Converse.js 0.4 - en to ca translation catalogue (80 entries)

en: Password:
ca: Contrasenya:

en: password
ca: contrasenya

en: Click here to log in anonymously
ca: Feu clic aquí per iniciar la sessió de manera anònima

en: Search
ca: Cerca

en: Nickname
ca: Àlies

en: Hidden
ca: Amagat

en: Public
ca: Pública

en: Semi-anonymous
ca: Semianònima

en: Moderated
ca: Moderada

en: Save
ca: Desa

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Register
ca: Registre

en: My contacts
ca: Els meus contactes

en: Pending contacts
ca: Contactes pendents

en: Contact requests
ca: Sol·licituds de contacte

en: Ungrouped
ca: Sense agrupar

en: This client does not allow presence subscriptions
ca: Aquest client no admet les subscripcions de presència

en: Click to hide these contacts
ca: Feu clic per amagar aquests contactes

en: Close this chat box
ca: Tanca aquest quadre del xat

en: Are you sure you want to remove this contact?
ca: Segur que voleu eliminar aquest contacte?

en: Message
ca: Missatge

en: Clear all messages
ca: Esborra tots els missatges

en: Start a call
ca: Inicia una trucada

en: Remove messages
ca: Elimina els missatges

en: Write in the third person
ca: Escriu en tercera persona

en: Show this menu
ca: Mostra aquest menú

en: Toggle chat
ca: Canvia de xat

en: Minimize this chat box
ca: Minimitza aquest quadre del xat

en: Click to restore this chat
ca: Feu clic per restaurar aquest xat

en: Minimized
ca: Minimitzat

en: Description:
ca: Descripció:

en: Features:
ca: Característiques:

en: Requires authentication
ca: Cal autenticar-se

en: Requires an invitation
ca: Cal tenir una invitació

en: Non-anonymous
ca: No és anònima

en: Unmoderated
ca: No moderada

en: Change user's affiliation to admin
ca: Canvia l'afiliació de l'usuari a administrador

en: Write in 3rd person
ca: Escriu en tercera persona

en: Grant membership to a user
ca: Atorga una afiliació a un usuari

en: Remove user's ability to post messages
ca: Elimina la capacitat de l'usuari de publicar missatges

en: Change your nickname
ca: Canvieu el vostre àlies

en: Grant moderator role to user
ca: Atorga el rol de moderador a l'usuari

en: Allow muted user to post messages
ca: Permet que un usuari silenciat publiqui missatges

en: Password:
ca: Contrasenya:

en: Submit
ca: Envia

en: has gone offline
ca: s'ha desconnectat

en: has gone away
ca: ha marxat

en: is busy
ca: està ocupat

en: Away
ca: Absent

en: Busy
ca: Ocupat

en: Custom status
ca: Estat personalitzat

en: Offline
ca: Desconnectat

en: Online
ca: En línia

en: I am %1$s
ca: Estic %1$s

en: Click to change your chat status
ca: Feu clic per canviar l'estat del xat

en: Log out
ca: Tanca la sessió

en: online
ca: en línia

en: busy
ca: ocupat

en: away for long
ca: absent durant una estona

en: away
ca: absent

en: offline
ca: desconnectat

en:  e.g. conversejs.org
ca: p. ex. conversejs.org

en: Fetch registration form
ca: Obtingues un formulari de registre

en: Tip: A list of public XMPP providers is available
ca: Consell: hi ha disponible una llista de proveïdors XMPP públics

en: here
ca: aquí

en: Sorry, the given provider does not support in band account registration. Please try with a different provider.
ca: El proveïdor indicat no admet el registre del compte. Proveu-ho amb un altre proveïdor.

en: Now logging you in
ca: S'està iniciant la vostra sessió

en: Registered successfully
ca: Registre correcte

en: The provider rejected your registration attempt. Please check the values you entered for correctness.
ca: El proveïdor ha rebutjat l'intent de registre. Comproveu que els valors que heu introduït siguin correctes.

en: This contact is busy
ca: Aquest contacte està ocupat

en: This contact is online
ca: Aquest contacte està en línia

en: This contact is offline
ca: Aquest contacte està desconnectat

en: This contact is unavailable
ca: Aquest contacte no està disponible

en: This contact is away for an extended period
ca: Aquest contacte està absent durant un període prolongat

en: This contact is away
ca: Aquest contacte està absent

en: Contact name
ca: Nom del contacte

en: Add
ca: Afegeix

en: Are you sure you want to decline this contact request?
ca: Segur que voleu rebutjar aquesta sol·licitud de contacte?

en: Contacts
ca: Contactes

en: Add a contact
ca: Afegeix un contacte
