zen-community-platform - en to nl_NL translation catalogue (1458 entries)

en: Yes
nl_NL: Ja

en: No
nl_NL: Nee

en: Loading ...
nl_NL: Laden...

en: Register a Dojo
nl_NL: Registreer een dojo

en: REQUEST PASSWORD RESET
nl_NL: AANVRAAG WACHTWOORD RESET

en: Cancel
nl_NL: Annuleer

en: Discard Changes
nl_NL: Wijzigingen annuleren

en: Forgot password
nl_NL: Wachtwoord vergeten

en: Register
nl_NL: Registreren

en: Register an account
nl_NL: Registreer een account

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Other stuff
nl_NL: Andere dingen

en: Name is empty
nl_NL: Naam is leeg

en: Name
nl_NL: Naam

en: Surname
nl_NL: Achternaam

en: Surname is empty
nl_NL: Achternaam is leeg

en: Email is empty
nl_NL: E-mail is leeg

en: Password is empty
nl_NL: Wachtwoord is leeg

en: Passwords do not match
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Confirm Password is empty
nl_NL: Bevestigen dat wachtwoord leeg is

en: Confirm password
nl_NL: Bevestig wachtwoord

en: Already have an account
nl_NL: U heeft al een account

en: Select user type
nl_NL: Selecteer het gebruikerstype

en: Login
nl_NL: Aanmelden

en: Sign in
nl_NL: Login

en: Zen Terms of Service
nl_NL: Zen Algemene Voorwaarden

en: INTRODUCTION
nl_NL: INLEIDING

en: Welcome to 'Zen' the CoderDojo community platform hosted at zen.coderdojo.com.
nl_NL: Welkom op 'Zen' het CoderDojo community platform gehost op zen.coderdojo.com.

en: PLEASE READ THE FOLLOWING CAREFULLY BEFORE USING ZEN.
nl_NL: GELIEVE HET VOLGENDE ZORGVULDIG TE LEZEN VOORDAT JE ZEN GEBRUIKT.

en: Zen is a platform for CoderDojo community members (Champions, Mentors, Parents and Youth Attendees) to search for local Dojos, create listings for their Dojos on the publicly viewable Dojo database, issue and book tickets for their Dojos, participate in the CoderDojo web forums and manage their Dojo volunteers.
nl_NL: Zen is een platform voor leden van de CoderDojo community (Champions, mentoren, ouders en deelnemers) om te zoeken naar lokale sessies, gegevens aan te vullen op de publiek zichtbare Dojo database, tickets aan te maken en te boeken voor sessies, deel te nemen aan de CoderDojo webforums en het beheren van Dojo vrijwilligers.

en: Throughout the site, the terms "we", "us" and "our" refer to the CoderDojo Foundation. The CoderDojo Foundation offers this website, including all information, tools and services available from this site to you, the user, conditioned upon your acceptance of all terms, conditions, policies and notices stated here. The following Terms and Conditions are a legal contract between you ("You") and the CoderDojo Foundation regarding your use of Zen. Visitors and users of Zen are referred to individually as "User" and collectively as "Users".
nl_NL: Op onze website gebruiken wij de termen "wij", "ons" en "onze", hiermee verwijzen we naar de CoderDojo Foundation. De CoderDojo Foundation biedt deze website, inclusief alle informatie, tools en diensten van deze website aan, aan jou, de gebruiker, afhankelijk van je aanvaarding van deze voorwaarden en condities en beleidsregels. De volgende voorwaarden en condities zijn een juridisch bindende overeenkomst tussen jouw en de CoderDojo Foundation betreffende het gebruik van Zen. Naar bezoekers en gebruikers van Zen wordt verwezen op zowel individuele als collectieve basis als zijnde "gebruiker".

en: Information about us
nl_NL: Informatie over ons

en: Zen is operated and presented to users by the CoderDojo Foundation (formerly known as the 'Hello World Foundation') with registered address Dogpatch Labs, The CHQ Building, Custom House Quay, Dublin 1, Ireland. CoderDojo Foundation is an Irish Company registered under company number 524255 and a registered charity in Republic of Ireland, CHY 20812.
nl_NL: Zen wordt geëxploiteerd en gepresenteerd aan gebruikers door de CoderDojo Foundation (voorheen bekend als de 'Hello World Foundation') met geregistreerd adres Dogpatch Labs, The CHQ Building, Custom House Quay, Dublin 1, Ierland. CoderDojo Foundation is een Iers bedrijf geregistreerd onder het bedrijfsnummer 524255 en een geregistreerd goed doel in de Republiek Ierland, CHY 20812.

en: SECTION 1 - USER AGREEMENT
nl_NL: SECTIE 1 - GEBRUIKERSOVEREENKOMST

en: Please read these Terms of Service carefully before accessing or using our website. By accessing or using any part of the site, you agree to be bound by these Terms of Service. If you do not agree to all the terms and conditions of this agreement, then you may not access the website or use any services. If these Terms of Service are considered an offer, acceptance is expressly limited to these Terms of Service.
nl_NL: Lees de gebruiksvoorwaarden aandachtig door, voordat je gebruik maakt van onze website. Door het bezoeken of het gebruik maken van enig onderdeel van onze website stem je in met de voorwaarden welke hier aan verbonden zijn. Als je niet instemt met al onze voorwaarden, dan mag je geen gebruik maken van de website of onze diensten. Indien deze gebruiksvoorwaarden worden beschouwd als een aanbod, is de aanvaarding uitdrukkelijk beperkt tot deze gebruiksvoorwaarden.

en: By visiting our site and you engage in our "Service" and agree to be bound by the following terms and conditions ("Terms of Service", "Terms"), including those additional terms and conditions and policies referenced herein and/or available by hyperlink. These Terms apply to all users of the site, including without limitation users who are viewers, CoderDojo organisers, CoderDojo mentors, CoderDojo youth attendees and parents.
nl_NL: Door het bezoeken van onze site en deel te nemen aan onze 'Service', ga je akkoord en ben je gebonden aan de volgende bepalingen en voorwaarden ("Gebruiksvoorwaarden", "Voorwaarden"), met inbegrip van die aanvullende voorwaarden en de voorwaarden en het beleid waarnaar hierin wordt verwezen en/of beschikbaar zijn door hyperlink. Deze voorwaarden gelden voor alle gebruikers van de site, inclusief zonder beperking bezoekers, CoderDojo organisatoren, CoderDojo mentoren, CoderDojo deelnemers en ouders.

en: By setting up an account on Zen, all CoderDojo Community Members (Champions, Volunteers and Mentors) are agreeing to the terms laid out in the CoderDojo Charter (permanent link to Charter). The CoderDojo Charter lays out a series of commitments that Community members must make to become part of the Global CoderDojo Community. These commitments cover key aspects of the CoderDojo Ethos and Culture, such as always being free, open, inclusive, and safeguarding children.
nl_NL: Door het opzetten van een account op Zen, zijn alle CoderDojo Community Members (Champions, Vrijwilligers en Mentoren) akkoord met de voorwaarden neergelegd in het CoderDojo Charter (permanente link naar Charter). Het CoderDojo Charter legt een aantal verplichtingen vast die Community Members moeten volgen om deel uit te maken van de wereldwijde gemeenschap van CoderDojo. Deze verplichtingen hebben betrekking op belangrijke aspecten van de CoderDojo Ethos en Cultuur, zoals altijd gratis, open, inclusieve, en met bescherming van kinderen zijn.

en: IF YOU ARE A PARENT OR GUARDIAN AND YOU PROVIDE YOUR CONSENT TO YOUR CHILD'S REGISTRATION WITH THE SITE, YOU AGREE TO BE BOUND BY THESE TERMS OF USE IN RESPECT OF THEIR USE OF THE SITE.
nl_NL: ALS U EEN OUDER OF VOOGD BENT EN JE GEEFT UW KIND TOESTEMMING OM ZICH IN TE SCHRIJVEN VIA DE WEBSITE, DAN GA JE AKKOORD MET DE VOORWAARDEN DIE GESTELD ZIJN AAN HET GEBRUIK VAN DE WEBSITE.

en: Any new features or tools which are added to the current store shall also be subject to the Terms.
nl_NL: Nieuwe functies of hulpprogramma's die zijn toegevoegd aan het huidige systeem zullen ook onderworpen zijn aan de voorwaarden.

en: You can review the most current version of the Terms of Service at any time on this page. We reserve the right to update, change or replace any part of these Terms of Service by posting updates and/or changes to our website. It is your responsibility to check this page periodically for changes. Your continued use of or access to the website following the posting of any changes constitutes acceptance of those changes.
nl_NL: Je kan de meest recente versie van de Servicevoorwaarden op elk gewenst moment op deze pagina bekijken. Wij behouden ons het recht voor om elk onderdeel van deze gebruiksvoorwaarden te bewerken, wijzigen of vervangen door updates en/of wijzigingen aan onze website aan te brengen. Het is jouw verantwoordelijkheid om deze pagina periodiek te controleren op veranderingen. Je voortgezet gebruik van of toegang tot de website na het bekendmaken van wijzigingen vormt aanvaarding van deze wijzigingen.

en: Your privacy is important to us. Please read our Privacy Statement, which identifies how the CoderDojo Foundation Team uses, collects, and stores information it collects through the Services. By using Zen, you additionally agree that you are comfortable with CoderDojo Foundation's Privacy Statement.
nl_NL: Jouw privacy is belangrijk voor ons. Lees a. u. b. ons privacy statement, hierin staat uitgelegd hoe CoderDojo Foundation Team je gegevens gebruikt, verzamelt, en opslaat die verkregen zijn via de CoderDojo diensten zoals Zen. Je gaat er bovendien mee akkoord dat je instemt met de CoderDojo Foundation's Privacy Statement.

en: Zen is open to users of all ages, and we ask that you keep this in mind when using these services.
nl_NL: Zen wordt gebruikt door mensen van alle leeftijden, wij vragen je hier rekening mee te houden bij het gebruik van deze diensten.

en: SECTION 2 - ACCOUNT ELIGIBILITY CREATION AND MAINTENANCE
nl_NL: SECTIE 2 - ACCOUNT BEVOEGDHEIDS AANMAAK EN ONDERHOUD

en: THE WEBSITE IS NOT AVAILABLE TO (A) ANY USERS PREVIOUSLY SUSPENDED OR REMOVED FROM THE WEBSITE BY CODERDOJO FOUNDATION OR (B) ANY PERSONS UNDER THE AGE OF 13 WHOSE REGISTRATION HAS NOT BEEN APPROVED BY A LEGAL PARENT OR GUARDIAN. By clicking the "I Agree" button or by otherwise using or registering an account for the Website, You represent (a) that You have not been previously suspended or removed from the Website by the CoderDojo Foundation; (b) that You are either (i) at least 13 years of age or (ii) Your parent and/or guardian has consented to Your use of the Website; and (c) that your registration and your use of the Website is in compliance with any and all applicable laws and regulations.
nl_NL: DE WEBSITE IS NIET BESCHIKBAAR VOOR (A) ALLE GEBRUIKERS DIE EERDER ZIJN GESCHORST OF VERWIJDERD VAN DE WEBSITE DOOR CODERDOJO FOUNDATION OF (B) PERSONEN ONDER DE LEEFTIJD VAN 13 WAARVAN DE INSCHRIJVING NIET IS GOEDGEKEURD DOOR EEN JURIDISCHE OUDER OF VOOGD. Door op de knop "Ik ga akkoord" te klikken of door anderszins gebruiken of registreren van een account voor de Website, bevestig je (a) dat je niet eerder geschorst of verwijderd bent van de Website door de CoderDojo Foundation; (b) dat je ofwel (i) ten minste 13 jaar bent, of (ii) jouw ouder of voogd ingestemd heeft; en (c) dat je registratie en je gebruik van de Website in overeenstemming is met alle toepasselijke wetten en verordeningen.

en: In order to use most features of the Services, you will need to register on Zen and create an account. When registering for a personal account, you will be asked to provide certain personal information, such as your email address, gender, birth month and year, and country. Please see Zen's Privacy Statement [Link to Privacy Policy] for the CoderDojo Foundation data retention and usage policies.
nl_NL: Als je gebruik wilt maken van de meeste functies van onze Services, moet je je registreren bij Zen en een account aanmaken. Bij de registratie voor een persoonlijke account, zal je worden gevraagd om bepaalde persoonlijke informatie, zoals jouw e-mailadres, geslacht, geboortemaand en -jaar, en land. Zie Privacyverklaring Zen [Link naar privacybeleid] voor de gegevens van CoderDojo Foundation en gebruik van het beleid.

en: If you are under 13, your parent/guardian will be required to create an account on Zen and then they can issue you a subaccount. When youth users reach 13 their accounts will automatically transfer to a "Youth Over 13" account and they will be required to create their own password.
nl_NL: Als je jonger bent dan 13, moet jouw ouder/voogd een account aanmaken en dan kunnen zij je toegang geven tot een subaccount. Wanneer je 13 jaar wordt, word je account automatisch getransformeerd naar een "Jongere over 13 jaar" account en dan moet je je eigen wachtwoord aanmaken.

en: You are responsible for keeping your password secret and your account secure. You are solely responsible for any use of your account, even if your account is used by another person. If any use of your account violates the Terms of Service, your account may be suspended or deleted.
nl_NL: Je bent verantwoordelijk voor het veilig bewaren en geheim houden van jouw wachtwoord. Je bent zelf verantwoordelijk voor enig gebruik van jouw account, zelfs als jouw account gebruikt wordt door een andere persoon. Als gebruik van jouw account in strijd is met de Gebruiksvoorwaarden, kan jouw account worden geschorst of verwijderd.

en: You may not use another person's Zen account without permission.
nl_NL: Het is niet toegestaan om het Zen account van iemand anders te gebruiken zonder toestemming.

en: Account names cannot be changed.
nl_NL: Accountnamen kunnen niet gewijzigd worden.

en: If you have reason to believe that your account is no longer secure (for example, in the event of a loss, theft, or unauthorized disclosure of your password), promptly change your password. If you cannot access your account to change your password, notify us at info@coderdojo.com.
nl_NL: Als je reden hebt om aan te nemen dat je account wordt gebruikt door derden en zonder jouw toestemming, verander dan zo snel mogelijk het wachtwoord van jouw account. Als je geen toegang meer hebt tot je account om je wachtwoord te veranderen, neem dan contact met ons op via info@coderdojo.com.

en: Youth Under 13 User. If You are a User of the Website and are under the age of 13 ("Youth Under 13 User"), You may not register an account for the Website without consent and approval from your legal parent or guardian. A Youth Under 13 User that begins the registration process for himself or herself without a Parent User may have the registration process restricted until a Parent User approves or assumes responsibility for the Youth Under 13 User account.
nl_NL: Jongere onder de 13. Als je een gebruiker bent van de website en je bent onder de 13 ("Jongere onder de 13"), dan mag je geen account aanmaken op onze website zonder de toestemming van één van je ouders of voogd. Als een "Jongere onder de 13" een registratie process begint voor zichzelf zonder een "Ouder/Voogd" zal beperkte rechten hebben tot dat er een "Ouder/Voogd" het account goedkeurt of er verantwoording voor draagt.

en: Youth Under 13 User.
nl_NL: Jongere onder 13 Gebruiker.

en: If You are a User of the Website and are under the age of 13 ("Youth Under 13 User"), You may not register an account for the Website without consent and approval from your legal parent or guardian. A Youth Under 13 User that begins the registration process for himself or herself without a Parent User may have the registration process restricted until a Parent User approves or assumes responsibility for the Youth Under 13 User account.
nl_NL: Als je een gebruiker bent van de Website en onder de leeftijd van 13 ("Jongere onder 13"), kan je alleen een account registreren voor de Website met toestemming en goedkeuring van jouw juridische ouder of voogd. Een "Jongere onder 13" gebruiker die het registratieproces voor zichzelf begint zonder "Ouder/Voogd", zal beperkt geregisteerd zijn tot een "Ouder/Voogd" het jongere account goedkeurt of er de verantwoordelijkheid voor opneemt.

en: Parent User
nl_NL: Voogd/Ouder gebruiker

en: You acknowledge that the CoderDojo Foundation may choose, but is not obligated, to make any inquiries, either directly or through third parties, that the CoderDojo Foundation deems necessary to validate Your registration information, including without limitation engaging third parties to provide verification services. The CoderDojo Foundation reserves all rights to take legal actions against anyone who misrepresents personal information or is otherwise untruthful about their identity
nl_NL: Je erkent dat de CoderDojo Foundation kan kiezen, maar niet verplicht is, om navragen te doen, hetzij rechtstreeks hetzij via derden, die de CoderDojo Foundation noodzakelijk acht voor het valideren van jouw registratie-informatie, met inbegrip en zonder beperking van derden die verificatie diensten aanbieden. De CoderDojo Foundation behoudt zich alle rechten voor om juridische acties te ondernemen tegen wie persoonlijke gegevens verkeerd of anderszins leugenachtig over zijn identiteit doorgeeft

en: NOTWITHSTANDING THE FOREGOING, YOU ACKNOWLEDGE THAT THE CODERDOJO FOUNDATION CANNOT GUARANTEE THE ACCURACY OF ANY INFORMATION SUBMITTED BY ANY USER AND THE CODERDOJO FOUNDATION IS NOT OBLIGATED TO VERIFY THE IDENTITY OF ANY USER, INCLUDING ANY USER’S CLAIM TO BE A PARENT USER, OR TO VERIFY THAT A PARENT IDENTIFIED BY A CHILD USER OR A COACH DURING REGISTRATION IS SUCH CHILD USER’S ACTUAL PARENT OR GUARDIAN.
nl_NL: NIETTEGENSTAANDE HET VOORGAANDE, ERKEN JE DAT DE CODERDOJO FOUNDATION NIET KAN INSTAAN VOOR DE JUISTHEID VAN ALLE INFORMATIE AFKOMSTIG VAN ELKE GEBRUIKER EN DE CODERDOJO FOUNDATION NIET VERPLICHT IS OM DE IDENTITEIT VAN ELKE GEBRUIKER TE CONTROLEREN, MET INBEGRIP VAN EEN GEBRUIKERSEIS OM EEN BOVENLIGGENDE GEBRUIKER TE WORDEN, OF OM TE CONTROLEREN OF EEN BOVENLIGGENDE GEBRUIKER TOEGEWEZEN DOOR EEN KIND OF COACH TIJDENS DE REGISTRATIE, EFFECTIEF DE WERKELIJKE OUDER OF VOOGD IS.

en: A Parent User account, along with all associated Child User accounts, may be terminated by the CoderDojo Foundation at any time and without warning for any failure to abide by these Terms.
nl_NL: Een voogd/ouder gebruikersaccount, samen met alle bijbehorende kind-gebruikersaccounts, kan worden beëindigd door de CoderDojo Foundation op elk gewenst moment en zonder voorafgaande waarschuwing voor het niet naleven van deze voorwaarden.

en: SECTION 3 - RULES OF USAGE
nl_NL: DEEL 3 - REGELS VOOR GEBRUIK

en: The CoderDojo Foundation Team supports freedom of expression. However, Zen is intended for a wide audience, and some content is inappropriate for the CoderDojo community. You may not use the Zen service in any way, that:
nl_NL: Het CoderDojo Foundation Team ondersteunt vrijheid van meningsuiting. Echter, Zen is bedoeld voor een breed publiek, en sommige inhoud is ongeschikt voor de CoderDojo community. Je mag de Zen-service niet gebruiken op enigerlei wijze, die:

en: Promotes bigotry, discrimination, hatred, or violence against any individual or group;
nl_NL: Onverdraagzaamheid, discriminatie, haat of geweld tegen een persoon of groep promoot;

en: Threatens, harasses, or intimidates any other person, whether that person is a CoderDojo community member or not;
nl_NL: Een persoon bedreigt, kwelt of initimideert, of die persoon lid van de CoderDojo communitiy is of niet;

en: Could be considered cyber bullying;
nl_NL: Kan worden beschouwd als cyberpesten;

en: Contains foul language or personal attacks;
nl_NL: Grove taal of persoonlijke aanvallen bevat;

en: Contains sexually explicit or graphically violent material;
nl_NL: Seksueel expliciet of grafisch gewelddadig materiaal bevat;

en: Provides instructions on how to commit illegal activities or obtain illegal products;
nl_NL: Instructies om illegale activiteiten te plegen of illegale producten te verkrijgen;

en: Except in connection with organizing CoderDojo events, asks any other user for personally identifying information, contact information, or passwords; or
nl_NL: Te vragen achter persoonlijke informatie van een persoon, zoals adres, paswoord... behalve in verband met het organiseren van CoderDojo evenementen; of

en: Exposes any others person's personally identifying information, contact information, or passwords without that person's permission.
nl_NL: Persoonlijke gegevens van een persoon blootstellen, zoals contactgegevens, paswoord... zonder toestemming van die persoon.

en: You agree to comply with all applicable laws and regulations when you use Zen. You may not use Zen in any unlawful way, including to harass, stalk, or defame any other person.
nl_NL: Je gaat ermee akkoord om te voldoen aan alle toepasselijke wetten en verordeningen wanneer je Zen gebruikt. Je mag Zen niet gebruiken op een onwettige manier, met inbegrip van pesten, stalken of belasteren van een andere persoon.

en: You may not impersonate, imitate or pretend to be somebody else when using the Services.
nl_NL: Het is niet toegelaten om je op welke wijze ook, voor te doen als een ander persoon bij het gebruik van de diensten.

en: You agree not to use Zen in any way intended to disrupt the service, gain unauthorized access to the service, or interfere with any other user's ability to use the service. Prohibited activities include, but are not limited to:
nl_NL: Je stemt ermee in Zen op geen enkele manier te gebruiken om de dienst te verstoren, onbevoegd toegang tot de service te krijgen, of een andere gebruiker te belemmeren de mogelijkheiden van de site te gebruiken. Verboden activiteiten omvatten, maar zijn niet beperkt tot:

en: Posting content deliberately designed to crash the Zen platform;
nl_NL: Posten van inhoud die ontworpen is om het Zen-platform te crashen;

en: Linking to pages containing viruses or malware;
nl_NL: Links te plaatsen naar pagina's met virussen of malware;

en: Using administrator passwords or pretending to be an administrator;
nl_NL: Administrator-wachtwoorden te gebruiken of zich voor te doen als een beheerder;

en: Repeatedly posting the same material, or "spamming."
nl_NL: Herhaaldelijk hetzelfde materiaal te posten, of "spammen."

en: Commercial use of Zen, user-generated content, and support materials is permitted under the <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/">Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 license</a>. However, the CoderDojo Foundation Team reserves the right to block any commercial use of Zen that, in the CoderDojo Foundation Team's sole discretion, is harmful to the community. Harmful commercial use includes spamming or repeated advertisement through projects, comments, or forum posts.
nl_NL: Commercieel gebruik van Zen, inhoud van gebruikers, en ondersteunend materiaal is toegestaan onder de <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/">licentie Creative Commons Naamsvermelding-NietCommercieel-GelijkDelen 4.0</a>. Het CoderDojo Foundation Team behoudt echter het recht om elk commercieel gebruik van Zen te blokkeren, volgens CoderDojo Foundation Team eigen goeddunken, als dit schadelijk is voor de community. Schadelijk commercieel gebruik omvat spam of herhaalde advertenties door middel van projecten, opmerkingen of posts op het forum.

en: SECTION 4 - MODIFICATION OF THE TERMS
nl_NL: DEEL 4 - WIJZIGING VAN DE VOORWAARDEN

en: CoderDojo Foundation reserves the right, at our discretion, to change, modify, add, or remove portions of the Terms at any time. Please check the Terms and any Guidelines periodically for changes. Your continued use of Zen after the posting of changes constitutes your binding acceptance of such changes. For any material changes to the Terms, CoderDojo Foundation will make reasonable effort to provide notice to you of such amended Terms, such as by an email notification to the address associated with your account or by posting a notice on the Website, and such amended terms will be effective against You on the earlier of (i) your actual notice of such changes and (ii) thirty days after CoderDojo Foundation makes reasonable attempt to provide you such notice. Disputes arising under these Terms will be resolved in accordance with the version of the Terms in place at the time the dispute arose.
nl_NL: De CoderDojo Foundation behoudt zich het recht, op eigen beslissing, om delen van de voorwaarden op elk moment te veranderen, te wijzigen, toe te voegen of te verwijderen. Controleer de Voorwaarden en eventuele Richtlijnen regelmatig voor veranderingen. Jou voortgezet gebruik van Zen na het posten van veranderingen vormt je bindende aanvaarding van dergelijke veranderingen. Voor eventuele materiële wijzigingen in de voorwaarden zal CoderDojo Stichting het redelijke doen om je op de hoogte te brengen van dergelijke gewijzigde voorwaarden, zoals door een e-mailbericht naar het adres dat is gekoppeld aan jouw account of door het plaatsen van een bericht op de Website, en dergelijke gewijzigde voorwaarden zullen effectief worden na (i) de werkelijke aankondiging van dergelijke wijzigingen en (ii) dertig dagen nadat CoderDojo Foundation een redelijke poging gedaan heeft om je dergelijke kennisgeving te bezorgen. Geschillen die voortvloeien uit deze voorwaarden zullen worden opgelost overeenkomstig de versie van de voorwaarden op het moment dat het geschil is ontstaan.

en: SECTION 5 - USER CONTENT LICENSE GRANT; REPRESENTATIONS AND WARRANTIES
nl_NL: DEEL 5 - USER CONTENT LICENTIE GRANT; VERKLARINGEN EN GARANTIES

en: CoderDojo Foundation may permit (a) the posting and/or publishing by You and other Users of notes, questions, comments, ratings, reviews, images, videos and other audio-visual materials and communications (collectively, "User Postings") and (b) the posting, creation, or modification by You and other users of computer code (including source code and object code) ("User Code") (User Postings and User Code, collectively, "User Content"). You understand that whether or not such User Content is published, CoderDojo Foundation does not guarantee any confidentiality with respect to any submissions.
nl_NL: CoderDojo Foundation staat toe: (a) de terbeschikkingstelling en/of het publiceren door jou en andere gebruikers van notities, vragen, opmerkingen, reviews, beoordelingen, afbeeldingen, video's en andere audiovisuele materialen en communicatie (collectief, "gebruikersberichten") en (b) posts, creaties of wijzigingen door jou en andere gebruikers van computercode (inclusief broncode en objectcode) ("Gebruikerscode") (Gebruikersposts en Gebruikerscode, collectief, "Gebruikersinhoud"). Je begrijpt dat, onafhankelijk of deze gebruikersinhoud gepubliceerd wordt, CoderDojo Foundation geen enkele vertrouwelijkheid met betrekking tot alle inzendingen garandeert.

en: License Grant to CoderDojo Foundation.
nl_NL: Licentieverlening aan CoderDojo Foundation.

en: Whenever you make use of a feature that allows you to upload material to our Website, or to make contact with other users of our Website, you must comply with all applicable laws and our User Content Representations and Warranties and User Content Disclaimer.  Any material you upload to our Website will be considered non-confidential and nonproprietary, and we have the right to use, copy, distribute and disclose to third parties any such material for any purpose (except where specifically identified as third party content). We also have the right to disclose your identity to any third party who is claiming that any material posted or uploaded by you to our website constitutes a violation of their intellectual property rights, or of their right to privacy. We will not be responsible, or liable to any third party, for the content or accuracy of any materials posted by you or any other user. We have the right to remove any material or posting you make on our Website if, in our opinion, such material does not comply with applicable laws or our User Content Representations and Warranties and User Content Disclaimer.
nl_NL: Wanneer je gebruik maakt van een functie die je toelaat om materiaal te uploaden op onze Website, of om contact te maken met andere gebruikers van onze Website, moet je voldoen aan alle toepasselijke wetten en onze bepalingen en disclaimers in verband met gebruikersinhoud. Enig materiaal dat je naar onze Website uploadt wordt beschouwd als niet-vertrouwelijk en niet-proprietair, en wij hebben het recht het te gebruiken, kopiëren, verspreiden en openbaar maken aan derden voor elk doel (behalve waar specifiek geïdentificeerd als inhoud van derden). Wij hebben ook het recht om jouw identiteit aan een derde partij bekend te maken als die beweert dat enig materiaal gepost of geüpload door jou naar onze website, een schending is van hun intellectuele eigendomsrechten, of van hun recht op persoonlijke levenssfeer. Wij zijn niet verantwoordelijk of aansprakelijk aan een derde partij, voor de inhoud of de nauwkeurigheid van alle gebruikte materialen geplaatst door jou of een andere gebruiker. Wij hebben het recht om elk materiaal of post op onze Website te verwijderen, als naar onze mening, dergelijk materiaal niet aan toepasselijke wetten of onze gebruikersvoorwaarden en -garanties voor gebruikersinhoud voldoet.

en: License Grant to Users.
nl_NL: Licentieverlening voor gebruikers.

en: (a) User Postings. By posting, submitting or distributing User Postings through the Website, You hereby grant to each User of the Website a non-exclusive license to access and use your User Postings in any manner permitted or made available by CoderDojo Foundation on or through the Website.
nl_NL: (a) Gebruikers Post. Door het posten, verzenden of distribueren van "Gebruikers Posts" via de Website, verleen je hierbij aan iedere gebruiker van de Website een niet-exclusieve licentie voor toegang en gebruik van jouw "Gebruikers Post" op elke wijze toegestaan of beschikbaar gesteld door de CoderDojo Foundation op of via de Website.

en: (b) User Code. By posting, submitting or distributing User Code through the Website, You hereby grant to each User of the Website a non-exclusive license to access, use, reproduce, and distribute your User Code as fully permitted under, and in accordance with the terms of, the MIT license (currently available at: http://opensource.org/licenses/mit-license.php) (the "MIT License").
nl_NL: (b) Gebruikers Code. Door posten, verzenden of distribueren van "Gebruikers Code" via de Website, verleen je aan elke gebruiker van de Website een niet-exclusieve licentie voor toegang, gebruik en reproduceren van jouw "Gebruikers Code", zoals volledig toegestaan en overeenkomstig de voorwaarden van de MIT-licentie (momenteel beschikbaar op: http://opensource.org/licenses/mit-license.php) (de "MIT-licentie").

en: User Content Representations and Warranties.
nl_NL: Gebruikersinhoud verklaringen en garanties.

en: You are solely responsible for your User Content and the consequences of posting, creating, or publishing them. You represent and warrant that: (1) You are the creator and owner of or have the necessary licenses, rights, consents, and permissions to use and to authorize CoderDojo Foundation and Zen's Users to use and distribute your User Content as necessary to exercise the licenses granted by You in these Terms and in the manner contemplated by CoderDojo Foundation and these Terms; (2) your User Content does not and will not: (a) infringe, violate, or misappropriate any third-party right, including any copyright, trademark, patent, trade secret, moral right, privacy right, right of publicity, or any other intellectual property or proprietary right or (b) slander, defame, libel, or invade the right of privacy, publicity or other property rights of any other person; and (3) your User Content does not contain any viruses, adware, spyware, worms, or other malicious code.
nl_NL: Je bent geheel verantwoordelijk voor jouw Gebruikersinhoud en de gevolgen van het plaatsen, creëren of publiceren daarvan. Je representeert en garandeert dat (1) je de maker en eigenaar bent van, of dat je de nodige licenties, rechten, instemming en toestemming bezit om CoderDojo Foundation en Zen Gebruikers toe te laten om dit te gebruikenen te distribueren in lijn met de voorwaarden van de licenties die aan je zijn toegekend en de voorwaarden die zijn vastgelegd door de CoderDojo Foundation; (2) jouw Gebruikersinhoud doet geen van volgende zaken: (a) derde partijrechten schenden, misbruiken of op oneerlijke wijze toewijzen, waaronder ieder auteursrecht, handelsmerk, patent, handelsgeheim, morele plicht, privacyrecht, publiciteitsrechten, of ieder ander intellectueel eigendom of (b) smaad, belastering, laster, of inbraak op privacy, publiciteit of elk ander eigendomsrecht van ieder ander persoon; en (3) jouw Gebruikersinhoud bevat geen virussen, adware, spyware, worms of andere vormen van kwaadwillige code.

en: Access to Your User Content.
nl_NL: Toegang tot jouw gebruikers inhoud.

en: The CoderDojo Foundation may permit Users to share their User Content with a select group of other Users, or make their User Content public for all (even non-Website users) to view. You acknowledge and agree that, although Zen may provide certain features intended to allow you to restrict some User Content you create from others, The CoderDojo Foundation does not guarantee that such User Content will never be accessible by others. In the event of unauthorized access, The CoderDojo Foundation will use reasonable efforts to notify you pursuant to Section 14.1 below. THE CODERDOJO FOUNDATION HEREBY DISCLAIMS ANY AND ALL LIABILITY WITH RESPECT TO ANY UNAUTHORIZED ACCESS TO ANY RESTRICTED USER CONTENT.
nl_NL: De CoderDojo Foundation mag Gebruikers toestemming geven om hun Gebruikersinhoud te delen met een selecte groep andere gebruikers, of om hun Gebruikersinhoud publiek (zelfs voor niet-website gebruikers) toegankelijk te maken. Je erkent en stemt ermee in dat, alhoewel Zen bepaalde functies mag bieden waarmee je sommige Gebruikersinhoud die je hebt gecreëerd, af kunt schermen voor anderen, de CoderDojo Foundation niet kan garanderen dat deze Gebruikersinhoud nooit toegankelijk zal zijn voor anderen. In het geval van ongeoorloofde toegang, zal de CoderDojo Foundation redelijke inspanningen verrichten om je op de hoogte te stellen overeenkomstig met sectie 14.1 hieronder. DE CODERDOJO FOUNDATION WIJST HIERBIJ ELKE EN ALLE AANSPRAKELIJKHEID AF MET BETREKKING TOT IEDERE ONGEOORLOOFDE TOEGANG TOT IEDERE AFGESCHERMDE GEBRUIKERSINHOUD.

en: User Content Disclaimer.
nl_NL: Gebruikers inhoud disclaimer.

en: You understand that when using the Website You will be exposed to User Content from a variety of sources, and that The CoderDojo Foundation is not responsible for the accuracy, usefulness, or intellectual property rights of or relating to such User Content. You further understand and acknowledge that You may be exposed to User Content that is inaccurate, offensive, indecent or objectionable, and You agree to waive, and hereby do waive, any legal or equitable rights or remedies You have or may have against The CoderDojo Foundation with respect thereto. The CoderDojo Foundation does not endorse any User Content or any opinion, recommendation or advice expressed therein, and The CoderDojo Foundation expressly disclaims any and all liability in connection with User Content.
nl_NL: Je begrijpt dat wanneer je de Website gebruikt, je blootgesteld wordt aan Gebruikersinhoud uit verscheidene bronnen, en dat de CodeDojo Foundation niet verantwoordelijk is voor de correctheid, bruikbaarheid of intellectuele eigendomsrechten van of gerelateerd aan deze Gebruikersinhoud. Je begrijpt en erkent ook dat je blootgesteld kan worden aan Gebruikersinhoud die incorrect, beledigend, onfatsoenlijk of aanstootgevend is, en je stemt ermee in afstand te doen tot, en bij deze doe je afstand tot, elke wettelijke of billijke rechten of remedies die je hebt of kan hebben tegen de CoderDojo Foundation met betrekking hierop. De CoderDojo Foundation bevestigt geen enkele Gebruikersinhoud of mening, aanbeveling of advies dat daarin geuit wordt, en de CoderDojo Foundation neemt uitdrukkelijk afstand van elke en alle aansprakelijkheid in verband met Gebruikersinhoud.

en: SECTION 6 - SUSPENSION AND TERMINATION OF ACCOUNTS
nl_NL: SECTIE 6 - OPSCHORTING EN BEËINDIGING VAN DE ACCOUNTS

en: The CoderDojo Foundation has the right to suspend your account for violations of the Terms of Use. Repeat violators may have their account deleted. The CoderDojo Foundation reserves the sole right to determine what constitutes a violation of the Terms of Use. The CoderDojo Foundation also reserves the right to terminate any account used to circumvent prior enforcement of the Terms of Use.
nl_NL: De CoderDojo Foundation heeft het recht om jouw account op te schorten wegens schending van de gebruiksvoorwaarden. Herhaaldelijke overtreders kunnen hun account verwijderd zien. De CoderDojo Foundation behoudt zich het exclusieve recht om te bepalen wat een schending van de gebruiksvoorwaarden is. De CoderDojo Foundation behoudt zich tevens het recht om elk account te beëindigen dat gebruikt wordt om de voorafgaande handhaving van de gebruiksvoorwaarden te omzeilen.

en: If you want to delete or temporarily disable your account, please email info@coderdojo.com.
nl_NL: Als je je account tijdelijk wil uitschakelen of verwijderen, stuur dan een email naar info@coderdojo.com.

en: SECTION 7 - THIRD PARTY WEBSITES
nl_NL: SECTIE 7 - WEBSITES VAN DERDEN

en: Content on Zen, including user-generated content, may include links to third party websites. The CoderDojo Foundation is not capable of reviewing or managing third party websites, and assumes no responsibility for the privacy practices, content, or functionality of third party websites. You agree to relieve the CoderDojo Foundation of any and all liability arising from third party websites.
nl_NL: Inhoud op Zen, met inbegrip van gebruiker-geproduceerde inhoud, kan koppelingen bevatten naar websites van derden. De CoderDojo Foundation is niet geschikt om websites van derden te bekijken of beheren, en neemt geen verantwoordelijkheid voor de privacypraktijken, inhoud of functionaliteit van websites van derden. U gaat ermee akkoord om de CoderDojo Foundation te ontheffen van enige en alle aansprakelijkheden die voortvloeien uit websites van derden.

en: SECTION 8 - INDEMNIFICATION
nl_NL: SECTIE 8 - SCHADELOOSSTELLING

en: You agree to indemnify The CoderDojo Foundation, and all their affiliates, employees, faculty members, fellows, students, agents, representatives, third party service providers, and members of their governing boards (all of which are "CoderDojo Entities"), and to defend and hold each of them harmless, from any and all claims and liabilities (including attorneys' fees) arising out of or related to your breach of the Terms of Service or your use of Zen.
nl_NL: Je gaat ermee akkoord de CoderDojo Foundation, en al hun filialen, medewerkers, docenten, fellows, studenten, agenten, vertegenwoordigers, derde dienstverleners, en leden van hun bestuur (die allemaal "CoderDojo entiteiten" zijn) te vrijwaren van, en te verdedigen tegen, enige en alle vorderingen en schulden (inclusief advocatenkosten) die voortvloeit uit of in verband met jouw schending van deze Servicevoorwaarden of jouw gebruik van Zen.

en: SECTION 9 - DISCLAIMER OF WARRANTY
nl_NL: SECTIE 9 - GARANTIE DISCLAIMER

en: You acknowledge that you are using Zen at your own risk. Zen is provided "as is," and the CoderDojo Foundation hereby expressly disclaim any and all warranties, express and implied, including but not limited to any warranties of accuracy, reliability, title, merchantability, non-infringement, fitness for a particular purpose or any other warranty, condition, guarantee or representation, whether oral, in writing or in electronic form, including but not limited to the accuracy or completeness of any information contained therein or provided by Zen. Without limiting the foregoing, the CoderDojo Foundation disclaim any and all warranties, express and implied, regarding user-generated content and CoderDojo events. The CoderDojo Foundation and their third party service providers do not represent or warrant that access to Zen will be uninterrupted or that there will be no failures, errors or omissions or loss of transmitted information, or that no viruses will be transmitted through Zen services.
nl_NL: Je erkent dat je Zen op uw eigen risico gebruikt. Zen wordt geleverd "zoals ze is", en de CoderDojo Foundation drukt hierbij uitdrukkelijk uit dat zij afziet van alle garanties, uitdrukkelijke en impliciete, met inbegrip van maar niet beperkt tot enige garanties van nauwkeurigheid, betrouwbaarheid, titel, verkoopbaarheid, niet-inbreukmakendheid, geschiktheid voor een bepaald doel of enige andere garantie, voorwaarde, garantie of vertegenwoordiging, hetzij mondeling, schriftelijk of in elektronische vorm, met inbegrip van maar niet beperkt tot de nauwkeurigheid of volledigheid van de informatie daarin of geboden door Zen. Zonder beperking van het voorgaande, wijst de CoderDojo Foundation alle garanties, uitdrukkelijke en impliciete, met betrekking tot de gebruiker-geproduceerde inhoud en CoderDojo evenementen. De CoderDojo Foundation en hun derde dienstverleners verklaren of garanderen niet dat toegang tot Zen ononderbroken zal zijn of dat er geen storingen, fouten of weglatingen of verlies van overgedragen informatie zal zijn, of dat geen virussen zal worden overgedragen via Zen diensten.

en: SECTION 10 - LIMITATION OF LIABILITY
nl_NL: DEEL 10 - BEPERKING VAN AANSPRAKELIJKHEID

en: The CoderDojo Foundation shall not be liable to you or any third parties for any direct, indirect, special, consequential or punitive damages of any kind, regardless of the type of claim or the nature of the cause of action, even if the CoderDojo has been advised of the possibility of such damages. Without limiting the foregoing, the CoderDojo Foundation shall have no liability to you or any third parties for damages or harms arising out of user-generated content or CoderDojo events.
nl_NL: De CoderDojo Foundation zal nooit aansprakelijk zijn jegens jou of derden voor enige directe, indirecte, speciale, gevolgschade of aanvullende schadevergoeding van welke aard ook, ongeacht de aard van de vordering of de aard van de oorzaak van actie, zelfs als CoderDojo op de hoogte is gesteld van de mogelijkheid van dergelijke schade. Zonder beperking van het voorgaande, heeft de CoderDojo Foundation geen aansprakelijkheid jegens jou of derden voor schade of schade die voortvloeit uit gebruiker-geproduceerde inhoud of CoderDojo gebeurtenissen.

en: Zen is offered by the CoderDojo Foundation from its facilities in the Republic of Ireland. The CoderDojo Foundation makes no representations that Zen is appropriate or available for use in other locations. Those who access or use Zen are responsible for compliance with local law.
nl_NL: Zen wordt aangeboden door CoderDojo Foundation vanuit haar faciliteiten in de republiek van Ierland. De Coderdojo Foundation geeft geen enkele garantie dat Zen beschikbaar is in andere landen. Voor de mensen die gebruik maken van Zen, zijn zij zelf verantwoordelijk voor het naleven van de lokale wetgeving.

en: SECTION 12 - CHOICE OF LANGUAGE
nl_NL: SECTIE 12 - TAALKEUZE

en: If the CoderDojo Foundation provides you with a translation of the English language version of these Terms of Use, the Privacy Policy, or any other policy, then you agree that the translation is provided for informational purposes only and does not modify the English language version. In the event of a conflict between a translation and the English version, the English version will govern.
nl_NL: Als de CoderDojo Foundation je een vertaling aanbiedt van de Engelstalige versie van deze gebruiksvoorwaarden, het privacybeleid, of elk ander beleid, stem je ermee in dat de vertaling enkel wordt verstrekt ter informatie en niets wijzigt aan de Engelse taalversie. In het geval van een conflict tussen een vertaling en de Engelse versie, is de Engelse versie van toepassing.

en: SECTION 13 - NO WAIVER
nl_NL: SECTIE 13 - GEEN VERKLARING VAN AFSTAND

en: No waiver of any term of these Terms of Use shall be deemed a further or continuing waiver of such term or any other term, and the CoderDojo Foundation's failure to assert any right or provision under these Terms of Use shall not constitute a waiver of such right or provision.
nl_NL: Geen enkele verklaring van afstand van enige bepaling van deze gebruiksvoorwaarden wordt beschouwd als een verdere of voortdurende verklaring van afstand van dergelijke termijn of elke andere term, en het falen van de CoderDojo Foundation om deze te doen gelden vormt geen verklaring van afstand van dergelijke recht of voorziening.

en: SECTION 14 - ENTIRE AGREEMENT
nl_NL: SECTIE 14 - VOLLEDIGE OVEREENKOMST

en: This document, together with all appendices, constitutes the entire Terms of Use and supersedes all previous agreements with the CoderDojo Foundation relating to the use of Zen.
nl_NL: Dit document, samen met alle bijlagen, vormt de gehele Gebruiksvoorwaarden en vervangt alle voorgaande overeenkomsten met de CoderDojo Foundation met betrekking tot het gebruik van Zen.

en: Revision date:  29th July 2015
nl_NL: Revisiedatum: 29 juli 2015

en: CoderDojo Champion Registration Form
nl_NL: Registratieformulier CoderDojo kampioen

en: General Information
nl_NL: Algemene informatie

en: Email Address
nl_NL: E-mail adres

en: Please provide a personal email address.
nl_NL: Geef een persoonlijk e-mailadres.

en: Full Name
nl_NL: Volledige naam

en: Please provide your full name
nl_NL: Geef uw volledige naam

en: Planned Dojo Location
nl_NL: Geplande Dojo locatie

en: Please let us know where in the world you are planning to set up your Dojo. eg. Town, City, State, Country
nl_NL: Laat ons weten op welke locatie je van plan bent om jouw Dojo te starten (bv. stad, land)

en: Planned Dojo Location is empty
nl_NL: Geplande Dojo locatie is leeg

en: Date of Birth
nl_NL: Geboortedatum

en: Telephone Number
nl_NL: Telefoonnummer

en: Telephone Number is empty
nl_NL: Telefoonnummer is leeg

en: Experience
nl_NL: Ervaring

en: Do you have any relevant experience working with young people
nl_NL: Heb je relevante ervaring in het werken met jongeren

en: Experience is empty
nl_NL: Ervaring is leeg

en: Please include country code.
nl_NL: Geef ook de landcode.

en: Please let us know of any technical experience you have that will help you run your Dojo. This is not required to organise a Dojo, as long you find a solid team of technical mentors. If none, please respond N/A.
nl_NL: Laat ons weten welke technische ervaring je hebt, die nuttig is voor jouw Dojo. Dit is niet nodig om een Dojo op te starten, als je een hecht team van technische mentoren vindt. Als je geen technische ervaring hebt, vermeld dan "nvt".

en: Please list any relevant technical experience
nl_NL: Vermeld alle relevante technische ervaring

en: Technical Experience is empty
nl_NL: Technische ervaring is leeg

en: How did you hear about CoderDojo?
nl_NL: Hoe hoorde je over CoderDojo?

en: Social
nl_NL: Sociaal

en: If you wish please provide your username or a link to your Twitter page.
nl_NL: Indien je dit wenst, vul dan je Twitter gebruikersnaam of een link naar je Twitter-pagina in.

en: If you wish please provide your username or a link to your LinkedIn page.
nl_NL: Indien je dit wenst, vul dan je LinkedIn gebruikersnaam of een link naar je LinkedIn-pagina in.

en: If you wish please provide your username or a link to your Google+
nl_NL: Indien je dit wenst, vul dan je Google+ gebruikersnaam of een link naar je Google+-pagina in

en: Do you have access to technical mentors
nl_NL: Heb je toegang tot technische mentoren

en: It is recommended to find a team of interested local technical volunteers to mentor and to find non-technical volunteers, such as parents, who can help out and volunteer when they bring their children etc. You do not need to have a big team but it is always better to have support from a core team when organising a Dojo. You can then have planning meetings with your team in advance of setting up your Dojo
nl_NL: Het is aangeraden om een team te zoeken van lokale geïnteresseerde technische vrijwilligers om te coachen en niet-technische vrijwilligers, zoals ouders, die kunnen helpen als ze hun kinderen brengen bijvoorbeeld. Je hebt geen groot team nodig, en het is altijd beter om beroep te kunnen doen om een "kern team" als je een Dojo organiseerd. Zo kun je plannings vergaderingen organiseren vooraleer je je Dojo opstart

en: Select an option
nl_NL: Selecteer een optie

en: Do you have access to a venue
nl_NL: Heb je de beschikking over een locatie

en: Dojos cannot be hosted in private residences, they must be in a public space such as a library, business, canteens, schools or community centres. We recommend that the young people attending bring their own laptops so the venue should have, at least, plug sockets for laptops, internet access and tables and chairs for the attendees.
nl_NL: Dojo's kunnen niet worden georganiseerd in particuliere woningen, ze moeten doorgaan in een openbare ruimte zoals een bibliotheek, bedrijf, kantine, school of gemeenschapscentrum. We raden aan dat deelnemende jonge mensen hun eigen laptop meebrengen, dus de locatie moet in ieder geval voorzien zijn van stroomaansluitingen voor laptops, internet toegang en tafels en stoelen voor de deelnemers.

en: Champion Application
nl_NL: Aanvraag Champion

en: Country
nl_NL: Land

en: CityTown
nl_NL: Woonplaats

en: Please type City name in English/Latin character a-Z!
nl_NL: Voer plaatsnaam in met de tekens a-Z!

en: Languages Spoken
nl_NL: Gesproken talen

en: Projects
nl_NL: Projecten

en: No project yet
nl_NL: Nog geen project

en: Prerequisites
nl_NL: Vereisten

en: Notes
nl_NL: Notities

en: Dojo description
nl_NL: Dojo beschrijving

en: Search Engine
nl_NL: Zoekmachine

en: CoderDojo Volunteers
nl_NL: CoderDojo vrijwilligers

en: Other Coding Organisations (no longer used)
nl_NL: Andere programmeerorganisaties (niet meer gebruikt)

en: Development Community (no longer used)
nl_NL: Ontwikkelgemeenschap (niet meer in gebruik)

en: Events
nl_NL: Activiteiten

en: There are no events currently listed for this Dojo. Please contact the Dojo to find out about upcoming events.
nl_NL: Er zijn op dit moment geen evenementen voor deze Dojo bekend. Neem a. u. b. contact op met de Dojo om uit te vinden wanneer de volgende Dojo is.

en: Word of Mouth
nl_NL: Mond aan mond

en: Other
nl_NL: Overige

en: Raspberry Pi Foundation / CoderDojo Foundation outreach
nl_NL: Raspberry Pi Foundation / CoderDojo Foundation bereik

en: Social media
nl_NL: Sociale media

en: My employer (CSR scheme at work)
nl_NL: Mijn werkgever (MVO-regeling op het werk)

en: Event / Conference / Training
nl_NL: Evenement / Conferentie / Training

en: Future Learn
nl_NL: Toekomstige leerervaring

en: Library or youth group
nl_NL: Bibliotheek of jeugdgroep

en: Other (comment field)
nl_NL: Andere (commentaarveld)

en: Family/Friends (no longer used)
nl_NL: Familie/vrienden (niet meer gebruikt)

en: Media (newspaper/radio) (no longer used)
nl_NL: Media (krant/radio) (niet meer gebruikt)

en: CoderDojo Foundation charter for CoderDojo
nl_NL: CoderDojo Foundation Handvest voor CoderDojo

en: All Dojos are required to agree with the below CoderDojo Charter. This Charter encompasses the basic ethos and core aspects of the CoderDojo movement, which all Dojos are founded on. The introduction of the Charter was announced by co-founder James Whelton to the CoderDojo Organisers Group on the 3rd of December 2013.
nl_NL: Alle Dojos moeten akkoord gaan met onderstaand CoderDojo Charter. Dit Charter bevat de fundamentele aspecten van het ethos en de kern van de CoderDojo beweging, waarop alle Dojos gebaseerd zijn. De invoering van dit Charter werd aangekondigd door mede-oprichter James Whelton aan de CoderDojo Organisers Group op 3 december 2013.

en: For the purposes of this Charter, "CoderDojo" shall mean the open source, volunteer led movement orientated around running free not-for-profit coding clubs. "Dojos" shall mean the not-for profit coding clubs established to support communities and spread the philosophy of CoderDojo.
nl_NL: Voor de toepassing van dit Charter, gebruiken we de term "CoderDojo" voor de open source, door vrijwilligers geleide beweging, gericht rond gratis not-for-profit programmeer clubs. Met "Dojos" bedoelen we de not-for-profit lokale programmeerclubs die de filosofie van CoderDojo verspreiden.

en: All Dojos are independent, autonomous, community groups set up to inspire young people to learn code. All Dojos have different styles of operating but they all hold the same ethos.
nl_NL: Alle Dojos zijn onafhankelijke, autonome, gemeenschapsgroepen, opgericht om jongeren te inspireren om te leren programmeren. Alle Dojos hebben een verschillende manier van werken maar volgens hetzelfde ethos.

en: We commit to inspiring and supporting young people to learn how to create technology
nl_NL: We verbinden ons ertoe om jongeren te inspireren en ondersteunen om hen te leren nieuwe technologie te creëren

en: We commit to the highest possible standards of child protection in our jurisdiction
nl_NL: We verbinden ons tot de hoogst mogelijke normen binnen onze bevoegdheid om de kinderen te beschermen

en: We commit to not charging children attending nor their parents
nl_NL: We verbinden ons ertoe kinderen noch ouders kosten aan te rekenen

en: We commit to encourage parent participation within our Dojo
nl_NL: We verbinden ons ertoe om ouders te laten participeren in onze Dojo

en: We commit to sharing our knowledge for free (libre and open)
nl_NL: We verbinden ons ertoe om onze kennis (gratis en open) te delen

en: We commit to share our knowledge within our Dojo and to other Dojos
nl_NL: We verbinden ons ertoe onze kennis te delen binnen onze Dojo en met andere Dojos

en: We commit to take care and uphold the good name of the global CoderDojo community
nl_NL: We verbinden ons ertoe om de goede naam van de wereldwijde CoderDojo community te verzorgen en handhaven

en: We commit to encouraging collaboration, peer to peer mentoring and project work between the attendees
nl_NL: We verbinden ons ertoe om samenwerking, peer-to-peer begeleiding en projectwerk tussen de deelnemers te stimuleren

en: We commit to welcoming volunteers and children regardless of gender, race, sexual orientation, creed, religion or ability.
nl_NL: We verbinden ons ertoe vrijwilligers en kinderen gastvrij te verwelkomen, ongeacht geslacht, ras, seksuele geaardheid, geloof, godsdienst of vermogen.

en: CoderDojo Foundation (CDF) commitments to you:
nl_NL: CoderDojo Foundation (CDF) verplichtingen aan jou:

en: CDF commits to act in the interest of the global CoderDojo community
nl_NL: CDF verbindt zich om te handelen in het belang van de wereldwijde CoderDojo gemeenschap

en: CDF commits to facilitating the community to share its knowledge
nl_NL: CDF verbindt zich om kennis gemakkelijk te delen binnen de gemeenschap

en: CDF commits to sharing our resources for free
nl_NL: CDF verbindt zich tot het gratis delen van onze middelen

en: CDF commits to encouraging active involvement in our organisation
nl_NL: CDF verbindt zich tot het aanmoedigen van actieve deelname in de organisatie

en: Agreement
nl_NL: Overeenkomst

en: On registration you are making an agreement with the CoderDojo Foundation and agreeing to follow the CoderDojo ethos.
nl_NL: Door te registreren ga je een overeenkomst aan met CoderDojo Foundation waarmee je instemt om het CoderDojo 'ethos' te volgen.

en: You are entitled to use the CoderDojo name, logo and website to promote your activity for non commercial use
nl_NL: U bent gerechtigd de CoderDojo naam, logo en website te gebruiken om uw activiteit te promoten voor niet-commercieel gebruik

en: You are entitled to fundraise on the condition that it is made explicit you do so for your Dojo or as a group of Dojos under a group name (EG Dojos of California) and inappropriate fundraising is a breach of this Charter.
nl_NL: Je hebt het recht om geld in te zamelen onder de voorwaarde dat dit expliciet gebeurd voor je Dojo of een groep van Dojos met een groepsnaam (bijv. Dojos van California). Onrechtmatig inzamelen van geld is een schending van het Charter.

en: It is your responsibility to ensure you are compliant with legislation in your jurisdiction when undertaking any activities, including fundraising, for your Dojo or group of Dojos.
nl_NL: Het is je verantwoordelijkheid om ervoor te zorgen dat je de wetgeving in uw rechtsgebied volgt bij het uitvoeren van alle activiteiten voor je Dojo of groep van Dojos, met inbegrip van fondsenwerving.

en: If the terms of this Charter are breached, CoderDojo Foundation retains the right to remove the group from the website. In this case your coding club shall cease using the CoderDojo name, brand and logo in the promotion of your coding club and on third party websites.
nl_NL: Als de bepalingen van deze overeenkomst worden verbroken, dan behoudt CoderDojo Foundation zich het recht voor om de groep te verwijderen van de website. In dat geval zal jouw coding club moeten stoppen met het gebruik van de naam, de merknaam en het logo van CoderDojo in elke vorm van promotie voor de coding club, dit geldt ook voor third party websites.

en: Opinions expressed by any individual Dojo or people in the registered Dojo do not represent the views of CoderDojo Foundation.
nl_NL: Meningen van een individuele Dojo of mensen in de geregistreerde Dojo vertegenwoordigen de mening van de CoderDojo Foundation niet.

en: CoderDojo Foundation may terminate this Charter with any Dojo without cause on thirty days' notice.
nl_NL: De CoderDojo Foundation kan de overeenkomst met een Dojo zonder reden beëindigen met een kennisgeving, dertig dagen voorafgaand.

en: As CoderDojo Foundation is an Irish entity, this Charter is subject to Irish law and you agree to that.
nl_NL: CoderDojo Foundation is een Ierse entiteit, deze overeenkomst is onderworpen aan het Ierse recht en je stemt daar mee in.

en: Disclaimer of Liability
nl_NL: Afwijzing van aansprakelijkheid

en: CoderDojo Foundation accepts no responsibility or liability whatsoever where a party is injured while engaging in the activities of a registered group. It is the responsibility of each club to ensure they maintain valid and appropriate insurance.
nl_NL: CoderDojo Foundation accepteert geen enkele aansprakelijkheid of verantwoordelijkheid in welke vorm dan ook met betrekking tot letsel tijdens de activieteiten van een geregistreerde groep. Het is aan de verantwoording van elke club om er zorg voor te dragen dat ze een juiste verzekering hebben afgesloten.

en: You are solely responsible for the activities conducted by your own Dojo. Agreeing to this Charter does not constitute endorsement of those activities by the CoderDojo Foundation.
nl_NL: Je bent zelf verantwoordelijk voor de activiteiten van je eigen Dojo. Akkoord gaan met dit verdrag vormt geen goedkeuring van de activiteiten door de CoderDojo Foundation.

en: There are unsaved changes on this page
nl_NL: Er zijn niet-opgeslagen wijzigingen op deze pagina

en: Full Name:
nl_NL: Voor en achternaam:

en: You must enter your full name
nl_NL: Je moet je volledige naam invullen

en: You must accept the charter
nl_NL: U moet het charter accepteren

en: I have read and accepted the above charter
nl_NL: Ik heb bovenstaand charter gelezen en aanvaard

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Events
nl_NL: Activiteiten

en: FAQ
nl_NL: Veelgestelde vragen (FAQ)

en: Opens in new window
nl_NL: Openen in nieuw venster

en: Find a Dojo
nl_NL: Zoek een Dojo

en: Resources
nl_NL: Documenten

en: Dojo List
nl_NL: Dojo lijst

en: My Dojos
nl_NL: Mijn Dojo's

en: Create Dojo
nl_NL: Dojo maken

en: Start a Dojo
nl_NL: Start een Dojo

en: Manage Dojos
nl_NL: Dojo's beheren

en: Stats
nl_NL: Statistieken

en: Logout
nl_NL: Afmelden

en: Create a Dojo
nl_NL: Maak een Dojo

en: User Invitation
nl_NL: Gebruikersuitnodiging

en: User Request
nl_NL: Aanvraag van een gebruiker

en: User Request is being validated...
nl_NL: Aanvraag van de gebruiker wordt gevalideerd...

en: Join
nl_NL: Lid worden

en: Send Request
nl_NL: Verzoek verzenden

en: Contact details to help us verify your Dojo
nl_NL: Contactgegevens zodat wij je Dojo kunnen verifiëren

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Dojo Email
nl_NL: Dojo E-mail

en: Google Group
nl_NL: Google-groep

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Running Online
nl_NL: Online activiteiten

en: Map
nl_NL: Kaart

en: To register a Dojo you first need an account. Sign up here:
nl_NL: Om een Dojo te registreren moet je eerst een account hebben. Meld je hier aan:

en: The Dojos listed here are all verified by the CoderDojo team.
nl_NL: De hieronder weergegeven Dojo's zijn alle geverifieerd door het CoderDojo-team.

en: Learn more
nl_NL: Meer informatie

en: View more
nl_NL: Bekijk meer

en: View less
nl_NL: Minder tonen

en: Search Results
nl_NL: Zoekresultaten

en: Your closest dojos
nl_NL: Dichtstbijzijnde Dojo's

en: Where are you?
nl_NL: Waar ben je?

en: Dojo Information
nl_NL: Dojo informatie

en: Dojo Name
nl_NL: Dojo naam

en: Normally named after an area, like "Cork", or if there are multiple Dojos are in your area "San Fran @ GitHub". Try refrain from prefixing the name with "CoderDojo".
nl_NL: Normaal vernoemd naar een gebied, zoals "Cork", of als er meerdere Dojo's zijn in je omgeving "San Fran @ GitHub". De naam vooraf laten gaan met "CoderDojo" zien we liever niet.

en: Please type Dojo name in English/Latin character a-Z!
nl_NL: Voer de Dojo naam in met de tekens a-Z!

en: This should be different to the personal email you signed up for an account here with. For your own CoderDojo email address (e.g. limerick@coderdojo.com), please contact us and leave this field blank.
nl_NL: Dit zou anders moeten zijn dan de persoonlijke e-mail waarmee je bent aangemeld hier. Neem contact met ons op voor je eigen CoderDojo e-mailadres (bijvoorbeeld limerick@coderdojo.com) en laat dit veld leeg.

en: Times are empty
nl_NL: Tijden zijn leeg

en: State whether it's every week or on a certain day (Eg. "Every Friday, 5.30pm - 8pm" or "Saturday 25th, 12pm - 3pm")
nl_NL: Duid aan of de activiteit elke week of op een bepaalde dag doorgaat (bijvoorbeeld "Elke vrijdag, 17.30u - 20u" of "Zaterdag de 25ste, 12.00u - 15.00u")

en: Select or search a country in the list...
nl_NL: Selecteer of zoek een land in de lijst...

en: Select a country
nl_NL: Selecteer een land

en: Search for or enter your area
nl_NL: Zoek of voer een gebied in

en: Select a place
nl_NL: Selecteer een plaats

en: Address
nl_NL: Adres

en: Address of the Dojo (e.g. LIT Downtown Centre)
nl_NL: Adres van de Dojo (bijvoorbeeld LIT Downtown Centre)

en: Coordinates
nl_NL: Coördinaten

en: Times is Empty
nl_NL: Aantal is leeg

en: Address is empty
nl_NL: Adres is leeg

en: Get location from address
nl_NL: Geef locatie van adres

en: Click on the map to select a location
nl_NL: Klik op de kaart om een locatie te selecteren

en: Other Information
nl_NL: Overige gegevens

en: Google Group URL
nl_NL: Google-discussiegroep URL

en: We recommend setting up a discussion group so people can sign up for the latest news and happenings.
nl_NL: We adviseren het aanmaken van een discussiegroep waar mensen kunnen aanmelden voor het laatste nieuws.

en: Again, a useful way for sharing information and being found. We can also help share messages to followers.
nl_NL: Nogmaals, een handige manier voor het delen van informatie en om gevonden te worden. We kunnen ook helpen met het delen van berichten aan volgers.

en: Mailing List
nl_NL: Mailinglijst

en: Receive monthly updates to your user email address from the CoderDojo community around the world that keep you informed and help you with running your Dojo.
nl_NL: Ontvang maandelijkse updates op je e-mailadres van de CoderDojo gemeenschap over de hele wereld. Deze houden je op de hoogte en helpen je met het organiseren van je Dojo.

en: Status Messages
nl_NL: Statusberichten

en: Need Mentors
nl_NL: Mentoren gezocht

en: We need mentors!
nl_NL: Wij zoeken mentoren!

en: Submit!
nl_NL: Verzend!

en: Thanks for submitting your information!
     We will be sharing the final results of this survey with the community once it has been collected.
nl_NL: Bedankt voor het indienen van je informatie!
     We zullen de definitieve resultaten van dit onderzoek delen met de community nadat deze verzameld werd.

en: Your Dojo already submitted its answer, thanks for your participation !
nl_NL: Jouw Dojo heeft dit al ingevuld, bedankt voor je deelname!

en: Current Stage
nl_NL: Huidige fase

en: In planning - check back soon
nl_NL: In planning - controleer binnenkort

en: Open, just show up
nl_NL: Open, kom gewoon langs

en: Booking required
nl_NL: Reserveren verplicht

en: Booking is required to attend this Dojo. Please contact the Dojo administrator if no events are listed.
nl_NL: Reserveren is verplicht om deze Dojo bij te wonen. Neem contact op met de beheerder van de Dojo als er geen gebeurtenissen worden vermeld.

en: Contact for more information
nl_NL: Contact voor meer informatie

en: Inactive
nl_NL: Niet actief

en: Active Dojo
nl_NL: Actieve Dojo

en: Uh-oh! Unfortunately this Dojo is no longer active. If you would like to set up a new Dojo at this location, please email us at info@coderdojo.com
nl_NL: Uh-oh! Deze Dojo is helaas niet langer actief. Als je een nieuwe Dojo op deze locatie willen starten, stuur ons dan een e-mail op info@coderdojo.com

en: Full up
nl_NL: Omhoog

en: Private
nl_NL: Privé

en: Please only select if your Dojo will be accessible exclusively to attendees from within your organisation, e.g. schools/universities/children of organisation's employees/etc.
nl_NL: Selecteer alleen als je Dojo uitsluitend toegankelijk is voor deelnemers binnen je organisatie, bijvoorbeeld scholen/universiteiten/kinderen van organisatie van werknemers/etc.

en: Online sessions
nl_NL: Online sessies

en: This Dojo will run online (partially or completely)
nl_NL: Deze dojo zal (geheel of deels) online plaatsvinden

en: My club runs online (partially or completely)
nl_NL: Mijn club draait (geheel of deels) online

en: Check this box if your club runs online all or some of the time.
nl_NL: Vink dit vakje aan als jouw club geheel of deels online plaatsvindt.

en: Keeping your Dojo safe
nl_NL: Houd je dojo veilig

en: An appropriate sponsor would be a person holding a manager-level position within a school, library, corporate or non-profit organisation.
nl_NL: Een geschikte sponsor kan iemand zijn met een leidinggevende functie binnen een school, bibliotheek, bedrijf of non-profit organisatie.

en: The Dojo sponsor and the Dojo champion cannot be the same person.
nl_NL: De dojo sponsor en de dojo champion dienen verschillende personen te zijn.

en: This sponsor will help ensure that your club operates in accordance with our
nl_NL: Deze sponsor helpt eraan mee dat jouw club werkt in overeenstemming met onze

en: The sponsor will help ensure that your Dojo operates in accordance with our
nl_NL: Deze sponsor helpt eraan mee dat jouw dojo werkt in overeenstemming met onze

en: safeguarding policy
nl_NL: beschermingsbeleid

en: and that all your volunteers have the appropriate background checks.
nl_NL: en dat al je vrijwilligers de benodigde achtergrondchecks gehad hebben.

en: Please fill in the details of your safeguarding sponsor below so that we can contact them.
nl_NL: Vul a.u.b. de gegevens van jouw veiligheidssponsor in zodat we contact met hem/haar kunnen opnemen.

en: Safeguarding Sponsor's Name
nl_NL: Naam Veiligheidssponsor

en: Safeguarding Sponsor's Email
nl_NL: E-mail Veiligheidssponsor

en: Supporters Image URL
nl_NL: Afbeelding URL supporter

en: Manage Dojo Users
nl_NL: Dojo gebruikers beheren

en: User request to join your Dojo accepted. 
    The user is now a member of your Dojo
nl_NL: Aanvraag van de gebruiker aan je Dojo is aanvaard. 
    De gebruiker is nu een lid van jouw Dojo

en: User request to join your Dojo declined
nl_NL: Aanvraag van de gebruiker voor jouw Dojo geweigerd

en: Error accepting a user request
nl_NL: Fout tijdens het aanvaarden van een gebruikersaanvraag

en: Error declining a user request
nl_NL: Fout tijdens het weigeren van een gebruikersaanvraag

en: Active Users
nl_NL: Actieve leden

en: User Request
nl_NL: Aanvraag van een gebruiker

en: Send Invite
nl_NL: Uitnodiging sturen

en: Profile
nl_NL: Profiel

en: User Types
nl_NL: Gebruikerstypes

en: User Permissions
nl_NL: Toegangsrechten

en: Remove User
nl_NL: Gebruiker verwijderen

en: View Profile
nl_NL: Profiel bekijken

en: Verification
nl_NL: Verificatie

en: Any
nl_NL: Alles

en: Verified
nl_NL: Geverifieerd

en: Verified!
nl_NL: Geverifieerd!

en: Not verified
nl_NL: Niet geverifieerd

en: Unverified
nl_NL: Niet Geverifieerd

en: verified
nl_NL: geverifieerd

en: unverified
nl_NL: niet geverifieerd

en: Stage
nl_NL: Stadium

en: Dojo Email
nl_NL: Dojo E-mail

en: User Email
nl_NL: Gebruiker E-mail

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: Application
nl_NL: Aanvraag

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Verify
nl_NL: Verifieer

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: unsigned
nl_NL: niet getekend

en: View
nl_NL: Bekijk

en: Apply
nl_NL: Wijzigingen toepassen

en: Users
nl_NL: Gebruikers

en: Listing
nl_NL: Overzicht

en: Times
nl_NL: Tijden

en: Tao verified
nl_NL: Tao geverifieerd

en: Tao unverified
nl_NL: Tao niet geverifieerd

en: Join Mailing List
nl_NL: Inschrijving maillijst

en: I have read and accept the
nl_NL: Ik heb de ... gelezen en geaccepteerd

en: Terms of Service here
nl_NL: Voorwaarden van dienstverlening hier

en: Click on each step to get started
nl_NL: Klik op elke stap om aan de slag te gaan

en: Welcome New Champion! The first step towards setting up a Dojo in your area is filling out this form and giving us a little more information about yourself.
nl_NL: Welkom nieuwe Champion! De eerste stap naar de oprichting van een Dojo in uw omgeving is dit formulier invullen en ons een beetje meer informatie geven over jezelf.

en: The purpose of us gathering this information is so we can tailor support to you as your start your Dojo journey!
nl_NL: Ons doel om deze informatie te verzamelen is om je de juiste steun te geven om je Dojo te starten!

en: If you wish to learn more about starting a CoderDojo in your area please see:
nl_NL: Als je meer informatie wilt over het starten van een CoderDojo in je omgeving, bekijk:

en: You must be over 18 years old...
nl_NL: U moet 18 jaar of ouder zijn...

en: Please include country code...
nl_NL: Geef ook de landcode...

en: Address
nl_NL: Adres

en: Enter your street level address...
nl_NL: Geef uw straatnaam in...

en: Address is empty
nl_NL: Adres is leeg

en: Technical Experience
nl_NL: Technische ervaring

en: Please describe any websites, apps or open source work that you have done.
nl_NL: Beschrijf eventuele websites, apps of opensource werk dat je hebt gedaan.

en: Experience working with youth
nl_NL: Ervaring in het werken met jongeren

en: Please describe your experience working with youth.
nl_NL: Beschrijf je ervaring met het werken met jongeren.

en: Please add any other relevant information.
nl_NL: Beschrijf alle andere relevante informatie.

en: Please specify where you heard about CoderDojo
nl_NL: Geef aan waar je gehoord hebt over CoderDojo

en: Register Account
nl_NL: Registreer account

en: To get started, please fill in the following registration form.
nl_NL: Om te beginnen, kan je het volgende registratieformulier invullen.

en: Champion Registration
nl_NL: Registreer Champion

en: Setup your Dojo
nl_NL: Maak een Dojo aan

en: Save Dojo Setup
nl_NL: Bewaar Dojo opzet

en: Create Dojo Listing
nl_NL: Maak een Dojo Listing aan

en: Enter Dojo name
nl_NL: Voer de naam van de Dojo in

en: Enter Dojo email address
nl_NL: Voer het e-mailadres van de Dojo in

en: Enter street level address
nl_NL: Voer de straat en huisnummer van de Dojo in

en: Enter Google group URL
nl_NL: Voer het webadres van de Google group in

en: Enter website URL
nl_NL: Voer het adres van de website in

en: Enter Twitter profile URL
nl_NL: Geef Twitter profiel URL

en: Enter supporters image URL
nl_NL: Geef het URL op van ondersteunende partijen

en: Thank you for submitting your dojo listing.
nl_NL: Dank u voor het indienen van uw Dojo.

en: A member from the CoderDojo Foundation team will review your listing and be in touch shortly.
nl_NL: Een lid van de CoderDojo Foundation team zal uw opmerking bekijken en binnenkort contact opnemen.

en: If you have a Dojo supporter(s), if they are providing space/wifi/pizza and would like to show it, enter URL to a supporter image here, please make sure it's 570px in width
nl_NL: Heb je iemand die je Dojo ondersteunt met ruimte/wifi/pizza en dit wilt laten zien, voer dan hier de URL in naar een afbeelding, zorg dat die zeker 570px breed is

en: persons have signed the current version of the charter
nl_NL: personen hebben de huidige versie van het Charter getekend

en: Active
nl_NL: Actief

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Send me an email
nl_NL: Stuur me een e-mail

en: Joined
nl_NL: Lid geworden

en: Social Media
nl_NL: Sociale media

en: Bio
nl_NL: Over mij

en: A description about me
nl_NL: Een beschrijving over mij

en: Member of Dojos
nl_NL: Lid van Dojo's

en: Gather your Team
nl_NL: Jouw team verzamelen

en: Gather Team
nl_NL: Team samenstellen

en: You must gather a team before continuing.
nl_NL: Je moet een team samenstellen alvorens verder te gaan.

en: Find Mentors
nl_NL: Zoek mentoren

en: You must find mentors before continuing.
nl_NL: Voordat je verdergaat moet je mentoren vinden.

en: Background Check
nl_NL: Achtergrondcontrole

en: Please describe the situation in your Dojo and if your team has been background checked.
nl_NL: Beschrijf de situatie in je Dojo en of de achtergrond van je team gecontroleerd is.

en: Find your Venue
nl_NL: Vind je locatie

en: Plan your Dojo
nl_NL: Plan je dojo

en: Plan how frequently you will run your Dojo
nl_NL: Plan hoe vaak je een Dojo zal organiseren

en: You must plan how often your Dojo will take place.
nl_NL: Je moet plannen hoe vaak je Dojo zal plaatsvinden.

en: Please describe when your Dojo will take place.
nl_NL: Beschrijf wanneer je Dojo zal plaatsvinden.

en: Set the first date of your Dojo
nl_NL: De eerste datum van je Dojo instellen

en: Set up Social Media
nl_NL: Sociale media instellen

en: Set up Website
nl_NL: Opzetten van Website

en: Plan the content you will use
nl_NL: Plan de inhoud die je wil gebruiken

en: Invitation Accepted
nl_NL: Uitnodiging geaccepteerd

en: Invalid Invitation
nl_NL: Ongeldige uitnodiging

en: Error accepting invitation
nl_NL: Fout bij accepteren uitnodiging

en: User Successfully Validated
nl_NL: Gebruiker met succes gevalideerd

en: Invalid Invite Request
nl_NL: Ongeldige uitnodiging

en: Error validating user request
nl_NL: Fout bij valideren van gebruikersverzoek

en: Your Dojo has been successfully saved
nl_NL: Jouw Dojo is succesvol opgeslagen

en: An error has occurred while saving
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan

en: Suggested Notes:
nl_NL: Voorgestelde notities:

en: Please bring:
nl_NL: Gelieve mee te brengen:

en: A laptop. Borrow one from somebody if needs be.
nl_NL: Een laptop. Leen er desnoods eentje van iemand.

en: A parent! (Very important). If you are 12 or under, your parent must stay with you during the session.
nl_NL: Een ouder! (Zeer belangrijk). Als je jonger bent dan 12, dan moet jouw ouder/voogd bij je blijven tijdens de sessie.

en: Join Request Sent
nl_NL: Uitnodiging verstuurd

en: Successfully Joined Dojo
nl_NL: Succesvol toegevoegd aan Dojo

en: An error has occurred while loading Dojo
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het laden van de Dojo

en: Failed to load Dojo
nl_NL: Fout bij het laden van de Dojo

en: Unable to perform your request at this time - please try again later.
nl_NL: Niet in staat om je verzoek op dit moment uit te voeren - probeer later opnieuw.

en: Email address is not recognized.
nl_NL: E-mailadres wordt niet herkend.

en: That password is incorrect
nl_NL: Dit wachtwoord is onjuist

en: An email with password reset instructions has been sent to you.
nl_NL: Een e-mail met instructies voor het opnieuw instellen van je wachtwoord is verstuurd.

en: Thank you for registering. Your CoderDojo account has been successfully created. You can now register to become a Champion and create a Dojo.
nl_NL: Dank je voor het registreren. Jouw CoderDojo account is aangemaakt. Je kunt nu registreren om Champion te worden en een Dojo aanmaken.

en: user name already exists
nl_NL: gebruikersnaam bestaat al

en: Alias already exists.
nl_NL: Alias bestaat al.

en: server error
nl_NL: serverfout

en: There was a problem registering your account:
nl_NL: Er was een probleem met het registreren van je account:

en: Invalid email or password
nl_NL: Ongeldig e-mailadres of wachtwoord

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: An error has occurred while editing dojo
nl_NL: Een fout is opgetreden tijdens het bewerken van de dojo

en: An error has occurred while loading Dojos
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het laden van de Dojos

en: An error has occurred while updating Dojos
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het bijwerken van de Dojos

en: An error has occurred while deleting Dojos
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het verwijderen van de Dojos

en: Error saving permission
nl_NL: Fout bij het opslaan van toegangsrechten

en: Error removing permission
nl_NL: Fout bij het verwijderen van machtiging

en: Error saving user type
nl_NL: Fout bij het opslaan van gebruikerstype

en: Invite Sent
nl_NL: Uitnodiging verstuurd

en: Error sending invite
nl_NL: Fout bij verzenden uitnodiging

en: Error removing user
nl_NL: Fout bij het verwijderen van gebruiker

en: An error has occurred while deleting dojo
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van de Dojo

en: Thank you for submitting your dojo listing. A member from the CoderDojo Foundation team will review your listing and be in touch shortly.
nl_NL: Dank u voor het indienen van je dojo. Een lid van de CoderDojo Foundation team zal je aanmelding bekijken en binnenkort met je contact opnemen.

en: Newspaper/Magazine
nl_NL: Krant/tijdschrift

en: Error loading profile
nl_NL: Fout bij laden profiel

en: Error loading Dojos
nl_NL: Fout bij laden Dojo's

en: An error has occured while loading languages
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het laden van talen

en: Join Dojo
nl_NL: Deelnemen aan Dojo

en: Leave
nl_NL: Verlaten

en: Error leaving Dojo
nl_NL: Fout bij verlaten Dojo

en: Are you sure you want to leave this Dojo?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze Dojo wilt verlaten?

en: You and your kids will stop being members of this Dojo and will not be notified of further events.
nl_NL: U en uw kinderen zullen geen lid meer zijn van deze Dojo en geen notificaties meer krijgen van verdere gebeurtenissen.

en: Leave Dojo
nl_NL: Verlaat Dojo

en: Join Dojo as...
nl_NL: Neem deel aan Dojo als...

en: You do not have permission to delete this Dojo
nl_NL: U bent niet gemachtigd om deze Dojo te verwijderen

en: Error loading user dojo entity
nl_NL: Fout bij het laden van de dojo gebruiker

en: You do not have permission to update user types
nl_NL: U hebt geen toestemming om gebruikerstypes aan te passen

en: You do not have permission to remove users
nl_NL: U hebt geen toestemming om gebruikers te wissen

en: Parents/Guardians
nl_NL: Ouders/Voogden

en: Children
nl_NL: Kinderen

en: Select a user type
nl_NL: Selecteer een gebruikerstype

en: Programming Languages
nl_NL: Programmeertalen

en: Events for Dojo
nl_NL: Activiteiten voor Dojo

en: Event
nl_NL: Activiteit

en: Date
nl_NL: Datum

en: For
nl_NL: Voor

en: Name
nl_NL: Naam

en: Capacity
nl_NL: Capaciteit

en: Applicants
nl_NL: Aanvragers

en: Attending
nl_NL: Aanwezig

en: Create Event
nl_NL: Creëer activiteit

en: Manage
nl_NL: Beheer

en: Attendance
nl_NL: Aanwezigheid

en: Manage Dojo Events
nl_NL: Dojo evenementen beheren

en: Are you sure you want to cancel this event?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze activiteit wilt annuleren?

en: Are you sure you want to delete this Dojo?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze Dojo wilt verwijderen?

en: Apply for Event
nl_NL: Schrijf in voor een activiteit

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Thank You. Your application has been received. You will be notified by email if you are approved for this event.
nl_NL: Dank u. Uw aanvraag is goed ontvangen. U krijgt per e-mail een melding als uw aanvraag is goedgekeurd voor dit evenement.

en: Error applying for event
nl_NL: Fout bij aanvraag voor activiteit

en: By using this website you agree to the use of cookies. You can read about our cookie policy <a href='/privacy-statement#cookies'>here</a>.
nl_NL: Door deze website te gebruiken ga je akkoord met het gebruik van cookies. Lees onze cookie policy <a href='/privacy-statement#cookies'>hier</a>.

en: Copy from an existing event
nl_NL: Kopieer van bestaand evenement

en: Add the event name
nl_NL: Benaming van activiteit toevoegen

en: All
nl_NL: Alle

en: Add a description
nl_NL: Voeg een beschrijving toe

en: Age
nl_NL: Leeftijd

en: One off
nl_NL: Eenmalig

en: Every
nl_NL: Elke

en: From
nl_NL: Van

en: Next date:
nl_NL: Volgende datum:

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: is public
nl_NL: openbaar

en: Event Name
nl_NL: Naam van het event

en: To
nl_NL: Aan

en: City
nl_NL: Gemeente

en: Add a city name
nl_NL: Voeg een gemeente toe

en: Add the address to the event
nl_NL: Voeg het adres van het event toe

en: Add the maximum amount of participants
nl_NL: Voeg het maximaal aantal deelnemers toe

en: Invites
nl_NL: Uitnodigingen

en: Invite dojo users
nl_NL: Nodig Dojo gebruikers uit

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save Draft
nl_NL: Concept opslaan

en: Publish
nl_NL: Publiceer

en: Approve
nl_NL: Goedkeuren

en: Error updating applications
nl_NL: Fout bij het updaten van de toepassingen

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Applications successfully updated
nl_NL: Aanvragen met succes bijgewerkt

en: No applications have been changed.
nl_NL: Er zijn geen aanvragen gewijzigd.

en: Invite Parent
nl_NL: Nodig ouder uit

en: Are you sure you want to delete this application?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze aanvraag wilt verwijderen?

en: Select a Dojo member...
nl_NL: Selecteer een Dojo lid...

en: Please click the Join Dojo button before applying for events.
nl_NL: Klik op de "Deelnemen aan Dojo" knop alvorens activiteiten aan te vragen.

en: Hide Notes
nl_NL: Verberg notities

en: Hide Projects
nl_NL: Verberg projecten

en: Gender
nl_NL: Geslacht

en: Female
nl_NL: Vrouw

en: Private Profile
nl_NL: Privaat profiel

en: None
nl_NL: Geen

en: Parent's/Guardian's email
nl_NL: Ouder/voogd e-mail

en: Invite
nl_NL: Nodig uit

en: Address is required
nl_NL: Adres is verplicht

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: Dojo Staff
nl_NL: Dojo verantwoordelijken

en: Error updating application
nl_NL: Fout bij het bijwerken van de toepassing

en: Error saving new applicant
nl_NL: Fout tijdens het bewaren van de nieuwe aanvrager

en: Error removing applicant
nl_NL: Fout tijdens het verwijderen van de aanvrager

en: Children Attending
nl_NL: Deelnemende kinderen

en: Dates
nl_NL: Data

en: Day
nl_NL: Dag

en: to
nl_NL: tot

en: Everyone
nl_NL: Iedereen

en: attendee-u13
nl_NL: deelnemer onder de 13

en: attendee-o13
nl_NL: deelnemer boven de 13

en: parent-guardian
nl_NL: ouder/voogd

en: all-user-types
nl_NL: alle gebruikers types

en: Youth Under 13
nl_NL: Jeugd onder 13 jaar

en: Youth Over 13
nl_NL: Jongere onder 13 jaar

en: Parent/Guardian
nl_NL: Ouder/Voogd

en: Mentor/Volunteer
nl_NL: Mentor/Vrijwilliger

en: recurring
nl_NL: terugkerend

en: one-off
nl_NL: eenmalig

en: Select event date...
nl_NL: Kies datum voor activiteit...

en: Password must be a minimum of 8 characters in length and contain at least one number or punctuation character
nl_NL: Wachtwoord moet minimaal 8 tekens lang zijn en ten minste één cijfer of leesteken bevatten

en: Password must be at least eight characters, with at least one number.
nl_NL: Wachtwoord moet minstens acht tekens bevatten, met ten minste één cijfer.

en: Password must not be the same as your email address
nl_NL: Wachtwoord mag niet hetzelfde zijn als uw e-mailadres

en: Add a user type
nl_NL: Een gebruikerstype toevoegen

en: Background Checked
nl_NL: Achtergrond gecontroleerd

en: Upload new picture
nl_NL: Nieuwe afbeelding uploaden

en: Welcome to the CoderDojo Badges dashboard.
nl_NL: Welkom bij het CoderDojo Badges dashboard.

en: Short Description
nl_NL: Korte omschrijving

en: Award Badge
nl_NL: Badge toekennen

en: Remove
nl_NL: Verwijder

en: Award a badge...
nl_NL: Een Badge toekennen...

en: Select a user type to invite...
nl_NL: Selecteer type om uit te nodigen...

en: Search by name
nl_NL: Zoek op naam

en: Are you sure you want to award this badge to the below user?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze badge wilt toekennen aan deze gebruiker?

en: Badge Application Sent!
nl_NL: Badge aanvraag verzonden!

en: Badge Accepted! It is now visible on your profile page.
nl_NL: Badge geaccepteerd! Deze is nu zichtbaar op uw profielpagina.

en: Badge not found.
nl_NL: Badge niet gevonden.

en: This badge has already been accepted.
nl_NL: Deze badge is al aanvaard.

en: Only the nominated user can accept this badge.
nl_NL: Alleen de genomineerde gebruiker kan deze badge aanvaarden.

en: Date Awarded
nl_NL: Datum toegekend

en: You can't request a badge application for your own user account.
nl_NL: U kan geen badge aanvragen voor uw eigen gebruikersaccount.

en: Please enter a Badge Claim Number.
nl_NL: Voer een badge aanvraagnummer in.

en: Invalid Badge Claim Number.
nl_NL: Ongeldig Badge Claim nummer.

en: You have successfully claimed a badge. It is now visible on your profile page.
nl_NL: Je hebt succesvol een Badge geclaimed. Het wordt nu getoond op je profielpagina.

en: Enter Badge Claim Number
nl_NL: Geef het nummer in om je Badge te verkrijgen

en: Go
nl_NL: Ga

en: Claim Now
nl_NL: Claim nu

en: Champion and Dojo Admin permissions cannot be removed from a Dojo owner.
nl_NL: Champion en Dojo Administrator machtigingen kunnen niet verwijderd worden van een Dojo eigenaar.

en: Dojo owners cannot be removed.
nl_NL: Dojo eigenaren kunnen niet worden verwijderd.

en: Successfully updated password.
nl_NL: Wachtwoord bijgewerkt.

en: Failed to update password.
nl_NL: Bijwerken van wachtwoord mislukt.

en: Reset not found.
nl_NL: Reset niet gevonden.

en: Reset not active.
nl_NL: Reset niet actief.

en: Reset stale.
nl_NL: Reset incorrect.

en: Error
nl_NL: Fout

en: Edit Profile
nl_NL: Profiel aanpassen

en: Export Badges
nl_NL: Exporteer badges

en: Error loading Events
nl_NL: Fout bij het laden van activiteiten

en: Undisclosed
nl_NL: Niet openbaar gemaakt

en: Add Youth under 13
nl_NL: Toevoegen van "Jonger onder 13 jaar"

en: Add Youth over 13
nl_NL: Toevoegen van "Jongere ouder dan 13"

en: This profile is private
nl_NL: Dit profiel is prive

en: We need mentors!
nl_NL: Wij zoeken mentoren!

en: Find out more about becoming a CoderDojo mentor
nl_NL: Lees meer over CoderDojo mentor worden

en: Profile has been saved successfully
nl_NL: Profiel is opgeslagen

en: An error has occurred while saving profile
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan van het profiel

en: Youth
nl_NL: Jeugd

en: Youths
nl_NL: Jongeren

en: Weekly
nl_NL: Wekelijks

en: Every two weeks
nl_NL: Elke 2 weken

en: An error has occured verifying your profile.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het verifiëren van je profiel.

en: Please complete your profile before continuing.
nl_NL: Vul je profiel aan voordat je verdergaat.

en: An error has occured verifying the charter agreement.
nl_NL: Oeps, fout tijdens het controleren van de charter overeenkomst.

en: Find a Venue
nl_NL: Vind een locatie

en: Plan your Dojo
nl_NL: Plan je dojo

en: Promote your Dojo
nl_NL: Maak je dojo bekend

en: Find technical mentors in your community to volunteer at your Dojo.
nl_NL: Technische mentoren in jouw gemeenschap zoeken om vrijwilliger te zijn bij jouw Dojo.

en: This is required for you to create a Dojo listing!
nl_NL: Dit is vereist om een Dojo listing te maken!

en: We recommend a ratio of 1:8 mentors to youths, e.g. for an average Dojo of 24 youth, 3 technical mentors would be suggested. Recruit as many mentors as not all volunteers will be able to make all sessions. If you are having difficulty finding mentors get in touch with local businesses, universities and parent groups.
nl_NL: Wij adviseren een verhouding van 1:8 mentoren:jongeren, bijvoorbeeld voor een gemiddelde Dojo met 24 jongeren, wordt 3 technische mentoren voorgesteld. Werf zoveel mogelijk mentoren aan, want niet alle vrijwilligers zullen iedere sessies beschikbaar zijn. Als je problemen ondervindt om mentoren te vinden, neem dan contact op met lokale bedrijven, universiteiten en ouderverenigingen.

en: Find non-technical mentors. E.g. parents etc.
nl_NL: Zoek niet-technische mentoren. Bijv. ouders enz.

en: Background check
nl_NL: Achtergrondcontrole

en: Locate a suitable free venue in your community.
nl_NL: Zoek een geschikte vrije locatie in jouw gemeenschap.

en: Ensure your venue is aware of local health and safety best practices.
nl_NL: Zorg ervoor dat je locatie op de hoogte is van de lokale gezondheids- en veiligheidsvoorschriften.

en: Please add a comment on how you’ve met local health and safety best practices in your region
nl_NL: Hoe heb je jezelf op de hoogte gebracht van de lokale gezondheids- en veiligheidspraktijken in jouw regio

en: The main points to be aware of in a Dojo setting is extension cables! Make sure these are strapped to the floor and don’t cover pathways.
nl_NL: Belangrijk punt om te onthouden in een Dojo setting zijn (verleng)kabels. Zorg ervoor dat deze worden weggewerkt of vastgeplakt aan de vloer en dat ze doorgangen niet kruisen.

en: Ensure appropriate public liability insurance for your venue.
nl_NL: Zorg voor een passende aansprakelijkheidsverzekering voor jouw locatie.

en: Set launch date and regular time for your Dojo
nl_NL: Lanceringsdatum en begin- en einduur bepalen voor je Dojo

en: Create a plan for what content you would like to cover with your mentors.
nl_NL: Maak een plan met jouw mentoren over het programma dat je wilt bieden.

en: See <a href='http://kata.coderdojo.com/wiki/Learning_Resource' target='_blank'>Kata</a>, the CoderDojo community wiki for more information on learning resources
nl_NL: Zie <a href='http://kata.coderdojo.com/wiki/Learning_Resource' target='_blank'>Kata</a>, de CoderDojo community wiki voor meer informatie en lesmateriaal

en: Many Dojos start with Scratch or dive straight into HTML. See Kata, the CoderDojo community wiki for <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Learning_Resource">more information on learning resources.</a>
nl_NL: Vele Dojo's starten met Scratch of duiken direct in HTML. Zie Kata, de CoderDojo community wiki voor <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Learning_Resource">meer informatie over trainingsmaterialen.</a>

en: Setup ticketing and registration for your Dojo
nl_NL: Instellen van de ticketing en registratie voor je Dojo

en: Ticketing can be done right here in the community platform!
nl_NL: Ticketing kan hier worden gedaan in het Community-platform!

en: Set up an email address specifically for your Dojo
nl_NL: Creëer een eigen e-mailadres voor jouw Dojo

en: This is important as it will allow multiple people to assist in overseeing the email account.  You can set up a gmail or standard free to use email address for your Dojo (for example docklandsdojo@gmail.com or we can issue you a coderdojo.com email when you are creating a listing on the next stage e.g. docklands.ie@coderdojo.com).
nl_NL: Dit is belangrijk aangezien het meerdere mensen toelaat om te helpen bij het toezicht op het e-mailaccount.  Je kan een Gmail of standaard gratis e-mailadres voor jouw Dojo instellen (bijvoorbeeld docklandsdojo@gmail.com of we kunnen je een coderdojo.com e-mail toewijzen tijdens de volgende stap van de registratie, bijvoorbeeld docklands.ie@coderdojo.com).

en: Set up social media presence for your Dojo. e.g. Facebook, Twitter
nl_NL: Instellen social media accounts voor jouw Dojo. (Facebook, Twitter...)

en: Learn how to connect with other Dojos on social media and the <a href="https://forums.coderdojo.com">CoderDojo discussion forums</a>
nl_NL: Leer hoe in contact te komen met andere Dojos op social media en de <a href="https://forums.coderdojo.com">CoderDojo discussie forums</a>

en: You must find technical mentors before continuing.
nl_NL: Je moet technische mentoren vinden voordat je verder gaat.

en: You must locate a suitable venue before continuing.
nl_NL: Je moet een geschikte locatie zoeken voordat je verdergaat.

en: You must set a Date and time for your Dojo to take place.
nl_NL: Je moet een datum en tijd opgeven wanneer jouw Dojo plaatsvindt.

en: You must set an email address for your Dojo.
nl_NL: Je moet een e-mailadres instellen voor jouw Dojo.

en: Please describe how you have background checked your team.
nl_NL: Beschrijf hoe je de achtergrond van de teamleden hebt gecontroleerd.

en: Set up background checking for all volunteers.
nl_NL: Zorg voor background checks van alle vrijwilligers.

en: The requirements for background checking are specific to the legislation in your jurisdiction. You can see some guidelines on Child Protection and Background Checking on <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Child_Protection_and_Background_Checking">Kata</a>. Please also ensure you check your local legislation. Please comment below describing the situation in your local Dojo.
nl_NL: De vereisten voor achtergrondonderzoek zijn specifiek voor de wetgeving in jouw rechtsgebied. Je kunt enkele richtlijnen bekijken op het gebied van kinderbescherming en achtergrondonderzoek op <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Child_Protection_and_Background_Checking">Kata</a>. Zorg er alstublieft ook voor dat je de lokale wetgeving controleert. Je kunt hieronder opmerkingen kwijt met een beschrijving van jouw lokale Dojo.

en: A suitable venue has tables, chairs, heat and ideally, wifi! Canteens, community centers, libraries, schools and corporate offices all make great venues. Venues should not replicate a teacher led classroom environment, instead rearrange the desks and chairs, put youths together and ensure there is space for mentors to walk around and assist the young people. Dojos should only be hosted in public spaces, you cannot host your Dojo in a private residence!
nl_NL: Een geschikte locatie heeft tafels, stoelen, warmte en idealiter wifi! Goede voorbeelden zijn kantines, wijkcentra, bibliotheken, scholen en kantoren van bedrijven. Locaties kunnen best geen klassiek klaslokaal nabootsen. Rangschik bij een dergelijke locatie de tafels en stoelen opnieuw, plaats jongeren samen en zorg ervoor dat er ruimte is voor mentoren om rond te lopen en te helpen. Dojo's mogen alleen worden gehouden in openbare ruimtes, privéwoningen zijn niet geschikt!

en: Please describe how you have ensured health and safety best practices.
nl_NL: Beschrijf hoe je de aanbevolen procedures voor gezondheid en veiligheid hebt aangepakt.

en: Please add a comment to let us know the situation with public liability in your Dojo.
nl_NL: Laat een commentaar achter om ons te laten weten hoe je omgaat met de aansprakelijkheid tijdens een Dojo.

en: If your Dojo takes place in a corporate office, school or library it is likely that the existing public liability insurance covers the Dojo. Make sure you check this with the venue host in advance of your first session. If it doesn’t, ask the venue to sponsor the cost of adding it to their policy.
nl_NL: Als jouw Dojo in een hoofdkantoor, school of bibliotheek plaatsvindt, is het waarschijnlijk dat de bestaande openbare aansprakelijkheidsverzekering de Dojo dekt. Zorg ervoor dat je dit checkt met de gastheer voorafgaand aan de eerste sessie. Als dit niet het geval is vraag dan of ze dit alsnog willen doen.

en: If you build it they will come! Pick a date for your first Dojo session and start working towards it. Dojos can run weekly, bi-weekly or monthly. They can be run on weekdays or weekends it all depends on what suits your community.
nl_NL: Als je start zullen ze komen! Kies een datum voor je eerste Dojo sessie en begin ernaartoe te werken. Dojos kan wekelijks, twee-wekelijks of maandelijks plaatsvinden. Ze kunnen gepland worden op weekdagen of weekends, afhankelijk van wat best past bij uw gemeenschap.

en: Embodying the Ethos
nl_NL: Het Ethos onderschrijven

en: We will work to embody the CoderDojo ethos
nl_NL: Wij zullen ernaar streven om het CoderDojo ethos te belichamen

en: All mentors and young people are aware of online safety best practices and we only allow age appropriate content at our Dojo
nl_NL: Alle mentoren en jongeren zijn zich bewust van de beste praktijken voor online veiligheid en we laten op onze Dojo alleen inhoud toe die past bij de leeftijd

en: Optionally describe how this was achieved.
nl_NL: Beschrijf optioneel hoe dit werd bereikt.

en: Data Protection: Our Dojo only uses data provided for the intended purpose. abides by data protection regulations in our jurisdiction.
nl_NL: Gegevensbescherming: Onze Dojo maakt alleen gebruik van gegevens voor het beoogde doel en houdt zich aan de bepalingen betreffende gegevensbeveiliging in onze bevoegdheid.

en: Optionally describe how this was achieved.
nl_NL: Optioneel: beschrijf hoe dit werd bereikt.

en: Diversity among our attendees is respected
nl_NL: Diversiteit onder onze deelnemers wordt gerespecteerd

en: Optionally describe how this was achieved.
nl_NL: Optioneel: beschrijf hoe dit werd bereikt.

en: We will work to help engage with and improve the greater CoderDojo movement by
nl_NL: Wij zullen ons engageren in de CoderDojo movement en die helpen verbeteren door

en: Communicating with the CoderDojo Foundation
nl_NL: Te communiceren met de CoderDojo Foundation

en: Contributing to Kata, the community knowledge base at kata.coderdojo.com
nl_NL: Bij te dragen aan Kata, de knowledge base van de CoderDojo gemeenschap op kata.coderdojo.com

en: Connecting with local and international Dojos to share insights and supports
nl_NL: Te verbinden met lokale en internationale Dojo's om inzichten te delen en te ondersteunen

en: Optionally describe how this was achieved.
nl_NL: Optioneel: beschrijf hoe dit werd bereikt.

en: Admin permissions cannot be removed from a Dojo owner.
nl_NL: Admin machtigingen kunnen niet afgenomen worden van een Dojo eigenaar.

en: User permissions successfully updated.
nl_NL: Gebruikersrechten zijn succesvol bijgewerkt.

en: User types successfully updated.
nl_NL: Gebruikerstypes bijgewerkt.

en: User successfully removed from Dojo.
nl_NL: Gebruiker succesvol verwijderd uit Dojo.

en: Ninja Over 13
nl_NL: Ninja ouder dan 13 jaar

en: Ninja Under 13
nl_NL: Ninja jonger dan 13 jaar

en: Please add your location manually by clicking on the map.
nl_NL: Voeg alstublieft je locatie handmatig toe door te klikken op de kaart.

en: You do not have permission to update this Dojo.
nl_NL: Je bent niet gemachtigd om deze Dojo aan te passen.

en: Oops! This is not the page you are looking for.
nl_NL: Oeps! Dit is niet de pagina die je zoekt.

en: Maybe you'd like to check out some of the following fun sections of our site:
nl_NL: Misschien wil je enkele van de volgende leuke secties van onze site bekijken:

en: Find your local Dojo
nl_NL: Vind je lokale Dojo

en: Community Forums
nl_NL: Community forums

en: CoderDojo community news
nl_NL: Nieuws uit de CoderDojo community

en: Founder
nl_NL: Oprichter

en: Error setting up event
nl_NL: Fout tijdens het instellen van je event

en: Event Date
nl_NL: Event datum

en: Waitlist
nl_NL: Wachtlijst

en: New Applicant
nl_NL: Nieuwe aanvrager

en: Invite Youth over 13
nl_NL: Nodig jongeren ouder dan 13 uit

en: Enter Youth Email Address
nl_NL: Voer e-mailadres van jongere in

en: Error inviting Ninja
nl_NL: Fout tijdens uitnodigen Ninja

en: Successfully approved invite Ninja request.
nl_NL: Uitnodigingsaanvraag van Ninja goedgekeurd.

en: Error approving invite Ninja request.
nl_NL: Fout tijdens uitnodigingsaanvraag Ninja.

en: Approve Invite Ninja Request
nl_NL: Ninja uitnodigingsaanvraag goedkeuren

en: This Dojo currently has no active events
nl_NL: Deze Dojo heeft momenteel geen actieve evenementen

en: 'Cannot find founder of dojo'
nl_NL: 'Kan de oprichter van de Dojo niet vinden'

en: Are you sure you have filled out all the information correctly and wish to proceed?
nl_NL: Weet je zeker dat je alle gegevens correct hebt ingevuld en door wil gaan?

en: Confirmation
nl_NL: Bevestiging

en: An error has occurred while saving dojo lead
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan van de Dojo lead

en: Unable to retrieve user details
nl_NL: Kan gebruikersgegevens niet ophalen

en: has been successfully checked in
nl_NL: met succes ingecheckt

en: Email address not found
nl_NL: E-mailadres niet gevonden

en: has been successfully approved
nl_NL: is met succes goedgekeurd

en: Ticket for the following application has been successfully deleted:
nl_NL: Ticket voor de volgende toepassing is verwijderd:

en: captcha error
nl_NL: CAPTCHA fout

en: Enter Email
nl_NL: Voer e-mailadres in

en: Are you sure you want to remove this user from your Dojo?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze gebruiker wilt verwijderen uit jouw Dojo?

en: Error loading events
nl_NL: Fout bij het laden van evenementen

en: Error loading applications
nl_NL: Fout bij het laden van aanvragen

en: Has access to Technical Mentors:
nl_NL: Heeft toegang tot technische mentoren:

en: Has access to a Venue:
nl_NL: Heeft toegang tot een locatie:

en: General Enquiries:
nl_NL: Algemene vragen:

en: Partner Enquiries:
nl_NL: Partner Aanvragen:

en: About
nl_NL: Over

en: Supported by
nl_NL: Ondersteund door

en: here
nl_NL: hier

en: Accepting badge...
nl_NL: Accepteren badge...

en: Manage Attendance for:
nl_NL: Beheer aanwezigheden voor:

en: Date of birth is empty
nl_NL: Geboortedatum is leeg

en: Search by user email
nl_NL: Zoeken op gebruikers e-mail

en: List
nl_NL: Lijst

en: Select state...
nl_NL: Selecteer staat...

en: Select stage...
nl_NL: Selecteer werkgebied...

en: Search by dojo name
nl_NL: Zoeken op naam van de dojo

en: Search by dojo email
nl_NL: Zoek op dojo e-mail

en: An error has occured while accepting invitation
nl_NL: Een fout is opgetreden bij het accepteren van de uitnodiging

en: Please resolve the captcha
nl_NL: Gelieve de captcha op te lossen

en: Please click here to complete all of the recommended practices for
nl_NL: Klik hier om de aanbevolen procedures te vervolledigen voor

en: Your first Dojo application is awaiting verification. You can create a second Dojo after it has been verified.
nl_NL: Je eerste Dojo aanvraag wacht op verificatie. Nadat het is geverifieerd, kan je een tweede Dojo maken.

en: If you need help completing your initial Dojo application, please contact us at
nl_NL: Als je assistentie nodig hebt bij het invullen van jouw Dojo aanvraag neem dan contact met ons op via

en: There was an error uploading your profile picture.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het uploaden van jouw profielfoto.

en: Invitation was sent successfully.
nl_NL: Uitnodiging is verzonden.

en: An error has occurred while sending invitation
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het verzenden van de uitnodiging

en: We will work to embody the CoderDojo ethos
nl_NL: Wij zullen ernaar streven om het CoderDojo ethos te belichamen

en: All mentors and young people are aware of online safety best practices and we only allow age appropriate content at our Dojo
nl_NL: Alle mentoren en jongeren zijn zich bewust van de beste praktijken voor online veiligheid en we laten op onze Dojo alleen inhoud toe die past bij de leeftijd

en: Optionally describe how this was achieved.
nl_NL: Optioneel: beschrijf hoe dit werd bereikt.

en: Our Dojo abides by data protection regulations in our jurisdiction
nl_NL: Onze Dojo houdt zich aan de bepalingen betreffende gegevensbeveiliging in onze regio

en: Inclusion is a fundamental principle of CoderDojo, <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Guiding_Principles_and_Philosophies#Inclusion_Statement">read our short inclusion statement and confirm you and your mentors are in agreement.</a>
nl_NL: Integratie is een fundamenteel beginsel van CoderDojo, <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Guiding_Principles_and_Philosophies#Inclusion_Statement">lees onze integratie verklaring en bevestig dat jij en je mentoren ermee akkoord gaan.</a>

en: Our Dojo will work to engage with and improve the greater CoderDojo movement by:
nl_NL: Onze Dojo zal zich engageren in de CoderDojo beweging en deze helpen verbeteren door:

en: Communicating with the CoderDojo Foundation
nl_NL: Communiceren met de Stichting CoderDojo

en: Contributing to Kata, the community knowledge base at kata.coderdojo.com
nl_NL: Bij te dragen aan Kata, de kennisbank van de CoderDojo gemeenschap op kata.coderdojo.com

en: Connecting with local and international Dojos to share insights and supports
nl_NL: Te verbinden met lokale en internationale Dojo's om inzichten te delen en te ondersteunen

en: This dojo has no coordinates.
nl_NL: Deze dojo heeft geen coördinaten.

en: Register Champion
nl_NL: Registeer Champion

en: You have been invited to register as a parent/guardian on Zen, the CoderDojo community platform.
nl_NL: Je bent uitgenodigd om te registreren als een ouder/voogd op Zen, het CoderDojo community platform.

en: CoderDojo Zen Password Reset Request
nl_NL: Verzoek voor nieuw wachtwoord op CoderDojo Zen

en: You have been invited to connect with a parent/guardian on Zen!
nl_NL: Je bent uitgenodigd om een connectie te maken met een ouder/voogd op Zen!

en: Welcome to Zen, the CoderDojo community platform.
nl_NL: Welkom bij Zen, het CoderDojo Community Platform.

en: New Dojo Invitation
nl_NL: Nieuwe Dojo uitnodiging

en: New Request to join your Dojo
nl_NL: Nieuwe aanvraag om toe te treden tot je Dojo

en: A user has left your Dojo
nl_NL: Een gebruiker heeft je Dojo verlaten

en: Event application approved
nl_NL: Event aanvraag goedgekeurd

en: Event application received
nl_NL: Event aanvraag ontvangen

en: You have been awarded a new CoderDojo digital badge!
nl_NL: Je hebt een nieuwe digitale CoderDojo-badge ontvangen!

en: New Mentor Request to join your Dojo
nl_NL: Nieuwe Mentor aanvraag om toe te treden tot je Dojo

en: A Google email account has been created for your Dojo
nl_NL: Een Google email-account werd aangemaakt voor je Dojo

en: Please click on the map to pinpoint your location
nl_NL: Klik op de kaart om je locatie in te stellen

en: Dojo Attendees
nl_NL: Dojo deelnemers

en: Dojo Attendees is empty
nl_NL: Dojo deelnemers is leeg

en: e.g. 10
nl_NL: bijv. 10

en: Please fill out the amount of expected attendees you think you will have attending your Dojo per session
nl_NL: Vul het aantal deelnemers in dat je verwacht per Dojo sessie

en: Welcome New CoderDojo Champion!
nl_NL: Welkom nieuwe CoderDojo Champion!

en: The first step towards setting up a Dojo in your area is filling out the form below and giving us a little more information about yourself.
nl_NL: De eerste stap om een Dojo te starten in je omgeving is door het formulier hieronder in te vullen en ons wat meer informatie over jezelf te geven.

en: The purpose of us gathering this information is so we can tailor support to you as your start your Dojo journey!
nl_NL: Ons doel om deze informatie te verzamelen is om je de juiste steun te geven om je Dojo te starten!

en: If you wish to learn more about the process of starting a CoderDojo in your area before completing this form please see Kata, the CoderDojo Community Knowledge Base.
nl_NL: Neem een kijkje op Kata, de CoderDojo Community Knowledge Base, voordat je dit formulier invult, als je meer informatie wilt over het proces om een CoderDojo te starten in jouw omgeving.

en: See Kata here:
nl_NL: Zie Kata hier:

en: You can also at any point contact info@coderdojo.com for support.
nl_NL: Je kan ook op elk gewenst moment contact opnemen met info@coderdojo.com voor ondersteuning.

en: This is not required but will help you significantly with the running of your Dojo! We recommend encouraging parents to get involved in the running of your Dojo.  This could include managing social media accounts, overseeing ticketing for the Dojo, recruiting mentors, local outreach etc.
nl_NL: Dit is niet vereist maar zal je aanzienlijk helpen met het verloop van je Dojo! We raden aan om ouders te betrekken bij de werking van je Dojo. Dit kan onder meer met het beheer van sociale media, toezicht op de tickets voor de Dojo, werven van mentoren, leggen van lokale contacten enz.

en: This is specific to the legislation in your jurisdiction. Please comment below giving us more information or contact a CoderDojo Foundation staff member at <a href='mailto:info@coderdojo.com'>info@coderdojo.com</a>
nl_NL: Dit is specifiek voor de wetgeving in je rechtsgebied. Gelieve hieronder meer informatie te geven of neem contact op met een medewerker van de CoderDojo Foundation via <a href='mailto:info@coderdojo.com'>info@coderdojo.com</a>

en: This is a part of CoderDojo Tao and CoderDojo recommended practice! To find out more about CoderDojo Tao and best practices for CoderDojo please see
nl_NL: Dit is een onderdeel van CoderDojo Tao en CoderDojo best practices! Als je meer wil weten over CoderDojo Tao en CoderDojo best practices, neem dan even een kijkje op

en: This is a part of CoderDojo Tao and CoderDojo recommended practice! To find out more about CoderDojo Tao and best practices for CoderDojo please click icon below
nl_NL: Dit is een onderdeel van CoderDojo Tao en CoderDojo best practices! Als je meer wil weten over CoderDojo Tao en CoderDojo best practices, neem dan even een kijkje op

en: This is not required but will help you significantly with the running of your Dojo and will help in connecting you to the global CoderDojo community!
nl_NL: Dit is niet vereist, maar zal je aanzienlijk helpen met de werking van je Dojo en zal je helpen om contact te leggen met de CoderDojo community!

en: Please read CoderDojo ECHO, our guide to the Ethos, Culture, Happiness and Outcomes of CoderDojo <a href='http://kata.coderdojo.com/wiki/Guiding_Principles_and_Philosophies' target='_blank'>here</a>
nl_NL: Lees CoderDojo ECHO, onze gids ivm Ethos, Culture, Happiness and Outcomes van CoderDojo <a href='http://kata.coderdojo.com/wiki/Guiding_Principles_and_Philosophies' target='_blank'> hier</a>

en: Online Safety: Ensure all mentors have read the Online Safety 101 document. and young people are aware of online safety best practices and we only allow age appropriate content at our Dojo
nl_NL: Online veiligheid: zorg ervoor dat alle mentoren het document Online Veiligheid 101 hebben gelezen. Ook de jongeren moeten zich bewust zijn van de aangewezen praktijken voor online veiligheid. We staan alleen inhoud toe die gepast is volgens de leeftijd toegelaten tijdens de Dojo

en: Please see Online Safety 101 for Mentors <a href='https://docs.google.com/document/d/1DDwpYKBltkJXH15pr_p2Ig0_9l4Uq2TdE7zG_9QsdjI/edit?usp=sharing' target='_blank'>here</a> and Online Safety 101 for Ninjas <a href='https://docs.google.com/document/d/1BIhYjhOiTxeFdbBRVouBZQRWLQD_v-gCkCIYtDcP2CM/edit?usp=sharing' target='_blank'>here</a>
nl_NL: Raadpleeg de Online Veiligheid 101 voor mentoren <a href='https://docs.google.com/document/d/1DDwpYKBltkJXH15pr_p2Ig0_9l4Uq2TdE7zG_9QsdjI/edit?usp=sharing' target='_blank'>hier</a> en Online Veiligheid 101 voor Ninjas <a href='https://docs.google.com/document/d/1BIhYjhOiTxeFdbBRVouBZQRWLQD_v-gCkCIYtDcP2CM/edit?usp=sharing' target='_blank'>hier</a>

en: Data protection is increasingly becoming an important topic, <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Data_Protection_101">here are some simple tips to make sure you stay informed</a>.
nl_NL: Bescherming van gegevens wordt steeds belangrijker, <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Data_Protection_101">hier zijn enkele eenvoudige tips om ervoor te zorgen dat je op de hoogte blijft</a>.

en: You can see more information on Data Protection <a href='https://docs.google.com/document/d/18XQNYEMQrBDJoR0Gt1ryC6CzxDEd_k41p4PEeKYtIxE/edit?usp=sharing' target='_blank'>here</a>
nl_NL: Je kan meer informatie over gegevensbescherming vinden <a href='https://docs.google.com/document/d/18XQNYEMQrBDJoR0Gt1ryC6CzxDEd_k41p4PEeKYtIxE/edit?usp=sharing' target='_blank'>hier</a>

en: You can see more information on our inclusion policy <a href='http://kata.coderdojo.com/wiki/Guiding_Principles_and_Philosophies#Inclusion_Policy' target='_blank'>here</a>
nl_NL: Je kan meer informatie vinden over ons inclusief beleid <a href='http://kata.coderdojo.com/wiki/Guiding_Principles_and_Philosophies#Inclusion_Policy' target='_blank'>hier</a>

en: See more information on the supports available to you <a href='https://coderdojo.com/organise-a-dojo/community-support/' target='_blank'>here</a>
nl_NL: Meer informatie over de beschikbare ondersteuning <a href='https://coderdojo.com/organise-a-dojo/community-support/' target='_blank'>hier</a>

en: Please feel free to add comments or more information here
nl_NL: Hier kan je andere opmerkingen of extra informatie toevoegen

en: Please sign the charter before continuing
nl_NL: Gelieve het charter te tekenen voordat je verdergaat

en: First
nl_NL: Eerste

en: Last
nl_NL: Laatste

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Clear
nl_NL: Maak leeg

en: Done
nl_NL: Klaar

en: Event name is empty
nl_NL: Naam van gebeurtenis is leeg

en: Description is empty
nl_NL: Beschrijving is leeg

en: Recurrence is empty
nl_NL: Herhaling is leeg

en: Capacity is empty
nl_NL: Capaciteit is leeg

en: None of your Dojo's have any Events planned currently
nl_NL: Geen enkele van je Dojo's hebben momenteel geplande evenementen

en: If you wish please provide a link to your LinkedIn page.
nl_NL: Indien gewenst kan je hier een link naar je LinkedIn pagina opgeven.

en: If you wish please provide a link to your Twitter page.
nl_NL: Indien gewenst kan je hier een link naar je Twitter pagina opgeven.

en: Past events cannot be created
nl_NL: Gebeurtenissen in het verleden kunnen niet worden aangemaakt

en: Event Invitation
nl_NL: Event uitnodiging

en: e.g. @CoderDojo
nl_NL: bijvoorbeeld @CoderDojo

en: e.g. https://www.facebook.com/Coderdojo
nl_NL: bijv. https://www.facebook.com/Coderdojo

en: User is already a parent of this Ninja
nl_NL: Gebruiker is al een ouder van deze Ninja

en: You must be a parent to invite a Ninja
nl_NL: Je moet een ouder zijn om een Ninja uit te nodigen

en: Invalid invite request. Ninja email does not exist.
nl_NL: Ongeldig invite-verzoek. Ninja e-mail bestaat niet.

en: Ninja must be an over 13 attendee
nl_NL: Ninja moet ouder zijn dan 13

en: User has already received this badge.
nl_NL: Gebruiker heeft deze badge al ontvangen.

en: Invalid request. No badge received.
nl_NL: Ongeldige aanvraag. Geen badge ontvangen.

en: Parent profile does not exist.
nl_NL: Ouderprofiel bestaat niet.

en: You have a Dojo application awaiting verification. You can create another Dojo after it has been verified.
nl_NL: Je hebt nog een Dojo aanvraag die nog geverifieerd moet worden. Nadat die is geverifieerd, kan je een andere Dojo maken.

en: No Dojos match your search query.
nl_NL: Er komen geen Dojo's overeen met uw zoekopdracht.

en: Please let us know how you heard about CoderDojo
nl_NL: Laat ons alsjeblieft weten waar je voor het eerst iets over CoderDojo gehoord hebt

en: Please specify how you heard about CoderDojo
nl_NL: Geef a. u. b. aan waar je gehoord hebt over CoderDojo

en: No Dojos match your search query.
nl_NL: Er komen geen Dojo's overeen met je zoekopdracht.

en: Private Dojo
nl_NL: Privé Dojo

en: Public Dojo
nl_NL: Publieke Dojo

en: This means this Dojo is only open to specific people (for example, students in a school). Please do not contact this Dojo.
nl_NL: Dit betekent dat deze Dojo alleen toegankelijk is voor bepaalde personen (bijvoorbeeld studenten in een school). Contacteer deze Dojo niet.

en: e.g. docklands.ie@coderdojo.com/docklandsdojo@gmail.com
nl_NL: bijvoorbeeld docklands.ie@coderdojo.com/docklandsdojo@gmail.com

en: e.g. Docklands, Dublin 1 @ CHQ Building
nl_NL: bijv. Docklands, Dublin 1 @ CHQ gebouw

en: e.g. Saturdays, monthly, 9-11am
nl_NL: bijv. op zaterdag, maandelijks, 9-11u

en: Badge Accepted!
nl_NL: Badge geaccepteerd!

en: Dojo Supported By
nl_NL: Dojo ondersteund door

en: Email is required
nl_NL: E-mailadres is vereist

en: Join request not found
nl_NL: Verzoek om aan te sluiten niet gevonden

en: Request to join sent!
nl_NL: Verzoek om toe te treden verzonden!

en: You must have the Dojo Admin permission to accept user join requests.
nl_NL: Je moet Dojo Admin rechten hebben om join verzoeken te accepteren.

en: You must have the parent/guardian user type to accept this invite
nl_NL: Je moet ouder/voogd zijn om deze uitnodiging accepteren

en: Invite token not found
nl_NL: Uitnodigings token niet gevonden

en: Only the invited parent can approve this request.
nl_NL: Alleen de uitgenodigde ouder kan instemmen met dit verzoek.

en: Are you sure you want to delete this Session/room?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze sessie/room wilt verwijderen?

en: Session/room name
nl_NL: Sessie/room naam

en: Sessions/rooms:
nl_NL: Sessies/rooms:

en: e.g. Scratch
nl_NL: bijvoorbeeld Scratch

en: Ticket Type
nl_NL: Tickettype

en: Attendee Type
nl_NL: Type genodigde

en: Quantity
nl_NL: Aantal

en: Please note that the capacity excludes tickets of the type other.
nl_NL: Hou er rekening mee dat het aantal tickets andere tickettypes uitsluit.

en: e.g. Mentor, Laptops
nl_NL: bijvoorbeeld Mentor, Laptops

en: Are you sure you want to delete this ticket type?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit tickettype wilt verwijderen?

en: Session/room capacity
nl_NL: Sessie/room capaciteit

en: Event capacity
nl_NL: Event capaciteit

en: Add session/room
nl_NL: Toevoegen van sessie/room

en: You can only create a max of 20 sessions/rooms
nl_NL: Je kan maximum 20 sessies/rooms toevoegen

en: You can only create a max of 20 ticket types
nl_NL: Je kan maximum 20 tickettypes aanmaken

en: This email is already associated with an account.
nl_NL: Dit e-mailadres is al gekoppeld aan een account.

en: on
nl_NL: op

en: at
nl_NL: op

en: Ticket Name
nl_NL: Ticket naam

en: Ticket Quantity
nl_NL: Aantal tickets

en: Session/room
nl_NL: Sessie/room

en: Book tickets for
nl_NL: Boek tickets voor

en: Additional information about your application:
nl_NL: Meer informatie over je aanvraag:

en: N/A
nl_NL: N.v.t

en: Apply now
nl_NL: Nu toepassen

en: You have already applied for this session
nl_NL: Je bent al geregistreerd voor deze sessie

en: You may book additional attendees however this will exceed your ticket quantity
nl_NL: Je kan extra deelnemers boeken maar dit is meer dan het aantal tickets dat je beschikbaar hebt

en: Myself
nl_NL: Mezelf

en: Apply for
nl_NL: Aanvraag voor

en: Tickets left
nl_NL: Aantal tickets over

en: Export to CSV
nl_NL: Exporteren naar CSV

en: Export Guest List
nl_NL: Exporteer lijst

en: Export Waiting List
nl_NL: Exporteer wachtlijst

en: Export Full List
nl_NL: Exporteer volledige lijst

en: View attendee list
nl_NL: Geef deelnemerslijst weer

en: Start time
nl_NL: Starttijd

en: End time
nl_NL: Eindtijd

en: Charter already signed.
nl_NL: Handvest al ondertekend.

en: Total event capacity
nl_NL: Totale capaciteit van het evenement

en: Add ticket type
nl_NL: Voeg tickettype toe

en: Total attending
nl_NL: Totaal aantal deelnemers

en: Total waitlist
nl_NL: Totale wachtlijst

en: Select ticket type...
nl_NL: Selecteer tickettype...

en: Session capacity
nl_NL: Sessie capaciteit

en: Attendee name
nl_NL: Naam deelnemer

en: Ticket type
nl_NL: Tickettype

en: Application Date
nl_NL: Aanvraag datum

en: Parents/guardians
nl_NL: Ouders/voogden

en: Check in
nl_NL: Inchecken

en: Book
nl_NL: Boeken

en: Booking closed
nl_NL: Reserveringen gesloten

en: Session description
nl_NL: Sessie beschrijving

en: e.g. Beginners to attend only please.
nl_NL: bijvoorbeeld "alleen voor beginners"

en: Your event must contain at least one ticket.
nl_NL: Je evenement moet ten minste één ticket bevatten.

en: Select Youth to create tickets for attendees under 18.
nl_NL: Selecteer Jeugd om tickets aan te maken voor deelnemers jonger dan 18 jaar.

en: Select Parent/Guardian to create tickets for parents/guardians of the attendees.
nl_NL: Selecteer Ouder/Voogd om tickets aan te maken voor ouders/voogden van de aanwezigen.

en: Select Mentor to create tickets for Mentors.
nl_NL: Selecteer Mentor om tickets aan te maken voor mentoren.

en: Select Other to create tickets for unlisted types e.g. laptops.
nl_NL: Kies Ander om tickets aan te maken voor andere types, bijv. laptops.

en: Cancel Session
nl_NL: Sessie annuleren

en: Cancelling a session will notify all of the attendees by email. Are you sure you want to continue?
nl_NL: Na annuleren van een sessie zullen alle aanwezigen via e-mail verwittigd worden. Weet je zeker dat je wilt doorgaan?

en: Your profile image is too large. Please resize to a maximum of 640/640 pixels.
nl_NL: Je profielbeeld is te groot. Gelieve formaat aan te passen aan een maximum van 640/640 pixels.

en: By changing one of the following: Dojo Name, Country, City/Town, your dojo public url will be changed. Do you agree with this?
nl_NL: Door het veranderen van een van de volgende zaken: Dojo naam, land of stad zal je dojo url gewijzigd worden. Ben je hiermee akkoord?

en: Avatar upload: file must be an image.
nl_NL: Avatar upload: bestand moet een afbeelding zijn.

en: Avatar upload: max file size of 5MB exceeded.
nl_NL: Avatar upload: max bestandsgrootte van 5MB is overschreden.

en: %1$s has been cancelled
nl_NL: %1$s is geannuleerd

en: Your ticket request for
nl_NL: Je ticket aanvraag voor

en: Your ticket request for %1$s has been cancelled
nl_NL: Je ticket aanvraag voor %1$s werd geannuleerd

en: has been received
nl_NL: werd ontvangen

en: Your ticket request for %1$s has been received
nl_NL: Je ticket aanvraag voor %1$s werd ontvangen

en: has been approved
nl_NL: werd goedgekeurd

en: Your ticket request for %1$s has been approved
nl_NL: Je ticket aanvraag voor %1$s werd goedgekeurd

en: Your event must contain at least one session.
nl_NL: Je evenement moet ten minste één sessie bevatten.

en: Edit Dojo
nl_NL: Dojo bewerken

en: My Events
nl_NL: Mijn evenementen

en: Review Champion Application
nl_NL: Beoordeling Champion aanvraag

en: Accept Badge
nl_NL: Badge accepteren

en: Approve Ninja
nl_NL: Ninja goedkeuren

en: Reset Password
nl_NL: Paswoord opnieuw instellen

en: Terms & Conditions
nl_NL: Voorwaarden & condities

en: Edit Event
nl_NL: Event wijzigen

en: Turn on ticket approval
nl_NL: Ticket goedkeuring inschakelen

en: Book now
nl_NL: Nu boeken

en: Invite your friends!
nl_NL: Nodig je vrienden uit!

en: Thank You. You will receive an email containing your booking confirmation.
nl_NL: Dank je. Je ontvangt een e-mail met je reserveringsbevestiging.

en: Please explain how your team was background checked
nl_NL: Leg uit hoe de achtergrond van je team werd gecontroleerd

en: Please explain how your Dojo has met health and safety best practices
nl_NL: Leg uit hoe je Dojo heeft voldaan aan de aanbevolen procedures voor gezondheid en veiligheid

en: Please explain the situation with public liability in your Dojo
nl_NL: Gelieve de openbare aansprakelijkheid van je Dojo uit te leggen

en: Please describe how many technical mentors you have and any other relevant information.
nl_NL: Beschrijf hoe veel technische mentoren je hebt en alle andere relevante informatie.

en: Please describe how many non-technical mentors you have and any other relevant information.
nl_NL: Beschrijf hoe veel niet-technische mentoren je hebt en alle andere relevante informatie.

en: Please let us know how many technical mentors you have
nl_NL: Laat ons weten hoeveel technische mentoren je hebt

en: Please let us know how many non-technical mentors you have
nl_NL: Laat ons weten hoeveel niet-technische mentoren je hebt

en: Please describe your venue and any other relevant info - you can even add a link to google maps!
nl_NL: Beschrijf je locatie en alle andere relevante info - je kan zelfs een koppeling toevoegen aan google maps!

en: Please describe your venue
nl_NL: Beschrijf je locatie

en: Please let us know when you plan to start and how regularly you plan to run
nl_NL: Gelieve te laten wanneer je van plan bent om te beginnen en hoe regelmatig

en: Please let us know your launch date and time
nl_NL: Laat je lanceringsdatum en -tijd weten

en: See
nl_NL: Zie

en: to create an event
nl_NL: om een gebeurtenis te maken

en: Select a day...
nl_NL: Selecteer een dag...

en: There are no outstanding applications for this Session
nl_NL: Er zijn geen openstaande aanvragen voor deze sessie

en: Please add the event location manually by clicking on the map.
nl_NL: Voeg de locatie van de activiteit handmatig toe door te klikken op de kaart.

en: User must not be checked in to be deleted
nl_NL: Gebruiker mag niet ingelogd zijn om verwijderd te kunnen worden

en: Cancel Event
nl_NL: Gebeurtenis annuleren

en: Cancelling this session will cancel the event as this is the only session. All of the attendees will be notified by email. Are you sure you want to continue?
nl_NL: Schrappen van deze sessie zal het event annuleren omdat dit de enige sessie is. Alle deelnemers zullen worden verwittigd via e-mail. Weet je zeker dat je wilt doorgaan?

en: Public events are viewable by anyone visiting your Dojo listing. Private events can only be seen by members of your Dojo.
nl_NL: Publieke evenementen kunnen worden bekeken door iedereen die je Dojo-pagina bekijkt. Privé-evenementen kunnen alleen worden gezien door leden van je Dojo.

en: Use Dojos listing address. This will pre-fill the address fields.
nl_NL: Gebruik het adres van de Dojo pagina. Hierdoor worden de adres gegevens automatisch ingevuld.

en: Use Dojo listing address
nl_NL: Gebruike het vermelde Dojo adres

en: Invite Dojo Members
nl_NL: Dojo leden uitnodigen

en: Are you a parent/guardian?
nl_NL: Bent u een ouder/voogd?

en: Please note that to book tickets for your youths you will need to
nl_NL: Voordat u uw tickets boekt voor uw kinderen, gelieve ervoor te zorgen dat

en: add them to your profile first
nl_NL: voeg ze eerst toe aan uw profiel

en: in the ninja section
nl_NL: in de ninja-sectie

en: Invite Dojo Members to this session
nl_NL: Nodig Dojo leden uit voor deze sessie

en: Save Invite List
nl_NL: Bewaar de genodigden lijst

en: You must complete all of the ticket details before inviting Dojo members.
nl_NL: Je moet alle ticketgegevens invullen voordat je Dojo leden uitnodigt.

en: Dojo members successfully added to invite list. They will be notified of the invite when you publish this event.
nl_NL: Dojo leden werden toegevoegd aan de uitnodigingslijst. Zij worden verwittigd van zodra je evenement gepubliceerd wordt.

en: Session Invite
nl_NL: Sessie uitnodiging

en: Session invitation is being validated...
nl_NL: Sessie uitnodiging wordt gevalideerd...

en: Invitation successfully validated. Your ticket has been sent to your email.
nl_NL: Uitnodiging is met succes gevalideerd. Uw ticket is verstuurd naar jouw e-mail.

en: Invalid session invitation.
nl_NL: Ongeldige sessie uitnodiging.

en: Cancelling Ticket
nl_NL: Ticket annuleren

en: Ticket is being cancelled...
nl_NL: Ticket is geannuleerd...

en: Thank you for confirming you will not be in attendance; your application has now been cancelled.
nl_NL: Dank je voor het bevestigen dat je niet aanwezig kan zijn; uw aanvraag werd opgezegd.

en: Invalid application cancellation link.
nl_NL: Ongeldige aanvraag annuleringslink.

en: No invites found
nl_NL: Geen genodigden gevonden

en: How do I choose?
nl_NL: Hoe moet ik kiezen?

en: CoderDojo Champions are those who take the lead in organising a Dojo and ensure each session runs smoothly. Champions can be one person or it can be a few people who Co-Champion a Dojo to share the work. Champions should join their Dojo on Zen to set up events, award badges and to contribute to the CoderDojo Forums.
nl_NL: CoderDojo Champions zijn de mensen welke de leiding hebben in het organiseren van de Dojo en zorgen er voor dat alles goed verloopt. Er kan één persoon champion zijn maar er kunnen ook meerdere Co-Champion's zijn om zo het werk te verdelen. Champions moeten een Zen account aanmaken om vervolgens evenementen te kunnen aanmaken, badges te kunnen toekennen en om deel te kunnen nemen aan de CoderDojo Forums.

en: Volunteers are the driving force behind Dojos around the world. Volunteers do everything from setting up the space, to mentoring during the Dojo, and to ensuring there is cool content for the Ninjas to do at each Dojo! Volunteers should join their Dojo on Zen to get updates on cool content, contribute to the CoderDojo Forums and to help administer the Dojo by awarding badges and setting up events!
nl_NL: Vrijwilligers zijn de drijvende kracht achter Dojo's over de hele wereld. Vrijwilligers doen van alles, van de ruimte klaarmaken, tot het mentoren tijdens de Dojo en ze zorgen voor leuke content tijdens de Dojo's! Vrijwilligers moeten zich aanmelden bij Zen om zo updates te ontvangen over nieuw materiaal, om onderdeel te kunnen uitmaken van de Forums en om het helpen met de administratie en toekenning van badges en evenementen!

en: Attendees at CoderDojo are young people under 18 who attend and make CoderDojo cool. Often known as Ninjas, CoderDojo attendees come to the Dojo to have fun and bring their awesome ideas to life.
nl_NL: Deelnemers van CoderDojo zijn jonge mensen onder de 17 jaar die CoderDojo cool maken. Vaak bekend als ninja's, Coderdojo deelnemers komen naar een Dojo om plezier te hebben en om hun geweldige ideeën tot leven te brengen.

en: Parents/Guardians are super important in the CoderDojo journey as they encourage and inspire CoderDojo Ninjas on a daily basis. Parents should register and join a Dojo so the young people attached to their account can sign up to events and earn badges from their Champions and Mentors.
nl_NL: Ouders of Voogd zijn super belangrijk in de CoderDojo reis, zij moedigen kinderen aan en inspireren hun op dagelijkse basis. Ouders/Voogd moeten zichzelf registreren en hun account koppelen aan een Dojo zodat jonge deelnemers gekoppeld aan hun account zich kunnen aanmelden voor een evenement en badges toegekend kunnen krijgen door de Champion en Mentoren.

en: You will be joined to a Dojo as an adult, along with any young people added to your profile. We would like to know if you have any volunteering role in the Dojo too.
nl_NL: Je zult worden toegevoegd aan een Dojo als een volwassene, samen met alle jonge kinderen welke zijn gekoppeld aan jouw profiel. We zouden ook graag willen weten of je een rol als vrijwilliger hebt bij een Dojo.

en: If you join the Dojo you will receive event updates from the Dojo and some newsletters from CoderDojo HQ! If you aren't a Dojo attendee and want to join as a volunteer or Champion please get in touch with the Dojo directly.
nl_NL: Als je deelneemt aan een Dojo zal je updates ontvangen van de Dojo en enkele nieuwsbrieven van CoderDojo international! Als je geen Dojo deelnemer bent en je wilt als vrijwilliger of als Champion aan de slag, neem dan aub contact op met de Dojo.

en: Youths can be mentors too! If one of your Ninjas is regularly helping out others in your Dojo, give them recognition by giving them the Youth Volunteer title.
nl_NL: Jongeren kunnen ook mentor zijn! Als er Ninja's zijn die met regelmaat anderen helpen tijdens de Dojo, geef ze dan erkenning door hun de titel Jeugd Vrijwilliger te geven.

en: These young people are trailblazers who set an example and inspire other young people by organising and leading their local club. Young people should participate in the Dojo they Champion, meaning that Youth Champions improve their coding skills too!
nl_NL: Deze jongeren hebben een voorbeeldfunctie om andere jongeren te inspireren door het organiseren en leiden van hun lokale club. Jongeren zouden ook moeten deelnemen als coach in hun Dojo, waardoor ze hun programmeer en organisatie vaardigheden verbeteren!

en: Enabling this will require you or another admin with Ticketing Admin permissions to approve applications to attend this event.
nl_NL: Door dit te selecteren, moet jij of een andere admin met Ticketing Admin machtiging, aanvragen voor dit evenement goedkeuren.

en: Place name must be less than 40 characters.
nl_NL: Plaatsnaam moet minder dan 40 tekens zijn.

en: Zen is an open source platform, you can
nl_NL: Zen is een open source platform, je kan

en: contribute code
nl_NL: code bijdragen

en: and
nl_NL: en

en: suggest features
nl_NL: features voorstellen

en: to help make it better.
nl_NL: om het beter te maken.

en: You can correct any mistakes in the text on the websites using <a href="https://crowdin.com/project/zen-community-platform" target="_blank">crowdin</a> and make this website better.
nl_NL: Je kan eventuele fouten in de tekst op de websites corrigeren met behulp van <a href="https://crowdin.com/project/zen-community-platform" target="_blank">crowdin</a> en deze website beter maken.

en: Alternatively, click here to search for Dojos!
nl_NL: Als alternatief, klik hier om Dojos te zoeken!

en: You may be waiting to be approved for a Dojo. Once approved, the Dojo will show here.
nl_NL: Even geduld tot je wordt goedgekeurd voor een Dojo. Zodra goedgekeurd, zal de Dojo hier getoond worden.

en: Or, click here to start a dojo.
nl_NL: Of klik hier om een Dojo te starten.

en: Error loading parents
nl_NL: Fout tijdens laden van ouders

en: You are viewing a past event which is not possible to edit.
nl_NL: Je bekijkt een gebeurtenis uit het verleden die niet bewerkt kan worden.

en: Registering for an event?
nl_NL: Registreren voor een evenement?

en: If you need to book in to a Dojo event, you need to fill out your profile first.
nl_NL: Als je je wilt registreren voor een Dojo event, moet je eerst je profiel invullen.

en: Then you will need to <a href="#ninjas">add ninjas</a> to your profile.
nl_NL: Vervolgens moet je <a href="#ninjas">ninjas toevoegen</a> aan je profiel.

en: Following this you may <a href="/">find your local Dojo</a> and book an event via the Dojo listing
nl_NL: Nadien kan je <a href="/">je lokale Dojo vinden</a> en registreren voor een sessie via de Dojo pagina

en: Not all information entered on your profile is viewable. You can choose to hide certain information by ticking the hide buttons at the bottom of the page.
nl_NL: Niet alle gegevens op je profiel zijn zichtbaar. Je kan bepaalde informatie verbergen door te klikken op de knoppen "verbergen" aan de onderkant van de pagina.

en: Only your username and profile picture are publicly viewable. Other fields are for administration purposes only.
nl_NL: Alleen je gebruikersnaam en profiel foto zijn openbaar zichtbaar. Andere velden worden alleen gebruikt voor administratie.

en: Click to view your public profile
nl_NL: Klik om je publieke profiel te bekijken

en: Public profile
nl_NL: Publieke profiel

en: Registering an account does not guarantee you entry to a Dojo event. To gain entry to an event you must fill out your profile and book via the Dojo listing page. You will need your email confirmation to attend or direct permission from the Dojo administrators.
nl_NL: Door het aanmaken van een account heb je nog geen ticket voor een sessie! Om tickets te boeken, moet je profiel volledig ingevuld zijn en kan je dan tickets boeken via de Dojo pagina. Met een bevestigingsmail of direct toestemming van de Dojo-organisator, kan je dan deelnemen aan een sessie.

en: If you'd like to award a badge, please visit the manage users section below:
nl_NL: Als je een badge wil toekennen, bezoek dan de sectie hieronder om gebruikers te beheren:

en: Your local Dojo administrator can award you badges.
nl_NL: Je lokale Dojo-beheerder kan je badges toekennen.

en: Privacy Statement
nl_NL: Privacyverklaring

en: Introduction
nl_NL: Introductie

en: coderdojo.com and its sub-sites
nl_NL: coderdojo.com en de subsites

en: (the "Website", "Zen", "Kata") are operated by CoderDojo Foundation. We have created this Privacy Statement in order to demonstrate our firm commitment to privacy. This Privacy Statement sets out the basis on which any personal data we collect from you or that you provide to us, will be processed by us.  In order to fully understand your rights, we encourage you to read this Privacy Statement and to consult our Terms and Conditions of Use.
nl_NL: (de "Website", "Zen", "Kata") worden beheerd door de CoderDojo Foundation. Wij hebben deze privacyverklaring gemaakt om onze strenge betrokkenheid tot privacy te demonstreren. Deze privacyverklaring beschrijft de basis waarop ieder persoonlijk gegeven dat wij van jou verzamelen of de persoonlijke gegevens die je aan ons verstrekt, door ons worden verwerkt. Om jouw rechten volledig te kunnen begrijpen, raden wij je aan om deze privacyverklaring te lezen en onze Voorwaarden en Gebruikersvoorwaarden te raadplegen.

en: For the purpose of the Data Protection Acts 1988 and 2003, the data controller is contactable at info@coderdojo.com.
nl_NL: Met het oog op de Data Protection Acts 1988 en 2003, is de verantwoordelijke te bereiken op info@coderdojo.com.

en: Acceptance of this Privacy Statement
nl_NL: Aanvaarding van dit Privacy Statement

en: By using this Website you signify acceptance of this Privacy Statement.  If you do not agree with or you are not comfortable with any aspect of this Privacy Statement, your only remedy is to discontinue use of the Website.  We reserve the right to modify this Privacy Statement at any time.  Your continued use of any portion of the Website following notification or posting of such changes will constitute your acceptance of those changes.
nl_NL: Door onze Website te gebruiken geef je kennis van het accepteren van deze privacyverklaring. Als je het niet eens bent met, of wanneer je je niet vertrouwd voelt met enig aspect van deze privacyverklaring, is jouw enige oplossing het gebruik van deze Website te staken. Wij behouden het recht om deze privacyverklaring te wijzigen op elk gewenst moment. Jouw voortgezet gebruik van enig deel van deze Website na een melding of plaatsing van dergelijke wijzigingen, vormt je goedkeuring van deze wijzigingen.

en: Information we collect
nl_NL: Informatie die we verzamelen

en: In operating our website we may collect and process the following data about you:
nl_NL: Door het gebruik van onze website kunnen wij de volgende gegevens over je verzamelen en verwerken:

en: Details of your visits to our website and the resources that you access, including, but not limited to, traffic data, location data, weblogs and other communication data.
nl_NL: Details van je bezoeken aan onze website en de bronnen die je raadpleegt, inclusief, maar niet beperkt tot, traffic data, locatie-gegevens, weblogs en andere communicatiegegevens.

en: Information that you provide to us when using this Website.  This includes information provided at the time of registering to use this Website, if applicable. We may also ask you for information when you report a problem with the Website.
nl_NL: Informatie die je aan ons verstrekt bij het gebruik van deze Website. Dit is inclusief informatie die je aan ons hebt verstrekt op het moment van registratie voor deze Website, indien van toepassing. Wij mogen je ook om informatie vragen wanneer je een probleem met de Website meldt.

en: If you contact us for any reason, we may keep a record of that correspondence.
nl_NL: Indien je contact met ons opneemt om welke reden dan ook, kunnen wij een verslag van deze correspondentie bijhouden.

en: We may also ask you to complete surveys that we use for research purposes, although you do not have to respond to them.
nl_NL: Wij kunnen je ook vragen om enquêtes in te vullen die we voor onderzoeksdoeleinden gebruiken, hoewel je daar niet op hoeft te reageren.

en: Storing your personal data
nl_NL: Opslaan van je persoonlijke gegevens

en: The data that we collect from you may be transferred to, and stored at, a destination outside the European Economic Area ("EEA"). It may also be processed by staff of CoderDojo Foundation operating from outside the EEA. Such staff may be engaged in the provision of support services. By submitting your personal data, you agree to this transfer, storing or processing.  We will take all steps reasonably necessary to ensure that your data is treated securely and in accordance with this Privacy Statement.
nl_NL: De gegevens die wij van je verzamelen kunnen overgebracht worden, en worden opgeslagen, op een locatie buiten de Europese Economische Area ("EEA"). Het kan ook verwerkt worden door personeel van de CoderDojo Foundation dat buiten de EEA operationeel is. Dit personeel kan betrokken zijn bij het verlenen van ondersteunende diensten. Door het indienen van jouw persoonlijke gegevens, ga je akkoord met deze overdracht, opslag of verwerking. Wij nemen alle redelijke acties die nodig zijn om ervoor te zorgen dat jouw gegevens veilig en in overeenstemming met deze privacyverklaring worden behandeld.

en: All information you provide to us is stored on our secure servers and user information is encrypted with SSL technology. Any payments made through our website utilise Stripe. You can see Stripe Privacy Policy
nl_NL: Alle informatie die u aan ons verstrekt wordt opgeslagen op onze beveiligde servers en gebruikersinformatie is versleuteld met SSL-technologie. Alle betalingen die via onze website plaatsvinden maken gebruik van Stripe. U kunt de Stripe privacyverklaring raadplegen

en:  and more about their security
nl_NL:  en meer over hun veiligheid

en: Where we have given you (or where you have chosen) a password which enables you to access certain parts of our Website, you are responsible for keeping this password confidential.  We ask you not to share a password with anyone.
nl_NL: Waar wij je een wachtwoord hebben verstrekt (of wanneer je die zelf hebt gekozen) om toegang te krijgen tot bepaalde delen van onze Website, ben je verantwoordelijk om dit wachtwoord vertrouwelijk te houden. Wij vragen je om een wachtwoord niet met anderen te delen.

en: Use of your information
nl_NL: Gebruik van je gegevens

en: The information that we collect and store relating to you is primarily used to enable us to provide our services to you. In addition, we may use the information for the following purposes:
nl_NL: De informatie die wij verzamelen en opslaan met betrekking tot jou, wordt voornamelijk gebruikt om onze services te kunnen aanbieden. Daarenboven kunnen we deze informatie gebruiken voor de volgende doeleinden:

en: To ensure that content from our Website is presented in the most effective manner for you and your computer.
nl_NL: Om ervoor te zorgen dat de inhoud van onze Website wordt gepresenteerd in de meest effectieve manier voor jou en jouw computer.

en: To provide you with information requested from us, relating to our services.
nl_NL: Om je informatie te geven die je opvraagt over onze services.

en: To allow you to participate in interactive features of our Website.
nl_NL: Zodat je kan deelnemen aan interactieve functies van onze Website.

en: To notify you about changes to our Website and/or services.
nl_NL: Om je te informeren over wijzigingen in onze Website en/of diensten.

en: We do not, without your consent, disclose information about identifiable individuals to third parties, but we may send anonymised statistical data to them for research and survey purposes.
nl_NL: We zullen nooit, zonder je toestemming, informatie onthullen over identificeerbare individuen aan derden, maar we kunnen geanonimiseerde statistische gegevens doorgeven voor onderzoek en statistieken.

en: Disclosure of your information
nl_NL: Bekendmaking van je informatie

en: Your personal data will not be processed for marketing purposes or publication on our Website.  We will not disclose your personal data to third parties unless you have consented to this disclosure. These third parties will not be able to contact you unless you have given your consent. We will however disclose your personal data if we believe in good faith that we are required to disclose it in order to comply with any applicable law, a summons, a search warrant, a court or regulatory order, or other valid legal process.
nl_NL: Jouw persoonlijke gegevens worden niet verwerkt voor marketing doeleinden of voor publicatie op onze Website. We zullen jouw persoonlijke gegevens niet delen met derde partijen tenzij je hiermee hebt ingestemd. Deze derde partijen zullen niet in staat zijn contact met je op te nemen tenzij je daarvoor toestemming hebt gegeven. We zullen echter wel jouw persoonlijke data onthullen indien wij ter goede trouw geloven dat wij verplicht zijn deze gegevens te onthullen om te voldoen aan enige toepasselijke wetgeving, een dagvaarding, een huiszoekingsbevel, een rechtbank of regelgevend bevel of een ander geldig wettelijk proces.

en: We may provide non-personal data to third parties, where such information is combined with similar information of other users of our Website. For example, we might inform third parties regarding the number of unique users who visit our Website, the demographic breakdown of our community users of our Website, or the activities that visitors to our Website engage in while on our Website. The third parties to whom we may provide this information may include our Website design, development and hosting contractors.  However, we do not sell or exchange or provide such data to third parties for their own use.  We will inform you if we intend to use your data for such purposes or if we intend to disclose your information to any third party for such purposes.  You can exercise your right to prevent such processing by checking certain boxes on the forms we use to collect your data.  You can also exercise the right at any time by contacting us using the contact details below.
nl_NL: Wij mogen niet-persoonlijke gegevens verstrekken aan derde partijen, waar dergelijke informatie wordt gecombineerd met gelijksoortige informatie van andere gebruikers van onze Website. Bijvoorbeeld, wij kunnen derde partijen informeren over het unieke aantal bezoekers van onze Website, of over de demografische gegevens van onze community gebruikers van onze Website, of de activiteiten die gebruikers van onze Website verrichten op onze Website. De derde partijen aan wie we deze informatie kunnen verstrekken bevatten onze Website design, development en hosting aannemers. Echter, wij zullen dergelijke gegevens niet verkopen of ruilen met derde partijen voor hun eigen gebruik. Wij zullen u informeren wanneer we uw data voor dergelijke doeleinden gebruiken of indien we uw gegevens onthullen aan een derde partij voor deze doeleinden. U kunt uw recht uitoefenen om zulke verwerking tegen te gaan door bepaalde vakken aan te vinken op de formulieren die wij gebruiken om uw data te verzamelen. U kunt ook uw recht uitoefenen op ieder ander gewenst tijdstip door contact met ons op te nemen via de onderstaande contactgegevens.

en: In the event that we sell or buy any business or assets, in which case we may disclose your personal data to the prospective seller or buyer of such business or assets.  If we or substantially all of our assets are acquired by a third party, in which case personal data held by us about or customers will be one of the transferred assets.
nl_NL: In geval van het verkopen of kopen van een bedrijf of activa, in welk geval wij uw persoonlijke gegevens kunnen onthullen aan de potentiële verkoper of koper van dit bedrijf of activa. Indien wij of een aanzienlijk deel van al onze activa worden overgenomen door een derde partij, in welk geval de persoonlijke gegevens die bij ons bekend is over klanten deel uitmaakt van de overgedragen activa.

en: The use of this Website by minors under the age of 16 is subject to the consent of their parent or guardian.  We advise parents or guardians who permit their children to use the Internet that it is important that they communicate with their children about their safety online.
nl_NL: Het gebruik van deze Website door minderjarigen onder de leeftijd van 16 jaar valt onder de toestemming van hun ouder of voogd. Wij adviseren ouders of verzorgers die hun kinderen toestaan om het internet te gebruiken, dat het belangrijk is dat zij communiceren over de online veiligheid van hun kinderen.

en: Security
nl_NL: Veiligheid

en: We are committed to ensuring that your information is secure.  As no data transmission over the Internet can be guaranteed as 100% secure, we cannot ensure or warrant the security of any information that you transmit to us and you transfer the data at your own risk.  We endeavour to use the appropriate technical and organizational measures in order to secure the confidentiality of your personal data, to prevent unauthorised or unlawful processing of such personal data, and to protect against accidental or unlawful destruction, accidental loss, alteration or unauthorised disclosure or access and to otherwise protect the security of such personal data.
nl_NL: Wij zijn toegewijd aan de veilige afhandeling van uw informatie. Omdat data overdracht  over het Internet nooit gegarandeerd 100% veilig is, kunnen we niet de veiligheid garanderen of waarborgen van de informatie die je overdraagt aan ons en je draagt deze informatie over op eigen risico. We streven ernaar om de juiste technische en organisatorische maatregelen te nemen om de vertrouwelijkheid van jouw persoonlijke gegevens te waarborgen, om ongeoorloofde of onwettige verwerking van dergelijke persoonlijke gegevens tegen te gaan, en om je te beschermen tegen het onopzettelijk of onrechtmatig vernietigen, accidenteel verlies, wijziging of niet-toegelaten verspreiding of toegang en om de veiligheid van dergelijke persoonlijke data te waarborgen.

en: This Website uses cookie technology. A cookie is a small file which asks permission to be placed on your computer’s hard drive.  Once you agree, the file is added and the cookie helps analyse web traffic or lets you know when you visit a particular site.  Cookies allow web applications to respond to you as an individual.  The web application can tailor its operations to your needs, likes and dislikes by gathering and remembering information about your preferences.
nl_NL: Deze Website gebruik cookie technologie. Een cookie is een klein bestand dat toestemming vraagt om geplaatst te worden op de harde schijf van je computer. Wanneer je hiermee instemt, wordt het bestand toegevoegd en de cookie helpt web traffic te analyseren of laat weten wanneer je een bepaalde website bezoekt. Cookies stellen web-applicaties in staat om op jou reageren als een individu. De web applicatie kan activiteiten afstellen op jouw behoeften en voorkeuren door hier informatie over te vergaren en onthouden.

en: We use traffic log cookies to identify which pages are being used. This helps us analyse data about web page traffic and improve our Website in order to tailor it to customer needs. We only use this information for statistical analysis purposes and then the data is removed from the system. Overall cookies help us provide you with a better Website, by enabling us to monitor which pages you find useful and which you do not. A cookie in no way gives us access to your computer or any information about you, other than the data you choose to share with us. You can choose to accept or decline cookies. Most web browsers automatically accept cookies, but you can modify your browser setting to decline cookies if you prefer. This may prevent you from taking full advantage of the Website.
nl_NL: Wij gebruiken traffic log cookies om te identificeren welke pagina's worden gebruikt. Dit helpt ons om gegevens te analyseren over web traffic om onze Website te verbeteren en af te stemmen op de behoeften van onze gebruikers. Wij gebruiken deze informatie alleen voor statistische analyses en daarna zijn de gegevens verwijderd van het systeem. Cookies helpen ons om jou een betere Website te bieden, door ons in staat te stellen te achterhalen welke pagina's je bruikbaar vindt en welke niet. Een cookie geeft ons op geen enkele manier toegang tot jouw computer of informatie over je, behalve de gegevens waarvan je hebt gekozen om met ons te delen. Je kunt ervoor kiezen om cookies te accepteren of af te wijzen. Meeste webbrowsers accepteren cookies automatisch, maar je kunt je browservoorkeuren wijzigen om cookies af te wijzen, indien je dat liever hebt. Dit kan er echter voor zorgen dat je niet alle mogelijkheden van onze website benut.

en: If you click on a link to a third party website, such third party may also transmit cookies to you. This Privacy Policy does not cover the use of cookies by any third parties.
nl_NL: Wanneer je op een link klikt die leidt naar de website van een derde partij, kan deze derde partij ook cookies naar jou verzenden. Deze privacyverklaring dekt niet het gebruik van cookies van derde partijen.

en: List of cookies used by this website:
nl_NL: Lijst van cookies die worden gebruikt door deze website:

en: Cookie Name
nl_NL: Cookie naam

en: Typical Value
nl_NL: Normale waarde

en: Purpose
nl_NL: Doel

en: Expires
nl_NL: Vervalt

en: Randomly generated alphanumeric string
nl_NL: Willekeurig gegenereerde alfanumerieke tekenreeks

en: Used to identify user session
nl_NL: Gebruikt om de gebruikerssessie te identificeren

en: 2 days after creation
nl_NL: 2 dagen na aanmaak

en: confirmed
nl_NL: bevestigd

en: Whether the user has seen the sitewide notice regarding the use of cookies
nl_NL: Indien de gebruiker de algemene website-melding heeft gezien over het gebruik van cookies

en: 1 year from being set
nl_NL: 1 jaar na het instellen

en: Whether the user can see the O13 forums
nl_NL: Indien de gebruiker de O13 forums kan zien

en: On session expiry
nl_NL: Bij het verstrijken van de sessie

en: Whether the user has completed required fields of their profile
nl_NL: Indien de gebruiker de verplichte velden van zijn/haar profiel heeft ingevuld

en: The locale of the users browser, to display the relevant language to them
nl_NL: De taalinstelling van de browser van de gebruiker, om de desbetreffende taal weer te geven

en: Links to other websites
nl_NL: Links naar andere websites

en: Our Website may, from time to time, contain links to third party websites.  If you follow a link to any of these websites, please note that these websites have their own privacy policies and that we do not accept any responsibility or liability for these policies.  Please check these policies before you submit any personal data to these websites.
nl_NL: Onze Website kan, van tijd tot tijd, links bevatten naar websites van derden. Indien je een link volgt naar deze websites, hou je er rekening mee dat deze websites hun eigen privacyverklaring hebben en dat wij geen verantwoordelijkheid of aansprakelijkheid voor dit beleid aanvaarden. Controleer deze voorwaarden alstublieft zelf voordat je persoonlijke gegevens naar deze websites verstuurt.

en: Access to information
nl_NL: Toegang tot informatie

en: You have the right to request a copy of the information held by us about you.  We may charge a fee for this which will not exceed €6.35.  You also have the right to access your data, have changed any inaccuracies in the details we hold about you, the right to object to the use of your data and the right to block any specific uses of your data by contacting us using the contact details below.
nl_NL: Je hebt het recht om een kopie te vragen van de informatie die over je bijgehouden wordt door ons.  We kunnen een vergoeding vragen hiervoor die niet meer zal bedragen dan €6.35. Je hebt ook het recht op toegang tot jouw gegevens, eventuele onjuistheden in de gegevens die wij over je bezitten te laten corrigeren, het recht bezwaar te maken tegen het gebruik van jouw gegevens en het recht op het blokkeren van specifieke toepassingen van jouw gegevens door contact met ons via de onderstaande gegevens.

en: Changes to our Privacy Statement
nl_NL: Wijzigingen in onze privacyverklaring

en: Any changes to this Privacy Statement will be posted on the Website so you are always aware of what information we collect, how we use it, and under what circumstances, if any, we disclose it. If at any time we decide to use personal data in a manner significantly different from that stated in this Privacy Statement, or otherwise disclosed to you at the time it was collected, we will notify you by email, and you will have a choice as to whether or not we use your information in the new manner.
nl_NL: Iedere wijziging in deze privacyverklaring wordt geplaatst op onze Website zodat je altijd op de hoogte bent van welke informatie wij verzamelen, hoe we die gegevens gebruiken, onder welke voorwaarden, en indien van toepassing, of we deze informatie verspreiden. Indien wij op enig moment besluiten jouw persoonlijke gegevens op een aanzienlijk andere manier te gebruiken dan vermeld in de privacyverklaring, of op enige andere manier aan jou bekend gemaakt op het tijdstip dat deze informatie was vergaard, zullen we je op de hoogte stellen via e-mail, en je zal de keuze hebben of we wel of niet uw informatie mogen gebruiken op deze nieuwe manier.

en: We welcome any queries, comments or requests you may have regarding this Privacy Statement.  Please contact us in writing at Dogpatch Labs, The CHQ Building, Custom House Quay, Dublin 1, IRELAND or by e-mail at info@coderdojo.com.
nl_NL: Wij verwelkomen alle vragen of opmerkingen die je over deze privacyverklaring hebt. Neem schriftelijk contact met ons via Dogpatch Labs, The CHQ Building, Custom House Quay, Dublin 1, Ierland of per e-mail via info@coderdojo.com.

en: Find nearby Dojos
nl_NL: Vind Dojo's bij jou in de buurt

en: Notify all Members
nl_NL: Stuur bericht naar alle leden

en: Notify Dojo members about Event opening
nl_NL: Stuur bericht naar de Dojo leden over dit event

en: Please select about which event you want to notify Dojo members:
nl_NL: Selecteer welk event je naar de Dojo leden wilt sturen:

en: Send notifications
nl_NL: Verstuur melding

en: You must choose an event
nl_NL: Je moet een event kiezen

en: Tickets Now Available for %1$s
nl_NL: Tickets nu beschikbaar voor %1$s

en: Terms and Conditions here
nl_NL: Bepalingen en voorwaarden hier

en: An error has occurred while saving youth profile
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan van jeugd profiel

en: Profile(s) have been saved successfully
nl_NL: Profiel(en) met succes bewaard

en: Your details
nl_NL: Jouw details

en: About you
nl_NL: Over jou

en: Got a child? Add them below
nl_NL: Heb je een kind? Voeg ze hieronder toe

en: Add child
nl_NL: Kind toevoegen

en: Remove child
nl_NL: Kind informatie verwijderen

en: Are you sure you want to remove this child?
nl_NL: Weet je zeker dat je de informatie van dit kind wilt verwijderen?

en: You can view the
nl_NL: Je kan kijken naar

en:  and see what we are working on, as well as the latest features for Zen.
nl_NL:  en zie waar we aan werken, evenals de recentste nieuwe functies van Zen.

en: Access our e-learning module
nl_NL: Open onze e-learning module

en: By using this functionality, you allow us to share basic information with this provider (email, name, user type)
nl_NL: Door het gebruiken van deze functionaliteit, stem je er mee in dat we basis informatie met deze provider delen, zoals (e-mail, naam, gebruikerstype)

en: By clicking this button, you allow us to share basic information with this provider (email, name, user type)
nl_NL: Door het klikken op deze knop, stem je er mee in dat we basis informatie met deze provider delen, zoals (e-mail, naam, gebruikerstype)

en: Only modules for mentors and champions are available at the moment, come back later on to discover more!
nl_NL: Alleen modules voor Mentoren en Champions zijn op dit moment beschikbaar, kom later terug voor meer!

en: Do you agree?
nl_NL: Ga je akkoord?

en: A new Dojo has been created
nl_NL: Een nieuwe Dojo is aangemaakt

en: You have been invited to a Dojo session
nl_NL: Je bent uitgenodigd voor een Dojo sessie

en: Change Role
nl_NL: Rol wijzigen

en: Calling all Dojos; Answer one question, make an impact!
nl_NL: Aanroep aan alle Dojos; beantwoord één vraag en maak het verschil!

en: I have read and accept the <a ui-sref="terms-and-conditions" target="_blank"><b>Terms and Conditions here</b></a>
nl_NL: Ik heb de <a ui-sref="terms-and-conditions" target="_blank"><b>Terms and Conditions hier</b></a> gelezen en aanvaard

en: Donate
nl_NL: Doneren

en: Maintained by
nl_NL: Onderhouden door

en: Attend a Dojo
nl_NL: Een Dojo bijwonen

en: Volunteer
nl_NL: Vrijwilliger

en: News
nl_NL: Nieuws

en: Help us translate
nl_NL: Help ons vertalen

en: Search...
nl_NL: Zoeken...

en: Contribute
nl_NL: Bijdragen

en: UserType not allowed
nl_NL: UserType niet toegestaan

en: An invitation has been sent by email
nl_NL: Een uitnodiging is verzonden per e-mail

en: My Children
nl_NL: Mijn kinderen

en: My children
nl_NL: Mijn kinderen

en: View my children
nl_NL: Mijn kinderen bekijken

en: Recent Badges
nl_NL: Recente Badges

en: View all
nl_NL: Toon alles

en: Add to a Dojo
nl_NL: Toevoegen aan een Dojo

en: {{ name }} doesn't have any badges yet. Talk to the organisers of your Dojo to learn how {{ name }} can be rewarded through badges.
nl_NL: {{ name }} heeft nog geen badges. Praat met de organisatoren van de Dojo om te leren hoe {{ name }} kan worden beloond door middel van badges.

en: {{ name }} isn't a member of a Dojo. Add them to a Dojo you're a member of, or <a href="{{ findADojoUrl }}">find a new Dojo</a> for them to join.
nl_NL: {{ name }} is geen lid van een Dojo. Voeg hem of haar toe aan een Dojo waar jij lid van bent, of <a href="{{ findADojoUrl }}"> vindt een nieuwe Dojo</a> voor hen om aan mee te doen.

en: You aren't a member of a Dojo yet. Find and join a Dojo and your children will be automatically be added along with you.
nl_NL: Je bent nog geen lid van een Dojo. Zoek en neem deel aan een Dojo en je kinderen worden automatisch toegevoegd, aan dezelfde Dojo.

en: Member of
nl_NL: Lid van

en: Click a Dojo to remove {{ name }} from the Dojo. You and any other child will still remain a member of this Dojo.
nl_NL: Klik op een Dojo om {{ name }} te verwijderen van deze Dojo. Jij en ieder ander kind blijven nog steeds lid van deze Dojo.

en: Available Dojos
nl_NL: Beschikbare Dojos

en: Click one of your Dojos to add {{ name }} as a member, or <a href="{{ findADojoUrl }}">find a new Dojo</a> for them to join.
nl_NL: Klik op een van je Dojo's om {{ name }} toe te voegen als lid, of vindt een <a href="{{ findADojoUrl }}">nieuwe Dojo</a> voor hen om aan deel te nemen.

en: We could not determine a location from this address. Your previous location marker has been retained.
nl_NL: We konden geen locatie bepalen voor dit adres. Je vorige locatie marker is aangehouden.

en: Day selected doesn't exist in date range, please check your date range.
nl_NL: Geselecteerde dag bestaat niet binnen deze data, controleer uw datum selectie.

en: %1s at %2s on %3s
nl_NL: %1s op %2s op %3s

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: First name is required
nl_NL: Voornaam is vereist

en: Surname is required
nl_NL: Achternaam is vereist

en: Alias is required
nl_NL: Alias is vereist

en: This unique alias is shown instead of your child's name to protect their privacy on features such as the Ninja Forum.
nl_NL: Deze unieke alias wordt weergegeven in plaats van de naam van je kind ter bescherming van hun privacy op functies zoals het Ninja-Forum.

en: Date of birth is required
nl_NL: Geboortedatum is vereist

en: We need your child's date of birth to comply with child protection laws in some countries.
nl_NL: We hebben de geboortedatum van je kind nodig om te voldoen aan de kinderbeschermingswetten in sommige landen.

en: As your child is over 13 years of age, they can have their own CoderDojo account.
nl_NL: Omdat je kind ouder is dan 13 jaar, kunnen ze hun eigen CoderDojo-account hebben.

en: This is optional, but will allow your child to log in by themselves to access features such as badging, booking and the youth forums by themselves. Enter your child's email address, and give them a password if you wish to do this.
nl_NL: Dit is optioneel, maar zal toestaan dat je kind zelf kan inloggen voor functies zoals badging, tickets booken en de jeugd forums. Voer het e-mailadres van je kind in, en geef een wachtwoord als je dit zelf wenst te doen.

en: You must provide an email address when providing a password.
nl_NL: Bij het opgeven van een wachtwoord is een e-mailadres nodig.

en: Type the content of your email here
nl_NL: Typ hier de inhoud van je e-mail

en: Email sent!
nl_NL: E-mail verzonden!

en: An error has occurred while sending the email
nl_NL: Een fout is opgetreden bij het versturen van de e-mail

en: Send Email
nl_NL: E-mail verzenden

en: From
nl_NL: Van

en: To
nl_NL: Aan

en: Included Parents
nl_NL: Inclusief Ouders

en: Email subject
nl_NL: E-mail onderwerp

en: Email subject is required
nl_NL: E-mail onderwerp is vereist

en: Email content is required
nl_NL: E-mail inhoud is vereist

en: You have a new message from %1s Dojo:
nl_NL: Je hebt een nieuw bericht van %1s Dojo:

en: Your child %1s has a new message from %2s Dojo: | Your children %1s have a new message from %2s Dojo:
nl_NL[0]: Je kind %1s heeft een nieuw bericht van %2s Dojo:
nl_NL[1]: Je kinderen %1s hebben een nieuw bericht van %2s Dojo:

en: {{ numAttendees }} Attendees
nl_NL: {{ numAttendees }} Deelnemers

en: {{ numMentors }} Mentors
nl_NL: {{ numMentors }} Mentoren

en: Help Center
nl_NL: Hulpcentrum

en: All your events will be visible on your Dojo page
nl_NL: Al uw evenementen zullen zichtbaar zijn op de web pagina van uw Dojo

en: Connect
nl_NL: Verbinding maken

en: Reconnect
nl_NL: Opnieuw verbinding maken

en: Disconnect
nl_NL: Verbreek verbinding

en: Your Eventbrite account has been disconnected
nl_NL: Uw Eventbrite account is ontkoppeld

en: Your Eventbrite account has been successfully connected
nl_NL: Uw Eventbrite account is met succes gekoppeld

en: Your ticket request for %1$s is pending approval
nl_NL: De aanvraag van uw ticket voor %1$s is in afwachting van goedkeuring

en: A ticket has been booked for %1$s
nl_NL: Een ticket is geboekt voor %1$s

en: A ticket has been booked for your child for %1$s
nl_NL: Een ticket is geboekt voor uw kind voor %1$s

en: Your childs ticket request for %1$s is pending approval
nl_NL: Je kind zijn/haar ticketverzoek voor %1$s is in afwachting van goedkeuring

en: A ticket for your child for %1$s has been cancelled
nl_NL: Het ticket voor je kind voor %1$s is geannuleerd

en: A ticket request has been made for %1$s
nl_NL: Een ticketaanvraag is geboekt voor %1$s

en: Your ticket status for %1$s has been changed to pending
nl_NL: De status van je ticket voor %1$s is gewijzigd naar 'in behandeling'

en: Your childs ticket status for %1$s has been changed to pending
nl_NL: Je kind zijn/haar ticketstatus voor %1$s is gewijzigd naar 'in behandeling'

en: This is a notification to let you know that your request for a ticket for the below event has been received. Once your request has been approved you will receive your ticket confirmation by email.
nl_NL: Dit is een melding om je te laten weten dat je aanvraag voor een ticket voor het onderstaande evenement is ontvangen. Zodra je aanvraag is goedgekeurd, ontvang je de bevestiging van je ticket per e-mail.

en: This is your order confirmation for the below event.
nl_NL: Dit is de bevestiging van je bestelling voor het onderstaande evenement.

en: Your ticket has been cancelled for the below event.
nl_NL: Je ticket is geannuleerd voor het onderstaande evenement.

en: Your ticket for %1$s has been booked
nl_NL: Je ticket voor %1$s is geboekt

en: No ticket booked
nl_NL: Geen ticket geboekt

en: Cancel ticket | Cancel tickets
nl_NL[0]: Ticket annuleren
nl_NL[1]: Tickets annuleren

en: This is a notification to let you know that a request for a ticket for the below event has been received for your child %1s. Once the request has been approved they will receive their ticket confirmation by email. | This is a notification to let you know that requests for tickets for the below event have been received for your children %1s. Once the requests has been approved they will receive their ticket confirmations by email.
nl_NL[0]: Dit is een melding om je te laten weten dat een aanvraag voor een ticket voor het onderstaande evenement is ontvangen voor je kind %1s. Zodra de aanvraag is goedgekeurd ontvangen ze hun ticketbevestiging per e-mail.
nl_NL[1]: Dit is een melding om je te laten weten dat verzoeken om tickets voor het onderstaande evenement zijn ontvangen voor je kinderen %1s. Zodra de verzoeken zijn goedgekeurd ontvangen ze hun ticketbevestigingen per e-mail.

en: This is an order confirmation for your child %1s for the below event. | This is an order confirmation for your children %1s for the below event.
nl_NL[0]: Dit is een bestellingsbevestiging voor je kind %1s voor het onderstaande evenement.
nl_NL[1]: Dit is een bestellingsbevestiging voor je kinderen %1s voor het onderstaande evenement.

en: A ticket for your child %1s for the below event has been cancelled. | Tickets for your children %1s for the below event have been cancelled.
nl_NL[0]: Het ticket voor je kind %1s voor onderstaande evenement is geannuleerd.
nl_NL[1]: De tickets voor je kinderen %1s voor onderstaande evenement zijn geannuleerd.

en: My Account
nl_NL: Mijn Account

en: My Profile
nl_NL: Mijn Profiel

en: Manage Dojos
nl_NL: Dojo's beheren

en: Toggle navigation
nl_NL: Navigatie in-/uitschakelen

en: Details
nl_NL: Beschrijving

en: Find a Dojo to attend
nl_NL: Vind een Dojo om aan deel te nemen

en: Learn technology in an informal, creative and social environment. Find a dojo near you.
nl_NL: Leer technologie in een informele, creatieve en sociale omgeving. Vind een Dojo bij jou in de buurt.

en: Enter your city or locality
nl_NL: Vul stad of regio in

en: Search for Dojos
nl_NL: Zoek naar Dojo's

en: Detect my location
nl_NL: Detecteer mijn locatie

en: Your CoderDojo account has been created
nl_NL: Je CoderDojo account is aangemaakt

en: Booking Complete
nl_NL: Boeking Voltooid

en: You must accept the terms and conditions before proceeding.
nl_NL: Je dient de gebruikersvoorwaarden te accepteren om door te kunnen gaan.

en: You must consent to the use of your data before proceeding.
nl_NL: Je moet instemmen met het gebruik van jouw data voordat je verder gaat.

en: Last name
nl_NL: Achternaam

en: Phone number
nl_NL: Telefoonnummer

en: Phone number of a parent/guardian
nl_NL: Telefoonnummer van een ouder/verzorger

en: Month
nl_NL: Maand

en: Year
nl_NL: Jaar

en: Email address (optional)
nl_NL: E-mailadres (optioneel)

en: Male
nl_NL: Man

en: Not Listed
nl_NL: Niet zichtbaar

en: Prefer not to answer
nl_NL: Zeg ik liever niet

en: Book event tickets
nl_NL: Boek evenementtickets

en: You will need your parent to carry out the registration.
nl_NL: Je ouder/verzorger moet de registratie invullen.

en: Please verify your age
nl_NL: Verifieer je leeftijd

en: Enter your date of birth
nl_NL: Voer je geboortedatum in

en: Upcoming Events
nl_NL: Geplande evenementen

en: Sessions
nl_NL: Sessies

en: See Details and Book
nl_NL: Zie details en boeking

en: Select Event Tickets
nl_NL: Selecteer Evenemententickets

en: Proceed
nl_NL: Ga verder

en: Showing {total} Dojos
nl_NL: Toont {total} Dojo's

en: I agree with the {openLinkTag}Terms & Conditions{closingLinkTag}
nl_NL: Ik ga akkoord met de {openLinkTag}Gebruikersvoorwaarden{closingLinkTag}

en: I consent to the use of my data ({openLinkTag}Data policy{closingLinkTag})
nl_NL: Ik sta toe dat mijn data gebruikt wordt ({openLinkTag}Databeleid{closingLinkTag})

en: Unfortunately there are no dojos in your area at the moment. Please search again or use the map to find the closest one.
nl_NL: Helaas zijn er momenteel geen Dojo's bij jou in de buurt. Zoek nog een keer of gebruik de kaart om de dichtsbijzijnde te vinden.

en: No Upcoming Events
nl_NL: Geen Geplande Evenementen

en: Show Map
nl_NL: Toon Kaart

en: Hide Map
nl_NL: Verberg Kaart

en: Try modifying your search location, or zoom out on the {openLink}map{closeLink} to find the nearest Dojos.
nl_NL: Probeer je zoeklocatie te veranderen of zoom uit op de {openLink}kaart{closeLink} om de dichtsbijzijnde Dojo's te vinden.

en: Contact Dojo
nl_NL: Neem contact op met Dojo

en: Full
nl_NL: Vol

en: A confirmation email has been sent to {email}
nl_NL: Een bevestigingsmail is gestuurd naar {email}

en: Event hosted by {dojoName}
nl_NL: Evenement verzorgd door {dojoName}

en: Event hosted by
nl_NL: Evenement georganiseerd door

en: Attendees
nl_NL: Deelnemers

en: You are now subscribed to {dojoName} dojo
nl_NL: Je bent nu ingeschreven op {dojoName} dojo

en: You can log in and find events hosted by this dojo in {openLink}My Dojos{closeLink}
nl_NL: Je kunt inloggen en evenementen vinden die georganiseerd zijn door deze dojo in {openLink}Mijn Dojos{closeLink}

en: You will be notified about future events hosted by this Dojo
nl_NL: Je zult ingelicht worden over toekomstige evenementen georganiseerd door deze Dojo

en: Event Details
nl_NL: Details over het evenement

en: I want to join the CoderDojo mailing list
nl_NL: Ik wil me aanmelden bij de CoderDojo e-maillijst

en: Created on {{ date }}
nl_NL: Gemaakt op {{ date }}

en: Last updated on {{ date }}
nl_NL: Laatst aangepast op {{ date }}

en: Manage Users
nl_NL: Beheer gebruikers

en: Manage Events
nl_NL: Beheer Evenementen

en: This is a Private Dojo
nl_NL: Dit is een privédojo

en: Private Dojos are by invite only or for specific people who are members of an organisation or school. The general public should not contact to attend this Dojo.
nl_NL: Privédojo's zijn enkel uitnodiging of voor specifieke mensen die lid zijn van een organisatie of school. De particulieren horen niet contact op te nemen om deze Dojo bij te wonen.

en: To learn more please email {email}
nl_NL: Om meer te weten, stuur een e-mail naar {email}

en: Mondays
nl_NL: Maandag

en: Tuesdays
nl_NL: Dinsdag

en: Wednesdays
nl_NL: Woensdag

en: Thursdays
nl_NL: Donderdag

en: Fridays
nl_NL: Vrijdag

en: Saturdays
nl_NL: Zaterdag

en: Sundays
nl_NL: Zondag

en: {day} {startTime} - {endTime}, Weekly
nl_NL: {day} {startTime} - {endTime}, wekelijks

en: {day} {startTime} - {endTime}, Every two weeks
nl_NL: {day} {startTime} - {endTime}, om de twee weken

en: {day} {startTime} - {endTime}, Monthly
nl_NL: {day} {startTime} - {endTime}, maandelijks

en: {nth} {day} of the month, {startTime} - {endTime}
nl_NL: {nth}, {day}, van de maand, {startTime} - {endTime}

en: Second
nl_NL: Seconde

en: Third
nl_NL: Derde

en: Fourth
nl_NL: Vierde

en: Please answer the following questions correctly so that our community team can verify all new Champions are real people.
nl_NL: Beantwoord de volgende vragen correct zodat onze community team kan controleren of alle nieuwe Champions echte mensen zijn.

en: First name
nl_NL: Voornaam

en: Personal/Work email address
nl_NL: Persoonlijk/werk e-mailadres

en: Date of birth
nl_NL: Geboortedatum

en: Parent Email address
nl_NL: E-mailadres van ouder

en: Parent Name
nl_NL: Naam ouder

en: Home address
nl_NL: Thuisadres

en: Telephone number is not valid
nl_NL: Je telefoonnummer is niet geldig

en: (optional)
nl_NL: (optioneel)

en: Tell us your skills
nl_NL: Vertel ons over je vaardigheden

en: To become a Champion you do not need to have technical skills as you can find other volunteers with these skills or use our awesome learning content.
nl_NL: Om een Champion te worden, moet je niet over technische vaardigheden beschikken als je andere vrijwilligers met deze vaardigheden kunt vinden of onze fantastische leermateriaal gebruikt.

en: Media (newspaper/radio)
nl_NL: Media (krant/radio)

en: This information will be used to populate your Dojo's public profile page
nl_NL: Deze informatie zal gebruikt worden om de openbare profielpagina van je Dojo te vullen

en: Name your Dojo
nl_NL: Benoem je Dojo

en: Please avoid using the words “CoderDojo” or “Dojo” when naming your Dojo.
nl_NL: Voorkom het gebruik van de woorden "CoderDojo" en "Dojo" in de naam van je Dojo.

en: The Dojo Name should be formatted as [City/Town/State] @ [Sponsor/Venue Name] or in a large city [Neighbourhood/Area], [City] @ [Sponsor/Venue Name]
nl_NL: De Dojonaam moet opgemaakt worden als [plaats/stad/staat] @ [naam van de sponsor/locatie] of in een grote stad [wijk/gebied], [City] @ [naam van de sponsor/locatie]

en: When will your Dojo run?
nl_NL: Wanneer zal je Dojo lopen?

en: Help people searching for Dojos to find one that fits their schedule
nl_NL: Help mensen die op zoek zijn naar Dojo's er een te vinden die bij hun tijdsschema past

en: Select a day
nl_NL: Kies een dag

en: How often will your Dojo run?
nl_NL: Hoe vaak zal je Dojo lopen?

en: Each Dojo can choose how often they run whether it be weekly, bi-weekly, or monthly.
nl_NL: Elke Dojo kan kiezen hoe vaak hij loopt, of het nu wekelijks, tweewekelijks of maandelijks is.

en: When will your first session be?
nl_NL: Wanneer zal je eerste sessie zijn?

en: Provide your Dojo email address
nl_NL: Vermeld je Dojo-e-mailadres

en: You will need a specific email for your Dojo that can be shared with your team.
nl_NL: Je moet een specifieke e-mail hebben voor je Dojo die gedeeld kan worden met je team.

en: You can set up your own Dojo email address (e.g.docklandsdojo@gmail.com) or we can create a coderdojo.com email up on your behalf.
nl_NL: Je kunt je eigen Dojo-e-mailadres instellen (e.g.docklandsdojo@gmail.com) of wij kunnen een coderdojo.com-e-mail voor je aanmaken.

en: I have an email account setup for my Dojo
nl_NL: Ik heb een e-mailaccount ingesteld voor mijn Dojo

en: I want a coderdojo.com email set up
nl_NL: Ik wil een coderdojo.com e-mail instellen

en: It must be different from your personal email.
nl_NL: Het moet verschillen van je persoonlijke e-mail.

en: You'll receive the credentials once the dojo has been verified
nl_NL: Je zult de geloofsbrief ontvangen zodra de Dojo geverifieerd is

en: Once you have your email set up we advise you set up an auto-responder to all emails with more information about your Dojo so that parents know you are still active. Otherwise you can set up an auto-forwarder to your personal email so you don’t miss anything coming into your Dojo email.
nl_NL: Zodra je e-mailadres ingesteld is, raden wij je aan een automatische beantwoorder op te stellen op alle e-mails met meer informatie over je Dojo zodanig dat de ouders weten dat je nog steeds actief bent. Anders kun je een automatische doorstuurserver instellen naar je persoonlijke e-mail zodat je geen inkomend bericht in je Dojo-e-mail mist.

en: Website (optional)
nl_NL: Website (facultatief)

en: Every two weeks
nl_NL: Elke 2 weken

en: Monthly
nl_NL: Maandelijks

en: The venue is where the Dojo takes place.
nl_NL: De locatie is waar de Dojo plaatsvindt.

en: It should be a safe, accessible and fun space.
nl_NL: Het moet een veilige, toegankelijke en leuke locatie zijn.

en: Dojos cannot be held in a private residence or in venues inappropriate for young people; for example betting offices, bars, etc.
nl_NL: Dojo's kunnen niet gehouden worden in een privéwoning of locaties ongeschikt voor jonge mensen; bijvoorbeeld gokkantoren, kroegen, enz.

en: Do you have a venue?
nl_NL: Heb je een locatie?

en: I have a venue
nl_NL: Ik heb een locatie

en: I'm looking for a venue
nl_NL: Ik ben op zoek naar een locatie

en: Where is your venue located?
nl_NL: Waar bevindt zich je locatie?

en: Please provide detailed information below. This location should appear on Google maps.
nl_NL: Geef hieronder gedetailleerde informatie. Deze locatie moet op Google maps verschijnen.

en: What type of venue will you run a Dojo in?
nl_NL: In wat voor soort locatie zal je een Dojo runnen?

en: This Dojo will be:
nl_NL: Deze Dojo zal zijn:

en: CoderDojo aims to be open and accessible to everyone. This means the majority of our Dojos, programs and features are made to be public and open. We allow the private option for clubs that definitely need to be limited to only current members of the venue.
nl_NL: CoderDojo wil open en toegankelijk zijn voor iedereen. Dit betekent dat het merendeel van onze Dojo's, programma's en functies openbaar en open zijn. We bieden de privé-optie voor clubs die beslist beperkt moeten blijven tot de huidige leden van de locatie.

en: Other (please detail)
nl_NL: Andere (toelichten a.u.b.)

en: If your venue has a corporate host what is the name of the company?
nl_NL: Als je locatie een bedrijf als gast heeft is wat de naam van het bedrijf?

en: Download a template letter to send to potential venues here
nl_NL: Download hier een voorbeeldbrief om naar potentiële locaties te sturen

en: Corporate Office
nl_NL: Hoofdkantoor

en: Community Centre or public civic space
nl_NL: Sociaal-cultureel centrum of openbare ruimte

en: Co-working space or tech hub
nl_NL: Cowerkruimte of technische hub

en: Library
nl_NL: Bibliotheek

en: Maker Space
nl_NL: Makersatelier

en: University
nl_NL: Universiteit

en: No problem! You can continue filling out the rest of the application, and come back to this when you’ve found a venue.
nl_NL: Geen probleem! Je kunt doorgaan met het invullen van het aanvraagformulier en terugkomen wanneer je een locatie hebt gevonden.

en: A CoderDojo Mentor is someone who guides Dojo attendees (Ninjas) and facilitate their learning.
nl_NL: Een CoderDojo Mentor is iemand die de Dojo-deelnemers (Ninja's) begeleidt en hun leerproces te vergemakkelijkt.

en: Volunteers can also help out by setting up the Dojo, checking in attendees, managing ticketing or social media, etc.
nl_NL: Vrijwilligers kunnen ook bijdragen door de Dojo op te stellen, deelnemers in te checken, de ticketverkoop of sociale media te beheren, enz.

en: You can learn more about Mentors and Volunteers at Dojos in this short <a target="_blank" href="/dashboard/profile/lms">e-learning course.</a>
nl_NL: Je kunt meer leren over Mentoren en vrijwilligers bij de Dojo's in deze korte <a target="_blank" href="/dashboard/profile/lms">e-cursus.</a>

en: Dojos must ensure all volunteers are vetted and approved in compliance with local child safeguarding legislation.
nl_NL: Dojo's moeten ervoor zorgen dat alle vrijwilligers doorgelicht en goedgekeurd zijn in overeenstemming met de lokale wetgeving voor de kinderbescherming.

en: I have volunteers to help run my Dojo.
nl_NL: Ik heb vrijwilligers om mijn Dojo te helpen runnen.

en: I intend to run the Dojo by myself.
nl_NL: Ik ben van plan de Dojo alleen te leiden.

en: Let us know where you found mentors for your Dojo.
nl_NL: Laat ons weten waar je mentoren voor je Dojo gevonden hebt.

en: It’s ok to run the Dojo by yourself, but we’d advise trying to find volunteers to help you.
nl_NL: Het is oké om de Dojo zelf te runnen, maar wij raden je aan vrijwilligers te vinden die je kunnen helpen.

en: Your Dojo will grow and it’s always good to have extra hands.
nl_NL: Je Dojo zal groeien en het is altijd goed om extra hulp te hebben.

en: You can find more tips on finding volunteers <a target="_blank" href="https://hwf.zendesk.com/hc/en-us/articles/115003582283">here.</a>
nl_NL: Hier<a target="_blank" href="https://hwf.zendesk.com/hc/en-us/articles/115003582283">tref je meer tips voor het vinden van vrijwilligers.</a>

en: Youth/community workers
nl_NL: Jeugd/gemeenschapswerker

en: Primary or secondary teachers
nl_NL: Primaire of secundaire leerkrachten

en: IT professionals
nl_NL: IT-professionals

en: 3rd level education students
nl_NL: 3de-graadsstudenten

en: Staff of venue
nl_NL: Personeel van locatie

en: Youth Mentors (under 18)
nl_NL: Jeugdmentor (onder 18)

en: Parents of attendees
nl_NL: Ouders van deelnemers

en: All global Dojos follow a common ethos and principles, such as always being free for children, and encouraging them to work together.
nl_NL: Alle Dojo's over heel de wereld volgen een gemeenschappelijke ethos en principe, zoals altijd gratis zijn voor kinderen, en hen aanmoedigen om samen te werken.

en: All of these principles are documented in the CoderDojo Charter.
nl_NL: Al deze principes zijn gedocumenteerd in het CoderDojo Handvest.

en: To become a verified Dojo you must agree to follow all principles in the CoderDojo Charter.
nl_NL: Om een erkende Dojo te worden, moet je instemmen met alle principes van het CoderDojo Handvest.

en: It’s important that, as part of the CoderDojo community, you and your volunteers understand the CoderDojo Ethos.
nl_NL: Het is belangrijk dat, als onderdeel van de CoderDojo Gemeenschap, jij en je vrijwilligers het CoderDojo Ethos begrijpen.

en: To make it easier to understand and implement in your Dojo we have created a short E-Learning module <a target="_blank" href="/dashboard/profile/lms">which you can find here.</a>
nl_NL: Om voor een beter begrip en implementatie in je Dojo te zorgen, hebben we een korte e-Leermodule aangemaakt <a target="_blank" href="/dashboard/profile/lms">die je hier kunt vinden.</a>

en: You should encourage all volunteers to take the CoderDojo E-Learning modules.
nl_NL: Je moet alle vrijwilligers aansporen om de e-leermodules van CoderDojo te volgen.

en: Venue Details
nl_NL: Details over de locatie

en: Sign the Charter
nl_NL: Onderteken het handvest

en: Review your application
nl_NL: Overloop je aanvraag

en: Congratulations! Your Dojo application is being reviewed by a member of the CoderDojo Foundation team.
nl_NL: Gefeliciteerd! Je Dojoaanvraag wordt herzien door een lid van het CoderDojo Foundation team.

en: We will respond to you within 48 hours, so hang tight while we check the information you have submitted.
nl_NL: Wij reageren binnen 48 uur. Hou dus nog even vol terwijl we de informatie controleren die je hebt ingediend.

en: Something went wrong while submitting your application, please contact support
nl_NL: Er ging iets misgegaan tijdens het indienen van je aanvraag, neem contact op met de helpdesk

en: Your application is incomplete
nl_NL: Je aanvraag is onvolledig

en: Contact us if you have a question
nl_NL: Contacteer ons indien je een vraag hebt

en: Started on {{ date }}
nl_NL: Gestart op {{ date }}

en: Expect a response within 48 hours from our community team.
nl_NL: Verwacht een antwoord binnen 48 uur van onze community team.

en: No response yet?
nl_NL: Nog geen antwoord?

en: Click here to contact us
nl_NL: Klik hier om ons te contacteren

en: Edit your application
nl_NL: Wijzig je aanvraag

en: Continue your application
nl_NL: Verdergaan met je aanvraag

en: Provide only your username (without ending slash)
nl_NL: Geef alleen je gebruikersnaam (zonder een / op het einde)

en: This is a recurring event
nl_NL: Dit is een terugkerend evenement

en: {recurringFrequencyInfo} at {formattedStartTime} - {formattedEndTime}, from {formattedFirstDate} to {formattedLastDate}
nl_NL: {recurringFrequencyInfo} om {formattedStartTime} - {formattedEndTime}, van {formattedFirstDate} tot {formattedLastDate}

en: Don't see a Dojo in your area?
nl_NL: Zie je geen Dojo bij je in de buurt?

en: Volunteer at this Dojo
nl_NL: Wordt vrijwilliger bij deze Dojo

en: Mentors help the Ninjas with programming, while also helping the Champion run the Dojo efficiently
nl_NL: Mentoren helpen de Ninja's met het programmering en helpen ook de Champion de Dojo efficiënt runnen

en: Volunteer as Mentor
nl_NL: Wordt vrijwilliger als mentor

en: This Dojo needs Mentors!
nl_NL: Deze dojo heeft mentoren nodig!

en: The Champion handles every aspect of running the Dojo - from handing logistics to ticketing, to awarding badges to the Ninjas
nl_NL: De Champion behandelt elk aspect van het Dojobeheer - van de logistiek tot de tickets en het toekennen van badges aan de Ninja's

en: Volunteer as Champion
nl_NL: Wordt vrijwilliger als Champion

en: Showing {firstOnPage} to {lastOnPage} of {total} Dojos
nl_NL: Weergave van {firstOnPage} tot {lastOnPage} van de {total} Dojo's

en: There are no upcoming events planned for your Dojos.
nl_NL: Er zijn geen aankomende evenementen gepland voor je Dojo's.

en: Congratulations, you have now joined the Dojo.
nl_NL: Gefeliciteerd, je bent nu lid van de Dojo.

en: {total} Dojos found near {query}
nl_NL: {total} Dojo's gevonden in de buurt van {query}

en: {total} Dojos found
nl_NL: {total} Dojos gevonden

en: you
nl_NL: jij

en: Your applications have been successfully cancelled.
nl_NL: Je aanvragen zijn succesvol geannuleerd.

en: Dojos near {place}
nl_NL: Dojo's dichtbij {place}

en: Dojos near you
nl_NL: Dojo's bij je in de buurt

en: Create your first event
nl_NL: Maak je eerste evenement aan

en: Your Dojo must ve verified in order to use that functionnality
nl_NL: Je Dojo moet gecontroleerd worden om die functionaliteit te kunnen gebruiken

en: Congratulations on creating your event. When your Dojo is verified by the CoderDojo team, it will appear on your public listing.
nl_NL: Gefeliciteerd met het aanmaken van je evenement. Wanneer je Dojo door het team van CoderDojo gecontroleerd is geweest, zal het op je openbare lijst verschijnen.

en: Email is already associated with an account. Use a new email or leave it blank to receive all correspondence on their behalf.
nl_NL: Het e-mailadres is al gekoppeld aan een account. Gebruik een nieuw e-mailadres of laat het leeg om alle berichten namens hen te ontvangen.

en: No Listed Events
nl_NL: Geen evenementen

en: This Dojo may list their events on another website or they may encourage people to attend without booking.
nl_NL: Deze Dojo heeft mogelijk de evenementen op een andere website staan of ze moedigen mensen aan om te komen zonder boeking.

en: Please email the Dojo on {email} to find out about their upcoming events.
nl_NL: E-mail de Dojo op {email} om meer te weten te komen over toekomstige evenementen.

en: Please join this Dojo for updates and email the Dojo on {email} to find out about their upcoming events.
nl_NL: Schrijf je in op deze Dojo voor updates en e-mail de Dojo op {email} om meer te weten te komen over hun toekomstige evenementen.

en: There was a problem connecting your account to Eventbrite. Please make sure you are not using private browsing and try again. If this error appears again contact info@coderdojo.com and we will try to help you.
nl_NL: Er was een probleem met de koppeling van je account met Eventbrite. Zorg ervoor dat je geen gebruik maakt van privénavigatie in je browser en probeer het opnieuw. Als dit foutbericht opnieuw verschijnt neem dan contact op met info@coderdojo.com en wij zullen proberen om je te helpen.

en: You are trying to use an Eventbrite subuser account to connect your Dojo. Unfortunately we only support connecting a Dojo to an Eventbrite account which manages a single Dojo. If you need help please contact info@coderdojo.com.
nl_NL: Je probeert een Eventbrite subuser account te gebruiken om verbinding te maken met je Dojo. Helaas ondersteunen wij alleen een Dojo-verbinding met een Eventbrite account die een enkele Dojo beheert. Als je hulp nodig hebt neem dan contact op met info@coderdojo.com.

en: The event is fully booked, please wait for the next event or look for other Dojos in your area.
nl_NL: Het evenement is volgeboekt, wacht op het volgende evenement of zoek andere Dojos in je omgeving.

en: Next event on {date}
nl_NL: Volgende evenement op {date}

en: Recent Events
nl_NL: Recente evenementen

en: This Dojo had events recently. You'll be notified when tickets for the next event are available.
nl_NL: Deze Dojo had onlangs evenementen. Je zal op de hoogte worden gebracht wanneer tickets voor het volgende evenement beschikbaar zijn.

en: This Dojo had events recently. Join the Dojo to get notified when tickets for the next event are available.
nl_NL: Deze Dojo had onlangs evenementen. Meld je aan bij de Dojo om een melding te krijgen wanneer tickets voor het volgende evenement beschikbaar zijn.

en: Your booking information is incomplete. Please scroll up and follow the hints to complete the booking.
nl_NL: Je boekingsinformatie is onvolledig. Gelieve omhoog te scrollen en de aanwijzing te volgen om de boeking te voltooien.

en: Email should be in the format: janedoe@example.com
nl_NL: E-mail moet ingevoerd worden in het formaat: janedoe@example.com

en: Password is required
nl_NL: Wachtwoord is vereist

en: There was a problem logging in: {msg}
nl_NL: Er was een probleem bij het aanmelden: {msg}

en: The account for email {msg} is linked to a My Raspberry Pi account.
nl_NL: Het account voor e-mail {msg} is gekoppeld aan Mijn Raspberry Pi account.

en: Login through My Raspberry Pi.
nl_NL: Login via Mijn Raspberry Pi.

en: Use different Coder Dojo account.
nl_NL: Gebruik een ander CoderDojo account.

en: Don't have an account?
nl_NL: Nog geen account?

en: Register here
nl_NL: Registreer hier

en: Add a new youth
nl_NL: Voeg een nieuwe jongere toe

en: Add specific requirements
nl_NL: Voeg specifieke behoeften toe

en: Specific requirements
nl_NL: Specifieke behoeften

en: Please tell us about any specific requirements that we should be aware of (eg. wheelchair access)
nl_NL: Meld ons specifieke behoeften waarvan we op de hoogte zouden moeten zijn (bijv. rolstoeltoegang)

en: Not attending
nl_NL: Niet aanwezig

en: Your tickets are now awaiting approval
nl_NL: Je tickets wachten nu op een goedkeuring

en: You will be notified when the organizer approves your request.
nl_NL: Je wordt geïnformeerd wanneer de organisator je verzoek heeft goedgekeurd.

en: Booking Request Sent
nl_NL: Boekingsaanvraag verzonden

en: Fully booked
nl_NL: Volgeboekt

en: Confirm booking for {totalBooked} ticket(s)
nl_NL: Bevestig boeking voor {totalBooked} ticket(s)

en: Identify as...
nl_NL: Identificeren als...

en: Specify Identity
nl_NL: Identiteit opgeven

en: To check how well we are succeeding, we'd like to find out whether people of different genders are equally likely to attend.
nl_NL: Om te kunnen controleren hoe goed we bezig zijn, willen we te weten of mensen van verschillende geslachten net zo geneigd zijn aanwezig te zijn.

en: We want to provide activities that appeal to people regardless of their gender.
nl_NL: Wij willen activiteiten bieden die mensen aanspreken ongeacht hun geslacht.

en: Why is this required? Click here to find out more
nl_NL: Waarom is dit nodig? Klik hier om meer te weten te komen

en: Gender is required
nl_NL: Geslacht is vereist

en: * Please include the plus symbol(+) and country code. For example, a phone number in Ireland should begin +353
nl_NL: * Voeg het plusteken(+) en de landcode toe. Bijvoorbeeld, een telefoonnummer in Nederland moet beginnen met +31

en: Phone number is required
nl_NL: Telefoonnummer is vereist

en: Select youth tickets
nl_NL: Selecteer jeugdtickets

en: Select your tickets
nl_NL: Selecteer je tickets

en: Ticket selection is required
nl_NL: Ticketselectie is vereist

en: Select tickets
nl_NL: Selecteer tickets

en: Since you are acting as a guardian, the Dojo needs your number in case of emergencies.
nl_NL: Aangezien je als voogd optreedt, heeft de Dojo je telefoonnummer nodig in geval van noodsituaties.

en: Request booking for {totalBooked} ticket(s)
nl_NL: Boeking voor {totalBooked} ticket(s) aanvragen

en: Please contact the Dojo if you have any questions.
nl_NL: Neem contact met op de Dojo als je nog vragen hebt.

en: Parent attendance is highly encouraged, and in some cases mandatory.
nl_NL: De aanwezigheid van de ouders wordt sterk aangemoedigd en is in sommige gevallen verplicht.

en: Keep an eye out for future events!
nl_NL: Houd een oogje in het zeil voor toekomstige evenementen!

en: We're sorry, there are no tickets left.
nl_NL: Het spijt ons, er zijn geen tickets meer beschikbaar.

en: Forgot password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Please ask your parent or guardian to book for you.
nl_NL: Vraag aan je ouder of voogd om voor je te boeken.

en: Sorry :( Since you are under 13, you're not yet allowed to book event tickets yourself.
nl_NL: Het spijt ons :( Aangezien je jonger dan 13 jaar bent, is het je nog niet toegestaan om tickets zelf te boeken.

en: Log into your account
nl_NL: Aanmelden op je account

en: Have you booked an event before?
nl_NL: Heb je al een evenement geboekt?

en: Login to your account to continue.
nl_NL: Log in op je account om verder te gaan.

en: A user already exists for this email.
nl_NL: Er bestaat al een gebruiker met deze e-mail.

en: Last name is required
nl_NL: Achternaam is verplicht

en: Email address is required
nl_NL: E-mailadres is verplicht

en: Email address is invalid
nl_NL: E-mailadres is ongeldig

en: Email address
nl_NL: E-mailadres

en: Your email address
nl_NL: Voer je e-mailadres in

en: We collect this information so we can contact you with updates about the events you're booking tickets for.
nl_NL: We verzamelen deze informatie zodat we contact met je kunnen opnemen met updates over de evenementen waar je tickets voor boekt.

en: If you are a parent/guardian and want to book tickets for a child under 13, please fill in your own details.
nl_NL: Als je een ouder/voogd bent en een ticket wilt kopen voor een kind jonger dan 13 jaar, dien je je eigen gegevens in te vullen.

en: Please register your details so you can book Dojo events tickets
nl_NL: Gelieve je gegevens in te vullen om Dojo-evenemententickets te boeken

en: Read full event details
nl_NL: Lees alle details over het evenement

en: Event details
nl_NL: Details over het evenement

en: Public
nl_NL: Openbaar

en: Public and open
nl_NL: Openbaar en open

en: This is a recurring event
nl_NL: Dit is een terugkerend evenement

en: Sessions
nl_NL: Sessies

en: Upcoming events
nl_NL: Komende evenementen

en: Help
nl_NL: Hulp

en: There are no upcoming events planned for your Dojos
nl_NL: Er zijn geen komende evenementen gepland voor je Dojos

en: Date of birth is required
nl_NL: Geboortedatum is vereist

en: Next in series:
nl_NL: Volgorde in serie:

en: Dojo supported by
nl_NL: Dojo ondersteund door

en: Please select a ticket or "Not attending"
nl_NL: Selecteer een ticket of "Niet aanwezig"

en: Youth tickets are for attendees up to 17 years. Parents/guardians do not need a ticket.
nl_NL: Jeugdtickets zijn voor deelnemers tot 17 jaar. Ouders/voogden hebben geen ticket nodig.

en: Youth ticket
nl_NL: Jeugdticket

en: There are no {userType} tickets available for this event. Please contact your Dojo for more information.
nl_NL: Er zijn geen {userType} tickets beschikbaar voor dit evenement. Neem contact op met je Dojo voor meer informatie.

en: We're sorry, one or more of your tickets is over capacity
nl_NL: Het spijt ons, een aantal van je tickets is boven het maximum

en: Personal email
nl_NL: Persoonlijke e-mail

en: We already had a session
nl_NL: We hadden al een sessie

en: In the next three months
nl_NL: In de komende drie maanden

en: In the next year
nl_NL: In het volgende jaar

en: Indicate your first session
nl_NL: Geef je eerste sessie aan

en: View more news
nl_NL: Bekijk meer nieuws

en: Before your next event, here are some projects you can try
nl_NL: Voor je volgende evenement, hier zijn enkele projecten die je uit kunt proberen

en: Here are some projects you can try
nl_NL: Hier zijn enkele projecten die je uit kunt proberen

en: View more projects
nl_NL: Bekijk meer projecten

en: See all {badgesAmount} badges
nl_NL: Zie alle {badgesAmount} badges

en: Hey {name}, here's what's most important...
nl_NL: Hoi {name}, dit is het belangrijkste...

en: Hey {name}, once you join or start a Dojo this page will have useful information about your Dojos
nl_NL: Hey {name}, zodra je lid wordt van een Dojo of een Dojo start, zal deze pagina nuttige informatie bevatten over je Dojos

en: You have a pending join request for <a href='/dojos/{slug}'>{name}</a>.
nl_NL: Je hebt een aanmeldingsverzoek in behandeling voor <a href='/dojos/{slug}'>{name}</a>.

en: If the Dojo does not reply/accept within a few days, we suggest you try another club or contacting support.
nl_NL: Als de Dojo binnen enkele dagen niet reageert/accepteert, raden we je aan een andere club te proberen of contact op te nemen met de ondersteuning.

en: In the meantime, we recommend that you complete some of the following.
nl_NL: Intussen raden wij je aan om een aantal van de volgende onderdelen in te vullen.

en: Do our safeguarding module
nl_NL: Doe onze veiligheidsmodule

en: Look at our guide to mentoring
nl_NL: Bekijk onze gids over begeleiding

en: Check out some projects you might like
nl_NL: Ontdek enkele projecten die je leuk zou kunnen vinden

en: Create your first event so attendees can book and you can easily see who's attending.
nl_NL: Maak je eerste evenement zodat deelnemers kunnen boeken en je gemakkelijk kunt zien wie het evenement bijwoont.

en: {dojoName}, your Dojo anniversary is approaching! Apply now for your FREE birthday pack to celebrate
nl_NL: {dojoName}, je Dojo-jubileum nadert! Vraag nu je GRATIS verjaardagspakket aan om het te vieren

en: It's simple and only takes 2 minutes!
nl_NL: Het is eenvoudig en duurt slechts 2 minuten!

en: We see you don't use Zen events.
nl_NL: We zien dat je geen Zen-evenementen gebruikt.

en: If you're using Eventbrite for your Dojo you can make it easier for attendees and volunteers to find you by using <a href='https://coderdojo.com/2017/07/19/launching-eventbrite-integration-on-the-coderdojo-community-platform/'>our one-click Eventbrite plugin</a> (it's really easy!)
nl_NL: Als je Eventbrite gebruikt voor je Dojo kun je het gemakkelijker maken voor de deelnemers en vrijwilligers om je te vinden door <a href='https://coderdojo.com/2017/07/19/launching-eventbrite-integration-on-the-coderdojo-community-platform/'>onze Eventbrite één-klik plugin</a> te gebruiken (het is echt gemakkelijk!)

en: Create your next event so attendees can book in!
nl_NL: Maak je volgende evenement aan zodat deelnemers kunnen boeken!

en: Your events
nl_NL: Je evenementen

en: {name} doesn't have any badges yet.
nl_NL: {name} heeft nog geen badges.

en: Talk to the organisers of your Dojo to learn how {name} can be rewarded through badges.
nl_NL: Praat met de organisatoren van je Dojo om te weten hoe {name} beloond kan worden met badges.

en: {numKids} ninjas attended your events
nl_NL: {numKids} ninjas hebben je evenementen bijgewoond

en: Dojo stats
nl_NL: Dojo statistieken

en: More information about girls in Dojos
nl_NL: Meer informatie over meisjes in Dojos

en: No statistics are available at the moment.
nl_NL: Er zijn op dit moment geen statistieken beschikbaar.

en: The more Zen is used, the more you'll find out about your Dojo!
nl_NL: Hoe meer Zen wordt gebruikt, des te meer je over je Dojo zult ontdekken!

en: "{name}" is available to book
nl_NL: "{name}" is beschikbaar om te boeken

en: "{name}" is fully booked
nl_NL: "{name}" is volgeboekt

en: "{name}" is booked
nl_NL: "{name}" is geboekt

en: {num} "{type}" tickets booked
nl_NL: {num} "{type}" tickets geboekt

en: {booked}/{total} {type} booked
nl_NL: {booked}/{total} {type} geboekt

en: Your "{name}" tickets are waiting for approval
nl_NL: Je "{name}" tickets wachten op goedkeuring

en: Accepting the user...
nl_NL: De gebruiker accepteren...

en: The user is now a mentor for your Dojo. This means they can now book mentor tickets and check in users to your events.
nl_NL: De gebruiker is nu een mentor voor je Dojo. Dit betekent dat die nu tickets voor mentoren kan reserveren en gebruikers kan inchecken voor je evenementen.

en: The user is now a champion for your Dojo. This means they can now create events, modify the Dojo page and award badges.
nl_NL: De gebruiker is nu een champion voor je Dojo. Dit betekent dat die nu evenementen kan opzetten, de Dojo-pagina kan bewerken en badges kan toekennen.

en: The request to join your Dojo has been refused.
nl_NL: Het verzoek om lid te worden van je Dojo is afgewezen.

en: Refusing this user from joining your Dojo...
nl_NL: Deze gebruiker weerhouden om zich bij je Dojo aan te sluiten...

en: Invalid action, try again or contact support.
nl_NL: Ongeldige actie, probeer het opnieuw of neem contact op met de ondersteuning.

en: This user is already part of your Dojo, please go to your {openLink}Dojo's user management page{closeLink} to change the user's role.
nl_NL: Deze gebruiker maakt al deel uit van je Dojo, ga naar je {openLink}Dojo's gebruikersbeheerpagina{closeLink} om de rol van de gebruiker te veranderen.

en: This user is already part of your Dojo, go to the Active Users tab and change their role.
nl_NL: Deze gebruiker maakt al deel uit van je Dojo, ga naar het actieve ledentabblad en verander hun rol.

en: Add to your calendar
nl_NL: Toevoegen aan uw kalender

en: iCalendar feed copied!
nl_NL: iCalendar-feed gekopieerd!

en: This Dojo is now inactive.
nl_NL: Deze Dojo is nu inactief.

en: Click {openLink}here{closeLink} to look for an active Dojo.
nl_NL: Klik {openLink}hier{closeLink} om te zoeken naar een actieve Dojo.

en: Send an email to Dojo members about this event
nl_NL: Stuur een e-mail naar Dojo-leden over dit evenement

en: Must be greater than 0
nl_NL: Moet groter zijn dan 0

en: Number of Mentor tickets is required
nl_NL: Aantal mentortickets is vereist

en: Number of Youth tickets is required
nl_NL: Aantal jeugdtickets is vereist

en: Finish time must be after start time
nl_NL: Eindtijd moet na de begintijd zijn

en: Finish time is required
nl_NL: Eindtijd is vereist

en: Start time is required
nl_NL: Begintijd is vereist

en: Date and Time
nl_NL: Datum en tijd

en: Description is required
nl_NL: Beschrijving is vereist

en: Event description:
nl_NL: Beschrijving van het evenement:

en: Event address:
nl_NL: Adres van evenement:

en: e.g. October Dojo
nl_NL: bijv. oktober Dojo

en: Title is required
nl_NL: Titel is vereist

en: Event Title
nl_NL: Titel van evenement

en: Edit event:
nl_NL: Bewerk evenement:

en: Create an event for
nl_NL: Maak een evenement voor

en: Ninja Forums
nl_NL: Ninja-forums

en: Event date is required
nl_NL: Datum van evenement is vereist

en: Awaiting approval
nl_NL: In afwachting van goedkeuring

en: Total awaiting approval
nl_NL: Totaal in afwachting van goedkeuring

en: Thank you for your interest in CoderDojo!
nl_NL: Dank je voor je interesse in CoderDojo!

en: The coronavirus pandemic continues to impact all our lives, including how Dojos can run.
nl_NL: De coronavirus pandemie beïnvloedt ons leven, ook hoe dojo's uitgevoerd kunnen worden.

en: Due to the coronavirus pandemic, we have paused the Dojo verification process.
nl_NL: Door de coronavirus pandemie, hebben we het verificatieproces van dojo's gepauzeerd.

en: In the meantime, we’re providing exciting opportunities for young people, parents, volunteers, and educators to get creative with tech through
nl_NL: Intussen bieden we opwindende mogelijkheden voor jonge mensen, ouders, vrijwilligers en docenten om creatief te worden met behulp van techniek, door

en: If you’re not able to start your Dojo in person yet, there are many other ways that you can get involved in the meantime.
nl_NL: Als je nu nog niet jouw dojo live kunt organiseren, zijn er veel andere manieren waardoor je in de tussentijd mee kunt doen.

en: Check out the exciting opportunities for young people, parents, volunteers, and educators to learn and get creative with tech through
nl_NL: Bekijk de gave mogelijkheden voor jonge mensen, ouders, vrijwilligers en docenten om te leren en creatief te worden met techniek, door

en: from the Raspberry Pi Foundation.
nl_NL: van de Raspberry Pi Foundation.

en: There are still many ways for you to get involved in the CoderDojo community! Please
nl_NL: Er zijn nog steeds allerlei manieren waarop je mee kunt helpen in de CoderDojo gemeenschap!

en: If you are ready to hold in-person club events soon, please
nl_NL: Als je binnenkort in staat bent om live activiteiten te organiseren,

en: register your details
nl_NL: geef je gegevens door

en: See
nl_NL: Zie

en: our resources and guidance on the creative ways Dojos are running.
nl_NL: onze bronnen en tips over de creatieve manieren waarop dojo's nu georganiseerd worden

en: and we will be in touch.
nl_NL: en we nemen contact met je op.

en: with us so we can find out how best to support you.
nl_NL: met ons zodat we kunnen bekijken hoe we jou het beste kunnen ondersteunen.

en: Account Type
nl_NL: Soort Account

en: To complete your account, please let us know which age category you fit into.
nl_NL: Om je account te voltooien, laat ons weten in welke leeftijdscategorie je past.

en: Child (under 18 years of age)
nl_NL: Kind (jonger dan 18 jaar)

en: Adult (over 18 years of age)
nl_NL: Volwassenen (ouder dan 18 jaar)
