Converse.js 5.0.4 - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: Close
mr: बंद करा

en: Cancel
mr: रद्द करा

en: Nickname
mr: टोपणनाव

en: Name
mr: नाव

en: Message versions
mr: संदेश आवृत्त्या

en: Remove as contact
mr: संपर्क म्हणून काढा

en: Uploading file:
mr: फाइल अपलोड करीत आहे:

en: Search results
mr: शोध परिणाम

en: Search
mr: शोधा

en: The User's Profile Image
mr: वापरकर्त्याची प्रोफाइल प्रतिमा

en: This is a trusted device
mr: हे एक विश्वसनीय डिव्हाइस आहे

en: Log in
mr: लॉग इन करा

en: Click here to log in anonymously
mr: अनामिकपणे लॉग इन करण्यासाठी येथे क्लिक करा

en: Features
mr: वैशिष्ट्ये

note: harmony default export
en: This groupchat no longer exists
mr: हे ग्रुप चॅट यापुढे अस्तित्वात नाही

en: Topic
mr: विषय

en: Topic author
mr: विषय लेखक

en: Description
mr: वर्णन

en: Online users
mr: ऑनलाइन वापरकर्ते

en: Trusted
mr: विश्वासु

en: Untrusted
mr: अविश्वासू

note: * * @param {import('../fingerprints').Fingerprints} el harmony default export
en: OMEMO Fingerprints
mr: OMEMO फिंगरप्रिंट्स

note: * * @param {import('../add-muc.js').default} el harmony default export
en: Join
mr: सामील व्हा

en: Enter a new Groupchat
mr: नवीन ग्रुपचॅट प्रविष्ट करा
