zen-community-platform - en to et_EE translation catalogue (907 entries)

en: Yes
et_EE: Jah

en: No
et_EE: Ei

en: Register a Dojo
et_EE: Registreeri Dojo

en: REQUEST PASSWORD RESET
et_EE: TAOTLE SALASÕNA LÄHTESTAMIST

en: Cancel
et_EE: Tühista

en: Forgot password
et_EE: Unustasid salasõna

en: Register
et_EE: Registreeri

en: Register an account
et_EE: Registreeri konto

en: Email
et_EE: E-post

en: Password
et_EE: Salasõna

en: Other stuff
et_EE: Muud asjad

en: Name is empty
et_EE: Nimi on tühi

en: Name
et_EE: Nimi

en: Email is empty
et_EE: E-post on tühi

en: Password is empty
et_EE: Salasõna on tühi

en: Passwords do not match
et_EE: Salasõnad ei kattu

en: Confirm Password is empty
et_EE: Salasõna kinnitus on tühi

en: Confirm password
et_EE: Kinnita salasõna

en: Already have an account
et_EE: Konto on juba olemas

en: Select user type
et_EE: Vali kasutajatüüp

en: Login
et_EE: Logi sisse

en: Zen Terms of Service
et_EE: Zeni kasutustingimused

en: INTRODUCTION
et_EE: SISSEJUHATUS

en: Welcome to 'Zen' the CoderDojo community platform hosted at zen.coderdojo.com.
et_EE: Tere tulemast CoderDojo kogukonna platvormi Zen, mis asub aadressil zen.coderdojo.com.

en: PLEASE READ THE FOLLOWING CAREFULLY BEFORE USING ZEN.
et_EE: PALUN LUGEGE ENNE ZENI KASUTAMIST HOOLIKALT ALLOLEEVAT INFOT.

en: Zen is a platform for CoderDojo community members (Champions, Mentors, Parents and Youth Attendees) to search for local Dojos, create listings for their Dojos on the publicly viewable Dojo database, issue and book tickets for their Dojos, participate in the CoderDojo web forums and manage their Dojo volunteers.
et_EE: Zen on platvorm CoderDojo kogukonna liikmetele (meistrid, juhendajad, lapsevanemad ja noored osalejad) kohalike Dojode otsimiseks, avalikult vaadeldavas Dojode andmebaasis oma Dojode nimistute loomiseks, oma Dojode jaoks piletite väljastamiseks ja broneerimiseks, CoderDojo veebifoorumites osalemiseks ja oma Dojo vabatahtlike haldamiseks.

en: Throughout the site, the terms "we", "us" and "our" refer to the CoderDojo Foundation. The CoderDojo Foundation offers this website, including all information, tools and services available from this site to you, the user, conditioned upon your acceptance of all terms, conditions, policies and notices stated here. The following Terms and Conditions are a legal contract between you ("You") and the CoderDojo Foundation regarding your use of Zen. Visitors and users of Zen are referred to individually as "User" and collectively as "Users".
et_EE: Kogu selle saidi ulatuses viitavad terminid „meie", „meid" ja „meie oma" CoderDojo Sihtasutusele. CoderDojo Sihtasutus pakub seda veebisaiti, sealhulgas kogu informatsiooni, tööriistu ja teenuseid, mis siin lehel saadaval on, sulle, kasutaja, tingimusel, et nõustud kõigi tingimuste, suuniste ja märkustega, mis siin on avaldatud.  Järgmised Tingimused on õiguslikuks lepinguks sinu („Sina") ja CoderDojo Sihtasutuse vahel, käsitledes seda, kuidas sa Zeni kasutad.  Külastajatele ja Zeni kasutajatele viidatakse individuaalselt kui „Kasutaja" ja kollektiivselt kui „Kasutajad".

en: Information about us
et_EE: Informatsioon meie kohta

en: Zen is operated and presented to users by the CoderDojo Foundation (formerly known as the 'Hello World Foundation') with registered address Dogpatch Labs, The CHQ Building, Custom House Quay, Dublin 1, Ireland. CoderDojo Foundation is an Irish Company registered under company number 524255 and a registered charity in Republic of Ireland, CHY 20812.
et_EE: Zeni hoiab töös ja esitleb kasutajatele CoderDojo Sihtasutus (varasemalt tuntud kui Hello World Foundation) aadressiga Dogpatch Labs, The CHQ Building, Custom House Quay, Dublin 1, Ireland.  CoderDojo Sihtasutus on Iiri ettevõte registrinumbriga 524255 ja registreeritud heategevusorganisatsioon Iiri Vabariigis, CHY 20812.

en: SECTION 1 - USER AGREEMENT
et_EE: OSA 1 - KASUTUSLEPING

en: Please read these Terms of Service carefully before accessing or using our website. By accessing or using any part of the site, you agree to be bound by these Terms of Service. If you do not agree to all the terms and conditions of this agreement, then you may not access the website or use any services. If these Terms of Service are considered an offer, acceptance is expressly limited to these Terms of Service.
et_EE: Palun loe enne meie veebisaidile minekut või selle kasutamist hoolikalt neid Kasutustingimusi. Sellele saidile minnes või selle saidi mistahes osa kasutades nõustud, et oled kohustatud neid Kasutustingimusi täitma. Kui sa ei ole selle lepingu kõigi tingimustega nõus, siis ei või sa sellele veebisaidile minna ega ühtegi teenust kasutada. Kui neid Kasutustingimusi peetakse pakkumuseks, siis nendega nõustumine piirdub vaid käesolevate Kasutustingimustega.

en: By visiting our site and you engage in our "Service" and agree to be bound by the following terms and conditions ("Terms of Service", "Terms"), including those additional terms and conditions and policies referenced herein and/or available by hyperlink. These Terms apply to all users of the site, including without limitation users who are viewers, CoderDojo organisers, CoderDojo mentors, CoderDojo youth attendees and parents.
et_EE: Külastades meie saiti, tarbid sa meie „Teenust" ning nõustud, et oled kohustatud järgmisi kasutustingimusi täitma („Kasutustingimused", „Tingimused"), sealhulgas neid lisatingimusi ja suuniseid, millele siin on viidatud ja/või mis on saadaval hüperlingil. Need Tingimused kehtivad kõigile selle saidi kasutajatele, hõlmates ilma välistamata kasutajad, kes on vaatajad, CoderDojo organiseerijad, CoderDojo juhendajad, CoderDojo noored osalejad ja lapsevanemad.

en: By setting up an account on Zen, all CoderDojo Community Members (Champions, Volunteers and Mentors) are agreeing to the terms laid out in the CoderDojo Charter (permanent link to Charter). The CoderDojo Charter lays out a series of commitments that Community members must make to become part of the Global CoderDojo Community. These commitments cover key aspects of the CoderDojo Ethos and Culture, such as always being free, open, inclusive, and safeguarding children.
et_EE: Luues konto Zenis, nõustuvad kõik CoderDojo kogukonna liikmed (meistrid, vabatahtlikud ja juhendajad) CoderDojo põhikirjas (püsilink Põhikirjale) määratud tingimustega.  CoderDojo Põhikiri toob välja rea pühendumusi, mida kogukonna liikmed peavad tegema, et saada osaks globaalsest CoderDojo kogukonnast.  Need pühendumused katavad CoderDojo käitumistavade ja kultuuri võtmeaspekte, nagu näiteks olla alati vaba, avatud, kaasav ja lapsi kaitsev.

en: IF YOU ARE A PARENT OR GUARDIAN AND YOU PROVIDE YOUR CONSENT TO YOUR CHILD'S REGISTRATION WITH THE SITE, YOU AGREE TO BE BOUND BY THESE TERMS OF USE IN RESPECT OF THEIR USE OF THE SITE.
et_EE: KUI SA OLED LAPSEVANEM VÕI EESTKOSTJA NING ANNAD OMA NÕUSOLEKU OMA LAPSE REGISTREERUMISELE SELLEL SAIDIL, SIIS NÕUSTUD, ET NEED REEGLID ON SINU JAOKS SIDUVAD KA SIIS, KUI NEMAD SEDA SAITI KASUTAVAD.

en: Any new features or tools which are added to the current store shall also be subject to the Terms.
et_EE: Mistahes uued omadused või tööriistad, mis käesolevale poele lisatakse, saavad samuti olema nende Tingimustega kaetud.

en: You can review the most current version of the Terms of Service at any time on this page. We reserve the right to update, change or replace any part of these Terms of Service by posting updates and/or changes to our website. It is your responsibility to check this page periodically for changes. Your continued use of or access to the website following the posting of any changes constitutes acceptance of those changes.
et_EE: Sa saad sellel lehel mistahes ajal Kasutustingimuste kõige uuema versiooni uuesti läbi vaadata. Me jätame endale õiguse neid Kasutustingimusi uuendada, muuta või nende mistahes osa asendada, postitades meie veebisaidil uuendusi ja/või muudatusi. Sinu kohustus on käia sellel leheküljel perioodiliselt muudatusi kontrollimas. Selle veebisaidi jätkuv kasutamine või sellele sisenemine pärast mistahes muudatuste postitamist tähendab nende muudatustega nõustumist.

en: Your privacy is important to us. Please read our Privacy Statement, which identifies how the CoderDojo Foundation Team uses, collects, and stores information it collects through the Services. By using Zen, you additionally agree that you are comfortable with CoderDojo Foundation's Privacy Statement.
et_EE: Sinu privaatsus on meile oluline. Palun loe meie Isikuandmetekaitse reegleid, mis märgivad, kuidas CoderDojo Sihtasutuse meeskond kasutab, kogub ja säilitab infot, mida ta läbi Teenuste kogub. Kasutades Zeni, nõustud lisaks, et tunned end CoderDojo Sihtasutuse Isikuandmetekaitse reeglite suhtes mugavalt.

en: Zen is open to users of all ages, and we ask that you keep this in mind when using these services.
et_EE: Zen on avatud igas vanuses kasutajatele ning me palume, et sa peaksid seda meeles, kui neid teenuseid kasutad.

en: SECTION 2 - ACCOUNT ELIGIBILITY CREATION AND MAINTENANCE
et_EE: OSA 2 - KONTO SOBIVUSE TEKKIMINE JA SÄILIMINE

en: THE WEBSITE IS NOT AVAILABLE TO (A) ANY USERS PREVIOUSLY SUSPENDED OR REMOVED FROM THE WEBSITE BY CODERDOJO FOUNDATION OR (B) ANY PERSONS UNDER THE AGE OF 13 WHOSE REGISTRATION HAS NOT BEEN APPROVED BY A LEGAL PARENT OR GUARDIAN. By clicking the "I Agree" button or by otherwise using or registering an account for the Website, You represent (a) that You have not been previously suspended or removed from the Website by the CoderDojo Foundation; (b) that You are either (i) at least 13 years of age or (ii) Your parent and/or guardian has consented to Your use of the Website; and (c) that your registration and your use of the Website is in compliance with any and all applicable laws and regulations.
et_EE: SEE VEEBISAIT EI OLE SAADAVAL (A) MISTAHES KASUTAJATELE, KELLE TEGEVUS SELLEL VEEBISAIDIL ON CODERDOJO SIHTASUTUSE POOLT VAREMALT PEATATUD VÕI KES ON NENDE POOLT SELLELT EEMALDATUD, VÕI (B) MISTAHES ALLA 13-AASTASTELE ISIKUTELE, KELLE REGISTREERUMIST EI OLE SEADUSLIK LAPSEVANEM VÕI EESTKOSTJA HEAKS KIITNUD. Klõpsates „Ma nõustun" nupul või muul moel seda veebisaiti kasutades või selle jaoks kontot luues väljendad sa, (a) et sinu tegevus sellel veebisaidil ei ole varemalt CoderDojo Sihtasutuse poolt peatatud ega sind ei ole nende poolt eemaldatud; (b) et sa oled kas (i) vähemalt 13 aastat vana või (ii) sinu lapsevanem ja/või eestkostja on nõus, et sa seda veebisaiti kasutad; ja (c) et sinu registreerumine ja selle veebisaidi kasutamine on kooskõlas iga kehtiva seaduse ja regulatsiooniga.

en: In order to use most features of the Services, you will need to register on Zen and create an account. When registering for a personal account, you will be asked to provide certain personal information, such as your email address, gender, birth month and year, and country. Please see Zen's Privacy Statement [Link to Privacy Policy] for the CoderDojo Foundation data retention and usage policies.
et_EE: Selleks, et suuremat osa Teenuste funktsioonidest kasutada, pead registreeruma Zenis ja looma konto. Isikliku konto registreerimisel palutakse sul anda teatud isiklikku infot, nagu näiteks sinu e-posti aadress, sugu, sünnikuu ja -aasta, riik. Palun vaata Zeni Isikuandmetekaitse reegleid [Link isikuandmetepoliitikale], et tutvuda CoderDojo Sihtasutuse andmete säilitamise ja kasutamise reeglistikuga.

en: If you are under 13, your parent/guardian will be required to create an account on Zen and then they can issue you a subaccount. When youth users reach 13 their accounts will automatically transfer to a "Youth Over 13" account and they will be required to create their own password.
et_EE: Kui oled noorem kui 13 aastat, on vaja, et sinu lapsevanem/eestkostja loob Zenis konto, ja siis saavad nad väljastada sulle alamkonto. Kui noored kasutajad saavad 13 aastat vanaks, viiakse nende kontod automaatselt üle „Üle 13-aastane noor" kontole ning nad peavad looma omaenda salasõna.

en: You are responsible for keeping your password secret and your account secure. You are solely responsible for any use of your account, even if your account is used by another person. If any use of your account violates the Terms of Service, your account may be suspended or deleted.
et_EE: Sa oled kohustatud hoidma oma salasõna saladuses ja oma konto turvalisena. Oled ainuisikuliselt vastutav oma konto mistahes kasutusviisi eest, isegi siis, kui su kontot kasutab teine isik. Kui sinu konto mistahes kasutusviis rikub Kasutustingimusi, võidakse su konto peatada või kustutada.

en: You may not use another person's Zen account without permission.
et_EE: Sa ei tohi teise isiku Zeni kontot ilma loata kasutada.

en: Account names cannot be changed.
et_EE: Konto nimesid ei saa muuta.

en: If you have reason to believe that your account is no longer secure (for example, in the event of a loss, theft, or unauthorized disclosure of your password), promptly change your password. If you cannot access your account to change your password, notify us at info@coderdojo.com.
et_EE: Kui sul on põhjust uskuda, et su konto ei ole enam turvaline (näiteks juhul kui su salasõna kaob, varastatakse või tehakse loata avalikuks), muuda koheselt oma salasõna. Kui sa ei saa oma kontole salasõna muutmiseks ligi, kirjuta meile aadressil info@coderdojo.com.

en: Youth Under 13 User. If You are a User of the Website and are under the age of 13 ("Youth Under 13 User"), You may not register an account for the Website without consent and approval from your legal parent or guardian. A Youth Under 13 User that begins the registration process for himself or herself without a Parent User may have the registration process restricted until a Parent User approves or assumes responsibility for the Youth Under 13 User account.
et_EE: Alla 13-aastane noor. Kui Sa oled selle Veebisaidi Kasutaja ja oled alla 13 aasta vana („Noor alla 13 kasutaja"), ei või Sa Veebisaidil kontot registreerida ilma oma seadusliku lapsevanema või eestkostja nõusoleku ja heakskiiduta. Alla 13-aastane noor kasutaja, kes alustab enda jaoks konto registreerimise protsessi ilma Lapsevanemast kasutajata, võib saada registreerumisprotsessi piirangu, kuni Lapsevanemast kasutaja selle heaks kiidab või võtab enesele vastutuse alla 13-aastase noore kasutaja konto ees.

en: Youth Under 13 User.
et_EE: Alla 13-aastane noor.

en: If You are a User of the Website and are under the age of 13 ("Youth Under 13 User"), You may not register an account for the Website without consent and approval from your legal parent or guardian. A Youth Under 13 User that begins the registration process for himself or herself without a Parent User may have the registration process restricted until a Parent User approves or assumes responsibility for the Youth Under 13 User account.
et_EE: Kui Sa oled selle Veebisaidi Kasutaja ja oled alla 13 aasta vana („Noor alla 13 kasutaja"), ei või Sa Veebisaidil kontot registreerida ilma oma seadusliku lapsevanema või eestkostja nõusoleku ja heakskiiduta. Alla 13-aastane noor kasutaja, kes alustab enda jaoks konto registreerimise protsessi ilma Lapsevanemast kasutajata, võib saada registreerumisprotsessi piirangu, kuni Lapsevanemast kasutaja selle heaks kiidab või võtab enesele vastutuse alla 13-aastase noore kasutaja konto ees.

en: Parent User
et_EE: Lapsevanemast kasutaja

en: You acknowledge that the CoderDojo Foundation may choose, but is not obligated, to make any inquiries, either directly or through third parties, that the CoderDojo Foundation deems necessary to validate Your registration information, including without limitation engaging third parties to provide verification services. The CoderDojo Foundation reserves all rights to take legal actions against anyone who misrepresents personal information or is otherwise untruthful about their identity
et_EE: Sa tunnistad, et CoderDojo Sihtasutus võib, aga ei ole kohustatud tegema järelpärimisi, kas otse või läbi kolmandate osapoolte, mida CoderDojo Sihtasutus peab vajalikuks Sinu registreerimise info tõendamiseks, välistamata kolmandate osapoolte kaasamist tõestustoimingutesse. CoderDojo Sihtasutus jätab enesele kõik õigused astuda seaduslikke samme ükskõik kelle vastu, kes esitab isiklikku infot vääriti või ei ole muul moel oma identiteedi osas aus.

en: NOTWITHSTANDING THE FOREGOING, YOU ACKNOWLEDGE THAT THE CODERDOJO FOUNDATION CANNOT GUARANTEE THE ACCURACY OF ANY INFORMATION SUBMITTED BY ANY USER AND THE CODERDOJO FOUNDATION IS NOT OBLIGATED TO VERIFY THE IDENTITY OF ANY USER, INCLUDING ANY USER’S CLAIM TO BE A PARENT USER, OR TO VERIFY THAT A PARENT IDENTIFIED BY A CHILD USER OR A COACH DURING REGISTRATION IS SUCH CHILD USER’S ACTUAL PARENT OR GUARDIAN.
et_EE: HOOLIMATA EELTOODUST, TUNNISTAD SA, ET CODERDOJO SIHTASUTUS EI SAA GARANTEERIDA MISTAHES KASUTAJA ESITATUD MISTAHES INFO TÄPSUST JA CODERDOJO SIHTASUTUS EI OLE KOHUSTATUD ÜLE KONTROLLIMA MISTAHES KASUTAJA IDENTITEETI, SEALHULGAS MISTAHES KASUTAJA VÄIDET KASUTAJA LAPSEVANEMAKS OLEMISE KOHTA, VÕI ÜLE KONTROLLIMA, ET REGISTREERUMISE AJAL LAPSKASUTAJA VÕI TREENERI MÄRGITUD LAPSEVANEM ON SELLE LAPSKASUTAJA TEGELIK LAPSEVANEM VÕI EESTKOSTJA.

en: A Parent User account, along with all associated Child User accounts, may be terminated by the CoderDojo Foundation at any time and without warning for any failure to abide by these Terms.
et_EE: Lapsevanemast kasutaja konto koos kõigi seotud Lapskasutaja kontodega võidakse suutmatuse eest nendest Tingimustest kinni pidada mistahes ajal CoderDojo Sihtasutuse poolt ilma hoiatamata sulgeda.

en: SECTION 3 - RULES OF USAGE
et_EE: OSA 3 - KASUTUSREEGLID

en: The CoderDojo Foundation Team supports freedom of expression. However, Zen is intended for a wide audience, and some content is inappropriate for the CoderDojo community. You may not use the Zen service in any way, that:
et_EE: CoderDojo Sihtasutuse meeskond toetab väljendusvabadust. Siiski on Zen mõeldud laiale kasutajaskonnale ning teatud sisu on CoderDojo kogukonna jaoks sobimatu. Sa ei või kasutada Zeni teenust mitte mingil moel, mis:

en: Promotes bigotry, discrimination, hatred, or violence against any individual or group;
et_EE: õhutab kitsarinnalisust, diskrimineerimist, vihkamist või vägivalda mistahes üksikisiku või grupi vastu;

en: Threatens, harasses, or intimidates any other person, whether that person is a CoderDojo community member or not;
et_EE: ähvardab, ahistab või heidutab mistahes teist isikut, olgu see isik CoderDojo kogukonna liige või mitte;

en: Could be considered cyber bullying;
et_EE: võidakse pidada küberkiusamiseks;

en: Contains foul language or personal attacks;
et_EE: sisaldab roppu kõnepruuki või isiklikke rünnakuid;

en: Contains sexually explicit or graphically violent material;
et_EE: sisaldab otseselt seksuaalset või graafiliselt vägivaldset materjali;

en: Provides instructions on how to commit illegal activities or obtain illegal products;
et_EE: annab juhiseid, kuidas panna toime illegaalseid tegusid või omandada illegaalseid tooteid;

en: Except in connection with organizing CoderDojo events, asks any other user for personally identifying information, contact information, or passwords; or
et_EE: küsib mistahes muult kasutajalt isikut tuvastavat informatsiooni, kontaktinfot või salasõnu, välja arvatud seoses CoderDojo sündmuste organiseerimisega; või

en: Exposes any others person's personally identifying information, contact information, or passwords without that person's permission.
et_EE: avalikustab mistahes muu isiku isikut tuvastavat informatsiooni, kontaktinfot või salasõnu ilma selle isiku loata.

en: You agree to comply with all applicable laws and regulations when you use Zen. You may not use Zen in any unlawful way, including to harass, stalk, or defame any other person.
et_EE: Sa nõustud Zeni kasutamise ajal järgima kõiki kehtivaid seadusi ja regulatsioone. Sa ei tohi kasutada Zeni mistahes ebaseaduslikul moel, sealhulgas mistahes teise isiku ahistamiseks, jälitamiseks või häbistamiseks.

en: You may not impersonate, imitate or pretend to be somebody else when using the Services.
et_EE: Sa ei tohi Teenuste kasutamise ajal kellegi teisena esineda, kedagi imiteerida või teeselda.

en: You agree not to use Zen in any way intended to disrupt the service, gain unauthorized access to the service, or interfere with any other user's ability to use the service. Prohibited activities include, but are not limited to:
et_EE: Sa nõustud, et ei kasuta Zeni mistahes moel kavatsusega teenust katkestada, teenusele volitusteta ligi pääseda või segada mistahes teise kasutaja võimet teenust kasutada. Keelatud tegevused sisaldavad järgmist, aga mitte ainult:

en: Posting content deliberately designed to crash the Zen platform;
et_EE: Zeni platvormi kokku jooksutamiseks tahtlikult loodud sisu postitamine;

en: Linking to pages containing viruses or malware;
et_EE: viiruseid või pahavara sisaldavatele lehtedele linkimine;

en: Using administrator passwords or pretending to be an administrator;
et_EE: administraatori salasõna kasutamine või administraatorina esinemine;

en: Repeatedly posting the same material, or "spamming."
et_EE: korduvalt sama materjali postitamine või spämmimine.

en: Commercial use of Zen, user-generated content, and support materials is permitted under the <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/">Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 license</a>. However, the CoderDojo Foundation Team reserves the right to block any commercial use of Zen that, in the CoderDojo Foundation Team's sole discretion, is harmful to the community. Harmful commercial use includes spamming or repeated advertisement through projects, comments, or forum posts.
et_EE: Zeni, kasutajate loodud sisu ja tugimaterjalide kaubanduslik kasutamine on lubatud<a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/">Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 litsentsi</a>all. Siiski jätab CoderDojo Sihtasutuse meeskond enesele õiguse blokeerida Zeni mistahes kaubanduslik kasutamine, mis on CoderDojo Sihtasutuse meeskonna ainuisikulise äranägemise järgi kogukonnale kahjulik. Kahjulik kaubanduslik kasutamine hõlmab spämmimist või korduvat reklaamimist läbi projektide, kommentaaride või foorumipostituste.

en: SECTION 4 - MODIFICATION OF THE TERMS
et_EE: OSA 4 - TINGIMUSTE MUUTMINE

en: CoderDojo Foundation reserves the right, at our discretion, to change, modify, add, or remove portions of the Terms at any time. Please check the Terms and any Guidelines periodically for changes. Your continued use of Zen after the posting of changes constitutes your binding acceptance of such changes. For any material changes to the Terms, CoderDojo Foundation will make reasonable effort to provide notice to you of such amended Terms, such as by an email notification to the address associated with your account or by posting a notice on the Website, and such amended terms will be effective against You on the earlier of (i) your actual notice of such changes and (ii) thirty days after CoderDojo Foundation makes reasonable attempt to provide you such notice. Disputes arising under these Terms will be resolved in accordance with the version of the Terms in place at the time the dispute arose.
et_EE: CoderDojo Sihtasutus jätab enesele õiguse oma äranägemise järgi mistahes ajal Tingimuste osi muuta, parandada, lisada või eemaldada. Palun kontrolli perioodiliselt Kasutustingimuste ja Juhiste muudatusi. Zeni jätkuv kasutamine sinu poolt pärast muudatuste postitamist tähendab nende muudatustega nõustumist. Mistahes materiaalsete muudatuste korral Tingimustes teeb CoderDojo Sihtasutus mõistlikke pingutusi, et sind nendest muudetud Tingimustest teavitada, näiteks teatades e-posti teel aadressil, mis on sinu kontoga seotud, või postitades Veebisaidil teate, ja sellised muudetud tingimused jõustuvad Sinu jaoks esimesena siis, kui (i) sa tegelikult märkad selliseid muutusi ja (ii) kolmkümmend päeva pärast seda, kui CoderDojo Sihtasutus on teinud mõistlikke pingutusi, et sulle selline teade saata. Nende Tingimuste ajal tekkivad vaidlused lahendatakse kooskõlas Tingimuste versiooniga, mis vaidluse tekkimise hetkel kehtisid.

en: SECTION 5 - USER CONTENT LICENSE GRANT; REPRESENTATIONS AND WARRANTIES
et_EE: OSA 5 - KASUTAJA LOODUD SISU LITSENTSI GRANT; KINNITUSED JA GARANTIID

en: License Grant to CoderDojo Foundation.
et_EE: Litsentsi grant CoderDojo Sihtasutusele

en: Whenever you make use of a feature that allows you to upload material to our Website, or to make contact with other users of our Website, you must comply with all applicable laws and our User Content Representations and Warranties and User Content Disclaimer.  Any material you upload to our Website will be considered non-confidential and nonproprietary, and we have the right to use, copy, distribute and disclose to third parties any such material for any purpose (except where specifically identified as third party content). We also have the right to disclose your identity to any third party who is claiming that any material posted or uploaded by you to our website constitutes a violation of their intellectual property rights, or of their right to privacy. We will not be responsible, or liable to any third party, for the content or accuracy of any materials posted by you or any other user. We have the right to remove any material or posting you make on our Website if, in our opinion, such material does not comply with applicable laws or our User Content Representations and Warranties and User Content Disclaimer.
et_EE: Millal iganes sa kasutad funktsiooni, mis võimaldab sul materjale meie Veebisaidile üles laadida või luua kontakti meie Veebisaidi teiste kasutajatega, pead sa järgima kõiki kehtivaid seadusi ja meie Kasutajasisu kinnituste ja garantiide reegleid ja Kasutajasisu vastutusest loobumise klauslit.  Mistahes materjale, mille sa meie Veebisaidile üles laed, peetakse mittekonfidentsiaalseks ja avalikuks, ning meil on õigus mistahes selliseid materjale mistahes eesmärgil (välja arvatud kui nimelt ära tuntav kui kolmandate osapoolte loodud sisu) kasutada, kopeerida, levitada ja avaldada kolmandatele osapooltele. Meil on samuti õigus avaldada sinu identiteet mistahes kolmandatele osapooltele, kes väidavad, et sinu poolt meie veebisaidile postitatud või üles laetud mistahes materjal kujutab endast nende intellektuaalse omandi õiguste rikkumist või nende õiguse rikkumist privaatsusele. Me ei vastuta ega võta kohustusi mistahes kolmandate osapoolte ees sinu või mistahes teise kasutaja poolt postitatud mistahes materjalide sisu või õigsuse osas. Meil on õigus eemaldada mistahes materjalid või postitused, mida meie Veebisaidil teed, kui selline materjal ei vasta meie arvates kehtivatele seadustele või meie Kasutajasisu kinnituste ja garantiide reeglitele ja Kasutajasisu vastutusest loobumise klauslile.

en: License Grant to Users.
et_EE: Litsentsi grant Kasutajatele

en: (a) User Postings. By posting, submitting or distributing User Postings through the Website, You hereby grant to each User of the Website a non-exclusive license to access and use your User Postings in any manner permitted or made available by CoderDojo Foundation on or through the Website.
et_EE: (a) Kasutaja Postitused Postitades, esitades või jagades Kasutaja Postitusi läbi selle Veebisaidi, annad Sa sellega igale selle Veebisaidi Kasutajale välistamatu loa sinu Kasutaja Postitustele ligi pääseda ja neid kasutada mistahes lubatud või CoderDojo Sihtasutuse poolt sellel veebisaidil või selle ulatuses saadavaks tehtud viisil.

en: (b) User Code. By posting, submitting or distributing User Code through the Website, You hereby grant to each User of the Website a non-exclusive license to access, use, reproduce, and distribute your User Code as fully permitted under, and in accordance with the terms of, the MIT license (currently available at: http://opensource.org/licenses/mit-license.php) (the "MIT License").
et_EE: (b) Kasutajakood Postitades, esitades või jagades Kasutajakoodi läbi selle Veebisaidi, annad Sa sellega igale selle Veebisaidi kasutajale välistamatu loa sinu Kasutajakoodile ligi pääseda ja seda kasutada, reprodutseerida ja jagada nagu on täies ulatuses lubatud ja kooskõlas MIT litsentsi (hetkel saadaval: http://opensource.org/licenses/mit-license.php) („MIT Litsents") tingimustega.

en: User Content Representations and Warranties.
et_EE: Kasutajasisu kinnitused ja garantiid

en: You are solely responsible for your User Content and the consequences of posting, creating, or publishing them. You represent and warrant that: (1) You are the creator and owner of or have the necessary licenses, rights, consents, and permissions to use and to authorize CoderDojo Foundation and Zen's Users to use and distribute your User Content as necessary to exercise the licenses granted by You in these Terms and in the manner contemplated by CoderDojo Foundation and these Terms; (2) your User Content does not and will not: (a) infringe, violate, or misappropriate any third-party right, including any copyright, trademark, patent, trade secret, moral right, privacy right, right of publicity, or any other intellectual property or proprietary right or (b) slander, defame, libel, or invade the right of privacy, publicity or other property rights of any other person; and (3) your User Content does not contain any viruses, adware, spyware, worms, or other malicious code.
et_EE: Sa vastutad ainuisikuliselt oma Kasutajasisu ja selle postitamise, loomise või avaldamise tagajärgede eest. Sa kinnitad ja garanteerid, et: (1) Sa oled oma Kasutajasisu looja ja omanik või Sul on vajalikud litsentsid, õigused, nõusolekud ja load seda kasutada ja volitada CoderDojo Sihtasutust ja Zeni Kasutajaid sinu Kasutajasisu kasutama ja levitama nii nagu vaja, rakendades Sinu antud litsentse nendes Tingimustes ja viisil, mida CoderDojo Sihtasutus ja need Tingimused on silmas pidanud; (2) sinu Kasutajasisu ei praegu ega tulevikus: (a) riku, väära või omasta seadusevastaselt mistahes kolmanda osapoole õigust, sealhulgas mistahes autoriõigust, kaubamärki, patenti, ärisaladust, moraalset õigust, õigust privaatsusele, avalikkuse õigust või mistahes muud intellektuaalse omandi õigust või omandiõigust, või (b) laima, häbista, halvusta või riku õigust privaatsusele, avalikkusele või muid mistahes teise inimese omandiõigusi; ja (3) sinu Kasutajasisu ei sisalda ühtegi viirust, reklaamvara, nuhkvara, ussi või muud pahatahtlikku koodi.

en: Access to Your User Content.
et_EE: Ligipääs sinu kasutajasisule

en: The CoderDojo Foundation may permit Users to share their User Content with a select group of other Users, or make their User Content public for all (even non-Website users) to view. You acknowledge and agree that, although Zen may provide certain features intended to allow you to restrict some User Content you create from others, The CoderDojo Foundation does not guarantee that such User Content will never be accessible by others. In the event of unauthorized access, The CoderDojo Foundation will use reasonable efforts to notify you pursuant to Section 14.1 below. THE CODERDOJO FOUNDATION HEREBY DISCLAIMS ANY AND ALL LIABILITY WITH RESPECT TO ANY UNAUTHORIZED ACCESS TO ANY RESTRICTED USER CONTENT.
et_EE: CoderDojo Sihtasutus võib lubada Kasutajatel oma Kasutajasisu valitud grupi teiste Kasutajatega jagada või teha oma Kasutajasisu avalikuks kõigile vaatamiseks (isegi neile, kes veebisaiti ei kasuta). Sa kinnitad ja nõustud, et kuigi Zen võib pakkuda teatud funktsioone, mis on mõeldud osa sinu loodud Kasutajasisu teiste eest varjamiseks, ei garanteeri CoderDojo Sihtasutus, et selline Kasutajasisu ei saa teiste jaoks mitte kunagi kättesaadavaks. Volitamata ligipääsu korral teeb CoderDojo Sihtasutus mõistlikke jõupingutusi, et sind teavitada vastavalt alltoodud Osale 14.1. KÄESOLEVAGA LOOBUB CODERDOJO MISTAHES JA KOGU VASTUTUSEST SEOSES MISTAHES VOLITAMATA LIGIPÄÄSUGA MISTAHES PIIRATUD KASUTAJASISULE.

en: User Content Disclaimer.
et_EE: Kasutajasisu vastutuse välistamine

en: You understand that when using the Website You will be exposed to User Content from a variety of sources, and that The CoderDojo Foundation is not responsible for the accuracy, usefulness, or intellectual property rights of or relating to such User Content. You further understand and acknowledge that You may be exposed to User Content that is inaccurate, offensive, indecent or objectionable, and You agree to waive, and hereby do waive, any legal or equitable rights or remedies You have or may have against The CoderDojo Foundation with respect thereto. The CoderDojo Foundation does not endorse any User Content or any opinion, recommendation or advice expressed therein, and The CoderDojo Foundation expressly disclaims any and all liability in connection with User Content.
et_EE: Sa mõistad, et seda Veebisaiti kasutades puutud sa kokku Kasutajasisuga paljudest allikatest, ning et CoderDojo Sihtasutus ei vastuta sellise Kasutajasisuga seotud täpsuse, kasulikkuse või intellektuaalse omandi õiguste eest. Lisaks saad sa aru ja mõistad, et võid kokku puutuda Kasutajasisuga, mis on ebatäpne, solvav, sündsusetu või pahaks pandav, ning sa nõustud loobuma ja käesolevaga loobud mistahes seaduslikest või õiguslikest õigustest või abinõudest, mis Sul CoderDojo Sihtasutuse vastu ülaltoodu osas on või võivad olla. CoderDojo Sihtasutus ei toeta mistahes siin toodud Kasutajasisu või mistahes arvamust, soovitust või nõuannet, ning CoderDojo Sihtasutus loobub sõnaselgelt mistahes ja kogu vastutusest seoses Kasutajasisuga.

en: SECTION 6 - SUSPENSION AND TERMINATION OF ACCOUNTS
et_EE: OSA 6 - KONTODE PEATAMINE JA SULGEMINE

en: The CoderDojo Foundation has the right to suspend your account for violations of the Terms of Use. Repeat violators may have their account deleted. The CoderDojo Foundation reserves the sole right to determine what constitutes a violation of the Terms of Use. The CoderDojo Foundation also reserves the right to terminate any account used to circumvent prior enforcement of the Terms of Use.
et_EE: CoderDojo Sihtasutusel on õigus sinu konto Kasutustingimuste rikkumise eest peatada. Korduvrikkujate kontod võidakse kustutada. CoderDojo Sihtasutus jätab endale ainuisikuliselt õiguse otsustada, mida Kasutustingimuste rikkumine endast kujutab. CoderDojo Sihtasutus jätab endale samuti õiguse sulgeda mistahes konto, mida on kasutatud Kasutustingimuste eelnevast jõustamistest mööda hiilimiseks.

en: If you want to delete or temporarily disable your account, please email info@coderdojo.com.
et_EE: Kui soovid oma konto kustutada või ajutiselt blokeerida, siis saada palun kiri aadressil info@coderdojo.com.

en: SECTION 7 - THIRD PARTY WEBSITES
et_EE: OSA 7 - KOLMANDATE OSAPOOLTE VEEBISAIDID

en: Content on Zen, including user-generated content, may include links to third party websites. The CoderDojo Foundation is not capable of reviewing or managing third party websites, and assumes no responsibility for the privacy practices, content, or functionality of third party websites. You agree to relieve the CoderDojo Foundation of any and all liability arising from third party websites.
et_EE: Zeni sisu, sealhulgas kasutajate loodud sisu, võib sisaldada linke kolmandate osapoolte veebisaitidele. CoderDojo Sihtasutus ei ole võimeline läbi vaatama või haldama kolmandate osapoolte veebisaite ning ei võta enesele mingit vastutust kolmandate osapoolte veebisaitide privaatsuspraktikate, sisu või funktsionaalsuse ees. Sa nõustud CoderDojo Sihtasutuse vabastama mistahes ja kogu vastutusest, mis tuleneb kolmandate osapoolte veebisaitidest.

en: SECTION 8 - INDEMNIFICATION
et_EE: OSA 8 - KAHJUTASU MAKSMINE

en: You agree to indemnify The CoderDojo Foundation, and all their affiliates, employees, faculty members, fellows, students, agents, representatives, third party service providers, and members of their governing boards (all of which are "CoderDojo Entities"), and to defend and hold each of them harmless, from any and all claims and liabilities (including attorneys' fees) arising out of or related to your breach of the Terms of Service or your use of Zen.
et_EE: Sa nõustud maksma kahjutasu CoderDojo Sihtasutusele ja kõigile selle tütarorganisatsioonidele, töötajatele, õppejõududele, kolleegidele, õpilastele, agentidele, esindajatele, kolmandatest osapooltest teenusepakkujatele ning nende juhtorgani liikmetele (mis kõik on „CoderDojo Kehandid"), ja igaühte neist kaitsma ning pidama ohustamata mistahes ja kõigi nõudmiste ja kohustuste (sealhulgas õigusabikulud) eest, mis tulenevad sinupoolsest Kasutustingimuste rikkumisest või Zeni kasutamisest või on sellega seotud.

en: SECTION 9 - DISCLAIMER OF WARRANTY
et_EE: OSA 9 - GARANTIIST LOOBUMINE

en: You acknowledge that you are using Zen at your own risk. Zen is provided "as is," and the CoderDojo Foundation hereby expressly disclaim any and all warranties, express and implied, including but not limited to any warranties of accuracy, reliability, title, merchantability, non-infringement, fitness for a particular purpose or any other warranty, condition, guarantee or representation, whether oral, in writing or in electronic form, including but not limited to the accuracy or completeness of any information contained therein or provided by Zen. Without limiting the foregoing, the CoderDojo Foundation disclaim any and all warranties, express and implied, regarding user-generated content and CoderDojo events. The CoderDojo Foundation and their third party service providers do not represent or warrant that access to Zen will be uninterrupted or that there will be no failures, errors or omissions or loss of transmitted information, or that no viruses will be transmitted through Zen services.
et_EE: Sa mõistad, et kasutad Zeni omal vastutusel. Zen on saadaval „nagu on" ja CoderDojo Sihtasutus ütleb käesolevaga sõnaselgelt lahti mistahes ja kogu selgesõnaliselt ja vihjamisi antud garantiist, mille hulgas on, aga mitte ainult, mistahes garantiid täpsuse, usaldusväärsuse, valdusõiguse, kaubanduslikkuse, mitterikkumise, mingiks eesmärgiks sobivuse, mõne muu tagatise, tingimuse, garantii või kinnituse kohta, mis on antud suuliselt, kirjalikult või elektrooniliselt, ja hõlmates, aga mitte ainult, mistahes siin hoitud või Zeni pakutud informatsiooni täpsust või täielikkust. Eelnevat limiteerimata ütleb CoderDojo Sihtasutus lahti mistahes ja kogu selgesõnaliselt ja vihjamisi antud garantiist, mis käib kasutajate loodud sisu ja CoderDojo sündmuste kohta. CoderDojo Sihtasutus ja selle kolmandatest osapooltest teenusepakkujad ei kinnita ega garanteeri, et ligipääs Zenile saab olema katkestusteta või et ei esine vigu või väljajätmisi või saadetud info kadu või et läbi Zeni serverite ei edastata viiruseid.

en: SECTION 10 - LIMITATION OF LIABILITY
et_EE: OSA  10 - VASTUTUSE PIIRAMINE

en: The CoderDojo Foundation shall not be liable to you or any third parties for any direct, indirect, special, consequential or punitive damages of any kind, regardless of the type of claim or the nature of the cause of action, even if the CoderDojo has been advised of the possibility of such damages. Without limiting the foregoing, the CoderDojo Foundation shall have no liability to you or any third parties for damages or harms arising out of user-generated content or CoderDojo events.
et_EE: CoderDojo Sihtasutus ei ole vastutav sinu ega mistahes kolmandate osapoolte ees mistahes otsese, kaudse, spetsiaalse või tuleneva kahju või kahjutasu osas sõltumata nõude liigist või teo põhjuse loomust, isegi kui CoderDojo Sihtasutust on teavitatud selliste kahjude võimalikkusest. Eelnevat limiteerimata ei võta CoderDojo Sihtasutus mingit vastutust sinu või mistahes kolmandate osapoolte ees kahju või häda suhtes, mis tekib kasutajate loodud sisust või CoderDojo sündmustest.

en: Zen is offered by the CoderDojo Foundation from its facilities in the Republic of Ireland. The CoderDojo Foundation makes no representations that Zen is appropriate or available for use in other locations. Those who access or use Zen are responsible for compliance with local law.
et_EE: Zeni pakutakse CoderDojo Sihtasutuse poolt läbi selle vahendite Iiri Vabariigis. CoderDojo Sihtasutus ei kinnita, et Zen on sobiv või kasutamiseks saadaval muudes piirkondades. Need, kes Zeni sisenevad või seda kasutavad, vastutavad kohaliku seaduse järgimise eest.

en: SECTION 12 - CHOICE OF LANGUAGE
et_EE: OSA 12 - KEELEVALIK

en: If the CoderDojo Foundation provides you with a translation of the English language version of these Terms of Use, the Privacy Policy, or any other policy, then you agree that the translation is provided for informational purposes only and does not modify the English language version. In the event of a conflict between a translation and the English version, the English version will govern.
et_EE: Kui CoderDojo Sihtasutus annab sulle nende Kasutustingimuste, Privaatsustingimuste või mistahes muude tingimuste inglisekeelse versiooni tõlke, siis nõustud sa, et tõlge on antud ainult informatiivsel eesmärgil ega muuda ingliskeelset versiooni. Vastuolu korral tõlke ja ingliskeelse versiooni vahel jääb ingliskeelne versioon ülimuslikuks.

en: SECTION 13 - NO WAIVER
et_EE: OSA 13 - ÕIGUSTEST LOOBUMISE PUUDUMINE

en: No waiver of any term of these Terms of Use shall be deemed a further or continuing waiver of such term or any other term, and the CoderDojo Foundation's failure to assert any right or provision under these Terms of Use shall not constitute a waiver of such right or provision.
et_EE: Nende Tingimuste mistahes tingimusest loobumist ei peeta sellisest tingimusest või mistahes muust tingimusest edasiseks ja jätkuvaks loobumiseks, ja CoderDojo Sihtasutuse suutmatus nendes Kasutustingimustes toodud mistahes õigust või klauslit maksma panna ei tähenda sellest õigusest või klauslist loobumist.

en: SECTION 14 - ENTIRE AGREEMENT
et_EE: OSA 14 - KOGU LEPING

en: This document, together with all appendices, constitutes the entire Terms of Use and supersedes all previous agreements with the CoderDojo Foundation relating to the use of Zen.
et_EE: See dokument moodustab koos kõigi lisadega kõik Kasutustingimused ning asendab kõik eelnevad Zeni kasutamise kohta käivad lepingud CoderDojo Sihtasutusega.

en: Revision date:  29th July 2015
et_EE: Läbi vaadatud::  29. juuli 2015

en: CoderDojo Champion Registration Form
et_EE: CoderDojo meistri registreerumisvorm

en: General Information
et_EE: Üldine info

en: Email Address
et_EE: E-posti aadress

en: Please provide a personal email address.
et_EE: Palun sisesta isiklik e-posti aadress.

en: Full Name
et_EE: Täispikk nimi

en: Please provide your full name
et_EE: Palun sisesta oma täisnimi

en: Planned Dojo Location
et_EE: Planeeritud Dojo asukoht

en: Please let us know where in the world you are planning to set up your Dojo. eg. Town, City, State, Country
et_EE: Palun anna meile teada, millises maailma punktis sa plaanid oma Dojo luua. Näiteks linn, osariik, riik.

en: Planned Dojo Location is empty
et_EE: Planeeritud Dojo asukoht on tühi

en: Date of Birth
et_EE: Sünnikuupäev

en: Telephone Number
et_EE: Telefoninumber

en: Telephone Number is empty
et_EE: Telefoninumber on tühi

en: Experience
et_EE: Kogemus

en: Do you have any relevant experience working with young people
et_EE: Kas sul on mingeid asjakohaseid kogemusi noortega töötamisel?

en: Experience is empty
et_EE: Kogemuse väli on tühi

en: Please include country code.
et_EE: Palun lisa riigikood.

en: Please let us know of any technical experience you have that will help you run your Dojo. This is not required to organise a Dojo, as long you find a solid team of technical mentors. If none, please respond N/A.
et_EE: Palun anna meile teada, kas sul on mistahes tehnilisi kogemusi, mis aitavad sul oma Dojod juhtida. See ei ole Dojo organiseerimiseks vajalik, senikaua kui leiad kindla tehniliste juhendajate meeskonna. Kui ei ole, siis kirjuta „puudub".

en: Please list any relevant technical experience
et_EE: Palun nimeta mingi asjakohane tehniline kogemus

en: Technical Experience is empty
et_EE: Tehnilise kogemuse väli on tühi

en: Social
et_EE: Sotsiaalmeedia

en: If you wish please provide your username or a link to your Twitter page.
et_EE: Kui soovid, sisesta palun oma kasutajanimi või link enda Twitteri leheküljele.

en: If you wish please provide your username or a link to your LinkedIn page.
et_EE: Kui soovid, sisesta palun oma kasutajanimi või link enda LinkedIni leheküljele.

en: If you wish please provide your username or a link to your Google+
et_EE: Kui soovid, sisesta palun oma kasutajanimi või link enda Google+ leheküljele.

en: Do you have access to technical mentors
et_EE: Kas sul on tehnilisi juhendajaid

en: It is recommended to find a team of interested local technical volunteers to mentor and to find non-technical volunteers, such as parents, who can help out and volunteer when they bring their children etc. You do not need to have a big team but it is always better to have support from a core team when organising a Dojo. You can then have planning meetings with your team in advance of setting up your Dojo
et_EE: Soovitame otsida juhendajaks asjast huvitunud kohalikke tehnikaalaseid vabatahtlikke ja muid vabatahtlikke, nagu näiteks lapsevanemad, kes saavad abiks olla, kui nad toovad kaasa oma lapsi. Sinu meeskond ei pea olema suur, aga alati on parem, kui sul on olemas tuumikmeeskond, kui Dojot organiseerid.  Siis saad enne Dojo üles panemist oma meeskonnaga nõu pidada.

en: Select an option
et_EE: Vali üks võimalus

en: Do you have access to a venue
et_EE: Kas sul on ruumide kasutamise võimalus

en: Dojos cannot be hosted in private residences, they must be in a public space such as a library, business, canteens, schools or community centres. We recommend that the young people attending bring their own laptops so the venue should have, at least, plug sockets for laptops, internet access and tables and chairs for the attendees.
et_EE: Dojosid ei saa pidada eravaldustes. Need peavad olema avalikus kohas, nagu näiteks raamatukogu, ettevõte, söökla, kool või kogukonnakeskus. Soovitame osalevatel noortel inimestel oma sülearvutid kaasa võtta, nii et ruumides peaks olemas olema vähemalt seinakontaktid sülearvutitele, internetiühendus ning lauad ja toolid osalejate jaoks.

en: Champion Application
et_EE:  Meistri taotlus

en: Country
et_EE: Riik

en: CityTown
et_EE: Linn

en: Languages Spoken
et_EE: Keeled, mida räägid

en: Projects
et_EE: Projektid

en: Prerequisites
et_EE: Eeltingimused

en: Notes
et_EE: Märkused

en: Search Engine
et_EE: Otsingumootor

en: Events
et_EE: Sündmused

en: Word of Mouth
et_EE: Suust suhu

en: Other
et_EE: Muu

en: CoderDojo Foundation charter for CoderDojo
et_EE: CoderDojo Sihtasutuse põhikiri CoderDojo jaoks

en: All Dojos are required to agree with the below CoderDojo Charter. This Charter encompasses the basic ethos and core aspects of the CoderDojo movement, which all Dojos are founded on. The introduction of the Charter was announced by co-founder James Whelton to the CoderDojo Organisers Group on the 3rd of December 2013.
et_EE: Kõik Dojod peavad nõustuma all toodud CoderDojo põhikirjaga. Põhikiri hõlmab CoderDojo liikumise peamisi käitumistavasid ja tuumikaspekte, millel kõik Dojod põhinevad. Põhikirja viis 3. detsembril 2013 CoderDojo organiseerijate grupi jaoks sisse kaasasutaja James Whelton.

en: For the purposes of this Charter, "CoderDojo" shall mean the open source, volunteer led movement orientated around running free not-for-profit coding clubs. "Dojos" shall mean the not-for profit coding clubs established to support communities and spread the philosophy of CoderDojo.
et_EE: Selle põhikirja kontekstis on „CoderDojo" all mõeldud avatud lähtekoodiga ja vabatahtlike juhitud liikumist, mis on orienteerunud tasuta, mittetulunduslike programmeerimisklubide pidamisele. „Dojode" all on mõeldud mittetulunduslikke programmeerimisklubisid, mis on rajatud kogukondade toetamiseks ja CoderDojo filosoofia levitamiseks.

en: All Dojos are independent, autonomous, community groups set up to inspire young people to learn code. All Dojos have different styles of operating but they all hold the same ethos.
et_EE: Kõik Dojod on sõltumatud, autonoomsed kogukonnagrupid, mis on organiseeritud noorte inimeste programmeerima õppimise inspireerimiseks. Iga Dojo toimib eri moel, aga kõik nad peavad kinni samadest käitumistavadest.

en: We commit to inspiring and supporting young people to learn how to create technology
et_EE: Pühendame end noorte inimeste inspireerimisele ja toetamisele tehnoloogia loomise õppimisel

en: We commit to the highest possible standards of child protection in our jurisdiction
et_EE: Pühendame end oma vastutusalas laste kaitsmisele kõrgeimate võimalike standardite järgi

en: We commit to not charging children attending nor their parents
et_EE: Pühendume osalevatelt lastelt ja nende vanematelt tasu mitte võtmisele

en: We commit to encourage parent participation within our Dojo
et_EE: Pühendume vanemate osalemise julgustamisele oma Dojos

en: We commit to sharing our knowledge for free (libre and open)
et_EE: Pühendume oma teadmiste tasuta jagamisele (vaba ja avatud)

en: We commit to share our knowledge within our Dojo and to other Dojos
et_EE: Pühendume, et jagada oma teadmisi meie Dojo sees ja teistele Dojodele

en: We commit to take care and uphold the good name of the global CoderDojo community
et_EE: Pühendume, et CoderDojo globaalse kogukonna hea nime eest hoolitseda ja seda toetada

en: We commit to encouraging collaboration, peer to peer mentoring and project work between the attendees
et_EE: Pühendume koostöö, üksteise juhendamise ja projektitöö julgustamisele osalejate vahel

en: We commit to welcoming volunteers and children regardless of gender, race, sexual orientation, creed, religion or ability.
et_EE: Pühendume vabatahtlike ja laste tunnustamisele, sõltumata nende soost, rassist, seksuaalsest orientatsioonist, usutunnistusest, religioonist või võimekusest

en: CoderDojo Foundation (CDF) commitments to you:
et_EE: CoderDojo Sihtasutuse (CDS) kohustused sinu ees:

en: CDF commits to act in the interest of the global CoderDojo community
et_EE: CDS kohustub toimima globaalse CoderDojo kogukonna huvides

en: CDF commits to facilitating the community to share its knowledge
et_EE: CDS kohustub aitama kogukonda selle teadmiste jagamisel

en: CDF commits to sharing our resources for free
et_EE: CDS kohustub jagama meie ressursse tasuta

en: CDF commits to encouraging active involvement in our organisation
et_EE: CDS kohustub julgustama aktiivset osalemist meie organisatsioonis

en: Agreement
et_EE: Leping

en: On registration you are making an agreement with the CoderDojo Foundation and agreeing to follow the CoderDojo ethos.
et_EE: Registreerumisel sõlmid sa CoderDojo Sihtasutusega lepingu ning nõustud järgima CoderDojo käitumistavasid.

en: You are entitled to use the CoderDojo name, logo and website to promote your activity for non commercial use
et_EE: Sul on õigus kasutada CoderDojo nime, logo ja veebisaiti oma tegevuse mittekaubanduslikul eesmärgil edendamiseks

en: You are entitled to fundraise on the condition that it is made explicit you do so for your Dojo or as a group of Dojos under a group name (EG Dojos of California) and inappropriate fundraising is a breach of this Charter.
et_EE: Sul on õigus algatada korjandusi tingimusel, et on sõnaselgelt öeldud, et teed seda oma Dojo või grupinime all koondunud (nt Pärnumaa Dojod) Dojode grupi heaks, ning sobimatu korjanduse läbiviimine on selle põhikirja rikkumine.

en: It is your responsibility to ensure you are compliant with legislation in your jurisdiction when undertaking any activities, including fundraising, for your Dojo or group of Dojos.
et_EE: Sinu kohustus on tagada, et oled oma pädevuses seadustega kooskõlas, kui viid oma Dojo või Dojode grupi jaoks läbi mistahes tegevusi, sealhulgas korjandused.

en: If the terms of this Charter are breached, CoderDojo Foundation retains the right to remove the group from the website. In this case your coding club shall cease using the CoderDojo name, brand and logo in the promotion of your coding club and on third party websites.
et_EE: Kui selle põhikirja tingimusi rikutakse, jätab CoderDojo Sihtasutus endale õiguse see grupp veebisaidilt eemaldada. Sellisel juhul peab sinu programmeerimisklubi lõpetama CoderDojo nime, kaubamärgi ja logo kasutamise oma programmeerimisklubi edendamisel ja kolmandate osapoolte veebisaitidel.

en: Opinions expressed by any individual Dojo or people in the registered Dojo do not represent the views of CoderDojo Foundation.
et_EE: Mistahes individuaalse Dojo või registreeritud Dojos olevate inimeste avaldatud arvamused ei esinda CoderDojo Sihtasutuse vaateid.

en: CoderDojo Foundation may terminate this Charter with any Dojo without cause on thirty days' notice.
et_EE: CoderDojo Sihtasutus võib 30-päevase etteteatamisega selle põhikirjaleppe ilma põhjuseta mistahes Dojoga lõpetada.

en: As CoderDojo Foundation is an Irish entity, this Charter is subject to Irish law and you agree to that.
et_EE: Kuna CoderDojo Sihtasutus on Iiri juriidiline isik, kohaldub sellele põhikirjale Iiri seadusandlus ja sa nõustud sellega.

en: Disclaimer of Liability
et_EE: Vastutuse välistamine

en: CoderDojo Foundation accepts no responsibility or liability whatsoever where a party is injured while engaging in the activities of a registered group. It is the responsibility of each club to ensure they maintain valid and appropriate insurance.
et_EE: CoderDojo Sihtasutus ei võta mingit vastutust või mis iganes kohustust, kui keegi saab registreeritud grupitegevuses osaledes viga. Iga klubi vastutuses on tagada, et neil on kehtiv ja sobiv kindlustus.

en: You are solely responsible for the activities conducted by your own Dojo. Agreeing to this Charter does not constitute endorsement of those activities by the CoderDojo Foundation.
et_EE: Sa oled ainuisikuliselt vastutav sinu enda Dojo sooritatud tegevuste eest. Selle põhikirjaga nõustumine ei tähenda nende tegevuste heaks kiitmist CoderDojo Sihtasutuse poolt.

en: There are unsaved changes on this page
et_EE: Sellel lehel on muudatusi, mida pole salvestatud

en: Full Name:
et_EE: Täisnimi:

en: You must enter your full name
et_EE: Pead sisestama oma täisnime

en: You must accept the charter
et_EE: Pead nõustuma põhikirjaga

en: I have read and accepted the above charter
et_EE: Olen ülaltoodud põhikirja lugenud ja sellega nõus

en: Next
et_EE: Edasi

en: Dojo Menu
et_EE: Dojo menüü

en: Forum
et_EE: Foorum

en: Charter
et_EE: Põhikiri

en: FAQ
et_EE: KKK

en: CoolestProjects2015
et_EE: VingeimadProjektid2015

en: Opens in new window
et_EE: Avaneb uues aknas

en: Find a Dojo
et_EE: Leia Dojo

en: Resources
et_EE: Ressursid

en: Dojo List
et_EE: Dojode nimekiri

en: My Dojos
et_EE: Minu Dojod

en: Create Dojo
et_EE: Loo Dojo

en: Start a Dojo
et_EE: Alusta Dojoga

en: Manage Dojos
et_EE: Halda Dojosid

en: Stats
et_EE: Näitajad

en: Logout
et_EE: Logi välja

en: Create a Dojo
et_EE: Loo Dojo

en: User Invitation
et_EE: Kasutaja kutsumine

en: User Request
et_EE: Kasutaja taotlus

en: User Request is being validated...
et_EE: Kasutaja sooviavaldus on kinnitamisel...

en: Status
et_EE: Olek

en: Join
et_EE: Liitu

en: Send Request
et_EE: Saada taotlus

en: Contact
et_EE: Kontakt

en: Dojo Email
et_EE: Dojo e-post

en: Website
et_EE: Veebileht

en: Google Group
et_EE: Google grupid

en: Time
et_EE: Kellaaeg

en: Location
et_EE: Asukoht

en: Map
et_EE: Kaart

en: To register a Dojo you first need an account. Sign up here:
et_EE: Dojo registreerimiseks on sul esmalt vaja kontot. Registreeru siin:

en: The Dojos listed here are all verified by the CoderDojo team.
et_EE: Kõik siin loetletud Dojod on CoderDojo meeskonna poolt tõendatud.

en: Learn more
et_EE: Saa rohkem teada

en: Search Results
et_EE: Otsingutulemused

en: Your closest dojos
et_EE: Sulle lähimad Dojod

en: Where are you?
et_EE: Kus sa oled?

en: Dojo Information
et_EE: Dojo info

en: Dojo Name
et_EE: Dojo nimi

en: Normally named after an area, like "Cork", or if there are multiple Dojos are in your area "San Fran @ GitHub". Try refrain from prefixing the name with "CoderDojo".
et_EE: Tavaliselt piirkonna järgi nimetatud, nagu „Paide", või kui sinu piirkonnas on palju Dojosid, siis „Tartu @ Playtech". Püüa hoiduda nime ette „CoderDojo" kirjutamisest.

en: This should be different to the personal email you signed up for an account here with. For your own CoderDojo email address (e.g. limerick@coderdojo.com), please contact us and leave this field blank.
et_EE: See peaks erinema isiklikust e-posti aadressist, millega siin konto registreerisid. Omaenda CoderDojo aadressi saamiseks (nt limerick@coderdojo.com) võta palun meiega ühendust ja jäta see väli tühjaks.

en: Times are empty
et_EE: Kellaaegade väli on tühi

en: State whether it's every week or on a certain day (Eg. "Every Friday, 5.30pm - 8pm" or "Saturday 25th, 12pm - 3pm")
et_EE: Määra, kas see toimub igal nädalal või teatud päeval (nt  „Igal reedel 17:30 kuni 20:00" või „Laupäeval, 27.02, 12:00-15:00").

en: Select or search a country in the list...
et_EE: Vali või otsi nimekirjast riik...

en: Select a country
et_EE: Vali riik

en: Search for or enter your area
et_EE: Otsi või sisesta oma piirkond

en: Select a place
et_EE: Vali koht

en: Address
et_EE: Aadress

en: Address of the Dojo (e.g. LIT Downtown Centre)
et_EE: Dojo aadress (nt Pärnu mnt 1)

en: Coordinates
et_EE: Koordinaadid

en: Address is empty
et_EE: Aadressväli on tühi

en: Get location from address
et_EE: Leia aadressi järgi asukoht

en: Click on the map to select a location
et_EE: Asukoha valimiseks klõpsa kaardil

en: Other Information
et_EE: Muu info

en: Google Group URL
et_EE: Google grupi URL

en: We recommend setting up a discussion group so people can sign up for the latest news and happenings.
et_EE: Soovitame luua arutelugrupi, et inimesed saaksid viimaste uudiste ja sündmuste jälgimiseks registreeruda.

en: Again, a useful way for sharing information and being found. We can also help share messages to followers.
et_EE: Taas üks kasulik viis info jagamiseks ja selleks, et sind leitaks. Saame aidata ka jälgijatega sõnumeid jagada.

en: Mailing List
et_EE: Meililist

en: Receive monthly updates to your user email address from the CoderDojo community around the world that keep you informed and help you with running your Dojo.
et_EE: Saa oma e-posti aadressile igakuiseid uuendusi CoderDojo kogukonnalt üle maailma, mis hoiavad sind kursis ja abistavad oma Dojo juhtimisel.

en: Status Messages
et_EE: Oleku teavitused

en: Need Mentors
et_EE: Vajad juhendajaid

en: We need mentors!
et_EE: Me vajame juhendajaid!

en: Current Stage
et_EE: Hetkeseisund

en: In planning - check back soon
et_EE: Planeerimisel - vaata mõne aja pärast uuesti

en: Open, just show up
et_EE: Avatud, tule lihtsalt kohale

en: Booking required
et_EE: Vajalik broneering

en: Booking is required to attend this Dojo. Please contact the Dojo administrator if no events are listed.
et_EE: Selles Dojos osalemiseks on vajalik broneering. Palun võta ühendust Dojo administraatoriga, kui ühtegi sündmust ei ole kirjas.

en: Contact for more information
et_EE: Lisainfo saamiseks võta ühendust

en: Inactive
et_EE: Passiivne

en: Uh-oh! Unfortunately this Dojo is no longer active. If you would like to set up a new Dojo at this location, please email us at info@coderdojo.com
et_EE: Oi-oi! Kahjuks ei ole see Dojo enam aktiivne. Kui soovid selles kohas uue Dojo luua, kirjuta meile aadressil info@coderdojo.com

en: Full up
et_EE: Kõik täis

en: Private
et_EE: Privaatne

en: Please only select if your Dojo will be accessible exclusively to attendees from within your organisation, e.g. schools/universities/children of organisation's employees/etc.
et_EE: Vali vaid siis, kui sinu Dojole pääsevad ligi ainult osalejad sinu organisatsiooni seest, nt koolid/ülikoolid/ organisatsiooni töötajate lapsed / jne.

en: Supporters Image URL
et_EE: Toetajate pildi URL

en: Manage Dojo Users
et_EE: Halda Dojo kasutajaid

en: Send Invite
et_EE: Saada kutse

en: Profile
et_EE: Profiil

en: User Types
et_EE: Kasutajate tüübid

en: User Permissions
et_EE: Kasutajate õigused

en: Remove User
et_EE: Eemalda kasutaja

en: View Profile
et_EE: Vaata profiili

en: Verification
et_EE: Kinnitus

en: Any
et_EE: Ükskõik milline

en: Verified
et_EE: Tõendatud

en: Verified!
et_EE: Tõendatud!

en: Not verified
et_EE: Tõendamata

en: Unverified
et_EE: Tõendamata

en: verified
et_EE: tõendatud

en: unverified
et_EE: tõendamata

en: Stage
et_EE: Etapp

en: User Email
et_EE: Kasutaja e-post

en: User
et_EE: Kasutaja

en: Application
et_EE: Taotlus

en: Edit
et_EE: Redigeeri

en: Verify
et_EE: Kinnita

en: Delete
et_EE: Kustuta

en: unsigned
et_EE: allkirjastamata

en: View
et_EE: Vaata

en: Apply
et_EE: Taotle

en: Users
et_EE: Kasutajad

en: Listing
et_EE: Nimestik

en: Times
et_EE: Kellaajad

en: Join Mailing List
et_EE: Liitu meililistiga

en: I have read and accept the
et_EE: Olen lugenud ja nõustun

en: Terms of Service here
et_EE: Teenuse tingimused on siin

en: Click on each step to get started
et_EE: Alustamiseks klõpsa igal sammul

en: Welcome New Champion! The first step towards setting up a Dojo in your area is filling out this form and giving us a little more information about yourself.
et_EE: Tere tulemast, uus meister! Esimese sammuna oma piirkonnas Dojo loomiseks täida ära see vorm ja anna meile enda kohta pisut rohkem infot.

en: The purpose of us gathering this information is so we can tailor support to you as your start your Dojo journey!
et_EE: Kogume seda infot, et saaksime pakkuda sulle täpselt sellist abi, mida oma Dojo teekonna alustamisel vajad!

en: If you wish to learn more about starting a CoderDojo in your area please see:
et_EE: Kui soovid oma piirkonnas CoderDojo asutamise kohta rohkem teada saada, vaata:

en: You must be over 18 years old...
et_EE: Pead olema vanem kui 18 aastat...

en: Please include country code...
et_EE: Palun lisa riigikood.

en: Enter your street level address...
et_EE: Sisesta oma tänava nimi...

en: Technical Experience
et_EE: Tehnilised kogemused

en: Please describe any websites, apps or open source work that you have done.
et_EE: Palun kirjelda mistahes veebilehti, rakendusi või vaba lähtekoodiga töid, mida oled teinud.

en: Experience working with youth
et_EE: Kogemused noortega töötamisel

en: Please describe your experience working with youth.
et_EE: Palun kirjelda oma kogemust noortega töötamisel.

en: Please add any other relevant information.
et_EE: Palun lisa mistahes muu asjasse puutuv info.

en: Please specify where you heard about CoderDojo
et_EE: Palun täpsusta, kust sa CoderDojo kohta kuulsid

en: Register Account
et_EE: Registreeri konto

en: To get started, please fill in the following registration form.
et_EE: Alustamiseks täida palun ära järgmine registreerumisvorm.

en: Champion Registration
et_EE: Meistri registreerimine

en: Update Champion
et_EE: Uuenda meistrit

en: Setup your Dojo
et_EE: Seadista oma Dojo

en: Save Dojo Setup
et_EE: Salvesta Dojo seadistus

en: Update Dojo Setup
et_EE: Uuenda Dojo seadistust

en: Create Dojo Listing
et_EE: Loo Dojode nimestik

en: Enter Dojo name
et_EE: Sisesta Dojo nimi

en: Enter Dojo email address
et_EE: Sisesta Dojo e-posti aadress

en: Enter street level address
et_EE: Sisesta tänava nimi

en: Enter Google group URL
et_EE: Sisesta Google grupi URL

en: Enter website URL
et_EE: Sisesta veebsaidi URL

en: Enter Twitter profile URL
et_EE: Sisesta Twitteri profiili URL

en: Enter supporters image URL
et_EE: Sisesta toetajate pildi URL

en: Thank you for submitting your dojo listing.
et_EE: Tänan sind oma dojo nimistu esitamise eest.

en: A member from the CoderDojo Foundation team will review your listing and be in touch shortly.
et_EE: CoderDojo Sihtasutuse meeskonna liige vaatab sinu nimistu läbi ja võtab varsti ühendust.

en: If you have a Dojo supporter(s), if they are providing space/wifi/pizza and would like to show it, enter URL to a supporter image here, please make sure it's 570px in width
et_EE: Kui sul on Dojo toetaja(id) ning sa saad ruume/wifit/pitsat ja soovid seda näidata, lisa siia toetaja pildi URL. See võib olla 570px lai.

en: persons have signed the current version of the charter
et_EE: isikud on põhikirja käesoleva versiooni allkirjastanud

en: Active
et_EE: Aktiivne

en: Total
et_EE: Kokku

en: Send me an email
et_EE: Saada mulle e-kiri

en: Joined
et_EE: Liitunud

en: Social Media
et_EE: Sotsiaalmeedia

en: Bio
et_EE: Elulugu

en: A description about me
et_EE: Minu kirjeldus

en: Member of Dojos
et_EE: Dojode liige

en: Gather your Team
et_EE: Pane kokku oma meeskond

en: Gather Team
et_EE: Pane meeskond kokku

en: You must gather a team before continuing.
et_EE: Enne jätkamist pead meeskonna kokku panema.

en: Find Mentors
et_EE: Leia juhendajad

en: You must find mentors before continuing.
et_EE: Enne jätkamist pead leidma juhendajad.

en: Background Check
et_EE: Taustakontroll

en: Please describe the situation in your Dojo and if your team has been background checked.
et_EE: Palun kirjelda olukorda oma Dojos ja kas sinu meeskonna tausta on kontrollitud.

en: Find your Venue
et_EE: Leia endale ruumid

en: Plan your Dojo
et_EE: Planeeri oma Dojo

en: Plan how frequently you will run your Dojo
et_EE: Planeeri, kui sageli oma Dojot kasutad

en: You must plan how often your Dojo will take place.
et_EE: Pead planeerima, kui sageli sinu Dojo toimub.

en: Please describe when your Dojo will take place.
et_EE: Palun kirjelda, millal sinu Dojo toimub.

en: Set the first date of your Dojo
et_EE: Määra oma Dojo alguskuupäev

en: Set up Social Media
et_EE: Seadista sotsiaalmeedia

en: Set up Website
et_EE: Seadista veebisait

en: Plan the content you will use
et_EE: Planeeri sisu, mida kasutama hakkad

en: Invitation Accepted
et_EE: Kutse vastu võetud

en: Invalid Invitation
et_EE: Vigane kutse

en: Error accepting invitation
et_EE: Viga kutse vastu võtmisel

en: User Successfully Validated
et_EE: Kasutaja on edukalt kontrollitud

en: Invalid Invite Request
et_EE: Vigane kutsumistaotlus

en: Error validating user request
et_EE: Viga kasutaja sooviavalduse kinnitamisel

en: Your Dojo has been successfully saved
et_EE: Sinu Dojo on edukalt salvestatud

en: An error has occurred while saving
et_EE: Salvestamisel on tekkinud viga

en: Suggested Notes:
et_EE: Soovitatud märkused:

en: Please bring:
et_EE: Palun võta kaasa:

en: A laptop. Borrow one from somebody if needs be.
et_EE: Sülearvuti. Vajadusel laena kelleltki.

en: A parent! (Very important). If you are 12 or under, your parent must stay with you during the session.
et_EE: Lapsevanem! (Väga oluline.) Kui oled 12 või noorem, peab sinu lapsevanem sessiooni jooksul sinu juures viibima.

en: Join Request Sent
et_EE: Liitumistaotlus saadetud

en: Successfully Joined Dojo
et_EE: Dojoga liitumine õnnestus

en: Update Dojo
et_EE: Uuenda Dojot

en: An error has occurred while loading Dojo
et_EE: Dojo laadimisel on tekkinud viga

en: Failed to load Dojo
et_EE: Dojo laadimine ebaõnnestus

en: Unable to perform your request at this time - please try again later.
et_EE: Ei saa hetkel su päringut sooritada - palun proovi hiljem uuesti.

en: Email address is not recognized.
et_EE: Tundmatu e-posti aadress.

en: That password is incorrect
et_EE: See salasõna ei ole õige

en: An email with password reset instructions has been sent to you.
et_EE: Sulle on saadetud e-kiri juhistega salasõna lähtestamiseks.

en: Thank you for registering. Your CoderDojo account has been successfully created. You can now register to become a Champion and create a Dojo.
et_EE: Tänan sind registreerumise eest. Sinu CoderDojo konto on edukalt loodud. Saad nüüd meistriks registreeruda ning Dojo luua.

en: user name already exists
et_EE: kasutajanimi on juba olemas

en: server error
et_EE: serveri viga

en: There was a problem registering your account:
et_EE: Sinu konto registreerimisel tekkis probleem:

en: Invalid email or password
et_EE: Vigane e-posti aadress või salasõna

en: Previous
et_EE: Eelmine

en: An error has occurred while editing dojo
et_EE: Dojo redigeerimisel on tekkinud viga

en: An error has occurred while loading Dojos
et_EE: Dojode laadimisel on tekkinud viga

en: An error has occurred while updating Dojos
et_EE: Dojode uuendamisel on tekkinud viga

en: An error has occurred while deleting Dojos
et_EE: Dojode kustutamisel on tekkinud viga

en: Error saving permission
et_EE: Viga õiguse salvestamisel

en: Error removing permission
et_EE: Viga õiguse eemaldamisel

en: Error saving user type
et_EE: Viga kasutajatüübi salvestamisel

en: Invite Sent
et_EE: Kutse saadetud

en: Error sending invite
et_EE: Viga kutse saatmisel

en: Error removing user
et_EE: Viga kasutaja eemaldamisel

en: An error has occurred while deleting dojo
et_EE: Dojo kustutamisel on tekkinud viga

en: Thank you for submitting your dojo listing. A member from the CoderDojo Foundation team will review your listing and be in touch shortly.
et_EE: Tänan sind oma dojo nimistu esitamise eest. CoderDojo Sihtasutuse meeskonna liige vaatab sinu nimistu läbi ja võtab varsti ühendust.

en: Newspaper/Magazine
et_EE: Ajaleht/ajakiri

en: Radio
et_EE: Raadio

en: Error loading profile
et_EE: Viga profiili laadimisel

en: Error loading Dojos
et_EE: Viga Dojode laadimisel

en: An error has occured while loading languages
et_EE: Keelte laadimisel on tekkinud viga

en: Join Dojo
et_EE: Liitu Dojoga

en: Leave
et_EE: Lahku

en: Error leaving Dojo
et_EE: Viga Dojost lahkumisel

en: Are you sure you want to leave this Dojo?
et_EE: Kas oled kindel, et soovid sellest Dojost lahkuda?

en: Leave Dojo
et_EE: Lahku Dojost

en: Join Dojo as...
et_EE: Liitu Dojoga kui...

en: Dojo Admin
et_EE: Dojo admin

en: Forum Admin
et_EE: Foorumi admin

en: Ticketing Admin
et_EE: Piletite admin

en: You do not have permission to delete this Dojo
et_EE: Sul ei ole luba selle Dojo kustutamiseks

en: Error loading user dojo entity
et_EE: Viga kasutaja dojo isiku laadimisel

en: You do not have permission to update user types
et_EE: Sul ei ole luba kasutajatüüpe uuendada

en: You do not have permission to remove users
et_EE: Sul puudub luba kasutajate eemaldamiseks

en: Parents/Guardians
et_EE: Lapsevanemad/eestkostjad

en: Badges
et_EE: Auhinnamärgid

en: Children
et_EE: Lapsed

en: Select a user type
et_EE: Vali kasutajatüüp

en: Programming Languages
et_EE: Programmeerimiskeeled

en: Events for Dojo
et_EE: Dojo sündmused

en: Event
et_EE: Sündmus

en: Date
et_EE: Kuupäev

en: Type
et_EE: Tüüp

en: For
et_EE: Milleks

en: Capacity
et_EE: Kohtade arv

en: Applicants
et_EE: Taotlejad

en: Attending
et_EE: Osalejad

en: Create Event
et_EE: Loo sündmus

en: Manage
et_EE: Halda

en: Attendance
et_EE: Osalemine

en: Manage Dojo Events
et_EE: Halda Dojo sündmuseid

en: Are you sure you want to cancel this event?
et_EE: Kas sa oled kindel, et soovid selle sündmuse tühistada?

en: Are you sure you want to delete this Dojo?
et_EE: Kas sa oled kindel, et soovid selle Dojo kustutada?

en: Apply for Event
et_EE: Esita taotlus sündmusel osalemiseks

en: Description
et_EE: Kirjeldus

en: Thank You. Your application has been received. You will be notified by email if you are approved for this event.
et_EE: Tänan! Sinu taotlus on kätte saadud. Kui sinu osalemine sellel sündmusel on kinnitatud, teatatakse sellest sulle e-kirjaga.

en: Error applying for event
et_EE: Viga sündmusel osalemise taotlemisel

en: By using this website you agree to the use of cookies. You can read about our cookie policy <a href='/privacy-statement#cookies'>here</a>.
et_EE: Selle veebisaidi kasutamisel nõustud sa küpsiste kasutamisega. Sa võid küpsistepoliitika kohta lugeda <a href='/privacy-statement#cookies'>siit</a>.

en: Add the event name
et_EE: Lisa sündmuse nimi

en: All
et_EE: Kõik

en: Add a description
et_EE: Lisa kirjeldus

en: Age
et_EE: Vanus

en: One off
et_EE: Ühekordne

en: Every
et_EE: Iga

en: From
et_EE: Alates

en: Close
et_EE: Sulge

en: is public
et_EE: on avalik

en: Event Name
et_EE: Sündmuse nimi

en: To
et_EE: kuni

en: City
et_EE: Linn

en: Add a city name
et_EE: Lisa linna nimi

en: Add the address to the event
et_EE: Lisa sündmuse aadress

en: Add the maximum amount of participants
et_EE: Lisa osalejate maksimaalne arv

en: Invites
et_EE: Kutsed

en: Invite dojo users
et_EE: Kutsu dojo kasutajaid

en: Save
et_EE: Salvesta

en: Save Draft
et_EE: Salvesta mustand

en: Publish
et_EE: Avalda

en: Approve
et_EE: Kinnita

en: Error updating applications
et_EE: Viga sooviavalduste uuendamisel

en: Monday
et_EE: Esmaspäev

en: Tuesday
et_EE: Teisipäev

en: Wednesday
et_EE: Kolmapäev

en: Thursday
et_EE: Neljapäev

en: Friday
et_EE: Reede

en: Saturday
et_EE: Laupäev

en: Sunday
et_EE: Pühapäev

en: Applications successfully updated
et_EE: Taotlused on edukalt uuendatud

en: No applications have been changed.
et_EE: Ühtegi sooviavaldust ei ole muudetud.

en: Invite Parent
et_EE: Kutsu lapsevanem

en: Are you sure you want to delete this application?
et_EE: Kas oled kindel, et soovid selle taotluse kustutada?

en: Select a Dojo member...
et_EE: Vali Dojo liige...

en: Please click the Join Dojo button before applying for events.
et_EE: Klõpsa palun enne sündmusel osalemise taotlemist Dojoga liitumise nupul.

en: Hide Notes
et_EE: Peida märkmed

en: Hide Projects
et_EE: Peida projektid

en: Gender
et_EE: Sugu

en: Female
et_EE: Naine

en: Private Profile
et_EE: Privaatne profiil

en: None
et_EE: Puudub

en: Parent's/Guardian's email
et_EE: Lapsevanema/eestkostja e-post

en: Invite
et_EE: Kutsu

en: Address is required
et_EE: Aadress on vajalik

en: Phone
et_EE:  Telefon

en: Dojo Staff
et_EE: Dojo personal

en: Error updating application
et_EE: Viga taotluse uuendamisel

en: Error saving new applicant
et_EE: Viga uue taotluse esitaja salvestamisel

en: Error removing applicant
et_EE: Viga taotluse esitaja eemaldamisel

en: Children Attending
et_EE: Osalevad lapsed

en: Dates
et_EE: Kuupäevad

en: Day
et_EE: Päev

en: to
et_EE: kuni

en: Everyone
et_EE: Kõik

en: attendee-u13
et_EE: alla 13-aastane osaleja

en: attendee-o13
et_EE: üle 13-aastane osaleja

en: parent-guardian
et_EE: lapsevanem-eestkostja

en: mentor
et_EE: juhendaja

en: champion
et_EE: meister

en: all-user-types
et_EE: kõik kasutajatüübid

en: Youth Under 13
et_EE: Alla 13-aastane noor

en: Youth Over 13
et_EE: Üle 13-aastane noor

en: Parent/Guardian
et_EE: Lapsevanem/eestkostja

en: Mentor/Volunteer
et_EE: Juhendaja/vabatahtlik

en: Champion
et_EE: Meister

en: Select event date...
et_EE: Vali sündmuse kuupäev...

en: Password must be a minimum of 8 characters in length and contain at least one number or punctuation character
et_EE: Salasõna peab olema vähemalt 8 märgi pikkune ja sisaldama vähemalt ühte numbrit või kirjavahemärki

en: Password must not be the same as your email address
et_EE: Salasõna ei tohi olla sama mis su e-posti aadress

en: Add a user type
et_EE: Lisa kasutajatüüp

en: Background Checked
et_EE: Taust kontrollitud

en: Upload new picture
et_EE: Laadi üles uus pilt

en: Intro
et_EE: Sissejuhatus

en: Welcome to the CoderDojo Badges dashboard.
et_EE: Tere tulemast CoderDojo auhinnamärkide infolehele.

en: Short Description
et_EE: Lühikirjeldus

en: Award Badge
et_EE: Auhinnamärk

en: Remove
et_EE: Eemalda

en: Award a badge...
et_EE: Anna auhinnaks märk...

en: Select a user type to invite...
et_EE: Vali kasutajatüüp, keda kutsuda...

en: Search by name
et_EE: Otsi nime järgi

en: Badge Application Sent!
et_EE: Auhinnamärgi taotlusavaldus saadetud!

en: Badge Accepted! It is now visible on your profile page.
et_EE: Auhinnamärk vastu võetud! See on nüüd sinu profiilis nähtav.

en: Badge not found.
et_EE: Auhinnamärki ei leitud.

en: This badge has already been accepted.
et_EE: See auhinnamärk on juba vastu võetud.

en: Only the nominated user can accept this badge.
et_EE: Vaid auhinna saajaks esitatud kasutaja saab selle märgi vastu võtta.

en: Date Awarded
et_EE: Auhinna andmise kuupäev

en: You can't request a badge application for your own user account.
et_EE: Sa ei saa taotleda auhinnamärki iseenda kasutajakontole.

en: Please enter a Badge Claim Number.
et_EE: Sisesta palun Auhinnamärgi taotlusnumber.

en: Invalid Badge Claim Number.
et_EE: Sobimatu Auhinnamärgi taotlusnumber.

en: You have successfully claimed a badge. It is now visible on your profile page.
et_EE: Oled edukalt auhinnamärgi kätte saanud. See on nüüd sinu profiilis nähtav.

en: Enter Badge Claim Number
et_EE: Sisesta auhinnamärgi taotlusnumber.

en: Go
et_EE: Mine

en: Claim Now
et_EE: Kinnita

en: Champion and Dojo Admin permissions cannot be removed from a Dojo owner.
et_EE: Dojo omanikult ei saa meistri ja Dojo administraatori õiguseid ära võtta.

en: Dojo owners cannot be removed.
et_EE: Dojo omanikke ei saa eemaldada.

en: Successfully updated password.
et_EE: Salasõna edukalt uuendatud.

en: Failed to update password.
et_EE: Salasõna uuendamine ei õnnestunud.

en: Reset not found.
et_EE: Lähtestamist ei leitud.

en: Reset not active.
et_EE: Lähtestamine ei ole aktiivne.

en: Reset stale.
et_EE: Lähtestamine on aegunud.

en: Error
et_EE: Viga

en: Edit Profile
et_EE: Redigeeri profiili

en: Export Badges
et_EE: Ekspordi auhinnamärgid

en: Error loading Events
et_EE: Viga sündmuste laadimisel

en: Undisclosed
et_EE: Avalikustamata

en: Add Youth under 13
et_EE: Lisa alla 13-aastane noor

en: Add Youth over 13
et_EE: Lisa üle 13-aastane noor

en: This profile is private
et_EE: See profiil on privaatne

en: Find out more about becoming a CoderDojo mentor
et_EE: Uuri rohkem CoderDojo juhendajaks saamise kohta

en: Profile has been saved successfully
et_EE: Profiil on edukalt salvestatud

en: An error has occurred while saving profile
et_EE: Profiili salvestamisel on tekkinud viga

en: Youth
et_EE: Noor

en: Youths
et_EE: Noored

en: Weekly
et_EE: Iga nädal

en: Every two weeks
et_EE: Iga kahe nädala tagant

en: An error has occured verifying your profile.
et_EE: Sinu profiili tõendamisel on tekkinud viga.

en: Please complete your profile before continuing.
et_EE: Palun täida enne jätkamist oma profiil lõpuni.

en: An error has occured verifying the charter agreement.
et_EE: Põhikirja kokkuleppe tõendamisel on tekkinud viga.

en: Find a Venue
et_EE: Leia ruumid

en: Promote your Dojo
et_EE: Edenda oma Dojot

en: Find technical mentors in your community to volunteer at your Dojo.
et_EE: Leia oma kogukonna tehnilisi juhendajaid oma Dojosse vabatahtlikeks.

en: This is required for you to create a Dojo listing!
et_EE: Sul on vaja luua Dojo nimestik!

en: We recommend a ratio of 1:8 mentors to youths, e.g. for an average Dojo of 24 youth, 3 technical mentors would be suggested. Recruit as many mentors as not all volunteers will be able to make all sessions. If you are having difficulty finding mentors get in touch with local businesses, universities and parent groups.
et_EE: Me soovitame suhet 1 juhendaja 8 noore kohta. Nt keskmise 24 noorega Dojo kohta on soovituslik 3 tehnilist juhendajat. Värba võimalikult palju juhendajaid, kuna kõik vabatahtlikud ei pruugi saada kõikidel sessioonidel osaleda. Kui sul on raskusi juhendaja leidmisel, võta ühendust kohalike ettevõtete, ülikoolide ja lapsevanemate gruppidega.

en: Find non-technical mentors. E.g. parents etc.
et_EE: Leia muid juhendajaid, nt lapsevanemad jne.

en: Background check
et_EE: Taustakontroll

en: Locate a suitable free venue in your community.
et_EE: Leia oma kogukonnas sobilikud vabad ruumid.

en: Ensure your venue is aware of local health and safety best practices.
et_EE: Taga, et sinu ruumides ollakse teadlikud tervise- ja ohutuslastest headest tavadest.

en: Please add a comment on how you’ve met local health and safety best practices in your region
et_EE: Palun lisa kommentaar, kuidas sa oled oma piirkonnas taganud tervise- ja ohutusalaste heade tavade rakendamise.

en: The main points to be aware of in a Dojo setting is extension cables! Make sure these are strapped to the floor and don’t cover pathways.
et_EE: Põhiline, mida oma Dojo tegevuspaigas silmas pidada, on pikendusjuhtmed! Taga, et need on kleebitud põranda külge ega takista liikumisteid.

en: Ensure appropriate public liability insurance for your venue.
et_EE: Taga oma ruumides sobiv vastutuskindlustus.

en: Set launch date and regular time for your Dojo
et_EE: Määra oma Dojo avamiskuupäev ja tavaline tegutsemisaeg

en: Create a plan for what content you would like to cover with your mentors.
et_EE: Loo plaan, millist sisu sa soovid oma juhendajatega käsitleda.

en: See <a href='http://kata.coderdojo.com/wiki/Learning_Resource' target='_blank'>Kata</a>, the CoderDojo community wiki for more information on learning resources
et_EE: Vaata õpiressursside kohta lisainfo saamiseks <a href='http://kata.coderdojo.com/wiki/Learning_Resource' target='_blank'>Katat</a>, CoderDojo kogukonna wikit

en: Many Dojos start with Scratch or dive straight into HTML. See Kata, the CoderDojo community wiki for <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Learning_Resource">more information on learning resources.</a>
et_EE: Paljud Dojod alustavad Scratchiga või suunduvad kohe HTMLi juurde. Vaata õpiressursside kohta lisainfo saamiseks <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Learning_Resource">Katat, CoderDojo kogukonna wikit.</a>

en: Setup ticketing and registration for your Dojo
et_EE: Seadista oma Dojo jaoks piletisüsteem ja registreerumine

en: Ticketing can be done right here in the community platform!
et_EE: Pileteid saab väljastada just siin kogukonna platvormil!

en: Set up an email address specifically for your Dojo
et_EE: Seadista e-posti aadress spetsiaalselt oma Dojo jaoks

en: This is important as it will allow multiple people to assist in overseeing the email account.  You can set up a gmail or standard free to use email address for your Dojo (for example docklandsdojo@gmail.com or we can issue you a coderdojo.com email when you are creating a listing on the next stage e.g. docklands.ie@coderdojo.com).
et_EE: See on oluline, kuna lubab aidata mitmel inimesel meilikontol silma peal hoida.  Võid seadistada oma Dojo jaoks gmaili või standardse vabalt kasutatava e-posti aadressi (näiteks annelinnadojo@gmail.com, või me saame väljastada sulle coderdojo.com e-posti, kui sa lood järgmise sammuna nimistu, nt annelinn.ee@coderdojo.com).

en: Set up social media presence for your Dojo. e.g. Facebook, Twitter
et_EE: Seadista oma Dojo kohalolu sotsiaalmeedias, nt Facebook, Twitter

en: Learn how to connect with other Dojos on social media and the <a href="https://forums.coderdojo.com">CoderDojo discussion forums</a>
et_EE: Õpi, kuidas sotisaalmeedias ja <a href="https://forums.coderdojo.com">foorumites teiste Dojodega ühendust võtta</a>

en: You must find technical mentors before continuing.
et_EE: Pead enne jätkamist leidma tehnilised juhendajad.

en: You must locate a suitable venue before continuing.
et_EE: Pead enne jätkamist määrama sobiva ruumide asukoha.

en: You must set a Date and time for your Dojo to take place.
et_EE: Pead määrama kuupäeva ja kellaaja, mil su Dojo aset leiab.

en: You must set an email address for your Dojo.
et_EE: Pead määrama oma Dojo jaoks e-posti aadressi.

en: Please describe how you have background checked your team.
et_EE: Palun kirjelda, kuidas oled oma meeskonna tausta kontrollinud.

en: Set up background checking for all volunteers.
et_EE: Seadista kõikide vabatahtlike jaoks taustakontroll.

en: The requirements for background checking are specific to the legislation in your jurisdiction. You can see some guidelines on Child Protection and Background Checking on <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Child_Protection_and_Background_Checking">Kata</a>. Please also ensure you check your local legislation. Please comment below describing the situation in your local Dojo.
et_EE: Taustakontrolli nõuded on sinu vastutuspiirkonnas oleva seadusandluse põhised. Sa võid vaadata <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Child_Protection_and_Background_Checking">Katast</a> mõningaid juhiseid lastekaitse ja taustakontrolli kohta. Samuti veendu palun, et kontrollid oma kohalikku seadusandlust. Palun kommenteeri allpool, kirjeldades olukorda oma kohalikus Dojos.

en: A suitable venue has tables, chairs, heat and ideally, wifi! Canteens, community centers, libraries, schools and corporate offices all make great venues. Venues should not replicate a teacher led classroom environment, instead rearrange the desks and chairs, put youths together and ensure there is space for mentors to walk around and assist the young people. Dojos should only be hosted in public spaces, you cannot host your Dojo in a private residence!
et_EE: Sobivates ruumides on lauad, toolid, küte ja ideaalselt ka WiFi! Sööklad, kogukonnakeskused, raamatukogud, koolid ja firmade kontorid on kõik suurepärased kohad. Ruumid ei tohiks kopeerida õpetaja juhitud klassiruumikeskkonda. Selle asemel paiguta lauad ja toolid ümber, aseta noored kokku ja taga, et juhendajatel oleks ruumi ringi liikuda ja noori inimesi abistada. Dojosid tuleb pidada ainult  avalikes kohtades. Sa ei tohi pidada oma Dojod eramus!

en: Please describe how you have ensured health and safety best practices.
et_EE: Palun kirjelda, kuidas oled kindlustanud parimad meetmed tervise ja ohutuse tagamiseks.

en: Please add a comment to let us know the situation with public liability in your Dojo.
et_EE: Palun lisa kommentaar, et meile teada anda, kuidas on sinu Dojos olukord avaliku vastutusega.

en: If your Dojo takes place in a corporate office, school or library it is likely that the existing public liability insurance covers the Dojo. Make sure you check this with the venue host in advance of your first session. If it doesn’t, ask the venue to sponsor the cost of adding it to their policy.
et_EE: Kui sinu Dojo leiab aset firma kontoris, koolis või raamatukogus, peaks olemasolev vastutuskindlustus katma Dojod. Kontrolli seda kindlasti ruumi peremehe käest enne oma esimest sessiooni. Kui ei kata, palu omanikul see kindlustuspoliisile sponsorluse korras lisada.

en: If you build it they will come! Pick a date for your first Dojo session and start working towards it. Dojos can run weekly, bi-weekly or monthly. They can be run on weekdays or weekends it all depends on what suits your community.
et_EE: Kui sa selle rajad, siis nad tulevad! Vali oma esimese Dojo sessiooni kuupäev ning hakka selle nimel tööd tegema. Dojod võivad toimuda igal nädalal, kord kahe nädala tagant või kord kuus. Need võivad toimuda tööpäevadel või nädalavahetustel - kõik sõltub sellest, mis sinu kogukonnale sobib.

en: Embodying the Ethos
et_EE: Kehastades käitumistavasid

en: We will work to embody the CoderDojo ethos
et_EE: Töötame CoderDojo käitumistavade kehastamise nimel

en: All mentors and young people are aware of online safety best practices and we only allow age appropriate content at our Dojo
et_EE: Kõik juhendajad ja noored inimesed on teadlikud võrguturvalisuse headest tavadest ning me lubame meie Dojos ainult eakohast sisu

en: Optionally describe how this was achieved.
et_EE: Kirjelda vabal valikul, kuidas see saavutati.

en: Data Protection: Our Dojo only uses data provided for the intended purpose. abides by data protection regulations in our jurisdiction.
et_EE: Andmekaitse: meie Dojo kasutab ainult ettenähtud kasutamiseks mõeldud andmeid. Peab oma vastutuspiirkonnas kinni andmekaitse regulatsioonidest.

en: Diversity among our attendees is respected
et_EE: Mitmekesisust meie osalejate hulgas austatakse

en: We will work to help engage with and improve the greater CoderDojo movement by
et_EE: Me töötame, et aidata tegeleda CoderDojo üleüldise liikumisega ja seda täiustada

en: Communicating with the CoderDojo Foundation
et_EE: Suheldes CoderDojo Sihtasutusega

en: Contributing to Kata, the community knowledge base at kata.coderdojo.com
et_EE: Panustades kogukonna teadmistebaasi Kata aadressil kata.coderdojo.com

en: Connecting with local and international Dojos to share insights and supports
et_EE: Võttes ühendust kohalike ja rahvusvaheliste Dojodega, et jagada vihjeid ja olla toeks

en: Admin permissions cannot be removed from a Dojo owner.
et_EE: Dojo omanikult ei saa administraatori õiguseid ära võtta.

en: User permissions successfully updated.
et_EE: Kasutaja õigused on edukalt uuendatud.

en: User types successfully updated.
et_EE: Kasutajatüübid on edukalt uuendatud.

en: User successfully removed from Dojo.
et_EE: Kasutaja on edukalt Dojost eemaldatud.

en: Ninja Over 13
et_EE: Üle 13-aastane Ninja

en: Ninja Under 13
et_EE: Alla 13-aastane Ninja

en: Please add your location manually by clicking on the map.
et_EE: Palun sisesta kaardil klõpsates käsitsi oma asukoht.

en: You do not have permission to update this Dojo.
et_EE: Sul puudub õigus selle Dojo uuendamiseks.

en: Oops! This is not the page you are looking for.
et_EE: Oi! See ei ole leht, mida sa otsid.

en: Maybe you'd like to check out some of the following fun sections of our site:
et_EE: Võib-olla soovid sa tutvuda mõnedega järgmistest meie saidi meelelahutusrubriikidest:

en: Find your local Dojo
et_EE: Leia oma kohalik Dojo

en: Community Forums
et_EE: Kogukonna foorumid

en: CoderDojo community news
et_EE: CoderDojo kogukonna uudised

en: Founder
et_EE: Asutaja

en: Error setting up event
et_EE: Viga sündmuse seadistamisel

en: Event Date
et_EE: Sündmuse kuupäev

en: Waitlist
et_EE: Ootenimekiri

en: New Applicant
et_EE: Uus taotleja

en: Invite Youth over 13
et_EE: Kutsu üle 13-aastane noor

en: Enter Youth Email Address
et_EE: Sisesta oma e-posti aadress

en: Error inviting Ninja
et_EE: Viga ninja kutsumisel

en: Successfully approved invite Ninja request.
et_EE: Ninja kutsumise taotlus on edukalt kinnitatud.

en: Error approving invite Ninja request.
et_EE: Viga ninja kutsumise taotluse kinnitamisel.

en: Approve Invite Ninja Request
et_EE: Kinnita ninja kutsumise taotlus

en: Check In
et_EE: Registreeru

en: This Dojo currently has no active events
et_EE: Selles Dojos ei ole hetkel aktiivseid sündmusi

en: 'Cannot find founder of dojo'
et_EE: „Ei leia dojo asutajat"

en: Confirmation
et_EE: Kinnitus

en: An error has occurred while saving dojo lead
et_EE: Dojo sissejuhatuse salvestamisel on tekkinud viga

en: Unable to retrieve user details
et_EE: Ei saa kasutaja andmeid kätte

en: has been successfully checked in
et_EE: on edukalt registreeritud

en: Email address not found
et_EE: E-posti aadressi ei leitud

en: has been successfully approved
et_EE: on edukalt kinnitatud

en: Ticket for the following application has been successfully deleted:
et_EE: Pilet järgmise taotluse jaoks on edukalt kustutatud:

en: captcha error
et_EE: captcha viga

en: Enter Email
et_EE: Sisesta e-post

en: Are you sure you want to remove this user from your Dojo?
et_EE: Kas oled kindel, et soovid selle kasutaja oma Dojost eemaldada?

en: Error loading events
et_EE: Viga sündmuste laadimisel

en: Error loading applications
et_EE: Viga taotluste laadimisel

en: Has access to Technical Mentors:
et_EE: On ligipääs tehnilisele juhendajale:

en: Has access to a Venue:
et_EE: On ligipääs ruumidele:

en: General Enquiries:
et_EE: Üldised päringud:

en: Partner Enquiries:
et_EE: Partnerite päringud:

en: About
et_EE: Info

en: Supported by
et_EE: Toetajad

en: here
et_EE: Siin

en: Accepting badge...
et_EE: Võtan auhinnamärki vastu...

en: Manage Attendance for:
et_EE: Halda osalemist:

en: Date of birth is empty
et_EE: Sünnikuupäev on tühi:

en: Search by user email
et_EE: Otsi kasutaja e-posti järgi

en: List
et_EE: Nimekiri

en: Select state...
et_EE: Valik riik...

en: Select stage...
et_EE: Vali etapp...

en: Search by dojo name
et_EE: Otsi dojo nime järgi

en: Search by dojo email
et_EE: Otsi dojo e-posti järgi

en: An error has occured while accepting invitation
et_EE: Kutse vastu võtmisel tekkis viga

en: Please resolve the captcha
et_EE: Palun sisesta captcha uuesti

en: Please click here to complete all of the recommended practices for
et_EE: Palun klõpsa siin, et lõpetada kõik soovitatud harjutused

en: Your first Dojo application is awaiting verification. You can create a second Dojo after it has been verified.
et_EE: Sinu esimene Dojo taotlus ootab kinnitamist. Saad luua teise Dojo pärast seda, kui eelmine on kinnitatud.

en: If you need help completing your initial Dojo application, please contact us at
et_EE: Kui vajad abi oma esmase Dojo taotluse lõpetamisel, võta palun meiega ühendust

en: There was an error uploading your profile picture.
et_EE: Sinu profiilipildi üleslaadimisel tekkis viga.

en: Invitation was sent successfully.
et_EE: Kutse edukalt saadetud.

en: An error has occurred while sending invitation
et_EE: Kutse saatmisel tekkis viga

en: Our Dojo abides by data protection regulations in our jurisdiction
et_EE: Meie Dojo peab oma pädevuses kinni andmekaitse regulatsioonidest

en: Inclusion is a fundamental principle of CoderDojo, <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Guiding_Principles_and_Philosophies#Inclusion_Statement">read our short inclusion statement and confirm you and your mentors are in agreement.</a>
et_EE: Kaasamine on CoderDojo aluspõhimõte; <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Guiding_Principles_and_Philosophies#Inclusion_Statement">loe meie lühikest kaasamisavaldust ning kinnita, et sina ja su juhendajad on nõus.</a>

en: Our Dojo will work to engage with and improve the greater CoderDojo movement by:
et_EE: Meie Dojo töötab, et aidata üldise CoderDojo liikumisega tegeleda ja seda täiustada läbi:

en: This dojo has no coordinates.
et_EE: Sellel dojol puuduvad koordinaadid.

en: Register Champion
et_EE: Registreeri meister

en: You have been invited to register as a parent/guardian on Zen, the CoderDojo community platform.
et_EE: Sind on kutsutud CoderDojo kogukonna platvormil Zenis lapsevanema/eestkostjana registreeruma.

en: CoderDojo Zen Password Reset Request
et_EE: CoderDojo Zeni salasõna lähtestamise taotlus

en: You have been invited to connect with a parent/guardian on Zen!
et_EE: Sind on kutsutud Zenis lapsevanema/eestkostjaga kontakteeruma!

en: Welcome to Zen, the CoderDojo community platform.
et_EE: Tere tulemast Zeni, CoderDojo kogukonna platvormile.

en: New Dojo Invitation
et_EE: Uus Dojo kutse

en: New Request to join your Dojo
et_EE: Uus taotlus sinu Dojoga liitumiseks

en: A user has left your Dojo
et_EE: Kasutaja on sinu Dojost lahkunud

en: Event application approved
et_EE: Sündmuse taotlus kinnitatud

en: Event application received
et_EE: Sündmuse taotlus vastu võetud

en: You have been awarded a new CoderDojo digital badge!
et_EE: Sind on autasustatud uue CoderDojo digitaalse auhinnamärgiga!

en: New Mentor Request to join your Dojo
et_EE: Uus juhendaja taotlus sinu Dojoga liitumiseks

en: A Google email account has been created for your Dojo
et_EE: Sinu Dojo jaoks on loodud Google´i e-posti konto

en: Please click on the map to pinpoint your location
et_EE: Palun klõpsa oma asukoha täpseks määramiseks kaardil

en: Welcome New CoderDojo Champion!
et_EE: Tere tulemast, uus CoderDojo meister!

en: The first step towards setting up a Dojo in your area is filling out the form below and giving us a little more information about yourself.
et_EE: Esimese sammuna oma piirkonnas Dojo loomiseks täida ära see vorm ja anna meile enda kohta pisut rohkem infot.

en: If you wish to learn more about the process of starting a CoderDojo in your area before completing this form please see Kata, the CoderDojo Community Knowledge Base.
et_EE: Kui soovid oma piirkonnas CoderDojo loomise protsessi kohta rohkem teada saada, enne kui selle vormi lõpuni täidad, vaata CoderDojo kogukonna teadmistebaasi Kata.

en: See Kata here:
et_EE: Vaata Katat siin:

en: You can also at any point contact info@coderdojo.com for support.
et_EE: Abi saamiseks võid samuti igal ajal kirjutada info@coderdojo.com.

en: This is not required but will help you significantly with the running of your Dojo! We recommend encouraging parents to get involved in the running of your Dojo.  This could include managing social media accounts, overseeing ticketing for the Dojo, recruiting mentors, local outreach etc.
et_EE: See ei ole nõutud, kuid aitab sind oluliselt oma Dojo juhtimisel! Soovitame julgustada lapsevanemaid Dojo juhtimises kaasa lööma.  See võib hõlmata sotsiaalmeedia kontode haldamist, Dojo piletisüsteemil silma peal hoidmist, juhendajate värbamist, lähikonnas sidemete loomist jne.

en: This is specific to the legislation in your jurisdiction. Please comment below giving us more information or contact a CoderDojo Foundation staff member at <a href='mailto:info@coderdojo.com'>info@coderdojo.com</a>
et_EE: See sõltub sinu piirkonnas kehtivast seadusandlusest. Palun kommenteeri allpool, et anda meile rohkem infot, või võta ühendust CoderDojo Sihtasutuse personali liikmega aadressil <a href='mailto:info@coderdojo.com'>info@coderdojo.com</a>

en: This is a part of CoderDojo Tao and CoderDojo recommended practice! To find out more about CoderDojo Tao and best practices for CoderDojo please see
et_EE: See on CoderDojo Tao ja CoderDojo soovitatava tegutsemisjuhise osa. Et saada CoderDojo Tao ja CoderDojo hea tava kohta rohkem teada, vaata palun

en: This is a part of CoderDojo Tao and CoderDojo recommended practice! To find out more about CoderDojo Tao and best practices for CoderDojo please click icon below
et_EE: See on CoderDojo Tao ja CoderDojo soovitatava tegutsemisjuhise osa. Et saada CoderDojo Tao ja CoderDojo hea tava kohta rohkem teada, klõpsa palun alltoodud ikoonil

en: This is not required but will help you significantly with the running of your Dojo and will help in connecting you to the global CoderDojo community!
et_EE: See ei ole vajalik, aga aitab sind oluliselt sinu Dojo juhtimisel ning on abiks sinu liitmisel globaalse CoderDojo kogukonnaga!

en: Please read CoderDojo ECHO, our guide to the Ethos, Culture, Happiness and Outcomes of CoderDojo <a href='http://kata.coderdojo.com/wiki/Guiding_Principles_and_Philosophies' target='_blank'>here</a>
et_EE: Palun loe CoderDojo ECHO - meie CoderDojo käitumistavade, kultuuri, õnne ja tulemuste juhise kohta <a href='http://kata.coderdojo.com/wiki/Guiding_Principles_and_Philosophies' target='_blank'>siin</a>

en: Online Safety: Ensure all mentors have read the Online Safety 101 document. and young people are aware of online safety best practices and we only allow age appropriate content at our Dojo
et_EE: Võrguturvalisus: taga, et kõik juhendajad on lugenud võrguturvalisus 101 dokumenti ja noored inimesed on teadlikud võrguturvalisuse heast tavast, ning me lubame oma Dojos ainult eakohast sisu

en: Please see Online Safety 101 for Mentors <a href='https://docs.google.com/document/d/1DDwpYKBltkJXH15pr_p2Ig0_9l4Uq2TdE7zG_9QsdjI/edit?usp=sharing' target='_blank'>here</a> and Online Safety 101 for Ninjas <a href='https://docs.google.com/document/d/1BIhYjhOiTxeFdbBRVouBZQRWLQD_v-gCkCIYtDcP2CM/edit?usp=sharing' target='_blank'>here</a>
et_EE: Palun vaata Võrguturvalisus 101 juhendajatele <a href='https://docs.google.com/document/d/1DDwpYKBltkJXH15pr_p2Ig0_9l4Uq2TdE7zG_9QsdjI/edit?usp=sharing' target='_blank'>siit</a> ja Võrguturvalisus 101 ninjadele <a href='https://docs.google.com/document/d/1BIhYjhOiTxeFdbBRVouBZQRWLQD_v-gCkCIYtDcP2CM/edit?usp=sharing' target='_blank'>siit</a>

en: Data protection is increasingly becoming an important topic, <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Data_Protection_101">here are some simple tips to make sure you stay informed</a>.
et_EE: Andmekaitse on üha enam saamas oluliseks teemaks, <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Data_Protection_101">siin on mõned lihtsad näpunäited, mis tagavad, et oled asjaga jooksvalt kursis</a>.

en: You can see more information on Data Protection <a href='https://docs.google.com/document/d/18XQNYEMQrBDJoR0Gt1ryC6CzxDEd_k41p4PEeKYtIxE/edit?usp=sharing' target='_blank'>here</a>
et_EE: Rohkem infot andmekaitse kohta leiad <a href='https://docs.google.com/document/d/18XQNYEMQrBDJoR0Gt1ryC6CzxDEd_k41p4PEeKYtIxE/edit?usp=sharing' target='_blank'>siit</a>

en: You can see more information on our inclusion policy <a href='http://kata.coderdojo.com/wiki/Guiding_Principles_and_Philosophies#Inclusion_Policy' target='_blank'>here</a>
et_EE: Rohkem infot meie kaasamispoliitika kohta leiad <a href='http://kata.coderdojo.com/wiki/Guiding_Principles_and_Philosophies#Inclusion_Policy' target='_blank'>siit</a>

en: See more information on the supports available to you <a href='https://coderdojo.com/organise-a-dojo/community-support/' target='_blank'>here</a>
et_EE: Vaata rohkem infot sulle saadaval olevate toetajate kohta <a href='https://coderdojo.com/organise-a-dojo/community-support/' target='_blank'>siit</a>

en: Please feel free to add comments or more information here
et_EE: Palun sisesta siia vabalt kommentaare või rohkem infot

en: Please sign the charter before continuing
et_EE: Palun allkirjasta enne jätkamist põhikiri

en: First
et_EE: Esimene

en: Last
et_EE: Viimane

en: Today
et_EE: Täna

en: Clear
et_EE: Kustuta

en: Done
et_EE: Valmis

en: Event name is empty
et_EE: Sündmuse nimi on tühi

en: Description is empty
et_EE: Kirjeldus on tühi

en: Recurrence is empty
et_EE: Korduvus on tühi

en: Capacity is empty
et_EE: Mahtuvus on tühi

en: None of your Dojo's have any Events planned currently
et_EE: Hetkel ei ole üheski sinu Dojos sündmusi planeeritud

en: If you wish please provide a link to your LinkedIn page.
et_EE: Kui soovid, sisesta palun link oma LinkedIn leheküljele.

en: If you wish please provide a link to your Twitter page.
et_EE: Kui soovid, sisesta palun link oma Twitteri leheküljele.

en: Past events cannot be created
et_EE: Möödunud sündmusi ei saa luua

en: Event Invitation
et_EE: Sündmuse kutse

en: e.g. @CoderDojo
et_EE: nt @CoderDojo

en: User is already a parent of this Ninja
et_EE: Kasutaja on juba selle ninja lapsevanem

en: You must be a parent to invite a Ninja
et_EE: Ninja kutsumiseks pead olema lapsevanem

en: Invalid invite request. Ninja email does not exist.
et_EE: Vigane kutsumistaotlus Ninja e-posti ei ole olemas.

en: Ninja must be an over 13 attendee
et_EE: Ninja peab olema üle 13-aastane osaleja

en: User has already received this badge.
et_EE: Kasutaja on selle auhinnamärgi juba saanud.

en: Invalid request. No badge received.
et_EE: Vigane taotlus. Ei saanud ühtegi auhinnamärki.

en: Parent profile does not exist.
et_EE: Lapsevanema profiili ei eksisteeri.

en: You have a Dojo application awaiting verification. You can create another Dojo after it has been verified.
et_EE: Sul on Dojo taotlus, mis ootab kinnitamist. Saad luua teise Dojo pärast seda, kui eelmine on kinnitatud.

en: No Dojos match your search query.
et_EE: Sinu päringuga ei sobi ükski Dojo.

en: Please let us know how you heard about CoderDojo
et_EE: Anna meile teada, kuidas sa CoderDojo kohta kuulsid

en: Please specify how you heard about CoderDojo
et_EE: Palun täpsusta, kuidas sa CoderDojo kohta kuulsid

en: Private Dojo
et_EE: Privaatne Dojo

en: This means this Dojo is only open to specific people (for example, students in a school). Please do not contact this Dojo.
et_EE: See tähendab, et see Dojo on avatud ainult teatud inimestele (näiteks kooliõpilastele). Ära selle Dojoga ühendust võta.

en: e.g. docklands.ie@coderdojo.com/docklandsdojo@gmail.com
et_EE: nt annelinn.ee@coderdojo.com/annelinnadojo@gmail.com

en: e.g. Docklands, Dublin 1 @ CHQ Building
et_EE: nt Annelinn, Tartu 1 @ Eeden

en: e.g. Saturdays, monthly, 9-11am
et_EE:  nt iga kuu laupäeval kell 9:00-11:00

en: Badge Accepted!
et_EE: Auhinnamärk vastu võetud!

en: Dojo Supported By
et_EE: Dojo toetajad

en: Email is required
et_EE: E-post on vajalik

en: Join request not found
et_EE: Liitumistaotlust ei leitud

en: You must have the Dojo Admin permission to accept user join requests.
et_EE: Sul peab olema Dojo Administraatori luba, et kasutajate liitumistaotlusi vastu võtta.

en: You must have the parent/guardian user type to accept this invite
et_EE: Sinu kasutajatüüp peab olema lapsevanem/eestkostja, et seda kutset vastu võtta

en: Invite token not found
et_EE: Kutse märki ei leitud

en: Only the invited parent can approve this request.
et_EE: Vaid kutsutud lapsevanem saab seda taotlust kinnitada.

en: Are you sure you want to delete this Session/room?
et_EE: Kas oled kindel, et soovid selle sessiooni/ruumi kustutada?

en: Session/room name
et_EE: Sessiooni/ruumi nimi

en: Sessions/rooms:
et_EE: Sessioonid/ruumid:

en: e.g. Scratch
et_EE: nt Scratch

en: Ticket Type
et_EE: Pileti tüüp

en: Attendee Type
et_EE: Osaleja tüüp

en: Quantity
et_EE: Hulk

en: e.g. Mentor, Laptops
et_EE: nt juhendaja, sülearvutid

en: Are you sure you want to delete this ticket type?
et_EE: Kas oled kindel, et soovid selle piletitüübi kustutada?

en: Session/room capacity
et_EE: Sessiooni/ruumi kohtade arv

en: Event capacity
et_EE: Sündmuse kohtade arv

en: Add session/room
et_EE: Lisa sessioon/ruum

en: You can only create a max of 20 sessions/rooms
et_EE: Saad luua maksimaalselt 20 sessiooni/ruumi

en: You can only create a max of 20 ticket types
et_EE: Saad luua maksimaalselt 20 piletitüüpi

en: This email is already associated with an account.
et_EE: See e-post on juba ühe kontoga seotud.

en: on
et_EE: kuupäeval

en: at
et_EE: kell

en: Mentor
et_EE: Juhendaja

en: Ticket Name
et_EE: Pileti nimi

en: Ticket Quantity
et_EE: Pileti arv

en: Session/room
et_EE: Sessioon/ruum

en: Book tickets for
et_EE: Broneeri piletid

en: Additional information about your application:
et_EE: Lisainfo sinu taotlusele:

en: N/A
et_EE: Puudub

en: Apply now
et_EE: Taotle nüüd

en: You have already applied for this session
et_EE: Oled juba esitanud taotluse sellel sessioonil osalemiseks

en: Myself
et_EE: Mina ise

en: Apply for
et_EE: Taotle

en: Export Guest List
et_EE: Ekspordi külaliste nimekiri

en: View attendee list
et_EE: Vaata osalejate nimekirja

en: Start time
et_EE: Algusaeg

en: End time
et_EE: Lõpuaeg

en: Charter already signed.
et_EE: Põhikiri on juba allkirjastatud.

en: Total event capacity
et_EE: Sündmuse kohtade koguarv

en: Total attending
et_EE: Osalejaid kokku

en: Total waitlist
et_EE: Ootenimekirjas kokku

en: Select ticket type...
et_EE: Vali pileti tüüp...

en: Session capacity
et_EE: Sessiooni kohtade arv

en: Attendee name
et_EE: Osaleja nimi

en: Ticket type
et_EE: Pileti tüüp

en: Application Date
et_EE: Taotluse kuupäev

en: Parents/guardians
et_EE: Lapsevanemad/eestkostjad

en: Check in
et_EE: Registreeru

en: Book
et_EE: Telli

en: Session description
et_EE: Sessiooni kirjeldus

en: e.g. Beginners to attend only please.
et_EE: nt osalemine ainult algajatele

en: Your event must contain at least one ticket.
et_EE: Sinu sündmusel peab olema vähemalt üks pilet.

en: Select Youth to create tickets for attendees under 18.
et_EE: Vali alla 18-aastastele osalejatele piletite tegemiseks Noor.

en: Select Parent/Guardian to create tickets for parents/guardians of the attendees.
et_EE: Vali osalejate lapsevanematele/eestkostjatele piletite tegemiseks Lapsevanem/eestkostja.

en: Select Mentor to create tickets for Mentors.
et_EE: Vali juhendajatele piletite tegemiseks Juhendaja.

en: Select Other to create tickets for unlisted types e.g. laptops.
et_EE: Vali Muu, et teha piletid nimekirjas mitte olevatele tüüpidele, nt sülearvutid.

en: Cancel Session
et_EE: Tühista sessioon

en: Cancelling a session will notify all of the attendees by email. Are you sure you want to continue?
et_EE: Sessiooni tühistamisest teavitatakse e-posti teel kõiki osalejaid. Kas oled kindel, et soovid jätkata?

en: Your profile image is too large. Please resize to a maximum of 640/640 pixels.
et_EE: Sinu profiilipilt on liiga suur. Palun muuda maksimaalselt 640/640 piksli suuruseks.

en: By changing one of the following: Dojo Name, Country, City/Town, your dojo public url will be changed. Do you agree with this?
et_EE: Muutes üht järgnevast: Dojo nimi, riik, linn, muutub su dojo avalik url. Kas oled sellega nõus?

en: Avatar upload: file must be an image.
et_EE: Avatar on üles laaditud: fail peab olema pildifail.

en: Avatar upload: max file size of 5MB exceeded.
et_EE: Avatar on üles laaditud: maksimaalne failisuurus 5MB on ületatud.

en: Your ticket request for
et_EE: Sinu piletitaotlus

en: has been received
et_EE: on kätte saadud

en: has been approved
et_EE: on heaks kiidetud

en: Your event must contain at least one session.
et_EE: Sinu sündmus peab sisaldama vähemalt ühte sessiooni.

en: Home
et_EE: Kodu

en: Edit Dojo
et_EE: Redigeeri Dojod

en: My Events
et_EE: Minu Sündmused

en: Review Champion Application
et_EE: Vaata üle meistri taotlus

en: Setup Dojo
et_EE: Seadista Dojo

en: Accept Badge
et_EE: Võta auhinnamärk vastu

en: Approve Ninja
et_EE: Kinnita ninja

en: Reset Password
et_EE: Lähtesta salasõna

en: Terms & Conditions
et_EE: Kasutustingimused

en: Edit Event
et_EE: Redigeeri sündmust

en: Turn on ticket approval
et_EE: Lülita sisse piletite vastu võtmine

en: Book now
et_EE: Telli nüüd

en: Thank You. You will receive an email containing your booking confirmation.
et_EE: Tänan! Sulle saadetakse e-kiri sinu tellimuse kinnitusega.

en: Please explain how your team was background checked
et_EE: Palun selgita, kuidas sinu meeskonna tausta kontrolliti

en: Please explain how your Dojo has met health and safety best practices
et_EE: Palun selgita, kuidas vastab sinu Dojo tervise ja ohutuse heale tavale

en: Please explain the situation with public liability in your Dojo
et_EE: Palun selgita avaliku vastutuse olukorda oma Dojos

en: Please describe how many technical mentors you have and any other relevant information.
et_EE: Palun kirjelda, kui mitu tehnilist juhendajat sul on ja lisa mistahes muu asjasse puutuv info.

en: Please describe how many non-technical mentors you have and any other relevant information.
et_EE: Palun kirjelda, kui mitu mitte-tehnilist juhendajat sul on ja lisa mistahes muu asjasse puutuv info.

en: Please let us know how many technical mentors you have
et_EE: Palun anna meile teada, mitu tehnilist juhendajat sul on!

en: Please let us know how many non-technical mentors you have
et_EE: Palun anna meile teada, mitu mitte-tehnilist juhendajat sul on!

en: Please describe your venue and any other relevant info - you can even add a link to google maps!
et_EE: Palun kirjelda oma ruume ja anna mistahes muud asjasse puutuvat infot - saad isegi lisada Google Maps lingi!

en: Please describe your venue
et_EE: Palun kirjelda oma ruume

en: Please let us know when you plan to start and how regularly you plan to run
et_EE: Palun anna meile teada, millal plaanid alustada ja kui regulaarselt sa plaanid tegutseda.

en: Please let us know your launch date and time
et_EE: Palun anna meile teada oma avamiskuupäev ja kellaaeg.

en: See
et_EE: Vaata

en: to create an event
et_EE: sündmuse loomiseks

en: Select a day...
et_EE: Vali üks päev...

en: There are no outstanding applications for this Session
et_EE: Selle sessiooni jaoks ei ole ootel taotlusi

en: Please add the event location manually by clicking on the map.
et_EE: Palun lisa kaardil klõpsates käsitsi sündmuse asukoht.

en: User must not be checked in to be deleted
et_EE: Kasutajat pole vaja kustutamiseks registreerida

en: Cancel Event
et_EE: Tühista sündmus

en: Cancelling this session will cancel the event as this is the only session. All of the attendees will be notified by email. Are you sure you want to continue?
et_EE: Selle sessiooni tühistamine tühistab sündmuse, kuna see on ainus sessioon. Kõiki osalejaid teavitatakse e-posti teel. Kas oled kindel, et soovid jätkata?

en: Public events are viewable by anyone visiting your Dojo listing. Private events can only be seen by members of your Dojo.
et_EE: Avalikud sündmused on nähtavad kõigile, kes sinu Dojo nimestikku külastavad. Privaatseid sündmusi saavad vaadata ainult sinu Dojo liikmed.

en: Use Dojos listing address. This will pre-fill the address fields.
et_EE: Kasuta Dojo nimistu aadressi. See eeltäidab aadressiväljad.

en: Use Dojo listing address
et_EE: Kasuta Dojo nimistu aadressi

en: Invite Dojo Members
et_EE: Kutsu Dojo liikmeid

en: Are you a parent/guardian?
et_EE: Kas oled lapsevanem/eestkostja?

en: Please note that to book tickets for your youths you will need to
et_EE: Palun jäta meelde, et oma noortele piletite broneerimiseks pead sa

en: add them to your profile first
et_EE: nad esmalt oma profiili lisama

en: in the ninja section
et_EE: ninja sektsioonis

en: Invite Dojo Members to this session
et_EE: Kutsu sellele sessioonile Dojo liikmeid

en: Save Invite List
et_EE: Salvesta kutsete nimekiri

en: You must complete all of the ticket details before inviting Dojo members.
et_EE: Sa pead enne Dojo liikmete kutsumist lõpetama kõik piletite üksikasjad.

en: Dojo members successfully added to invite list. They will be notified of the invite when you publish this event.
et_EE: Dojo liikmed on edukalt kutsete nimekirja lisatud. Neile antakse kutsest teada, kui sa selle sündmuse avaldad.

en: Session Invite
et_EE: Sessiooni kutse

en: Session invitation is being validated...
et_EE: Sessiooni kutse on kinnitamisel...

en: Invitation successfully validated. Your ticket has been sent to your email.
et_EE: Kutse on edukalt kinnitatud. Sinu pilet on saadetud sinu e-posti aadressile.

en: Invalid session invitation.
et_EE: Vigane sessiooni kutse.

en: No invites found
et_EE: Ühtegi kutset ei leitud

en: How do I choose?
et_EE: Kuidas ma valin?

en: Enabling this will require you or another admin with Ticketing Admin permissions to approve applications to attend this event.
et_EE: Selle võimaldamine eeldab, et sina või teine piletiadministraatori õigustega administraator kiidaks heaks sellel sündmusel osalemise taotlused.

en: Place name must be less than 40 characters.
et_EE: Koha nimi peab olema alla 40 tähemärgi.

en: Zen is an open source platform, you can
et_EE: Zen on avatud lähtekoodiga platvorm, sa saad

en: contribute code
et_EE: panusta kood

en: and
et_EE: ja

en: suggest features
et_EE: soovita funktsioone,

en: to help make it better.
et_EE: et aidata seda paremaks muuta.

en: Error loading parents
et_EE: Viga lapsevanemate laadimisel

en: You are viewing a past event which is not possible to edit.
et_EE: Sa vaatad möödunud sündmust, mida ei ole võimalik redigeerida.

en: Registering for an event?
et_EE: Registreerud sündmusele?

en: If you need to book in to a Dojo event, you need to fill out your profile first.
et_EE: Kui sul on vaja Dojo sündmusel osalemist broneerida, pead esmalt ära täitma oma profiili.

en: Then you will need to <a href="#ninjas">add ninjas</a> to your profile.
et_EE: Siis on sul vaja oma profiili <a href="#ninjas">lisada ninjad</a>.

en: Following this you may <a href="/">find your local Dojo</a> and book an event via the Dojo listing
et_EE: Seejärel võid sa <a href="/">otsida oma kohaliku Dojo</a> ja broneerida läbi Dojo nimistu endale koha sündmusel.

en: Not all information entered on your profile is viewable. You can choose to hide certain information by ticking the hide buttons at the bottom of the page.
et_EE: Mitte kogu sinu profiili sisestatud info pole vaadatav. Teatud infot võid peita, tehes selle lehekülje allosas linnukesed peitmise kastidesse.

en: Only your username and profile picture are publicly viewable. Other fields are for administration purposes only.
et_EE: Ainult sinu kasutajanimi ja profiilipilt on avalikult vaadatav. Ülejäänud väljad on ainult administreerimise eemärgil.

en: Registering an account does not guarantee you entry to a Dojo event. To gain entry to an event you must fill out your profile and book via the Dojo listing page. You will need your email confirmation to attend or direct permission from the Dojo administrators.
et_EE: Konto registreerimine ei taga sulle ligipääsu Dojo sündmusele. Ligipääsu saamiseks pead sa ära täitma oma profiili ja tellima koha läbi Dojo nimistu lehekülje. Osalemiseks on sul vaja e-posti teel kinnitust või Dojo administraatorite otsest luba.

en: If you'd like to award a badge, please visit the manage users section below:
et_EE: Kui sa soovid auhinnamärki anda, külasta kasutajate haldamise rubriiki allpool:

en: Your local Dojo administrator can award you badges.
et_EE: Sinu kohaliku Dojo administraator saab anda sulle auhinnamärke.

en: Privacy Statement
et_EE: Isikuandmete kaitse

en: Introduction
et_EE: Sissejuhatus

en: coderdojo.com and its sub-sites
et_EE: coderdojo.com ja selle alamsaidid

en: (the "Website", "Zen", "Kata") are operated by CoderDojo Foundation. We have created this Privacy Statement in order to demonstrate our firm commitment to privacy. This Privacy Statement sets out the basis on which any personal data we collect from you or that you provide to us, will be processed by us.  In order to fully understand your rights, we encourage you to read this Privacy Statement and to consult our Terms and Conditions of Use.
et_EE: („Veebisaiti", „Zeni", „Kata't") peab CoderDojo Sihtasutus. Oleme loonud need Isikuandmetekaitse reeglid, et näidata oma kindlat pühendumist turvalisusele. Need Isikuandmetekaitse reeglid panevad paika aluse, mille põhjal me töötleme mistahes isiklikke andmeid, mida me sinult kogume või mida sa meile annad.  Et täielikult oma õigusi mõista, julgustame sind neid Isikuandmetekaitse reegleid lugema ning vaatama nõu saamiseks Kasutustingimusi.

en: For the purpose of the Data Protection Acts 1988 and 2003, the data controller is contactable at info@coderdojo.com.
et_EE: Andmekaitseaktide 1988 ja 2003 asjus saab andmekontrolliga ühendust aadressil info@coderdojo.com.

en: Acceptance of this Privacy Statement
et_EE: Selle isikuandmete kaitsega nõustumine

en: By using this Website you signify acceptance of this Privacy Statement.  If you do not agree with or you are not comfortable with any aspect of this Privacy Statement, your only remedy is to discontinue use of the Website.  We reserve the right to modify this Privacy Statement at any time.  Your continued use of any portion of the Website following notification or posting of such changes will constitute your acceptance of those changes.
et_EE: Selle Veebisaidi kasutamisega näitad sa nõustumist nende Isikuandmetekaitse reeglitega.  Kui sa ei nõustu või kui sa ei tunne end nende Isikuandmetekaitse reeglite mistahes aspekti suhtes mugavalt, on sinu ainus abinõu selle Veebisaidi kasutamine lõpetada.  Me jätame endale õiguse neid Isikuandmetekaitse reegleid mistahes ajal muuta.  Mistahes selle Veebisaidi osa jätkuv kasutamine sinu poolt pärast sellistest muutustest teatamist või nende postitamist tähendab sinu nõustumist nende muutustega.

en: Information we collect
et_EE: Info, mida me kogume

en: In operating our website we may collect and process the following data about you:
et_EE: Selle veebisaidi pidamisel võime me koguda ja töödelda sinu kohta järgmisi andmeid:

en: Details of your visits to our website and the resources that you access, including, but not limited to, traffic data, location data, weblogs and other communication data.
et_EE: Meie veebisaidi külastamise ja ressursside kasutamise üksikasjad, mis hõlmavad, aga ei ole piiratud andmeliikluse, asukohaandmete, veebilogide ja muude kommunikatsiooniandmetega.

en: Information that you provide to us when using this Website.  This includes information provided at the time of registering to use this Website, if applicable. We may also ask you for information when you report a problem with the Website.
et_EE: Informatsioon, mida sa meile annad, kui seda Veebisaiti kasutad.  See hõlmab infot, mis on antud registreerimise ajal selle Veebisaidi kasutamiseks, kui see on kohaldatav. Me võime samuti küsida sinult informatsiooni, kui sa annad teada probleemist sellel Veebisaidil.

en: If you contact us for any reason, we may keep a record of that correspondence.
et_EE: Kui sa mistahes põhjusel meiega ühendust võtad, võime me selle kirjavahetuse salvestada.

en: We may also ask you to complete surveys that we use for research purposes, although you do not have to respond to them.
et_EE: Me võime paluda sul täita küsitlusi, mida me kasutame uuringu eesmärkidel, kuigi sa ei pea neile vastama.

en: Storing your personal data
et_EE: Salvestades sinu isiklikke andmeid

en: The data that we collect from you may be transferred to, and stored at, a destination outside the European Economic Area ("EEA"). It may also be processed by staff of CoderDojo Foundation operating from outside the EEA. Such staff may be engaged in the provision of support services. By submitting your personal data, you agree to this transfer, storing or processing.  We will take all steps reasonably necessary to ensure that your data is treated securely and in accordance with this Privacy Statement.
et_EE: Andmed, mida me sinult kogume, võidakse saata ja hoiustada sihtkohas, mis on väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda („EMP"). Neid võidakse samuti töödelda CoderDojo Sihtasutuse väljaspool EMP-d tegutseva personali poolt. Selline personal võib tegutseda tugiteenuste pakkumise alal. Edastades oma isiklikke andmeid, nõustud sa sellise edastamise, hoiustamise ja töötlemisega.  Me astume kõik mõistlikult vajalikud sammud, et tagada sinu andmete turvaline ja nendele Isikuandmetekaitse reeglitele vastav kohtlemine.

en: All information you provide to us is stored on our secure servers and user information is encrypted with SSL technology. Any payments made through our website utilise Stripe. You can see Stripe Privacy Policy
et_EE: Kogu informatsioon, mida sa meile annad, säilitatakse meie turvalistes serverites ning kasutajainformatsioon on krüpteeritud SSL tehnoloogiaga. Mistahes läbi meie veebisaidi tehtud maksed kasutavad Stripe'i. Sa saad vaadata Stripe'i Privaatsustingimusi

en:  and more about their security
et_EE:  ja infot nende turvalisuse kohta

en: Where we have given you (or where you have chosen) a password which enables you to access certain parts of our Website, you are responsible for keeping this password confidential.  We ask you not to share a password with anyone.
et_EE: Kus me oleme sulle andnud (või kus sa oled valinud) salasõna, mis võimaldab sul meie Veebilehe teatud osadele ligi pääseda, vastutad sa selle salasõna saladuses hoidmise eest.  Me palume sul salasõna mitte kellegagi jagada.

en: Use of your information
et_EE: Sinu informatsiooni kasutamine

en: The information that we collect and store relating to you is primarily used to enable us to provide our services to you. In addition, we may use the information for the following purposes:
et_EE: Informatsiooni, mida me sinu kohta kogume ja salvestame, kasutatakse peamiselt selleks, et me saaksime sulle oma teenuseid pakkuda. Lisaks võime kasutada seda infot järgmistel eesmärkidel:

en: To ensure that content from our Website is presented in the most effective manner for you and your computer.
et_EE: et tagada meie Veebisaidi sisu esitamine sulle ja sinu arvutile kõige tõhusamal moel;

en: To provide you with information requested from us, relating to our services.
et_EE: et pakkuda sulle infot, mida oled meilt küsinud meie teenuste kohta;

en: To allow you to participate in interactive features of our Website.
et_EE: et võimaldada sul osaleda meie Veebisaidi interaktiivsetes funktsioonides;

en: To notify you about changes to our Website and/or services.
et_EE: et teavitada sind muutustest meie Veebisaidil ja/või teenustes.

en: We do not, without your consent, disclose information about identifiable individuals to third parties, but we may send anonymised statistical data to them for research and survey purposes.
et_EE: Me ei tee ilma sinu nõusolekuta kolmandatele osapooltele avalikuks informatsiooni identifitseeritavate isikute kohta, kuid me võime saata neile anonüümseks muudetud statistilisi andmeid uurimuslikel ja vaatluslikel eesmärkidel.

en: Disclosure of your information
et_EE: Sinu informatsiooni avalikustamine

en: Your personal data will not be processed for marketing purposes or publication on our Website.  We will not disclose your personal data to third parties unless you have consented to this disclosure. These third parties will not be able to contact you unless you have given your consent. We will however disclose your personal data if we believe in good faith that we are required to disclose it in order to comply with any applicable law, a summons, a search warrant, a court or regulatory order, or other valid legal process.
et_EE: Sinu isiklikke andmeid ei töödelda turunduslikel eesmärkidel või avaldamiseks meie Veebisaidil.  Me ei tee sinu isiklikke andmeid avalikuks kolmandatele osapooltele, kui sa ei ole sellega nõustunud. Need kolmandad osapooled ei saa sinuga ühendust võtta, kui sa ei ole oma nõusolekut andnud. Siiski teeme sinu isiklikud andmed teatavaks, kui me heas usus arvame, et peame neid avalikuks tegema, et täita mistahes kehtivat seadust, kohtukutset, läbiotsimisorderit, kohtu või reguleeriva ameti orderit või muid siduvaid juriidilisi protsesse.

en: We may provide non-personal data to third parties, where such information is combined with similar information of other users of our Website. For example, we might inform third parties regarding the number of unique users who visit our Website, the demographic breakdown of our community users of our Website, or the activities that visitors to our Website engage in while on our Website. The third parties to whom we may provide this information may include our Website design, development and hosting contractors.  However, we do not sell or exchange or provide such data to third parties for their own use.  We will inform you if we intend to use your data for such purposes or if we intend to disclose your information to any third party for such purposes.  You can exercise your right to prevent such processing by checking certain boxes on the forms we use to collect your data.  You can also exercise the right at any time by contacting us using the contact details below.
et_EE: Me võime anda mitteisiklikke andmeid kolmandatele osapooltele, kui selline informatsioon on kombineeritud teiste meie Veebisaidi kasutajate sarnase informatsiooniga. Näiteks võime teavitada kolmandaid osapooli seoses unikaalsete kasutajate arvuga, kes meie Veebisaiti külastavad; meie Veebisaidi kasutajate kogukonna demograafilise liigendusega; või muude tegevustega, millega meie Veebisaidi külastajad meie Veebisaidil olles tegelevad. Kolmandad osapooled, kellele me võime seda informatsiooni anda, võivad hõlmata meie Veebisaidi kavandamise, arendamise ja hostimise lepinguosalisi.  Ometi ei müü me ega vaheta ega anna selliseid andmeid kolmandatele osapooltele nende endi kasutada.  Me anname sulle teada, kui kavatseme sinu andmeid sellistel eesmärkidel kasutada või kui me kavatseme sinu informatsiooni mistahes kolmandatele osapooltele sellisel eesmärgil avalikuks teha.  Sa võid kasutada oma õigust sellise töötlemise ennetamiseks, pannes linnukesed teatud kastidesse vormides, mida me sinu andmete kogumiseks kasutame.  Samuti võid sa kasutada õigust igal ajal meiega ühendust võtta, kasutades all toodud kontaktandmeid.

en: In the event that we sell or buy any business or assets, in which case we may disclose your personal data to the prospective seller or buyer of such business or assets.  If we or substantially all of our assets are acquired by a third party, in which case personal data held by us about or customers will be one of the transferred assets.
et_EE: Juhul kui me müüme või ostame mistahes ettevõtte või varad, siis võime avaldada sinu isiklikud andmed vastavale sellise ettevõtte või varade müüjale või ostjale.  Kui meid või oluline osa kõigist meie varadest omandatakse kolmanda osapoole poolt, siis on meie poolt meie klientide kohta hoitavad isiklikud andmed üheks osaks üle antavast varast.

en: The use of this Website by minors under the age of 16 is subject to the consent of their parent or guardian.  We advise parents or guardians who permit their children to use the Internet that it is important that they communicate with their children about their safety online.
et_EE: Selle Veebisaidi kasutamine alla 16-aastaste alaealiste poolt toimub nende lapsevanemate või eestkostjate nõusolekul.  Me teavitame lapsevanemaid või eestkostjaid, kes lubavad oma lastel Internetti kasutada, et oluline on oma lastega võrguturvalisusest rääkida.

en: Security
et_EE: Turvalisus

en: We are committed to ensuring that your information is secure.  As no data transmission over the Internet can be guaranteed as 100% secure, we cannot ensure or warrant the security of any information that you transmit to us and you transfer the data at your own risk.  We endeavour to use the appropriate technical and organizational measures in order to secure the confidentiality of your personal data, to prevent unauthorised or unlawful processing of such personal data, and to protect against accidental or unlawful destruction, accidental loss, alteration or unauthorised disclosure or access and to otherwise protect the security of such personal data.
et_EE: Oleme pühendunud sinu informatsiooni kaitse tagamisele.  Kuna mitte mingisugust andmete edastamise turvalisust Internetis ei saa 100% garanteerida, ei saa me tagada ega garanteerida mistahes info turvalisust, mida sa meile saadad, ning sa edastad andmeid omal vastutusel.  Me töötame selle nimel, et kasutada sobivaid tehnilisi ja organisatsioonilisi meetmeid sinu isiklike andmete konfidentsiaalsuse kindlustamiseks, selliste isiklike andmete volitamata või seadusevastase töötlemise takistamiseks ja kaitsmiseks juhusliku või seadusevastase hävitamise, juhusliku kaotamise, muutmise või loata avalikustamise või ligipääsu eest, ja et muul moel selliste isiklike andmete turvalisust kaitsta.

en: Cookies
et_EE: Küpsised

en: This Website uses cookie technology. A cookie is a small file which asks permission to be placed on your computer’s hard drive.  Once you agree, the file is added and the cookie helps analyse web traffic or lets you know when you visit a particular site.  Cookies allow web applications to respond to you as an individual.  The web application can tailor its operations to your needs, likes and dislikes by gathering and remembering information about your preferences.
et_EE: See Veebisait kasutab küpsistetehnoloogiat. Küpsis on väike fail, mis küsib luba salvestumiseks sinu arvuti kõvakettale.  Kui sa nõustud, fail lisatakse, ning küpsis aitab analüüsida veebiliiklust või annab sulle teada, kui sa teatud saiti külastad.  Küpsised aitavad veebirakendustel reageerida sulle kui indiviidile.  Veebirakendus saab kohandada oma tegevuse sinu vajaduste, meeldimiste ja mittemeeldimiste järgi, kogudes ja jättes meelde informatsiooni sinu eelistuste kohta.

en: We use traffic log cookies to identify which pages are being used. This helps us analyse data about web page traffic and improve our Website in order to tailor it to customer needs. We only use this information for statistical analysis purposes and then the data is removed from the system. Overall cookies help us provide you with a better Website, by enabling us to monitor which pages you find useful and which you do not. A cookie in no way gives us access to your computer or any information about you, other than the data you choose to share with us. You can choose to accept or decline cookies. Most web browsers automatically accept cookies, but you can modify your browser setting to decline cookies if you prefer. This may prevent you from taking full advantage of the Website.
et_EE: Me kasutame liikluslogi küpsiseid, et tuvastada, milliseid lehekülgi kasutatakse. See aitab meil analüüsida veebilehe liikluse andmeid ja täiustada meie Veebisaiti, et seda kliendi vajadustele vastavaks kohandada. Me kasutame seda infot ainult statistilise analüüsi eesmärgil, ja seejärel eemaldatakse andmed süsteemist. Üldised küpsised aitavad meil pakkuda sulle paremat Veebisaiti, võimaldades meil monitoorida, milliseid lehti pead sa kasulikuks ja milliseid mitte. Küpsis ei anna meile mitte mingisugusel moel ligipääsu sinu arvutile või mistahes informatsioonile sinu kohta, välja arvatud need andmed, mida meiega jagamiseks valid. Sa saad valida, kas küpsised vastu võtta või neist loobuda. Enamus veebilehitsejaid võtab küpsised automaatselt vastu, aga sa saad muuta oma lehitseja seadeid, et küpsistest keelduda, kui seda eelistad. See võib olla sulle takistuseks Veebisaidi omaduste kogu ulatuses ära kasutamisel.

en: If you click on a link to a third party website, such third party may also transmit cookies to you. This Privacy Policy does not cover the use of cookies by any third parties.
et_EE: Kui sa klõpsad lingil kolmandate osapoolte veebisaidile, võib selline kolmas osapool samuti sulle küpsiseid saata. Need Privaatsustingimused ei kata mistahes kolmandate osapoolte küpsiste kasutamist.

en: List of cookies used by this website:
et_EE: Sellel veebisaidil kasutatavate küpsiste nimekiri:

en: Cookie Name
et_EE: Küpsise nimi

en: Typical Value
et_EE: Tavaline väärtus

en: Purpose
et_EE: Eesmärk

en: Expires
et_EE: Aegub

en: Randomly generated alphanumeric string
et_EE: Juhuslikult loodud alfanumeeriline string

en: Used to identify user session
et_EE: Kasutatakse kasutajasessiooni tuvastamiseks

en: 2 days after creation
et_EE: 2 päeva pärast loomist

en: confirmed
et_EE: kinnitatud

en: Whether the user has seen the sitewide notice regarding the use of cookies
et_EE: Kas kasutaja on näinud saidiülest teadet küpsiste kasutamise kohta?

en: 1 year from being set
et_EE: 1 aasta alates seadistusest

en: Whether the user can see the O13 forums
et_EE: Kas kasutaja saab vaadata O13 foorumeid?

en: On session expiry
et_EE: Sessiooni aegumisel

en: Whether the user has completed required fields of their profile
et_EE: Kas kasutaja on täitnud profiili vajalikud väljad?

en: The locale of the users browser, to display the relevant language to them
et_EE: Kasutaja lehitseja kasutuskoht, et kuvada neile asjakohane keel

en: Links to other websites
et_EE: Lingid teistele veebisaitidele

en: Our Website may, from time to time, contain links to third party websites.  If you follow a link to any of these websites, please note that these websites have their own privacy policies and that we do not accept any responsibility or liability for these policies.  Please check these policies before you submit any personal data to these websites.
et_EE: Meie Veebisait võib aeg-ajalt sisaldada linke kolmandate osapoolte veebisaitidele.  Kui sa järgid linki mistahes sellistele veebisaitidele, pane palun tähele, et nendel veebisaitidel on omaenda privaatsuspoliitikad ja et me ei võta mingit vastutust ega kohustust nende poliitikate ees.   Palun kontrolli neid tingimusi enne, kui nendel veebisaitidel mistahes isiklikke andmeid sisestad.

en: Access to information
et_EE: Ligipääs informatsioonile

en: You have the right to request a copy of the information held by us about you.  We may charge a fee for this which will not exceed €6.35.  You also have the right to access your data, have changed any inaccuracies in the details we hold about you, the right to object to the use of your data and the right to block any specific uses of your data by contacting us using the contact details below.
et_EE: Sul on õigus nõuda koopiat infost, mida me sinu kohta hoiame.  Me võime küsida selle eest tasu, mis ei ületa 6,35 €.  Sul on samuti õigus oma andmetele ligi pääseda, lasta muuta mistahes ebatäpsusi andmetes, mis meil sinu kohta on, õigus oma andmete kasutamisele vastu vaielda, ja õigus blokeerida oma andmete mistahes spetsiifiline kasutamine, võttes meiega alltoodud kontaktandmete abil ühendust.

en: Changes to our Privacy Statement
et_EE: Muutused meie Isikuandmetekaitse reeglites

en: Any changes to this Privacy Statement will be posted on the Website so you are always aware of what information we collect, how we use it, and under what circumstances, if any, we disclose it. If at any time we decide to use personal data in a manner significantly different from that stated in this Privacy Statement, or otherwise disclosed to you at the time it was collected, we will notify you by email, and you will have a choice as to whether or not we use your information in the new manner.
et_EE: Kõik muutused nendes Isikuandmetekaitse reeglites postitatakse veebisaidil, nii et oled alati teadlik, millist infot me kogume, kuidas me seda kasutame, ja millistel tingimustel, kui üldse, me seda avaldame. Kui me otsustame mistahes hetkel kasutada isiklikke andmeid moel, mis erineb oluliselt sellest, mis on toodud nendes Isikuandmetekaitse reeglites või on muul moel sulle avaldatud ajal, kui neid koguti, teavitame me sind e-posti teel ja sul on võimalus valida, kas me kasutame sinu informatsiooni uuel moel või mitte.

en: Find nearby Dojos
et_EE: Leia lähedalasuvad Dojod

en: Media (newspaper/radio)
et_EE: Meedia (ajaleht/raadio)
