Converse.js 0.8.8 - en to he translation catalogue (360 entries)

en: Uploading file:
he: קובץ נשלח:

en: This message has been edited
he: ההודעה נערכה

en: Edit this message
he: עריכת ההודעה הזאת

en: Message versions
he: גרסאות ההודעה

en: Close
he: סגירה

en: The User's Profile Image
he: תמונת הפרופיל של המשתמש

en: Full Name:
he: שם מלא:

en: XMPP Address:
he: כתובת XMPP:

en: Nickname:
he: כינוי:

en: URL:
he: כתובת:

en: Email:
he: דוא״ל:

en: Role:
he: תפקיד:

en: OMEMO Fingerprints
he: טביעות אצבע OMEMO

en: Trusted
he: מהימן

en: Untrusted
he: בלתי מהימן

en: Refresh
he: רענון

en: Remove as contact
he: הסרה כאיש קשר

en: Password:
he: ססמה:

en: password
he: ססמה

en: This is a trusted device
he: זה מכשיר מהימן

en: To improve performance, we cache your data in this browser. Uncheck this box if this is a public computer or if you want your data to be deleted when you log out. It's important that you explicitly log out, otherwise not all cached data might be deleted. Please note, when using an untrusted device, OMEMO encryption is NOT available.
he: כדי לשפר את הביצועים, אנו שומרים את הנתונים שלך במטמון בדפדפן. יש לבטל סימון תיבה זו אם מדובר במחשב ציבורי או שברצונך שהנתונים שלך יימחקו עם היציאה מהחשבון. חשבון מאוד לצאת בצורה מפורשת אחרת יתכן שלא כל הנתונים שנשמרו יימחקו. לתשומת לבך, בעת שימוש במכשיר בלתי מהימן, אין תמיכה בהצפנת OMEMO.

en: Log in
he: כניסה

en: Click here to log in anonymously
he: יש ללחוץ כאן כדי להיכנס באופן אלמוני

en: Search
he: חיפוש

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Enter a new Groupchat
he: כניסה להתכתבות קבוצתית חדשה

en: Nickname
he: שם כינוי

en: This field is required
he: שדה זה נחוץ

en: Join
he: הצטרפות

en: You're not allowed to send messages in this room
he: אין לך הרשאה לשלוח הודעות בחדר זה

en: This groupchat no longer exists
he: התכתבות קבוצתית זו אינה קיימת עוד

en: The conversation has moved. Click below to enter.
he: הדיון הועבר. יש ללחוץ להלן כדי להיכנס.

en: Name
he: שם

en: Groupchat address (JID)
he: כתובת התכתבות קבוצתית (JID)

en: Description
he: תיאור

en: Topic
he: נושא

en: Topic author
he: יוצר הנושא

en: Online users
he: משתמשים מקוונים

en: Features
he: תכונות

en: Password protected
he: הגנה בססמה

en: This groupchat requires a password before entry
he: התכתבות קבוצתית זו דורשת ססמה כדי להיכנס אליה

en: No password required
he: לא נדרשת ססמה

en: This groupchat does not require a password upon entry
he: התכתבות קבוצתית זו אינה דורשת ססמה כדי להיכנס אליה

en: Hidden
he: מוסתר

en: This groupchat is not publicly searchable
he: התכתבות קבוצתית זו אינה גלויה לחיפוש

en: Public
he: ציבורי

en: This groupchat is publicly searchable
he: התכתבות קבוצתית זו גלויה בחיפושים

en: Members only
he: חברים בלבד

en: This groupchat is restricted to members only
he: התכתבות קבוצתית זו מוגבלת לחברים בלבד

en: Open
he: פתוח

en: Anyone can join this groupchat
he: כל אחד יכול להצטרף להתכתבות קבוצתית זו

en: Persistent
he: עקבי

en: This groupchat persists even if it's unoccupied
he: התכתבות קבוצתית זו נשמרת גם אם אין בה משתתפים

en: Temporary
he: זמני

en: This groupchat will disappear once the last person leaves
he: התכתבות קבוצתית זו תיעלם עם יציאת החבר האחרון

en: Not anonymous
he: לא אלמוני

en: All other groupchat participants can see your XMPP address
he: כל שאר המשתתפים בהתכתבות הקבוצתית יכולים לראות את כתובת ה־XMPP שלך

en: Semi-anonymous
he: אלמוני למחצה

en: Only moderators can see your XMPP address
he: רק משגיחים יכולים לראות את כתובת ה־XMPP שלך

en: Moderated
he: מפוקח

en: Participants entering this groupchat need to request permission to write
he: על משתתפים חדשים בהתכתבות קבוצתית זו לבקש הרשאה לכתוב

en: Not moderated
he: ללא פיקוח

en: Participants entering this groupchat can write right away
he: משתתפים שנכנסים להתכתבות הקבוצתית הזאת יכולים לכתוב מאותו הרגע

en: Message archiving
he: העברת הודעות לארכיון

en: Messages are archived on the server
he: ההודעות נשמרות בארכיון שבשרת

en: No password
he: ללא ססמה

en: this groupchat is restricted to members only
he: התכתבות קבוצתית זו מוגבלת לחברים בלבד

en: Save
he: שמירה

en: Cancel
he: ביטול

en: Moderator Tools
he: כלי פיקוח

en: Role
he: תפקיד

en: Save and close
he: לשמור ולסגור

en: This device's OMEMO fingerprint
he: טביעת אצבע ה־OMEMO של המכשיר

en: Generate new keys and fingerprint
he: יצירת מפתחות וטביעות אצבע חדשים

en: Select all
he: לבחור הכול

en: Checkbox to select fingerprints of all other OMEMO devices
he: תיבת סימון לבחירת טביעות אצבע של כל מכשירי ה־OMEMO האחרים

en: Other OMEMO-enabled devices
he: מכשירים אחרים תומכי OMEMO

en: Checkbox for selecting the following fingerprint
he: תיבת סימון לבחירת טביעת האצבע הבאה

en: Device without a fingerprint
he: מכשיר ללא טביעות אצבע

en: Remove checked devices and close
he: להסיר את המכשירים המסומנים ולסגור

en: Messages are being sent in plaintext
he: ההודעות נשלחות כטקסט פשוט

en: Don't have a chat account?
he: אין לך חשבון התכתבות?

en: Create an account
he: יצירת חשבון

en: Create your account
he: יצירת חשבון משלך

en: Please enter the XMPP provider to register with:
he: נא להקליד את ספק ה־XMPP להרשמה מולו:

en: Already have a chat account?
he: כבר יש לך חשבון להתכתבות?

en: Log in here
he: כניסה מכאן

en: Account Registration:
he: רישום חשבון:

en: Register
he: הירשם

en: Choose a different provider
he: נא לבחור בספק אחר

en: Hold tight, we're fetching the registration form…
he: להחזיק חזק, אנחנו מביאים את טופס ההרשמה…

en: This groupchat is not anonymous
he: התכתבות קבוצתית זו זה אינה אלמונית

en: This groupchat now shows unavailable members
he: התכתבות קבוצתית זו מציגה כעת חברים שאינם זמינים

en: This groupchat does not show unavailable members
he: התכתבות קבוצתית זו אינה מציגה חברים שאינם זמינים

en: The groupchat configuration has changed
he: הגדרות ההתכתבות הקבוצתית הזאת נערכו

en: This groupchat is now no longer anonymous
he: ההתכתבות הקבוצתית הזאת אינה אלמונית יותר

en: This groupchat is now semi-anonymous
he: ההתכתבות הקבוצתית הזאת היא אלמונית למחצה כעת

en: This groupchat is now fully-anonymous
he: התכתבות קבוצתית זו הנה אלמונית לחלוטין כעת

en: A new groupchat has been created
he: נוצרה התכתבות קבוצתית חדשה

en: You have been banned from this groupchat
he: גישתך להתכתבות הקבוצתית הזו נחסמה

en: You have been kicked from this groupchat
he: נזרקת מההתכתבות הקבוצתית הזאת

en: You have been removed from this groupchat because of an affiliation change
he: הוסרת מההתכתבות הקבוצתית הזו עקב שינוי שיוך

en: You have been removed from this groupchat because the groupchat has changed to members-only and you're not a member
he: הוסרת מההתכתבות הקבוצתית הזאת כיוון שההשתתפות מעתה מיועדת לחברים בלבד ולך אין חברות

en: You have been removed from this groupchat because the service hosting it is being shut down
he: הוסרת מההתכתבות הקבוצתית הזאת כיוון שאחסון השירות בהליכי כיבוי

en: You're not allowed to register yourself in this groupchat.
he: אין לך הרשאה להירשם עצמאית להתכתבות קבוצתית זו.

en: You're not allowed to register in this groupchat because it's members-only.
he: אין לך הרשאה להירשם להתכתבות קבוצתית זו כי היא מיועדת לחברים בלבד.

en: Can't register your nickname in this groupchat, it doesn't support registration.
he: לא ניתן לרשום את הכינוי לך בהתכתבות הקבוצתית הזאת, אין לה תמיכה בהרשמה.

en: Can't register your nickname in this groupchat, invalid data form supplied.
he: אין אפשרות לרשום את הכינוי שלך בהתכתבות הקבוצתית הזו, תצורת הנתונים שסופקה שגויה.

en: This action was done by %1$s.
he: פעולה זו נערכה על ידי %1$s.

en: The reason given is: "%1$s".
he: הסיבה שסופקה היא: „%1$s”.

en: The nickname you chose is reserved or currently in use, please choose a different one.
he: הכינוי שבחרת שמור או בשימוש, נא לבחור באחד אחר.

en: You are not on the member list of this groupchat.
he: אינך ברשימת החברים של התכתבות קבוצתית זו.

en: You have been banned from this groupchat.
he: גישתך להתכתבות קבוצתית זו נחסמה.

en: You are not allowed to create new groupchats.
he: אין לך הרשאה ליצור התכתבויות קבוצתיות חדשות.

en: Your nickname doesn't conform to this groupchat's policies.
he: הכינוי שלך אינו תואם למדיניות של ההתכתבות הקבוצתית הזו.

en: This groupchat does not (yet) exist.
he: התכתבות קבוצתית זו (עדיין) אינה קיימת.

en: This groupchat has reached its maximum number of participants.
he: התכתבות קבוצתית זו הגיעה לרף הנוכחים העליון שלה.

en: Remote server not found
he: השרת המרוחק לא נמצא

en: The explanation given is: "%1$s".
he: ההסבר שסופק הוא: „%1$s”.

en: %1$s has invited you to join a groupchat: %2$s
he: קיבלת הזמנה מאת %1$s להצטרף להתכתבות קבוצתית: %2$s

en: %1$s has invited you to join a groupchat: %2$s, and left the following reason: "%3$s"
he: קיבלת הזמנה מאת %1$s להצטרף להתכתבות קבוצתית: %2$s, הסיבה שניתנה להזמנה הזו היא: „%3$s”

en: Error
he: שגיאה

en: Sorry, something went wrong while trying to save your bookmark.
he: משהו השתבש במהלך ניסיון שמירת הסימנייה שלך, עמך הסליחה.

en: Unencryptable OMEMO message
he: הודעת OMEMO שלא ניתן להצפין

en: Sorry, could not determine upload URL.
he: לא ניתן לפענח את כתובת ההעלאה, עמך הסליחה.

en: Sorry, could not determine file upload URL.
he: לא ניתן לפענח את כתובת העלאת הקבצים, עמך הסליחה.

en: Sorry, could not succesfully upload your file. Your server’s response: "%1$s"
he: העלאת הקובץ שלך לא הצליחה. תגובת השרת היא: „%1$s”, עמך הסליחה

en: Sorry, could not succesfully upload your file.
he: העלאת הקובץ שלך לא הצליחה, עמך הסליחה.

en: Sorry, looks like file upload is not supported by your server.
he: נראה כי השרת שלך אינו תומך בהעלאת קבצים, עמך הסליחה.

en: The size of your file, %1$s, exceeds the maximum allowed by your server, which is %2$s.
he: גודל הקובץ שלך, %1$s, חורג מהגודל המרבי שמרשה השרת שהוא %2$s.

en: Sorry, an error occurred:
he: אירעה שגיאה, עמך הסליחה:

en: My contacts
he: אנשי הקשר שלי

en: Pending contacts
he: אנשי קשר ממתינים

en: Contact requests
he: בקשות איש קשר

en: Ungrouped
he: ללא קבוצה

en: Sorry, there was an error while trying to add %1$s as a contact.
he: הוספת %1$s לאנשי הקשר נכשלה, עמך הסליחה.

en: This client does not allow presence subscriptions
he: לקוח זה לא מתיר הרשמות נוכחות

en: Click to hide these contacts
he: לחץ כדי להסתיר את אנשי קשר אלה

en: Are you sure you want to remove the bookmark "%1$s"?
he: להסיר את הסימנייה „%1$s”?

en: Unbookmark this groupchat
he: הסרת התכתבות קבוצתית זו מהסימניות

en: Bookmark this groupchat
he: הוספת התכתבות קבוצתית זו לסימניות

en: Would you like this groupchat to be automatically joined upon startup?
he: להצטרף להתכתבות הקבוצתית הזאת עם ההפעלה?

en: The name for this bookmark:
he: שם הסימנייה הזאת:

en: What should your nickname for this groupchat be?
he: מה אמור להיות הכינוי שלך בהתכתבות הקבוצתית הזאת?

en: Leave this groupchat
he: יציאה מההתכתבות הקבוצתית הזאת

en: Remove this bookmark
he: הסרת הסימנייה הזאת

en: Show more information on this groupchat
he: הצגת מידע נוסף על ההתכתבות הקבוצתית הזאת

en: Click to open this groupchat
he: יש ללחוץ כדי לפתוח את ההתכתבות הקבוצתית הזאת

en: Click to toggle the bookmarks list
he: יש ללחוץ כדי להסתיר/להציג רשימת סימניות

en: Bookmarks
he: סימניות

en: Download audio file "%1$s"
he: הורדת קובץ השמע „%1$s”

en: Download file "%1$s"
he: הורדת הקובץ „%1$s”

en: Download image "%1$s"
he: הורדת התמונה „%1$s”

en: Download
he: הורדה

en: Download video file "%1$s"
he: הורדת קובץ הווידאו „%1$s”

en: Show more
he: להציג עוד

en: Typing from another device
he: בהקלדה ממכשיר אחר

en: %1$s is typing
he: הקלדה מצד %1$s

en: Stopped typing on the other device
he: הופסקה ההקלדה במכשיר האחר

en: %1$s has stopped typing
he: ההקלדה של %1$s הפסיקה

en: %1$s has gone away
he: הפעילות של %1$s מושהית

en: Close this chat box
he: סגירת תיבת התכתבות זו

en: Sorry, something went wrong while trying to refresh
he: אירעה שגיאה במהלך ניסיון הרענון, עמך הסליחה

en: Are you sure you want to remove this contact?
he: להסיר איש קשר זה?

en: Sorry, there was an error while trying to remove %1$s as a contact.
he: אירעה שגיאה במהלך ניסיון הסרת %1$s כאיש קשר.

en: You have unread messages
he: יש לך הודעות שלא נקראו

en: Hidden message
he: הודעה מוסתרת

en: Message
he: הודעה

en: Send
he: שליחה

en: Optional hint
he: רמז כרשות

en: Choose a file to send
he: נא לבחור קובץ לשליחה

en: Click to write as a normal (non-spoiler) message
he: יש ללחוץ כאן כדי לכתוב הודעת מצב רגילה (לא מותאמת)

en: Click to write your message as a spoiler
he: יש ללחוץ כאן כדי לכתוב הודעת מצב מותאמת

en: Clear all messages
he: טהר את כל ההודעות

en: Message characters remaining
he: תווים שנותרו להודעה

en: Start a call
he: התחל שיחה

en: Remove messages
he: הסרת הודעות

en: Write in the third person
he: כתיבה בגוף השלישי

en: Show this menu
he: הצגת תפריט זה

en: You have an unsent message which will be lost if you continue. Are you sure?
he: יש לך הודעה שלא נשלחה שתאבד אם לא תישמר. להמשיך?

en: Are you sure you want to clear the messages from this conversation?
he: לפנות את ההודעות מהדיון הזה?

en: %1$s has gone offline
he: החיבור של %1$s נותק

en: %1$s is busy
he: אין זמינות מצד %1$s

en: %1$s is online
he: התחברות מצד %1$s

en: Username
he: שם משתמש

en: Please enter a valid XMPP address
he: נא להקליד כתובת XMPP תקינה

en: Chat Contacts
he: אנשי קשר בהתכתבות

en: Toggle chat
he: הפעלה/כיבוי של התכתבות

en: Insert emojis
he: הוספת אמוג׳ים

en: Minimize this chat box
he: מזעור תיבת ההתכתבות

en: Click to restore this chat
he: יש ללחוץ כדי לשחזר את ההתכתבות הזאת

en: Minimized
he: ממוזער

en: Description:
he: תיאור:

en: Groupchat Address (JID):
he: כתובת התכתבות קבוצתית (JID):

en: Participants:
he: משתתפים:

en: Features:
he: תכונות:

en: Requires authentication
he: נדרש אימות

en: Requires an invitation
he: נדרשת הזמנה

en: Non-anonymous
he: בלתי אלמוני

en: Permanent
he: קבוע

en: Unmoderated
he: ללא פיקוח

en: Query for Groupchats
he: תשאול התכתבויות קבוצתיות

en: Server address
he: כתובת שרת

en: Show groupchats
he: הצגת התכתבויות קבוצתיות

en: No groupchats found
he: לא נמצאו התכתבויות קבוצתיות

en: Groupchats found:
he: התכתבויות קבוצתיות שנמצאו:

en: Groupchat name
he: שם ההתכתבות קבוצתית

en: Groupchat address
he: כתובת התכתבות קבוצתית

en: Groupchat info for %1$s
he: פרטי התכתבות קבוצתית עבור %1$s

en: %1$s is no longer an admin of this groupchat
he: התפקיד הניהולי של %1$s הוסר עבור ההתכתבות הקבוצתית הזו

en: %1$s is no longer an owner of this groupchat
he: הבעלות של %1$s על ההתכתבות הקבוצתית הזו אינה תקפה עוד

en: %1$s is no longer banned from this groupchat
he: הגישה של %1$s להתכתבות הקבוצתית הזו אינה חסומה יותר

en: %1$s has been banned from this groupchat
he: הגישה של %1$s להתכתבות הקבוצתית הזאת נחסמה

note: For example: AppleJack is now an (admin|owner) of this groupchat
en: %1$s is now an %2$s of this groupchat
he: התפקיד של %1$s בהתכתבות הקבוצתית הזו הוא עכשיו %2$s

en: %1$s is no longer a moderator
he: הרשאות הפיקוח של %1$s הוסרו

en: %1$s has been muted
he: הקול של %1$s הושתק

note: We only show this message if the user isn't already an admin or owner, otherwise this isn't new information.
en: %1$s is now a moderator
he: הוענקו הרשאות פיקוח לטובת %1$s

en: Close and leave this groupchat
he: סגירה ויציאה מההתכתבות הקבוצתית הזאת

en: Configure this groupchat
he: הגדרות התכתבות קבוצתית זו

en: Show more details about this groupchat
he: הצגת פרטים נוספים על ההתכתבות הקבוצתית הזאת

en: Hide the list of participants
he: הסתרת רשימת המשתתפים

en: Forbidden: you do not have the necessary role in order to do that.
he: אסור: אין לך את התפקיד המתאים כדי לבצע את הפעולה הזאת.

en: Forbidden: you do not have the necessary affiliation in order to do that.
he: אסור: אין לך את ההשתייכות הנדרשת כדי לבצע את הפעולה הזאת.

en: Error: the "%1$s" command takes two arguments, the user's nickname and optionally a reason.
he: שגיאה: הפקודה „%1$s” מקבלת שני ארגומנטים, כינוי המשתמש וסיבה כרשות.

en: Sorry, an error happened while running the command. Check your browser's developer console for details.
he: אירעה שגיאה בעת הפעלת הפקודה. נא לבדוק פרטים נוספים במסוף הפיתוח של הדפדפן שלך, עמך הסליחה.

en: Change user's affiliation to admin
he: שנה סינוף משתמש למנהל

en: Change user role to participant
he: החלפת תפקיד המשתמש למשתתף

en: Remove this groupchat
he: הסרת ההתכתבות הקבוצתית הזאת

en: Kick user from groupchat
he: לזרוק את המשתמש מההתכתבות הקבוצתית

en: Write in 3rd person
he: כתוב בגוף שלישי

en: Grant membership to a user
he: הענק חברות למשתמש

en: Remove user's ability to post messages
he: הסר יכולת משתמש לפרסם הודעות

en: Change your nickname
he: שנה את השם כינוי שלך

en: Grant moderator role to user
he: הענק תפקיד אחראי למשתמש

en: Grant ownership of this groupchat
he: הענקת בעלות על התכתבות קבוצתית זו

en: Set groupchat subject
he: הגדרת נושא להתכתבות הקבוצתית

en: Set groupchat subject (alias for /subject)
he: הגדרת נושא להתכתבות הקבוצתית (שם חלופי ל־‎/subject)

en: Allow muted user to post messages
he: התר למשתמש מושתק לפרסם הודעות

en: Error: invalid number of arguments
he: שגיאה: מספר הארגומנטים שגוי

en: %1$s has left and re-entered the groupchat. "%2$s"
he: %1$s עזב/ה וחזר/ה להתכתבות הקבוצתית הזו. „%2$s”

en: %1$s has left and re-entered the groupchat
he: %1$s עזב/ה וחזר/ה אל ההתכתבות הקבוצתית הזו

en: %1$s has entered the groupchat. "%2$s"
he: %1$s נכנס/ה להתכתבות הקבוצתית הזו. „%2$s”

en: %1$s has entered the groupchat
he: %1$s נכנס/ה להתכתבות הקבוצתית הזו

en: %1$s has entered and left the groupchat. "%2$s"
he: %1$s נכנס/ה ועזב/ה את ההתכתבות הקבוצתית הזו. „%2$s”

en: %1$s has entered and left the groupchat
he: %1$s נכנס/ה ועזב/ה את ההתכתבות הקבוצתית הזו

en: %1$s has left the groupchat. "%2$s"
he: %1$s עזב/ה את ההתכתבות הקבוצתית הזו. „”%2$s

en: %1$s has left the groupchat
he: %1$s עזב/ה את ההתכתבות הקבוצתית הזו

en: Topic set by %1$s
he: נושא התכתבות קבוצתית זו הוגדר על ידי %1$s

en: Topic cleared by %1$s
he: נושא התכתבות קבוצתית זו נמחק על ידי %1$s

en: Groupchats
he: התכתבויות קבוצתיות

en: Add a new groupchat
he: הוספת התכתבות קבוצתית חדשה

en: Query for groupchats
he: תשאול התכתבויות קבוצתיות

en: This groupchat requires a password
he: התכתבות קבוצתית זו דורשת ססמה

en: Password:
he: ססמה:

en: Submit
he: שליחה

en: Please choose your nickname
he: נא לבחור את הכינוי שלך

en: Enter groupchat
he: כניסה להתכתבות קבוצתית

en: Click to mention %1$s in your message.
he: יש ללחוץ כדי לאזכר את %1$s בהודעה שלך.

en: This user is a moderator.
he: הרשאות המשתמש הן פיקוח.

en: This user can send messages in this groupchat.
he: למשתמש זה יש הרשאה לשלוח הודעה בהתכתבות קבוצתית זו.

en: This user can NOT send messages in this groupchat.
he: למשתמש זה אין אפשרות לשלוח הודעות להתכתבות קבוצתית זו.

en: Moderator
he: מפקח

en: Visitor
he: מבקר

en: Owner
he: בעלים

en: Member
he: חבר

en: Admin
he: מנהל

en: Participants
he: משתתפים

en: Invite
he: הזמנה

en: You are about to invite %1$s to the groupchat "%2$s". You may optionally include a message, explaining the reason for the invitation.
he: פעולה זו תוביל להזמנת %1$s להתכתבות הקבוצתית „%2$s”. ניתן לכלול הודעה שמסבירה את פשר ההזמנה.

note: workaround for Prosody which doesn't give type "headline"
en: Notification from %1$s
he: התראה מאת %1$s

en: %1$s says
he: נאמר על ידי %1$s

note: TODO: we should suppress notifications if we cannot decrypt the message...
en: OMEMO Message received
he: התקבלה הודעת OMEMO

en: has gone offline
he: כבר לא מקוון

en: has gone away
he: נעדר(ת)

en: is busy
he: עסוק(ה) כעת

en: has come online
he: התחבר/ה

en: wants to be your contact
he: רוצה להצטרף לאנשי הקשר שלך

en: Your avatar image
he: התמונה המייצגת שלך

en: Your Profile
he: הפרופיל שלך

en: Email
he: דוא״ל

en: Full Name
he: שם מלא

en: XMPP Address (JID)
he: כתובת XMPP‏ (JID)

en: Use commas to separate multiple roles. Your roles are shown next to your name on your chat messages.
he: ניתן להשתמש בפסיקים כדי להפריד בין מספר תפקידים. התפקידים מופיעים ליד השם בהודעות שלך כחלק מההתכתבות.

en: URL
he: כתובת

en: Sorry, an error happened while trying to save your profile data.
he: אירעה שגיאה במהלך הניסיון לשמור את נתוני הפרופיל שלך, עמך הסליחה.

en: You can check your browser's developer console for any error output.
he: מוטב לחפש שגיאות במסוף הפיתוח של הדפדפן שלך.

en: Away
he: נעדר

en: Busy
he: עסוק

en: Custom status
he: מצב מותאם

en: Offline
he: לא מקוון

en: Online
he: מקוון

en: Away for long
he: היעדרות לזמן מה

en: Change chat status
he: החלפת מצב התכתבות

en: Personal status message
he: הודעת מצב אישית

en: About
he: על אודות

en: %1$s Open Source %2$s XMPP chat client brought to you by %3$s Opkode %2$s
he: לקוח התכתבות דרך XMPP ב%1$sקוד פתוח%2$s שמוגש מטעם %3$sOpokde%2$s

en: %1$s Translate %2$s it into your own language
he: %1$sלתרגם%2$s זאת לשפה שלך

en: I am %1$s
he: מצבי כעת הינו %1$s

en: Change settings
he: עריכת הגדרות

en: Click to change your chat status
he: לחץ כדי לשנות את הודעת השיחה שלך

en: Log out
he: התנתקות

en: Show details about this chat client
he: הצגת פרטים על לקוח התכתבות זה

en: Your profile
he: הפרופיל שלך

en: Are you sure you want to log out?
he: לצאת?

en: online
he: מקוון

en: busy
he: עסוק

en: away for long
he: נעדר לזמן מה

en: away
he: נעדר

en: offline
he: לא מקוון

en: Sorry, an error occurred while trying to remove the devices.
he: אירעה שגיאה במהלך הניסיון להסרת ההתקנים, עמך הסליחה.

en: Are you sure you want to generate new OMEMO keys? This will remove your old keys and all previously encrypted messages will no longer be decryptable on this device.
he: לייצר מפתחות OMEMO חדשים? פעולה זו תסיר את המפתחות הישנים שלך ואת כל ההודעות שהוצפנו בעבר לא תהיה לך אפשרות לפענח במכשיר הזה.

en: Sorry, we're unable to send an encrypted message because %1$s requires you to be subscribed to their presence in order to see their OMEMO information
he: לא הצלחנו לשלוח הודעה מוצפנת כיוון שקיימת דרישת מצד %1$s להירשם למצב הנוכחות שלהם כדי לצפות בפרטי OMEMO, עמך הסליחה

en: Sorry, we're unable to send an encrypted message because the remote server for %1$s could not be found
he: לא הצלחנו לשלוח הודעה מוצפנת כיוון שלא ניתן למצוא את השרת המרוחק %1$s

en: Unable to send an encrypted message due to an unexpected error.
he: לא ניתן לשלוח הודעה מוצפנת עקב שגיאה בלתי צפויה.

en: Cannot use end-to-end encryption in this groupchat, either the groupchat has some anonymity or not all participants support OMEMO.
he: לא ניתן להשתמש בהצפנה מקצה לקצה בהתכתבות הקבוצתית הזאת, או מכיוון שבקבוצה כבר חלה סוג של אלמוניות או שלחלק מהמשתמשים אין תמיכה ב־OMEMO.

en: Cannot use end-to-end encryption because %1$s uses a client that doesn't support OMEMO.
he: לא ניתן להשתמש בהצפנה מקצה לקצה כיוון שהלקוח של %1$s אינו תומך ב־OMEMO.

en: This is an OMEMO encrypted message which your client doesn’t seem to support. Find more information on https://conversations.im/omemo
he: זו הודעה שמוצפנת ב־OMEMO שכפי הנראה הלקוח שלך אינו תומך בה. ניתן למצוא פרטים נוספים בכתובת https://conversations.im/omemo

en: %1$s doesn't appear to have a client that supports OMEMO. Encrypted chat will no longer be possible in this grouchat.
he: כנראה שהלקוח שמותקן אצל %1$s אינו תומך ב־‏OMEMO. אין עוד תמיכה בהתכתבות מוצפנת בהתכתבות הקבוצתית הזאת.

en:  e.g. conversejs.org
he:  למשל conversejs.org

en: Fetch registration form
he: משוך טופס הרשמה

en: Tip: A list of public XMPP providers is available
he: טיפ: רשימה פומבית של ספקי XMPP הינה זמינה

en: here
he: כאן

en: Sorry, we're unable to connect to your chosen provider.
he: לא הצלחנו להתחבר לספק שבחרת, עמך הסליחה.

en: Sorry, the given provider does not support in band account registration. Please try with a different provider.
he: מצטערים, הספק שניתן לא תומך ברישום חשבונות in band. אנא נסה עם ספק אחר.

en: Something went wrong while establishing a connection with "%1$s". Are you sure it exists?
he: משהו השתבש במהלך ההתחברות עם „%1$s”. החיבור הזה קיים בכלל?

en: Now logging you in
he: כעת מחבר אותך פנימה

en: Registered successfully
he: נרשם בהצלחה

en: The provider rejected your registration attempt. Please check the values you entered for correctness.
he: הספק דחה את ניסיון הרישום שלך. נא לוודא את הנתונים שהקלדת.

en: Click to toggle the list of open groupchats
he: יש ללחוץ כדי להציג/להסתיר את רשימת קבוצות ההתכתבות הפתוחות

note: Note to translators, "Open Groupchats" refers to groupchats that are open, NOT a command.
en: Open Groupchats
he: התכתבויות קבוצתיות פתוחות

en: Are you sure you want to leave the groupchat %1$s?
he: לעזוב את ההתכתבות הקבוצתית %1$s?

en: This contact is busy
he: איש קשר זה עסוק

en: This contact is online
he: איש קשר זה מקוון

en: This contact is offline
he: איש קשר זה אינו מקוון

en: This contact is unavailable
he: איש קשר זה לא זמין

en: This contact is away for an extended period
he: איש קשר זה נעדר למשך זמן ממושך

en: This contact is away
he: איש קשר זה הינו נעדר

en: Contact name
he: שם איש קשר

en: Optional nickname
he: כינוי כרשות

en: Add a Contact
he: הוספת איש קשר

en: XMPP Address
he: כתובת XMPP

en: Add
he: הוסף

en: Sorry, could not find a contact with that name
he: אין אפשרות למצוא איש קשר בשם זה, עמך הסליחה

en: This contact has already been added
he: איש קשר זה כבר נוסף

en: Filter
he: מסנן

en: Filter by contact name
he: סינון לפי שם איש קשר

en: Filter by group name
he: סינון לפי שם קבוצה

en: Filter by status
he: סינון לפי מצב

en: Any
he: כלשהו

en: Unread
he: לא נקראו

en: Chatty
he: קשקשנות

en: Extended Away
he: היעדרות ממושכת

en: Click to remove %1$s as a contact
he: יש ללחוץ כדי להסיר את איש הקשר %1$s

en: Click to accept the contact request from %1$s
he: יש ללחוץ כדי לקבל בקשת איש קשר שנשלחה על ידי %1$s

en: Click to decline the contact request from %1$s
he: יש ללחוץ כדי לסרב לבקשת הקשר שהגיעה מצד %1$s

en: Click to chat with %1$s (JID: %2$s)
he: יש ללחוץ כדי להתכתב עם %1$s ‏(JID: %2$s)

en: Are you sure you want to decline this contact request?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך לסרב את בקשת איש קשר זה?

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Add a contact
he: הוסף איש קשר

en: Re-sync your contacts
he: סנכרון אנשי הקשר שלך מחדש
