Converse.js 3.3.4 - en to lt translation catalogue (476 entries)

en: An error occurred while connecting to the chat server.
lt: Bandant prisijungti prie pokalbių serverio įvyko klaida.

en: Your XMPP address and/or password is incorrect. Please try again.
lt: Jūsų XMPP adresas ir / arba slaptažodis yra neteisingas. Prašome, pabandykite dar kartą.

en: The XMPP server did not offer a supported authentication mechanism
lt: XMPP serveris nepateikė palaikomo autentifikavimo mechanizmo

en: Undecryptable OMEMO message
lt: Neužšifruota OMEMO žinutė

en: Sorry, could not determine upload URL.
lt: Deja, nepavyko nustatyti URL įkėlimui.

en: Sorry, could not determine file upload URL.
lt: Deja, nepavyko nustatyti URL failo įkėlimui.

en: Sorry, could not succesfully upload your file. Your server’s response: "%1$s"
lt: Deja, nepavyko sėkmingai įkelti jūsų failo. Jūsų serverio atsakas: "%1$s"

en: Sorry, could not succesfully upload your file.
lt: Deja, nepavyko sėkmingai įkelti jūsų failo.

en: %1$s is typing
lt: %1$s rašo

en: %1$s has stopped typing
lt: %1$s nustojo rašyti

en: %1$s has gone away
lt: %1$s pasišalino

en: Sorry, looks like file upload is not supported by your server.
lt: Deja, panašu, kad jūsų serveris nepalaiko failų įkėlimo.

en: The size of your file, %1$s, exceeds the maximum allowed by your server, which is %2$s.
lt: Jūsų failo dYdis, %1$s, viršyja serverio maksimalų leistiną, kuris yra %2$s.

en: You're not allowed to retract your message.
lt: Deja, jums neleidžiama atšaukti šios žinutės.

en: Sorry, an error occurred while trying to retract your message.
lt: Deja, įvyko klaida bandant atšaukti jūsų žinutę.

en: You're not allowed to send a message.
lt: Jums neleidžiama siųsti žinutės.

en: Sorry, an error occurred while trying to send your message.
lt: Atsiprašome, bandant išsiųsti jūsų žinutę įvyko klaida.

en: Smileys and emotions
lt: Šypsenėlės ir emocijos

en: People
lt: Žmonės

en: Activities
lt: Veiklos

en: Travel
lt: Kelionės

en: Objects
lt: Objektai

en: Animals and nature
lt: Gyvūnai ir gamta

en: Food and drink
lt: Valgiai ir gėrimai

en: Symbols
lt: Simboliai

en: Flags
lt: Vėliavos

en: Stickers
lt: Lipdukai

en: Your retraction was not delivered because you're not present in the groupchat.
lt: Jūsų žinutė nepristatyta kadangi nesate šiame kambaryje.

en: Your message was not delivered because you weren't allowed to send it.
lt: Jūsų žinutė nepristatyta kadangi neturėjote teisės ją siųsti.

en: Your message was not delivered because you're not present in the groupchat.
lt: Jūsų žinutė nebuvo pristatyta kadangi nesate šiame kambaryje.

en: Sorry, an error happened while running the command.
lt: Atsiprašome, vykdant komandą įvyko klaida.

en: Check your browser's developer console for details.
lt: Išsamesnės informacijos ieškokite naršyklės kūrėjo konsolėje.

en: Error: couldn't find a groupchat participant based on your arguments
lt: Klaida: nepavyko rasto kambario pokalbio dalyvio pagal jūsų užklausą

en: Error: found multiple groupchat participant based on your arguments
lt: Klaida: rasti keli kambario dalyviai pagal jūsų užklausą

en: Error: the "%1$s" command takes two arguments, the user's nickname and optionally a reason.
lt: Klaida: "%1$s" komandai reikalingi du argumentai, vartotojo vardas ir neprivalomai priežastis.

en: Forbidden: you do not have the necessary affiliation in order to do that.
lt: Uždrausta: jūsų narystė nėra tinkama tam atlikti.

en: Forbidden: you do not have the necessary role in order to do that.
lt: Uždrausta: jūs neturite tinkamo vaidmens tam atlikti.

en: You're not allowed to register yourself in this groupchat.
lt: Jums neleidžiama registruotis šiame kambaryje.

en: You're not allowed to register in this groupchat because it's members-only.
lt: Jums neleidžiama registruotis šiame kambaryje nes jis yra tik nariams.

en: Topic set by %1$s
lt: Temą nustatė %1$s

en: Topic cleared by %1$s
lt: Temą ištrynė %1$s

en: %1$s has entered the groupchat
lt: %1$s įėjo į kambarį

en: %1$s has left the groupchat
lt: %1$s išėjo iš kambario

en: %1$s is now a moderator
lt: %1$s dabar yra moderatorius

en: %1$s is no longer a moderator
lt: %1$s daugiau nėra moderatorius

en: %1$s has been given a voice
lt: %1$s buvo suteiktas balsas

en: %1$s has been muted
lt: %1$s buvo nutildytas

en: %1$s and %2$s
lt: %1$s ir %2$s

en: %1$s are typing
lt: %1$s rašo

en: %1$s have stopped typing
lt: %1$s nustojo rašyti

en: %1$s have gone away
lt: %1$s pasišalino

en: %1$s have entered the groupchat
lt: %1$s įėjo į kambarį

en: %1$s have left the groupchat
lt: %1$s išėjo iš kambario

en: %1$s are now moderators
lt: %1$s dabar yra moderatoriai

en: %1$s are no longer moderators
lt: %1$s nebėra moderatoriai

en: %1$s have been given voices
lt: %1$s buvo suteikta teisė kalbėti

en: %1$s have been muted
lt: %1$s buvo nutildyti

en: %1$s has been banned by %2$s
lt: %1$s buvo užblokuotas %2$s

en: %1$s has been banned
lt: %1$s buvo užblokuotas

en: %1$s's nickname has changed
lt: %1$s slapyvardis buvo pakeistas

en: %1$s has been kicked out by %2$s
lt: %1$s buvo pašalintas %2$s

en: %1$s has been kicked out
lt: %1$s buvo pašalintas

en: %1$s has been removed because of an affiliation change
lt: %1$s buvo pašalintas dėl narystės pakeitimo

en: %1$s has been removed for not being a member
lt: %1$s buvo pašalintas nes nėra narys

en: %1$s is no longer an admin of this groupchat
lt: %1$s daugiau nėra šio kambario administratorius

en: %1$s is no longer an owner of this groupchat
lt: %1$s daugiau nėra šio kambario savininkas

en: %1$s is no longer banned from this groupchat
lt: %1$s daugiau nėra uždrausta prieiga prie šio kambario

en: %1$s is no longer a member of this groupchat
lt: %1$s daugiau nėra šio kambario narys

en: %1$s is now a member of this groupchat
lt: %1$s dabar yra šio kambario narys

en: %1$s is now an %2$s of this groupchat
lt: %1$s dabar yra šio kambario %2$s

en: The nickname you chose is reserved or currently in use, please choose a different one.
lt: Jūsų pasirinktas slapyvardis rezervuotas arba jau naudojamas, prašome pasirinkti kitą.

en: Password incorrect
lt: Neteisingas slaptažodis

en: You are not on the member list of this groupchat.
lt: Jūs nesate šio kambario narių sąraše.

en: You are not allowed to create new groupchats.
lt: Jums neleidžiama kurti naujų kambarių.

en: Your nickname doesn't conform to this groupchat's policies.
lt: Jūsų slapyvardis neatitinka šio kambario politikos.

en: This groupchat does not (yet) exist.
lt: Šis kambarys (dar) neegzistuoja.

en: This groupchat has reached its maximum number of participants.
lt: Pasiektas šio kambario dalyvių maksimalus skaičius.

en: Remote server not found
lt: Nutolęs serveris nerastas

en: You're not allowed to enter this groupchat
lt: Jums neleidžiama įeiti į šį kambarį

en: An error happened while trying to enter this groupchat
lt: Deja, įvyko klaida bandant įeiti į šį kambarį

en: %1$s has gone offline
lt: %1$s atsijungė

en: %1$s is busy
lt: %1$s užsiėmęs

en: %1$s is online
lt: %1$s prisijungęs

en: This groupchat is not anonymous
lt: Šis pokalbių kambarys nėra anonimiškas

en: This groupchat now shows unavailable members
lt: Šiame kambaryje dabar rodomi nepasiekiami nariai

en: This groupchat does not show unavailable members
lt: Šiame kambaryje nerodomi nepasiekiami nariai

en: The groupchat configuration has changed
lt: Kambario konfigūracija pasikeitė

en: Groupchat logging is now enabled
lt: Kambarių žurnalo įrašymas dabar įjungtas

en: Groupchat logging is now disabled
lt: Kambarių žurnalo įrašymas dabar išjungtas

en: This groupchat is now no longer anonymous
lt: Šis kambarys nebėra anonimiškas

en: This groupchat is now semi-anonymous
lt: Šis kambarys dabar yra pusiau anonimiškas

en: This groupchat is now fully-anonymous
lt: Šis kambarys dabar yra visiškai anonimiškas

en: A new groupchat has been created
lt: Naujas kambarys buvo sukurtas

note: XXX: Note the triple underscore function and not double underscore.
en: Your nickname has been automatically set to %1$s
lt: Jūsų slapyvardis buvo automatiškai nustatytas kaip %1$s

en: You have been banned from this groupchat
lt: Jums buvo uždrausta prieiga prie šio kambario

note: XXX: Note the triple underscore function and not double underscore.
en: Your nickname has been changed to %1$s
lt: Jūsų slapyvardis buvo pakeistas į %1$s

en: You have been kicked from this groupchat
lt: Jūs buvote pašalintas iš šio kambario

en: You have been removed from this groupchat because of an affiliation change
lt: Jūs buvote pašalinti iš šio kambario dėl narystės pasikeitimo

en: You have been removed from this groupchat because the service hosting it is being shut down
lt: Jūs esate pašalinti iš šio kambario, nes jį talpinanti tarnyba šiuo metu išjungiama

en: You have exited this groupchat due to a technical problem
lt: Jūs palikote šį kambarį dėl techninės problemos

en: Timeout Error
lt: Pasibaugusio laiko klaida

en: The server did not return your bookmarks within the allowed time. You can reload the page to request them again.
lt: Serveris nepateikė jūsų žymių per nustatytą laiką. Galite perkrauti puslapį norint užklausti vėl.

en: Timeout while trying to fetch archived messages.
lt: Įvyko pasibaigusio laiko klaida bandant prasiųsti archyvuotas žinutes.

en: This client does not allow presence subscriptions
lt: Šis klientas neleidžia aktyvumo prenumeratos

en: me
lt: aš

en: My contacts
lt: Mano kontaktai

en: Pending contacts
lt: Nepatvirtinti kontaktai

en: Contact requests
lt: Prašymai pridėti prie kontaktų

en: Ungrouped
lt: Nesugrupuota

en: New messages
lt: Naujos žinutės

en: Older versions
lt: Senesnės versijos

en: No older versions found
lt: Senesnių versijų nerasta

en: Current version
lt: Dabartinė versija

en: Offline
lt: Neprisijungęs

en: Extended Away
lt: Ilgai pasišalinęs

note: * * @param {import('../modals/profile').default} el harmony default export
en: Away
lt: Pasišalinęs

en: Chatty
lt: Kalbus

en: Online
lt: Prisijungęs

en: Close
lt: Uždaryti

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Execute
lt: Įvykdyti

en: Nickname
lt: Slapyvardis

en: XMPP Address
lt: XMPP adresas

note: harmony default export
en: Affiliation
lt: Narystė

en: Role
lt: Vaidmuo

en: Hats
lt: Skrybėlės

en: Occupant Id
lt: Lankytojo Id

en: Affiliation changed
lt: Narystė pasikeitė

en: Moderators are privileged users who can change the roles of other users (except those with admin or owner affiliations.
lt: Moderatoriai yra privilegijuoti vartotojai, kurie gali keisti kitų vartotojų vaidmenis (išskyrus administratoriaus ir savininko narystes).

en: The default role, implies that you can read and write messages.
lt: Standartinis vaidmuo, leidžia skaityti ir rašyti žinutes.

en: Visitors aren't allowed to write messages in a moderated multi-user chat.
lt: Lankytojams neleidžiama rašyti žinučių moderuojamame grupiniame pokalbyje.

en: Owner is the highest affiliation. Owners can modify roles and affiliations of all other users.
lt: Savininkas yra aukščiausias narystės tipas. Savininkai gali keisti visų kitų vartotojų vaidmenis ir narystes.

en: Admin is the 2nd highest affiliation. Admins can modify roles and affiliations of all other users except owners.
lt: Administratorius yra antras pagal svarbumą narystės tipas. Administratoriai gali keisti visų kitų vartotojų vaidmenis ir narystes, išskyrus savininkus.

en: To ban a user, you give them the affiliation of "outcast".
lt: Norint uždrausti vartotojui prieigą jam suteikiama "ištremtas" narystė.

en: No users with that affiliation found.
lt: Nerasta vartotojų su šia naryste.

en: No users with that role found.
lt: Nerasta vartotojų su šiuo vaidmeniu.

en: Type here to filter the search results
lt: Rašykite čia norint filtruoti paieškos rezultatus

en: Show users
lt: Rodyti vartotojus

en: Roles are assigned to users to grant or deny them certain abilities in a multi-user chat. They're assigned either explicitly or implicitly as part of an affiliation. A role that's not due to an affiliation, is only valid for the duration of the user's session.
lt: Vaidmenys priskiriami vartotojams siekiant suteikti ar atimti tam tikras galimybes grupiniame pokalbyje. Jie priskiriami tiesiogiai ar netesiogiai su naryste. Vaidmuo nesusijęs su naryste galioja tik vartotojo sesijos metu.

en: An affiliation is a long-lived entitlement which typically implies a certain role and which grants privileges and responsibilities. For example admins and owners automatically have the moderator role.
lt: Narystė tai ilgalaikė teisė, kuri paprastai suteikia tam tikrą vaidmenį, kuris suteikia privilegijas ir atsakomybes. Pavyzdžiui administratoriai ir savininkai automatiškai gauna moderatoriaus vaidmenį.

en: Role changed
lt: Vaidmuo pasikeitė

en: Moderator Tools
lt: Moderatoriaus įrankiai

en: Are you sure you want to destroy this groupchat?
lt: Ar tikrai norite sunaikinti šį kambarį?

en: Please enter the XMPP address of this groupchat to confirm
lt: Prašome nurodyti šio kambario XMPP adresą patvirtinimui

en: name@example.org
lt: vardas@pavyzdys.lt

en: Optional reason for destroying this groupchat
lt: Neprivaloma priežastis šio kambario sunaikinimui

en: Reason
lt: Priežastis

en: Optional XMPP address for a new groupchat that replaces this one
lt: Naprivalomas XMPP adresas kambario pakeisiančio šį

en: replacement@example.org
lt: pakaitinis@pavyzdys.lt

en: Couldn't find a participant with that nickname. They might have left the groupchat.
lt: Nepavyko rasti dalyvio su šiuo slapyvardžiu. Jis tikriausiai palyko kambarį.

note: e.g. Your nickname is "coolguy69"
en: Your nickname is "%1$s"
lt: Jūsų slapyvardis yra „%1$s”

en: Error: invalid number of arguments
lt: Klaida: netinkamas argumentų skaičius

note: * * @param {AdHocCommands} el harmony default export
en: On which entity do you want to run commands?
lt: Kuriuo objekto atžvilgiu norite leisti komandas?

en: Certain XMPP services and entities allow privileged users to execute ad-hoc commands on them.
lt: Tam tikros XMPP tarnybos ir objektai leidžia privilegijuotiems vartotojams leisti komandas juose.

en: Commands found
lt: Rastos komandos

en: List available commands
lt: Parodyti galimas komandas

en: No commands found
lt: Nerasta jokių komandų

en: Sorry, an error occurred while looking for commands on that entity.
lt: Deja, įvyko klaida ieškant komandų šiam objektui.

en: The specified entity doesn't support ad-hoc commands
lt: Nurodytaas objektas nepalaiko ad-hoc komandų

en: Sorry, an error occurred while trying to execute the command. See the developer console for details
lt: Deja, įvyko klaida vykdant komanda. Norint pamatyti daugiau informacijos patikrinkite jūsų naršyklės kūrėjo konsolę

en: Are you sure you want to remove the bookmark "%1$s"?
lt: Ar tikrai norite ištrinti žymę "%1$s"?

en: Unbookmark this groupchat
lt: Panaikinti šio kambario žymę

en: Click to open this groupchat
lt: Spustelėkite, kad atidarytumėte šį kambarį

note: * * @param {import('../bookmarks-list').default} el harmony default export * @param {import('shared/components/list-filter').default} el * @param {ListFilter} el
en: Filter
lt: Filtras

en: Bookmarks
lt: Žymės

en: Bookmark for "%1$s"
lt: „%1$s“ žymė

en: Would you like this groupchat to be automatically joined upon startup?
lt: Ar pageidaujate atidaryti šį kambarį automatiškai kai prisijungiate?

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Name
lt: Vardas

en: What should your nickname for this groupchat be?
lt: Koks bus jūsų slapyvardis šiame kambaryje?

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Bookmark
lt: Sukurt žymę

en: You have an unsent message which will be lost if you continue. Are you sure?
lt: Turite neišsiųstą žinutę, kuri dings jei tęsite. Ar esate tikri?

en: Be aware that other XMPP/Jabber clients (and servers) may not yet support retractions and that this message may not be removed everywhere.
lt: Turite žinoti, kad kiti XMPP/Jabber klientai (ir serveriai) gali dar nepalaikyti žinutės atšaukimo ir ši žinutė galbūt nebus pašalinta visur.

en: Are you sure you want to retract this message?
lt: Ar tikrai norite atšaukti šią žinutę?

en: A timeout occurred while trying to retract the message
lt: Bandant atšaukti žinutę įvyko skirtojo laiko klaida

en: Error
lt: Klaida

en: Sorry, you're not allowed to retract this message.
lt: Deja, jums neleidžiama atšaukti šios žinutės.

en: You are about to retract this message.
lt: Jūs ketinate atšaukti šią žinutę.

en: You may optionally include a message, explaining the reason for the retraction.
lt: Jūs galite pridėti žinutę paaiškinančią atšaukimo priežastį.

en: Message Retraction
lt: Žinutės atšaukimas

en: Optional reason
lt: Neprivaloma priežastis

en: Sorry, you're not allowed to retract this message
lt: Deja, jums neleidžiama atšaukti šios žinutės

en: Show media
lt: Rodyti turinį

en: Hide media
lt: Paslėpti turinį

note: * @type {MessageActionAttributes}
en: Cancel Editing
lt: Atšaukti redagavimą

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Retract
lt: Atšaukti

en: Image:
lt: Atvaizdas:

en: Message versions
lt: Pranešimo versijos

en: Are you sure you want to remove this contact?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį kontaktą?

en: Remove as contact
lt: Pašalinti kontaktą

en: Email
lt: El. paštas

en: Full Name
lt: Visas vardas

en: Profile
lt: Profilis

en: Uploading file:
lt: Įkeliamas failas:

en: Retry
lt: Bandyti vėl

note: * * @param {import('../message').default} el harmony default export
en: Show more
lt: Rodyti daugiau

en: Show less
lt: Rodyti mažiau

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Search
lt: Paieška

en: Insert emojis
lt: Įterpti jaustuką

note: harmony default export
en: Message characters remaining
lt: Žinutės simbolių likutis

en: Send the message
lt: Siųsti žinutę

en: Start a call
lt: Pradėti skambutį

en: Choose a file to send
lt: Pasirinkite failą siuntimui

en: Click to write as a normal (non-spoiler) message
lt: Spustelėkite, jei norite parašyti įprastą (neatskleidžiamą) pranešimą

en: Click to write your message as a spoiler
lt: Spustelėkite, jei norite parašyti pranešimą kaip atskleidimą

en: The User's Profile Image
lt: Vartotojo profilio nuotrauka

en: Details
lt: Išsamiau

en: See more information about this person
lt: Peržiūrėti daugiau informacijos apie šį asmenį

en: Close and end this conversation
lt: Uždaryti ir užbaigti šį pokalbį

note: harmony default export * * @param {import('../bottom-panel').default} el * @param {import('../occupant-bottom-panel').default} el
en: You have unread messages
lt: Jūs turite neperskaitytų pranešimų

en: Are you sure you want to clear the messages from this conversation?
lt: Ar tikrai norite išvalyti šio pokalbio žinutes?

en: Hidden message
lt: Paslėptas pranešimas

en: Message
lt: Pranešimas

en: Optional hint
lt: Neprivaloma užuomina

en: Sorry, the connection has been lost, and your message could not be sent
lt: Deja, ryšys nutruko ir jūsų žinutės nepavyko išsiųsti

en: Remove messages
lt: Pašalinti pranešimus

en: Close this chat
lt: Uždaryti šį pokalbių langą

en: Write in the third person
lt: Rašykite trečiuoju asmeniu

en: Show this menu
lt: Rodyti šį meniu

en: Please enter a valid XMPP address
lt: Įveskite teisingą XMPP adresą

en: To improve performance, we cache your data in this browser. Uncheck this box if this is a public computer or if you want your data to be deleted when you log out. It's important that you explicitly log out, otherwise not all cached data might be deleted. Please note, when using an untrusted device, OMEMO encryption is NOT available.
lt: Greitaveikos padidinimui mes saugome duomenų podėlį jūsų naršykleje. Nuimkite varnelę šiame laukelyje, jeigu tai yra viešas kompiuteris arba jei norite, kad jūsų duomenys būtų ištrinti, kai atsijungiate. Yra svarbu atlikti atsijungimo veiksmą, kitaip ne visi išaugoti duomenys bus ištrinti. Atkreipiame dėmesį, kad naudojant nepatikimą įrenginį OMEMO šifravimas NĖRA galimas.

en: This is a trusted device
lt: Tai yra patikimas įrenginys

en: Connection URL
lt: Ryšio URL

en: HTTP or websocket URL that is used to connect to your XMPP server
lt: HTTP arba websocket URL, naudojamas prisijungti prie XMPP serverio

en: e.g. wss://example.org/xmpp-websocket
lt: pvz. wss://example.org/xmpp-websocket

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: user@domain
lt: vartotojas@domenas

en: Disconnected
lt: Atsijungęs

en: Click here to log in anonymously
lt: Spustelėkite čia norėdami prisijungti anonimiškai

en: Show details about this chat client
lt: Parodyti šio pokalbių kliento duomenis

en: Features
lt: Savybės

en: Close these announcements
lt: Uždaryti šiuos skelbimus

en: Click to open this server message
lt: Spustelėkite, kad atidarytumėte šią tarnybos žinutę

en: Announcements
lt: Paskelbimai

en: Click to load missing messages
lt: Spustelėkite, kad įkrautumėte trūkstamas žinutes

en: Minimize
lt: Sumažinti

en: Minimize this chat
lt: Sumažinti šį pokalbio laukelį

en: Minimize this groupchat
lt: Sumažinti šį pokalbio laukelį

note: * * @param {import('../minimized-chat').default} el harmony default export
en: Click to restore this chat
lt: Spustelėkite, kad atstatytumėte pokalbį

note: * * @param {import('../affiliation-form').default} el harmony default export
en: Change affiliation
lt: Pakeisti narystę

en: New affiliation
lt: Nauja narystė

en: Timeout error while trying to set the affiliation
lt: Deja, įvyko skirtojo laiko klaida bandant priskirti narystę

en: Sorry, you're not allowed to make that change
lt: Jums neleidžiama atlikti šio pakeitimo

en: Sorry, something went wrong while trying to set the affiliation
lt: Deja, įvyko klaida bandant priskirti narystę

note: * * @param {import('../role-form').default} el harmony default export
en: Change role
lt: Pakeisti vaidmenį

en: New Role
lt: Naujas vaidmuo

en: You're not allowed to make that change
lt: Jums neleidžiama atlikti šio pakeitimo

en: Sorry, something went wrong while trying to set the role
lt: Deja, įvyko klaida bandant priskirti vaidmenį

en: Change nickname
lt: Keisti slapyvardį

en: Enter groupchat
lt: Įeiti į kambarį

en: Choose a nickname to enter
lt: Prieš įeidami pasirinkite slapyvardį

en: Please choose your nickname
lt: Prašome pasirinkti slapyvardį

en: You're not allowed to send messages in this room
lt: Jums neleidžiama siųsti žinučių šiame kambaryje

note: harmony default export
en: Invite
lt: Pakviesti

en: user@example.org
lt: vardas@pavyzdys.lt

en: Optional reason for the invitation
lt: Neprivaloma priežastis pakvietimui

en: Invite someone to this groupchat
lt: Pakviesti ką nors į šį kambarį

note: * @param {MUCOccupant} o
en: Click to mention %1$s in your message.
lt: Spustelėkite norint paminėti %1$s savo pranešime.

en: Owner
lt: Savininkas

en: Admin
lt: Administratorius

en: Member
lt: Narys

en: Moderator
lt: Moderatorius

en: Visitor
lt: Lankytojas

en: This user is a moderator.
lt: Šis vartotojas yra moderatorius.

en: This user can send messages in this groupchat.
lt: Šis vartotojas gali siųsti pranešimus šiame kambaryje.

en: This user can NOT send messages in this groupchat.
lt: Šis vartotojas NEGALI siųsti pranešimų šiame kambaryje.

en: Filter by status
lt: Filtruoti pagal būseną

en: Any
lt: Bet kuris

en: Busy
lt: Užsiėmęs

note: * * @param {import('../occupants').default} el harmony default export
en: Participant
lt: Dalyvis

en: Participants
lt: Dalyviai

en: Hide
lt: Paslėpti

en: Invite someone to join this groupchat
lt: Pakviesti ką nors prisijungti prie šio kambario

en: Change user's affiliation to admin
lt: Pakeisti vartotojo narystę į administratoriaus

en: Ban user by changing their affiliation to outcast
lt: Uždrauskite vartotojui prieigą pakeisdami jo narystę į ištremto

en: Clear the chat area
lt: Išvalyti pokalbio langą

en: Close this groupchat
lt: Uždaryti šį kambarį

en: Change user role to participant
lt: Pakeisti vartotojo vaidmenį į dalyvio

en: Remove this groupchat
lt: Pašalinti šį kambarį

en: Kick user from groupchat
lt: Pašalinti vartotoją iš kambario

en: Write in 3rd person
lt: Rašyti trečiuoju asmeniu

en: Grant membership to a user
lt: Suteikti vartotojui nario statusą

en: Opens up the moderator tools GUI
lt: Atidaro moderatoriaus įrankių grafinę sąsają

en: Remove user's ability to post messages
lt: Atimti iš vartotojo teisę rašyti žinutes

en: Change your nickname
lt: Pakeisti jūsų slapyvardį

en: Grant moderator role to user
lt: Suteikti vartotojui moderatoriaus vaidmenį

en: Grant ownership of this groupchat
lt: Suteikti šio kambario savininko teises

en: Register your nickname
lt: Registruoti slapyvardį

en: Revoke the user's current affiliation
lt: Atšaukti vartotojo esamą narystę

en: Set groupchat subject
lt: Nustatyti kambario temą

en: Set groupchat subject (alias for /subject)
lt: Nustatyti kambario temą (slapyvardis /subject)

en: Allow muted user to post messages
lt: Leisti vartotojui be balso teisės rašyti pranešimus

en: The conversation has moved to a new address. Click the link below to enter.
lt: Pokalbis perkeltas į naują adresą. Norėdami įeiti, spustelėkite toliau pateiktą nuorodą.

note: harmony default export
en: This groupchat no longer exists
lt: Šis kambarys nebeegzistuoja

en: The following reason was given: "%1$s"
lt: Pateikta priežastis: „%1$s“

en: This action was done by %1$s.
lt: Šį veiksmą atliko %1$s.

en: The reason given is: "%1$s".
lt: Pateikta priežastis: "%1$s".

en: Loading configuration form
lt: Kraunama konfigūracijos forma

en: Sorry, an error occurred while trying to submit the config form.
lt: Deja, įvyko klaida bandant pateikti konfigūracijos formą.

en: You can check your browser's developer console for any error output.
lt: Galite patikrinti ar yra kokių nors klaidų jūsų naršyklės vystytojo konsolėje.

en: Topic
lt: Tema

en: Topic author
lt: Temos autorius

en: XMPP address
lt: XMPP adresas

en: Message archiving
lt: Pranešimų archyvavimas

en: Messages are archived on the server
lt: Pranešimai archyvuojami serveryje

en: Description
lt: Aprašymas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: This groupchat is not publicly searchable
lt: Šis kambarys neprieinamas viešoje paieškoje

en: This groupchat is restricted to members only
lt: Šis kambarys prieinamas tik nariams

en: Members only
lt: Tik nariams

en: Moderated
lt: Moderuojamas

en: Participants entering this groupchat need to request permission to write
lt: Dalyviai turi paprašyti rašymo leidimo įeinant į kambarį

en: This groupchat does not require a password upon entry
lt: Šis kambarys nereikalauja slaptažodžio įėjimui

en: No password required
lt: Slaptažodis nereikalingas

en: Not anonymous
lt: Ne anonimiškas

en: All other groupchat participants can see your XMPP address
lt: Visi kiti kambario dalyviai gali matyti jūsų XMPP adresą

en: Not moderated
lt: Ne moderuojamas

en: Participants entering this groupchat can write right away
lt: Dalyviams leidžiama rašyti iškart įeinant į šį kambarį

en: Online users
lt: Prisijungę vartotojai

en: Open
lt: Atidarytas

en: Anyone can join this groupchat
lt: Bet kas gali įeiti į šį kambarį

en: This groupchat requires a password before entry
lt: Šis kambarys reikalauja slaptažodžio įėjimui

en: Password protected
lt: Apsaugotas slaptažodžiu

en: Persistent
lt: Pastovus

en: This groupchat persists even if it's unoccupied
lt: Šis kambarys išlieka net kai neturi lankytojų

en: Public
lt: Viešas

en: This groupchat is publicly searchable
lt: Šis kambarys prieinamas viešoje paieškoje

en: Semi-anonymous
lt: Pusiau anonimiškas

en: Only moderators can see your XMPP address
lt: Tik moderatoriai gali matyti jūsų XMPP adresą

en: Temporary
lt: Laikinas

en: This groupchat will disappear once the last person leaves
lt: Šis kambarys dings kai paskutinis žmogus išeis

en: Hide the groupchat topic
lt: Paslėpti kambario temą

en: Show more information on this groupchat
lt: Parodyti daugiau informacijos apie šį kambarį

en: Show more information about this groupchat
lt: Parodyti daugiau informacijos apie šį kambarį

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Configure this groupchat
lt: Konfigūruoti šį kambarį

en: Change the nickname you're using in this groupchat
lt: Pakeisti slapyvardį, kurį naudojate šiame kambaryje

en: Show topic
lt: Rodyti temą

en: Hide topic
lt: Paslėpti temą

en: Show the topic message in the heading
lt: Rodyti temos tekstą antraštėje

en: Hide the topic in the heading
lt: Paslėpti temą antraštėje

en: Show participants
lt: Rodyti dalyvius

en: Hide participants
lt: Paslėpti dalyvius

en: Moderate
lt: Moderavimas

en: Moderate this groupchat
lt: Moderuoti šį kambarį

en: Destroy
lt: Sunaikinti

en: Leave
lt: Išeiti

en: Leave and close this groupchat
lt: Išeiti iš šio kambario

en: Are you sure you want to leave this groupchat?
lt: Ar tikrai norite išeiti iš šio kambario?

note: harmony default export
en: This groupchat requires a password
lt: Šis kambarys reikalauja slaptažodžio

en: Password:
lt: Slaptažodis:

note: harmony default export
en: Submit
lt: Pateikti

en: has gone offline
lt: atsijungė

en: has gone away
lt: pasišalinęs

en: is busy
lt: užsiėmęs

en: has come online
lt: prisijungė

note: workaround for Prosody which doesn't give type "headline"
en: Notification from %1$s
lt: Pranešimas iš %1$s

en: %1$s says
lt: %1$s sako

en: wants to be your contact
lt: nori būti jūsų kontaktu

note: * * @param {import('../modals/profile').default} el harmony default export
en: Log out
lt: Atsijungti

en: online
lt: prisijungęs

en: busy
lt: užsiėmęs

en: away for long
lt: ilgai pasišalinęs

en: away
lt: pasišalinęs

en: offline
lt: neprisijungęs

en: Away for long
lt: Ilgai pasišalinęs

en: Personal status message
lt: Asmeninis būsenos pranešimas

en: Save and close
lt: Išsaugoti ir uždaryti

en: Use commas to separate multiple roles. Your roles are shown next to your name on your chat messages.
lt: Kelių vaidmenų atskirimui naudokite kablelius. Jūsų vaidmenys rodomi šalia jūsų vardo jūsų pranešimuose.

en: Your Profile
lt: Jūsų profilis

en: Sorry, an error happened while trying to save your profile data.
lt: Deja, įvyko klaida bandant išsaugoti jūsų profilio duomenis.

en: Are you sure you want to log out?
lt: Ar tikrai norite atsijungti?

en: About
lt: Apie

en: Commands
lt: Komandos

en: %1$s Open Source %2$s XMPP chat client brought to you by %3$s Opkode %2$s
lt: %1$s Atviro Kodo %2$s XMPP pokalbių klientas pateiktas jums %3$s Opkode %2$s

en: %1$s Translate %2$s it into your own language
lt: %1$s Išverskite %2$s jį į jūsų kalbą

en: Settings
lt: Nustatymai

en: I am %1$s
lt: Aš esu %1$s

en: Click to change your chat status
lt: Spustelėkite norėdami pakeisti jūsų pokalbio būseną

note: harmony default export
en: Download file "%1$s"
lt: Parsiųsti failą "%1$s"

en: Sorry, we're unable to send an encrypted message because %1$s requires you to be subscribed to their presence in order to see their OMEMO information
lt: Deja, negalime nusiųsti užšifruoto pranešimo, nes %1$s reikalauja, kad butumėte prenumeravę jo (jos) būseną, kad galėtumete matyti jo (jos) OMEMO informaciją

en: Sorry, we're unable to send an encrypted message because the remote server for %1$s could not be found
lt: Deja, negalime nusiųsti užšifruoto pranešimo, nes %1$s nutolęs serveris nerastas

en: Unable to send an encrypted message due to an unexpected error.
lt: Neįmanoma nusiųsti užšifruoto pranešimo dėl nenumatytos klaidos.

en: This is an OMEMO encrypted message which your client doesn’t seem to support. Find more information on https://conversations.im/omemo
lt: Tai yra OMEMO užšifruotas pranešimas, kurio jūsų klientas tikriausiai nepalaiko. Daugiau informacijos rasite https://conversations.im/omemo

en: Error: could not decrypt a received encrypted file, because it could not be downloaded
lt: Klaida: nepavyko iššifruoti gauto užšifruoto failo, nes jo nepavyko atsisiųsti

en: Sorry, could not decrypt a received OMEMO message because we don't have the XMPP address for that user.
lt: Deja, nepavyko iššifruoti gautos OMEMO žinutės nes neturime šio vartotojo XMPP adreso.

en: Sorry, could not decrypt a received OMEMO message due to an error.
lt: Deja, dėl klaidos nepavyko iššifruoti gauto OMEMO pranešimo.

en: %1$s doesn't appear to have a client that supports OMEMO. Encrypted chat will no longer be possible in this grouchat.
lt: %1$s tikriausiai neturi kliento palaikančio OMEMO. Daugiau nebus galima naudoti pokalbių šifravimą šiame kambaryje.

en: Cannot use end-to-end encryption in this groupchat, either the groupchat has some anonymity or not all participants support OMEMO.
lt: Negalima naudoti nuo-iki šifravimo šiame kambaryje, arba kambarys turi dalinį anonimiškumą arba ne visi dalyviai palaiko OMEMO.

en: Cannot use end-to-end encryption because %1$s uses a client that doesn't support OMEMO.
lt: Negalima panaudoti taškas-į-tašką šifravimo, kadangi %1$s naudoja klietą nepalaikantį OMEMO.

en: Messages are being sent in plaintext
lt: Pranešimai siunčiami atviru tekstu

en: Messages are sent encrypted
lt: Žinutės siunčiamos užšifruotos

en: This groupchat needs to be members-only and non-anonymous in order to support OMEMO encrypted messages
lt: Šis kambarys privalo būti tik nariams ir neanonimiškas, kad galėtų palaikyti OMEMO šifruotas žinutes

en: OMEMO encryption is not supported
lt: OMEMO šifravimas nepalaikomas

en: Sorry, no devices found to which we can send an OMEMO encrypted message.
lt: Deja, nerasta įrenginių kur galima būtų nusiųsti OMEMO šifruotą žinutę.

en: Trusted
lt: Patikimas

en: Untrusted
lt: Nepatikimas

note: * * @param {import('../fingerprints').Fingerprints} el harmony default export
en: OMEMO Fingerprints
lt: OMEMO atspaudai

en: No OMEMO-enabled devices found
lt: Nerasta įrenginių su įjungtu OMEMO

en: Checkbox for selecting the following fingerprint
lt: Pažymėti šio atspaudo pasirinkimui

en: Device without a fingerprint
lt: Įrenginys be atspaudo

en: Checkbox for selecting the following device
lt: Žymimasis langelis toliau nurodytam įrenginiui pasirinkti

en: Other OMEMO-enabled devices
lt: Kiti įrenginiai su įjungtu OMEMO

en: Checkbox to select fingerprints of all other OMEMO devices
lt: Pažymėti, kad pasirinkti visų kitų OMEMO įrenginių atspaudus

en: Remove checked devices and close
lt: Ištrinti pasirinktus įrenginius ir uždaryti

en: Select all
lt: Pasirinkti viską

en: This device's OMEMO fingerprint
lt: Šio įrenginio OMEMO atspaudas

en: Generate new keys and fingerprint
lt: Sugeneruoti naujus raktus ir atspaudą

en: Sorry, an error occurred while trying to remove the devices.
lt: Deja, įvyko klaida bandant pašalinti įrenginius.

en: Are you sure you want to generate new OMEMO keys? This will remove your old keys and all previously encrypted messages will no longer be decryptable on this device.
lt: Ar esate tikri, kad norite sugeneruoti naujus OMEMO raktus? Šis veiksmas pašalins senus raktus ir visi anksčiau šifruoti pranešimai daugiau negalės būti iššifruoti šiame įrenginyje.

note: harmony default export
en: Already have a chat account?
lt: Jau turite pokalbių paskyrą?

note: * * @param {import('../form').default} el harmony default export
en: Choose a different provider
lt: Pasirinkite kitą teikėją

en: Account Registration:
lt: Paskyros registracija:

en: Register
lt: Registruotis

en: Tip: A list of public XMPP providers is available
lt: Patarimas: Yra pasiekiamas sąrašas viešų XMPP teikėjų

en: here
lt: čia

en: Fetch registration form
lt: Parsiųsti registracijos formą

en: Create your account
lt: Sukurti jūsų paskyrą

en: Please enter the XMPP provider to register with:
lt: Prašome nurodyti XMPP teikėją registracijai:

en: Sorry, we're unable to connect to your chosen provider.
lt: Deja, mes negalime prisijungti prie jūsų pasirinkto teikėjo.

en: Sorry, the given provider does not support in band account registration. Please try with a different provider.
lt: Deja, nurodytas teikėjas nepalaiko tiesioginės paskyros registracijos. Prašome pabandyti kitą teikėją.

en: Now logging you in
lt: Dabar jus prijungiame

en: Registered successfully
lt: Sėkmingai užregistruotas

en: The provider rejected your registration attempt. Please check the values you entered for correctness.
lt: Teikėjas atmetė jūsų registracijos bandymą. Prašome patikrinti ar jūsų pateiktos reikšmės teisingos.

en: Create an account
lt: Sukurti paskyrą

en: Don't have a chat account?
lt: Neturite pokalbių paskyros?

en:  e.g. conversejs.org
lt:  pvz. conversejs.org

en: This field is required
lt: Šis laukelis yra privalomas

note: * * @param {import('../add-muc.js').default} el harmony default export
en: Join
lt: Prisijungti

en: Groupchat name
lt: Kambario vardas

en: Enter a new Groupchat
lt: Įvesti naują kambarį

en: Groupchat id is invalid.
lt: Kambario id netinkamas.

note: harmony default export
en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Groupchat XMPP Address:
lt: Kambario XMPP adresas:

en: Participants:
lt: Dalyviai:

en: Features:
lt: Savybės:

en: Requires authentication
lt: Reikalinga autentikacija

en: Requires an invitation
lt: Reikalingas pakvietimas

en: Non-anonymous
lt: Ne anonimiškas

en: Permanent
lt: Pastovus

en: Unmoderated
lt: Nemoderuojamas

en: Show groupchats
lt: Rodyti kambarius

en: Server address
lt: Serverio adresas

en: conference.example.org
lt: conference.pavyzdys.lt

en: Query for Groupchats
lt: Kambarių užklausa

en: Groupchats found
lt: Rasti kambariai

en: No groupchats found
lt: Nerasta kambarių

en: Leave this groupchat
lt: Išeiti iš šio kambario

en: Click to toggle the list of open groupchats
lt: Spustelėkite, kad parodyti sąrašą kambarių

en: Groupchats
lt: Kambariai

en: Are you sure you want to leave the groupchat %1$s?
lt: Ar tikrai norite išeiti iš kambario %1$s?

en: This contact is busy
lt: Šis kontaktas yra užsiėmęs

en: This contact is online
lt: Šis kontaktas yra prisijungęs

en: This contact is offline
lt: Šis kontaktas yra atsijungęs

en: This contact is unavailable
lt: Šis kontaktas yra nepasiekiamas

en: This contact is away for an extended period
lt: Šis kontaktas yra ilgai pasišalinęs

en: This contact is away
lt: Šis kontaktas yra pasišalinęs

en: Click to remove %1$s as a contact
lt: Spustelėkite, jei norite pašalinti %1$s iš kontaktų

en: Click to chat with %1$s (XMPP address: %2$s)
lt: Spustelėkite, kad pradėtumėte pokalbį su %1$s (XMPP: %2$s)

note: * * @param {import('../add-contact.js').default} el harmony default export
en: Add
lt: Pridėti

en: Add a Contact
lt: Pridėti kontaktą

en: This contact has already been added
lt: Šis kontaktas jau buvo pridėtas

note: harmony default export
en: Click to hide these contacts
lt: Spustelėkite norint paslėpti šiuos kontaktus

en: Filter by contact name
lt: Filtruoti pagal kontakto vardą

en: Filter by group name
lt: Filtruoti pagal grupės pavadinimą

en: Unread
lt: Neskaityta

note: * * @param {import('../rosterview').default} el harmony default export
en: Contacts
lt: Kontaktai

en: Click to toggle contacts
lt: Spustelėkite norėdami perjungti kontaktus

en: Add a contact
lt: Pridėti kontaktą
