zen-community-platform - en to pl_PL translation catalogue (1456 entries)

en: Yes
pl_PL: Tak

en: No
pl_PL: Nie

en: Loading ...
pl_PL: Ładowanie...

en: Register a Dojo
pl_PL: Zarejestruj Dojo

en: REQUEST PASSWORD RESET
pl_PL: ZAŻĄDAJ ZRESETOWANIA HASŁA

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Discard Changes
pl_PL: Porzuć zmiany

en: Forgot password
pl_PL: Zapomniałem/-am hasła

en: Register
pl_PL: Zarejestruj się

en: Register an account
pl_PL: Zarejestruj konto

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Other stuff
pl_PL: Inne sprawy

en: Name is empty
pl_PL: Nie podano nazwiska

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Surname
pl_PL: Nazwisko

en: Surname is empty
pl_PL: Nie podano nazwiska

en: Email is empty
pl_PL: Nie podano adresu e-mail

en: Password is empty
pl_PL: Nie podano hasła

en: Passwords do not match
pl_PL: Hasła nie są identyczne

en: Confirm Password is empty
pl_PL: Nie podano hasła potwierdzającego

en: Confirm password
pl_PL: Potwierdź hasło

en: Already have an account
pl_PL: Mam już konto

en: Select user type
pl_PL: Wybierz typ użytkownika

en: Login
pl_PL: Zaloguj się

en: Reset
pl_PL: Resetuj

en: Sign in
pl_PL: Zaloguj się

en: Zen Terms of Service
pl_PL: Warunki Świadczenia Usług Zen

en: INTRODUCTION
pl_PL: WPROWADZENIE

en: Welcome to 'Zen' the CoderDojo community platform hosted at zen.coderdojo.com.
pl_PL: Witamy w Zen, platformie społeczności CoderDojo, znajdującej się pod adresem zen.coderdojo.com.

en: PLEASE READ THE FOLLOWING CAREFULLY BEFORE USING ZEN.
pl_PL: ZANIM ZACZNIESZ KORZYSTAĆ Z ZEN, PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZE INFORMACJE.

en: Zen is a platform for CoderDojo community members (Champions, Mentors, Parents and Youth Attendees) to search for local Dojos, create listings for their Dojos on the publicly viewable Dojo database, issue and book tickets for their Dojos, participate in the CoderDojo web forums and manage their Dojo volunteers.
pl_PL: Zen jest platformą przeznaczoną dla członków społeczności CoderDojo (Mistrzowie, Mentorzy, Rodzice oraz Młodzi uczestnicy), służącą do wyszukiwania lokalnych punktów Dojo, tworzenia zestawień Dojo w publicznych bazach danych Dojo, wydawania i rezerwowania biletów na Dojo, uczestniczenia w dyskusjach na forach internetowych CoderDojo oraz zarządzania wolontariuszami Dojo.

en: Throughout the site, the terms "we", "us" and "our" refer to the CoderDojo Foundation. The CoderDojo Foundation offers this website, including all information, tools and services available from this site to you, the user, conditioned upon your acceptance of all terms, conditions, policies and notices stated here. The following Terms and Conditions are a legal contract between you ("You") and the CoderDojo Foundation regarding your use of Zen. Visitors and users of Zen are referred to individually as "User" and collectively as "Users".
pl_PL: Stosowane w całej witrynie, zwroty takie jak „my”, „nas” i „nasze”, odnoszą się do Fundacji CoderDojo. Fundacja CoderDojo prowadzi niniejszą stronę internetową, oferując użytkownikowi dostępne na niej informacje, narzędzia i usługi, uwarunkowane akceptacją wszystkich zasad, warunków, polityk i powiadomień tu przedstawionych. Poniższe zasady i warunki stanowią umowę prawną pomiędzy użytkownikiem („Tobą”) a Fundacją CoderDojo, dotyczącą korzystania z Zen. Goście i użytkownicy Zen są określani - indywidualnie jako „Użytkownik”, a zbiorczo jako „Użytkownicy”.

en: Information about us
pl_PL: Informacja o nas

en: Zen is operated and presented to users by the CoderDojo Foundation (formerly known as the 'Hello World Foundation') with registered address Dogpatch Labs, The CHQ Building, Custom House Quay, Dublin 1, Ireland. CoderDojo Foundation is an Irish Company registered under company number 524255 and a registered charity in Republic of Ireland, CHY 20812.
pl_PL: Platforma Zen jest obsługiwana i prezentowana użytkownikom przez Fundację CoderDojo (znaną dawniej jako „Hello World Foundation”), z siedzibą zarejestrowaną pod adresem: Dogpatch Labs, The CHQ Building, Custom House Quay, Dublin 1, Irlandia. Fundacja CoderDojo to firma irlandzka, zarejestrowana pod numerem 524255 oraz zarejestrowana organizacja charytatywna w Republice Irlandii, CHY 20812.

en: SECTION 1 - USER AGREEMENT
pl_PL: USTĘP 1 - UMOWA Z UŻYTKOWNIKIEM

en: Please read these Terms of Service carefully before accessing or using our website. By accessing or using any part of the site, you agree to be bound by these Terms of Service. If you do not agree to all the terms and conditions of this agreement, then you may not access the website or use any services. If these Terms of Service are considered an offer, acceptance is expressly limited to these Terms of Service.
pl_PL: Zanim zaczniesz przeglądać naszą witrynę lub z niej korzystać, przeczytaj uważnie Warunki Świadczenia Usług. Przeglądając niniejszą witrynę lub korzystając z którejkolwiek jej części, wyrażasz zgodę na przestrzeganie niniejszych Warunków Świadczenia Usług. Jeśli nie zgadzasz się na wszystkie warunki i zasady niniejszej Umowy, nie możesz przeglądać witryny ani z niej korzystać. Jeśli niniejsze Warunki Świadczenia Usługi są uważane za ofertę, akceptacja jest wyraźnie ograniczona do niniejszych Warunków Świadczenia Usług.

en: By visiting our site and you engage in our "Service" and agree to be bound by the following terms and conditions ("Terms of Service", "Terms"), including those additional terms and conditions and policies referenced herein and/or available by hyperlink. These Terms apply to all users of the site, including without limitation users who are viewers, CoderDojo organisers, CoderDojo mentors, CoderDojo youth attendees and parents.
pl_PL: Odwiedzając naszą witrynę i korzystając z „Usług” świadczonych za jej pośrednictwem, wyrażasz zgodę na bycie związanym następującymi zasadami i warunkami („Warunki Świadczenia Usług”, „Warunki”), włącznie z dodatkowymi warunkami, zasadami i politykami, o których mowa w niniejszym dokumencie i/lub do których zamieszczono linki. Warunki te dotyczą wszystkich użytkowników witryny, w tym bez ograniczeń - użytkowników którzy przeglądają stronę, organizatorów CoderDojo CoderDojo, Mentorów CoderDojo, młodych uczestników CoderDojo i rodziców.

en: By setting up an account on Zen, all CoderDojo Community Members (Champions, Volunteers and Mentors) are agreeing to the terms laid out in the CoderDojo Charter (permanent link to Charter). The CoderDojo Charter lays out a series of commitments that Community members must make to become part of the Global CoderDojo Community. These commitments cover key aspects of the CoderDojo Ethos and Culture, such as always being free, open, inclusive, and safeguarding children.
pl_PL: Poprzez utworzenie konta na Zen, wszyscy członkowie społeczności CoderDojo (Mistrzowie, Wolontariusze i Mentorzy) wyrażają zgodę na warunki określone w Statucie CoderDojo (trwały link do Statutu). Statut CoderDojo określa szereg zobowiązań, które członkowie Społeczności muszą zaakceptować, aby stać się częścią Globalnej Społeczności CoderDojo. Zobowiązania te obejmują kluczowe aspekty etosu i kultury CoderDojo, takie jak pozostawanie usługą darmową, otwartą, globalną oraz chroniącą dzieci.

en: IF YOU ARE A PARENT OR GUARDIAN AND YOU PROVIDE YOUR CONSENT TO YOUR CHILD'S REGISTRATION WITH THE SITE, YOU AGREE TO BE BOUND BY THESE TERMS OF USE IN RESPECT OF THEIR USE OF THE SITE.
pl_PL: JEŚLI JESTEŚ RODZICEM LUB OPIEKUNEM I WYRAŻASZ ZGODĘ NA ZAREJESTROWANIE DZIECKA NA TEJ WITRYNIE, ZGADZASZ SIĘ PRZESTRZEGAĆ NINIEJSZYCH WARUNKÓW ŚWIADCZENIA USŁUGI W ODNIESIENIU DO KORZYSTANIA Z WITRYNY PRZEZ DZIECKO.

en: Any new features or tools which are added to the current store shall also be subject to the Terms.
pl_PL: Wszelkie nowe funkcje i narzędzia, które zostaną dodane w terminie późniejszym, również będą podlegały tym Warunkom.

en: You can review the most current version of the Terms of Service at any time on this page. We reserve the right to update, change or replace any part of these Terms of Service by posting updates and/or changes to our website. It is your responsibility to check this page periodically for changes. Your continued use of or access to the website following the posting of any changes constitutes acceptance of those changes.
pl_PL: Najbardziej aktualną wersję Warunków Świadczenia Usług można przeczytać w dowolnym czasie na tej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do aktualizacji, wprowadzania zmian lub zmiany dowolnej części niniejszych Warunków Świadczenia Usług, poprzez umieszczenie i/lub zmian na naszej stronie internetowej. Twoim obowiązkiem jest okresowe sprawdzanie ewentualnych zmian na stronie. Dalsze użytkowanie lub przeglądanie witryny po wprowadzeniu zmian, oznacza akceptację tych zmian.

en: Your privacy is important to us. Please read our Privacy Statement, which identifies how the CoderDojo Foundation Team uses, collects, and stores information it collects through the Services. By using Zen, you additionally agree that you are comfortable with CoderDojo Foundation's Privacy Statement.
pl_PL: Twoja prywatność jest dla nas ważna. Przeczytaj naszą Politykę prywatności, która określa, jak zespół Fundacji CoderDojo wykorzystuje, gromadzi i przechowuje dane gromadzone za pośrednictwem Usług. Korzystając z Zen, dodatkowo zgadzasz się z postanowieniami Polityki prywatności Fundacji CoderDojo.

en: Zen is open to users of all ages, and we ask that you keep this in mind when using these services.
pl_PL: Platforma Zen jest otwarta dla użytkowników w każdym wieku - prosimy mieć to na uwadze podczas korzystania z tych usług.

en: SECTION 2 - ACCOUNT ELIGIBILITY CREATION AND MAINTENANCE
pl_PL: USTĘP 2 - TWORZENIE I OBSŁUGA URPAWNIEŃ DO KONTA

en: THE WEBSITE IS NOT AVAILABLE TO (A) ANY USERS PREVIOUSLY SUSPENDED OR REMOVED FROM THE WEBSITE BY CODERDOJO FOUNDATION OR (B) ANY PERSONS UNDER THE AGE OF 13 WHOSE REGISTRATION HAS NOT BEEN APPROVED BY A LEGAL PARENT OR GUARDIAN. By clicking the "I Agree" button or by otherwise using or registering an account for the Website, You represent (a) that You have not been previously suspended or removed from the Website by the CoderDojo Foundation; (b) that You are either (i) at least 13 years of age or (ii) Your parent and/or guardian has consented to Your use of the Website; and (c) that your registration and your use of the Website is in compliance with any and all applicable laws and regulations.
pl_PL: STRONA NIE JEST DOSTĘPNA DLA (A) UŻYTKOWNIKÓW, KTÓRZY ZOSTALI WCZEŚNIEJ ZAWIESZENI LUB USUNIĘCI Z WITRYNY INTERNETOWEJ PROWADZONEJ PRZEZ FUNDACJĘ CODERDOJO LUB (B) WSZELKICH OSÓW W WIEKU PONIŻEJ 13 LAT, KTÓRYCH REJESTRACJA NIE ZOSTAŁA ZATWIERDZONA PRZEZ RODZICA LUB OPIEKUNA PRAWNEGO. Klikając przycisku „Zgadzam się” lub korzystając w inny sposób albo rejestrując konto w witrynie internetowej oświadczasz, że (a) nie zostałeś uprzednio zawieszony ani usunięty z witryny internetowej prowadzonej przez Fundację CoderDojo; (b) jedno z dwóch: (i) masz co najmniej 13 lat lub (ii) Twój rodzic i/lub opiekun wyraził zgodę na korzystanie przez Ciebie z Witryny; oraz (c) Twoja rejestracja oraz korzystanie z witryny pozostają w zgodzie z wszelkimi mającymi zastosowanie przepisami ustawowymi i wykonawczymi.

en: In order to use most features of the Services, you will need to register on Zen and create an account. When registering for a personal account, you will be asked to provide certain personal information, such as your email address, gender, birth month and year, and country. Please see Zen's Privacy Statement [Link to Privacy Policy] for the CoderDojo Foundation data retention and usage policies.
pl_PL: Aby korzystać z większości funkcji Usług, musisz się zarejestrować na platformie Zen i utworzyć konto. Rejestrując konto osobiste, zostaniesz poproszony o podanie pewnych danych, takich jak adres e-mail, płeć, miesiąc i rok urodzenia oraz kraj. Zapoznaj się z Polityką prywatności Zen [link do Polityki prywatności], aby poznać zasady przechowywania i wykorzystania danych obowiązujące w Fundacji CoderDojo.

en: If you are under 13, your parent/guardian will be required to create an account on Zen and then they can issue you a subaccount. When youth users reach 13 their accounts will automatically transfer to a "Youth Over 13" account and they will be required to create their own password.
pl_PL: Jeśli masz mniej niż13 lat, Twój rodzic/opiekun będzie musiał utworzyć konto na Zen, a dla Ciebie utworzyć konto podrzędne. Gdy skończysz 13 lat, Twoje konto zostanie automatycznie zmienione na konto „Młodzieży powyżej 13 lat” i będziesz musiał/-a utworzyć własne hasło.

en: You are responsible for keeping your password secret and your account secure. You are solely responsible for any use of your account, even if your account is used by another person. If any use of your account violates the Terms of Service, your account may be suspended or deleted.
pl_PL: Ponosisz odpowiedzialność za utrzymanie tajności hasła i bezpieczeństwa konta. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za korzystanie z konta, nawet jeśli Twoje konto jest używane przez inną osobę. Jeśli korzystanie z konta w jakikolwiek sposób narusza Warunki Świadczenia Usług, konto może zostać zawieszone lub usunięte.

en: You may not use another person's Zen account without permission.
pl_PL: Nie wolno bez pozwolenia używać konta Zen należącego do innej osoby.

en: Account names cannot be changed.
pl_PL: Nazwy konta nie można zmienić.

en: If you have reason to believe that your account is no longer secure (for example, in the event of a loss, theft, or unauthorized disclosure of your password), promptly change your password. If you cannot access your account to change your password, notify us at info@coderdojo.com.
pl_PL: Jeśli masz powody, by sądzić, że Twoje konto nie jest już bezpieczne (na przykład w przypadku zgubienia, kradzieży lub nieautoryzowanego ujawnienia hasła), natychmiast zmień hasło. Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do swojego konta, aby zmienić hasło, powiadom nas o tym fakcie: info@coderdojo.com.

en: Youth Under 13 User. If You are a User of the Website and are under the age of 13 ("Youth Under 13 User"), You may not register an account for the Website without consent and approval from your legal parent or guardian. A Youth Under 13 User that begins the registration process for himself or herself without a Parent User may have the registration process restricted until a Parent User approves or assumes responsibility for the Youth Under 13 User account.
pl_PL: Młodzież poniżej 13 lat. Jeśli jesteś użytkownikiem Witryny i masz mniej niż 13 lat („Młodzież poniżej 13 lat”), nie możesz zarejestrować konta w Witrynie bez zgody i akceptacji rodzica lub opiekuna prawnego. Osoba w wieku poniżej 13 lat, która rozpoczyna proces rejestracji dla siebie bez Użytkownika - Rodzica, może napotkać ograniczenia procesu rejestracji, do czasu aż Użytkownik - Rodzic zaakcentuje lub przyjmie odpowiedzialność za konto użytkownika w wieku poniżej 13 lat.

en: Youth Under 13 User.
pl_PL: Użytkownik w wieku poniżej 13 lat.

en: If You are a User of the Website and are under the age of 13 ("Youth Under 13 User"), You may not register an account for the Website without consent and approval from your legal parent or guardian. A Youth Under 13 User that begins the registration process for himself or herself without a Parent User may have the registration process restricted until a Parent User approves or assumes responsibility for the Youth Under 13 User account.
pl_PL: Jeśli jesteś użytkownikiem Witryny i masz mniej niż 13 lat („Młodzież poniżej 13 lat”), nie możesz zarejestrować konta w Witrynie bez zgody i akceptacji rodzica lub opiekuna prawnego. Osoba w wieku poniżej 13 lat, która rozpoczyna proces rejestracji dla siebie bez Użytkownika - Rodzica, może napotkać ograniczenia procesu rejestracji, do czasu aż Użytkownik - Rodzic zaakcentuje lub przyjmie odpowiedzialność za konto użytkownika w wieku poniżej 13 lat.

en: Parent User
pl_PL: Użytkownik - Rodzic

en: You acknowledge that the CoderDojo Foundation may choose, but is not obligated, to make any inquiries, either directly or through third parties, that the CoderDojo Foundation deems necessary to validate Your registration information, including without limitation engaging third parties to provide verification services. The CoderDojo Foundation reserves all rights to take legal actions against anyone who misrepresents personal information or is otherwise untruthful about their identity
pl_PL: Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że Fundacja CoderDojo może, ale nie jest do tego zobowiązana, składać zapytania, bezpośrednio lub za pośrednictwem osób trzecich, które Fundacja CoderDojo uzna za konieczne, aby potwierdzić Twoje dane rejestracyjne. Obejmuje to, bez ograniczeń, zaangażowanie podmiotów trzecich do świadczenia usług weryfikacyjnych. Fundacja CoderDojo zastrzega sobie wszelkie prawa do podjęcia działań prawnych przeciwko każdemu, kto przedstawia nieprawdziwe dane osobowe lub w inny sposób zataja swoją prawdziwą tożsamość

en: NOTWITHSTANDING THE FOREGOING, YOU ACKNOWLEDGE THAT THE CODERDOJO FOUNDATION CANNOT GUARANTEE THE ACCURACY OF ANY INFORMATION SUBMITTED BY ANY USER AND THE CODERDOJO FOUNDATION IS NOT OBLIGATED TO VERIFY THE IDENTITY OF ANY USER, INCLUDING ANY USER’S CLAIM TO BE A PARENT USER, OR TO VERIFY THAT A PARENT IDENTIFIED BY A CHILD USER OR A COACH DURING REGISTRATION IS SUCH CHILD USER’S ACTUAL PARENT OR GUARDIAN.
pl_PL: NIEZALEŻNIE OD POWYŻSZEGO, UŻYTKOWNIK PRZYJMUJE DO WIADOMOŚCI, ŻE FUNDACJA CODERDOJO NIE MOŻE ZAGWARANTOWAĆ DOKŁADNOŚCI ŻADNYCH DANYCH PRZEDŁOŻONYCH PRZEZ KTÓREGOKOLWIEK UŻYTKOWNIKA ORAZ ŻE FUNDACJA CODERDOJO NIE MA OBOWIĄZKU WERYFIKOWANIA TOŻSAMOŚCI KTÓREGOKOLWIEK UŻYTKOWNIKA. DOTYCZY TO TAKŻE ZGŁOSZEŃ UŻYTKOWNIKA - RODZICA ORAZ WERYFIKACJI, CZY RODZIC ZIDENTYFIKOWANY PRZEZ UŻYTKOWNIKA - DZIECKO LUB TRENERA PODCZAS REJESTRACJI, JEST FAKTYCZNIE RODZICEM LUB OPIEKUNEM TEGO UŻYTKOWNIKA.

en: A Parent User account, along with all associated Child User accounts, may be terminated by the CoderDojo Foundation at any time and without warning for any failure to abide by these Terms.
pl_PL: Konto Rodzica, wraz z powiązanymi kontami użytkowników dziecięcych, może zostać usunięte przez Fundację CoderDojo, w dowolnym momencie i bez ostrzeżenia, w przypadku nieprzestrzegania niniejszych Warunków.

en: SECTION 3 - RULES OF USAGE
pl_PL: USTĘP 3 - ZASADY UŻYTKOWANIA

en: The CoderDojo Foundation Team supports freedom of expression. However, Zen is intended for a wide audience, and some content is inappropriate for the CoderDojo community. You may not use the Zen service in any way, that:
pl_PL: Zespół Fundacji CoderDojo popiera wolności wypowiedzi. Jednak platforma Zen jest przeznaczona dla szerokiej publiczności, a niektóre treści są nieodpowiednie dla społeczności CoderDojo. Z usług dostępnych na platformie Zen nie wolno korzystać w sposób, który:

en: Promotes bigotry, discrimination, hatred, or violence against any individual or group;
pl_PL: promuje nietolerancję, dyskryminację, nienawiść lub przemoc wobec osoby lub grupy;

en: Threatens, harasses, or intimidates any other person, whether that person is a CoderDojo community member or not;
pl_PL: grozi, prześladuje lub zastrasza inną osobę, niezależnie od tego, czy dana osoba jest członkiem społeczności CoderDojo;

en: Could be considered cyber bullying;
pl_PL: może być uznany za szykanowanie;

en: Contains foul language or personal attacks;
pl_PL: obejmuje wulgarny język lub osobiste ataki;

en: Contains sexually explicit or graphically violent material;
pl_PL: zawiera materiały o treści erotycznej lub promujące przemoc;

en: Provides instructions on how to commit illegal activities or obtain illegal products;
pl_PL: przedstawia instrukcje dotyczące sposobu popełnienia czynów bezprawnych lub pozyskiwania nielegalnych produktów;

en: Except in connection with organizing CoderDojo events, asks any other user for personally identifying information, contact information, or passwords; or
pl_PL: poza związkiem z organizowaniem wydarzeń CoderDojo, prosi innego użytkownika o podanie danych osobowych, danych kontaktowych lub haseł; albo

en: Exposes any others person's personally identifying information, contact information, or passwords without that person's permission.
pl_PL: udostępnia informacje umożliwiające identyfikację innej osoby, dane kontaktowe lub hasła bez jej zgody.

en: You agree to comply with all applicable laws and regulations when you use Zen. You may not use Zen in any unlawful way, including to harass, stalk, or defame any other person.
pl_PL: Podczas korzystania z Zen, Użytkownik zgadza się przestrzegać wszystkich mających zastosowanie przepisów ustawowych i wykonawczych. Z Zen nie wolno korzystać w sposób niezgodny z prawem, w tym do nękania, prześladowania lub zniesławiania innych osób.

en: You may not impersonate, imitate or pretend to be somebody else when using the Services.
pl_PL: Podczas korzystania z Usług, nie wolno podszywać się pod inną osobę, ani naśladować lub udawać kogoś innego.

en: You agree not to use Zen in any way intended to disrupt the service, gain unauthorized access to the service, or interfere with any other user's ability to use the service. Prohibited activities include, but are not limited to:
pl_PL: Użytkownik zgadza się nie używać Zen w żaden sposób mający na celu zakłócenia świadczenia usług, umożliwiający uzyskanie nieautoryzowanego dostępu do usługi lub zakłócający innym użytkownikom możliwość korzystania z usługi. Czynności zabronione obejmują, między innymi:

en: Posting content deliberately designed to crash the Zen platform;
pl_PL: Zamieszczanie treści celowo przeznaczonych do wywołania awarii platformy Zen;

en: Linking to pages containing viruses or malware;
pl_PL: Umieszczanie linków do stron zawierających wirusy lub złośliwe oprogramowanie;

en: Using administrator passwords or pretending to be an administrator;
pl_PL: Używanie hasła administratora lub podawanie się za administratora;

en: Repeatedly posting the same material, or "spamming."
pl_PL: Wielokrotnie zamieszczanie tego samego materiału lub spamowanie.

en: Commercial use of Zen, user-generated content, and support materials is permitted under the <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/">Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 license</a>. However, the CoderDojo Foundation Team reserves the right to block any commercial use of Zen that, in the CoderDojo Foundation Team's sole discretion, is harmful to the community. Harmful commercial use includes spamming or repeated advertisement through projects, comments, or forum posts.
pl_PL: Komercyjne korzystanie z platformy Zen, treści generowanych przez użytkowników oraz materiałów pomocniczych, jest dozwolone w zakresie dopuszczonym przez licencję <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/">Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 4.0</a>. Jednak zespół Fundacji CoderDojo zastrzega sobie prawo do zablokowania wszelkiego komercyjnego wykorzystania platformy Zen, które, według uznania zespołu Fundacji CoderDojo, jest szkodliwe dla społeczności. Szkodliwe wykorzystanie komercyjne obejmuje spamowanie lub powtarzające się zamieszczanie reklam w ramach projektów, komentarzy lub wpisów na forum.

en: SECTION 4 - MODIFICATION OF THE TERMS
pl_PL: USTĘP 4 - MODYFIKACJA WARUNKÓW

en: CoderDojo Foundation reserves the right, at our discretion, to change, modify, add, or remove portions of the Terms at any time. Please check the Terms and any Guidelines periodically for changes. Your continued use of Zen after the posting of changes constitutes your binding acceptance of such changes. For any material changes to the Terms, CoderDojo Foundation will make reasonable effort to provide notice to you of such amended Terms, such as by an email notification to the address associated with your account or by posting a notice on the Website, and such amended terms will be effective against You on the earlier of (i) your actual notice of such changes and (ii) thirty days after CoderDojo Foundation makes reasonable attempt to provide you such notice. Disputes arising under these Terms will be resolved in accordance with the version of the Terms in place at the time the dispute arose.
pl_PL: Fundacja CoderDojo zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian, modyfikowania, dodawania lub usuwania części Warunków, według własnego uznania i w dowolnym momencie. Okresowo sprawdzaj Warunki oraz wszelkie inne Wytyczne pod kątem zmian. Dalsze korzystanie z Zen po wprowadzeniu zmian, oznacza akceptację tych zmian. W przypadku wprowadzenie istotnych zmian do Warunków, Fundacja CoderDojo dołoży starań, aby powiadomić o nich Użytkownika. Starania te mogą obejmować powiadomienie e-mail wysłane na adres powiązany z Twoim kontem lub zamieszczenie komunikatu w Witrynie, a takie zmodyfikowane warunki wchodzą w życie we wcześniejszym z terminów (i) rzeczywistego zawiadomienia o tych zmianach oraz (ii) trzydzieści dni po dokonaniu przez Fundację CoderDojo próby dostarczenia takiego zawiadomienia. Spory wynikające z niniejszych Warunków, są rozwiązywane zgodnie z wersją Warunków obowiązującą w miejscu i czasie powstania sporu

en: SECTION 5 - USER CONTENT LICENSE GRANT; REPRESENTATIONS AND WARRANTIES
pl_PL: USTĘP 5 - UDZIELENIE LICENCJI NA TREŚCI UŻYTKOWNIKA; OŚWIADCZENIA I GWARANCJE

en: CoderDojo Foundation may permit (a) the posting and/or publishing by You and other Users of notes, questions, comments, ratings, reviews, images, videos and other audio-visual materials and communications (collectively, "User Postings") and (b) the posting, creation, or modification by You and other users of computer code (including source code and object code) ("User Code") (User Postings and User Code, collectively, "User Content"). You understand that whether or not such User Content is published, CoderDojo Foundation does not guarantee any confidentiality with respect to any submissions.
pl_PL: Fundacja CoderDojo może zezwolić na dokonywanie  wpisów i/lub publikowanie przez Ciebie i innych użytkowników notatek, pytań, komentarzy, ocen, opinii, zdjęć, filmów oraz innych materiałów i komunikatów (łącznie: „Posty Użytkownika”), a także dokonywanie wpisów, tworzenie lub modyfikację przez Ciebie i innych użytkowników kodu komputerowego (w tym kodu źródłowego i kodu programowania objektowego) („Kod Użytkownika”) (Posty Użytkownika i Kod Użytkownika, łącznie: „Treści Użytkownika”). Zdajesz sobie sprawę z faktu, że niezależnie od tego, czy takie Treści Użytkownika zostaną opublikowane, czy nie,  Fundacja CoderDojo nie gwarantuje żadnej poufności w odniesieniu do wszelkich wpisów.

en: License Grant to CoderDojo Foundation.
pl_PL: Udzielenie licencji Fundacji CoderDojo.

en: Whenever you make use of a feature that allows you to upload material to our Website, or to make contact with other users of our Website, you must comply with all applicable laws and our User Content Representations and Warranties and User Content Disclaimer.  Any material you upload to our Website will be considered non-confidential and nonproprietary, and we have the right to use, copy, distribute and disclose to third parties any such material for any purpose (except where specifically identified as third party content). We also have the right to disclose your identity to any third party who is claiming that any material posted or uploaded by you to our website constitutes a violation of their intellectual property rights, or of their right to privacy. We will not be responsible, or liable to any third party, for the content or accuracy of any materials posted by you or any other user. We have the right to remove any material or posting you make on our Website if, in our opinion, such material does not comply with applicable laws or our User Content Representations and Warranties and User Content Disclaimer.
pl_PL: Za każdym razem, gdy skorzystasz z funkcji, która umożliwia wczytanie materiałów na naszą Witrynę lub skontaktowanie się z innymi użytkownikami naszej Witryny, musisz przestrzegać wszystkich obowiązujących przepisów prawa oraz naszych Oświadczeń i gwarancji dotyczących treści użytkownika, a także Oświadczenia o ograniczeniu odpowiedzialności dotyczącej treści użytkownika. Wszelkie materiały, które zamieścisz na naszej Witrynie, zostaną uznane za niepoufne i niemajątkowe. Mamy prawo do ich wykorzystania, kopiowania, rozpowszechniania i ujawniania osobom trzecim, w dowolnym celu (z wyjątkiem treści wyraźnie zidentyfikowanych jako treści stron trzecich). Mamy również prawo do ujawnienia Twojej tożsamości stronie trzeciej, która twierdzi, że zamieszczanie lub wczytywanie przez Ciebie na naszą Witrynę materiałów stanowi naruszenie ich praw własności intelektualnej lub ich prawa do prywatności. Nie ponosimy odpowiedzialności wobec żadnej strony trzeciej, za treść i dokładność jakichkolwiek materiałów zamieszczanych przez Ciebie lub przez innych użytkowników. Mamy prawo do usunięcia wszelkich materiałów lub wpisów zamieszczonych przez Ciebie na naszej Witrynie, jeśli, naszym zdaniem, materiały te nie są zgodne z obowiązującym prawem lub naszymi Oświadczeniami i gwarancjami dotyczącymi treści użytkownika, a także Oświadczeniem o ograniczeniu odpowiedzialności dotyczącej treści użytkownika.

en: License Grant to Users.
pl_PL: Przyznanie licencji Użytkownikom.

en: (a) User Postings. By posting, submitting or distributing User Postings through the Website, You hereby grant to each User of the Website a non-exclusive license to access and use your User Postings in any manner permitted or made available by CoderDojo Foundation on or through the Website.
pl_PL: (a) Wpisy Użytkownika. Umieszczając, przesyłając lub rozpowszechniając Wpisy Użytkownika na tej Witrynie, udzielasz każdemu Użytkownikowi Witryny niewyłącznej licencji na dostęp i wykorzystanie Twoich Wpisów w dozwolony sposób lub udostępnianie ich przez Fundację CoderDojo na lub za pomocą Witryny.

en: (b) User Code. By posting, submitting or distributing User Code through the Website, You hereby grant to each User of the Website a non-exclusive license to access, use, reproduce, and distribute your User Code as fully permitted under, and in accordance with the terms of, the MIT license (currently available at: http://opensource.org/licenses/mit-license.php) (the "MIT License").
pl_PL: (b) Kod Użytkownika. Umieszczając, przesyłając lub rozpowszechniając Kod Użytkownika za pośrednictwem Witryny, udzielasz każdemu Użytkownikowi Witryny niewyłącznej licencji na dostęp, korzystanie, powielanie i rozpowszechnianie Twojego Kodu, zgodnie z warunkami licencji MIT (obecnie dostępnej pod adresem: http://opensource.org/licenses/mit-license.php) („Licencja MIT”).

en: User Content Representations and Warranties.
pl_PL: Oświadczenia i gwarancje dla Treści Użytkownika.

en: You are solely responsible for your User Content and the consequences of posting, creating, or publishing them. You represent and warrant that: (1) You are the creator and owner of or have the necessary licenses, rights, consents, and permissions to use and to authorize CoderDojo Foundation and Zen's Users to use and distribute your User Content as necessary to exercise the licenses granted by You in these Terms and in the manner contemplated by CoderDojo Foundation and these Terms; (2) your User Content does not and will not: (a) infringe, violate, or misappropriate any third-party right, including any copyright, trademark, patent, trade secret, moral right, privacy right, right of publicity, or any other intellectual property or proprietary right or (b) slander, defame, libel, or invade the right of privacy, publicity or other property rights of any other person; and (3) your User Content does not contain any viruses, adware, spyware, worms, or other malicious code.
pl_PL: Ponosisz całkowitą odpowiedzialność za Treści Użytkownika i konsekwencje ich umieszczania, tworzenia lub publikacji. Oświadczasz i gwarantujesz, że: (1) jesteś twórcą i właścicielem lub posiadasz niezbędne licencje, praw, zgody i uprawnienia do korzystania oraz autoryzacji Fundacji CoderDojo i Użytkowników Zen do używania i rozpowszechniania Treści Użytkownika jako elementu niezbędnego do wykonywania licencji udzielonych przez Ciebie w tych Warunkach i w sposób przewidziany przez Fundację CoderDojo i niniejsze Warunki; (2) Twoje Treści Użytkownika, nie będą ani obecnie, ani w przyszłości: (a) naruszać, zakłócać ani przywłaszczać praw osób trzecich, łącznie z wszelkimi prawami autorskimi, znakami towarowymi, patentami, tajemnicami handlowymi, prawami moralnymi, prawem prywatności, prawem do wizerunku, ani innych własności intelektualnych lub prawa własności; lub (b) szargać, zniesławiać lub naruszać prawo prywatności, wizerunek lub inne prawa własności innych osób; oraz (3) zawierać żadnych wirusów, oprogramowania z reklamami, oprogramowania szpiegującego, robaków lub innego złośliwego kodu.

en: Access to Your User Content.
pl_PL: Dostęp do Treści Użytkownika.

en: The CoderDojo Foundation may permit Users to share their User Content with a select group of other Users, or make their User Content public for all (even non-Website users) to view. You acknowledge and agree that, although Zen may provide certain features intended to allow you to restrict some User Content you create from others, The CoderDojo Foundation does not guarantee that such User Content will never be accessible by others. In the event of unauthorized access, The CoderDojo Foundation will use reasonable efforts to notify you pursuant to Section 14.1 below. THE CODERDOJO FOUNDATION HEREBY DISCLAIMS ANY AND ALL LIABILITY WITH RESPECT TO ANY UNAUTHORIZED ACCESS TO ANY RESTRICTED USER CONTENT.
pl_PL: Fundacja CoderDojo może umożliwić Użytkownikom udostępnianie swoich Treści Użytkownika wybranej grupie innych Użytkowników, lub publikować Treści Użytkowników dla wszystkich (nawet użytkowników spoza Witryny). Potwierdzasz i zgadzasz się, że chociaż Zen może zapewnić pewne funkcje przeznaczone do ograniczania udostępniania tworzonych przez Ciebie Treści Użytkownika innym osobom, Fundacja CoderDojo nie gwarantuje, że takie Treści Użytkownika nigdy nie będą dostępne dla innych. W przypadku nieautoryzowanego dostępu, Fundacja CoderDojo dołoży należytych starań, aby powiadomić Cię o tym, zgodnie z ust. 14.1 poniżej. FUNDACJA CODERDOJO NINIEJSZYM ZRZEKA SIĘ WSZELKIEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA NIEUPOWAŻNIONY DOSTĘP DO OGRANICZONYCH TREŚCI UŻYTKOWNIKA.

en: User Content Disclaimer.
pl_PL: Zrzeczenie się Treści Użytkownika.

en: You understand that when using the Website You will be exposed to User Content from a variety of sources, and that The CoderDojo Foundation is not responsible for the accuracy, usefulness, or intellectual property rights of or relating to such User Content. You further understand and acknowledge that You may be exposed to User Content that is inaccurate, offensive, indecent or objectionable, and You agree to waive, and hereby do waive, any legal or equitable rights or remedies You have or may have against The CoderDojo Foundation with respect thereto. The CoderDojo Foundation does not endorse any User Content or any opinion, recommendation or advice expressed therein, and The CoderDojo Foundation expressly disclaims any and all liability in connection with User Content.
pl_PL: Rozumiesz, że korzystając z Witryny będziesz narażony na Treści Użytkowników z różnych źródeł, oraz że Fundacja CoderDojo nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, użyteczność lub prawa własności intelektualnej odnoszące się do takich Treści Użytkownika. Ponadto rozumiesz i przyjmujesz do wiadomości, że możesz być narażony na Treści Użytkownika, które są niedokładne, obraźliwe, nieprzyzwoite lub niestosowne, oraz zgadza się zrzec i zrzekasz się, stosowania wszelkich praw lub środków prawnych przeciwko Fundacji CoderDojo w związku z powyższymi. Fundacja CoderDojo nie zatwierdza żadnych Treści Użytkownika lub opinii, rekomendacji lub porad w nich zawartych, oraz Fundacja CoderDojo wyraźnie zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności powiązanej w Treściami Użytkownika.

en: SECTION 6 - SUSPENSION AND TERMINATION OF ACCOUNTS
pl_PL: USTĘP 6 - ZAWIESZENIE I USUNIĘCIE KONTA

en: The CoderDojo Foundation has the right to suspend your account for violations of the Terms of Use. Repeat violators may have their account deleted. The CoderDojo Foundation reserves the sole right to determine what constitutes a violation of the Terms of Use. The CoderDojo Foundation also reserves the right to terminate any account used to circumvent prior enforcement of the Terms of Use.
pl_PL: Fundacja CoderDojo ma prawo zawiesić Twoje konto za naruszenie Warunków Świadczenia Usługi. Wielokrotne ich naruszanie może skutkować usunięciem konta. Fundacja CoderDojo zastrzega sobie wyłączne prawo do określenia, co stanowi naruszenie Warunków Świadczenia Usługi. Fundacja CoderDojo zastrzega sobie również prawo do usunięcia konta użytego do obejścia uprzedniego wykonania Warunków Świadczenia Usługi.

en: If you want to delete or temporarily disable your account, please email info@coderdojo.com.
pl_PL: Jeśli chcesz usunąć lub tymczasowo wyłączyć konto, prosimy o kontakt: info@coderdojo.com.

en: SECTION 7 - THIRD PARTY WEBSITES
pl_PL: USTĘP 7 - STRONY INTERNETOWE STRON TRZECICH

en: Content on Zen, including user-generated content, may include links to third party websites. The CoderDojo Foundation is not capable of reviewing or managing third party websites, and assumes no responsibility for the privacy practices, content, or functionality of third party websites. You agree to relieve the CoderDojo Foundation of any and all liability arising from third party websites.
pl_PL: Treści umieszczane na Zen, w tym treści generowane przez użytkowników, mogą zawierać linki do stron internetowych stron trzecich. Fundacja CoderDojo nie jest w stanie przeglądać lub zarządzać wszystkimi stronami internetowymi osób trzecich i nie ponosi odpowiedzialności za stosowane na nich polityki prywatności, umieszczane tam treści lub funkcjonalność stron internetowych osób trzecich. Zgadzasz się zwolnić Fundację CoderDojo z wszelkiej odpowiedzialności wynikającej powiązanej ze stronami internetowymi stron trzecich.

en: SECTION 8 - INDEMNIFICATION
pl_PL: USTĘP 8 - REKOMPENSATA

en: You agree to indemnify The CoderDojo Foundation, and all their affiliates, employees, faculty members, fellows, students, agents, representatives, third party service providers, and members of their governing boards (all of which are "CoderDojo Entities"), and to defend and hold each of them harmless, from any and all claims and liabilities (including attorneys' fees) arising out of or related to your breach of the Terms of Service or your use of Zen.
pl_PL: Zgadzasz się na wypłacenie rekompensaty Fundacji CoderDojo i wszystkim jej oddziałom, pracownikom, członków wydziału, współpracownikom, uczniom, agentom, przedstawicielom, usługodawcom i członkom zarządów (z których wszystkie są „Podmiotami CoderDojo”) oraz nie wnosić roszczeń wobec żadnego z nich, z tytułu jakichkolwiek zobowiązań (łącznie z kosztami obsługi prawniczej) wynikających z lub powiązanych z naruszeniem Warunków Świadczenia Usług lub korzystania z Zen.

en: SECTION 9 - DISCLAIMER OF WARRANTY
pl_PL: USTĘP 9 - ZRZECZENIE SIĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI

en: You acknowledge that you are using Zen at your own risk. Zen is provided "as is," and the CoderDojo Foundation hereby expressly disclaim any and all warranties, express and implied, including but not limited to any warranties of accuracy, reliability, title, merchantability, non-infringement, fitness for a particular purpose or any other warranty, condition, guarantee or representation, whether oral, in writing or in electronic form, including but not limited to the accuracy or completeness of any information contained therein or provided by Zen. Without limiting the foregoing, the CoderDojo Foundation disclaim any and all warranties, express and implied, regarding user-generated content and CoderDojo events. The CoderDojo Foundation and their third party service providers do not represent or warrant that access to Zen will be uninterrupted or that there will be no failures, errors or omissions or loss of transmitted information, or that no viruses will be transmitted through Zen services.
pl_PL: Przyjmujesz do wiadomości, że korzystasz z Zen na własne ryzyko. Platforma Zen jest dostarczana „tak jak jest”,a Fundacja CoderDojo niniejszym wyraźnie zrzeka się wszelkich gwarancji, wyraźnych i dorozumianych, w tym między innymi gwarancji dokładności, niezawodności, gwarancji z tytułu, przydatności handlowej, nienaruszania praw, przydatności do określonego celu oraz wszelkich innych gwarancji, warunków, poręczeń lub oświadczeń, zarówno w formie ustnej, pisemnej, jak i elektronicznej, włączając w to między innymi dokładność lub kompletność wszelkich informacji w nich zawartych lub dostarczonych przez Zen. Bez ograniczania powyższego postanowienia, Fundacja CoderDojo zrzeka się wszelkich gwarancji, wyraźnych lub domniemanych, dotyczących treści generowanych przez Użytkowników i w związku z wydarzeniami CoderDojo. Fundacja CoderDojo i jej dostawcy usług nie zapewniają ani nie gwarantują, że dostęp do platformy Zen będzie nieprzerwany lub że nie będą występowały awarie, błędy lub pominięcia albo utrata przekazywanych danych, lub że za pośrednictwem usług Zen nie będą przesyłane żadne wirusy.

en: SECTION 10 - LIMITATION OF LIABILITY
pl_PL: USTĘP 10 - OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

en: The CoderDojo Foundation shall not be liable to you or any third parties for any direct, indirect, special, consequential or punitive damages of any kind, regardless of the type of claim or the nature of the cause of action, even if the CoderDojo has been advised of the possibility of such damages. Without limiting the foregoing, the CoderDojo Foundation shall have no liability to you or any third parties for damages or harms arising out of user-generated content or CoderDojo events.
pl_PL: Fundacja CoderDojo nie ponosi odpowiedzialności wobec Użytkownika lub stron trzecich za bezpośrednie, pośrednie, szczególne, wtórne ani moralne szkody jakiegokolwiek rodzaju, bez względu na rodzaj roszczenia lub naturę przyczyny działania, nawet jeśli Fundacja CoderDojo został powiadomiony o możliwości wystąpienia takich szkód. Bez ograniczania powyższego postanowienia, Fundacja CoderDojo nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec Użytkownika lub stron trzecich za szkody lub krzywdy wynikające z treści generowanych przez Użytkownika lub w związku z wydarzeniami CoderDojo.

en: Zen is offered by the CoderDojo Foundation from its facilities in the Republic of Ireland. The CoderDojo Foundation makes no representations that Zen is appropriate or available for use in other locations. Those who access or use Zen are responsible for compliance with local law.
pl_PL: Usługi platformy Zen są świadczone przez Fundację CoderDojo z jej siedziby Republice Irlandii. Fundacja CoderDojo nie daje gwarancji, że platforma Zen jest odpowiednia lub dostępna do użytku w innych lokalizacjach. Osoby, które przeglądają lub korzystają z platformy Zen, ponoszą odpowiedzialność za zgodność z lokalnymi przepisami prawa.

en: SECTION 12 - CHOICE OF LANGUAGE
pl_PL: USTĘP 12 - WYBÓR JĘZYKA

en: If the CoderDojo Foundation provides you with a translation of the English language version of these Terms of Use, the Privacy Policy, or any other policy, then you agree that the translation is provided for informational purposes only and does not modify the English language version. In the event of a conflict between a translation and the English version, the English version will govern.
pl_PL: Jeśli Fundacja CoderDojo dostarcza tłumaczenie angielskiej wersji językowej niniejszych Warunków Świadczenia Usługi, Polityki Prywatności lub jakiejkolwiek innej polityki, zgadzasz się, że tłumaczenie ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi modyfikacji angielskiej wersji językowej. W przypadku występowania niezgodności pomiędzy tłumaczeniem i wersją angielskojęzyczną, nadrzędna jest wersja angielskojęzyczna.

en: SECTION 13 - NO WAIVER
pl_PL: USTĘP 13 - BRAK ZRZECZENIA

en: No waiver of any term of these Terms of Use shall be deemed a further or continuing waiver of such term or any other term, and the CoderDojo Foundation's failure to assert any right or provision under these Terms of Use shall not constitute a waiver of such right or provision.
pl_PL: Żadne zrzeczenie się któregokolwiek z warunków przedstawionych w niniejszych Warunkach Użytkowania nie może być uznane za dalsze zrzeczenie się tego warunku lub jakiegokolwiek innego warunku, a brak domagania się przez Fundację CoderDojo jakiegokolwiek prawa lub świadczenia na mocy niniejszych Warunków Użytkowania, nie stanowi zrzeczenia się takiego prawa lub świadczenia.

en: SECTION 14 - ENTIRE AGREEMENT
pl_PL: USTĘP 14 - CAŁOŚĆ UMOWY

en: This document, together with all appendices, constitutes the entire Terms of Use and supersedes all previous agreements with the CoderDojo Foundation relating to the use of Zen.
pl_PL: Niniejszy dokument, wraz ze wszystkimi załącznikami, stanowi całość Warunków Użytkowania i zastępuje wszelkie poprzednie porozumienia z Fundacją CoderDojo, odnoszące się do korzystania z platformy Zen.

en: Revision date:  29th July 2015
pl_PL: Data aktualizacji: 29 lipca 2015 r.

en: CoderDojo Champion Registration Form
pl_PL: Formularz rejestracyjny Mistrza CoderDojo

en: General Information
pl_PL: Informacje ogólne

en: Email Address
pl_PL: Adres e-mail

en: Please provide a personal email address.
pl_PL: Podaj osobisty adres e-mail.

en: Full Name
pl_PL: Imię i nazwisko

en: Please provide your full name
pl_PL: Podaj swoje imię i nazwisko

en: Planned Dojo Location
pl_PL: Planowana lokalizacja Dojo

en: Please let us know where in the world you are planning to set up your Dojo. eg. Town, City, State, Country
pl_PL: Powiedz nam, w której części świata planujesz powstanie nowego Dojo - np. miejscowość, miasto, województwo, kraj

en: Planned Dojo Location is empty
pl_PL: Nie podano planowanej lokalizacji Dojo

en: Date of Birth
pl_PL: Data urodzenia

en: Telephone Number
pl_PL: Numer telefonu

en: Telephone Number is empty
pl_PL: Nie podano numeru telefonu

en: Experience
pl_PL: Doświadczenie

en: Do you have any relevant experience working with young people
pl_PL: Czy masz doświadczenie w pracy z młodzieżą?

en: Experience is empty
pl_PL: Nie podano doświadczenia

en: Please include country code.
pl_PL: Podaj kod pocztowy.

en: Please let us know of any technical experience you have that will help you run your Dojo. This is not required to organise a Dojo, as long you find a solid team of technical mentors. If none, please respond N/A.
pl_PL: Powiedz nam, jakie masz doświadczenie techniczne, mogące ułatwić Ci prowadzenie Dojo. Nie jest to wymagane do zorganizowania Dojo, o ile znajdziesz dobry zespół mentorów technicznych. Jeśli nie masz doświadczenia technicznego, odpowiedz „Nd”.

en: Please list any relevant technical experience
pl_PL: Podaj wszelkie istotne przykłady doświadczenia technicznego

en: Technical Experience is empty
pl_PL: Nie podano doświadczenia technicznego

en: How did you hear about CoderDojo?
pl_PL: Jak dowiedziałeś się o CoderDojo?

en: Social
pl_PL: Portale społecznościowe

en: Dojo's Twitter
pl_PL: Twitter Dojo

en: Dojo's Facebook
pl_PL: Facebook Dojo

en: If you wish please provide your username or a link to your Twitter page.
pl_PL: Jeśli chcesz, możesz podać swoją nazwę użytkownika lub link do Twojej strony w serwisie Twitter.

en: If you wish please provide your username or a link to your LinkedIn page.
pl_PL: Jeśli chcesz, możesz podać swoją nazwę użytkownika lub link do Twojej strony w serwisie LinkedIn.

en: If you wish please provide your username or a link to your Google+
pl_PL: Jeśli chcesz, możesz podać swoją nazwę użytkownika lub link do Twojej strony w serwisie Google+.

en: Do you have access to technical mentors
pl_PL: Czy masz dostęp do mentorów technicznych?

en: It is recommended to find a team of interested local technical volunteers to mentor and to find non-technical volunteers, such as parents, who can help out and volunteer when they bring their children etc. You do not need to have a big team but it is always better to have support from a core team when organising a Dojo. You can then have planning meetings with your team in advance of setting up your Dojo
pl_PL: Zalecane jest, aby znaleźć w okolicy zespół wolontariuszy technicznych, którzy będą służyli doradztwem oraz wolontariuszy nietechnicznych, takich jak rodzice, którzy mogą pomóc gdy przyjdą z dziećmi itp. Nie musisz mieć dużego zespołu, ale podczas organizowania Dojo zawsze lepiej jest mieć wsparcie podstawowego zespołu. Możesz również zaplanować spotkania z zespołem, zanim skonfigurujesz Dojo

en: Select an option
pl_PL: Wybierz opcję

en: Do you have access to a venue
pl_PL: Czy masz dostęp do lokalu?

en: Dojos cannot be hosted in private residences, they must be in a public space such as a library, business, canteens, schools or community centres. We recommend that the young people attending bring their own laptops so the venue should have, at least, plug sockets for laptops, internet access and tables and chairs for the attendees.
pl_PL: Dojo nie może mieć lokalizacji w prywatnym mieszkaniu. Musi odbywać się w miejscach użyteczności publicznej, takich jak biblioteka, biuro, stołówka, szkoła czy ośrodek kultury. Zalecamy, aby uczęszczająca młodzież przynosiła własne laptopy, więc lokal musi posiadać przynajmniej gniazdka wtykowe do laptopów, dostęp do internetu oraz stoły i krzesła dla uczestników.

en: Champion Application
pl_PL: Zgłoszenie Mistrza

en: Country
pl_PL: Kraj

en: CityTown
pl_PL: Miejscowość

en: Please type City name in English/Latin character a-Z!
pl_PL: Wpisz nazwę Dojo w języku angielskim/alfabecie łacińskim a-Z!

en: Languages Spoken
pl_PL: Języki, którymi się posługujesz

en: Projects
pl_PL: Projekty

en: No project yet
pl_PL: Jeszcze nie ma projektu

en: Prerequisites
pl_PL: Wymagania wstępne

en: Notes
pl_PL: Uwagi

en: Dojo description
pl_PL: Opis Dojo

en: Search Engine
pl_PL: Wyszukiwarka internetowa

en: CoderDojo Volunteers
pl_PL: Wolontariusze CoderDojo

en: Other Coding Organisations (no longer used)
pl_PL: Inne organizacje uczące programowania (już nieużywane)

en: Development Community (no longer used)
pl_PL: Społeczność Rozwoju (już nieużywana)

en: Events
pl_PL: Wydarzenia

en: There are no events currently listed for this Dojo. Please contact the Dojo to find out about upcoming events.
pl_PL: Obecnie nie ma żadnych wydarzeń dla tego Dojo. Skontaktuj się z Dojo, aby dowiedzieć się o nadchodzących wydarzeniach.

en: Word of Mouth
pl_PL: Rekomendacja ustna

en: Other
pl_PL: Inne

en: Raspberry Pi Foundation / CoderDojo Foundation outreach
pl_PL: Kontakt z Fundacją Raspberry Pi / Fundacją CoderDojo

en: Social media
pl_PL: Media społecznościowe

en: My employer (CSR scheme at work)
pl_PL: Mój pracodawca (program CSR w pracy)

en: Event / Conference / Training
pl_PL: Wydarzenie / Konferencja / Szkolenie

en: Future Learn
pl_PL: Przyszłe szkolenia

en: Library or youth group
pl_PL: Biblioteka lub grupa młodzieży

en: Other (comment field)
pl_PL: Inne (pole komentarza)

en: Family/Friends (no longer used)
pl_PL: Rodzina/Znajomi (już nie używane)

en: Media (newspaper/radio) (no longer used)
pl_PL: Media (gazeta/radio) (już nieużywane)

en: CoderDojo Foundation charter for CoderDojo
pl_PL: Statut Fundacji CoderDojo dla CoderDojo

en: All Dojos are required to agree with the below CoderDojo Charter. This Charter encompasses the basic ethos and core aspects of the CoderDojo movement, which all Dojos are founded on. The introduction of the Charter was announced by co-founder James Whelton to the CoderDojo Organisers Group on the 3rd of December 2013.
pl_PL: Wszystkie Dojo muszą wyrazić zgodę na poniższy Statut CoderDojo. Statut przedstawia podstawowy etos i najważniejsze aspekty ruchu CoderDojo, na których opiera się działanie wszystkich Dojo. Wprowadzenie Statutu zostało ogłoszone przez współzałożyciela, Jamesa Wheltona, grupie organizatorów CoderDojo w dniu 3 grudnia 2013 r.

en: For the purposes of this Charter, "CoderDojo" shall mean the open source, volunteer led movement orientated around running free not-for-profit coding clubs. "Dojos" shall mean the not-for profit coding clubs established to support communities and spread the philosophy of CoderDojo.
pl_PL: Dla celów niniejszego Statutu, „CoderDojo” oznacza wolny ruch, prowadzony przez wolontariuszy, zorientowany na prowadzenie darmowych klubów programistycznych o charakterze non profit. „Dojo” oznacza klub programistyczny o charakterze non profit, powołany w celu wspierania społeczności i rozpowszechniania filozofii CoderDojo.

en: All Dojos are independent, autonomous, community groups set up to inspire young people to learn code. All Dojos have different styles of operating but they all hold the same ethos.
pl_PL: Wszystkie Dojo to niezależne, autonomiczne grupy społecznościowe, założone w po to, aby inspirować młodych ludzi do nauki programowania. Poszczególne Dojo mają różne style działania, ale wszystkie posiadają ten sam etos.

en: We commit to inspiring and supporting young people to learn how to create technology
pl_PL: Zobowiązujemy się do inspirowania i wspierania młodych ludzi w nauce tworzenia technologii

en: We commit to the highest possible standards of child protection in our jurisdiction
pl_PL: Zobowiązujemy się do zachowania najwyższych możliwych standardów ochrony dzieci, jakie obowiązują w naszej jurysdykcji

en: We commit to not charging children attending nor their parents
pl_PL: Zobowiązujemy się do niepobierania opłat od uczęszczających dzieci, ani od ich rodziców

en: We commit to encourage parent participation within our Dojo
pl_PL: Zobowiązujemy się do zachęcania rodziców, aby brali udziału w naszym Dojo

en: We commit to sharing our knowledge for free (libre and open)
pl_PL: Zobowiązujemy się do dzielenia się naszą wiedzą za darmo (wolne i otwarte)

en: We commit to share our knowledge within our Dojo and to other Dojos
pl_PL: Zobowiązujemy się do dzielenia się naszą wiedzą w naszym Dojo oraz innych Dojo

en: We commit to take care and uphold the good name of the global CoderDojo community
pl_PL: Zobowiązujemy się do dbania o oraz podtrzymywania dobrego imienia globalnej społeczności CoderDojo

en: We commit to encouraging collaboration, peer to peer mentoring and project work between the attendees
pl_PL: Zobowiązujemy się do zachęcania do współpracy, doradztwa równorzędnego i prac projektowych pomiędzy uczestnikami

en: We commit to welcoming volunteers and children regardless of gender, race, sexual orientation, creed, religion or ability.
pl_PL: Zobowiązujemy się przyjmować wolontariuszy oraz dzieci bez względu na płeć, rasę, orientację seksualną, wyznanie, religię czy uzdolnienia.

en: CoderDojo Foundation (CDF) commitments to you:
pl_PL: Zobowiązania Fundacji CoderDojo (CDF) wobec Ciebie:

en: CDF commits to act in the interest of the global CoderDojo community
pl_PL: CDF zobowiązuje się do działania w interesie globalnej społeczności CoderDojo

en: CDF commits to facilitating the community to share its knowledge
pl_PL: CDF zobowiązuje się do ułatwiania społeczności dzielenia się wiedzą

en: CDF commits to sharing our resources for free
pl_PL: CDF zobowiązuje do udostępniania naszych zasobów za darmo

en: CDF commits to encouraging active involvement in our organisation
pl_PL: CDF zobowiązuje się do zachęcania do aktywnego zaangażowania w działania naszej organizacji

en: Agreement
pl_PL: Umowa

en: On registration you are making an agreement with the CoderDojo Foundation and agreeing to follow the CoderDojo ethos.
pl_PL: W procesie rejestracji podpisujesz z Fundacją CoderDojo umowę i wyrażasz zgodę na przestrzeganie etosu CoderDojo.

en: You are entitled to use the CoderDojo name, logo and website to promote your activity for non commercial use
pl_PL: Posiadasz uprawnienia do wykorzystania nazwy, logo i witryny internetowej CoderDojo do promowania swojej działalności na użytek niekomercyjny

en: You are entitled to fundraise on the condition that it is made explicit you do so for your Dojo or as a group of Dojos under a group name (EG Dojos of California) and inappropriate fundraising is a breach of this Charter.
pl_PL: Posiadasz uprawnienia do zbierania funduszy pod warunkiem, że wyraźnie określono iż zbiórka jest prowadzona przez Ciebie dla Twojego Dojo lub przez grupę Dojo pod nazwą grupy (np. Dojo Kalifornii), a zbieranie funduszy niezgodnie z tą zasadą stanowi naruszenie postanowień niniejszego Statutu.

en: It is your responsibility to ensure you are compliant with legislation in your jurisdiction when undertaking any activities, including fundraising, for your Dojo or group of Dojos.
pl_PL: Twoim obowiązkiem jest zapewnienie zgodności z przepisami prawa obowiązującym w Twojej jurysdykcji, podczas podejmowania jakichkolwiek działań, w tym także zbierania funduszy, na rzecz Twojego Dojo lub grupy Dojo.

en: If the terms of this Charter are breached, CoderDojo Foundation retains the right to remove the group from the website. In this case your coding club shall cease using the CoderDojo name, brand and logo in the promotion of your coding club and on third party websites.
pl_PL: W przypadku naruszenia warunków Statutu, Fundacja CoderDojo zastrzega sobie prawo do usunięcia grupy z witryny internetowej. W takim przypadku Twój klub programistyczny nie będzie mógł dłużej wykorzystywać nazwy, marki i logo CoderDojo do promowania swojej działalności, a także na witrynach internetowych stron trzecich.

en: Opinions expressed by any individual Dojo or people in the registered Dojo do not represent the views of CoderDojo Foundation.
pl_PL: Opinie wyrażane przez poszczególne jednostki Dojo lub osoby należące do zarejestrowanego Dojo, nie reprezentują poglądów Fundacji CoderDojo.

en: CoderDojo Foundation may terminate this Charter with any Dojo without cause on thirty days' notice.
pl_PL: Fundacja CoderDojo może wypowiedzieć Statut każdemu Dojo bez podania przyczyny, z 30-dniowym okresem wypowiedzenia.

en: As CoderDojo Foundation is an Irish entity, this Charter is subject to Irish law and you agree to that.
pl_PL: Ponieważ Fundacja CoderDojo jest podmiotem irlandzkim, niniejszy Status podlega przepisom prawa irlandzkiego i wyrażasz na to zgodę.

en: Disclaimer of Liability
pl_PL: Ograniczenie odpowiedzialności

en: CoderDojo Foundation accepts no responsibility or liability whatsoever where a party is injured while engaging in the activities of a registered group. It is the responsibility of each club to ensure they maintain valid and appropriate insurance.
pl_PL: Fundacja CoderDojo nie ponosi żadnej odpowiedzialności w przypadku, gdy dozna obrażeń podczas angażowania się w działalność zarejestrowanej grupy. Obowiązkiem każdego klubu jest zapewnienie posiadania ważnego i odpowiedniego ubezpieczenia.

en: You are solely responsible for the activities conducted by your own Dojo. Agreeing to this Charter does not constitute endorsement of those activities by the CoderDojo Foundation.
pl_PL: Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za działania prowadzone przez Twoje Dojo. Wyrażenie zgody na warunki niniejszego Statutu nie stanowi poparcia dla tych działań ze strony Fundacji CoderDojo.

en: There are unsaved changes on this page
pl_PL: Na tej stronie istnieją niezapisane zmiany

en: Full Name:
pl_PL: Imię i nazwisko:

en: You must enter your full name
pl_PL: Musisz podać swoje imię nazwisko

en: You must accept the charter
pl_PL: Musisz zaakceptować statut

en: I have read and accepted the above charter
pl_PL: Przeczytałem/-am i zaakceptowałem/-am powyższy statut

en: Next
pl_PL: Dalej

en: Dojo Menu
pl_PL: Menu Dojo

en: Events
pl_PL: Wydarzenia

en: Charter
pl_PL: Statut

en: Opens in new window
pl_PL: Otwiera link w nowym oknie

en: Find a Dojo
pl_PL: Znajdź Dojo

en: Resources
pl_PL: Zasoby

en: Dojo List
pl_PL: Lista Dojo

en: My Dojos
pl_PL: Moje Dojo

en: Create Dojo
pl_PL: Utwórz Dojo

en: Start a Dojo
pl_PL: Uruchom Dojo

en: Manage Dojos
pl_PL: Zarządzaj Dojo

en: Stats
pl_PL: Statystyki

en: Logout
pl_PL: Wyloguj się

en: Create a Dojo
pl_PL: Utwórz Dojo

en: Forums
pl_PL: Fora

en: User Invitation
pl_PL: Zaproszenie użytkownika

en: User Request
pl_PL: Zapytanie użytkownika

en: User Request is being validated...
pl_PL: Zgłoszenie użytkownika jest weryfikowane...

en: Join
pl_PL: Dołącz

en: Send Request
pl_PL: Wyślij zapytanie

en: Contact
pl_PL: Kontakt

en: Contact details to help us verify your Dojo
pl_PL: Dane kontaktowe by umożliwić nam weryfikację Twojego Dojo

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Dojo Email
pl_PL: E-mail Dojo

en: Website
pl_PL: Witryn internetowa

en: Google Group
pl_PL: Grupa Google

en: Time
pl_PL: Godzina

en: Location
pl_PL: Lokalizacja

en: Map
pl_PL: Mapa

en: To register a Dojo you first need an account. Sign up here:
pl_PL: Aby zarejestrować Dojo, musisz najpierw założyć konto. Zarejestruj się tutaj:

en: The Dojos listed here are all verified by the CoderDojo team.
pl_PL: Wszystkie Dojo, które zostały tu wymienione, zostały zweryfikowane przez zespół CoderDojo.

en: Learn more
pl_PL: Dowiedz się więcej

en: View more
pl_PL: Zobacz więcej

en: View less
pl_PL: Wyświetl mniej

en: Search Results
pl_PL: Wyniki wyszukiwania

en: Your closest dojos
pl_PL: Dojo najbliżej Ciebie

en: Where are you?
pl_PL: Gdzie się znajdujesz?

en: Dojo Information
pl_PL: Informacje o Dojo

en: Dojo Name
pl_PL: Nazwa Dojo

en: Normally named after an area, like "Cork", or if there are multiple Dojos are in your area "San Fran @ GitHub". Try refrain from prefixing the name with "CoderDojo".
pl_PL: Zazwyczaj przyjmują nazwę od obszaru, w którym się znajdują, np. „Cork”. A jeśli w Twojej okolicy istnieje kilka Dojo - np. „San Fran @ GitHub”. Unikaj umieszczania w nazwie „CoderDojo”.

en: Please type Dojo name in English/Latin character a-Z!
pl_PL: Wpisz nazwę Dojo w języku angielskim/alfabecie łacińskim a-Z!

en: This should be different to the personal email you signed up for an account here with. For your own CoderDojo email address (e.g. limerick@coderdojo.com), please contact us and leave this field blank.
pl_PL: Powinien być inny niż osobisty adres e-mail, pod którym założyłeś/-aś u nas konto. Aby uzyskać własny adres e-mail (np. limerick@coderdojo.com), skontaktuj się z nami i pozostaw to pole puste.

en: Times are empty
pl_PL: Nie podano godzin

en: State whether it's every week or on a certain day (Eg. "Every Friday, 5.30pm - 8pm" or "Saturday 25th, 12pm - 3pm")
pl_PL: Wskaż, czy zajęcia odbywają się co tydzień, czy określonego dnia (np. „Każdy piątek, godz. 17:30 - 20:00” lub „Sobota 25-ego, 12:00 - 15:00”)

en: Select or search a country in the list...
pl_PL: Wybierz lub wyszukaj kraj na liście...

en: Select a country
pl_PL: Wybierz kraj

en: Search for or enter your area
pl_PL: Wyszukaj lub wpisz nazwę lokalizacji

en: Select a place
pl_PL: Wybierz miejsce

en: Address
pl_PL: Adres

en: Address of the Dojo (e.g. LIT Downtown Centre)
pl_PL: Adres Dojo (np. LIT Downtown Centre)

en: Coordinates
pl_PL: Współrzędne

en: Times is Empty
pl_PL: Nie podano godzin

en: Address is empty
pl_PL: Nie podano adresu

en: Get location from address
pl_PL: Odczytaj lokalizację z adresu

en: Click on the map to select a location
pl_PL: Kliknij na mapie, aby wybrać lokalizację

en: Other Information
pl_PL: Inne informacje

en: Google Group URL
pl_PL: Adres URL grupy Google

en: We recommend setting up a discussion group so people can sign up for the latest news and happenings.
pl_PL: Zalecamy utworzenie grupy dyskusyjnej, dzięki której użytkownicy będą mogli otrzymywać najnowsze wiadomości i informacje o wydarzeniach.

en: Again, a useful way for sharing information and being found. We can also help share messages to followers.
pl_PL: To kolejny, przydatny sposób na dzielenie się informacjami oraz zostanie odnalezionym. Możemy także udostępniać wiadomości osobom śledzącym.

en: Mailing List
pl_PL: Lista mailingowa

en: Receive monthly updates to your user email address from the CoderDojo community around the world that keep you informed and help you with running your Dojo.
pl_PL: Otrzymuj comiesięczne aktualizacje na swój adres e-mail użytkownika od społeczności CoderDojo z całego świata. Będziesz otrzymywał informacje na bieżąco oraz otrzymasz wsparcie w prowadzeniu Dojo.

en: Status Messages
pl_PL: Komunikaty o stanie

en: Need Mentors
pl_PL: Potrzebni Mentorzy

en: We need mentors!
pl_PL: Potrzebujemy Mentorów!

en: Submit!
pl_PL: Wyślij!

en: Thanks for submitting your information!
     We will be sharing the final results of this survey with the community once it has been collected.
pl_PL: Dziękujemy za potwierdzenie Twoich informacji!
     Podzielimy się ostatecznymi wynikami tej ankiety ze społecznością gdy tylko zbierzemy wszystkie dane.

en: Your Dojo already submitted its answer, thanks for your participation !
pl_PL: Twoje Dojo już zatwierdziło odpowiedź, dziękuję za Twój udział!

en: Current Stage
pl_PL: Bieżący etap

en: In planning - check back soon
pl_PL: W trakcie planowania - sprawdź ponownie wkrótce

en: Open, just show up
pl_PL: Otwarte - po prostu się zjaw!

en: Booking required
pl_PL: Wymagana rezerwacja

en: Booking is required to attend this Dojo. Please contact the Dojo administrator if no events are listed.
pl_PL: Dla wzięcia udziału w tym Dojo, wymagana jest rezerwacja. Jeśli na liście nie ma żadnych wydarzeń,. skontaktuj się z administratorem Dojo.

en: Contact for more information
pl_PL: Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

en: Inactive
pl_PL: Nieaktywny

en: Active Dojo
pl_PL: Aktywne Dojo

en: Uh-oh! Unfortunately this Dojo is no longer active. If you would like to set up a new Dojo at this location, please email us at info@coderdojo.com
pl_PL: Ojoj! Niestety, to Dojo jest już nieaktywna. Jeśli chcesz założyć nowe Dojo w tej lokalizacji, napisz do nas: info@coderdojo.com

en: Full up
pl_PL: Komplet

en: Private
pl_PL: Prywatne

en: Please only select if your Dojo will be accessible exclusively to attendees from within your organisation, e.g. schools/universities/children of organisation's employees/etc.
pl_PL: Zaznacz tylko w przypadku, jeśli Twoje Dojo będzie dostępne wyłącznie dla uczestników należących do danej organizacji, np. szkoła/uczelnia/dzieci pracowników organizacji itp.

en: Supporters Image URL
pl_PL: Adres URL zdjęcia osób wspierających

en: Manage Dojo Users
pl_PL: Zarządzaj użytkownikami Dojo

en: User request to join your Dojo accepted. 
    The user is now a member of your Dojo
pl_PL: Prośba użytkownika o dołączenie do Dojo została zaakceptowana. 
    Użytkownik jest teraz członkiem Twojego Dojo

en: User request to join your Dojo declined
pl_PL: Prośba użytkownika o dołączenie do Twojego Dojo została odrzucona

en: Error accepting a user request
pl_PL: Podczas akceptacji zgłoszenia użytkownika wystąpił błąd

en: Error declining a user request
pl_PL: Podczas odrzucania zgłoszenia użytkownika wystąpił błąd

en: Active Users
pl_PL: Aktywni Użytkownicy

en: User Request
pl_PL: Prośba użytkownika

en: Send Invite
pl_PL: Wyślij zaproszenie

en: Profile
pl_PL: Profil

en: User Types
pl_PL: Typy użytkowników

en: User Permissions
pl_PL: Uprawnienia użytkowników

en: Remove User
pl_PL: Usuń użytkownika

en: View Profile
pl_PL: Zobacz profil

en: Verification
pl_PL: Weryfikacja

en: Any
pl_PL: Dowolny

en: Verified
pl_PL: Zweryfikowany

en: Verified!
pl_PL: Zweryfikowano!

en: Not verified
pl_PL: Nie zweryfikowano

en: Unverified
pl_PL: Niezweryfikowany

en: verified
pl_PL: zweryfikowano

en: unverified
pl_PL: nie zweryfikowano

en: Stage
pl_PL: Etap

en: Dojo Email
pl_PL: E-mail Dojo

en: User Email
pl_PL: E-mail użytkownika

en: Filter
pl_PL: Filtruj

en: User
pl_PL: Użytkownik

en: Application
pl_PL: Zgłoszenie

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Verify
pl_PL: Weryfikuj

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: unsigned
pl_PL: brak podpisu

en: View
pl_PL: Wyświetl

en: Apply
pl_PL: Wyślij zgłoszenie

en: Users
pl_PL: Użytkownicy

en: Listing
pl_PL: Wpis

en: Times
pl_PL: Godziny

en: Tao verified
pl_PL: Tao zweryfikowane

en: Tao unverified
pl_PL: Tao niezweryfikowane

en: Join Mailing List
pl_PL: Dołącz do listy mailingowej

en: I have read and accept the
pl_PL: Przeczytałem/-am i akceptuję

en: Terms of Service here
pl_PL: Warunki Świadczenia Usług - tutaj

en: Click on each step to get started
pl_PL: Klikaj każdy etap, aby rozpocząć

en: Welcome New Champion! The first step towards setting up a Dojo in your area is filling out this form and giving us a little more information about yourself.
pl_PL: Witamy nowego Mistrza! Pierwszy krok w procesie konfiguracji Dojo w Twojej okolicy to wypełnienie tego formularza i przekazanie nam odrobiny informacji na swój temat.

en: The purpose of us gathering this information is so we can tailor support to you as your start your Dojo journey!
pl_PL: Gromadzimy te informacje po to, abyśmy mogli odpowiednio dostosować wsparcie, jakiego potrzebujesz na początku swojej przygody z Dojo!

en: If you wish to learn more about starting a CoderDojo in your area please see:
pl_PL: Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o uruchomieniu zajęć CoderDojo w Twojej okolicy, zobacz:

en: You must be over 18 years old...
pl_PL: Musisz mieć ukończone 18 lat...

en: Please include country code...
pl_PL: Podaj kod pocztowy...

en: Address
pl_PL: Adres

en: Enter your street level address...
pl_PL: Podaj adres pocztowy...

en: Address is empty
pl_PL: Nie podano adresu

en: Technical Experience
pl_PL: Doświadczenie techniczne

en: Please describe any websites, apps or open source work that you have done.
pl_PL: Opisz wszystkie witryny internetowe, aplikacje lub projekty typu open source, które wykonałeś/-aś.

en: Experience working with youth
pl_PL: Doświadczenie w pracy z młodzieżą

en: Please describe your experience working with youth.
pl_PL: Opisz swoje doświadczenie w pracy z młodzieżą.

en: Please add any other relevant information.
pl_PL: Dodaj wszelkie inne istotne informacje.

en: Please specify where you heard about CoderDojo
pl_PL: Podaj, gdzie dowiedziałeś/-aś się o CoderDojo

en: Register Account
pl_PL: Zarejestruj konto

en: To get started, please fill in the following registration form.
pl_PL: Na początek wypełnij poniższy formularz rejestracyjny.

en: Champion Registration
pl_PL: Rejestracja Mistrza

en: Update Champion
pl_PL: Aktualizacja Mistrza

en: Setup your Dojo
pl_PL: Skonfiguruj Dojo

en: Save Dojo Setup
pl_PL: Zapisz konfigurację Dojo

en: Update Dojo Setup
pl_PL: Aktualizuj konfigurację Dojo

en: Create Dojo Listing
pl_PL: Utwórz wpis dla Dojo

en: Enter Dojo name
pl_PL: Podaj nazwę Dojo

en: Enter Dojo email address
pl_PL: Podaj adres e-mail Dojo

en: Enter street level address
pl_PL: Podaj adres pocztowy

en: Enter Google group URL
pl_PL: Podaj adres URL grupy Google

en: Enter website URL
pl_PL: Podaj adres URL strony internetowej

en: Enter Twitter profile URL
pl_PL: Podaj adres URL profilu w serwisie Twitter

en: Enter supporters image URL
pl_PL: Podaj adres URL zdjęcia osób wspierających

en: Thank you for submitting your dojo listing.
pl_PL: Dziękujemy za zgłoszenie Twojego Dojo.

en: A member from the CoderDojo Foundation team will review your listing and be in touch shortly.
pl_PL: Członek Fundacji CoderDojo przeprowadzi weryfikację Twojego zgłoszenia i skontaktuje się z Tobą w najbliższym czasie.

en: If you have a Dojo supporter(s), if they are providing space/wifi/pizza and would like to show it, enter URL to a supporter image here, please make sure it's 570px in width
pl_PL: Jeśli masz osoby, które wspierają Twoje Dojo i np. zapewniają miejsce / wi-fi / pizzę i chcesz ich pokazać, wprowadź adres URL do zdjęcia osoby wspierającej. Pamiętaj, że musi mieć 570 pikseli szerokości.

en: persons have signed the current version of the charter
pl_PL: osoby, które podpisały aktualną wersję statutu

en: Active
pl_PL: Aktywny

en: Total
pl_PL: Łącznie

en: Send me an email
pl_PL: Wyślij mi e-mail

en: Joined
pl_PL: Dołączył

en: Social Media
pl_PL: Media społecznościowe

en: Bio
pl_PL: Biografia

en: A description about me
pl_PL: Informacje o mnie

en: Member of Dojos
pl_PL: Członek Dojo

en: Gather your Team
pl_PL: Zbuduj swój zespół

en: Gather Team
pl_PL: Zbuduj zespół

en: You must gather a team before continuing.
pl_PL: Zanim będziesz mógł/mogła kontynuować, musisz zbudować zespół.

en: Find Mentors
pl_PL: Znajdź Mentorów

en: You must find mentors before continuing.
pl_PL: Zanim będziesz mógł/mogła kontynuować, musisz znaleźć Mentorów.

en: Background Check
pl_PL: Weryfikacja danych

en: Please describe the situation in your Dojo and if your team has been background checked.
pl_PL: Opisz sytuację w Twoim Dojo oraz czy Twój zespół przeszedł weryfikację danych.

en: Find your Venue
pl_PL: Znajdź lokal

en: Plan your Dojo
pl_PL: Zaplanuj Dojo

en: Plan how frequently you will run your Dojo
pl_PL: Zaplanuj, jak często będziesz prowadzić Dojo

en: You must plan how often your Dojo will take place.
pl_PL: Musisz zaplanować, jak często w Twoim Dojo będą odbywały się zajęcia.

en: Please describe when your Dojo will take place.
pl_PL: Opisz, kiedy w Twoim Dojo będą odbywały się zajęcia.

en: Set the first date of your Dojo
pl_PL: Ustaw pierwszą datę zajęć w Twoim Dojo

en: Set up Social Media
pl_PL: Skonfiguruj media społecznościowe

en: Set up Website
pl_PL: Skonfiguruj stronę internetową

en: Plan the content you will use
pl_PL: Zaplanuj, jakich treści użyjesz

en: Invitation Accepted
pl_PL: Zaproszenie zostało zaakceptowane

en: Invalid Invitation
pl_PL: Nieprawidłowe zaproszenie

en: Error accepting invitation
pl_PL: Podczas akceptowania zaproszenia wystąpił błąd

en: User Successfully Validated
pl_PL: Użytkownik został pomyślnie zweryfikowany

en: Invalid Invite Request
pl_PL: Nieprawidłowe zgłoszenie zaproszenia

en: Error validating user request
pl_PL: Podczas weryfikacji zgłoszenia użytkownika wystąpił błąd

en: Your Dojo has been successfully saved
pl_PL: Twoje Dojo zostało zapisane

en: An error has occurred while saving
pl_PL: Podczas zapisywania wystąpił błąd

en: Suggested Notes:
pl_PL: Sugerowane uwagi:

en: Please bring:
pl_PL: Prosimy przynieść:

en: A laptop. Borrow one from somebody if needs be.
pl_PL: Laptop. Pożycz od kogoś w razie potrzeby.

en: A parent! (Very important). If you are 12 or under, your parent must stay with you during the session.
pl_PL: Rodzic! (Bardzo ważne). Jeśli masz 12 lat lub mniej, rodzic musi pozostać z Tobą przez cały czas trwania zajęć.

en: Join Request Sent
pl_PL: Wysłano prośbę o dołączenie

en: Successfully Joined Dojo
pl_PL: Dołączyłeś/-aś do Dojo

en: Update Dojo
pl_PL: Aktualizuj Dojo

en: An error has occurred while loading Dojo
pl_PL: Podczas wczytywania Dojo wystąpił błąd

en: Failed to load Dojo
pl_PL: Nie udało się wczytać Dojo

en: Unable to perform your request at this time - please try again later.
pl_PL: W tym momencie nie można przetworzyć Twojego zgłoszenia - spróbuj ponownie później.

en: Email address is not recognized.
pl_PL: Adres e-mail nie został rozpoznany.

en: That password is incorrect
pl_PL: Hasło jest nieprawidłowe

en: An email with password reset instructions has been sent to you.
pl_PL: Wysłano do Ciebie e-mail z instrukcją resetowania hasła.

en: Thank you for registering. Your CoderDojo account has been successfully created. You can now register to become a Champion and create a Dojo.
pl_PL: Dziękujemy za rejestrację. Twoje konto CoderDojo zostało utworzone. Teraz możesz się zalogować, aby zostać Mistrzem i utworzyć Dojo.

en: user name already exists
pl_PL: nazwa użytkownika już istnieje

en: Alias already exists.
pl_PL: Alias już istnieje.

en: server error
pl_PL: błąd serwera

en: There was a problem registering your account:
pl_PL: Podczas rejestrowania konta wystąpił problem:

en: Invalid email or password
pl_PL: Nieprawidłowy adres e-mail lub hasło

en: Previous
pl_PL: Wstecz

en: An error has occurred while editing dojo
pl_PL: Podczas edycji Dojo wystąpił błąd

en: An error has occurred while loading Dojos
pl_PL: Podczas wczytywania Dojo wystąpił błąd

en: An error has occurred while updating Dojos
pl_PL: Podczas aktualizowania Dojo wystąpił błąd

en: An error has occurred while deleting Dojos
pl_PL: Podczas usuwania Dojo wystąpił błąd

en: Error saving permission
pl_PL: Podczas zapisywania uprawnień wystąpił błąd

en: Error removing permission
pl_PL: Podczas usuwania uprawnień wystąpił błąd

en: Error saving user type
pl_PL: Podczas zapisywania typu użytkownika wystąpił błąd

en: Invite Sent
pl_PL: Zaproszenie zostało wysłane

en: Error sending invite
pl_PL: Podczas wysyłania zaproszenia wystąpił błąd

en: Error removing user
pl_PL: Podczas usuwania użytkownika wystąpił błąd

en: An error has occurred while deleting dojo
pl_PL: Podczas usuwania Dojo wystąpił błąd

en: Thank you for submitting your dojo listing. A member from the CoderDojo Foundation team will review your listing and be in touch shortly.
pl_PL: Dziękujemy za zgłoszenie Dojo. Członek Fundacji CoderDojo przeprowadzi weryfikację Twojego zgłoszenia i skontaktuje się z Tobą w najbliższym czasie.

en: Newspaper/Magazine
pl_PL: Gazeta/Czasopismo

en: Error loading profile
pl_PL: Podczas wczytywania profilu wystąpił błąd

en: Error loading Dojos
pl_PL: Podczas wczytywania Dojo wystąpił błąd

en: An error has occured while loading languages
pl_PL: Podczas wczytywania języków wystąpił błąd

en: Join Dojo
pl_PL: Dołącz do Dojo

en: Leave
pl_PL: Opuść

en: Error leaving Dojo
pl_PL: Podczas próby opuszczenia Dojo wystąpił błąd

en: Are you sure you want to leave this Dojo?
pl_PL: Czy na pewno chcesz opuścić to Dojo?

en: You and your kids will stop being members of this Dojo and will not be notified of further events.
pl_PL: Ty i Twoje dzieci przestaną być członkami tego Dojo i nie będą powiadamiani o kolejnych wydarzeniach.

en: Leave Dojo
pl_PL: Opuść Dojo

en: Join Dojo as...
pl_PL: Dołącz do Dojo jako...

en: Dojo Admin
pl_PL: Administrator Dojo

en: Forum Admin
pl_PL: Administrator forum

en: Ticketing Admin
pl_PL: Administrator biletów

en: You do not have permission to delete this Dojo
pl_PL: Nie masz uprawnień do usunięcia tego Dojo

en: Error loading user dojo entity
pl_PL: Podczas wczytywania Dojo użytkownika wystąpił błąd

en: You do not have permission to update user types
pl_PL: Nie masz uprawnień do aktualizowania typów użytkownika

en: You do not have permission to remove users
pl_PL: Nie masz uprawnień do aktualizowania usuwania użytkowników

en: Parents/Guardians
pl_PL: Rodzice/Opiekunowie

en: Badges
pl_PL: Odznaki

en: Children
pl_PL: Dzieci

en: Select a user type
pl_PL: Wybierz typ użytkownika

en: Programming Languages
pl_PL: Języki programowania

en: Events for Dojo
pl_PL: Wydarzenia dla Dojo

en: Event
pl_PL: Wydarzenie

en: Date
pl_PL: Data

en: Type
pl_PL: Typ

en: For
pl_PL: Dla

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Capacity
pl_PL: Liczba miejsc

en: Applicants
pl_PL: Osoby, które wysłały zgłoszenie

en: Attending
pl_PL: Uczestnicy

en: Create Event
pl_PL: Utwórz wydarzenie

en: Manage
pl_PL: Zarządzaj

en: Attendance
pl_PL: Uczestnictwo

en: Manage Dojo Events
pl_PL: Zarządzaj wydarzeniami w Dojo

en: Are you sure you want to cancel this event?
pl_PL: Czy na pewno chcesz anulować to wydarzenie?

en: Are you sure you want to delete this Dojo?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć to Dojo?

en: Apply for Event
pl_PL: Wyślij zgłoszenie na wydarzenie

en: Description
pl_PL: Opis

en: Thank You. Your application has been received. You will be notified by email if you are approved for this event.
pl_PL: Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało otrzymane. Jeśli otrzymasz zgodę na udział w tym wydarzeniu, otrzymasz powiadomienie w wiadomości e-mail.

en: Error applying for event
pl_PL: Podczas wysyłania zgłoszenia na wydarzenie wystąpił błąd

en: By using this website you agree to the use of cookies. You can read about our cookie policy <a href='/privacy-statement#cookies'>here</a>.
pl_PL: Korzystając z tej Witryny wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookie. Możesz przeczytać naszą Politykę plików cookie <a href='/privacy-statement#cookies'>tutaj</a>.

en: Copy from an existing event
pl_PL: Kopiuj z istniejącego wydarzenia

en: Add the event name
pl_PL: Dodaj nazwę wydarzenia

en: All
pl_PL: Wszystko

en: Add a description
pl_PL: Dodaj opis

en: Age
pl_PL: Wiek

en: One off
pl_PL: Jednorazowe

en: Every
pl_PL: Każdy/-a

en: From
pl_PL: Od

en: Next date:
pl_PL: Następna data:

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: is public
pl_PL: jest publiczne

en: Event Name
pl_PL: Nazwa wydarzenia

en: To
pl_PL: Do

en: City
pl_PL: Miejscowość

en: Add a city name
pl_PL: Dodaj nazwę miejscowości

en: Add the address to the event
pl_PL: Dodaj adres wydarzenia

en: Add the maximum amount of participants
pl_PL: Dodaj maksymalną liczbę uczestników

en: Invites
pl_PL: Zaproszenia

en: Invite dojo users
pl_PL: Zaproś użytkowników Dojo

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Save Draft
pl_PL: Zapisz szkic

en: Publish
pl_PL: Publikuj

en: Approve
pl_PL: Zaakceptuj

en: Error updating applications
pl_PL: Podczas aktualizacji zgłoszeń wystąpił błąd

en: Monday
pl_PL: Poniedziałek

en: Tuesday
pl_PL: Wtorek

en: Wednesday
pl_PL: Środa

en: Thursday
pl_PL: Czwartek

en: Friday
pl_PL: Piątek

en: Saturday
pl_PL: Sobota

en: Sunday
pl_PL: Niedziela

en: Applications successfully updated
pl_PL: Zgłoszenia zostały zaktualizowane

en: No applications have been changed.
pl_PL: Zgłoszenia nie zostały zmienione.

en: Invite Parent
pl_PL: Zaproś rodzica

en: Are you sure you want to delete this application?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć to zgłoszenie?

en: Select a Dojo member...
pl_PL: Wybierz członka Dojo...

en: Please click the Join Dojo button before applying for events.
pl_PL: Zanim wyślesz zgłoszenie na wydarzenia, kliknij przycisk Dołącz do Dojo.

en: Hide Notes
pl_PL: Ukryj uwagi

en: Hide Projects
pl_PL: Ukryj projekty

en: Gender
pl_PL: Płeć

en: Female
pl_PL: Kobieta

en: Private Profile
pl_PL: Profil prywatny

en: None
pl_PL: Brak

en: Parent's/Guardian's email
pl_PL: E-mail rodzica/opiekuna

en: Invite
pl_PL: Zaproszenie

en: Address is required
pl_PL: Adres jest wymagany

en: Phone
pl_PL: Telefon

en: Dojo Staff
pl_PL: Personel Dojo

en: Error updating application
pl_PL: Podczas aktualizacji zgłoszenia wystąpił błąd

en: Error saving new applicant
pl_PL: Podczas zapisywania nowego kandydata wystąpił błąd

en: Error removing applicant
pl_PL: Podczas usuwania kandydata wystąpił błąd

en: Children Attending
pl_PL: Dzieci uczęszczających do Dojo

en: Dates
pl_PL: Daty

en: Day
pl_PL: Dzień

en: to
pl_PL: do

en: Everyone
pl_PL: Wszyscy

en: attendee-u13
pl_PL: uczestnik-<13

en: attendee-o13
pl_PL: uczestnik->13

en: parent-guardian
pl_PL: rodzic-opiekun

en: champion
pl_PL: mistrz

en: all-user-types
pl_PL: każdy-typ-użytkownika

en: Youth Under 13
pl_PL: Młodzież poniżej 13 lat

en: Youth Over 13
pl_PL: Młodzież powyżej 13 lat

en: Parent/Guardian
pl_PL: Rodzic/Opiekun

en: Mentor/Volunteer
pl_PL: Mentor/Wolontariusz

en: Champion
pl_PL: Mistrz

en: recurring
pl_PL: cykliczne

en: one-off
pl_PL: jednorazowo

en: Select event date...
pl_PL: Wybierz datę wydarzenia...

en: Password must be a minimum of 8 characters in length and contain at least one number or punctuation character
pl_PL: Hasło musi składać się z co najmniej 8 znaków i zawierać co najmniej jedną cyfrę lub znak interpunkcyjny

en: Password must be at least eight characters, with at least one number.
pl_PL: Hasło musi składać się z co najmniej ośmiu znaków, z co najmniej jedną liczbą.

en: Password must not be the same as your email address
pl_PL: Hasło nie może być takie samo, jak adres e-mail

en: Add a user type
pl_PL: Dodaj typ użytkownika

en: Background Checked
pl_PL: Zweryfikowano dane

en: Upload new picture
pl_PL: Załaduj nowe zdjęcie

en: Intro
pl_PL: Wprowadzenie

en: Welcome to the CoderDojo Badges dashboard.
pl_PL: Witamy w panelu odznak CoderDojo.

en: Short Description
pl_PL: Krótki opis

en: Award Badge
pl_PL: Przyznaj odznakę

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Award a badge...
pl_PL: Przyznaj odznakę...

en: Select a user type to invite...
pl_PL: Wybierz typ użytkownika do zaproszenia...

en: Search by name
pl_PL: Wyszukuj według nazwy

en: Are you sure you want to award this badge to the below user?
pl_PL: Czy na pewno chcesz przyznać tę odznakę poniższemu użytkownikowi?

en: Badge Application Sent!
pl_PL: Wniosek o przyznanie odznaki został wysłany!

en: Badge Accepted! It is now visible on your profile page.
pl_PL: Odznaka została akceptowana! Jest już widoczna na Twojej stronie profilowej.

en: Badge not found.
pl_PL: Nie znaleziono odznaki.

en: This badge has already been accepted.
pl_PL: Ta odznaka została już zaakceptowana.

en: Only the nominated user can accept this badge.
pl_PL: Odznakę zaakceptować może tylko nominowany użytkownik.

en: Date Awarded
pl_PL: Data przyznania

en: You can't request a badge application for your own user account.
pl_PL: Nie można prosić o przyznanie odznaki dla własnego konta użytkownika.

en: Please enter a Badge Claim Number.
pl_PL: Wprowadź numer odbioru odznaki.

en: Invalid Badge Claim Number.
pl_PL: Nieprawidłowy numer odbioru odznaki.

en: You have successfully claimed a badge. It is now visible on your profile page.
pl_PL: Pomyślnie dokonałeś/-aś odbioru odznaki. Jest już widoczna na Twojej stronie profilowej.

en: Enter Badge Claim Number
pl_PL: Wprowadź numer odbioru odznaki.

en: Go
pl_PL: Idź

en: Claim Now
pl_PL: Odbierz teraz

en: Champion and Dojo Admin permissions cannot be removed from a Dojo owner.
pl_PL: Z konta właściciela Dojo nie można usunąć uprawnień Mistrza i Administratora Dojo.

en: Dojo owners cannot be removed.
pl_PL: Właściciela Dojo nie można usunąć.

en: Successfully updated password.
pl_PL: Hasło zostało zaktualizowane.

en: Failed to update password.
pl_PL: Hasło nie zostało zaktualizowane.

en: Reset not found.
pl_PL: Nie znaleziono wyzerowania.

en: Reset not active.
pl_PL: Wyzerowanie nieaktywne.

en: Reset stale.
pl_PL: Wyzerowanie nieodświeżone.

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Edit Profile
pl_PL: Edytuj profil

en: Export Badges
pl_PL: Eksportuj odznaki

en: Error loading Events
pl_PL: Podczas wczytywania Wydarzeń wystąpił błąd

en: Undisclosed
pl_PL: Niejawne

en: Add Youth under 13
pl_PL: Dodaj Młodzież poniżej 13 lat

en: Add Youth over 13
pl_PL: Dodaj Młodzież powyżej 13 lat

en: This profile is private
pl_PL: Ten profil jest prywatny

en: We need mentors!
pl_PL: Potrzebujemy mentorów!

en: Find out more about becoming a CoderDojo mentor
pl_PL: Dowiedz się więcej o tym, jak zostać Mentorem CoderDojo

en: Profile has been saved successfully
pl_PL: Profil został pomyślnie zapisany

en: An error has occurred while saving profile
pl_PL: Podczas zapisywania profilu wystąpił błąd

en: Youth
pl_PL: Młodzież

en: Youths
pl_PL: Młodzież

en: Weekly
pl_PL: Raz w tygodniu

en: Every two weeks
pl_PL: Raz na dwa tygodnie

en: An error has occured verifying your profile.
pl_PL: Podczas weryfikacji profilu wystąpił błąd

en: Please complete your profile before continuing.
pl_PL: Zanim będziesz mógł/mogła kontynuować, musisz uzupełnić swój profil.

en: An error has occured verifying the charter agreement.
pl_PL: Podczas weryfikacji umowy statutowej wystąpił błąd

en: error.general
pl_PL: błąd.ogólny

en: Find a Venue
pl_PL: Znajdź lokal

en: Plan your Dojo
pl_PL: Zaplanuj swoje Dojo

en: Promote your Dojo
pl_PL: Wypromuj swoje Dojo

en: Find technical mentors in your community to volunteer at your Dojo.
pl_PL: Znajdź w swojej społeczności mentorów technicznych, którzy zostaną wolontariuszami w Twoim Dojo.

en: This is required for you to create a Dojo listing!
pl_PL: Jest to wymagane do dokonania wpisu na listę Dojo!

en: We recommend a ratio of 1:8 mentors to youths, e.g. for an average Dojo of 24 youth, 3 technical mentors would be suggested. Recruit as many mentors as not all volunteers will be able to make all sessions. If you are having difficulty finding mentors get in touch with local businesses, universities and parent groups.
pl_PL: Zalecamy następujące proporcje: 1 mentor - 8 uczestników. Czyli dla przeciętnego Dojo, w którym uczestniczą 24 młode osoby, sugerujemy 3 mentorów technicznych. Znajdź jak największą liczbę mentorów, ponieważ nie wszyscy wolontariusze będą mogli wziąć udział we wszystkich sesjach. Jeśli masz trudności ze znalezieniem mentorów, skontaktuj się z lokalnymi przedsiębiorstwami, uczelniami i grupami rodziców.

en: Find non-technical mentors. E.g. parents etc.
pl_PL: Znajdź mentorów nietechnicznych - np. rodziców itp.

en: Background check
pl_PL: Weryfikacja danych

en: Locate a suitable free venue in your community.
pl_PL: Znajdź odpowiedni lokal w swojej okolicy.

en: Ensure your venue is aware of local health and safety best practices.
pl_PL: Upewnij się, że w lokalu przestrzegane są zasady BHP.

en: Please add a comment on how you’ve met local health and safety best practices in your region
pl_PL: Dodaj komentarz opisujący, w jaki sposób zapewniasz stosowanie najlepszy praktyk BHP w Twoim regionie

en: The main points to be aware of in a Dojo setting is extension cables! Make sure these are strapped to the floor and don’t cover pathways.
pl_PL: Najważniejsze kwestie, jakich należy mieć świadomość w lokalizacji Dojo, to przedłużacze! Dopilnuj, aby były przymocowane taśmami do podłogi i nie leżały w przejściu.

en: Ensure appropriate public liability insurance for your venue.
pl_PL: Dopilnuj posiadania odpowiedniego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla Twojego lokalu.

en: Set launch date and regular time for your Dojo
pl_PL: Ustaw datę rozpoczęcia i godzinę zajęć w Dojo

en: Create a plan for what content you would like to cover with your mentors.
pl_PL: Stwórz plan treści, jakie chcesz przedyskutować z Mentorami.

en: See <a href='http://kata.coderdojo.com/wiki/Learning_Resource' target='_blank'>Kata</a>, the CoderDojo community wiki for more information on learning resources
pl_PL: Zobacz <a href='http://kata.coderdojo.com/wiki/Learning_Resource' target='_blank'>Kata</a>, bazę danych społeczności CoderDojo, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat zasobów edukacyjnych

en: Many Dojos start with Scratch or dive straight into HTML. See Kata, the CoderDojo community wiki for <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Learning_Resource">more information on learning resources.</a>
pl_PL: Wiele Dojo zaczyna się podstaw lub skoku na głęboką wodę - w HTML. W Kata, bazie danych społeczności CoderDojo <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Learning_Resource">znajdziesz więcej informacji na temat zasobów edukacyjnych.</a>

en: Setup ticketing and registration for your Dojo
pl_PL: Skonfiguruj wydawanie biletów i rejestrację do swojego Dojo

en: Ticketing can be done right here in the community platform!
pl_PL: Przygotowanie biletów może odbywać się tutaj, na platformie społecznościowej!

en: Set up an email address specifically for your Dojo
pl_PL: Skonfiguruj oddzielny adres e-mail dla swojego Dojo

en: This is important as it will allow multiple people to assist in overseeing the email account.  You can set up a gmail or standard free to use email address for your Dojo (for example docklandsdojo@gmail.com or we can issue you a coderdojo.com email when you are creating a listing on the next stage e.g. docklands.ie@coderdojo.com).
pl_PL: Jest to istotne, gdyż umożliwia nadzorowanie konta e-mail przez różne osoby. Możesz wybrać konto Gmail lub inne standardowe darmowe konto (np. docklandsdojo@gmail.com. Możemy także utworzyć dla Ciebie konto, gdy będziesz dokonywać wpisu na następnym etapie (np. docklands.ie@coderdojo .com).

en: Set up social media presence for your Dojo. e.g. Facebook, Twitter
pl_PL: Utwórz dla swojego Dojo konta w mediach społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter

en: Learn how to connect with other Dojos on social media and the <a href="https://forums.coderdojo.com">CoderDojo discussion forums</a>
pl_PL: Dowiedz się, jak połączyć się z innymi Dojo w mediach społecznościowych i <a href="https://forums.coderdojo.com">na forach dyskusyjnych CoderDojo</a>

en: You must find technical mentors before continuing.
pl_PL: Zanim będziesz mógł/mogła kontynuować, musisz znaleźć Mentorów technicznych.

en: You must locate a suitable venue before continuing.
pl_PL: Zanim będziesz mógł/mogła kontynuować, musisz znaleźć odpowiedni lokal.

en: You must set a Date and time for your Dojo to take place.
pl_PL: Musisz ustawić datę i godzinę zajęć w Twoim Dojo.

en: You must set an email address for your Dojo.
pl_PL: Musisz ustawić adres e-mail dla swojego Dojo.

en: Please describe how you have background checked your team.
pl_PL: Opisz, w jaki sposób zweryfikowałeś/-aś dane członków swojego zespołu.

en: Set up background checking for all volunteers.
pl_PL: Skonfiguruj weryfikację danych dla wszystkich wolontariuszy.

en: The requirements for background checking are specific to the legislation in your jurisdiction. You can see some guidelines on Child Protection and Background Checking on <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Child_Protection_and_Background_Checking">Kata</a>. Please also ensure you check your local legislation. Please comment below describing the situation in your local Dojo.
pl_PL: Wymagania dotyczące weryfikacji danych, są zależne od przepisów prawa obowiązujących w Twojej jurysdykcji. Wytyczne dotyczące ochrony dzieci i weryfikacji danych znajdziesz w <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Child_Protection_and_Background_Checking">Kata</a>. Pamiętaj również, aby sprawdzić lokalne przepisy. Prosimy o komentarz poniżej - opisz sytuację w swoim lokalnym Dojo.

en: A suitable venue has tables, chairs, heat and ideally, wifi! Canteens, community centers, libraries, schools and corporate offices all make great venues. Venues should not replicate a teacher led classroom environment, instead rearrange the desks and chairs, put youths together and ensure there is space for mentors to walk around and assist the young people. Dojos should only be hosted in public spaces, you cannot host your Dojo in a private residence!
pl_PL: Odpowiedni lokal posiada stoły, krzesła, ogrzewania i idealnie internet bezprzewodowy! Stołówki, domy kultury, biblioteki, szkoły i sale konferencyjne świetnie się tu nadają. Lokal nie powinien przypominać szkolnej klasy - ustaw stoły i krzesła tak, aby młodzież siedziała razem oraz aby mentorzy mogli chodzić i im pomagać. Dojo powinno odbywać się tylko w lokalach użyteczności publicznej, nigdy w prywatnym lokalu mieszkalnym!

en: Please describe how you have ensured health and safety best practices.
pl_PL: Opisz, w jaki sposób zapewnisz przestrzeganie zasad BHP.

en: Please add a comment to let us know the situation with public liability in your Dojo.
pl_PL: Dodaj komentarz, aby poinformować nas o sytuacji dotyczące odpowiedzialności cywilnej w Twoim Dojo.

en: If your Dojo takes place in a corporate office, school or library it is likely that the existing public liability insurance covers the Dojo. Make sure you check this with the venue host in advance of your first session. If it doesn’t, ask the venue to sponsor the cost of adding it to their policy.
pl_PL: Jeśli Dojo odbywa się w sali konferencyjnej, w szkole lub w bibliotece, prawdopodobne jest, że obowiązujące ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej obejmuje Dojo. Pamiętaj, aby sprawdzić to u gospodarza lokalu jeszcze przed pierwszą sesją. Jeśli nie ma takiego ubezpieczenia, poproś właściciela lokalu o zasponsorowanie kosztów dodania go do ich polityki.

en: If you build it they will come! Pick a date for your first Dojo session and start working towards it. Dojos can run weekly, bi-weekly or monthly. They can be run on weekdays or weekends it all depends on what suits your community.
pl_PL: Jeśli się przygotujesz, oni przyjdą! Wybierz datę pierwszej sesji Dojo i zacznij działać w tym kierunku. Dojo można prowadzić raz na tydzień, raz na dwa tygodnie, a nawet raz w miesiącu. Mogą to być dni powszednie lub weekendy - wszystko zależy od tego, co lepiej się sprawdzi w Twojej społeczności.

en: Embodying the Ethos
pl_PL: Urzeczywistnianie etosu

en: We will work to embody the CoderDojo ethos
pl_PL: Będziemy pracowali nad wdrażaniem etosu CoderDojo w życie

en: All mentors and young people are aware of online safety best practices and we only allow age appropriate content at our Dojo
pl_PL: Wszyscy mentorzy oraz młodzi ludzie mają świadomość najlepszych praktyk bezpieczeństwa w internecie, a my w naszym Dojo zezwalamy na korzystanie wyłącznie z odpowiednich treści

en: Optionally describe how this was achieved.
pl_PL: Opcjonalnie można opisać, w jaki sposób ten cel został osiągnięty.

en: Data Protection: Our Dojo only uses data provided for the intended purpose. abides by data protection regulations in our jurisdiction.
pl_PL: Ochrona danych: Nasze Dojo wykorzystuje zgromadzone dane zgodnie z ich przeznaczeniem, przestrzegając przepisów o ochronie danych osobowych, które obowiązują w naszej jurysdykcji.

en: Optionally describe how this was achieved.
pl_PL: Opcjonalnie opisz, jak to zostało osiągnięte.

en: Diversity among our attendees is respected
pl_PL: Przestrzegamy zasady różnorodności wśród naszych uczestników

en: Optionally describe how this was achieved.
pl_PL: Opcjonalnie opisz, jak to zostało osiągnięte.

en: We will work to help engage with and improve the greater CoderDojo movement by
pl_PL: Będziemy pracowali nad wspomaganiem zaangażowania i udoskonalania wspaniałego ruchu CoderDojo poprzez

en: Communicating with the CoderDojo Foundation
pl_PL: Komunikacja z Fundacją CoderDojo

en: Contributing to Kata, the community knowledge base at kata.coderdojo.com
pl_PL: Przyczynianie się do rozwoju Kata, społecznościowej bazy wiedzy, dostępnej pod adresem kata.coderdojo.com

en: Connecting with local and international Dojos to share insights and supports
pl_PL: Łączenie sił z lokalnymi i międzynarodowym Dojo w zakresie dzielenia się spostrzeżeniami i wzajemnej pomocy

en: Optionally describe how this was achieved.
pl_PL: Opcjonalnie opisz, jak to zostało osiągnięte.

en: Admin permissions cannot be removed from a Dojo owner.
pl_PL: Z konta właściciela Dojo nie można usunąć uprawnień Administratora.

en: User permissions successfully updated.
pl_PL: Uprawnienia użytkownika zostały zaktualizowane.

en: User types successfully updated.
pl_PL: Typy użytkownika zostały zaktualizowane.

en: User successfully removed from Dojo.
pl_PL: Użytkownik został usunięty z Dojo.

en: Ninja Over 13
pl_PL: Ninja powyżej 13 lat

en: Ninja Under 13
pl_PL: Ninja poniżej 13 lat

en: Please add your location manually by clicking on the map.
pl_PL: Dodaj swoją lokalizację ręcznie, klikając miejsce na mapie.

en: You do not have permission to update this Dojo.
pl_PL: Nie masz uprawnień do aktualizowania tego Dojo.

en: Oops! This is not the page you are looking for.
pl_PL: Ups! To nie jest strona, której szukasz.

en: Maybe you'd like to check out some of the following fun sections of our site:
pl_PL: Może chcesz sprawdzić niektóre z poniższych, ciekawych sekcji naszego serwisu:

en: Find your local Dojo
pl_PL: Znajdź lokalne Dojo

en: Community Forums
pl_PL: Fora społecznościowe

en: CoderDojo community news
pl_PL: Aktualności społeczności CoderDojo

en: Founder
pl_PL: Założyciel

en: Error setting up event
pl_PL: Podczas konfigurowania wydarzenia wystąpił błąd

en: Event Date
pl_PL: Data wydarzenia

en: Waitlist
pl_PL: Lista oczekujących

en: New Applicant
pl_PL: Nowy kandydat

en: Invite Youth over 13
pl_PL: Zaproś Młodzież powyżej 13 lat

en: Enter Youth Email Address
pl_PL: Podaj adres e-mail młodego człowieka

en: Error inviting Ninja
pl_PL: Podczas zapraszania uczestnika Ninja wystąpił błąd

en: Successfully approved invite Ninja request.
pl_PL: Wniosek o zaproszenie uczestnika Ninja został zaakceptowany.

en: Error approving invite Ninja request.
pl_PL: Podczas akceptowania wniosku o zaproszenie uczestnika Ninja wystąpił błąd.

en: Approve Invite Ninja Request
pl_PL: Zaakceptuj wniosek o zaproszenie uczestnika Ninja

en: Check In
pl_PL: Zamelduj się

en: This Dojo currently has no active events
pl_PL: To Dojo nie ma aktualnie aktywnych wydarzeń

en: 'Cannot find founder of dojo'
pl_PL: „Nie można znaleźć założyciela Dojo”

en: Are you sure you have filled out all the information correctly and wish to proceed?
pl_PL: Czy jesteś pewien, że poprawnie wypełniłeś wszystkie informacje i chcesz kontynuować?

en: Confirmation
pl_PL: Potwierdzenie

en: An error has occurred while saving dojo lead
pl_PL: Podczas zapisywania lidera Dojo wystąpił błąd

en: Unable to retrieve user details
pl_PL: Nie można pobrać danych użytkownika

en: has been successfully checked in
pl_PL: został zameldowany

en: Email address not found
pl_PL: Nie znaleziono adresu e-mail

en: has been successfully approved
pl_PL: został zaakceptowany

en: Ticket for the following application has been successfully deleted:
pl_PL: Pomyślnie usunięto bilet dla następującego zgłoszenia:

en: captcha error
pl_PL: błąd testu captcha

en: Enter Email
pl_PL: Wprowadź adres e-mail

en: Are you sure you want to remove this user from your Dojo?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć tego użytkownika ze swojego Dojo?

en: Error loading events
pl_PL: Podczas wczytywania wydarzeń wystąpił błąd

en: Error loading applications
pl_PL: Podczas wczytywania wniosków wystąpił błąd

en: Has access to Technical Mentors:
pl_PL: Posiada dostęp do mentorów technicznych:

en: Has access to a Venue:
pl_PL: Posiada dostęp do lokalu:

en: General Enquiries:
pl_PL: Zapytania ogólne:

en: Partner Enquiries:
pl_PL: Zapytanie rodzica:

en: About
pl_PL: O nas

en: Supported by
pl_PL: Obsługiwane przez

en: here
pl_PL:  tutaj

en: Accepting badge...
pl_PL: Zaakceptowanie odznaki...

en: Manage Attendance for:
pl_PL: Zarządzaj uczestnictwem dla:

en: Date of birth is empty
pl_PL: Nie podano daty urodzenia

en: Search by user email
pl_PL: Szukaj według adresu e-mail użytkownika

en: List
pl_PL: Lista

en: Select state...
pl_PL: Wybierz województwo...

en: Select stage...
pl_PL: Wybierz etap...

en: Search by dojo name
pl_PL: Szukaj według nazwy Dojo

en: Search by dojo email
pl_PL: Szukaj według adresu e-mail Dojo

en: An error has occured while accepting invitation
pl_PL: Podczas akceptowania zaproszenia wystąpił błąd

en: Please resolve the captcha
pl_PL: Rozwiąż test captcha

en: Please click here to complete all of the recommended practices for
pl_PL: Kliknij tutaj, aby uzupełnić wszystkie zalecane praktyki dla

en: Your first Dojo application is awaiting verification. You can create a second Dojo after it has been verified.
pl_PL: Twoje pierwsze zgłoszenie Dojo oczekuje na weryfikację. Kolejne Dojo możesz utworzyć po zweryfikowaniu pierwszego.

en: If you need help completing your initial Dojo application, please contact us at
pl_PL: Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu swojego pierwszego zgłoszenia Dojo, skontaktuj się z nami pod adresem

en: There was an error uploading your profile picture.
pl_PL: Podczas ładowania zdjęcia profilowego wystąpił błąd.

en: Invitation was sent successfully.
pl_PL: Zaproszenie zostało wysłane.

en: An error has occurred while sending invitation
pl_PL: Podczas wysyłania zaproszenia wystąpił błąd

en: We will work to embody the CoderDojo ethos
pl_PL: Będziemy pracowali nad wdrażaniem etosu CoderDojo

en: All mentors and young people are aware of online safety best practices and we only allow age appropriate content at our Dojo
pl_PL: Wszyscy mentorzy i młodzi ludzie są świadomi najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa w Internecie, a my dopuszczamy tylko zawartość odpowiednią do wieku uczestników naszego Dojo

en: Optionally describe how this was achieved.
pl_PL: Opcjonalnie opisz, jak to zostało osiągnięte.

en: Our Dojo abides by data protection regulations in our jurisdiction
pl_PL: Nasze Dojo przestrzega zasad ochrony danych osobowych obowiązujących w naszej jurysdykcji

en: Inclusion is a fundamental principle of CoderDojo, <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Guiding_Principles_and_Philosophies#Inclusion_Statement">read our short inclusion statement and confirm you and your mentors are in agreement.</a>
pl_PL: Podstawową zasadą CoderDojo jest integracja - <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Guiding_Principles_and_Philosophies#Inclusion_Statement">. Przeczytaj nasze krótkie oświadczenie o integracji i potwierdź, że Ty oraz Twoi mentorzy zgadzacie się z nim.</a>

en: Our Dojo will work to engage with and improve the greater CoderDojo movement by:
pl_PL: Nasz Dojo będzie pracowało nad wspomaganiem zaangażowania i udoskonalania wspaniałego ruchu CoderDojo poprzez:

en: Communicating with the CoderDojo Foundation
pl_PL: Komunikowanie się z Fundacją CoderDojo

en: Contributing to Kata, the community knowledge base at kata.coderdojo.com
pl_PL: Wnoszenie wkładu do Kata, bazy wiedzy społeczności na stronie kata.coderdojo.com

en: Connecting with local and international Dojos to share insights and supports
pl_PL: Łączenie sił z lokalnymi i międzynarodowym Dojo w celu dzielenia się spostrzeżeniami i wzajemnego wsparcia

en: This dojo has no coordinates.
pl_PL: To Dojo nie posiada współrzędnych.

en: Register Champion
pl_PL: Zarejestruj Mistrza

en: You have been invited to register as a parent/guardian on Zen, the CoderDojo community platform.
pl_PL: Zostałeś zaproszony do zarejestrowania się jako rodzic/opiekun na Zen, platformie społeczności CoderDojo.

en: CoderDojo Zen Password Reset Request
pl_PL: Żądanie zresetowania hasła do CoderDojo Zen

en: You have been invited to connect with a parent/guardian on Zen!
pl_PL: Zostałeś zaproszony/-a do powiązania z rodzicem/opiekunem na Zen!

en: Welcome to Zen, the CoderDojo community platform.
pl_PL: Witamy w Zen - platformie społeczności CoderDojo.

en: New Dojo Invitation
pl_PL: Nowe zaproszenie do Dojo

en: New Request to join your Dojo
pl_PL: Nowe zgłoszenie do Twojego Dojo

en: A user has left your Dojo
pl_PL: Użytkownik opuścił Twoje Dojo

en: Event application approved
pl_PL: Zgłoszenie na wydarzenie zostało zaakceptowane

en: Event application received
pl_PL: Zgłoszenie na wydarzenie zostało otrzymane

en: You have been awarded a new CoderDojo digital badge!
pl_PL: Otrzymałeś nową cyfrową odznakę CoderDojo!

en: New Mentor Request to join your Dojo
pl_PL: Nowe zgłoszenie Mentora do Twojego Dojo

en: A Google email account has been created for your Dojo
pl_PL: Dla Twojego Dojo zostało utworzone konto e-mail Google

en: Please click on the map to pinpoint your location
pl_PL: Kliknij na mapie, aby wskazać lokalizację

en: Dojo Attendees
pl_PL: Uczestnicy Dojo

en: Dojo Attendees is empty
pl_PL: Lista Uczestników Dojo jest pusta

en: e.g. 10
pl_PL: np. 10

en: Please fill out the amount of expected attendees you think you will have attending your Dojo per session
pl_PL: Wpisz liczbę oczekiwanych uczestników, którzy według Ciebie będą uczestniczyć w Twoim Dojo na sesję

en: Welcome New CoderDojo Champion!
pl_PL: Witamy nowego Mistrza CoderDojo!

en: The first step towards setting up a Dojo in your area is filling out the form below and giving us a little more information about yourself.
pl_PL: Pierwszy krok w procesie konfiguracji Dojo w Twojej okolicy to wypełnienie tego formularza i przekazanie nam odrobiny informacji na swój temat.

en: The purpose of us gathering this information is so we can tailor support to you as your start your Dojo journey!
pl_PL: Gromadzimy te informacje po to, abyśmy mogli odpowiednio dostosować wsparcie, jakiego potrzebujesz na początku swojej przygody z Dojo!

en: If you wish to learn more about the process of starting a CoderDojo in your area before completing this form please see Kata, the CoderDojo Community Knowledge Base.
pl_PL: Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o procesie rozpoczynania działalności CoderDojo w Twojej okolicy, zanim wypełnisz ten formularz, zapoznaj się z Kata, bazą wiedzy społeczności CoderDojo.

en: See Kata here:
pl_PL: Kata znajdziesz tutaj:

en: You can also at any point contact info@coderdojo.com for support.
pl_PL: Możesz również w każdym momencie skontaktować się z nami pod adresem info@coderdojo.com, aby uzyskać wsparcie.

en: This is not required but will help you significantly with the running of your Dojo! We recommend encouraging parents to get involved in the running of your Dojo.  This could include managing social media accounts, overseeing ticketing for the Dojo, recruiting mentors, local outreach etc.
pl_PL: Nie jest to wymagane, ale w znaczący sposób pomoże Ci w prowadzeniu Dojo! Zalecamy zachęcanie rodziców do angażowania się w Dojo. Może to obejmować zarządzanie kontami w mediach społecznościowych, nadzorowanie biletów na Dojo, rekrutację mentorów, lokalną pomoc dla osób potrzebujących itp.

en: This is specific to the legislation in your jurisdiction. Please comment below giving us more information or contact a CoderDojo Foundation staff member at <a href='mailto:info@coderdojo.com'>info@coderdojo.com</a>
pl_PL: To zależy od przepisów prawa, obowiązujących w danej jurysdykcji. W komentarzu poniżej podaj nam więcej informacji lub skontaktuj się z członkiem personelu Fundacji CoderDojo pod adresem: <a href='mailto:info@coderdojo.com'>info@coderdojo.com</a>

en: This is a part of CoderDojo Tao and CoderDojo recommended practice! To find out more about CoderDojo Tao and best practices for CoderDojo please see
pl_PL: Jest to część zalecanych praktyk CoderDojo Tao i CoderDojo! Aby dowiedzieć się więcej na temat CoderDojo Tao i najlepszych CoderDojo, zobacz

en: This is a part of CoderDojo Tao and CoderDojo recommended practice! To find out more about CoderDojo Tao and best practices for CoderDojo please click icon below
pl_PL: Jest to część zalecanych praktyk CoderDojo Tao i CoderDojo! Aby dowiedzieć się więcej na temat CoderDojo Tao i najlepszych CoderDojo, kliknij poniższą ikonę

en: This is not required but will help you significantly with the running of your Dojo and will help in connecting you to the global CoderDojo community!
pl_PL: Nie jest to wymagane, ale w znaczący sposób pomoże Ci w prowadzeniu Dojo oraz integracji z globalną społecznością CoderDojo!

en: Please read CoderDojo ECHO, our guide to the Ethos, Culture, Happiness and Outcomes of CoderDojo <a href='http://kata.coderdojo.com/wiki/Guiding_Principles_and_Philosophies' target='_blank'>here</a>
pl_PL: Przeczytaj CoderDojo ECHO, nasz przewodnik po Etosie, Kulturze, Szczęściu i Wynikach CoderDojo <a href='http://kata.coderdojo.com/wiki/Guiding_Principles_and_Philosophies' target='_blank'>tutaj</a>

en: Online Safety: Ensure all mentors have read the Online Safety 101 document. and young people are aware of online safety best practices and we only allow age appropriate content at our Dojo
pl_PL: Bezpieczeństwo w internecie: Dopilnuj, aby wszyscy mentorzy przeczytali dokument „Online Safety 101” oraz aby młodzi ludzie mieli świadomość najlepszych praktyk bezpieczeństwa w internecie oraz tego, że w naszym Dojo zezwalamy na korzystanie wyłącznie z odpowiednich treści

en: Please see Online Safety 101 for Mentors <a href='https://docs.google.com/document/d/1DDwpYKBltkJXH15pr_p2Ig0_9l4Uq2TdE7zG_9QsdjI/edit?usp=sharing' target='_blank'>here</a> and Online Safety 101 for Ninjas <a href='https://docs.google.com/document/d/1BIhYjhOiTxeFdbBRVouBZQRWLQD_v-gCkCIYtDcP2CM/edit?usp=sharing' target='_blank'>here</a>
pl_PL: Zobacz dokument „Online Safety 101” dla Mentorów <a href='https://docs.google.com/document/d/1DDwpYKBltkJXH15pr_p2Ig0_9l4Uq2TdE7zG_9QsdjI/edit?usp=sharing' target='_blank'>tutaj</a> oraz „Online Safety 101” dla uczestników Ninja <a href='https://docs.google.com/document/d/1BIhYjhOiTxeFdbBRVouBZQRWLQD_v-gCkCIYtDcP2CM/edit?usp=sharing' target='_blank'>tutaj</a>

en: Data protection is increasingly becoming an important topic, <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Data_Protection_101">here are some simple tips to make sure you stay informed</a>.
pl_PL: Ochrona danych staje się coraz bardziej ważnym tematem. <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Data_Protection_101"> - znajdziesz tu kilka prostych wskazówek, jak pozostać dobrze poinformowanym</a>.

en: You can see more information on Data Protection <a href='https://docs.google.com/document/d/18XQNYEMQrBDJoR0Gt1ryC6CzxDEd_k41p4PEeKYtIxE/edit?usp=sharing' target='_blank'>here</a>
pl_PL: Więcej informacji o ochronie danych możesz znaleźć tutaj: <a href='https://docs.google.com/document/d/18XQNYEMQrBDJoR0Gt1ryC6CzxDEd_k41p4PEeKYtIxE/edit?usp=sharing' target='_blank'></a>

en: You can see more information on our inclusion policy <a href='http://kata.coderdojo.com/wiki/Guiding_Principles_and_Philosophies#Inclusion_Policy' target='_blank'>here</a>
pl_PL: Więcej informacji o naszej polityce integracji możesz znaleźć tutaj: <a href='http://kata.coderdojo.com/wiki/Guiding_Principles_and_Philosophies#Inclusion_Policy' target='_blank'></a>

en: See more information on the supports available to you <a href='https://coderdojo.com/organise-a-dojo/community-support/' target='_blank'>here</a>
pl_PL: Więcej informacji o dostępnym wsparciu możesz znaleźć tutaj: <a href='https://coderdojo.com/organise-a-dojo/community-support/' target='_blank'></a>

en: Please feel free to add comments or more information here
pl_PL: Zapraszamy do dodawania komentarzy, a więcej informacji znajdziesz tutaj

en: Please sign the charter before continuing
pl_PL: Zanim będziesz mógł/mogła kontynuować, musisz podpisać statut

en: First
pl_PL: Pierwszy

en: Last
pl_PL: Ostatni

en: Today
pl_PL: Dzisiaj

en: Clear
pl_PL: Wyczyść

en: Done
pl_PL: Gotowe

en: Event name is empty
pl_PL: Nie podano nazwy wydarzenia

en: Description is empty
pl_PL: Nie podano opisu

en: Recurrence is empty
pl_PL: Nie podano częstotliwości

en: Capacity is empty
pl_PL: Nie podano liczby miejsc

en: None of your Dojo's have any Events planned currently
pl_PL: Żadne z Twoich Dojo nie ma obecnie zaplanowanych wydarzeń

en: If you wish please provide a link to your LinkedIn page.
pl_PL: Jeśli chcesz, możesz podać link do Twojej strony w serwisie LinkedIn.

en: If you wish please provide a link to your Twitter page.
pl_PL: Jeśli chcesz, możesz podać link do Twojej strony w serwisie Twitter.

en: Past events cannot be created
pl_PL: Nie można utworzyć wydarzenia w przeszłości

en: Event Invitation
pl_PL: Zaproszenie na wydarzenie

en: e.g. @CoderDojo
pl_PL: np. @CoderDojo

en: e.g. https://www.facebook.com/Coderdojo
pl_PL: np. https://www.facebook.com/CoderDojo

en: User is already a parent of this Ninja
pl_PL: Ten użytkownik jest już rodzicem tego Ninja

en: You must be a parent to invite a Ninja
pl_PL: Aby zaprosić Ninja, musisz być rodzicem

en: Invalid invite request. Ninja email does not exist.
pl_PL: Nieprawidłowe żądanie zaproszenia. Adres e-mail Ninja nie istnieje.

en: Ninja must be an over 13 attendee
pl_PL: Uczestnik Ninja musi mieć ukończone 13 lat

en: User has already received this badge.
pl_PL: Ten użytkownik otrzymał już tę odznakę.

en: Invalid request. No badge received.
pl_PL: Nieprawidłowe żądanie. Nie otrzymano odznaki.

en: Parent profile does not exist.
pl_PL: Profil rodzica nie istnieje.

en: You have a Dojo application awaiting verification. You can create another Dojo after it has been verified.
pl_PL: Twoje zgłoszenie Dojo oczekuje na weryfikację. Kolejne Dojo możesz utworzyć po zweryfikowaniu pierwszego.

en: No Dojos match your search query.
pl_PL: Żadne Dojo nie pasuje do Twojego zapytania.

en: Please let us know how you heard about CoderDojo
pl_PL: Powiedz nam, jak dowiedziałeś/-aś się o CoderDojo

en: Please specify how you heard about CoderDojo
pl_PL: Wskaż, jak dowiedziałeś/-aś się o CoderDojo

en: No Dojos match your search query.
pl_PL: Nie ma Dojo spełniających warunki wyszukiwania.

en: Private Dojo
pl_PL: Dojo prywatne

en: Public Dojo
pl_PL: Publiczne Dojo

en: This means this Dojo is only open to specific people (for example, students in a school). Please do not contact this Dojo.
pl_PL: Oznacza to, że to Dojo jest otwarte tylko dla konkretnych osób (np. uczniów danej szkoły). Prosimy nie kontaktować się z tym Dojo.

en: e.g. docklands.ie@coderdojo.com/docklandsdojo@gmail.com
pl_PL: np. docklands.ie@coderdojo.com/docklandsdojo@gmail.com

en: e.g. Docklands, Dublin 1 @ CHQ Building
pl_PL: np. Docklands, Dublin 1 @ CHQ Building

en: e.g. Saturdays, monthly, 9-11am
pl_PL: np. Soboty, raz w miesiącu, 9:00 - 11:00

en: Badge Accepted!
pl_PL: Odznaka została zaakceptowana!

en: Dojo Supported By
pl_PL: Dojo obsługiwane przez

en: Email is required
pl_PL: E-mail jest wymagany

en: Join request not found
pl_PL: Nie znaleziono prośby o dołączenie

en: Request to join sent!
pl_PL: Prośba o dołączenie została wysłana!

en: You must have the Dojo Admin permission to accept user join requests.
pl_PL: Aby akceptować prośby użytkowników o dołączenie, musisz posiadać uprawnienia Administratora Dojo.

en: You must have the parent/guardian user type to accept this invite
pl_PL: Aby zaakceptować to zaproszenie, musisz być użytkownikiem typu rodzic/opiekun

en: Invite token not found
pl_PL: Nie znaleziono tokena zaproszenia

en: Only the invited parent can approve this request.
pl_PL: Zaakceptować to zgłoszenie może tylko zaproszony rodzic.

en: Are you sure you want to delete this Session/room?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć tę sesję/klasę?

en: Session/room name
pl_PL: Nazwa sesji/klasy

en: Sessions/rooms:
pl_PL: Sesje/Klasy:

en: e.g. Scratch
pl_PL: np. Podstawy

en: Ticket Type
pl_PL: Typ biletu

en: Attendee Type
pl_PL: Typ uczestnika

en: Quantity
pl_PL: Liczba

en: Please note that the capacity excludes tickets of the type other.
pl_PL: Należy pamiętać, że liczba całkowita nie obejmuje biletów innego typu.

en: e.g. Mentor, Laptops
pl_PL: np. Mentor, laptopy

en: Are you sure you want to delete this ticket type?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten typ biletu?

en: Session/room capacity
pl_PL: Wielkość sesji/klasy

en: Event capacity
pl_PL: Liczba miejsc

en: Add session/room
pl_PL: Dodaj sesję/klasę

en: You can only create a max of 20 sessions/rooms
pl_PL: Możesz utworzyć maks. 20 sesji/klas

en: You can only create a max of 20 ticket types
pl_PL: Możesz utworzyć maks. 20 typów biletów

en: This email is already associated with an account.
pl_PL: Ten adres e-mail jest już powiązany z kontem.

en: on
pl_PL: dnia

en: at
pl_PL: o

en: Ticket Name
pl_PL: Nazwa biletu

en: Ticket Quantity
pl_PL: Liczba biletów

en: Session/room
pl_PL: Sesja/klasa

en: Book tickets for
pl_PL: Zarezerwuj bilety dla

en: Additional information about your application:
pl_PL: Dodatkowe informacje o twoim zgłoszeniu:

en: N/A
pl_PL: Nd.

en: Apply now
pl_PL: Wyślij zgłoszenie

en: You have already applied for this session
pl_PL: Wysłałeś już zgłoszenie na tę sesję

en: You may book additional attendees however this will exceed your ticket quantity
pl_PL: Możesz zarezerwować dodatkowych uczestników, ale przekroczy to liczbę twoich biletów

en: Myself
pl_PL: mnie

en: Apply for
pl_PL: Zgłoś się na

en: Tickets left
pl_PL: Biletów dostępnych

en: Export to CSV
pl_PL: Eksport do CSV

en: Export Guest List
pl_PL: Eksportuj listę gości

en: Export Waiting List
pl_PL: Eksportuj listę oczekujących

en: Export Full List
pl_PL: Eksportuj Pełną Listę

en: View attendee list
pl_PL: Pokaż listę uczestników

en: Start time
pl_PL: Godzina rozpoczęcia

en: End time
pl_PL: Godzina zakończenia

en: Charter already signed.
pl_PL: Status został już podpisany.

en: Total event capacity
pl_PL: Łączna liczba miejsc

en: Add ticket type
pl_PL: Dodaj typ biletu

en: Total attending
pl_PL: Łączna liczba uczestników

en: Total waitlist
pl_PL: Łączna liczba osób oczekujących

en: Select ticket type...
pl_PL: Wybierz typ biletu...

en: Session capacity
pl_PL: Liczba miejsc na sesji

en: Attendee name
pl_PL: Nazwisko uczestnika

en: Ticket type
pl_PL: Typ biletu

en: Application Date
pl_PL: Data wysłania zgłoszenia

en: Parents/guardians
pl_PL: Rodzice/Opiekunowie

en: Check in
pl_PL: Zamelduj się

en: Book
pl_PL: Rezerwacja

en: Booking closed
pl_PL: Rezerwacja zamknięta

en: Session description
pl_PL: Opis sesji

en: e.g. Beginners to attend only please.
pl_PL: np. tylko dla początkujących.

en: Your event must contain at least one ticket.
pl_PL: Twoje wydarzenie musi zawierać co najmniej jeden bilet.

en: Select Youth to create tickets for attendees under 18.
pl_PL: Wybierz Młodzież, aby utworzyć bilety dla uczestników poniżej 18 roku życia.

en: Select Parent/Guardian to create tickets for parents/guardians of the attendees.
pl_PL: Wybierz Rodzic/Opiekun, aby utworzyć bilety dla rodziców/opiekunów uczestników.

en: Select Mentor to create tickets for Mentors.
pl_PL: Wybierz Mentor, aby utworzyć bilety dla Mentorów.

en: Select Other to create tickets for unlisted types e.g. laptops.
pl_PL: Wybierz Inny, aby utworzyć bilety innych typów, np. laptopy.

en: Cancel Session
pl_PL: Anuluj sesję

en: Cancelling a session will notify all of the attendees by email. Are you sure you want to continue?
pl_PL: Anulowanie sesji spowoduje powiadomienie wszystkich uczestników drogą e-mailową. Czy na pewno chcesz kontynuować?

en: Avatar
pl_PL: Miniaturka

en: Your profile image is too large. Please resize to a maximum of 640/640 pixels.
pl_PL: Twoje zdjęcie profilowe jest za duże. Zmień jego rozmiar do maksymalnie 640/640 pikseli.

en: By changing one of the following: Dojo Name, Country, City/Town, your dojo public url will be changed. Do you agree with this?
pl_PL: Zmiana jednego z następujących elementów: nazwa Dojo, kraj, miejscowość, zmianie ulegnie publiczny adres URL Twojego Dojo. Czy wyrażasz na to zgodę?

en: Avatar upload: file must be an image.
pl_PL: Wczytywanie awataru: plik musi być obrazem.

en: Avatar upload: max file size of 5MB exceeded.
pl_PL: Wczytywanie awataru: przekroczono maks. wielkość pliku 5 MB.

en: %1$s has been cancelled
pl_PL: %1$s zostało anulowane

en: Your ticket request for
pl_PL: Twoje zgłoszenie po bilet

en: Your ticket request for %1$s has been cancelled
pl_PL: Twoja prośba o bilet na %1$s została anulowana

en: has been received
pl_PL: zostało odebrane

en: Your ticket request for %1$s has been received
pl_PL: Twoja prośba o bilet na %1$s została otrzymana

en: has been approved
pl_PL: zostało zaakceptowane

en: Your ticket request for %1$s has been approved
pl_PL: Twoja prośba o bilet na %1$s została zatwierdzona

en: Your event must contain at least one session.
pl_PL: Twoje wydarzenie musi zawierać co najmniej jedną sesję.

en: Home
pl_PL: Strona główna

en: Edit Dojo
pl_PL: Edytuj Dojo

en: My Events
pl_PL: Moje wydarzenia

en: Review Champion Application
pl_PL: Przejrzyj zgłoszenie Mistrza

en: Setup Dojo
pl_PL: Skonfiguruj Dojo

en: Accept Badge
pl_PL: Zaakceptuj odznakę

en: Approve Ninja
pl_PL: Zaakceptuj Ninja

en: Reset Password
pl_PL: Resetuj hasło

en: Terms & Conditions
pl_PL: Zasady i Warunki

en: Edit Event
pl_PL: Edytuj wydarzenie

en: Turn on ticket approval
pl_PL: Włącz zatwierdzanie biletu

en: Book now
pl_PL: Zarezerwuj teraz

en: Invite your friends!
pl_PL: Zaproś znajomych!

en: Thank You. You will receive an email containing your booking confirmation.
pl_PL: Dziękujemy! Otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą potwierdzenie rezerwacji.

en: Please explain how your team was background checked
pl_PL: Wyjaśnij, w jaki sposób Twój zespół przeszedł weryfikację danych

en: Please explain how your Dojo has met health and safety best practices
pl_PL: Wyjaśnij, w jaki sposób zapewnisz przestrzeganie zasad BHP w Dojo.

en: Please explain the situation with public liability in your Dojo
pl_PL: Wyjaśnij sytuację związaną z odpowiedzialnością cywilną w Twoim Dojo

en: Please describe how many technical mentors you have and any other relevant information.
pl_PL: Opisz, ilu masz mentorów technicznych oraz podaj wszelkie inne istotne informacje.

en: Please describe how many non-technical mentors you have and any other relevant information.
pl_PL: Opisz, ilu masz mentorów nietechnicznych oraz podaj wszelkie inne istotne informacje.

en: Please let us know how many technical mentors you have
pl_PL: Powiedz nam, ilu masz mentorów technicznych

en: Please let us know how many non-technical mentors you have
pl_PL: Powiedz nam, ilu masz mentorów nietechnicznych

en: Please describe your venue and any other relevant info - you can even add a link to google maps!
pl_PL: Opisz swój lokal oraz podaj wszelkie inne istotne informacje - możesz nawet dodać link do Google Maps!

en: Please describe your venue
pl_PL: Opisz swój lokal

en: Please let us know when you plan to start and how regularly you plan to run
pl_PL: Powiedz nam, kiedy planujesz zacząć oraz z jaką częstotliwością planujesz organizować zajęcia

en: Please let us know your launch date and time
pl_PL: Podaj datę i godzinę rozpoczęcia

en: See
pl_PL: Zobacz

en: to create an event
pl_PL: aby utworzyć wydarzenie

en: Select a day...
pl_PL: Wybierz dzień...

en: There are no outstanding applications for this Session
pl_PL: Dla tej sesji nie ma nierozpatrzonych wniosków

en: Please add the event location manually by clicking on the map.
pl_PL: Dodaj lokalizację wydarzenia ręcznie, klikając miejsce na mapie.

en: User must not be checked in to be deleted
pl_PL: Użytkownik, która ma zostać usunięty, nie może być zalogowany

en: Cancel Event
pl_PL: Anuluj wydarzenie

en: Cancelling this session will cancel the event as this is the only session. All of the attendees will be notified by email. Are you sure you want to continue?
pl_PL: Anulowanie tej sesji spowoduje anulowanie wydarzenia, ponieważ jest to sesja pojedyncza. Wszyscy uczestnicy zostaną powiadomieni drogą e-mailową. Czy na pewno chcesz kontynuować?

en: Public events are viewable by anyone visiting your Dojo listing. Private events can only be seen by members of your Dojo.
pl_PL: Wydarzenia publiczne są widoczne dla wszystkich osób odwiedzających stronę Twojego Dojo. Wydarzenia prywatne są widoczne tylko dla członków Twojego Dojo.

en: Use Dojos listing address. This will pre-fill the address fields.
pl_PL: Użyj adresu z wykazu Dojo. To spowoduje wypełnienie pól adresu.

en: Use Dojo listing address
pl_PL: Użyj adresu z wykazu Dojo

en: Invite Dojo Members
pl_PL: Zaproś członków Dojo

en: Are you a parent/guardian?
pl_PL: Czy jesteś rodzicem/opiekunem?

en: Please note that to book tickets for your youths you will need to
pl_PL: Pamiętaj, że aby zarezerwować bilety dla młodzieży, musisz

en: add them to your profile first
pl_PL: najpierw dodać ich do swojego profilu

en: in the ninja section
pl_PL: w sekcji Ninja

en: Invite Dojo Members to this session
pl_PL: Zapisz listę zaproszeń

en: Save Invite List
pl_PL: Zapisz listę zaproszonych

en: You must complete all of the ticket details before inviting Dojo members.
pl_PL: Zanim zaprosisz członków Dojo, musisz podać wszystkie szczegóły biletu.

en: Dojo members successfully added to invite list. They will be notified of the invite when you publish this event.
pl_PL: Członkowie Dojo zostali dodani do listy zaproszonych. Zostaną powiadomieni o zaproszeniu po opublikowaniu tego wydarzenia.

en: Session Invite
pl_PL: Zaproszenie na sesję

en: Session invitation is being validated...
pl_PL: Zaproszenie na sesję jest weryfikowane...

en: Invitation successfully validated. Your ticket has been sent to your email.
pl_PL: Zaproszenie zostało pomyślnie zweryfikowane. Bilet został wysłany na Twój adres e-mail.

en: Invalid session invitation.
pl_PL: Nieprawidłowe zaproszenie na sesję.

en: Cancelling Ticket
pl_PL: Anulowanie biletu

en: Ticket is being cancelled...
pl_PL: Trwa anulowanie biletu...

en: Thank you for confirming you will not be in attendance; your application has now been cancelled.
pl_PL: Dziękujemy za potwierdzenie nieobecności; Twoja aplikacja została teraz anulowana.

en: Invalid application cancellation link.
pl_PL: Nieprawidłowy link anulowania aplikacji.

en: No invites found
pl_PL: Nie znaleziono zaproszeń

en: How do I choose?
pl_PL: Co mam wybrać?

en: CoderDojo Champions are those who take the lead in organising a Dojo and ensure each session runs smoothly. Champions can be one person or it can be a few people who Co-Champion a Dojo to share the work. Champions should join their Dojo on Zen to set up events, award badges and to contribute to the CoderDojo Forums.
pl_PL: Mistrzowie CoderDojo to ci, którzy przewodzą w organizowaniu Dojo i zapewniają płynny przebieg każdej sesji. Mistrzami mogą być pojedyncze osoby lub może to być kilka osób, które są Mistrzami Dojo, by dzielić się pracą. Mistrzowie powinni dołączyć do swojego Dojo na Zen, aby organizować wydarzenia, nagradzać odznaki i wnosić wkład na forum CoderDojo.

en: Volunteers are the driving force behind Dojos around the world. Volunteers do everything from setting up the space, to mentoring during the Dojo, and to ensuring there is cool content for the Ninjas to do at each Dojo! Volunteers should join their Dojo on Zen to get updates on cool content, contribute to the CoderDojo Forums and to help administer the Dojo by awarding badges and setting up events!
pl_PL: Wolontariusze są siłą napędową Dojo na całym świecie. Wolontariusze robią wszystko od przygotowania przestrzeni, do trenowania podczas Dojo, i do zapewnienia ciekawej treści dla Ninja w każdym Dojo! Wolontariusze powinni dołączyć do ich Dojo na Zen, aby otrzymywać aktualizacje o ciekawej treści, uczestniczyć w forach CoderDojo i pomagać w administrowaniu Dojo przez przyznawanie odznak i organizację wydarzeń!

en: Attendees at CoderDojo are young people under 18 who attend and make CoderDojo cool. Often known as Ninjas, CoderDojo attendees come to the Dojo to have fun and bring their awesome ideas to life.
pl_PL: Uczestnikami CoderDojo są młodzi ludzie poniżej 18 roku życia, którzy uczęszczają i sprawiają, że CoderDojo jest fajowy. Często znani jako Ninja, uczestnicy CoderDojo przychodzą do Dojo, aby się dobrze bawić i wprowadzać w życie ich niesamowite pomysły.

en: Parents/Guardians are super important in the CoderDojo journey as they encourage and inspire CoderDojo Ninjas on a daily basis. Parents should register and join a Dojo so the young people attached to their account can sign up to events and earn badges from their Champions and Mentors.
pl_PL: Rodzice/opiekunowie są niezwykle ważni w podróży CoderDojo, ponieważ codziennie zachęcają i inspirują Ninja CoderDojo. Rodzice powinni zarejestrować się i dołączyć do Dojo, aby młodzi ludzie powiązani z ich kontem mogli zapisywać się na wydarzenia i zdobywać odznaki od swoich Mistrzów i Mentorów.

en: You will be joined to a Dojo as an adult, along with any young people added to your profile. We would like to know if you have any volunteering role in the Dojo too.
pl_PL: Zostaniesz dołączony do Dojo jako osoba dorosła wraz z młodymi osobami dodanymi do Twojego profilu. Chcielibyśmy też wiedzieć, czy pełnisz też jakąś rolę jako wolontariusz w Dojo.

en: If you join the Dojo you will receive event updates from the Dojo and some newsletters from CoderDojo HQ! If you aren't a Dojo attendee and want to join as a volunteer or Champion please get in touch with the Dojo directly.
pl_PL: Jeśli dołączysz do Dojo, otrzymasz aktualizacje wydarzeń z Dojo i niektóre biuletyny z Siedziby Głównej CoderDojo! Jeśli nie jesteś uczestnikiem Dojo i chcesz dołączyć jako wolontariusz lub Mistrz, skontaktuj się bezpośrednio z Dojo.

en: Youths can be mentors too! If one of your Ninjas is regularly helping out others in your Dojo, give them recognition by giving them the Youth Volunteer title.
pl_PL: Młodzi też mogą być mentorami! Jeśli jeden z twoich ninja regularnie pomaga innym w Twoim Dojo, doceń go nadając mu tytuł Młodego Ochotnika.

en: These young people are trailblazers who set an example and inspire other young people by organising and leading their local club. Young people should participate in the Dojo they Champion, meaning that Youth Champions improve their coding skills too!
pl_PL: Ci młodzi ludzie są pionierami, którzy stanowią przykład i inspirują innych młodych ludzi, organizując i prowadząc lokalny klub. Młodzi ludzie powinni brać udział w Dojo, w którym trenują, co oznacza, że Młodzi Mistrzowie również poprawiają swoje umiejętności kodowania!

en: Enabling this will require you or another admin with Ticketing Admin permissions to approve applications to attend this event.
pl_PL: Udostępnienie tej funkcji będzie wymagało, abyś Ty lub inny administrator z uprawnieniami do wystawiania biletów, zatwierdzał wnioski o udziału w tym wydarzeniu.

en: Place name must be less than 40 characters.
pl_PL: Nazwa miejsca musi zawierać mniej niż 40 znaków.

en: Zen is an open source platform, you can
pl_PL: Zen to platforma otwartego oprogramowania, możesz

en: contribute code
pl_PL: wprowadzaj kod

en: and
pl_PL: i

en: suggest features
pl_PL: zgłaszaj sugestie funkcji,

en: to help make it better.
pl_PL: aby pomóc w ulepszaniu.

en: You can correct any mistakes in the text on the websites using <a href="https://crowdin.com/project/zen-community-platform" target="_blank">crowdin</a> and make this website better.
pl_PL: Możesz poprawić błędy w tekście na stronach internetowych za pomocą <a href="https://crowdin.com/project/zen-community-platform" target="_blank">crowdin</a> i ulepszyć tę stronę.

en: Alternatively, click here to search for Dojos!
pl_PL: Albo kliknij tutaj, aby wyszukać Dojo!

en: You may be waiting to be approved for a Dojo. Once approved, the Dojo will show here.
pl_PL: Być może będziesz musiał poczekać na zatwierdzenie do Dojo. Po zatwierdzeniu Dojo się tutaj pojawi.

en: Or, click here to start a dojo.
pl_PL: Lub kliknij tutaj aby założyć dojo.

en: Error loading parents
pl_PL: Podczas wczytywania rodziców wystąpił błąd

en: You are viewing a past event which is not possible to edit.
pl_PL: Oglądasz wydarzenie z przeszłości, którego nie można edytować.

en: Registering for an event?
pl_PL: Rejestrujesz się na wydarzenie?

en: If you need to book in to a Dojo event, you need to fill out your profile first.
pl_PL: Jeśli chcesz dokonać rezerwacji na wydarzenie Dojo, musisz najpierw wypełnić profil.

en: Then you will need to <a href="#ninjas">add ninjas</a> to your profile.
pl_PL: Następnie musisz <a href="#ninjas">dodać Ninja</a> do swojego profilu.

en: Following this you may <a href="/">find your local Dojo</a> and book an event via the Dojo listing
pl_PL: Potem możesz <a href="/">znaleźć swoje lokalne Dojo</a> i dokonać rezerwacji na wydarzenie za pośrednictwem wykazu Dojo

en: Not all information entered on your profile is viewable. You can choose to hide certain information by ticking the hide buttons at the bottom of the page.
pl_PL: Nie wszystkie informacje podane w profilu są widoczne. Niektóre informacje można ukryć, poprzez zaznaczenie przycisków Ukryj na dole strony.

en: Only your username and profile picture are publicly viewable. Other fields are for administration purposes only.
pl_PL: Widoczne dla wszystkich są tylko: Twoja nazwa użytkownika oraz zdjęcie profilowe. Pozostałe pola są wykorzystywane tylko do celów administracyjnych.

en: Click to view your public profile
pl_PL: Kliknij, aby wyświetlić swój profil publiczny

en: Public profile
pl_PL: Profil publiczny

en: Registering an account does not guarantee you entry to a Dojo event. To gain entry to an event you must fill out your profile and book via the Dojo listing page. You will need your email confirmation to attend or direct permission from the Dojo administrators.
pl_PL: Zarejestrowanie konta nie gwarantuje, że weźmiesz udział w wydarzeniu Dojo. Aby uzyskać taką możliwość, musi uzupełnić swój profil i zarezerwować miejsce poprzez stronę z wykazem Dojo. Musisz otrzymać e-mail z potwierdzeniem udziału lub bezpośrednią zgodę od administratorów Dojo.

en: If you'd like to award a badge, please visit the manage users section below:
pl_PL: Jeśli chcesz przyznać odznakę, odwiedź poniższą sekcję Zarządzanie użytkownikami:

en: Your local Dojo administrator can award you badges.
pl_PL: Administratora lokalnego Dojo może przyznawać odznaki.

en: Privacy Statement
pl_PL: Polityka prywatności

en: Introduction
pl_PL: Wprowadzenie

en: coderdojo.com and its sub-sites
pl_PL: coderdojo.com i witryny podrzędne

en: (the "Website", "Zen", "Kata") are operated by CoderDojo Foundation. We have created this Privacy Statement in order to demonstrate our firm commitment to privacy. This Privacy Statement sets out the basis on which any personal data we collect from you or that you provide to us, will be processed by us.  In order to fully understand your rights, we encourage you to read this Privacy Statement and to consult our Terms and Conditions of Use.
pl_PL: („Witryna”, „Zen”, „Kata”) to usługi obsługiwane przez Fundację CoderDojo. Stworzyliśmy niniejszą Politykę prywatności w celu wykazania naszego zobowiązania kwestii prywatności. Niniejsza Polityka prywatności określa podstawę, na której przetwarzamy dane osobowe, które pozyskujemy od Ciebie lub które nam przekazujesz. Aby w pełni zrozumieć swoje prawa, przeczytaj niniejszą Politykę prywatności oraz zapoznaj się z naszymi Warunkami i zasadami użytkowania.

en: For the purpose of the Data Protection Acts 1988 and 2003, the data controller is contactable at info@coderdojo.com.
pl_PL: Dla celów zgodności z wymogami Ustawy o ochronie danych osobowych 1988 i 2003, administrator danych jest dostępny pod adresem info@coderdojo.com.

en: Acceptance of this Privacy Statement
pl_PL: Akceptacja tej Polityki prywatności

en: By using this Website you signify acceptance of this Privacy Statement.  If you do not agree with or you are not comfortable with any aspect of this Privacy Statement, your only remedy is to discontinue use of the Website.  We reserve the right to modify this Privacy Statement at any time.  Your continued use of any portion of the Website following notification or posting of such changes will constitute your acceptance of those changes.
pl_PL: Korzystanie z tej Witryny internetowej oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z nią lub nie czujesz się komfortowo w zakresie któregokolwiek aspektu tej Polityki, jedynym wyjściem jest zaprzestanie korzystania z Witryny. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian do niniejszej Polityki prywatności w dowolnej chwili. Dalsze korzystanie z dowolnej części Witryny po otrzymaniu powiadomienia lub opublikowaniu komunikatu o wprowadzeniu tych zmian, będzie stanowić akceptację tych zmian.

en: Information we collect
pl_PL: Dane, które gromadzimy

en: In operating our website we may collect and process the following data about you:
pl_PL: W ramach obsługi naszej Witryny, możemy gromadzić zbierać i przetwarzać następujące informacje o Tobie:

en: Details of your visits to our website and the resources that you access, including, but not limited to, traffic data, location data, weblogs and other communication data.
pl_PL: Szczegóły odwiedzin na naszej Witrynie i zasobów, które odwiedzasz w tym, między innymi, dane o ruchu, dane o lokalizacji, blogi oraz inne dane komunikacyjne.

en: Information that you provide to us when using this Website.  This includes information provided at the time of registering to use this Website, if applicable. We may also ask you for information when you report a problem with the Website.
pl_PL: Informacje, które nam podajesz podczas korzystania z Witryny. Obejmuje to informacje przekazane w trakcie rejestracji w naszej Witrynie, jeśli ma to zastosowanie. Możemy także prosić o podanie danych, gdy zgłaszasz problem występujący w Witrynie.

en: If you contact us for any reason, we may keep a record of that correspondence.
pl_PL: Jeśli kontaktujesz się z nami z jakiegokolwiek powodu, możemy zachować kopię tej korespondencji.

en: We may also ask you to complete surveys that we use for research purposes, although you do not have to respond to them.
pl_PL: Możemy również poprosić Cię o wypełnianie ankiet, które wykorzystujemy do celów badawczych, choć nie musisz na nie odpowiadać.

en: Storing your personal data
pl_PL: Przechowywanie danych osobowych

en: The data that we collect from you may be transferred to, and stored at, a destination outside the European Economic Area ("EEA"). It may also be processed by staff of CoderDojo Foundation operating from outside the EEA. Such staff may be engaged in the provision of support services. By submitting your personal data, you agree to this transfer, storing or processing.  We will take all steps reasonably necessary to ensure that your data is treated securely and in accordance with this Privacy Statement.
pl_PL: Dane, które gromadzimy, mogą zostać przekazane do i przechowywane w miejscu przeznaczenia znajdującym się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym („EOG”). Mogą być również przetwarzane przez pracowników Fundacji CoderDojo, działających poza EOG. Tacy pracownicy mogą być zatrudniani do świadczenie usług wsparcia. Przekazując nam swoje dane osobowe, wyrażasz zgodę na takie przekazanie, przechowywanie lub przetwarzanie. Podejmiemy wszelkie kroki niezbędne dla zapewnienia, aby Twoje dane były traktowane w sposób bezpieczny i zgodny z niniejszą Polityką prywatności.

en: All information you provide to us is stored on our secure servers and user information is encrypted with SSL technology. Any payments made through our website utilise Stripe. You can see Stripe Privacy Policy
pl_PL: Wszystkie informacje, które nam przekazujesz, są przechowywane na naszych zabezpieczonych serwerach. a dane użytkowników są szyfrowane z użyciem technologii SSL. Wszelkie płatności dokonywane za pośrednictwem naszej Witryny, korzystają ze Stripe. Możesz przeczytać Politykę prywatności Stripe

en:  and more about their security
pl_PL: oraz więcej informacji na temat zapewniania przez nich bezpieczeństwa

en: Where we have given you (or where you have chosen) a password which enables you to access certain parts of our Website, you are responsible for keeping this password confidential.  We ask you not to share a password with anyone.
pl_PL: Jeżeli otrzymałeś/-aś od nas hasło (lub wybrałeś/-aś je samodzielnie), które zapewnia Ci dostęp do pewnych części naszej Witryny, ponosisz odpowiedzialność za zachowanie jego poufności. Prosimy abyś nie udostępniał/-a tego hasła nikomu innemu.

en: Use of your information
pl_PL: Wykorzystywanie danych

en: The information that we collect and store relating to you is primarily used to enable us to provide our services to you. In addition, we may use the information for the following purposes:
pl_PL: Informacje, które gromadzimy i przechowujemy w odniesieniu do Ciebie, służą przede wszystkim do tego, abyśmy mogli świadczyć nasze usługi. Dodatkowo, możemy wykorzystywać te informacje w następujących celach:

en: To ensure that content from our Website is presented in the most effective manner for you and your computer.
pl_PL: Aby zagwarantować przedstawianie treści dostępnych w naszej Witrynie w najbardziej efektywny sposób - dla Ciebie i Twojego komputera.

en: To provide you with information requested from us, relating to our services.
pl_PL: Aby zapewnić Ci dostęp do informacji, których od nas wymagasz, dotyczących naszych usług.

en: To allow you to participate in interactive features of our Website.
pl_PL: Aby umożliwić Ci uczestnictwo w interaktywnych funkcjach naszej Witryny.

en: To notify you about changes to our Website and/or services.
pl_PL: Aby informować Cię o zmianach wprowadzanych w naszej Witrynie i/lub usługach.

en: We do not, without your consent, disclose information about identifiable individuals to third parties, but we may send anonymised statistical data to them for research and survey purposes.
pl_PL: Bez Twojej zgody, nie ujawniamy stronom trzecim żadnych informacji, które mogą pomóc w zidentyfikowaniu Twojej osoby, ale możemy przesyłać im anonimowe dane statystyczne, dla celów związanych z badaniami i sondażami.

en: Disclosure of your information
pl_PL: Ujawnianie Twoich danych

en: Your personal data will not be processed for marketing purposes or publication on our Website.  We will not disclose your personal data to third parties unless you have consented to this disclosure. These third parties will not be able to contact you unless you have given your consent. We will however disclose your personal data if we believe in good faith that we are required to disclose it in order to comply with any applicable law, a summons, a search warrant, a court or regulatory order, or other valid legal process.
pl_PL: Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane do celów marketingowych ani do celów publikacji w naszej Witrynie. Nigdy nie ujawniamy Twoich danych osobowych osobom trzecim, chyba że wyraziłeś na to zgodę. Te strony trzecie nie będą mogły skontaktować się z Tobą, chyba że wyraziłeś/-aś na to zgodę. Możemy jednak ujawnić Twoje dane osobowe w dobrej wierze, jeśli uważamy, że jesteśmy zobowiązani do ich ujawnienia zgodnie z prawem, w związku z pozwem sądowym, nakazem przeszukania, zarządzeniem sądu lub organu nadzorczego, albo innym obowiązującym procesem prawnym.

en: We may provide non-personal data to third parties, where such information is combined with similar information of other users of our Website. For example, we might inform third parties regarding the number of unique users who visit our Website, the demographic breakdown of our community users of our Website, or the activities that visitors to our Website engage in while on our Website. The third parties to whom we may provide this information may include our Website design, development and hosting contractors.  However, we do not sell or exchange or provide such data to third parties for their own use.  We will inform you if we intend to use your data for such purposes or if we intend to disclose your information to any third party for such purposes.  You can exercise your right to prevent such processing by checking certain boxes on the forms we use to collect your data.  You can also exercise the right at any time by contacting us using the contact details below.
pl_PL: Możemy przekazać dane inne niż osobowe osobom trzecim, gdy takie informacje są powiązane z podobnymi informacjami o innych użytkownikach naszej Witryny. Możemy, na przykład, poinformować stronę trzecią o liczbie unikalnych użytkowników, którzy odwiedzają naszą Witrynę, przekazać demograficzny rozkład naszej społeczności użytkowników Witryny lub działalności, w które odwiedzający naszą Witrynę angażują się na niej. Strony trzecie, którym możemy przekazywać te informacje, mogą obejmować dostawców usług projektowania stron internetowych, programowania i hostingu. Jednak nie sprzedajemy, nie wymieniamy ani nie przekazujemy takich danych osobom trzecim na ich własny użytek. Poinformujemy Cię o ewentualnym zamiarze wykorzystania Twoich danych do takich celów lub ujawnienia ich osobom trzecim do takich celów. Możesz skorzystać z prawa do nieudzielenia zgody na takie przetwarzanie Twoich danych, zaznaczając odpowiednie pola w formularzach, których używamy do gromadzenia danych. Możesz również skorzystać w dowolnym momencie z prawa do skontaktowania się z nami, korzystając z danych kontaktowych podanych poniżej.

en: In the event that we sell or buy any business or assets, in which case we may disclose your personal data to the prospective seller or buyer of such business or assets.  If we or substantially all of our assets are acquired by a third party, in which case personal data held by us about or customers will be one of the transferred assets.
pl_PL: W przypadku, gdy sprzedajemy lub kupujemy działalność lub aktywa i w związku z tym możemy ujawnić Twoje dane osobowe potencjalnemu sprzedającemu lub kupującemu taką działalność lub aktywa. Jeśli my lub zasadniczo wszystkie nasze aktywa są nabywane przez stronę trzecią, w którym to przypadku Twoje dane osobowe, przechowywane przez nas lub klientów, będą stanowiły jeden z przeniesionych aktywów.

en: The use of this Website by minors under the age of 16 is subject to the consent of their parent or guardian.  We advise parents or guardians who permit their children to use the Internet that it is important that they communicate with their children about their safety online.
pl_PL: Korzystanie z niniejszej Witryny przez osoby małoletnie w wieku poniżej 16 lat, wymaga zgody rodziców lub opiekunów. Zalecamy rodzicom lub opiekunom, którzy pozwalają dzieciom na korzystanie z Internetu, aby porozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie w internecie.

en: Security
pl_PL: Bezpieczeństwo

en: We are committed to ensuring that your information is secure.  As no data transmission over the Internet can be guaranteed as 100% secure, we cannot ensure or warrant the security of any information that you transmit to us and you transfer the data at your own risk.  We endeavour to use the appropriate technical and organizational measures in order to secure the confidentiality of your personal data, to prevent unauthorised or unlawful processing of such personal data, and to protect against accidental or unlawful destruction, accidental loss, alteration or unauthorised disclosure or access and to otherwise protect the security of such personal data.
pl_PL: Jesteśmy oddani sprawie zapewnienia bezpieczeństwa Twoich danych. Ponieważ nie można zagwarantować 100% bezpieczeństwa transmisji przez internet, nie możemy zapewnić ani zagwarantować bezpieczeństwa żadnych informacji, które nam przekazujesz. Dokonujesz transferu danych na własne ryzyko. Podejmujemy starania, aby zastosować odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, mające na celu zapewnienie poufności danych osobowych, zapobieganie nieuprawnionemu lub niezgodnemu z prawem przetwarzaniu tych danych oraz ochronę przed przypadkowym lub bezprawnym zniszczeniem, przypadkową utratą, modyfikacją lub nieuprawnionym ujawnieniem lub uzyskaniem dostępu, albo ochrony takich danych osobowych w inny sposób.

en: Cookies
pl_PL: Pliki cookie

en: This Website uses cookie technology. A cookie is a small file which asks permission to be placed on your computer’s hard drive.  Once you agree, the file is added and the cookie helps analyse web traffic or lets you know when you visit a particular site.  Cookies allow web applications to respond to you as an individual.  The web application can tailor its operations to your needs, likes and dislikes by gathering and remembering information about your preferences.
pl_PL: Ta strona wykorzystuje technologię plików cookie. Plik cookie to mały plik, który prosi o pozwolenie na umieszczenie na twardym dysku komputera. Gdy użytkownik wyrazi zgodę, plik zostanie dodany i będzie pomagał analizować ruch na stronie lub będzie informował, kiedy odwiedzasz konkretną witrynę. Pliki cookie umożliwiają aplikacjom internetowym odpowiadanie Ci jako indywidualnej osobie. Aplikacja sieci web może dostosować swoje działania do Twoich potrzeb, sympatii i antypatii, poprzez gromadzenie i zapamiętywanie informacji o Twoich preferencjach.

en: We use traffic log cookies to identify which pages are being used. This helps us analyse data about web page traffic and improve our Website in order to tailor it to customer needs. We only use this information for statistical analysis purposes and then the data is removed from the system. Overall cookies help us provide you with a better Website, by enabling us to monitor which pages you find useful and which you do not. A cookie in no way gives us access to your computer or any information about you, other than the data you choose to share with us. You can choose to accept or decline cookies. Most web browsers automatically accept cookies, but you can modify your browser setting to decline cookies if you prefer. This may prevent you from taking full advantage of the Website.
pl_PL: Wykorzystujemy pliki cookie do identyfikowania stron, z których korzystasz. Pomaga nam to analizować dane o ruchu na stronie internetowej i udoskonalać naszą Witrynę w celu dostosowania jej do potrzeb klienta. Wykorzystujemy te informacje tylko do celów analizy statystycznej, a następnie usuwamy je z systemu. Ogólnie rzecz biorąc, pliki cookie pomagają nam oferować Ci lepszą Witrynę, pozwalając na monitorowanie stron, które uznajesz za przydatne lub nie. Plik cookie w żaden sposób nie daje nam dostępu do Twojego komputera ani żadnych informacji o Tobie, innych niż dane, które nam udostępniasz. Pliki cookie można zaakceptować lub odrzucić. Większość przeglądarek internetowych automatycznie akceptuje pliki cookie, ale jeśli wolisz, możesz zmodyfikować ustawienia przeglądarki tak, aby je odrzucała. Przez to możesz stracić możliwość pełnego korzystania z funkcji Witryny.

en: If you click on a link to a third party website, such third party may also transmit cookies to you. This Privacy Policy does not cover the use of cookies by any third parties.
pl_PL: Gdy klikasz link prowadzący do witryny strony trzeciej, taka strona trzecia również mogą przekazywać Ci pliki cookie. Niniejsza Polityka prywatności nie obejmuje wykorzystania plików cookie przez strony trzecie.

en: List of cookies used by this website:
pl_PL: Lista plików cookie stosowanych przez tę witrynę:

en: Cookie Name
pl_PL: Nazwa pliku cookie

en: Typical Value
pl_PL: Typowa wartość

en: Purpose
pl_PL: Cel

en: Expires
pl_PL: Wygasa

en: Randomly generated alphanumeric string
pl_PL: Losowy ciąg alfanumeryczny

en: Used to identify user session
pl_PL: Używany do identyfikowania sesji użytkownika

en: 2 days after creation
pl_PL: 2 dni po utworzeniu

en: confirmed
pl_PL: potwierdzony

en: Whether the user has seen the sitewide notice regarding the use of cookies
pl_PL: Czy użytkownik widział zamieszczone w serwisie powiadomienie dotyczące wykorzystania plików cookie

en: 1 year from being set
pl_PL: 1 rok od ustawienia

en: boolean
pl_PL: wartość logiczna

en: Whether the user can see the O13 forums
pl_PL: Czy użytkownik może oglądać forum dla użytkowników powyżej 13 lat

en: On session expiry
pl_PL: Po wygaśnięciu sesji

en: Whether the user has completed required fields of their profile
pl_PL: Czy użytkownik wypełnił wymagane pola profilu

en: The locale of the users browser, to display the relevant language to them
pl_PL: Ustawienia regionalne przeglądarki, aby wyświetlać odpowiedni język

en: Links to other websites
pl_PL: Linki do innych stron

en: Our Website may, from time to time, contain links to third party websites.  If you follow a link to any of these websites, please note that these websites have their own privacy policies and that we do not accept any responsibility or liability for these policies.  Please check these policies before you submit any personal data to these websites.
pl_PL: Nasza Witryna może, od czasu do czasu, zawierać linki do witryn internetowych stron trzecich. Gdy klikniesz link prowadzący do innej witryny pamiętaj, że ta witryna posiada swoją własną politykę prywatności oraz że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za tę politykę. Sprawdź tę politykę, zanim zamieścisz w takiej witrynie swoje dane osobowe.

en: Access to information
pl_PL: Dostęp do danych

en: You have the right to request a copy of the information held by us about you.  We may charge a fee for this which will not exceed €6.35.  You also have the right to access your data, have changed any inaccuracies in the details we hold about you, the right to object to the use of your data and the right to block any specific uses of your data by contacting us using the contact details below.
pl_PL: Masz prawo poprosić o kopię swoich danych, które przechowujemy. Możemy pobrać za to opłatę w wysokości nieprzekraczającej 6,35 EUR. Masz także prawo do dostępu do swoich danych, modyfikacji nieścisłości w tych danych, prawo do sprzeciwu wobec wykorzystywania Twoich danych oraz prawo do zablokowania określonego wykorzystania Twoich danych, kontaktując się z nami za pomocą danych kontaktowych zamieszczonych poniżej.

en: Changes to our Privacy Statement
pl_PL: Zmiany w Polityce prywatności

en: Any changes to this Privacy Statement will be posted on the Website so you are always aware of what information we collect, how we use it, and under what circumstances, if any, we disclose it. If at any time we decide to use personal data in a manner significantly different from that stated in this Privacy Statement, or otherwise disclosed to you at the time it was collected, we will notify you by email, and you will have a choice as to whether or not we use your information in the new manner.
pl_PL: Wszelkie zmiany niniejszej Polityki prywatności będą publikowane w Witrynie internetowej, aby użytkownik zawsze był świadomy tego, jakie informacje gromadzimy, jak je wykorzystujemy i w jakich okolicznościach, o ile w ogóle, je ujawniamy. Jeśli w jakimkolwiek momencie zdecydujemy się na wykorzystanie danych osobowych w sposób znacznie różniący się od określonego w niniejszej Polityce prywatności, lub ujawnienie ich użytkownikowi w inny sposób w czasie, gdy były gromadzone, powiadomimy użytkownika przez e-mail, a użytkownik zdecyduje, czy możemy wykorzystać jego dane w nowy sposób.

en: We welcome any queries, comments or requests you may have regarding this Privacy Statement.  Please contact us in writing at Dogpatch Labs, The CHQ Building, Custom House Quay, Dublin 1, IRELAND or by e-mail at info@coderdojo.com.
pl_PL: Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, uwagi lub wnioski dotyczące tego Oświadczenia o Ochronie Prywatności.  Kontakt z nami jest możliwy w drodze listownej: Dogpatch Labs, The CHQ Building, Custom House Quay, Dublin 1, IRLANDIA, lub poprzez e-mail na adres: info@coderdojo.com.

en: Find nearby Dojos
pl_PL: Znajdź Dojo w okolicy

en: Notify all Members
pl_PL: Powiadom wszystkich Członków

en: Notify Dojo members about Event opening
pl_PL: Informuj członków Dojo o otwarciu Wydarzenia

en: Please select about which event you want to notify Dojo members:
pl_PL: Wybierz, o którym wydarzeniu chcesz powiadomić członków Dojo:

en: Send notifications
pl_PL: Wyślij powiadomienia

en: You must choose an event
pl_PL: Musisz wybrać wydarzenie

en: Tickets Now Available for %1$s
pl_PL: Bilety na %1$s są już dostępne

en: Terms and Conditions here
pl_PL: Regulamin

en: An error has occurred while saving youth profile
pl_PL: Podczas zapisywania profilu dziecka wystąpił błąd

en: Profile(s) have been saved successfully
pl_PL: Pomyślnie zapisano profil(e)

en: Your details
pl_PL: Twoje dane

en: About you
pl_PL: O Tobie

en: Got a child? Add them below
pl_PL: Masz dziecko? Dodaj je poniżej

en: Add child
pl_PL: Dodaj dziecko

en: Remove child
pl_PL: Usuń dziecko

en: Are you sure you want to remove this child?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć to dziecko?

en: You can view the
pl_PL: Możesz wyświetlić

en: Zen roadmap
pl_PL: Plan działania Zen

en:  and see what we are working on, as well as the latest features for Zen.
pl_PL:  i zobaczyć nad czym pracujemy, a także najnowsze funkcje Zen.

en: Access our e-learning module
pl_PL: Uzyskaj dostęp do naszego modułu e-learning

en: By using this functionality, you allow us to share basic information with this provider (email, name, user type)
pl_PL: Korzystając z tej funkcji, pozwalasz nam dzielić się podstawowymi informacjami z tym dostawcą (e-mail, imię i nazwisko, typ użytkownika)

en: By clicking this button, you allow us to share basic information with this provider (email, name, user type)
pl_PL: Klikając ten przycisk, pozwalasz nam dzielić się podstawowymi informacjami z tym dostawcą (e-mail, imię i nazwisko, typ użytkownika)

en: Only modules for mentors and champions are available at the moment, come back later on to discover more!
pl_PL: W tej chwili dostępne są tylko moduły dla mentorów i mistrzów, wróć później, aby odkryć więcej!

en: Do you agree?
pl_PL: Zgadzasz się?

en: A new Dojo has been created
pl_PL: Utworzono nowe Dojo

en: You have been invited to a Dojo session
pl_PL: Zostałeś zaproszony do sesji Dojo

en: Change Role
pl_PL: Zmiana roli

en: Calling all Dojos; Answer one question, make an impact!
pl_PL: Wezwanie do wszystkich Dojo; Odpowiedz na jedno pytanie, miej wpływ!

en: I have read and accept the <a ui-sref="terms-and-conditions" target="_blank"><b>Terms and Conditions here</b></a>
pl_PL: Przeczytałem/łam i akceptuję <a ui-sref="terms-and-conditions" target="_blank"><b>Regulamin</b></a>

en: Donate
pl_PL: Wesprzyj darowizną

en: Maintained by
pl_PL: Utrzymywany przez

en: Attend a Dojo
pl_PL: Uczestnicz w Dojo

en: Volunteer
pl_PL: Wolontariusz

en: News
pl_PL: Aktualności

en: Community
pl_PL: Społeczność

en: Help us translate
pl_PL: Pomóż nam w tłumaczeniu

en: Search...
pl_PL: Szukaj...

en: Contribute
pl_PL: Wnieś wkład

en: UserType not allowed
pl_PL: Niedozwolony typ użytkownika

en: An invitation has been sent by email
pl_PL: Zaproszenie wysłano drogą mailową

en: My Children
pl_PL: Moje Dzieci

en: My children
pl_PL: Moje dzieci

en: View my children
pl_PL: Wyświetl moje dzieci

en: Recent Badges
pl_PL: Ostatnie odznaki

en: View all
pl_PL: Zobacz wszystkie

en: Dojos
pl_PL: Dojo

en: Add to a Dojo
pl_PL: Dodaj do Dojo

en: {{ name }} doesn't have any badges yet. Talk to the organisers of your Dojo to learn how {{ name }} can be rewarded through badges.
pl_PL: {{ name }} nie ma jeszcze żadnych odznak. Porozmawiaj z organizatorami swojego Dojo, aby dowiedzieć się, w jaki sposób {{ name }} może zostać nagrodzony poprzez odznaki.

en: {{ name }} isn't a member of a Dojo. Add them to a Dojo you're a member of, or <a href="{{ findADojoUrl }}">find a new Dojo</a> for them to join.
pl_PL: {{ name }} nie jest członkiem Dojo. Dodaj ich do Dojo, którego jesteś członkiem, lub <a href="{{ findADojoUrl }}"> znajdź nowe Dojo</a>, do którego mogą dołączyć.

en: You aren't a member of a Dojo yet. Find and join a Dojo and your children will be automatically be added along with you.
pl_PL: Nie jesteś jeszcze członkiem Dojo. Znajdź i dołącz do Dojo, a Twoje dzieci będą automatycznie dodane wraz z Tobą.

en: Member of
pl_PL: Członek

en: Click a Dojo to remove {{ name }} from the Dojo. You and any other child will still remain a member of this Dojo.
pl_PL: Kliknij Dojo, aby usunąć {{ name }} z Dojo. Ty i każde inne dziecko nadal pozostanie członkiem tego Dojo.

en: Available Dojos
pl_PL: Dostępne Dojo

en: Click one of your Dojos to add {{ name }} as a member, or <a href="{{ findADojoUrl }}">find a new Dojo</a> for them to join.
pl_PL: Kliknij jedno z twoich Dojos, aby dodać {{ name }} jako członek, lub <a href="{{ findADojoUrl }}"> znajdź nowe Dojo</a>, do którego mogą dołączyć.

en: We could not determine a location from this address. Your previous location marker has been retained.
pl_PL: Nie można ustalić lokalizacji z tego adresu. Znacznik Twojej poprzedniej lokalizacji został zachowany.

en: Day selected doesn't exist in date range, please check your date range.
pl_PL: Wybrany dzień nie istnieje w zakresie dat, sprawdź zakres dat.

en: %1s at %2s on %3s
pl_PL: %1s w %2s %3s

en: %1s in %2s
pl_PL: %1s w %2s

en: First Name
pl_PL: Imię

en: First name is required
pl_PL: Podanie imienia jest wymagane

en: Surname is required
pl_PL: Wymagane jest nazwisko

en: Alias is required
pl_PL: Podanie aliasu jest wymagane

en: This unique alias is shown instead of your child's name to protect their privacy on features such as the Ninja Forum.
pl_PL: Ten unikalny alias jest wyświetlany zamiast imienia dziecka, aby chronić jego prywatność w miejscach takich jak Forum Ninja.

en: Date of birth is required
pl_PL: Podanie daty urodzenia jest wymagane

en: We need your child's date of birth to comply with child protection laws in some countries.
pl_PL: W niektórych krajach potrzebujemy daty urodzenia Twojego dziecka, aby zachować zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony dzieci.

en: As your child is over 13 years of age, they can have their own CoderDojo account.
pl_PL: Ponieważ Twoje dziecko ma powyżej 13 lat, może mieć własne konto CoderDojo.

en: This is optional, but will allow your child to log in by themselves to access features such as badging, booking and the youth forums by themselves. Enter your child's email address, and give them a password if you wish to do this.
pl_PL: Jest to opcjonalne, ale umożliwia dziecku samodzielne zalogowanie się i samodzielny dostęp do funkcji takich jak plakietki, rezerwacja i fora młodzieżowe. Wprowadź adres e-mail swojego dziecka i podaj mu hasło, jeśli chcesz to zrobić.

en: You must provide an email address when providing a password.
pl_PL: Podając hasło musisz podać adres e-mail.

en: Type the content of your email here
pl_PL: Tutaj wpisz treść e-maila

en: Email sent!
pl_PL: E-mail wysłany!

en: An error has occurred while sending the email
pl_PL: Wystąpił błąd podczas wysyłania e-maila

en: Send Email
pl_PL: Wyślij e-mail

en: From
pl_PL: Od

en: To
pl_PL: Do

en: Included Parents
pl_PL: Uwzględnieni Rodzice

en: Email subject
pl_PL: Temat e-maila

en: Email subject is required
pl_PL: Temat e-maila jest wymagany

en: Email content is required
pl_PL: Treść e-maila jest wymagana

en: You have a new message from %1s Dojo:
pl_PL: Masz nową wiadomość od Dojo %1s:

en: Your child %1s has a new message from %2s Dojo: | Your children %1s have a new message from %2s Dojo:
pl_PL[0]: Twoje dziecko %1s ma nową wiadomość z Dojo %2s:
pl_PL[1]: Twoje dzieci %1s mają nową wiadomość z Dojo %2s:
pl_PL[2]: Twoje dzieci %1s mają nową wiadomość z Dojo %2s:
pl_PL[3]: Twoje dzieci %1s mają nową wiadomość z Dojo %2s:

en: {{ numAttendees }} Attendees
pl_PL: {{ numAttendees }} Uczestników

en: {{ numMentors }} Mentors
pl_PL: {{ numMentors }} Mentorów

en: Help Center
pl_PL: Centrum pomocy

en: All your events will be visible on your Dojo page
pl_PL: Wszystkie twoje wydarzenia będą widoczne na Twojej stronie Dojo

en: Connect
pl_PL: Połącz

en: Reconnect
pl_PL: Połącz ponownie

en: Disconnect
pl_PL: Rozłącz

en: Your Eventbrite account has been disconnected
pl_PL: Twoje konto Eventbrite zostało odłączone

en: Your Eventbrite account has been successfully connected
pl_PL: Twoje konto Eventbrite zostało pomyślnie połączone

en: Your ticket request for %1$s is pending approval
pl_PL: Twoje zamówienie biletu na %1$s oczekuje na zatwierdzenie

en: A ticket has been booked for %1$s
pl_PL: Bilet na %1$s został zarezerwowany

en: A ticket has been booked for your child for %1$s
pl_PL: Bilet dla Twojego dziecka na %1$s został zarezerwowany

en: Your childs ticket request for %1$s is pending approval
pl_PL: Rezerwacja biletu Twojego dziecka na %1$s oczekuje na zatwierdzenie

en: A ticket for your child for %1$s has been cancelled
pl_PL: Bilet dla Twojego dziecka na %1$s został anulowany

en: A ticket request has been made for %1$s
pl_PL: Zamówienie biletu na %1$s zostało złożone

en: Your ticket status for %1$s has been changed to pending
pl_PL: Status Twojego biletu na %1$s został zmieniony na oczekujący

en: Your childs ticket status for %1$s has been changed to pending
pl_PL: Status biletu Twojego dziecka na %1$s został zmieniony na oczekujący

en: This is a notification to let you know that your request for a ticket for the below event has been received. Once your request has been approved you will receive your ticket confirmation by email.
pl_PL: To jest powiadomienie, że otrzymano Twoje zamówienie na bilet na poniższe wydarzenie. Po zatwierdzeniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie biletu pocztą e-mail.

en: This is your order confirmation for the below event.
pl_PL: To jest potwierdzenie zamówienia na poniższe wydarzenie.

en: Your ticket has been cancelled for the below event.
pl_PL: Twój bilet na poniższe zdarzenie został anulowany.

en: Your ticket for %1$s has been booked
pl_PL: Twój bilet na %1$s został zarezerwowany

en: No ticket booked
pl_PL: Brak zarezerwowanych biletów

en: Cancel ticket | Cancel tickets
pl_PL[0]: Anuluj bilet
pl_PL[1]: Anuluj bilety
pl_PL[2]: Anuluj bilety
pl_PL[3]: Anuluj bilety

en: This is a notification to let you know that a request for a ticket for the below event has been received for your child %1s. Once the request has been approved they will receive their ticket confirmation by email. | This is a notification to let you know that requests for tickets for the below event have been received for your children %1s. Once the requests has been approved they will receive their ticket confirmations by email.
pl_PL[0]: To jest powiadomienie, że zamówienie biletu na poniższe wydarzenie dla Twojego dziecka %1s zostało otrzymane. Po zatwierdzeniu zamówienia otrzyma ono potwierdzenie biletu drogą mailową.
pl_PL[1]: To jest powiadomienie, że zamówienie biletów na poniższe wydarzenie dla Twoich dzieci %1s zostało otrzymane. Po zatwierdzeniu zamówienia otrzymają one potwierdzenia biletu drogą mailową.
pl_PL[2]: To jest powiadomienie, że zamówienie biletów na poniższe wydarzenie dla Twoich dzieci %1s zostało otrzymane. Po zatwierdzeniu zamówienia otrzymają one potwierdzenia biletu drogą mailową.
pl_PL[3]: To jest powiadomienie, że zamówienie biletów na poniższe wydarzenie dla Twoich dzieci %1s zostało otrzymane. Po zatwierdzeniu zamówienia otrzymają one potwierdzenia biletu drogą mailową.

en: This is an order confirmation for your child %1s for the below event. | This is an order confirmation for your children %1s for the below event.
pl_PL[0]: To jest potwierdzenie zamówienia dla Twojego dziecka %1s na poniższe wydarzenie.
pl_PL[1]: To jest potwierdzenie zamówienia dla Twoich dzieci %1s na poniższe wydarzenie.
pl_PL[2]: To jest potwierdzenie zamówienia dla Twoich dzieci %1s na poniższe wydarzenie.
pl_PL[3]: To jest potwierdzenie zamówienia dla Twoich dzieci %1s na poniższe wydarzenie.

en: A ticket for your child %1s for the below event has been cancelled. | Tickets for your children %1s for the below event have been cancelled.
pl_PL[0]: Bilet dla Twojego dziecka %1s na poniższe wydarzenie został anulowany.
pl_PL[1]: Bilet dla Twoich dzieci %1s na poniższe wydarzenie został anulowany.
pl_PL[2]: Bilet dla Twoich dzieci %1s na poniższe wydarzenie został anulowany.
pl_PL[3]: Bilet dla Twoich dzieci %1s na poniższe wydarzenie został anulowany.

en: My Account
pl_PL: Moje konto

en: My Profile
pl_PL: Mój Profil

en: Manage Dojos
pl_PL: Zarządzaj Dojo

en: Toggle navigation
pl_PL: Schowaj/pokaż nawigację

en: Details
pl_PL: Szczegóły

en: Find a Dojo to attend
pl_PL: Znajdź Dojo, aby wziąć udział

en: Learn technology in an informal, creative and social environment. Find a dojo near you.
pl_PL: Ucz się technologi w nieformalnym, kreatywnym i społecznym środowisku. Znajdź dojo blisko Ciebie.

en: Enter your city or locality
pl_PL: Wprowadź swoje miasto lub region

en: Search for Dojos
pl_PL: Szukaj Dojo

en: Detect my location
pl_PL: Wykryj moją lokalizację

en: Your CoderDojo account has been created
pl_PL: Twoje konto CoderDojo zostało utworzone

en: Booking Complete
pl_PL: Rezerwacja zakończona

en: You must accept the terms and conditions before proceeding.
pl_PL: Musisz zaakceptować regulamin aby kontynuować.

en: You must consent to the use of your data before proceeding.
pl_PL: Musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych aby kontynuować.

en: Last name
pl_PL: Nazwisko

en: Phone number
pl_PL: Numer telefonu

en: Phone number of a parent/guardian
pl_PL: Numer telefonu rodzica/opiekuna

en: Month
pl_PL: Miesiąc

en: Year
pl_PL: Rok

en: Email address (optional)
pl_PL: Adres e-mail (opcjonalnie)

en: Male
pl_PL: Mężczyzna

en: Not Listed
pl_PL: Nie wymieniono

en: Prefer not to answer
pl_PL: Nie chcę udzielić odpowiedzi

en: Book event tickets
pl_PL: Rezerwuj bilety na wydarzenia

en: You will need your parent to carry out the registration.
pl_PL: Będziesz potrzebował swojego rodzica by przeprowadził rejestrację.

en: Please verify your age
pl_PL: Proszę potwierdź swój wiek

en: Enter your date of birth
pl_PL: Wprowadź swoją datę urodzenia

en: Upcoming Events
pl_PL: Nadchodzące wydarzenia

en: Sessions
pl_PL: Sesje

en: See Details and Book
pl_PL: Zobacz szczegóły i zarezerwuj

en: Select Event Tickets
pl_PL: Wybierz Bilety na Wydarzenie

en: Proceed
pl_PL: Kontynuuj

en: Showing {total} Dojos
pl_PL: Wyświetlono {total} Dojo

en: I agree with the {openLinkTag}Terms & Conditions{closingLinkTag}
pl_PL: Akceptuję {openLinkTag}Regulamin{closingLinkTag}

en: I consent to the use of my data ({openLinkTag}Data policy{closingLinkTag})
pl_PL: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych ({openLinkTag}Polityka przetwarzania Danych{closingLinkTag})

en: Unfortunately there are no dojos in your area at the moment. Please search again or use the map to find the closest one.
pl_PL: Niestety nie ma żadnych dojo w Twojej okolicy na tą chwilę. Prosimy wyszukać ponownie później lub użyć mapy być znaleźć najbliższe.

en: No Upcoming Events
pl_PL: Brak Zbliżających się Wydarzeń

en: Show Map
pl_PL: Pokaż Mapę

en: Hide Map
pl_PL: Ukryj Mapę

en: Try modifying your search location, or zoom out on the {openLink}map{closeLink} to find the nearest Dojos.
pl_PL: Spróbuj zmodyfikować lokalizację wyszukiwania, lub pomniejsz na {openLink}mapie{closeLink}, aby znaleźć najbliższego Dojo.

en: Contact Dojo
pl_PL: Kontakt z Dojo

en: Full
pl_PL: Pełne

en: A confirmation email has been sent to {email}
pl_PL: E-mail z potwierdzeniem został wysłany do {email}

en: Event hosted by {dojoName}
pl_PL: Wydarzenie prowadzone przez {dojoName}

en: Event hosted by
pl_PL: Wydarzenie organizowane przez

en: Attendees
pl_PL: Uczestnicy

en: You are now subscribed to {dojoName} dojo
pl_PL: Subskrybujesz teraz {dojoName} dojo

en: You can log in and find events hosted by this dojo in {openLink}My Dojos{closeLink}
pl_PL: Możesz zalogować się i znaleźć wydarzenia prowadzone przez to dojo w {openLink}Moje Dojo{closeLink}

en: You will be notified about future events hosted by this Dojo
pl_PL: Zostaniesz poinformowany o przyszłych wydarzeniach prowadzonych przez to Dojo

en: Event Details
pl_PL: Szczegóły Wydarzenia

en: I want to join the CoderDojo mailing list
pl_PL: Chcę dołączyć do listy mailingowej CoderDojo

en: Created on {{ date }}
pl_PL: Utworzono {{ date }}

en: Last updated on {{ date }}
pl_PL: Ostatnia aktualizacja {{ date }}

en: Manage Users
pl_PL: Zarządzaj Użytkownikami

en: Manage Events
pl_PL: Zarządzaj Wydarzeniami

en: This is a Private Dojo
pl_PL: To Dojo jest prywatne

en: Private Dojos are by invite only or for specific people who are members of an organisation or school. The general public should not contact to attend this Dojo.
pl_PL: Prywatne Dojo są tylko dla konkretnych osób z zaproszeniem, będącymi członkami organizacji lub szkół. Osoby niezwiązane nie powinny się kontaktować w celu dołączenia do tego Dojo.

en: To learn more please email {email}
pl_PL: Aby dowiedzieć się więcej prosimy o e-mail {email}

en: Mondays
pl_PL: Poniedziałki

en: Tuesdays
pl_PL: Wtorki

en: Wednesdays
pl_PL: Środy

en: Thursdays
pl_PL: Czwartki

en: Fridays
pl_PL: Piątki

en: Saturdays
pl_PL: Soboty

en: Sundays
pl_PL: Niedziele

en: {day} {startTime} - {endTime}, Weekly
pl_PL: {day} {startTime} - {endTime}, Co tydzień

en: {day} {startTime} - {endTime}, Every two weeks
pl_PL: {day} {startTime} - {endTime}, Co dwa tygodnie

en: {day} {startTime} - {endTime}, Monthly
pl_PL: {day} {startTime} - {endTime}, Co miesiąc

en: {nth} {day} of the month, {startTime} - {endTime}
pl_PL: {nth} {day} -go miesiąca, {startTime} - {endTime}

en: Second
pl_PL: Drugi

en: Third
pl_PL: Trzeci

en: Fourth
pl_PL: Czwarty

en: Please answer the following questions correctly so that our community team can verify all new Champions are real people.
pl_PL: Prosimy dokładnie odpowiedzieć na następujące pytania aby nasz zespół społeczności mógł zweryfikować czy wszyscy nowi Mistrzowie są prawdziwymi ludźmi.

en: First name
pl_PL: Imię

en: Personal/Work email address
pl_PL: Prywatny/Służbowy adres e-mail

en: Date of birth
pl_PL: Data urodzin

en: Parent Email address
pl_PL: Adres E-mail rodzica

en: Parent Name
pl_PL: Imię rodzica

en: Home address
pl_PL: Adres zamieszkania

en: Telephone number is not valid
pl_PL: Numer telefonu jest nieprawidłowy

en: (optional)
pl_PL: (opcjonalnie)

en: Tell us your skills
pl_PL: Powiedz nam o swoich umiejętnościach

en: To become a Champion you do not need to have technical skills as you can find other volunteers with these skills or use our awesome learning content.
pl_PL: By zostać Mistrzem nie musisz posiadać umiejętności technicznych, możesz znaleźć innych wolontariuszy z tymi umiejętnościami lub skorzystać z naszych wspaniałych materiałów szkoleniowych.

en: Media (newspaper/radio)
pl_PL: Media (gazety/radio)

en: This information will be used to populate your Dojo's public profile page
pl_PL: Te informacje zostaną użyte do wypełnienia Twojego publicznego profilu Dojo

en: Name your Dojo
pl_PL: Nazwij swoje Dojo

en: Kings Cross, London @ Microsoft
pl_PL: Kings Cross, Londyn @ Microsoft

en: Please avoid using the words “CoderDojo” or “Dojo” when naming your Dojo.
pl_PL: Prosimy, unikaj słów "CoderDojo" lub "Dojo" podczas nazywania swojego Dojo.

en: The Dojo Name should be formatted as [City/Town/State] @ [Sponsor/Venue Name] or in a large city [Neighbourhood/Area], [City] @ [Sponsor/Venue Name]
pl_PL: Nazwa Dojo powinna być zapisana jako [Miasto/Miejscowość/Stan] @ [Sponsor/Nazwa Miejsca] lub w dużym mieście [Dzielnica/Rejon], [City] @ [Sponsor/Venue Name]

en: When will your Dojo run?
pl_PL: Kiedy Twój Dojo zacznie działać?

en: Help people searching for Dojos to find one that fits their schedule
pl_PL: Pomóż ludziom w wyszukiwaniu Dojo aby znaleźli takie, które pasuje do ich harmonogramu

en: Select a day
pl_PL: Wybierz dzień

en: How often will your Dojo run?
pl_PL: Jak często Twoje Dojo będzie działać?

en: Each Dojo can choose how often they run whether it be weekly, bi-weekly, or monthly.
pl_PL: Każde Dojo może wybrać częstotliwość działania, czy będzie to w cyklu tygodniowym, dwutygodniowym, czy miesięcznym.

en: When will your first session be?
pl_PL: Kiedy odbędzie się Twoja pierwsza sesja?

en: Provide your Dojo email address
pl_PL: Podaj adres e-mail swojego Dojo

en: You will need a specific email for your Dojo that can be shared with your team.
pl_PL: Będziesz potrzebował specjalnego adresu e-mail dla Twojego Dojo który może być udostępniony Twojemu zespołowi.

en: You can set up your own Dojo email address (e.g.docklandsdojo@gmail.com) or we can create a coderdojo.com email up on your behalf.
pl_PL: Możesz stworzyć swój własny adres email Dojo (np. docklandsdojo@gmail.com) bądź my możemy stworzyć adres email coderdojo.com w Twoim imieniu.

en: I have an email account setup for my Dojo
pl_PL: Posiadam skonfigurowane dla mojego Dojo konto e-mail

en: I want a coderdojo.com email set up
pl_PL: Chcę skonfigurować swój e-mail coderdojo.com

en: It must be different from your personal email.
pl_PL: Musi się różnić od Twojego prywatnego adresu e-mail.

en: You'll receive the credentials once the dojo has been verified
pl_PL: Otrzymasz dane do logowania po zweryfikowaniu Dojo

en: Once you have your email set up we advise you set up an auto-responder to all emails with more information about your Dojo so that parents know you are still active. Otherwise you can set up an auto-forwarder to your personal email so you don’t miss anything coming into your Dojo email.
pl_PL: Gdy już skonfigurujesz swój adres e-mail, zalecamy Ci byś ustawił auto-odpowiedzi do wszystkich wiadomości e-mail z informacjami o Twoim Dojo. Dzięki temu rodzice będą wiedzieli, że wciąż jesteś aktywny. W przeciwnym razie możesz ustawić automatyczne przekierowanie na Twój prywatny adresu e-mail dzięki czemu nie przegapisz niczego w Twojej skrzynce e-mail twojego Dojo.

en: Website (optional)
pl_PL: Strona www (opcjonalnie)

en: Every two weeks
pl_PL: Co dwa tygodnie

en: Monthly
pl_PL: Co miesiąc

en: The venue is where the Dojo takes place.
pl_PL: Miejsce spotkania jest tam gdzie odbywa się Dojo.

en: It should be a safe, accessible and fun space.
pl_PL: To powinno być bezpieczne, dostępne i przyjemne miejsce.

en: Dojos cannot be held in a private residence or in venues inappropriate for young people; for example betting offices, bars, etc.
pl_PL: Dojo nie mogą odbywać się w prywatnych domach lub miejscach nieodpowiednich dla młodych ludzi; na przykład w zakładach bukmacherskich, barach, itp.

en: Do you have a venue?
pl_PL: Czy posiadasz miejsce spotkania?

en: I have a venue
pl_PL: Posiadam miejsce spotkania

en: I'm looking for a venue
pl_PL: Szukam miejsca spotkania

en: Where is your venue located?
pl_PL: Gdzie znajduje się Twoje miejsce spotkania?

en: Please provide detailed information below. This location should appear on Google maps.
pl_PL: Prosimy o podanie poniżej szczegółowych informacji. Ta lokacja powinna pojawić się w Mapach Google.

en: What type of venue will you run a Dojo in?
pl_PL: W jakiego typu miejscu zorganizujesz Dojo?

en: This Dojo will be:
pl_PL: To Dojo będzie:

en: CoderDojo aims to be open and accessible to everyone. This means the majority of our Dojos, programs and features are made to be public and open. We allow the private option for clubs that definitely need to be limited to only current members of the venue.
pl_PL: CoderDojo ma być otwarty i dostępny dla wszystkich. Oznacza to, że większość naszych Dojos, programów i funkcji jest publiczna i otwarta. Zezwalamy na prywatną opcję dla klubów, które muszą być ograniczone tylko do obecnych członków lokalu.

en: Other (please detail)
pl_PL: Inne (prosimy szczegółowo)

en: If your venue has a corporate host what is the name of the company?
pl_PL: Jeśli Twoje miejsce spotkania ma firmę organizującą, jaka jest jest nazwa?

en: Download a template letter to send to potential venues here
pl_PL: Pobierz szablon listu do wysłania dla potencjalnych miejsc spotkania tutaj

en: Corporate Office
pl_PL: Biuro firmy

en: Community Centre or public civic space
pl_PL: Ośrodek kultury lub publiczna przestrzeń obywatelska

en: Co-working space or tech hub
pl_PL: Przestrzeń coworkingowa lub centrum technologiczne

en: Library
pl_PL: Biblioteka

en: Maker Space
pl_PL: Makerspace

en: School
pl_PL: Szkoła

en: University
pl_PL: Uczelnia

en: No problem! You can continue filling out the rest of the application, and come back to this when you’ve found a venue.
pl_PL: Nie ma sprawy! Możesz kontynuować wypełnianie pozostałej części aplikacji i wrócić do niej po znalezieniu miejsca.

en: A CoderDojo Mentor is someone who guides Dojo attendees (Ninjas) and facilitate their learning.
pl_PL: Mentor CoderDojo to osoba, która prowadzi uczestników Dojo (Ninjów) i ułatwia im naukę.

en: Volunteers can also help out by setting up the Dojo, checking in attendees, managing ticketing or social media, etc.
pl_PL: Wolontariusze mogą również pomóc, rozstawiając Dojo, sprawdzając uczestników, zarządzając biletami lub mediami społecznościowymi itp.

en: You can learn more about Mentors and Volunteers at Dojos in this short <a target="_blank" href="/dashboard/profile/lms">e-learning course.</a>
pl_PL: Możesz dowiedzieć się więcej o mentorach i wolontariuszach w Dojo w tym krótkim <a target="_blank" href="/dashboard/profile/lms">kursie e-learningowym.</a>

en: Dojos must ensure all volunteers are vetted and approved in compliance with local child safeguarding legislation.
pl_PL: Dojos musi upewnić się, że wszyscy wolontariusze są zweryfikowani i zatwierdzeni zgodnie z lokalnym ustawodawstwem dotyczącym ochrony dzieci.

en: I have volunteers to help run my Dojo.
pl_PL: Posiadam wolontariuszy pomagających mi w prowadzeniu mojego Dojo.

en: I intend to run the Dojo by myself.
pl_PL: Mam zamiar prowadzić Dojo samodzielnie.

en: Let us know where you found mentors for your Dojo.
pl_PL: Daj nam znać, gdzie znalazłeś mentorów dla swojego Dojo.

en: It’s ok to run the Dojo by yourself, but we’d advise trying to find volunteers to help you.
pl_PL: Możesz samodzielnie uruchomić Dojo, ale radzimy spróbować znaleźć wolontariuszy do pomocy.

en: Your Dojo will grow and it’s always good to have extra hands.
pl_PL: Ponieważ Twoje Dojo będzie się rozwijało, zawsze dobrze jest mieć dodatkową pomoc.

en: You can find more tips on finding volunteers <a target="_blank" href="https://hwf.zendesk.com/hc/en-us/articles/115003582283">here.</a>
pl_PL: O tym jak znaleźć wolontariuszy możesz dowiedzieć się <a target="_blank" href="https://hwf.zendesk.com/hc/en-us/articles/115003582283">tutaj.</a>

en: Youth/community workers
pl_PL: Młodzież/pracownicy społeczni

en: Primary or secondary teachers
pl_PL: Nauczyciele szkół podstawowych lub średnich

en: IT professionals
pl_PL: Specjaliści IT

en: 3rd level education students
pl_PL: Studenci

en: Staff of venue
pl_PL: Personel obiektu

en: Youth Mentors (under 18)
pl_PL: Mentorzy młodzieży (poniżej 18 lat)

en: Parents of attendees
pl_PL: Rodzice uczestników

en: All global Dojos follow a common ethos and principles, such as always being free for children, and encouraging them to work together.
pl_PL: Wszystkie globalne Dojo podążają za podstawowymi zasadami, takimi jak bycie bezpłatnym dla dzieci i zachęcanie ich do wspólnej pracy.

en: All of these principles are documented in the CoderDojo Charter.
pl_PL: Wszystkie te zasady są udokumentowane w karcie CoderDojo.

en: To become a verified Dojo you must agree to follow all principles in the CoderDojo Charter.
pl_PL: Aby zostać zweryfikowanym Dojo musisz zaakceptować i przestrzegać wszystkich zasad w karcie CoderDojo.

en: It’s important that, as part of the CoderDojo community, you and your volunteers understand the CoderDojo Ethos.
pl_PL: To ważne, że jako część społeczności CoderDojo, Ty i Twoi wolontariusze rozumiecie zasady CoderDojo.

en: To make it easier to understand and implement in your Dojo we have created a short E-Learning module <a target="_blank" href="/dashboard/profile/lms">which you can find here.</a>
pl_PL: Aby ułatwić zrozumienie i implementację tego w Twoim Dojo, stworzyliśmy krótki moduł E-Learning <a target="_blank" href="/dashboard/profile/lms">który możesz znaleźć tutaj.</a>

en: You should encourage all volunteers to take the CoderDojo E-Learning modules.
pl_PL: Powinieneś/aś zachęcić wszystkich wolontariuszy do skorzystania z modułów E-Learning CoderDojo.

en: Venue Details
pl_PL: Szczegóły miejsca

en: Sign the Charter
pl_PL: Podpisz kartę

en: Review your application
pl_PL: Przejrzyj swoją aplikację

en: Congratulations! Your Dojo application is being reviewed by a member of the CoderDojo Foundation team.
pl_PL: Gratulacje! Twoja aplikacja Dojo jest teraz przeglądana przez członka zespołu fundacji CoderDojo.

en: We will respond to you within 48 hours, so hang tight while we check the information you have submitted.
pl_PL: Odpowiemy Ci w ciągu 48 godzin, więc zachowaj cierpliwość podczas gdy my sprawdzamy podane przez Ciebie informacje.

en: Something went wrong while submitting your application, please contact support
pl_PL: Coś poszło nie tak podczas składania aplikacji, prosimy, skontaktuj się z pomocą techniczną

en: Your application is incomplete
pl_PL: Twoja aplikacja jest niekompletna

en: Contact us if you have a question
pl_PL: Kontakt z nami, jeśli masz pytanie

en: Started on {{ date }}
pl_PL: Utworzono {{ date }}

en: Expect a response within 48 hours from our community team.
pl_PL: Oczekuj odpowiedzi od naszej społeczności w ciągu 48 godzin.

en: No response yet?
pl_PL: Ciągle brak odpowiedzi?

en: Click here to contact us
pl_PL: Kliknij tu by się z nami skontaktować

en: Edit your application
pl_PL: Edytuj swoją aplikację

en: Continue your application
pl_PL: Kontynuuj swoją aplikację

en: Provide only your username (without ending slash)
pl_PL: Podaj wyłącznie swoją nazwę użytkownika (bez ukośnika)

en: This is a recurring event
pl_PL: To jest wydarzenie cykliczne

en: {recurringFrequencyInfo} at {formattedStartTime} - {formattedEndTime}, from {formattedFirstDate} to {formattedLastDate}
pl_PL: {recurringFrequencyInfo} między {formattedStartTime} - {formattedEndTime}, od {formattedFirstDate} do {formattedLastDate}

en: Don't see a Dojo in your area?
pl_PL: Nie widzisz Dojo w Twojej okolicy?

en: Volunteer at this Dojo
pl_PL: Zostań wolontariuszem w tym Dojo

en: Mentors help the Ninjas with programming, while also helping the Champion run the Dojo efficiently
pl_PL: Mentorzy pomagają Ninjom w programowaniu, jednocześnie pomagając Mistrzowi w efektywnym zarządzaniu Dojo

en: Volunteer as Mentor
pl_PL: Zgłoś się jako Opiekun

en: This Dojo needs Mentors!
pl_PL: To Dojo to potrzebuje Opiekunów!

en: The Champion handles every aspect of running the Dojo - from handing logistics to ticketing, to awarding badges to the Ninjas
pl_PL: Mistrz jest odpowiedzialny za każdy aspekt prowadzenia Dojo - od logistyki poprzez bilety, do przyznawania odznak Ninjom

en: Volunteer as Champion
pl_PL: Dołącz jako Mistrz

en: Showing {firstOnPage} to {lastOnPage} of {total} Dojos
pl_PL: Wyświetlono {firstOnPage} do {lastOnPage} z {total} Dojo

en: There are no upcoming events planned for your Dojos.
pl_PL: Brak zbliżających się wydarzeń dla Twoich Dojo.

en: Congratulations, you have now joined the Dojo.
pl_PL: Gratulacje, właśnie dołączyłeś do Dojo.

en: {total} Dojos found near {query}
pl_PL: Znaleziono {total} Dojo w pobliżu {query}

en: {total} Dojos found
pl_PL: Znaleziono {total} Dojo

en: you
pl_PL: Ty

en: Your applications have been successfully cancelled.
pl_PL: Twoja aplikacja została pomyślnie anulowana.

en: Dojos near {place}
pl_PL: Dojo w pobliżu {place}

en: Dojos near you
pl_PL: Dojo w twojej okolicy

en: Create your first event
pl_PL: Stwórz swoje pierwsze wydarzenie

en: Your Dojo must ve verified in order to use that functionnality
pl_PL: Twoje Dojo musi zostać zweryfikowane, aby móc korzystać z tej funkcji

en: Congratulations on creating your event. When your Dojo is verified by the CoderDojo team, it will appear on your public listing.
pl_PL: Gratulujemy utworzenia wydarzenia. Kiedy Twoje Dojo zostanie zweryfikowane przez zespół CoderDojo, pojawi się ono na Twoim publicznym spisie.

en: Email is already associated with an account. Use a new email or leave it blank to receive all correspondence on their behalf.
pl_PL: Adres e-mail jest już powiązany z kontem. Użyj nowego adresu e-mail lub pozostaw to miejsce puste, aby otrzymywać całą korespondencję w jego imieniu.

en: No Listed Events
pl_PL: Brak wydarzeń na liście

en: This Dojo may list their events on another website or they may encourage people to attend without booking.
pl_PL: To Dojo może wymieniać swoje wydarzenia na innej stronie internetowej lub może zachęcić ludzi do wzięcia udziału bez rezerwacji.

en: Please email the Dojo on {email} to find out about their upcoming events.
pl_PL: Wyślij wiadomość e-mail do Dojo {email}, aby dowiedzieć się o nadchodzących wydarzeniach.

en: Please join this Dojo for updates and email the Dojo on {email} to find out about their upcoming events.
pl_PL: Dołącz do tego Dojo w celu otrzymywania aktualizacji i wyślij wiadomość e-mail do Dojo na {email}, aby dowiedzieć się o nadchodzących wydarzeniach.

en: There was a problem connecting your account to Eventbrite. Please make sure you are not using private browsing and try again. If this error appears again contact info@coderdojo.com and we will try to help you.
pl_PL: Podczas łączenia konta z Eventbrite wystąpił problem. Upewnij się, że nie korzystasz z trybu prywatnego przeglądania i spróbuj ponownie. Jeśli błąd pojawi się ponownie, skontaktuj się z info@coderdojo.com, a my postaramy się pomóc.

en: You are trying to use an Eventbrite subuser account to connect your Dojo. Unfortunately we only support connecting a Dojo to an Eventbrite account which manages a single Dojo. If you need help please contact info@coderdojo.com.
pl_PL: Próbujesz użyć konta subkrybera Eventbrite do podłączenia swojego Dojo. Niestety, obsługujemy tylko łączenie Dojo z kontem Eventbrite, które zarządza pojedynczym Dojo. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z info@coderdojo.com.

en: The event is fully booked, please wait for the next event or look for other Dojos in your area.
pl_PL: Wydarzenie jest już w pełni wyprzedane, proszę poczekać na następne wydarzenie lub poszukać innych Dojo w swojej okolicy.

en: Next event on {date}
pl_PL: Kolejne wydarzenie {date}

en: Recent Events
pl_PL: Ostatnie wydarzenia

en: This Dojo had events recently. You'll be notified when tickets for the next event are available.
pl_PL: Ostatnio w tym Dojo odbyły się wydarzenia. Otrzymasz powiadomienie, gdy pojawią się bilety na następne wydarzenie.

en: This Dojo had events recently. Join the Dojo to get notified when tickets for the next event are available.
pl_PL: Ostatnio w tym Dojo odbyły się wydarzenia. Dołącz do Dojo, by otrzymać powiadomienie, gdy pojawią się bilety na następne wydarzenie.

en: Your booking information is incomplete. Please scroll up and follow the hints to complete the booking.
pl_PL: Szczegóły rezerwacji są niekompletne. Proszę przewiń w górę i postępuj według wskazówek, aby ukończyć rezerwację.

en: Email should be in the format: janedoe@example.com
pl_PL: E-mail powinien być w formacie: janedoe@example.com

en: Password is required
pl_PL: Wymagane jest hasło

en: There was a problem logging in: {msg}
pl_PL: Wystąpił problem podczas logowania: {msg}

en: Don't have an account?
pl_PL: Nie masz konta?

en: Register here
pl_PL: Zarejestruj się tutaj

en: Add a new youth
pl_PL: Dodaj nowego nieletniego

en: Add specific requirements
pl_PL: Dodaj konkretne wymagania

en: Specific requirements
pl_PL: Szczególne wymagania

en: Please tell us about any specific requirements that we should be aware of (eg. wheelchair access)
pl_PL: Daj nam znać o konkretnych wymaganiach, o których powinniśmy wiedzieć (np. dostęp dla wózków inwalidzkich)

en: Not attending
pl_PL: Nie uczestniczy

en: Your tickets are now awaiting approval
pl_PL: Twoje bilety oczekują teraz na zatwierdzenie

en: You will be notified when the organizer approves your request.
pl_PL: Zostaniesz powiadomiony, gdy organizator zatwierdzi Twój wniosek.

en: Booking Request Sent
pl_PL: Wysłano Prośbę o Rezerwację

en: Fully booked
pl_PL: W pełni zarezerwowany

en: Confirm booking for {totalBooked} ticket(s)
pl_PL: Potwierdź rezerwację {totalBooked} biletu(ów)

en: Identify as...
pl_PL: Identyfikuj się jako...

en: Specify Identity
pl_PL: Określ tożsamość

en: To check how well we are succeeding, we'd like to find out whether people of different genders are equally likely to attend.
pl_PL: Aby sprawdzić, jak nam idzie, chcielibyśmy dowiedzieć się, czy osoby o różnej płci będą uczestniczyć z równym prawdopodobieństwem.

en: We want to provide activities that appeal to people regardless of their gender.
pl_PL: Chcemy zapewnić zajęcia, które są atrakcyjne dla ludzi bez względu na płeć.

en: Why is this required? Click here to find out more
pl_PL: Dlaczego jest to wymagane? Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

en: Gender is required
pl_PL: Płeć jest wymagana

en: Ticket | Tickets
pl_PL[0]: Bilet
pl_PL[1]: Bilety
pl_PL[2]: Biletów
pl_PL[3]: Biletów

en: * Please include the plus symbol(+) and country code. For example, a phone number in Ireland should begin +353
pl_PL: * Dołącz symbol plus (+) i kod kraju. Na przykład numer telefonu w Irlandii powinien zaczynać się od +353

en: Phone number is required
pl_PL: Numer telefonu jest wymagany

en: Select youth tickets
pl_PL: Wybierz bilety dla młodzieży

en: Select your tickets
pl_PL: Wybierz swoje bilety

en: Ticket selection is required
pl_PL: Wybór biletów jest wymagany

en: Select tickets
pl_PL: Wybierz bilety

en: Since you are acting as a guardian, the Dojo needs your number in case of emergencies.
pl_PL: Jako że pełnisz rolę opiekuna, Dojo potrzebuje Twojego numeru w nagłych przypadkach.

en: Request booking for {totalBooked} ticket(s)
pl_PL: Poproś o rezerwację {totalBooked} biletu(ów)

en: Please contact the Dojo if you have any questions.
pl_PL: Skontaktuj się z Dojo, jeśli masz więcej pytań.

en: Parent attendance is highly encouraged, and in some cases mandatory.
pl_PL: Udział rodziców jest mile widziany, a w niektórych przypadkach obowiązkowy.

en: Keep an eye out for future events!
pl_PL: Miej oko na przyszłe wydarzenia!

en: We're sorry, there are no tickets left.
pl_PL: Przepraszamy, bilety nie są już dostępne.

en: Forgot password?
pl_PL: Nie pamiętasz hasła?

en: Please ask your parent or guardian to book for you.
pl_PL: Poproś swojego rodzica lub opiekuna, aby zarezerwował w Twoim imieniu.

en: Sorry :( Since you are under 13, you're not yet allowed to book event tickets yourself.
pl_PL: Przepraszamy :( Ponieważ masz poniżej 13 lat, nie możesz jeszcze samodzielnie rezerwować biletów na wydarzenia.

en: Log into your account
pl_PL: Zaloguj się do swojego konta

en: Have you booked an event before?
pl_PL: Czy rezerwowałeś wcześniej jakieś wydarzenie?

en: Login to your account to continue.
pl_PL: Zaloguj się do swojego konta, aby kontynuować.

en: A user already exists for this email.
pl_PL: Użytkownik o podanym adresie e-mail już istnieje.

en: Last name is required
pl_PL: Nazwisko jest wymagane

en: Email address is required
pl_PL: Adres e-mail jest wymagany

en: Email address is invalid
pl_PL: Nieprawidłowy adres e-mail

en: Email address
pl_PL: Adres e-mail

en: Your email address
pl_PL: Twój adres e-mail

en: We collect this information so we can contact you with updates about the events you're booking tickets for.
pl_PL: Zbieramy te informacje, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą z aktualnymi informacjami o wydarzeniach, na które rezerwujesz bilety.

en: If you are a parent/guardian and want to book tickets for a child under 13, please fill in your own details.
pl_PL: Jeśli jesteś rodzicem/opiekunem i chcesz zarezerwować bilety dla dziecka poniżej 13 lat, wypełnij swoje dane.

en: Please register your details so you can book Dojo events tickets
pl_PL: Podaj swoje dane, aby móc zarezerwować bilety na wydarzenia Dojo

en: Read full event details
pl_PL: Przeczytaj pełen opis wydarzenia

en: Event details
pl_PL: Szczegóły wydarzenia

en: Open in Google Maps
pl_PL: Otwórz w Mapach Google

en: Public
pl_PL: Publiczne

en: Public and open
pl_PL: Publiczne i otwarte

en: This is a recurring event
pl_PL: To jest wydarzenie cykliczne

en: Sessions
pl_PL: Sesje

en: Upcoming events
pl_PL: Nadchodzące wydarzenia

en: Help
pl_PL: Pomoc

en: There are no upcoming events planned for your Dojos
pl_PL: Brak zaplanowanych wydarzeń dla Twoich Dojo

en: Date of birth is required
pl_PL: Data urodzenia jest wymagana

en: Next in series:
pl_PL: Następne w serii:

en: Dojo supported by
pl_PL: Dojo obsługiwane przez

en: Please select a ticket or "Not attending"
pl_PL: Proszę wybrać bilet lub "Nie uczestniczy"

en: Youth tickets are for attendees up to 17 years. Parents/guardians do not need a ticket.
pl_PL: Bilety dla młodzieży przeznaczone są dla uczestników do lat 17. Rodzice/opiekunowie nie potrzebują biletu.

en: Youth ticket
pl_PL: Bilet dla młodzieży

en: There are no {userType} tickets available for this event. Please contact your Dojo for more information.
pl_PL: Dla tego wydarzenia nie ma dostępnych biletów {userType}. Skontaktuj się ze swoim Dojo, aby uzyskać więcej informacji.

en: We're sorry, one or more of your tickets is over capacity
pl_PL: Przepraszamy, co najmniej jeden z Twoich biletów przekroczył dostępną pulę

en: Personal email
pl_PL: Osobisty e-mail

en: We already had a session
pl_PL: Już mieliśmy sesję

en: In the next three months
pl_PL: W ciągu najbliższych trzech miesięcy

en: In the next year
pl_PL: W przyszłym roku

en: Indicate your first session
pl_PL: Wskaż swoją pierwszą sesję

en: View more news
pl_PL: Zobacz więcej aktualności

en: Before your next event, here are some projects you can try
pl_PL: Tu są pewne projekty do wypróbowania przed Twoim kolejnym wydarzeniem

en: Here are some projects you can try
pl_PL: Oto kilka projektów, które możesz wypróbować

en: View more projects
pl_PL: Pokaż więcej projektów

en: See all {badgesAmount} badges
pl_PL: Zobacz wszystkie {badgesAmount} odznaki

en: Hey {name}, here's what's most important...
pl_PL: Hej {name}, tutaj znajdziesz to, co jest najważniejsze...

en: Hey {name}, once you join or start a Dojo this page will have useful information about your Dojos
pl_PL: Cześć {name}, po dołączeniu lub uruchomieniu Dojo ta strona będzie miała przydatne informacje o twoich Dojo

en: You have a pending join request for <a href='/dojos/{slug}'>{name}</a>.
pl_PL: Masz oczekującą prośbę o dołączenie dla <a href='/dojos/{slug}'>{name}</a>.

en: If the Dojo does not reply/accept within a few days, we suggest you try another club or contacting support.
pl_PL: Jeśli Dojo nie odpowie/akceptuje w ciągu kilku dni, sugerujemy, aby spróbować innego klubu lub skontaktować się z pomocą techniczną.

en: In the meantime, we recommend that you complete some of the following.
pl_PL: W międzyczasie zalecamy ukończenie niektórych z poniższych.

en: Do our safeguarding module
pl_PL: Sprawdź nasz moduł o zasadach bezpieczeństwa

en: Look at our guide to mentoring
pl_PL: Spójrz na nasz przewodnik dotyczący mentoringu

en: Check out some projects you might like
pl_PL: Sprawdź jakieś projekty, które mogą Ci się spodobać

en: Create your first event so attendees can book and you can easily see who's attending.
pl_PL: Stwórz swoje pierwsze wydarzenie, by umożliwić uczestnikom rezerwację, a Tobie wgląd we frekwencję.

en: {dojoName}, your Dojo anniversary is approaching! Apply now for your FREE birthday pack to celebrate
pl_PL: {dojoName}, zbliża się twoja rocznica Dojo! Zgłoś się teraz na DARMOWĄ paczkę urodzinową aby świętować

en: It's simple and only takes 2 minutes!
pl_PL: To proste i zajmuje tylko 2 minuty!

en: We see you don't use Zen events.
pl_PL: Widzimy, że nie używasz wydarzeń Zen.

en: If you're using Eventbrite for your Dojo you can make it easier for attendees and volunteers to find you by using <a href='https://coderdojo.com/2017/07/19/launching-eventbrite-integration-on-the-coderdojo-community-platform/'>our one-click Eventbrite plugin</a> (it's really easy!)
pl_PL: Jeśli korzystasz z Eventbrite dla swojego Dojo, możesz ułatwić uczestnikom i wolontariuszom znalezienie Cię za pomocą <a href='https://coderdojo.com/2017/07/19/launching-eventbrite-integration-on-the-coderdojo-community-platform/'>naszej wtyczki Eventbrite dostępnej za jednym kliknięciem</a> (to naprawdę proste!)

en: Create your next event so attendees can book in!
pl_PL: Utwórz następne wydarzenie, aby uczestnicy mogli dokonać rezerwacji!

en: Your events
pl_PL: Twoje wydarzenia

en: {name} doesn't have any badges yet.
pl_PL: {name} nie posiada jeszcze żadnych odznak.

en: Talk to the organisers of your Dojo to learn how {name} can be rewarded through badges.
pl_PL: Porozmawiaj z organizatorami swojego Dojo, aby dowiedzieć się, jak {name} może zostać nagrodzony poprzez odznaczenia.

en: {numKids} ninjas attended your events
pl_PL: {numKids} ninjów uczęszczało Twoje wydarzenia

en: Dojo stats
pl_PL: Statystyki Dojo

en: More information about girls in Dojos
pl_PL: Więcej informacji na temat dziewczyn w Dojo

en: No statistics are available at the moment.
pl_PL: W tej chwili nie ma dostępnych statystyk.

en: The more Zen is used, the more you'll find out about your Dojo!
pl_PL: Im więcej Zen jest w użyciu, tym więcej dowiesz się o swoim Dojo!

en: "{name}" is available to book
pl_PL: "{name}" jest dostępny do rezerwacji

en: "{name}" is fully booked
pl_PL: "{name}" jest w pełni zarezerwowany

en: "{name}" is booked
pl_PL: "{name}" jest zarezerwowany

en: {num} "{type}" tickets booked
pl_PL: {num} "{type}" biletów zostało zarezerwowanych

en: {booked}/{total} {type} booked
pl_PL: {booked}/{total} {type} zarezerwowanych

en: Your "{name}" tickets are waiting for approval
pl_PL: Twoje "{name}" bilety czekają na zatwierdzenie

en: Accepting the user...
pl_PL: Akceptowanie użytkownika...

en: The user is now a mentor for your Dojo. This means they can now book mentor tickets and check in users to your events.
pl_PL: Użytkownik jest teraz mentorem dla twojego Dojo. Oznacza to, że mogą teraz zarezerwować bilety mentora i zapisywać użytkowników na Twoje wydarzenia.

en: The user is now a champion for your Dojo. This means they can now create events, modify the Dojo page and award badges.
pl_PL: Użytkownik jest teraz mistrzem Twojego Dojo. Oznacza to, że może teraz tworzyć wydarzenia, modyfikować stronę Dojo i przyznawać odznaki.

en: The request to join your Dojo has been refused.
pl_PL: Żądanie dołączenia do Twojego Dojo zostało odrzucone.

en: Refusing this user from joining your Dojo...
pl_PL: Odmawianie temu użytkownikowi dołączenia do Twojego Dojo...

en: Invalid action, try again or contact support.
pl_PL: Nieprawidłowe działanie, spróbuj ponownie lub skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: This user is already part of your Dojo, please go to your {openLink}Dojo's user management page{closeLink} to change the user's role.
pl_PL: Ten użytkownik jest już częścią Twojego Dojo, przejdź do {openLink}strony zarządzania użytkownikami{closeLink}, aby zmienić rolę użytkownika.

en: This user is already part of your Dojo, go to the Active Users tab and change their role.
pl_PL: Ten użytkownik jest już częścią Twojego Dojo, przejdź do zakładki Aktywni Użytkownicy i zmień jego rolę.

en: Add to your calendar
pl_PL: Dodaj do swojego kalendarza

en: iCalendar feed copied!
pl_PL: Skopiowano kanał kalendarza iCalender!

en: This Dojo is now inactive.
pl_PL: To Dojo jest teraz aktywne.

en: Click {openLink}here{closeLink} to look for an active Dojo.
pl_PL: Kliknij {openLink}tutaj{closeLink}, aby poszukać aktywnego Dojo.

en: Send an email to Dojo members about this event
pl_PL: Wyślij e-mail do członków Dojo o o tym wydarzeniu

en: Must be greater than 0
pl_PL: Musi być większe niż 0

en: Number of Mentor tickets is required
pl_PL: Liczba biletów Mentora jest wymagana

en: Number of Youth tickets is required
pl_PL: Liczba biletów dla młodzieży jest wymagana

en: Tickets
pl_PL: Bilety

en: Finish time must be after start time
pl_PL: Czas zakończenia musi być po godzinie rozpoczęcia

en: Finish time is required
pl_PL: Czas zakończenia jest wymagany

en: Start time is required
pl_PL: Czas rozpoczęcia jest wymagany

en: Date and Time
pl_PL: Data i godzina

en: Description is required
pl_PL: Opis jest wymagany

en: Event description:
pl_PL: Opis wydarzenia:

en: Event address:
pl_PL: Adres wydarzenia:

en: e.g. October Dojo
pl_PL: np. październikowe Dojo

en: Title is required
pl_PL: Tytuł jest wymagany

en: Event Title
pl_PL: Tytuł wydarzenia

en: Edit event:
pl_PL: Edytuj wydarzenie:

en: Create an event for
pl_PL: Utwórz wydarzenie dla

en: Ninja Forums
pl_PL: Forum Ninja

en: Coolest Projects
pl_PL: Najfajniejsze projekty

en: Event date is required
pl_PL: Data wydarzenia jest wymagana
