, an error occurred while trying to retract your message.
fa: متاسفانه خطایی هنگام حذف کردن پیام به وجود آمده است.

en: You're not allowed to send a message.
fa: شما دسترسی ارسال پیام را ندارید.

en: Sorry, an error occurred while trying to send your message.
fa: متاسفانه ارسال پیان به مشکل خورد.

en: Smileys and emotions
fa: لبخند ها و شکلک ها

en: People
fa: مخاطبین

en: Activities
fa: فعالیت عا

en: Travel
fa: سفر

en: Objects
fa: اشیا

en: Animals and nature
fa: حیوانات و طبیعت

en: Food and drink
fa: غذا ها و نوشیدنی ها

en: Symbols
fa: نماد ها

en: Flags
fa: پرچم ها

en: Your message was not delivered because you weren't allowed to send it.
fa: شما مجاز به ارسال پیام نیستید.

en: Your message was not delivered because you're not present in the groupchat.
fa: چون شما در گروه عضو نیستید پیام شما ارسال نشد.

en: Sorry, an error happened while running the command.
fa: متاسفانه خطایی هنگام اجرای دستور رخ داد.

en: Check your browser's developer console for details.
fa: برای اطلاعات بیشتر به بخش کنسول توسعه دهندگان مرورگر خود مراجعه کنید.

en: Error: the "%1$s" command takes two arguments, the user's nickname and optionally a reason.
fa: خطا: دستور %1$s نیازمند دو پارامتر نام کاربر و دلیل آن (اختیاری) می باشد.

en: Forbidden: you do not have the necessary role in order to do that.
fa: مقام شما جهت این کار کافی نیست.

en: You're not allowed to register yourself in this groupchat.
fa: شما مجاز به ثبت نام خود در این گروه نیستید.

en: You're not allowed to register in this groupchat because it's members-only.
fa: شما مجاز به ثبت نام در این گروه نیستید زیرا در آن فقط اعضا مجاز هستند.

en: Topic set by %1$s
fa: موضوع توسط %1$s تعیین شد

en: Topic cleared by %1$s
fa: موضوع توسط %1$s حذف شد

en: %1$s has entered the groupchat
fa: %1$s وارد گروه شد

en: %1$s has left the groupchat
fa: %1$s از گروه خارج شد

en: %1$s is now a moderator
fa: %1$s به مدیریت ارتقا یافت

en: %1$s is no longer a moderator
fa: %1$s از مدیریت تنزل یافت

en: %1$s has been muted
fa: %1$s بیصدا شد

en: %1$s and %2$s
fa: %1$s و %2$s

en: %1$s are typing
fa: %1$s در حال نوشتن است

en: %1$s have stopped typing
fa: %1$s نوشتن را متوقف کرد

en: %1$s have gone away
fa: %1$s رفت

en: %1$s have entered the groupchat
fa: %1$s وارد گروه شد

en: %1$s have left the groupchat
fa: %1$s از گروه خارج شد

en: %1$s are now moderators
fa: %1$s مدیر شد

en: %1$s are no longer moderators
fa: %1$s از مدیریت تنزل یافت

en: %1$s have been muted
fa: %1$s بیصدا شد

en: %1$s has been banned by %2$s
fa: %1$s توسط %2$s از گروه محروم شد

en: %1$s has been banned
fa: %1$s محروم شد

en: %1$s's nickname has changed
fa: %1$s لقب خود را تغییر داد

en: %1$s has been kicked out by %2$s
fa: %1$s توسط %2$s محروم شد

en: %1$s has been kicked out
fa: %1$s اخراج شد

en: %1$s has been removed for not being a member
fa: %1$s بخاطر عضو نبودن اخراج شد

en: %1$s is no longer an admin of this groupchat
fa: %1$s دیگر از مدیران گروه نیست

en: %1$s is no longer an owner of this groupchat
fa: %1$s دیگر از صاحبان گروه نیست

en: %1$s is no longer banned from this groupchat
fa: %1$s دیگر از این گروه محروم نمی باشد

en: %1$s is no longer a member of this groupchat
fa: %1$s دیگر عضوی از این گروه نمی باشد

en: %1$s is now a member of this groupchat
fa: %1$s حالا از اعضای این گروه می باشد

en: %1$s is now an %2$s of this groupchat
fa: %1$s اکنون %2$s این گروه است

en: The nickname you chose is reserved or currently in use, please choose a different one.
fa: لقبی که انتخاب کردید رزرو شده یا در حال حاضر در حال استفاده می باشد، لطفا لقب دیگری را انتخاب کنید.

en: Password incorrect
fa: رمز اشتباه است

en: You are not on the member list of this groupchat.
fa: شما از اعضای این گروه نمی باشید.

en: You are not allowed to create new groupchats.
fa: شما دسترسی ساخت گروه های جدید را ندارید.

en: Your nickname doesn't conform to this groupchat's policies.
fa: لقب شما با سیاست های گروه متغایر می باشد.

en: This groupchat does not (yet) exist.
fa: این گروه در حال حاضر وجود ندارد.

en: This groupchat has reached its maximum number of participants.
fa: این گروه به حداکثر تعداد اعضای خود رسیده.

en: Remote server not found
fa: سرور مقصد پیدا نشد.

en: %1$s has gone offline
fa: %1$s آفلاین شد

en: %1$s is busy
fa: %1$s مشغول است

en: %1$s is online
fa: %1$s آنلاین است

en: This groupchat is not anonymous
fa: این گروه ناشناس نیست

en: This groupchat now shows unavailable members
fa: حالا گروه کاربران خارج از دسترس را نشان می دهد

en: This groupchat does not show unavailable members
fa: این گروه کاربران خارج از دسترس را نشان نمی‌دهد

en: The groupchat configuration has changed
fa: تنظیمات گروه تغییر یافت

en: Groupchat logging is now enabled
fa: گزارشات گروه فعال شد

en: Groupchat logging is now disabled
fa: گزارشات گروه غیرفعال شد

en: This groupchat is now no longer anonymous
fa: این گروه دیگر ناشناس نیست

en: This groupchat is now semi-anonymous
fa: این گروه حالا نیمه-ناشناس است

en: This groupchat is now fully-anonymous
fa: این گروه حالا کاملا ناشناس است

en: A new groupchat has been created
fa: یک گروه جدید ساخته شد

note: XXX: Note the triple underscore function and not double underscore.
en: Your nickname has been automatically set to %1$s
fa: لقب شما به طور خودکار به%1$s تنظیم شد

en: You have been banned from this groupchat
fa: شما از این گروه محروم شدید

note: XXX: Note the triple underscore function and not double underscore.
en: Your nickname has been changed to %1$s
fa: لقب شما به %1$s تغییر یافت

en: You have been kicked from this groupchat
fa: شما از این گروه بیرون شدید

en: You have been removed from this groupchat because the service hosting it is being shut down
fa: شما از گروه اخراج شدید زیرا سرویس میزبان در حال خاموش شدن است

en: You have exited this groupchat due to a technical problem
fa: به دلیل مشکلات فنی از این گروه خارج شدید

en: Timeout Error
fa: خطای اتصال

en: Timeout while trying to fetch archived messages.
fa: خطا هنگام دریافت پیامهای ذخیره شده.

en: My contacts
fa: مخاطبین

en: Pending contacts
fa: مخاطبین درحال انتظار

en: Contact requests
fa: درخواست به مخاطبان

en: Ungrouped
fa: گروه بندی نشده

en: New messages
fa: پیام های جدید

en: Close
fa: بستن

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Are you sure you want to remove the bookmark "%1$s"?
fa: آیا از حذف نشان %1$s مطمئنید ؟

en: Unbookmark this groupchat
fa: حذف گروه از نشان ها

en: Bookmarks
fa: نشان ها

en: Would you like this groupchat to be automatically joined upon startup?
fa: آیا میخواهید هنگام آغاز بصورت خودکار به این گروه بپیوندید ؟

en: What should your nickname for this groupchat be?
fa: نام این گروه بهتر است چه باشد ؟

en: Save
fa: ثبت

en: Bookmark
fa: نشان ها

en: You have an unsent message which will be lost if you continue. Are you sure?
fa: شما پیامهای ارسال نشده ای دارید که اگر ادامه بدهید از دست میروند. آیا مطمئنید ؟

en: Be aware that other XMPP/Jabber clients (and servers) may not yet support retractions and that this message may not be removed everywhere.
fa: آگاه باشید که کلاینت های دیگر XMPP/Jabber (و حتی سرورها) ممکن است از قابلیت پاک کردن پیام پشتیبانی نکنند و پیام شما از همه جا پاک نشود.

en: A timeout occurred while trying to retract the message
fa: خطا هنگام پاک کردن پیام

en: Error
fa: خطا

en: Sorry, you're not allowed to retract this message.
fa: شما مجاز به پاک کردن این پیام نیستید

en: Admin
fa: مدیر

en: Member
fa: عضو

en: Moderator
fa: ناظم

note: * * @param {import('../form').default} el harmony default export
en: Choose a different provider
fa: یک سرویس دهنده دیگر را انتخاب کنید

en: Account Registration:
fa: ثبت نام حساب کاربری:

en: Register
fa: ثبت نام

en: Create your account
fa: ساختن حساب کاربری
