Converse.js 0.4 - en to nl translation catalogue (368 entries)

en: Uploading file:
nl: Bestand uploaden:

en: This message has been edited
nl: Dit bericht is bewerkt

en: Edit this message
nl: Pas dit bericht aan

en: Message versions
nl: Berichtversies

en: Close
nl: Sluiten

en: The User's Profile Image
nl: Profielafbeelding van gebruiker

en: Full Name:
nl: Volledige naam:

en: XMPP Address:
nl: XMPP-adres:

en: Nickname:
nl: Bijnaam:

en: Email:
nl: E-mailadres:

en: Role:
nl: Rol:

en: OMEMO Fingerprints
nl: OMEMO-vingerafdrukken

en: Trusted
nl: Vertrouwd

en: Untrusted
nl: Onvertrouwd

en: Refresh
nl: Verversen

en: Remove as contact
nl: Contact verwijderen

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: password
nl: wachtwoord

en: This is a trusted device
nl: Dit is een vertrouwd apparaat

en: To improve performance, we cache your data in this browser. Uncheck this box if this is a public computer or if you want your data to be deleted when you log out. It's important that you explicitly log out, otherwise not all cached data might be deleted. Please note, when using an untrusted device, OMEMO encryption is NOT available.
nl: Om prestaties te verbeteren slaan we je data op in de cache van de browser. Vink dit niet aan indien je op een openbare computer bent of indien je wilt dat je data verwijderd wordt bij het uitloggen. Het is van belang dat je zelf expliciet uitlogt, anders kan het zijn dat er data in de cache achterblijft. Let op, als je een niet-vertrouwd apparaat gebruikt is OMEMO-versleuteling NIET mogelijk.

en: Log in
nl: Inloggen

en: Click here to log in anonymously
nl: Klik hier om anoniem in te loggen

en: Enter a new Groupchat
nl: Deelnemen aan nieuw groepsgesprek

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: This field is required
nl: Dit veld is verplicht

en: Join
nl: Deelnemen

en: You're not allowed to send messages in this room
nl: Je hebt geen toestemming om berichten te verzenden in deze gespreksruimte

en: This groupchat no longer exists
nl: Dit groepsgesprek bestaat niet meer

en: The conversation has moved. Click below to enter.
nl: Het gesprek is verplaatst. Klik hieronder om deel te nemen.

en: Name
nl: Naam

en: Groupchat address (JID)
nl: XMPP/Jabber-ID van groepsgesprek

en: Description
nl: Beschrijving

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Topic author
nl: Auteur van het onderwerp

en: Online users
nl: Gebruikers online

en: Features
nl: Eigenschappen

en: Password protected
nl: Beveiligd met wachtwoord

en: This groupchat requires a password before entry
nl: Dit groepsgesprek vereist een wachtwoord voor toegang

en: No password required
nl: Geen wachtwoord nodig

en: This groupchat does not require a password upon entry
nl: Dit groepsgesprek vereist geen wachtwoord voor toegang

en: Hidden
nl: Verborgen

en: This groupchat is not publicly searchable
nl: Dit groepsgesprek is niet openbaar vindbaar

en: Public
nl: Openbaar

en: This groupchat is publicly searchable
nl: Dit groepsgesprek is openbaar vindbaar

en: Members only
nl: Alleen-leden

en: This groupchat is restricted to members only
nl: Dit groepsgesprek is enkel toegankelijk voor leden

en: Anyone can join this groupchat
nl: Iedereen kan deelnemen aan dit gesprek

en: Persistent
nl: Blijvend

en: This groupchat persists even if it's unoccupied
nl: Dit groepsgesprek blijft bestaan, zelfs als er niemand aanwezig is

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: This groupchat will disappear once the last person leaves
nl: Dit groepsgesprek zal verdwijnen van zodra de laatste deelnemer het verlaat

en: Not anonymous
nl: Niet-anoniem

en: All other groupchat participants can see your XMPP address
nl: Alle gebruikers in dit groepsgesprek kunnen je XMPP-adres zien

en: Semi-anonymous
nl: Semi-anoniem

en: Only moderators can see your XMPP address
nl: Enkel moderatoren kunnen je XMPP-adres zien

en: Moderated
nl: Gemodereerd

en: Participants entering this groupchat need to request permission to write
nl: Deelnemers aan dit groepsgesprek hebben toestemming nodig voor ze berichten kunnen sturen

en: Not moderated
nl: Niet gemodereerd

en: Participants entering this groupchat can write right away
nl: Deelnemers aan dit groepsgesprek kunnen onmiddelijk berichten sturen

en: Message archiving
nl: Berichtarchivering

en: Messages are archived on the server
nl: Berichten worden gearchiveerd op de server

en: No password
nl: Geen wachtwoord

en: this groupchat is restricted to members only
nl: Dit groepsgesprek is enkel toegankelijk voor leden

en: Save
nl: Opslaan

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Role
nl: Rol

en: Save and close
nl: Opslaan en sluiten

en: This device's OMEMO fingerprint
nl: De OMEMO-vingerafdruk van dit apparaat

en: Generate new keys and fingerprint
nl: Nieuwe sleutels en vingerafdruk genereren

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Checkbox to select fingerprints of all other OMEMO devices
nl: Selectievakje om vingerafdrukken van alle andere OMEMO-apparaten te selecteren

en: Other OMEMO-enabled devices
nl: Overige OMEMO-apparaten

en: Checkbox for selecting the following fingerprint
nl: Selectievakje voor het selecteren van de volgende vingerafdruk

en: Device without a fingerprint
nl: Apparaat zonder vingerafdruk

en: Remove checked devices and close
nl: Geselecteerde apparaten verwijderen en sluiten

en: Messages are being sent in plaintext
nl: Berichten worden onversleuteld verzonden

en: Don't have a chat account?
nl: Heb je geen account?

en: Create an account
nl: Account aanmaken

en: Create your account
nl: Maak je account aan

en: Please enter the XMPP provider to register with:
nl: Voer de XMPP-host in waarje je bij wilt registreren:

en: Already have a chat account?
nl: Heb je al een account?

en: Log in here
nl: Log hier in

en: Account Registration:
nl: Accountregistratie:

en: Register
nl: Registreren

en: Choose a different provider
nl: Kies een andere provider

en: Hold tight, we're fetching the registration form…
nl: Even geduld, we halen het registratieformulier op…

en: This groupchat is not anonymous
nl: Dit groepsgesprek is niet anoniem

en: This groupchat now shows unavailable members
nl: Dit groepsgesprek toont nu niet-beschikbare leden

en: This groupchat does not show unavailable members
nl: Dit groepsgesprek toont geen niet-beschikbare leden

en: The groupchat configuration has changed
nl: De configuratie van het groepsgesprek is gewijzigd

en: This groupchat is now no longer anonymous
nl: Dit groepsgesprek is niet langer anoniem

en: This groupchat is now semi-anonymous
nl: Dit groepsgesprek is nu semi-anoniem

en: This groupchat is now fully-anonymous
nl: Dit groepsgesprek is nu volledig anoniem

en: A new groupchat has been created
nl: Een nieuw groepsgesprek is aangemaakt

en: You have been banned from this groupchat
nl: Je bent verbannen uit dit groepsgesprek

en: You have been kicked from this groupchat
nl: Je bent uit dit groepsgesprek geschopt

en: You have been removed from this groupchat because of an affiliation change
nl: Je bent uit dit groepsgesprek verwijderd wegens een wijziging in lidmaatschap

en: You have been removed from this groupchat because the groupchat has changed to members-only and you're not a member
nl: Je bent verwijderd uit dit groepsgesprek omdat het nu enkel toegankelijk is voor leden, en je geen lid bent

en: You have been removed from this groupchat because the service hosting it is being shut down
nl: Je zit niet langer in het groepsgesprek omdat de server van het groepsgesprek uitgeschakeld wordt

en: You're not allowed to register yourself in this groupchat.
nl: Je hebt geen toestemming om jezelf in dit groepsgesprek te registreren.

en: You're not allowed to register in this groupchat because it's members-only.
nl: Je hebt geen toestemming om jezelf in dit groepsgesprek te registreren, omdat het enkel toegankelijk is voor leden.

en: Can't register your nickname in this groupchat, it doesn't support registration.
nl: Kan je bijnaam niet registreren voor dit groepsgesprek omdat dit niet ondersteund wordt.

en: Can't register your nickname in this groupchat, invalid data form supplied.
nl: Kan je bijnaam voor dit groepsgesprek niet registreren, ongeldige data ingevoerd.

en: Your message was not delivered because you're not allowed to send messages in this groupchat.
nl: Je bericht werd niet afgeleverd omdat je geen toestemming hebt om berichten te verzenden in dit groepsgesprek.

en: Your message was not delivered because you're not present in the groupchat.
nl: Je bericht werd niet afgeleverd omdat je niet aanwezig bent in dit groepsgesprek.

en: This action was done by %1$s.
nl: Deze actie is uitgevoerd door %1$s.

en: The reason given is: "%1$s".
nl: De opgegeven reden is: ‘%1$s’.

en: The nickname you chose is reserved or currently in use, please choose a different one.
nl: De bijnaam die je hebt gekozen is gereserveerd of momenteel in gebruik, kies er een andere.

en: Password incorrect
nl: Onjuist wachtwoord

en: You are not on the member list of this groupchat.
nl: Je staat niet op de deelnemerslijst van dit groepsgesprek.

en: You have been banned from this groupchat.
nl: Je bent verbannen uit dit groepsgesprek.

en: You are not allowed to create new groupchats.
nl: Je hebt geen toestemming om nieuwe groepsgesprekken aan te maken.

en: Your nickname doesn't conform to this groupchat's policies.
nl: Je bijnaam stemt niet overeen met het beleid van dit groepsgesprek.

en: This groupchat does not (yet) exist.
nl: Dit groepsgesprek bestaat (nog) niet.

en: This groupchat has reached its maximum number of participants.
nl: Dit groepsgesprek heeft het maximale aantal gebruikers bereikt.

en: Remote server not found
nl: Server niet gevonden

en: The explanation given is: "%1$s".
nl: De opgegeven reden is: ‘%1$s’.

en: %1$s has invited you to join a groupchat: %2$s
nl: %1$s heeft je uitgenodigd aan het groepsgesprek „%2$s” deel te nemen

en: %1$s has invited you to join a groupchat: %2$s, and left the following reason: "%3$s"
nl: %1$s heeft je uitgenodigd om deel te nemen aan het groepsgesprek ‘%2$s’ met de volgende reden: ‘%3$s’

en: Error
nl: Fout

en: Sorry, something went wrong while trying to save your bookmark.
nl: Sorry, er ging iets mis bij het opslaan van je bladwijzer.

en: Unencryptable OMEMO message
nl: Onversleutelbaar OMEMO-bericht

en: Sorry, could not determine upload URL.
nl: Sorry, kon de upload-URL niet bepalen.

en: Sorry, could not determine file upload URL.
nl: Sorry, kon de bestandsupload-URL niet bepalen.

en: Sorry, could not succesfully upload your file. Your server’s response: "%1$s"
nl: Sorry, kon het bestand niet uploaden. De server geeft het volgende aan: ‘%1$s’

en: Sorry, could not succesfully upload your file.
nl: Sorry, kon het bestand niet uploaden.

en: Sorry, looks like file upload is not supported by your server.
nl: Sorry, het uploaden van bestanden wordt niet ondersteund door je server.

en: The size of your file, %1$s, exceeds the maximum allowed by your server, which is %2$s.
nl: De grootte van het bestand, %1$s, overschrijdt  %2$s, het maximum toegestaan door je server.

en: Sorry, an error occurred:
nl: Sorry de volgende fout deed zich voor:

en: My contacts
nl: Mijn contacten

en: Pending contacts
nl: Contacten in afwachting

en: Contact requests
nl: Contactverzoeken

en: Ungrouped
nl: Ongegroepeerd

en: Sorry, there was an error while trying to add %1$s as a contact.
nl: Sorry, er trad een fout op bij het toevoegen van %1$s als contact.

en: This client does not allow presence subscriptions
nl: Deze cliënt biedt geen ondersteuning voor aanwezigheidsabonnementen

en: Click to hide these contacts
nl: Klik om deze contacten te verbergen

en: Are you sure you want to remove the bookmark "%1$s"?
nl: Weet je zeker dat je de bladwijzer ‘%1$s’ wil verwijderen?

en: Unbookmark this groupchat
nl: Bladwijzer voor dit groepsgesprek verwijderen

en: Bookmark this groupchat
nl: Groepsgesprek toevoegen aan bladwijzers

en: Would you like this groupchat to be automatically joined upon startup?
nl: Wil je bij opstarten automatisch deelnemen aan dit groepsgesprek?

en: The name for this bookmark:
nl: De naam voor deze bladwijzer:

en: What should your nickname for this groupchat be?
nl: Welke bijnaam wil je voor dit groepsgesprek?

en: Leave this groupchat
nl: Dit groepsgesprek verlaten

en: Remove this bookmark
nl: Deze bladwijzer verwijderen

en: Show more information on this groupchat
nl: Toon meer informatie over dit groepsgesprek

en: Click to open this groupchat
nl: Klik om dit groepsgesprek te openen

en: Click to toggle the bookmarks list
nl: Klik om de lijst met bladwijzers te tonen/verbergen

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Download audio file "%1$s"
nl: Audiobestand ‘%1$s’ downloaden

en: Download file "%1$s"
nl: Bestand ‘%1$s’ downloaden

en: Download image "%1$s"
nl: Afbeelding ‘%1$s’ downloaden

en: Download
nl: Downloaden

en: Download video file "%1$s"
nl: Videobestand ‘%1$s’ downloaden

en: Show more
nl: Meer tonen

en: Typing from another device
nl: Typt vanaf een ander apparaat

en: %1$s is typing
nl: %1$s is aan het typen

en: Stopped typing on the other device
nl: Is opgehouden met typen op het andere apparaat

en: %1$s has stopped typing
nl: %1$s is opgehouden met typen

en: %1$s has gone away
nl: %1$s is afwezig

en: Close this chat box
nl: Dit gespreksvenster sluiten

en: Sorry, something went wrong while trying to refresh
nl: Sorry, er ging iets mis bij het verversen

en: Are you sure you want to remove this contact?
nl: Weet je zeker dat je dit contact wil verwijderen?

en: Sorry, there was an error while trying to remove %1$s as a contact.
nl: Sorry, er trad een fout op bij het verwijderen van %1$s als contact.

en: You have unread messages
nl: Je hebt ongelezen berichten

en: Hidden message
nl: Verborgen bericht

en: Message
nl: Bericht

en: Send
nl: Verzenden

en: Optional hint
nl: Facultatieve tip

en: Choose a file to send
nl: Kies een bestand om te verzenden

en: Click to write as a normal (non-spoiler) message
nl: Klik hier om een gewoon (niet-verborgen) bericht te schrijven

en: Click to write your message as a spoiler
nl: Klik hier om een verborgen bericht te schrijven

en: Clear all messages
nl: Alle berichten wissen

en: Message characters remaining
nl: Resterende berichttekens

en: Start a call
nl: Plaats een oproep

en: Remove messages
nl: Berichten verwijderen

en: Write in the third person
nl: Schrijf in de derde persoon

en: Show this menu
nl: Toon dit menu

en: You have an unsent message which will be lost if you continue. Are you sure?
nl: Je hebt een onverzonden bericht dat verloren zal gaan als je verder gaat. Ben je zeker?

en: Are you sure you want to clear the messages from this conversation?
nl: Weet je zeker dat je de berichten in dit gesprek wil wissen?

en: %1$s has gone offline
nl: %1$s is offline

en: %1$s is busy
nl: %1$s is bezet

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: user@domain
nl: gebruiker@domein

en: Please enter a valid XMPP address
nl: Voer een geldig XMPP-adres in

en: Chat Contacts
nl: Gesprekscontacten

en: Toggle chat
nl: Gesprek openen

en: Insert emojis
nl: Voeg smiley’s in

en: Minimize this chat box
nl: Dit gespreksvenster minimaliseren

en: Click to restore this chat
nl: Klik om dit gesprek te herstellen

en: Minimized
nl: Geminimaliseerd

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Groupchat Address (JID):
nl: XMPP/Jabber-ID voor dit groepsgesprek:

en: Participants:
nl: Deelnemers:

en: Features:
nl: Functies:

en: Requires authentication
nl: Authenticatie vereist

en: Requires an invitation
nl: Uitnodiging vereist

en: Non-anonymous
nl: Niet-anoniem

en: Permanent
nl: Blijvend

en: Unmoderated
nl: Niet gemodereerd

en: Query for Groupchats
nl: Zoeken naar gesprekken

en: Server address
nl: Serveradres

en: Show groupchats
nl: Groepsgesprekken tonen

en: conference.example.org
nl: groepsgesprek.voorbeeld.be

en: No groupchats found
nl: Geen groepsgesprekken gevonden

en: Groupchats found:
nl: Groepsgesprekken gevonden:

en: name@conference.example.org
nl: naam@groepsgesprek.voorbeeld.be

en: Groupchat name
nl: Naam groepsgesprek

en: Groupchat address
nl: Gespreksadres

en: Groupchat info for %1$s
nl: Info over groepsgesprek %1$s

en: %1$s is no longer an admin of this groupchat
nl: %1$s is niet langer beheerder van dit groepsgesprek

en: %1$s is no longer an owner of this groupchat
nl: %1$s is niet langer eigenaar van dit groepsgesprek

en: %1$s is no longer banned from this groupchat
nl: %1$s is niet langer verbannen uit dit groepsgesprek

en: %1$s is no longer a member of this groupchat
nl: %1$s is niet langer lid van dit groepsgesprek

en: %1$s is now a member of this groupchat
nl: %1$s is nu lid van dit groepsgesprek

en: %1$s has been banned from this groupchat
nl: %1$s is uit dit groepsgesprek verbannen

note: For example: AppleJack is now an (admin|owner) of this groupchat
en: %1$s is now an %2$s of this groupchat
nl: %1$s is nu %2$s van dit groepsgesprek

en: %1$s is no longer a moderator
nl: %1$s is geen moderator meer

en: %1$s has been given a voice
nl: %1$s heeft een stem gekregen

en: %1$s has been muted
nl: %1$s is gedempt

note: We only show this message if the user isn't already an admin or owner, otherwise this isn't new information.
en: %1$s is now a moderator
nl: %1$s is nu een moderator

en: Close and leave this groupchat
nl: Sluit en verlaat dit gesprek

en: Configure this groupchat
nl: Configureer dit groepsgesprek

en: Show more details about this groupchat
nl: Toon meer informatie over dit groepsgesprek

en: Hide the list of participants
nl: Verberg de deelnemerslijst

en: Forbidden: you do not have the necessary role in order to do that.
nl: Geen toestemming: je hebt niet de benodigde rol om dit te doen.

en: Forbidden: you do not have the necessary affiliation in order to do that.
nl: Geen toestemming: je hebt niet de benodigde affiliatie om dat te doen.

en: Error: the "%1$s" command takes two arguments, the user's nickname and optionally a reason.
nl: Fout: de opdracht ‘%1$s’ aanvaardt twee parameters, de bijnaam van de gebruiker en optioneel een reden.

en: Error: couldn't find a groupchat participant based on your arguments
nl: Fout: geen groepsgespreksdeelnemer gevonden gebaseerd op je argumenten

en: Error: found multiple groupchat participant based on your arguments
nl: Fout: meerdere groepsgespreksdeelnemers gevonden gebaseerd op je argumenten

en: Sorry, an error happened while running the command. Check your browser's developer console for details.
nl: Sorry, er trad een fout op bij het uitvoeren van de opdracht. Controleer de ontwikkelaarsconsole van je browser voor details.

en: You can run the following commands
nl: Je kan de volgende opdrachten uitvoeren

en: Change user's affiliation to admin
nl: Lidmaatschap van gebruiker wijzigen naar beheerder

en: Ban user by changing their affiliation to outcast
nl: Gebruiker verbannen door diens affiliatie te veranderen naar verstoteling

en: Clear the chat area
nl: Gespreksruimte leegmaken

en: Change user role to participant
nl: Rol van gebruiker wijzigen naar deelnemer

en: Remove this groupchat
nl: Dit groepsgesprek verwijderen

en: Kick user from groupchat
nl: Gebruiker uit groepsgesprek schoppen

en: Write in 3rd person
nl: Schrijf in de derde persoon

en: Grant membership to a user
nl: Verleen lidmaatschap aan een gebruiker

en: Remove user's ability to post messages
nl: Mogelijkheid van gebruiker om berichten te schrijven verwijderen

en: Change your nickname
nl: Wijzig je bijnaam

en: Grant moderator role to user
nl: Rol van gebruiker wijzigen naar moderator

en: Grant ownership of this groupchat
nl: Eigendom van dit groepsgesprek verlenen

en: Register your nickname
nl: Je bijnaam registreren

en: Revoke the user's current affiliation
nl: Huidige affiliatie van de gebruiker intrekken

en: Set groupchat subject
nl: Gespreksonderwerp instellen

en: Set groupchat subject (alias for /subject)
nl: Gespreksonderwerp instellen (alias voor /subject)

en: Allow muted user to post messages
nl: Gedempte gebruikers berichten laten schrijven

note: e.g. Your nickname is "coolguy69"
en: Your nickname is "%1$s"
nl: Je bijnaam is "%1$s"

en: Error: invalid number of arguments
nl: Fout: ongeldig aantal argumenten

en: %1$s has left and re-entered the groupchat. "%2$s"
nl: %1$s heeft het groepsgesprek verlaten en is weer terug. ‘%2$s’

en: %1$s has left and re-entered the groupchat
nl: %1$s heeft het groepsgesprek verlaten en neemt opnieuw deel

en: %1$s has entered the groupchat. "%2$s"
nl: %1$s neemt deel aan het groepsgesprek. ‘%2$s’

en: %1$s has entered the groupchat
nl: %1$s neemt deel aan het groepsgesprek

en: %1$s has entered and left the groupchat. "%2$s"
nl: %1$s nam deel aan het groepsgesprek en heeft het verlaten. ‘%2$s’

en: %1$s has entered and left the groupchat
nl: %1$s nam deel aan het groepsgesprek en heeft het verlaten

en: %1$s has left the groupchat. "%2$s"
nl: %1$s heeft het groepsgesprek verlaten. ‘%2$s’

en: %1$s has left the groupchat
nl: %1$s heeft het groepsgesprek verlaten

en: Topic set by %1$s
nl: Onderwerp ingesteld door %1$s

en: Topic cleared by %1$s
nl: Onderwerp gewist door %1$s

en: Groupchats
nl: Groepgesprekken

en: Add a new groupchat
nl: Nieuw groepsgesprek toevoegen

en: Query for groupchats
nl: Zoeken naar gesprekken

en: This groupchat requires a password
nl: Dit groepsgesprek vereist een wachtwoord

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Submit
nl: Indienen

en: Please choose your nickname
nl: Kies je bijnaam

en: Enter groupchat
nl: Deelnemen aan groepsgesprek

en: You need to provide a nickname
nl: Je moet een bijnaam voorzien

en: Click to mention %1$s in your message.
nl: Klik om %1$s in je bericht te vermelden.

en: This user is a moderator.
nl: Deze gebruiker is een moderator.

en: This user can send messages in this groupchat.
nl: Deze gebruiker kan berichten sturen in dit groepsgesprek.

en: This user can NOT send messages in this groupchat.
nl: Deze gebruiker kan GEEN berichten sturen in dit groepsgesprek.

en: Visitor
nl: Bezoeker

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Member
nl: Lid

en: Admin
nl: Beheerder

en: Participants
nl: Deelnemers

en: Invite
nl: Uitnodigen

en: You are about to invite %1$s to the groupchat "%2$s". You may optionally include a message, explaining the reason for the invitation.
nl: Je staat op het punt %1$s uit te nodigen in het groepsgesprek ‘%2$s’. Je kan optioneel een bericht toevoegen, met de reden voor de uitnodiging.

note: workaround for Prosody which doesn't give type "headline"
en: Notification from %1$s
nl: Melding van %1$s

en: %1$s says
nl: %1$s zegt

note: TODO: we should suppress notifications if we cannot decrypt the message...
en: OMEMO Message received
nl: OMEMO-bericht ontvangen

en: has gone offline
nl: is offline

en: has gone away
nl: is nu afwezig

en: is busy
nl: is bezet

en: has come online
nl: is online

en: wants to be your contact
nl: wil je contact zijn

en: Your avatar image
nl: Jouw avatarafbeelding

en: Your Profile
nl: Je profiel

en: Email
nl: E-mail

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: XMPP Address (JID)
nl: XMPP-adres (JID)

en: Use commas to separate multiple roles. Your roles are shown next to your name on your chat messages.
nl: Gebruik komma’s om meerdere rollen op te geven. Je rollen worden naast je naam op je chatberichten getoond.

en: Sorry, an error happened while trying to save your profile data.
nl: Sorry, er ging iets mis bij het opslaan van je profielgegevens.

en: You can check your browser's developer console for any error output.
nl: Je kan de ontwikkelaarsconsole van je browser nakijken voor foutenuitvoer.

en: Away
nl: Afwezig

en: Busy
nl: Bezet

en: Custom status
nl: Aangepaste status

en: Away for long
nl: Langdurig afwezig

en: Change chat status
nl: Gespreksstatus wijzigen

en: Personal status message
nl: Persoonlijk statusbericht

en: About
nl: Info

en: %1$s Open Source %2$s XMPP chat client brought to you by %3$s Opkode %2$s
nl: %1$s Vrije %2$s XMPP-chatcliënt gemaakt door %3$s Opkode %2$s

en: %1$s Translate %2$s it into your own language
nl: %1$s Vertaal %2$s het in je eigen taal

en: I am %1$s
nl: Ik ben %1$s

en: Change settings
nl: Instellingen wijzigen

en: Click to change your chat status
nl: Klik hier om je gespreksstatus te wijzigen

en: Log out
nl: Afmelden

en: Show details about this chat client
nl: Toon meer informatie over deze chatcliënt

en: Your profile
nl: Je profiel

en: Are you sure you want to log out?
nl: Weet je zeker dat je wil afmelden?

en: busy
nl: bezet

en: away for long
nl: langdurig afwezig

en: away
nl: afwezig

en: Sorry, an error occurred while trying to remove the devices.
nl: Er trad een fout op bij het verwijderen van de apparaten.

en: Are you sure you want to generate new OMEMO keys? This will remove your old keys and all previously encrypted messages will no longer be decryptable on this device.
nl: Weet je zeker dat je nieuwe OMEMO-sleutels wil genereren? Dit zal je oude sleutels verwijderen, en alle voorheen versleutelde berichten zullen niet meer ontsleutelbaar zijn op dit apparaat.

en: Sorry, we're unable to send an encrypted message because %1$s requires you to be subscribed to their presence in order to see their OMEMO information
nl: Sorry, we kunnen geen versleutelde berichten sturen omdat %1$s vereist dat je geabonneerd bent op zijn/haar aanwezigheid om zijn/haar OMEMO-informatie te bekijken

en: Sorry, we're unable to send an encrypted message because the remote server for %1$s could not be found
nl: Sorry, we kunnen geen versleutelde berichten sturen omdat de externe server voor %1$s niet gevonden kon worden

en: Unable to send an encrypted message due to an unexpected error.
nl: Kan geen versleutelde berichten sturen door een onverwachte fout.

en: Cannot use end-to-end encryption in this groupchat, either the groupchat has some anonymity or not all participants support OMEMO.
nl: Kan geen eind-tot-eind-versleuteling gebruiken in dit groepsgesprek, ofwel heeft het groepsgesprek een vorm van anonimiteit, ofwel hebben niet alle deelnemers ondersteuning voor OMEMO.

en: Cannot use end-to-end encryption because %1$s uses a client that doesn't support OMEMO.
nl: Kan geen eind-tot-eind-versleuteling gebruiken omdat %1$s een cliënt gebruikt die geen ondersteuning biedt voor OMEMO.

en: Sorry, no devices found to which we can send an OMEMO encrypted message.
nl: Sorry, geen apparaten gevonden waarnaar we een OMEMO-versleuteld bericht kunnen verzenden.

en: This is an OMEMO encrypted message which your client doesn’t seem to support. Find more information on https://conversations.im/omemo
nl: Dit is een OMEMO-versleuteld bericht, wat jouw software niet ondersteunt. Meer informatie op https://conversations.im/omemo

en: %1$s doesn't appear to have a client that supports OMEMO. Encrypted chat will no longer be possible in this grouchat.
nl: %1$s lijkt geen gebruik te maken van een cliënt met ondersteuning voor OMEMO. Het zal niet meer mogelijk zijn versleutelde berichten te sturen in dit groepsgesprek.

en:  e.g. conversejs.org
nl:  bv. conversejs.org

en: Fetch registration form
nl: Registratieformulier ophalen

en: Tip: A list of public XMPP providers is available
nl: Tip: er is een lijst met openbare XMPP-leveranciers beschikbaar

en: here
nl: hier

en: Sorry, we're unable to connect to your chosen provider.
nl: Sorry, we konden geen verbinding maken met je gekozen leverancier.

en: Sorry, the given provider does not support in band account registration. Please try with a different provider.
nl: Sorry, de opgegeven leverancier biedt geen ondersteuning voor inbandaccountregistratie. Probeer een andere leverancier.

en: Something went wrong while establishing a connection with "%1$s". Are you sure it exists?
nl: Er ging iets mis bij het verbinden met ‘%1$s’. Weet je zeker dat het bestaat?

en: Now logging you in
nl: Bezig met aanmelden

en: Registered successfully
nl: Geregistreerd

en: The provider rejected your registration attempt. Please check the values you entered for correctness.
nl: De leverancier weigerde je registratieverzoek. Controleer de waarden die je invoerde.

en: Click to toggle the list of open groupchats
nl: Klik om de lijst met open groepsgesprekken te tonen/verbergen

note: Note to translators, "Open Groupchats" refers to groupchats that are open, NOT a command.
en: Open Groupchats
nl: Open groepsgesprekken

en: Are you sure you want to leave the groupchat %1$s?
nl: Weet je zeker dat je het gesprek ‘%1$s’ wil verlaten?

en: This contact is busy
nl: Dit contact is bezet

en: This contact is online
nl: Dit contact is online

en: This contact is offline
nl: Dit contact is offline

en: This contact is unavailable
nl: Dit contact is niet beschikbaar

en: This contact is away for an extended period
nl: Dit contact is uitgebreid afwezig

en: This contact is away
nl: Dit contact is afwezig

en: Contact name
nl: Contactnaam

en: Optional nickname
nl: Facultatieve bijnaam

en: Add a Contact
nl: Voeg een contact toe

en: XMPP Address
nl: XMPP-adres

en: name@example.org
nl: gebruiker@voorbeeld.be

en: Add
nl: Toevoegen

en: Sorry, could not find a contact with that name
nl: Sorry, kon geen contact vinden met die naam

en: This contact has already been added
nl: Dit contact werd al toegevoegd

en: Filter
nl: Filteren

en: Filter by contact name
nl: Filteren op contactnaam

en: Filter by group name
nl: Filteren op groepsnaam

en: Filter by status
nl: Filteren op status

en: Any
nl: Elke

en: Unread
nl: Ongelezen

en: Chatty
nl: Spraakzaam

en: Extended Away
nl: Uitgebreid afwezig

en: Click to remove %1$s as a contact
nl: Klik om %1$s als contact te verwijderen

en: Click to accept the contact request from %1$s
nl: Klik om het contactverzoek van %1$s te aanvaarden

en: Click to decline the contact request from %1$s
nl: Klik om het contactverzoek van %1$s te weigeren

en: Click to chat with %1$s (JID: %2$s)
nl: Klik om te chatten met %1$s (JID: %2$s)

en: Are you sure you want to decline this contact request?
nl: Weet je zeker dat je dit contactverzoek wil weigeren?

en: Contacts
nl: Contacten

en: Add a contact
nl: Voeg een contact toe

en: Re-sync your contacts
nl: Hersynchroniseer je contacten
