zen-community-platform - en to sl_SI translation catalogue (900 entries)

en: Yes
sl_SI: Da

en: No
sl_SI: Ne

en: Register a Dojo
sl_SI: Prijava Dojo-ja

en: REQUEST PASSWORD RESET
sl_SI: ZAHTEVAJ PONOVNO NASTAVITEV GESLA

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Forgot password
sl_SI: Pozabljeno geslo

en: Register
sl_SI: Prijavi

en: Register an account
sl_SI: Prijavite račun

en: Email
sl_SI: E-pošta

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Other stuff
sl_SI: Drugo

en: Name is empty
sl_SI: Ime je prazno

en: Name
sl_SI: Ime

en: Email is empty
sl_SI: E-pošta je prazna

en: Password is empty
sl_SI: Geslo je prazno

en: Passwords do not match
sl_SI: Gesli se ne ujemata

en: Confirm Password is empty
sl_SI: Potrditev gesla je prazna

en: Confirm password
sl_SI: Potrdite geslo

en: Already have an account
sl_SI: Račun že obstaja

en: Select user type
sl_SI: Izberite vrsto uporabnika

en: Login
sl_SI: Prijava

en: Zen Terms of Service
sl_SI: Zen Pogoji uporabe

en: INTRODUCTION
sl_SI: PREDSTAVITEV

en: Welcome to 'Zen' the CoderDojo community platform hosted at zen.coderdojo.com.
sl_SI: Dobrodošli v 'Zen', platformo CoderDojo skupnosti, ki se nahaja na zen.coderdojo.com.

en: PLEASE READ THE FOLLOWING CAREFULLY BEFORE USING ZEN.
sl_SI: PREDEN ZAČNETE UPORABLJATI ZEN, PROSIMO, PAZLJIVO PREBERITE SPODNJI ODSTAVEK

en: Zen is a platform for CoderDojo community members (Champions, Mentors, Parents and Youth Attendees) to search for local Dojos, create listings for their Dojos on the publicly viewable Dojo database, issue and book tickets for their Dojos, participate in the CoderDojo web forums and manage their Dojo volunteers.
sl_SI: Zen je platforma za člane CoderDojo skupnosti (Prvake, mentorje, starše in mlade udeležence), kjer lahko iščejo lokalne Dojo-je, ustvarjajo vnose za svoje Dojo-je v javno vidni podatkovni bazi Dojo-jev, izdajajo ter popisujejo vstopnice za svoj Dojo, sodelujejo na CoderDojo spletnih forumih ter upravljajo s prostovoljci v svojem Dojo-ju.

en: Throughout the site, the terms "we", "us" and "our" refer to the CoderDojo Foundation. The CoderDojo Foundation offers this website, including all information, tools and services available from this site to you, the user, conditioned upon your acceptance of all terms, conditions, policies and notices stated here. The following Terms and Conditions are a legal contract between you ("You") and the CoderDojo Foundation regarding your use of Zen. Visitors and users of Zen are referred to individually as "User" and collectively as "Users".
sl_SI: Na celotni strani izrazi ''mi'', ''nas'' in ''naš(i)'' predstavljajo CoderDojo fundacijo. CoderDojo fundacija to spletno stran ter vse informacije, orodja in storitve, ki so na voljo na tej strani, nudi vam, uporabniku, pod pogojem, da ste sprejeli vsa navedena določila, pogoje, politike in obvestila. Sledeči Pogoji uporabe veljajo kot pravna pogodba med vami (''Vi'') in CoderDojo fundacijo glede uporabe platforme Zen. Obiskovalci in uporabniki platforme Zen so posamezno navedeni kot ''Uporabnik'', ali kolektivno kot ''Uporabniki''.

en: Information about us
sl_SI: Informacije o nas

en: Zen is operated and presented to users by the CoderDojo Foundation (formerly known as the 'Hello World Foundation') with registered address Dogpatch Labs, The CHQ Building, Custom House Quay, Dublin 1, Ireland. CoderDojo Foundation is an Irish Company registered under company number 524255 and a registered charity in Republic of Ireland, CHY 20812.
sl_SI: Zen upravlja in uporabnikom predstavlja CoderDojo fundacija (prej znana pod imenom 'Fundacija Hello World') s prijavljenim naslovom Dogpatch Labs, The CHQ Building, Custom House Quay, Dublin 1, Irska. CoderDojo fundacije je irsko podjetje, registrirano pod številko podjetja 524255 ter prijavljena dobrodelna ustanova v Irski Republiki, CHY 20812.

en: SECTION 1 - USER AGREEMENT
sl_SI: POGLAVJE 1 - POGODBA O UPORABI

en: Please read these Terms of Service carefully before accessing or using our website. By accessing or using any part of the site, you agree to be bound by these Terms of Service. If you do not agree to all the terms and conditions of this agreement, then you may not access the website or use any services. If these Terms of Service are considered an offer, acceptance is expressly limited to these Terms of Service.
sl_SI: Prosimo, da natančno preberete te Pogoje storitev, preden začnete dostopati do ali uporabljati našo spletno stran. Z dostopom do ali uporabo kateregakoli dela naše strani, se strinjate, da ste dolžni upoštevati te Pogoje storitev. Če se ne strinjate z vsemi pogoji in določili tega dogovora, nimate pravice za dostop do spletne strani, ali do uporabe storitev. Če te Pogoje storitev razumete kot ponudbo, je sprejemanje pogojev izrecno omejeno na te Pogoje storitev.

en: By visiting our site and you engage in our "Service" and agree to be bound by the following terms and conditions ("Terms of Service", "Terms"), including those additional terms and conditions and policies referenced herein and/or available by hyperlink. These Terms apply to all users of the site, including without limitation users who are viewers, CoderDojo organisers, CoderDojo mentors, CoderDojo youth attendees and parents.
sl_SI: Z obiskom naše strani se vključujete v naše ''Storitve'' ter se strinjate, da ste dolžni upoštevati sledeče pogoje in določila (''Pogoje storitev'', ''Pogoje''), kot tudi dodatne pogoje, določila in politike, ki so navedene tukaj in/ali so na voljo prek hiperpovezave. Ti Pogoji veljajo za vse uporabnike strani, kar vključuje, vendar ni omejeno na uporabnike, ki so gledalci, CoderDojo organizatorji, CoderDojo mentorji, CoderDojo mladi udeleženci in starši.

en: By setting up an account on Zen, all CoderDojo Community Members (Champions, Volunteers and Mentors) are agreeing to the terms laid out in the CoderDojo Charter (permanent link to Charter). The CoderDojo Charter lays out a series of commitments that Community members must make to become part of the Global CoderDojo Community. These commitments cover key aspects of the CoderDojo Ethos and Culture, such as always being free, open, inclusive, and safeguarding children.
sl_SI: Z ustvarjanjem računa na platformi Zen se vsi člani CoderDojo skupnosti (Prvaki, prostovoljci in mentorji) strinjajo s pogoji, ki so navedeni v CoderDojo statutu (stalna povezava do statuta). CoderDojo statut navaja seznam obvez, h katerim se morajo člani skupnosti zavezati, da postanejo deli mednarodne CoderDojo skupnosti. Te obveze obsegajo ključna stališča CoderDojo etosov in kulture, kot so na primer brezplačno delovanje, odprtost, vključevanje in varovanje otrok.

en: IF YOU ARE A PARENT OR GUARDIAN AND YOU PROVIDE YOUR CONSENT TO YOUR CHILD'S REGISTRATION WITH THE SITE, YOU AGREE TO BE BOUND BY THESE TERMS OF USE IN RESPECT OF THEIR USE OF THE SITE.
sl_SI: V PRIMERU, DA STE STARŠ ALI SKRBNIK IN PODATE SVOJE SOGLASJE ZA PRIJAVO VAŠEGA OTROKA NA STRANI, SE STRINJATE, DA STE DOLŽNI UPOŠTEVATI TE POGOJE UPORABE GLEDE NJIHOVE UPORABE STRANI.

en: Any new features or tools which are added to the current store shall also be subject to the Terms.
sl_SI: Vse nove funkcije ali orodja, ki so dodani v trenutni pomnilnik, so prav tako predmet Pogojev.

en: You can review the most current version of the Terms of Service at any time on this page. We reserve the right to update, change or replace any part of these Terms of Service by posting updates and/or changes to our website. It is your responsibility to check this page periodically for changes. Your continued use of or access to the website following the posting of any changes constitutes acceptance of those changes.
sl_SI: Na tej strani lahko kadarkoli pregledate najnovejšo verzijo Pogojev storitev. Pridržujemo si pravico, da posodobimo, spremenimo ali zamenjamo katerikoli del teh Pogojev storitev, tako, da na naši spletni strani objavimo obvestilo in/ali spremembe. Vaša odgovornost je, da redno preverjate spremembe na tej strani. Vaša nadaljnja uporaba ali dostop do spletne strani po objavi morebitnih sprememb pomeni, da sprejemate te spremembe.

en: Your privacy is important to us. Please read our Privacy Statement, which identifies how the CoderDojo Foundation Team uses, collects, and stores information it collects through the Services. By using Zen, you additionally agree that you are comfortable with CoderDojo Foundation's Privacy Statement.
sl_SI: Vaša zasebnost je za nas pomembna. Prosimo, preberite si našo Izjavo o varovanju zasebnosti, kjer je navedeno, kako ekipa CoderDojo fundacije uporablja, zbira ali shranjuje informacije, ki jih pridobi prek svojih storitev. Z uporabo platforme Zen se prav tako strinjate, da ste zadovoljni z Izjavo o varovanju zasebnosti CoderDojo fundacije.

en: Zen is open to users of all ages, and we ask that you keep this in mind when using these services.
sl_SI: Platforma Zen je na voljo uporabnikom vseh starosti, zato vas prosimo, da to tudi upoštevate pri uporabi teh storitev.

en: SECTION 2 - ACCOUNT ELIGIBILITY CREATION AND MAINTENANCE
sl_SI: POGLAVJE 2 - USTREZNOST, USTVARJANJE IN VZDRŽEVANJE RAČUNA

en: THE WEBSITE IS NOT AVAILABLE TO (A) ANY USERS PREVIOUSLY SUSPENDED OR REMOVED FROM THE WEBSITE BY CODERDOJO FOUNDATION OR (B) ANY PERSONS UNDER THE AGE OF 13 WHOSE REGISTRATION HAS NOT BEEN APPROVED BY A LEGAL PARENT OR GUARDIAN. By clicking the "I Agree" button or by otherwise using or registering an account for the Website, You represent (a) that You have not been previously suspended or removed from the Website by the CoderDojo Foundation; (b) that You are either (i) at least 13 years of age or (ii) Your parent and/or guardian has consented to Your use of the Website; and (c) that your registration and your use of the Website is in compliance with any and all applicable laws and regulations.
sl_SI: SPLETNA STRAN NI NA VOLJO ZA (A) UPORABNIKE, KI JIH JE V PRETEKLOSTI CODERDOJO FUNDACIJA ODSTAVILA ALI ODSTRANILA IZ SPLETNE STRANI, ALI (B) OSEBE, KI SO MLAJŠE OD 13 LET, NJIHOVA PRIJAVA PA NI BILA ODOBRENA S STRANI STARŠA ALI ZAKONITEGA ZASTOPNIKA. S pritiskom na gumb ''Strinjam se'', ali z uporabo ali prijavo računa na spletni strani, izjavljate, (a) da vas v preteklosti CoderDojo fundacija ni odstavila ali odstranila iz spletne strani; (b) da ste (i) stari vsaj 13 let, ali (ii) je vaš starš in/ali skrbnik privolil v vašo uporabo spletne strani; ter (c) da sta vaša prijava in uporaba spletne strani v skladu z vsemi ustreznimi zakoni in predpisi.

en: In order to use most features of the Services, you will need to register on Zen and create an account. When registering for a personal account, you will be asked to provide certain personal information, such as your email address, gender, birth month and year, and country. Please see Zen's Privacy Statement [Link to Privacy Policy] for the CoderDojo Foundation data retention and usage policies.
sl_SI: Za uporabo večine funkcij storitev se morate prijaviti v Zen ali ustvariti račun. Pri prijavi osebnega računa boste prejeli obvestilo, da vnesete določene osebne informacije, kot so vaš e-poštni naslov, spol, mesec in leto rojstva ter država. Prosimo, preberite Zen Izjavo o varovanju zasebnosti [Povezava do Izjave o varovanju zasebnosti] za politike CoderDojo fundacije o zadrževanju in uporabi podatkov.

en: If you are under 13, your parent/guardian will be required to create an account on Zen and then they can issue you a subaccount. When youth users reach 13 their accounts will automatically transfer to a "Youth Over 13" account and they will be required to create their own password.
sl_SI: Če ste mlajši od 13 let, bo moral vaš starš/skrbnik ustvariti račun na platformi Zen, nato pa vam lahko ustvari podračun. Ko mladi uporabniki dopolnijo 13 let, se bodo njihovi računi avtomatsko spremenili v račune ''Mladostnik/mladostnica nad 13 leti starosti'', ustvariti pa bodo morali svoje lastno geslo.

en: You are responsible for keeping your password secret and your account secure. You are solely responsible for any use of your account, even if your account is used by another person. If any use of your account violates the Terms of Service, your account may be suspended or deleted.
sl_SI: Sami ste odgovorni, da vaše geslo ostane zasebno, vaš račun pa varen. Samo vi ste odgovorni za vsako uporabo vašega računa, tudi, če vaš račun uporablja druga oseba. V primeru, da uporaba vašega računa krši Pogoje storitev, je lahko vaš račun odstranjen ali izbrisan.

en: You may not use another person's Zen account without permission.
sl_SI: Zen računa druge osebe ne smete uporabiti brez dovoljenja.

en: Account names cannot be changed.
sl_SI: Imen računov ni mogoče spremeniti.

en: If you have reason to believe that your account is no longer secure (for example, in the event of a loss, theft, or unauthorized disclosure of your password), promptly change your password. If you cannot access your account to change your password, notify us at info@coderdojo.com.
sl_SI: Če imate razlog ter menite, da vaš račun ni več varen (na primer v primeru izgube, kraje ali nepooblaščenega razkritja vašega gesla), nemudoma spremenite svoje geslo. V primeru, da nimate dostopa do svojega računa in ne morete spremeniti svojega gesla, nas obvestite na info@coderdojo.com.

en: Youth Under 13 User. If You are a User of the Website and are under the age of 13 ("Youth Under 13 User"), You may not register an account for the Website without consent and approval from your legal parent or guardian. A Youth Under 13 User that begins the registration process for himself or herself without a Parent User may have the registration process restricted until a Parent User approves or assumes responsibility for the Youth Under 13 User account.
sl_SI: Uporabnik mladostnik/mladostnica pod 13 leti starosti V primeru, da ste uporabnik spletne strani in ste mlajši od 13 let (''Uporabnik mladostnik/mladostnica pod 13 leti starosti''), ne morete ustvariti računa na spletni strani brez soglasja in dovoljenja staršev ali skrbnikov. Uporabnik mladostnik/mladostnica pod 13 leti starosti, ki sam(a) začne postopek prijave, brez uporabnika starša, se lahko znajde pred omejenim postopkom prijave, dokler uporabnik starš ne odobri ali prevzame odgovornosti za račun uporabnika mladostnika/-ce pod 13 leti starosti.

en: Youth Under 13 User.
sl_SI: Uporabnik mladostnik/mladostnica pod 13 leti starosti

en: If You are a User of the Website and are under the age of 13 ("Youth Under 13 User"), You may not register an account for the Website without consent and approval from your legal parent or guardian. A Youth Under 13 User that begins the registration process for himself or herself without a Parent User may have the registration process restricted until a Parent User approves or assumes responsibility for the Youth Under 13 User account.
sl_SI: V primeru, da ste uporabnik spletne strani in ste mlajši od 13 let (''Uporabnik mladostnik/mladostnica pod 13 leti starosti''), ne morete ustvariti računa na spletni strani brez soglasja in dovoljenja staršev ali skrbnikov. Uporabnik mladostnik/mladostnica pod 13 leti starosti, ki sam(a) začne postopek prijave, brez uporabnika starša, se lahko znajde pred omejenim postopkom prijave, dokler uporabnik starš ne odobri ali prevzame odgovornosti za račun uporabnika mladostnika/-ce pod 13 leti starosti.

en: Parent User
sl_SI: Uporabnik starš

en: You acknowledge that the CoderDojo Foundation may choose, but is not obligated, to make any inquiries, either directly or through third parties, that the CoderDojo Foundation deems necessary to validate Your registration information, including without limitation engaging third parties to provide verification services. The CoderDojo Foundation reserves all rights to take legal actions against anyone who misrepresents personal information or is otherwise untruthful about their identity
sl_SI: Zavedate se, da se lahko CoderDojo fundacija odloči, vendar ni dolžna, opravljati povpraševanja, tako neposredno kot prek tretje osebe, glede stvari, za katere CoderDojo fundacija meni, da so nujno potrebne za potrjevanje vaših prijavnih informacij, ter lahko brez omejitev vključi tretje osebe, ki opravljajo storitve potrjevanja. CoderDojo fundacija si pridržuje vse pravice za sprejemanje pravnih ukrepov proti vsakomur, ki napačno predstavi osebne informacije, ali je drugače neiskren glede svoje identitete

en: NOTWITHSTANDING THE FOREGOING, YOU ACKNOWLEDGE THAT THE CODERDOJO FOUNDATION CANNOT GUARANTEE THE ACCURACY OF ANY INFORMATION SUBMITTED BY ANY USER AND THE CODERDOJO FOUNDATION IS NOT OBLIGATED TO VERIFY THE IDENTITY OF ANY USER, INCLUDING ANY USER’S CLAIM TO BE A PARENT USER, OR TO VERIFY THAT A PARENT IDENTIFIED BY A CHILD USER OR A COACH DURING REGISTRATION IS SUCH CHILD USER’S ACTUAL PARENT OR GUARDIAN.
sl_SI: NAVKLJUB PREDHODNI OBJAVI SE ZAVEDATE, DA CODERDOJO FUNDACIJA NE MORE ZAGOTOVITI RESNIČNOSTI KATEREKOLI INFORMACIJE, OBJAVLJENE S STRANI KATEREGAKOLI UPORABNIKA, TER DA CODERDOJO FUNDACIJA NI DOLŽNA POTRJEVATI IDENTITETE KATEREGAKOLI UPORABNIKA, KOT TUDI TRDITVE UPORABNIKA, DA JE UPORABNIK STARŠ, PRAV TAKO PA NI DOLŽNA POTRJEVATI, DA JE STARŠ, KI GA JE MED PRIJAVO NAVEDEL UPORABNIK OTROK ALI TRENER, V RESNICI STARŠ ALI SKRBNIK TEGA UPORABNIKA OTROKA.

en: A Parent User account, along with all associated Child User accounts, may be terminated by the CoderDojo Foundation at any time and without warning for any failure to abide by these Terms.
sl_SI: V primeru neupoštevanja teh Pogojev lahko CoderDojo fundacija kadarkoli in brez opozorila prekine uporabniški račun starša, kot tudi vse povezane uporabniške račune otroka.

en: SECTION 3 - RULES OF USAGE
sl_SI: POGLAVJE 3 - PRAVILA UPORABE

en: The CoderDojo Foundation Team supports freedom of expression. However, Zen is intended for a wide audience, and some content is inappropriate for the CoderDojo community. You may not use the Zen service in any way, that:
sl_SI: Ekipa CoderDojo fundacije podpira svobodo izražanja. Vendar pa je platforma Zen namenjena širši publiki, ter so lahko določene vsebine neprimerne za CoderDojo skupnost. Zen storitve ne smete uporabljati na način, ki:

en: Promotes bigotry, discrimination, hatred, or violence against any individual or group;
sl_SI: Spodbuja fanatičnost, diskriminacijo, sovraštvo ali nasilje do kateregakoli posameznika ali skupine;

en: Threatens, harasses, or intimidates any other person, whether that person is a CoderDojo community member or not;
sl_SI: Grozi, nadleguje ali ustrahuje drugo osebo, ne glede na dejstvo, če je ta oseba član(ica) CoderDojo skupnosti, ali ne;

en: Could be considered cyber bullying;
sl_SI: Bi lahko veljal za spletno nasilništvo;

en: Contains foul language or personal attacks;
sl_SI: Vsebuje neprimerni jezik ali osebne napade;

en: Contains sexually explicit or graphically violent material;
sl_SI: Vsebuje spolno jasne ali grafično nasilne vsebine;

en: Provides instructions on how to commit illegal activities or obtain illegal products;
sl_SI: Nudi navodila, kako zakriviti nezakonite dejavnosti ali pridobiti nezakonite izdelke;

en: Except in connection with organizing CoderDojo events, asks any other user for personally identifying information, contact information, or passwords; or
sl_SI: Razen v povezavi z organizacijo CoderDojo dogodkov, druge uporabnike sprašuje po osebnih informacijah, kontaktnih informacijah ali geslih; ali

en: Exposes any others person's personally identifying information, contact information, or passwords without that person's permission.
sl_SI: Izraža osebne informacije, kontaktne informacije ali gesla druge osebe, brez njegovega/njenega dovoljenja.

en: You agree to comply with all applicable laws and regulations when you use Zen. You may not use Zen in any unlawful way, including to harass, stalk, or defame any other person.
sl_SI: Kadar uporabljate Zen se strinjate, da boste upoštevali vse ustrezne zakone in predpise. Platforme Zen ne smete uporabljati na nezakonite načine, kot so nadlegovanje, zalezovanje ali obrekovanje druge osebe.

en: You may not impersonate, imitate or pretend to be somebody else when using the Services.
sl_SI: Pri uporabi storitev ne smete oponašati, posnemati ali se pretvarjati, da ste nekdo drug.

en: You agree not to use Zen in any way intended to disrupt the service, gain unauthorized access to the service, or interfere with any other user's ability to use the service. Prohibited activities include, but are not limited to:
sl_SI: Strinjate se, da storitve Zen ne boste uporabljali na načine, katerih namen je zmotiti delovanje storitve, pridobiti nepooblaščen dostop do storitve, ali motiti dostop drugih uporabnikov do uporabe storitev. Prepovedane dejavnosti vključujejo, vendar niso omejene na:

en: Posting content deliberately designed to crash the Zen platform;
sl_SI: Objavljanje vsebine, ki je bila namenoma ustvarjena, da zruši Zen platformo;

en: Linking to pages containing viruses or malware;
sl_SI: Objavljanje povezav na strani, ki vsebujejo viruse ali škodljivo programsko opremo;

en: Using administrator passwords or pretending to be an administrator;
sl_SI: Uporabo administratorskih gesel ali pretvarjanje, da ste administrator;

en: Repeatedly posting the same material, or "spamming."
sl_SI: Nenehno objavljanje enakih vsebin ali ''spamming''.

en: Commercial use of Zen, user-generated content, and support materials is permitted under the <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/">Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 license</a>. However, the CoderDojo Foundation Team reserves the right to block any commercial use of Zen that, in the CoderDojo Foundation Team's sole discretion, is harmful to the community. Harmful commercial use includes spamming or repeated advertisement through projects, comments, or forum posts.
sl_SI: Komercialna uporaba platforme Zen, vsebin, ki so jih ustvarili uporabniki in podpornih vsebin je dovoljena pod <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/">Dovoljenjem Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0</a>. Vendar pa si ekipa CoderDojo fundacije pridržuje pravico, da blokira vsako komercialno uporabo platforme Zen, ki po lastni presoji ekipe CoderDojo fundacije škoduje skupnosti.  Škodljiva komercialna uporaba vključuje neželeno objavljanje istih vsebin ali nenehno oglaševanje prek projektov, komentarjev ali objav na forum.

en: SECTION 4 - MODIFICATION OF THE TERMS
sl_SI: POGLAVJE 4 - PRILAGODITEV POGOJEV

en: CoderDojo Foundation reserves the right, at our discretion, to change, modify, add, or remove portions of the Terms at any time. Please check the Terms and any Guidelines periodically for changes. Your continued use of Zen after the posting of changes constitutes your binding acceptance of such changes. For any material changes to the Terms, CoderDojo Foundation will make reasonable effort to provide notice to you of such amended Terms, such as by an email notification to the address associated with your account or by posting a notice on the Website, and such amended terms will be effective against You on the earlier of (i) your actual notice of such changes and (ii) thirty days after CoderDojo Foundation makes reasonable attempt to provide you such notice. Disputes arising under these Terms will be resolved in accordance with the version of the Terms in place at the time the dispute arose.
sl_SI: CoderDojo fundacija si pridržuje pravico, da glede na lastno presojo kadarkoli prilagodi, spremeni, doda ali odstrani dele Pogojev. Prosimo, da redno pregledujete spremembe Pogojev in Smernic. Vaša nadaljnja uporaba platforme Zen po objavi sprememb predstavlja vaše obvezujoče sprejemanje teh sprememb. V primeru bistvenih sprememb Pogojev se bo CoderDojo fundacija izdatno potrudila, da vas o teh spremenjenih Pogojih obvesti, tako da pošlje e-poštno obvestilo na naslov, povezan z vašim računom, ali pa prek objave obvestila na spletno stran, ti spremenjeni pogoji pa za vas postanejo veljavni najprej (i) ob dejanskem prejemu obvestila o teh spremembah in (ii) trideset dni po tem, ko vas poskusi CoderDojo fundacija obvestiti o takšnem obvestilu. Spori glede teh Pogojev bodo razrešeni v skladu s tem, katera verzija Pogojev je veljala ob času, ko se je spor začel.

en: SECTION 5 - USER CONTENT LICENSE GRANT; REPRESENTATIONS AND WARRANTIES
sl_SI: POGLAVJE 5 - IZDAJA DOVOLJENJA ZA UPORABO UPORABNIŠKE VSEBINE; ZAGOTOVILA IN JAMSTVA

en: License Grant to CoderDojo Foundation.
sl_SI: Izdaja dovoljenja za CoderDojo fundacijo.

en: Whenever you make use of a feature that allows you to upload material to our Website, or to make contact with other users of our Website, you must comply with all applicable laws and our User Content Representations and Warranties and User Content Disclaimer.  Any material you upload to our Website will be considered non-confidential and nonproprietary, and we have the right to use, copy, distribute and disclose to third parties any such material for any purpose (except where specifically identified as third party content). We also have the right to disclose your identity to any third party who is claiming that any material posted or uploaded by you to our website constitutes a violation of their intellectual property rights, or of their right to privacy. We will not be responsible, or liable to any third party, for the content or accuracy of any materials posted by you or any other user. We have the right to remove any material or posting you make on our Website if, in our opinion, such material does not comply with applicable laws or our User Content Representations and Warranties and User Content Disclaimer.
sl_SI: Kadarkoli uporabite funkcijo, ki vam omogoča nalaganje vsebin na našo spletno stran, ali pa opravljanje stikov z drugimi uporabniki naše spletne strani, morate upoštevati primerne zakone in naša Zagotovila ter jamstva za uporabniško vsebino, ter Izjavo o omejitvi odgovornosti za uporabniško vsebino.  Vse gradivo, ki ga naložite na našo spletno stran, ne velja več za zaupno in lastniško, ter imamo pravico vse takšno gradivo uporabiti, kopirati, deliti in ga razkriti tretji osebi v katerikoli namen (razen, kjer je posebej opredeljeno kot vsebina tretje osebe). Prav tako imamo pravico, da vašo identiteto razkrijemo vsaki tretji osebi, ki trdi, da katerokoli gradivo, ki ste ga objavili ali naložili na našo spletno stran, predstavlja kršitev njihovih pravic do individualne lastnine, ali njihove pravice do zasebnosti. Ne bomo pristojni ali odgovorni tretji osebi za vsebino ali natančnost gradiv, ki jih objavite vi ali kakšen drug uporabnik. Imamo pravico odstraniti vse gradivo ali objave, ki jih naložite ali objavite na našo spletno stran, če po našem mnenju to gradivo ni v skladu z ustreznimi zakoni ali našimi Zagotovili ter jamstvi za uporabniško vsebino, ter Izjavo o omejitvi odgovornosti za uporabniško vsebino.

en: License Grant to Users.
sl_SI: Izdaja dovoljenja za uporabnike.

en: (a) User Postings. By posting, submitting or distributing User Postings through the Website, You hereby grant to each User of the Website a non-exclusive license to access and use your User Postings in any manner permitted or made available by CoderDojo Foundation on or through the Website.
sl_SI: (a) Objave uporabnikov. Z objavljanjem, pošiljanjem ali deljenjem Objav uporabnika na spletni strani vsakem uporabniku spletne strani nudite neekskluzivno dovoljenje za dostop in uporabo vaših Objav uporabnika na katerikoli način, ki ga dovoljuje ali daje na razpolago CoderDojo fundacija na ali prek spletne strani.

en: (b) User Code. By posting, submitting or distributing User Code through the Website, You hereby grant to each User of the Website a non-exclusive license to access, use, reproduce, and distribute your User Code as fully permitted under, and in accordance with the terms of, the MIT license (currently available at: http://opensource.org/licenses/mit-license.php) (the "MIT License").
sl_SI: (b) Uporabniška koda. Z objavljanjem, pošiljanjem ali deljenjem Uporabniške kode prek spletne strani vsakemu uporabniku spletne strani nudite neekskluzivno dovoljenje za dostop, uporabo, kopiranje in deljenje vaše kode, kot je dovoljeno v, ter v skladu s pogoji iz, MIT licence (trenutno na voljo na: http://opensource.org/licenses/mit-license.php) (''MIT licenca'').

en: User Content Representations and Warranties.
sl_SI: Zagotovila in jamstva za uporabniško vsebino.

en: You are solely responsible for your User Content and the consequences of posting, creating, or publishing them. You represent and warrant that: (1) You are the creator and owner of or have the necessary licenses, rights, consents, and permissions to use and to authorize CoderDojo Foundation and Zen's Users to use and distribute your User Content as necessary to exercise the licenses granted by You in these Terms and in the manner contemplated by CoderDojo Foundation and these Terms; (2) your User Content does not and will not: (a) infringe, violate, or misappropriate any third-party right, including any copyright, trademark, patent, trade secret, moral right, privacy right, right of publicity, or any other intellectual property or proprietary right or (b) slander, defame, libel, or invade the right of privacy, publicity or other property rights of any other person; and (3) your User Content does not contain any viruses, adware, spyware, worms, or other malicious code.
sl_SI: Sami ste odgovorni za svojo Uporabniško vsebino ter za posledice objavljanja, ustvarjanja ali izdajanja te vsebine. Zastopate in jamčite, da: (1) Ste ustvarjalec in lastnik, ali posedujete ustrezne licence, pravice, soglasja in dovoljenja za uporabo in pooblastitev uporabnikov CoderDojo fundacije ter platforme Zen za uporabo in deljenje vaših Uporabniških vsebin, kot zahteva uporaba dovoljenj, ki jih dajete v teh Pogojih, ter na načine, kot navaja CoderDojo fundacija in ti Pogoji; (2) vaše Uporabniške vsebine ne: (a) kršijo, zlorabljajo ali poneverjajo nobene pravice tretje osebe, kar vključuje avtorske pravice, blagovne znamke, patente, poslovne skrivnosti, moralne pravice, pravice do zasebnosti, pravice do objavljanja, ter druge intelektualne lastnine ali pravice do lastništva, ali (b) obrekujejo, žalijo, klevetajo ali posegajo v pravico do zasebnosti, objavljanja ali druge lastniške pravice katerekoli druge osebe; in (3) vaše Uporabniške vsebine ne vsebujejo virusov, škodljive programske opreme, vohunske programske opreme, črvov ali druge škodljive kode.

en: Access to Your User Content.
sl_SI: Dostop do vaših Uporabniških vsebin.

en: The CoderDojo Foundation may permit Users to share their User Content with a select group of other Users, or make their User Content public for all (even non-Website users) to view. You acknowledge and agree that, although Zen may provide certain features intended to allow you to restrict some User Content you create from others, The CoderDojo Foundation does not guarantee that such User Content will never be accessible by others. In the event of unauthorized access, The CoderDojo Foundation will use reasonable efforts to notify you pursuant to Section 14.1 below. THE CODERDOJO FOUNDATION HEREBY DISCLAIMS ANY AND ALL LIABILITY WITH RESPECT TO ANY UNAUTHORIZED ACCESS TO ANY RESTRICTED USER CONTENT.
sl_SI: CoderDojo fundacija lahko uporabnikom dovoli deljenje njihovih Uporabniških vsebin z izbrano skupino drugih uporabnikov, ali spreminjanje njihovih Uporabniških vsebin v javne, ki si jih lahko ogledajo vsi (tudi tisti uporabniki, ki ne uporabljajo spletne strani). Priznavate in se strinjate, da kljub temu, da lahko Zen nudi določene značilnosti, ki vam omogočajo, da nekaj Uporabniške vsebine, ki ste jo ustvarili, omejite pred drugimi, CoderDojo fundacija ne zagotavlja, da takšna Uporabniška vsebina drugim nikoli ne bo dostopna. V primeru nepooblaščenega dostopa, se bo CoderDojo fundacija potrudila ter vas o tem obvestila v skladu s Poglavjem 14.1, ki ga najdete spodaj. CODERDOJO FUNDACIJA S TEM ZAVRAČA VSAKRŠNO ODGOVORNOST GLEDE NEPOOBLAŠČENEGA DOSTOPA DO KATERIHKOLI OMEJENIH UPORABNIŠKIH VSEBIN.

en: User Content Disclaimer.
sl_SI: Izjava o omejitvi odgovornosti glede Uporabniških vsebin

en: You understand that when using the Website You will be exposed to User Content from a variety of sources, and that The CoderDojo Foundation is not responsible for the accuracy, usefulness, or intellectual property rights of or relating to such User Content. You further understand and acknowledge that You may be exposed to User Content that is inaccurate, offensive, indecent or objectionable, and You agree to waive, and hereby do waive, any legal or equitable rights or remedies You have or may have against The CoderDojo Foundation with respect thereto. The CoderDojo Foundation does not endorse any User Content or any opinion, recommendation or advice expressed therein, and The CoderDojo Foundation expressly disclaims any and all liability in connection with User Content.
sl_SI: Razumete, da boste pri uporabi spletne strani izpostavljeni Uporabniškim vsebinam več različnih virov, ter da CoderDojo fundacija ni odgovorna za natančnost, uporabnost ali pravice do intelektualne lastnine do ali v povezavi s takšnimi Uporabniškimi vsebinami. Prav tako razumete in priznavate, da ste lahko izpostavljeni Uporabniškim vsebinam, ki so neprimerne, žaljive, nespodobne ali sporne, ter se strinjate s tem, da se v tem trenutku odpovedujete vsem pravnim ali nepristranskim pravicam ali pravnim sredstvom, ki jih lahko uporabite ali bi jih lahko uporabili proti CoderDojo fundaciji v povezavi s tem. CoderDojo fundacija ne podpira nobenih Uporabniških vsebin ali mnenj, priporočil ali nasvetov, ki so v njih izraženi, prav tako pa CoderDojo fundacija izrecno zavrača vso odgovornost v povezavi z Uporabniško vsebino.

en: SECTION 6 - SUSPENSION AND TERMINATION OF ACCOUNTS
sl_SI: POGLAVJE 6 - PREKINITEV IN ODSTRANITEV RAČUNOV

en: The CoderDojo Foundation has the right to suspend your account for violations of the Terms of Use. Repeat violators may have their account deleted. The CoderDojo Foundation reserves the sole right to determine what constitutes a violation of the Terms of Use. The CoderDojo Foundation also reserves the right to terminate any account used to circumvent prior enforcement of the Terms of Use.
sl_SI: CoderDojo fundacija ima pravico prekiniti vaš račun zaradi kršenja Pogojev uporabe. Večkratni kršitelji lahko končajo z izbrisanim računom. CoderDojo fundacija si pridržuje izključno pravico, da določi, kaj predstavlja kršenje Pogojev uporabe. CoderDojo fundacija si pridržuje tudi pravico, da odstrani vsak račun, ki je bil uporabljen tako, da ni upošteval preteklega izvrševanja Pogojev uporabe.

en: If you want to delete or temporarily disable your account, please email info@coderdojo.com.
sl_SI: Če želite izbrisati ali začasno onemogočiti svoj račun, prosimo, pošljite e-pošto na info@coderdojo.com.

en: SECTION 7 - THIRD PARTY WEBSITES
sl_SI: POGLAVJE 7 - SPLETNE STRANI TRETJIH OSEB

en: Content on Zen, including user-generated content, may include links to third party websites. The CoderDojo Foundation is not capable of reviewing or managing third party websites, and assumes no responsibility for the privacy practices, content, or functionality of third party websites. You agree to relieve the CoderDojo Foundation of any and all liability arising from third party websites.
sl_SI: Vsebina na platformi Zen, kot tudi vsebina, ki so jo ustvarili uporabniki, lahko vsebuje povezave do spletnih strani tretjih oseb. CoderDojo fundacija ni zmožna pregledovati ali upravljati spletnih strani tretjih oseb, ter ne sprejema odgovornosti za zasebne prakse, vsebino ali funkcionalnost spletnih strani tretjih oseb. Strinjate se s tem, da CoderDojo fundacijo odrešujete vseh odgovornosti glede spletnih strani tretjih oseb.

en: SECTION 8 - INDEMNIFICATION
sl_SI: POGLAVJE 8 - POVRNITEV ŠKODE

en: You agree to indemnify The CoderDojo Foundation, and all their affiliates, employees, faculty members, fellows, students, agents, representatives, third party service providers, and members of their governing boards (all of which are "CoderDojo Entities"), and to defend and hold each of them harmless, from any and all claims and liabilities (including attorneys' fees) arising out of or related to your breach of the Terms of Service or your use of Zen.
sl_SI: Strinjate se s tem, da boste povrnili škodo CoderDojo fundaciji, vsem njihovim podružnicam, zaposlenim, osebju, članom, študentom, agentom, predstavnikom, ponudnikom storitev tretjih oseb ter članom njihovih vodilnih organov (vsi so ''CoderDojo entitete''), ter da boste vsakega izmed njih branili ter jim povrnili škodo za vse odškodninske zahtevke in finančne obveznosti (tudi stroške odvetnikov), ki bodo nastale zaradi ali v povezavi z vašo kršitvijo Pogojev storitev ali vaše uporabe platforme Zen.

en: SECTION 9 - DISCLAIMER OF WARRANTY
sl_SI: POGLAVJE 9 - IZJAVA O OMEJITVI ODGOVORNOSTI GLEDE JAMSTVA

en: You acknowledge that you are using Zen at your own risk. Zen is provided "as is," and the CoderDojo Foundation hereby expressly disclaim any and all warranties, express and implied, including but not limited to any warranties of accuracy, reliability, title, merchantability, non-infringement, fitness for a particular purpose or any other warranty, condition, guarantee or representation, whether oral, in writing or in electronic form, including but not limited to the accuracy or completeness of any information contained therein or provided by Zen. Without limiting the foregoing, the CoderDojo Foundation disclaim any and all warranties, express and implied, regarding user-generated content and CoderDojo events. The CoderDojo Foundation and their third party service providers do not represent or warrant that access to Zen will be uninterrupted or that there will be no failures, errors or omissions or loss of transmitted information, or that no viruses will be transmitted through Zen services.
sl_SI: Sprejemate, da Zen uporabljate na svoje lastno tveganje. Zen je priskrbljen ''takšen kot je'', CoderDojo fundacija pa s tem izrecno zavrača vsa jamstva, izražena ali implicitna, kar vključuje, vendar ni omejeno na vsa jamstva glede pravilnosti, zanesljivosti, naslova, prodajne kakovosti, nekršitve, ustreznosti za določen namen ter druga jamstva, pogoje, garancije ali zagotovila, naj bodo v ustni, pisni ali elektronski obliki, kar vključuje, vendar ni omejeno na natančnost ali popolnost informacij, ki so tam vključene, ali priskrbljene s strani platforme Zen. Brez omejevanja predhodnega besedila CoderDojo fundacija zavrača vsa jamstva, izrecna ali implicitna, glede vsebin, ki so jih ustvarili uporabniki, ter glede CoderDojo dogodkov. CoderDojo fundacija in njihovi ponudniki storitev tretjih oseb ne zagotavljajo ali jamčijo, da bo dostop do platforme Zen nemoten in ne bo odpovedi, napak, izpustitev ali izgub posredovanih informacij, ter da prek storitev Zen ne bo prenesen noben virus.

en: SECTION 10 - LIMITATION OF LIABILITY
sl_SI: POGLAVJE 10 - OMEJITEV ODGOVORNOSTI

en: The CoderDojo Foundation shall not be liable to you or any third parties for any direct, indirect, special, consequential or punitive damages of any kind, regardless of the type of claim or the nature of the cause of action, even if the CoderDojo has been advised of the possibility of such damages. Without limiting the foregoing, the CoderDojo Foundation shall have no liability to you or any third parties for damages or harms arising out of user-generated content or CoderDojo events.
sl_SI: CoderDojo fundacija ni odgovorna za morebitno neposredno, posredno, posebno, posledično ali kazensko škodo vseh vrst, ki jo utrpite vi ali katerakoli tretja oseba, ne glede na vrsto zahteve ali tip vzroka dejanja, tudi v primeru, če je bil CoderDojo obveščen o možnostih za takšno škodo. Brez omejevanja predhodnega besedila CoderDojo fundacija vam ali katerikoli tretji osebi ni dolžna odgovarjati za škodo ali izgubo, ki jo lahko utrpite zaradi vsebin, ki jih ustvarijo uporabniki, ali CoderDojo dogodkov.

en: Zen is offered by the CoderDojo Foundation from its facilities in the Republic of Ireland. The CoderDojo Foundation makes no representations that Zen is appropriate or available for use in other locations. Those who access or use Zen are responsible for compliance with local law.
sl_SI: Platformo Zen CoderDojo fundacija nudi iz svojih prostorov v Republiki Irski. CoderDojo fundacija ne zagotavlja, da je Zen primeren ali na voljo za uporabo na drugih lokacijah. Tisti, ki dostopajo do ali uporabljajo platformo Zen, so odgovorni za upoštevanje lokalnih zakonov.

en: SECTION 12 - CHOICE OF LANGUAGE
sl_SI: POGLAVJE 12 - IZBIRA JEZIKA

en: If the CoderDojo Foundation provides you with a translation of the English language version of these Terms of Use, the Privacy Policy, or any other policy, then you agree that the translation is provided for informational purposes only and does not modify the English language version. In the event of a conflict between a translation and the English version, the English version will govern.
sl_SI: V primeru, da vam CoderDojo fundacija nudi prevod angleške verzije teh Pogojev uporabe, Izjave o varovanju zasebnosti, ali kakšne druge politike, se strinjate, da vam je prevod na voljo zgolj v informativne namene, ter ne spreminja angleške verzije dokumentov. V primeru nasprotij med prevodom in angleško verzijo, je vedno primerna angleška verzija.

en: SECTION 13 - NO WAIVER
sl_SI: POGLAVJE 13 - BREZ ZAVRNITEV

en: No waiver of any term of these Terms of Use shall be deemed a further or continuing waiver of such term or any other term, and the CoderDojo Foundation's failure to assert any right or provision under these Terms of Use shall not constitute a waiver of such right or provision.
sl_SI: Nobena zavrnitev kateregakoli pogoja v teh Pogojih uporabe ne velja za nadaljnjo ali nenehno zavrnitev tega pogoja ali kateregakoli drugega pogoja, neuspeh CoderDojo fundacije pri izvajanju kakršnekoli pravice ali določila v teh Pogojih uporabe pa ne pomeni zavrnitve te pravice ali določila.

en: SECTION 14 - ENTIRE AGREEMENT
sl_SI: POGLAVJE 14 - CELOTNI SPORAZUM

en: This document, together with all appendices, constitutes the entire Terms of Use and supersedes all previous agreements with the CoderDojo Foundation relating to the use of Zen.
sl_SI: Ta dokument, skupaj z vsemi dodatki, tvori celotne Pogoje uporabe in nadomešča vse pretekle sporazume s CoderDojo fundacijo glede uporabe storitve Zen.

en: Revision date:  29th July 2015
sl_SI: Datum pregleda:  29. julij 2015

en: CoderDojo Champion Registration Form
sl_SI: Obrazec za prijavo CoderDojo prvaka

en: General Information
sl_SI: Splošne informacije

en: Email Address
sl_SI: E-poštni naslov

en: Please provide a personal email address.
sl_SI: Prosimo, vnesite osebni e-poštni naslov.

en: Full Name
sl_SI: Polno ime

en: Please provide your full name
sl_SI: Prosimo, vnesite svoje polno ime

en: Planned Dojo Location
sl_SI: Načrtovana lokacija Dojo-ja

en: Please let us know where in the world you are planning to set up your Dojo. eg. Town, City, State, Country
sl_SI: Prosimo, zaupajte nam, kje na svetu želite ustvariti svoj Dojo, na primer Kraj, mesto, zvezna država, država

en: Planned Dojo Location is empty
sl_SI: Načrtovana lokacija Dojo-ja je prazna

en: Date of Birth
sl_SI: Datum rojstva

en: Telephone Number
sl_SI: Telefonska številka

en: Telephone Number is empty
sl_SI: Telefonska številka je prazna

en: Experience
sl_SI: Izkušnje

en: Do you have any relevant experience working with young people
sl_SI: Ali imate ustrezne izkušnje pri delu z mladimi

en: Experience is empty
sl_SI: Izkušnje so prazne

en: Please include country code.
sl_SI: Prosimo, vključite kodo države

en: Please let us know of any technical experience you have that will help you run your Dojo. This is not required to organise a Dojo, as long you find a solid team of technical mentors. If none, please respond N/A.
sl_SI: Prosimo, da nam zaupate morebitne tehnične izkušnje, ki vam lahko pomagajo pri vodenju Dojo-ja. To ni zahteva za organizacijo Dojo-ja, dokler najdete primerno ekipo tehničnih mentorjev. Če jih nimate, prosimo, odgovorite z Ni na voljo.

en: Please list any relevant technical experience
sl_SI: Prosimo, navedite ustrezne tehnične izkušnje

en: Technical Experience is empty
sl_SI: Tehnične izkušnje so prazne

en: Social
sl_SI: Družabno

en: If you wish please provide your username or a link to your Twitter page.
sl_SI: Če želite, prosimo vnesite svoje uporabniško ime ali povezavo do svoje Twitter strani.

en: If you wish please provide your username or a link to your LinkedIn page.
sl_SI: Če želite, prosimo vnesite svoje uporabniško ime ali povezavo do svoje LinkedIn strani.

en: Google
sl_SI: Google+

en: If you wish please provide your username or a link to your Google+
sl_SI: Če želite, prosimo vnesite svoje uporabniško ime ali povezavo do svojega Google+ računa

en: Do you have access to technical mentors
sl_SI: Ali imate dostop do tehničnih mentorjev

en: It is recommended to find a team of interested local technical volunteers to mentor and to find non-technical volunteers, such as parents, who can help out and volunteer when they bring their children etc. You do not need to have a big team but it is always better to have support from a core team when organising a Dojo. You can then have planning meetings with your team in advance of setting up your Dojo
sl_SI: Priporočeno je, da najdete ekipo lokalnih tehničnih prostovoljcev z nekaj zanimanja, ki bodo delovali kot mentorji, ter poljudne prostovoljce, kot so starši, ki lahko prostovoljno pomagajo, kadar pripeljejo otroke, itd. Ne potrebujete velike ekipe, vendar pa je pri organizaciji Dojo-ja vedno boljše imeti podporo ključne ekipe. Nato lahko pred ustanovitvijo svojega Dojo-ja organizirate načrtovalne sestanke s svojo ekipo

en: Select an option
sl_SI: Izberite možnost

en: Do you have access to a venue
sl_SI: Ali imate dostop do prizorišča

en: Dojos cannot be hosted in private residences, they must be in a public space such as a library, business, canteens, schools or community centres. We recommend that the young people attending bring their own laptops so the venue should have, at least, plug sockets for laptops, internet access and tables and chairs for the attendees.
sl_SI: Dojo-jev ni mogoče gostiti v zasebnih prebivališčih, potekati morajo v javnih prostorih, kot so na primer knjižnice, podjetja, jedilnice, šole ali družbeni centri. Priporočamo, da mladostniki, ki se udeležujejo Dojo-jev, s seboj prinesejo svoje prenosnike, zato prizorišče potrebuje vsaj vtičnice za prenosnike, dostop do interneta in mize ter stole za udeležence.

en: Champion Application
sl_SI: Prijava za prvaka

en: Country
sl_SI: Država

en: CityTown
sl_SI: Kraj/Mesto

en: Languages Spoken
sl_SI: Jeziki

en: Projects
sl_SI: Projekti

en: Prerequisites
sl_SI: Predpogoji

en: Notes
sl_SI: Opombe

en: Search Engine
sl_SI: Iskalnik

en: Events
sl_SI: Dogodki

en: Word of Mouth
sl_SI: Od ust do ust

en: Other
sl_SI: Drugo

en: CoderDojo Foundation charter for CoderDojo
sl_SI: Statut CoderDojo fundacije za CoderDojo

en: All Dojos are required to agree with the below CoderDojo Charter. This Charter encompasses the basic ethos and core aspects of the CoderDojo movement, which all Dojos are founded on. The introduction of the Charter was announced by co-founder James Whelton to the CoderDojo Organisers Group on the 3rd of December 2013.
sl_SI: Vsi Dojo-ji se morajo strinjati s spodnjim CoderDojo statutom. Ta statut zajema osnovni etos in ključne vidike CoderDojo gibanja, na katerih temeljijo vsi Dojo-ji. Uvedbo tega statuta je soustanovitelj James Whelton 3. decembra 2013 predstavil skupini CoderDojo organizatorjev.

en: For the purposes of this Charter, "CoderDojo" shall mean the open source, volunteer led movement orientated around running free not-for-profit coding clubs. "Dojos" shall mean the not-for profit coding clubs established to support communities and spread the philosophy of CoderDojo.
sl_SI: V namene tega statuta ''CoderDojo'' pomeni gibanje pod vodstvom prostovoljcev, ki uporablja odprto kodo in je namenjeno vodenju brezplačnih, neprofitnih klubov za kodiranje. "Dojo-ji" pomeni neprofitne klube za kodiranje, ki so ustvarjeni za pomoč skupnosti in širjenje CoderDojo filozofije.

en: All Dojos are independent, autonomous, community groups set up to inspire young people to learn code. All Dojos have different styles of operating but they all hold the same ethos.
sl_SI: Vsi Dojo-ji so neodvisne, samostojne družbene skupine, ki mlade navdušujejo nad učenjem kodiranja. Vsi Dojo-ji imajo različne načine delovanja, vendar se držijo istih etosov.

en: We commit to inspiring and supporting young people to learn how to create technology
sl_SI: Zavezani smo k spodbujanju in podpiranju mladih, ki se učijo, kako ustvarjati tehnologijo

en: We commit to the highest possible standards of child protection in our jurisdiction
sl_SI: V naši pristojnosti smo zavezani najvišjim možnim standardom za zaščito otrok

en: We commit to not charging children attending nor their parents
sl_SI: Zavezani smo temu, da mladim in njihovim staršem ne računamo za njihovo udeležbo

en: We commit to encourage parent participation within our Dojo
sl_SI: Zavezani smo temu, da v našem Dojo-ju spodbujamo udeležbo staršev

en: We commit to sharing our knowledge for free (libre and open)
sl_SI: Zavezani smo temu, da brezplačno delimo svoje znanje (prosto in odprto)

en: We commit to share our knowledge within our Dojo and to other Dojos
sl_SI: Zavezani smo temu, da svoje znanje delimo znotraj svojega Dojo-ja ter z drugimi Dojo-ji

en: We commit to take care and uphold the good name of the global CoderDojo community
sl_SI: Zavezani smo temu, da skrbimo in ohranjamo dobro ime svetovne CoderDojo skupnosti

en: We commit to encouraging collaboration, peer to peer mentoring and project work between the attendees
sl_SI: Zavezani smo k spodbujanju sodelovanja, medvrstniškega mentorstva in projektnega dela med udeleženci

en: We commit to welcoming volunteers and children regardless of gender, race, sexual orientation, creed, religion or ability.
sl_SI: Zavezani smo temu, da sprejemamo prostovoljce in otroke, ne glede na spol, raso, spolno usmerjenost, vero ali sposobnosti.

en: CoderDojo Foundation (CDF) commitments to you:
sl_SI: Obveze CoderDojo fundacije (CDF) do vas:

en: CDF commits to act in the interest of the global CoderDojo community
sl_SI: CDF se obvezuje, da bo delovala v interesu mednarodne CoderDojo skupnosti

en: CDF commits to facilitating the community to share its knowledge
sl_SI: CDF se obvezuje, da bo skupnosti omogočala deljenje znanja

en: CDF commits to sharing our resources for free
sl_SI: CDF se obvezuje, da bo brezplačno delila svoje vire

en: CDF commits to encouraging active involvement in our organisation
sl_SI: CDF se obvezuje, da bo spodbujala aktivno udeležbo v naši organizaciji

en: Agreement
sl_SI: Sporazum

en: On registration you are making an agreement with the CoderDojo Foundation and agreeing to follow the CoderDojo ethos.
sl_SI: Ob prijavi sklepate sporazum s CoderDojo fundacijo ter se strinjate, da boste upoštevali CoderDojo etose.

en: You are entitled to use the CoderDojo name, logo and website to promote your activity for non commercial use
sl_SI: Upravičeni ste do uporabe CoderDojo imena, logotipa in spletne strani za oglaševanje vaše dejavnosti v nekomercialne namene

en: You are entitled to fundraise on the condition that it is made explicit you do so for your Dojo or as a group of Dojos under a group name (EG Dojos of California) and inappropriate fundraising is a breach of this Charter.
sl_SI: Upravičeni ste do zbiranja finančnih sredstev, pod pogojem, da je jasno navedeno, da ta sredstva zbirate za svoj Dojo, ali za skupino Dojo-jev pod imenom skupine (npr. Dojo-ji Kalifornije), neprimerno zbiranje finančnih sredstev pa je kršitev tega statuta.

en: It is your responsibility to ensure you are compliant with legislation in your jurisdiction when undertaking any activities, including fundraising, for your Dojo or group of Dojos.
sl_SI: Vaša odgovornost je, da zagotovite, da delujete v skladu z zakonodajo v vaši pristojnosti, kadar opravljate kakršnekoli dejavnosti, kot je zbiranje finančnih sredstev za svoj Dojo ali skupino Dojo-jev.

en: If the terms of this Charter are breached, CoderDojo Foundation retains the right to remove the group from the website. In this case your coding club shall cease using the CoderDojo name, brand and logo in the promotion of your coding club and on third party websites.
sl_SI: Kadar so pogoji tega statuta kršeni, si CoderDojo fundacija pridržuje pravico, da skupino odstrani iz spletne strani. V tem primeru vaš klub za kodiranje preneha uporabljati CoderDojo ime, znamko in logo pri svojem oglaševanju in na spletnih straneh tretjih oseb.

en: Opinions expressed by any individual Dojo or people in the registered Dojo do not represent the views of CoderDojo Foundation.
sl_SI: Mnenja, ki jih izrazijo posamezni Dojo-ji ali osebe, prijavljene v Dojo-je, ne predstavljajo stališč CoderDojo fundacije.

en: CoderDojo Foundation may terminate this Charter with any Dojo without cause on thirty days' notice.
sl_SI: CoderDojo fundacija lahko brez razloga prekine ta statut z vsemi Dojo-ji, o čemer jih obvesti trideset dni prej.

en: As CoderDojo Foundation is an Irish entity, this Charter is subject to Irish law and you agree to that.
sl_SI: Ker je CoderDojo irska pravna oseba, je ta statut predmet Irske zakonodaje, s katero se strinjate.

en: Disclaimer of Liability
sl_SI: Izjava o omejitvi odgovornosti

en: CoderDojo Foundation accepts no responsibility or liability whatsoever where a party is injured while engaging in the activities of a registered group. It is the responsibility of each club to ensure they maintain valid and appropriate insurance.
sl_SI: CoderDojo fundacija ne sprejema nikakršne odgovornosti ali finančne obveznosti, kadar se oseba poškoduje med udeležbo dejavnosti prijavljene skupine. Dolžnost vsakega kluba je zagotoviti, da posedujejo veljavno in ustrezno zavarovanje.

en: You are solely responsible for the activities conducted by your own Dojo. Agreeing to this Charter does not constitute endorsement of those activities by the CoderDojo Foundation.
sl_SI: Samo vi ste odgovorni za dejavnosti, ki jih opravlja vaš Dojo. Če se strinjate s tem statutom ne pomeni, da bo te dejavnosti podpirala tudi CoderDojo fundacija.

en: There are unsaved changes on this page
sl_SI: Spremembe na tej strani niso bile shranjene

en: Full Name:
sl_SI: Polno ime:

en: You must enter your full name
sl_SI: Vnesti morate svoje polno ime

en: You must accept the charter
sl_SI: Sprejeti morate statut

en: I have read and accepted the above charter
sl_SI: Prebral(a) in razumel(a) sem zgornji statut

en: Next
sl_SI: Naprej

en: Dojo Menu
sl_SI: Dojo meni

en: Charter
sl_SI: Statut

en: FAQ
sl_SI: Pogosta vprašanja

en: Opens in new window
sl_SI: Odpre novo okno

en: Find a Dojo
sl_SI: Najdi Dojo

en: Resources
sl_SI: Viri

en: Dojo List
sl_SI: Seznam Dojo-jev

en: My Dojos
sl_SI: Moji Dojo-ji

en: Create Dojo
sl_SI: Ustvari Dojo

en: Start a Dojo
sl_SI: Ustanovi Dojo

en: Manage Dojos
sl_SI: Upravljanje z Dojo-ji

en: Stats
sl_SI: Statistika

en: Logout
sl_SI: Odjava

en: Create a Dojo
sl_SI: Ustvari Dojo

en: User Invitation
sl_SI: Povabilo uporabnika

en: User Request
sl_SI: Prošnja uporabnika

en: User Request is being validated...
sl_SI: Potrjujemo prošnjo uporabnika...

en: Status
sl_SI: Stanje

en: Join
sl_SI: Pridruži se

en: Send Request
sl_SI: Pošlji zahtevo

en: Contact
sl_SI: Stik

en: Dojo Email
sl_SI: E-pošta Dojo-ja

en: Website
sl_SI: Spletna stran

en: Google Group
sl_SI: Google skupina

en: Time
sl_SI: Čas

en: Location
sl_SI: Lokacija

en: Map
sl_SI: Zemljevid

en: To register a Dojo you first need an account. Sign up here:
sl_SI: Za prijavo Dojo-ja najprej potrebujete račun. Prijavite se tukaj:

en: The Dojos listed here are all verified by the CoderDojo team.
sl_SI: Vsi Dojo-ji, ki so navedeni tukaj, so potrjeni s strani CoderDojo ekipe.

en: Learn more
sl_SI: Več o tem

en: Search Results
sl_SI: Rezultati iskanja

en: Your closest dojos
sl_SI: Vam najbližji Dojo-ji

en: Where are you?
sl_SI: Kje se nahajate?

en: Dojo Information
sl_SI: Informacije o Dojo-ju

en: Dojo Name
sl_SI: Ime Dojo-ja

en: Normally named after an area, like "Cork", or if there are multiple Dojos are in your area "San Fran @ GitHub". Try refrain from prefixing the name with "CoderDojo".
sl_SI: Dojo-ji so običajno poimenovani po območju, kot na primer "Cork", v primeru, da je v vašem območju več Dojo-jev, pa na primer "San Fran @ GitHub". Poskusite se vzdržati tega, da pred imenom uporabite predpono "CoderDojo".

en: This should be different to the personal email you signed up for an account here with. For your own CoderDojo email address (e.g. limerick@coderdojo.com), please contact us and leave this field blank.
sl_SI: To ne sme biti enaka e-pošta, kot tista, ki ste jo uporabili, da ste ustvarili račun. Za svoj lastni CoderDojo e-poštni naslov (npr. limerick@coderdojo.com), prosimo, stopite v stik z nami in pustite to polje prazno.

en: Times are empty
sl_SI: Čas je prazen

en: State whether it's every week or on a certain day (Eg. "Every Friday, 5.30pm - 8pm" or "Saturday 25th, 12pm - 3pm")
sl_SI: Navedite, če bo potekalo vsak teden, ali ob določenih dneh (npr. "Vsak petek, 17:30 - 20:00" ali "Sobota, 25., 12:00 - 15:00")

en: Select or search a country in the list...
sl_SI: Izberite ali poiščite državo s seznama...

en: Select a country
sl_SI: Izberite državo

en: Search for or enter your area
sl_SI: Poiščite ali vnesite svoje območje

en: Select a place
sl_SI: Izberite kraj

en: Address
sl_SI: Naslov

en: Address of the Dojo (e.g. LIT Downtown Centre)
sl_SI: Naslov Dojo-ja (npr. LIT Downtown Centre)

en: Coordinates
sl_SI: Koordinate

en: Address is empty
sl_SI: Naslov je prazen

en: Get location from address
sl_SI: Pridobi lokacijo naslova

en: Click on the map to select a location
sl_SI: Pritisnite na zemljevid in izberite lokacijo

en: Other Information
sl_SI: Druge informacije

en: Google Group URL
sl_SI: URL Google skupine

en: We recommend setting up a discussion group so people can sign up for the latest news and happenings.
sl_SI: Priporočamo, da ustvarite skupino za razprave, kamor se lahko ljudje vpišejo ter spremljajo zadnje novice in dogajanja.

en: Again, a useful way for sharing information and being found. We can also help share messages to followers.
sl_SI: Kot pravimo, uporabni način za deljenje informacij in način, kako vas bodo drugi odkrili. Prav tako lahko pomagamo ter vaša sporočila delimo med sledilce.

en: Mailing List
sl_SI: Seznam prejemnikov

en: Receive monthly updates to your user email address from the CoderDojo community around the world that keep you informed and help you with running your Dojo.
sl_SI: Prejemajte mesečna obvestila na svoj uporabniški e-poštni naslov s strani CoderDojo skupnosti po vsem svetu, ki vam bodo pomagala, da ostanete obveščeni ter nudila pomoč pri vodenju vašega Dojo-ja.

en: Status Messages
sl_SI: Sporočila o stanju

en: Need Mentors
sl_SI: Potreba po mentorjih

en: We need mentors!
sl_SI: Potrebujemo mentorje!

en: Current Stage
sl_SI: Trenutno stanje

en: In planning - check back soon
sl_SI: V načrtovanju - oglasite se kmalu

en: Open, just show up
sl_SI: Odprto, le prikažite se

en: Booking required
sl_SI: Zahtevana je rezervacija

en: Booking is required to attend this Dojo. Please contact the Dojo administrator if no events are listed.
sl_SI: Za udeležbo v tem Dojo-ju potrebujete rezervacijo. V primeru, da ni navedenih dogodkov, prosimo, stopite v stik z administratorjem Dojo-ja.

en: Contact for more information
sl_SI: Stik za več informacij

en: Inactive
sl_SI: Ni aktivno

en: Uh-oh! Unfortunately this Dojo is no longer active. If you would like to set up a new Dojo at this location, please email us at info@coderdojo.com
sl_SI: O ne! Ta Dojo na žalost ne deluje več. Če želite ustvariti nov Dojo na tej lokaciji, prosimo, pošljite e-pošto na info@coderdojo.com

en: Full up
sl_SI: Polno

en: Private
sl_SI: Zasebno

en: Please only select if your Dojo will be accessible exclusively to attendees from within your organisation, e.g. schools/universities/children of organisation's employees/etc.
sl_SI: Prosimo, izberite le, če bo vaš Dojo dostopen le udeležencem iz vaše organizacije, npr. šolam/univerzam/otrokom zaposlenih v organizaciji, itd.

en: Supporters Image URL
sl_SI: URL slike podpornikov

en: Manage Dojo Users
sl_SI: Upravljanje z uporabniki Dojo-ja

en: Send Invite
sl_SI: Pošlji povabilo

en: Profile
sl_SI: Profil

en: User Types
sl_SI: Vrste uporabnikov

en: User Permissions
sl_SI: Dovoljenja za uporabnike

en: Remove User
sl_SI: Odstrani uporabnika

en: View Profile
sl_SI: Ogled profila

en: Verification
sl_SI: Potrditev

en: Any
sl_SI: Karkoli

en: Verified
sl_SI: Potrjen

en: Verified!
sl_SI: Potrjen!

en: Not verified
sl_SI: Ni potrjen

en: Unverified
sl_SI: Nepotrjen

en: verified
sl_SI: potrjen

en: unverified
sl_SI: nepotrjen

en: Stage
sl_SI: Stanje

en: User Email
sl_SI: E-pošta uporabnika

en: User
sl_SI: Uporabnik

en: Application
sl_SI: Prijava

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Verify
sl_SI: Potrdi

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: unsigned
sl_SI: nepodpisan

en: View
sl_SI: Pogled

en: Apply
sl_SI: Uporabi

en: Users
sl_SI: Uporabniki

en: Listing
sl_SI: Vnos

en: Times
sl_SI: Čas

en: Join Mailing List
sl_SI: Pridruži se seznamu prejemnikov

en: I have read and accept the
sl_SI: Prebral(a) sem in sprejemam

en: Terms of Service here
sl_SI: Pogoje storitev najdete tukaj

en: Click on each step to get started
sl_SI: Za začetek pritisnite na vsak korak

en: Welcome New Champion! The first step towards setting up a Dojo in your area is filling out this form and giving us a little more information about yourself.
sl_SI: Dobrodošel, nov prvak! Prvi korak proti temu, da ustvarite Dojo v svojem območju je ta, da izpolnite ta obrazec ter nam ponudite malce več informacij o sebi.

en: The purpose of us gathering this information is so we can tailor support to you as your start your Dojo journey!
sl_SI: Namen tega zbiranja informacij je to, da lahko prilagodimo pomoč, ki vam jo nudimo na začetku vašega Dojo potovanja!

en: If you wish to learn more about starting a CoderDojo in your area please see:
sl_SI: Če želite izvedeti več o tem, kako ustvariti Dojo v svojem območju, prosimo, obiščite:

en: You must be over 18 years old...
sl_SI: Starejši morate biti od 18 let...

en: Please include country code...
sl_SI: Prosimo, vključite kodo države...

en: Enter your street level address...
sl_SI: Vnesite ulico svojega naslova...

en: Technical Experience
sl_SI: Tehnične izkušnje

en: Please describe any websites, apps or open source work that you have done.
sl_SI: Prosimo, opišite spletne strani, aplikacije ali delo z odprto kodo, ki ste ga opravljali.

en: Experience working with youth
sl_SI: Izkušnje pri delu z mladimi

en: Please describe your experience working with youth.
sl_SI: Prosimo, opišite svoje izkušnje pri delu z mladimi.

en: Please add any other relevant information.
sl_SI: Prosimo, dodajte druge ustrezne informacije.

en: Please specify where you heard about CoderDojo
sl_SI: Prosimo, navedite, kje ste slišali za CoderDojo

en: Register Account
sl_SI: Prijava računa

en: To get started, please fill in the following registration form.
sl_SI: Za začetek, prosimo, izpolnite sledeči obrazec za prijavo.

en: Champion Registration
sl_SI: Prijava prvaka

en: Update Champion
sl_SI: Posodobitev prvaka

en: Setup your Dojo
sl_SI: Uredite svoj Dojo

en: Save Dojo Setup
sl_SI: Shrani nastavitve Dojo-ja

en: Update Dojo Setup
sl_SI: Posodobi nastavitve Dojo-ja

en: Create Dojo Listing
sl_SI: Ustvarite vnos Dojo-ja

en: Enter Dojo name
sl_SI: Vnesite ime Dojo-ja

en: Enter Dojo email address
sl_SI: Vnesite e-poštni naslov Dojo-ja

en: Enter street level address
sl_SI: Vnesite ulico naslova

en: Enter Google group URL
sl_SI: Vnesite URL Google skupine

en: Enter website URL
sl_SI: Vnesite URL spletne strani

en: Enter Twitter profile URL
sl_SI: Vnesite URL Twitter profila

en: Enter supporters image URL
sl_SI: Vnesite URL slike podpornikov

en: Thank you for submitting your dojo listing.
sl_SI: Hvala, ker ste poslali svoj Dojo vnos.

en: A member from the CoderDojo Foundation team will review your listing and be in touch shortly.
sl_SI: Član ekipe CoderDojo fundacije bo pregledal vaš vnos in v kratkem stopil v stik z vami.

en: If you have a Dojo supporter(s), if they are providing space/wifi/pizza and would like to show it, enter URL to a supporter image here, please make sure it's 570px in width
sl_SI: V primeru, da imate podpornika/-e Dojo-ja, ki nudijo prostor/wifi/pico in želite to pokazati, tukaj vnesite URL do slike podpornika in prosimo zagotovite, da je široka 570px

en: persons have signed the current version of the charter
sl_SI: osebe so podpisale trenutno verzijo statuta

en: Active
sl_SI: Aktivno

en: Total
sl_SI: Skupaj

en: Send me an email
sl_SI: Pošljite mi e-pošto

en: Joined
sl_SI: Pridružitev

en: Social Media
sl_SI: Družbeni mediji

en: Bio
sl_SI: Biografija

en: A description about me
sl_SI: Moj opis

en: Member of Dojos
sl_SI: Član(ica) Dojo-jev

en: Gather your Team
sl_SI: Zberite svojo ekipo

en: Gather Team
sl_SI: Zberite ekipo

en: You must gather a team before continuing.
sl_SI: Preden nadaljujete morate zbrati ekipo.

en: Find Mentors
sl_SI: Poiščite mentorje

en: You must find mentors before continuing.
sl_SI: Pred nadaljevanjem morate najti mentorje.

en: Background Check
sl_SI: Preverjanje preteklosti

en: Please describe the situation in your Dojo and if your team has been background checked.
sl_SI: Prosimo, opišite situacijo v vašem Dojo-ju ter navedite, če je bila vaša ekipa podvržena preverjanju preteklosti.

en: Find your Venue
sl_SI: Najdite svojo lokacijo

en: Plan your Dojo
sl_SI: Načrtujte svoj Dojo

en: Plan how frequently you will run your Dojo
sl_SI: Načrtujte, kako pogosto bo vaš Dojo deloval

en: You must plan how often your Dojo will take place.
sl_SI: Načrtovati morate, kako pogosto bo potekal vaš Dojo.

en: Please describe when your Dojo will take place.
sl_SI: Prosimo, opišite, kdaj bo potekal vaš Dojo.

en: Set the first date of your Dojo
sl_SI: Nastavite začetni datum vašega Dojo-ja

en: Set up Social Media
sl_SI: Nastavite družbene medije

en: Set up Website
sl_SI: Ustvarite spletno stran

en: Plan the content you will use
sl_SI: Načrtujte vsebino, ki jo boste uporabljali

en: Invitation Accepted
sl_SI: Povabilo sprejeto

en: Invalid Invitation
sl_SI: Neveljavno povabilo

en: Error accepting invitation
sl_SI: Napaka pri sprejemanju povabila

en: User Successfully Validated
sl_SI: Uporabnik uspešno potrjen

en: Invalid Invite Request
sl_SI: Neveljavna prošnja za povabilo

en: Error validating user request
sl_SI: Napaka pri potrjevanju prošnje uporabnika

en: Your Dojo has been successfully saved
sl_SI: Vaš Dojo je bil uspešno shranjen

en: An error has occurred while saving
sl_SI: Pri shranjevanju je prišlo do napake

en: Suggested Notes:
sl_SI: Predlagane opombe:

en: Please bring:
sl_SI: Prosimo, prinesite:

en: A laptop. Borrow one from somebody if needs be.
sl_SI: Prenosnik. Po potrebi si ga lahko izposodite.

en: A parent! (Very important). If you are 12 or under, your parent must stay with you during the session.
sl_SI: Starš! (Zelo pomembno). V primeru, da ste mlajši od 12 let, mora nekdo izmed vaših staršev med srečanjem ostati z vami.

en: Join Request Sent
sl_SI: Prošnja za pridružitev poslana

en: Successfully Joined Dojo
sl_SI: Uspešna pridružitev Dojo-ju

en: Update Dojo
sl_SI: Posodobi Dojo

en: An error has occurred while loading Dojo
sl_SI: Pri nalaganju Dojo-ja je prišlo do napake

en: Failed to load Dojo
sl_SI: Nalaganje Dojo-ja ni uspelo

en: Unable to perform your request at this time - please try again later.
sl_SI: Vaše zahteve trenutno ni mogoče izvesti - prosimo, poskusite ponovno kasneje.

en: Email address is not recognized.
sl_SI: E-poštni naslov ni bil prepoznan.

en: That password is incorrect
sl_SI: Geslo ni pravilno

en: An email with password reset instructions has been sent to you.
sl_SI: Poslali smo vam e-pošto z navodili za ponovno nastavitev gesla.

en: Thank you for registering. Your CoderDojo account has been successfully created. You can now register to become a Champion and create a Dojo.
sl_SI: Zahvaljujemo se vam za prijavo. Vaš CoderDojo račun je bil uspešno ustvarjen. Sedaj se lahko prijavite, da postanete prvak, ter ustvarite Dojo.

en: user name already exists
sl_SI: uporabniško ime že obstaja

en: server error
sl_SI: napaka strežnika

en: There was a problem registering your account:
sl_SI: Pri prijavi vašega računa je prišlo do napake:

en: Invalid email or password
sl_SI: Neveljaven e-poštni naslov ali geslo

en: Previous
sl_SI: Nazaj

en: An error has occurred while editing dojo
sl_SI: Pri urejanju Dojo-ja je prišlo do napake

en: An error has occurred while loading Dojos
sl_SI: Pri nalaganju Dojo-jev je prišlo do napake

en: An error has occurred while updating Dojos
sl_SI: Pri posodabljanju Dojo-jev je prišlo do napake

en: An error has occurred while deleting Dojos
sl_SI: Pri brisanju Dojo-jev je prišlo do napake

en: Error saving permission
sl_SI: Napaka pri shranjevanju dovoljenja

en: Error removing permission
sl_SI: Napaka pri odstranjevanju dovoljenja

en: Error saving user type
sl_SI: Napaka pri shranjevanju vrste uporabnika

en: Invite Sent
sl_SI: Povabilo poslano

en: Error sending invite
sl_SI: Napaka pri pošiljanju povabila

en: Error removing user
sl_SI: Napaka pri odstranjevanju uporabnika

en: An error has occurred while deleting dojo
sl_SI: Pri brisanju Dojo-ja je prišlo do napake

en: Thank you for submitting your dojo listing. A member from the CoderDojo Foundation team will review your listing and be in touch shortly.
sl_SI: Hvala, ker ste poslali svoj Dojo vnos. Član ekipe CoderDojo fundacije bo pregledal vaš vnos in v kratkem stopil v stik z vami.

en: Newspaper/Magazine
sl_SI: Časopis/revija

en: Error loading profile
sl_SI: Napaka pri nalaganju profila

en: Error loading Dojos
sl_SI: Napaka pri nalaganju Dojo-jev

en: An error has occured while loading languages
sl_SI: Pri nalaganju jezikov je prišlo do napake

en: Join Dojo
sl_SI: Pridruži se Dojo-ju

en: Leave
sl_SI: Zapusti

en: Error leaving Dojo
sl_SI: Napaka pri zapuščanju Dojo-ja

en: Are you sure you want to leave this Dojo?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite zapustiti ta Dojo?

en: Leave Dojo
sl_SI: Zapusti Dojo

en: Join Dojo as...
sl_SI: Pridruži se Dojo-ju kot...

en: Dojo Admin
sl_SI: Administrator(ka) Dojo-ja

en: Forum Admin
sl_SI: Administrator(ka) foruma

en: Ticketing Admin
sl_SI: Administrator(ka) vstopnic

en: You do not have permission to delete this Dojo
sl_SI: Nimate dovoljenja za izbris tega Dojo-ja

en: Error loading user dojo entity
sl_SI: Napaka pri nalaganju entitete uporabnika Dojo-ja

en: You do not have permission to update user types
sl_SI: Nimate dovoljenja za posodobitev tipov uporabnikov

en: You do not have permission to remove users
sl_SI: Nimate dovoljenja za odstranjevanje uporabnikov

en: Parents/Guardians
sl_SI: Starši/skrbniki

en: Badges
sl_SI: Značke

en: Children
sl_SI: Otroci

en: Select a user type
sl_SI: Izberite vrsto uporabnika

en: Programming Languages
sl_SI: Programski jeziki

en: Events for Dojo
sl_SI: Dogodki za Dojo

en: Event
sl_SI: Dogodek

en: Date
sl_SI: Datum

en: Type
sl_SI: Vrsta

en: For
sl_SI: Za

en: Capacity
sl_SI: Kapaciteta

en: Applicants
sl_SI: Kandidati

en: Attending
sl_SI: Udeleženci

en: Create Event
sl_SI: Ustvari dogodek

en: Manage
sl_SI: Upravljanje

en: Attendance
sl_SI: Udeležba

en: Manage Dojo Events
sl_SI: Upravljanje dogodkov v Dojo-ju

en: Are you sure you want to cancel this event?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite preklicati ta dogodek?

en: Are you sure you want to delete this Dojo?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta Dojo?

en: Apply for Event
sl_SI: Prijava za dogodek

en: Description
sl_SI: Opis

en: Thank You. Your application has been received. You will be notified by email if you are approved for this event.
sl_SI: Hvala vam. Vaša prijava je bila prejeta. V primeru, da je vaša prijava za ta dogodek sprejeta, boste obveščeni prek e-pošte.

en: Error applying for event
sl_SI: Napaka pri prijavi za dogodek

en: By using this website you agree to the use of cookies. You can read about our cookie policy <a href='/privacy-statement#cookies'>here</a>.
sl_SI: Z uporabo te spletne strani se strinjate z uporabo piškotkov. Preberete si lahko tudi našo politiko o piškotkih <a href='/privacy-statement#cookies'>tukaj</a>.

en: Add the event name
sl_SI: Dodajte ime dogodka

en: All
sl_SI: Vsi

en: Add a description
sl_SI: Dodajte opis

en: Age
sl_SI: Starost

en: One off
sl_SI: Enkratni

en: Every
sl_SI: Vsak(o)

en: From
sl_SI: Od

en: Close
sl_SI: Zapri

en: is public
sl_SI: je javen

en: Event Name
sl_SI: Ime dogodka

en: To
sl_SI: Do

en: City
sl_SI: Mesto

en: Add a city name
sl_SI: Dodajte ime mesta

en: Add the address to the event
sl_SI: Dodajte naslov dogodka

en: Add the maximum amount of participants
sl_SI: Dodajte največje število udeležencev

en: Invites
sl_SI: Povabila

en: Invite dojo users
sl_SI: Povabite Dojo uporabnike

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save Draft
sl_SI: Shrani osnutek

en: Publish
sl_SI: Objavi

en: Approve
sl_SI: Sprejmi

en: Error updating applications
sl_SI: Napaka pri posodabljanju prijav

en: Monday
sl_SI: Ponedeljek

en: Tuesday
sl_SI: Torek

en: Wednesday
sl_SI: Sreda

en: Thursday
sl_SI: Četrtek

en: Friday
sl_SI: Petek

en: Saturday
sl_SI: Sobota

en: Sunday
sl_SI: Nedelja

en: Applications successfully updated
sl_SI: Prijave uspešno posodobljene

en: No applications have been changed.
sl_SI: Nobena prijava ni bila spremenjena

en: Invite Parent
sl_SI: Povabilo starša

en: Are you sure you want to delete this application?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to prijavo?

en: Select a Dojo member...
sl_SI: Izberite Dojo člana...

en: Please click the Join Dojo button before applying for events.
sl_SI: Prosimo, da pritisnete gumb Pridružite se Dojo-ju, preden se začnete prijavljati za dogodke.

en: Hide Notes
sl_SI: Skrij opombe

en: Hide Projects
sl_SI: Skrij projekte

en: Gender
sl_SI: Spol

en: Female
sl_SI: Ženski

en: Private Profile
sl_SI: Zasebni profil

en: None
sl_SI: Brez

en: Parent's/Guardian's email
sl_SI: E-pošta starša/skrbnika

en: Invite
sl_SI: Povabi

en: Address is required
sl_SI: Naslov je obvezno polje

en: Phone
sl_SI: Telefon

en: Dojo Staff
sl_SI: Osebje Dojo-ja

en: Error updating application
sl_SI: Napaka pri posodabljanju prijave

en: Error saving new applicant
sl_SI: Napaka pri shranjevanju novega kandidata

en: Error removing applicant
sl_SI: Napaka pri brisanju kandidata

en: Children Attending
sl_SI: Udeležba otrok

en: Dates
sl_SI: Datumi

en: Day
sl_SI: Dan

en: to
sl_SI: do

en: Everyone
sl_SI: Vsi

en: parent-guardian
sl_SI: starš-skrbnik

en: champion
sl_SI: prvak

en: Youth Under 13
sl_SI: Mladostnik/mladostnica pod 13 leti starosti

en: Youth Over 13
sl_SI: Mladostnik/mladostnica nad 13 leti starosti

en: Parent/Guardian
sl_SI: Starš/Skrbnik

en: Mentor/Volunteer
sl_SI: Mentor/Prostovoljec

en: Champion
sl_SI: Prvak

en: Select event date...
sl_SI: Izberite datum dogodka...

en: Password must be a minimum of 8 characters in length and contain at least one number or punctuation character
sl_SI: Geslo mora biti dolgo vsaj 8 znakov in vsebovati vsaj eno številko ali ločilo

en: Password must not be the same as your email address
sl_SI: Geslo ne sme biti enako kot vaš e-poštni naslov

en: Add a user type
sl_SI: Dodajte vrsto uporabnika

en: Background Checked
sl_SI: Preteklost preverjena

en: Upload new picture
sl_SI: Naloži novo fotografijo

en: Intro
sl_SI: Predstavitev

en: Welcome to the CoderDojo Badges dashboard.
sl_SI: Dobrodošli v svoji nadzorni plošči za CoderDojo značke.

en: Short Description
sl_SI: Kratek opis

en: Award Badge
sl_SI: Podeli značko

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Award a badge...
sl_SI: Podeli značko...

en: Select a user type to invite...
sl_SI: Izberite vrsto uporabnika, ki ga želite povabiti...

en: Search by name
sl_SI: Iskanje po imenu

en: Badge Application Sent!
sl_SI: Prijava za značko poslana!

en: Badge Accepted! It is now visible on your profile page.
sl_SI: Značka sprejeta! Sedaj je vidna na strani vašega profila.

en: Badge not found.
sl_SI: Značka ni bila najdena.

en: This badge has already been accepted.
sl_SI: Ta značka je bila že sprejeta.

en: Only the nominated user can accept this badge.
sl_SI: To značko lahko sprejme le predlagani uporabnik.

en: Date Awarded
sl_SI: Datum prejema

en: You can't request a badge application for your own user account.
sl_SI: Ne morete zahtevati prijave za značko za svoj lastni uporabniški račun.

en: Please enter a Badge Claim Number.
sl_SI: Prosimo, vnesite številko za prevzem značke.

en: Invalid Badge Claim Number.
sl_SI: Neveljavna številka za prevzem značke.

en: You have successfully claimed a badge. It is now visible on your profile page.
sl_SI: Uspešno ste prevzeli značko. Sedaj je vidna na strani vašega profila.

en: Enter Badge Claim Number
sl_SI: Vnesite številko za prevzem značke

en: Go
sl_SI: Začni

en: Claim Now
sl_SI: Prevzemite takoj

en: Champion and Dojo Admin permissions cannot be removed from a Dojo owner.
sl_SI: Lastniku Dojo-ja ni mogoče odstraniti dovoljenj prvak in administrator.

en: Dojo owners cannot be removed.
sl_SI: Lastnikov Dojo-ja ni mogoče odstraniti.

en: Successfully updated password.
sl_SI: Geslo uspešno posodobljeno.

en: Failed to update password.
sl_SI: Gesla ni mogoče posodobiti.

en: Reset not found.
sl_SI: Ponovna nastavitev ni bila najdena.

en: Reset not active.
sl_SI: Ponovna nastavitev ni aktivna.

en: Reset stale.
sl_SI: Ponovna nastavitev ni posodobljena.

en: Edit Profile
sl_SI: Ureditev profila

en: Export Badges
sl_SI: Izvoz značk

en: Error loading Events
sl_SI: Napaka pri nalaganju dogodkov

en: Undisclosed
sl_SI: Skrivno

en: Add Youth under 13
sl_SI: Dodajte mladostnika/mladostnico pod 13 leti starosti

en: Add Youth over 13
sl_SI: Dodajte mladostnika/mladostnico nad 13 leti starosti

en: This profile is private
sl_SI: Ta profil je zaseben

en: Find out more about becoming a CoderDojo mentor
sl_SI: Preberite več o tem, kako postati CoderDojo mentor

en: Profile has been saved successfully
sl_SI: Profil je bil uspešno shranjen

en: An error has occurred while saving profile
sl_SI: Pri shranjevanju profila je prišlo do napake

en: Youth
sl_SI: Mladostnik/mladostnica

en: Youths
sl_SI: Mladostniki

en: Weekly
sl_SI: Tedensko

en: Every two weeks
sl_SI: Vsake dva tedna

en: An error has occured verifying your profile.
sl_SI: Pri potrjevanju vašega profila je prišlo od napake.

en: Please complete your profile before continuing.
sl_SI: Preden nadaljujete, prosimo, dopolnite svoj profil.

en: An error has occured verifying the charter agreement.
sl_SI: Pri preverjanju statuta je prišlo do napake.

en: Find a Venue
sl_SI: Poiščite prizorišče

en: Promote your Dojo
sl_SI: Oglašujte svoj Dojo

en: Find technical mentors in your community to volunteer at your Dojo.
sl_SI: Poiščite tehnične mentorje v svoji skupnosti, ki bodo kot prostovoljci delovali v vašem Dojo-ju.

en: This is required for you to create a Dojo listing!
sl_SI: To je obvezen korak, preden lahko ustvarite vnos Dojo-ja!

en: We recommend a ratio of 1:8 mentors to youths, e.g. for an average Dojo of 24 youth, 3 technical mentors would be suggested. Recruit as many mentors as not all volunteers will be able to make all sessions. If you are having difficulty finding mentors get in touch with local businesses, universities and parent groups.
sl_SI: Priporočamo, da je razmerje mentorjev in mladostnikov 1:8, na primer za povprečni Dojo, ki ga obiskuje 24 mladostnikov, priporočamo 3 tehnične mentorje. Poiščite čim več mentorjev, saj vsi prostovoljci ne bodo imeli časa obiskati vseh srečanj. V primeru, da imate težave pri iskanju mentorjev, stopite v stik z lokalnimi podjetji, univerzami in skupinami staršev.

en: Find non-technical mentors. E.g. parents etc.
sl_SI: Poiščite poljudne mentorje. Npr. starši, itd.

en: Background check
sl_SI: Preverjanje preteklosti

en: Locate a suitable free venue in your community.
sl_SI: Poiščite primerno brezplačno prizorišče v svoji skupnosti.

en: Ensure your venue is aware of local health and safety best practices.
sl_SI: Zagotovite, da se na vašem prizorišču zavedajo dobre prakse za zdravje in varnost.

en: Please add a comment on how you’ve met local health and safety best practices in your region
sl_SI: Prosimo, dodajte komentar, kako ste v svoji regiji zadostili dobri praksi za zdravje in varnost

en: The main points to be aware of in a Dojo setting is extension cables! Make sure these are strapped to the floor and don’t cover pathways.
sl_SI: Pri postavljanju Dojo-ja morate biti najbolj pozorni na podaljške! Zagotovite, da so ti pritrjeni na tla ter ne ovirajo poti.

en: Ensure appropriate public liability insurance for your venue.
sl_SI: Zagotovite, da vaše prizorišče vsebuje primerno zavarovanje splošne odgovornosti.

en: Set launch date and regular time for your Dojo
sl_SI: Nastavite začetni datum in redni čas za svoj Dojo

en: Create a plan for what content you would like to cover with your mentors.
sl_SI: S svojimi mentorji naredite načrt, katere vsebine želite predelati.

en: See <a href='http://kata.coderdojo.com/wiki/Learning_Resource' target='_blank'>Kata</a>, the CoderDojo community wiki for more information on learning resources
sl_SI: Obiščite <a href='http://kata.coderdojo.com/wiki/Learning_Resource' target='_blank'>bazo Kata</a>, ki je wiki stran CoderDojo skupnosti, za več informacij o virih za učenje

en: Many Dojos start with Scratch or dive straight into HTML. See Kata, the CoderDojo community wiki for <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Learning_Resource">more information on learning resources.</a>
sl_SI: Veliko Dojo-jev začne z jezikom Scratch, ali pa preskočijo kar na HTML. Obiščite bazo Kata, ki je wiki stran CoderDojo skupnosti, za <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Learning_Resource">več informacij o virih za učenje.</a>

en: Setup ticketing and registration for your Dojo
sl_SI: Nastavite prodajo vstopnic in prijavo za svoj Dojo

en: Ticketing can be done right here in the community platform!
sl_SI: Vstopnice lahko začnete deliti tukaj, na platformi naše skupnosti!

en: Set up an email address specifically for your Dojo
sl_SI: Ustvarite e-poštni naslov, ki bo namenjen zgolj vašemu Dojo-ju.

en: This is important as it will allow multiple people to assist in overseeing the email account.  You can set up a gmail or standard free to use email address for your Dojo (for example docklandsdojo@gmail.com or we can issue you a coderdojo.com email when you are creating a listing on the next stage e.g. docklands.ie@coderdojo.com).
sl_SI: Ta korak je zelo pomemben, saj omogoča, da več oseb nadzira e-poštni račun.  Za svoj Dojo lahko ustvarite gmail ali običajni brezplačni e-poštni naslov (na primer docklandsdojo@gmail.com, ali pa vam lahko izdamo coderdojo.com e-poštni račun, ko v naslednjem koraku ustvarjate svoj vnos, npr. docklands.ie@coderdojo.com).

en: Set up social media presence for your Dojo. e.g. Facebook, Twitter
sl_SI: Ustvarite prisotnost svojega Dojo-ja na družbenih medijih, kot sta na primer Facebook in Twitter

en: Learn how to connect with other Dojos on social media and the <a href="https://forums.coderdojo.com">CoderDojo discussion forums</a>
sl_SI: Naučite se, kako se povežete z drugimi Dojo-ji prek družbenih medijev in <a href="https://forums.coderdojo.com">CoderDojo forumov</a>

en: You must find technical mentors before continuing.
sl_SI: Pred nadaljevanjem morate najti tehnične mentorje.

en: You must locate a suitable venue before continuing.
sl_SI: Pred nadaljevanjem morate najti primerno prizorišče.

en: You must set a Date and time for your Dojo to take place.
sl_SI: Nastaviti morate datum in čas, kdaj bo potekal vaš Dojo.

en: You must set an email address for your Dojo.
sl_SI: Nastaviti morate e-poštni naslov za svoj Dojo.

en: Please describe how you have background checked your team.
sl_SI: Prosimo, opišite, kako ste preverili preteklost svoje ekipe.

en: Set up background checking for all volunteers.
sl_SI: Uredite preverjanje preteklosti za vse svoje prostovoljce.

en: The requirements for background checking are specific to the legislation in your jurisdiction. You can see some guidelines on Child Protection and Background Checking on <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Child_Protection_and_Background_Checking">Kata</a>. Please also ensure you check your local legislation. Please comment below describing the situation in your local Dojo.
sl_SI: Zahteve za preverjanje preteklosti so odvisne od zakonodaje v vaši pristojnosti. Smernice o varovanju otrok in preverjanju preteklosti najdete v bazi <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Child_Protection_and_Background_Checking">Kata</a>. Prosimo, zagotovite tudi, da ste preverili svojo lokalno zakonodajo. Prosimo, komentirajte spodaj in opišite situacijo v vašem lokalnem Dojo-ju.

en: A suitable venue has tables, chairs, heat and ideally, wifi! Canteens, community centers, libraries, schools and corporate offices all make great venues. Venues should not replicate a teacher led classroom environment, instead rearrange the desks and chairs, put youths together and ensure there is space for mentors to walk around and assist the young people. Dojos should only be hosted in public spaces, you cannot host your Dojo in a private residence!
sl_SI: Ustrezna lokacija ima mize, stole, gretje ter po možnosti tudi wifi! Menze, družbeni centri, knjižnice, šole in pisarne predstavljajo odlična prizorišča. Prizorišča naj ne bi predstavljala okolja za učenje, ki ga vodi učitelj, namesto tega prerazporedite mize in stole, tako da bodo mladostniki sedeli skupaj, ter bo na voljo dovolj prostora, da se lahko mentorji sprehajajo okrog in pomagajo mladim. Dojo-ji lahko potekajo le na javnih mestih, Dojo-ja ne morete gostiti v svojem zasebnem prebivališču.

en: Please describe how you have ensured health and safety best practices.
sl_SI: Prosimo, opišite, kako ste zagotovili dobro prakso pri zdravju in varnosti.

en: Please add a comment to let us know the situation with public liability in your Dojo.
sl_SI: Prosimo, dodajte komentar in nas obvestite o situaciji glede splošne odgovornosti v vašem Dojo-ju.

en: If your Dojo takes place in a corporate office, school or library it is likely that the existing public liability insurance covers the Dojo. Make sure you check this with the venue host in advance of your first session. If it doesn’t, ask the venue to sponsor the cost of adding it to their policy.
sl_SI: V primeru, da vaš Dojo poteka v pisarni, šoli ali knjižnici, obstaja velika verjetnost, da obstoječe splošno zavarovanje odgovornosti velja tudi za vaš Dojo. Pred svojim prvim srečanjem to preverite pri gostitelju prizorišča. V primeru, da temu ni tako, prosite prizorišče, naj pokrije stroške dodajanja vašega Dojo-ja v splošno zavarovanje odgovornosti.

en: If you build it they will come! Pick a date for your first Dojo session and start working towards it. Dojos can run weekly, bi-weekly or monthly. They can be run on weekdays or weekends it all depends on what suits your community.
sl_SI: Če nekaj ustvarite, bodo prišli! Izberite datum prvega srečanja svojega Dojo-ja in začnite z delom. Dojo-ji lahko potekajo tedensko, vsake dva tedna ali mesečno. Srečanja lahko potekajo med tednom ali med vikendi, odvisno od tega, kaj bolj ustreza vaši skupnosti.

en: Embodying the Ethos
sl_SI: Poosebljanje etosov

en: We will work to embody the CoderDojo ethos
sl_SI: Delujemo tako, da poosebljamo CoderDojo etose

en: All mentors and young people are aware of online safety best practices and we only allow age appropriate content at our Dojo
sl_SI: Vsi mentorji in mladostniki/-ce so seznanjeni z dobro prakso pri varnosti na spletu, v našem Dojo-ju pa so dovoljene le vsebine, primerne za določene starosti

en: Optionally describe how this was achieved.
sl_SI: Po želji opišite, kako ste to dosegli.

en: Data Protection: Our Dojo only uses data provided for the intended purpose. abides by data protection regulations in our jurisdiction.
sl_SI: Varovanje podatkov: Naš Dojo pridobljene podatke uporablja le v njihove predvidene namene ter upošteva predpise o varovanju podatkov, ki veljajo v naši pristojnosti.

en: Diversity among our attendees is respected
sl_SI: Spoštujemo raznolikost med našimi udeleženci

en: We will work to help engage with and improve the greater CoderDojo movement by
sl_SI: Delovali bomo tako, da se bomo vključevali in poskušali izboljšati celotno CoderDojo gibanje

en: Communicating with the CoderDojo Foundation
sl_SI: Komuniciranje s CoderDojo fundacijo

en: Contributing to Kata, the community knowledge base at kata.coderdojo.com
sl_SI: Prispevanje v bazo Kata, podatkovno bazo znanj naše skupnosti na kata.coderdojo.com

en: Connecting with local and international Dojos to share insights and supports
sl_SI: Povezovanje z lokalnimi in mednarodnimi Dojo-ji za deljenje vpogledov in podpore

en: Admin permissions cannot be removed from a Dojo owner.
sl_SI: Lastniku Dojo-ja ni mogoče odstraniti dovoljenja administrator.

en: User permissions successfully updated.
sl_SI: Dovoljenja uporabnikov uspešno posodobljena.

en: User types successfully updated.
sl_SI: Vrste uporabnikov uspešno posodobljene.

en: User successfully removed from Dojo.
sl_SI: Uporabnik uspešno odstranjen iz Dojo-ja.

en: Ninja Over 13
sl_SI: Nindža nad 13 leti starosti

en: Ninja Under 13
sl_SI: Nindža pod 13 leti starosti

en: Please add your location manually by clicking on the map.
sl_SI: Prosimo, da ročno dodate svojo lokacijo, tako da pritisnete na zemljevid.

en: You do not have permission to update this Dojo.
sl_SI: Nimate dovoljenja za posodobitev tega Dojo-ja.

en: Oops! This is not the page you are looking for.
sl_SI: Ups! To ni stran, ki ste jo iskali.

en: Maybe you'd like to check out some of the following fun sections of our site:
sl_SI: Morda vas bodo zanimale sledeče zanimive rubrike na naši strani:

en: Find your local Dojo
sl_SI: Poiščite svoj lokalni Dojo

en: Community Forums
sl_SI: Forumi skupnosti

en: CoderDojo community news
sl_SI: Novice CoderDojo skupnosti

en: Founder
sl_SI: Ustanovitelj

en: Error setting up event
sl_SI: Napaka pri ustvarjanju dogodka

en: Event Date
sl_SI: Datum dogodka

en: Waitlist
sl_SI: Čakalna lista

en: New Applicant
sl_SI: Nov kandidat

en: Invite Youth over 13
sl_SI: Povabite mladostnika/mladostnico nad 13 leti starosti

en: Enter Youth Email Address
sl_SI: Vnesite e-poštni naslov mladostnika/-ce

en: Error inviting Ninja
sl_SI: Napaka pri povabilu za nindžo

en: Successfully approved invite Ninja request.
sl_SI: Uspešno odobrena prošnja za povabilo za nindžo.

en: Error approving invite Ninja request.
sl_SI: Napaka pri odobritvi prošnje za povabilo za nindžo.

en: Approve Invite Ninja Request
sl_SI: Odobritev prošnje za povabilo za nindžo

en: Check In
sl_SI: Prijava

en: This Dojo currently has no active events
sl_SI: Ta Dojo trenutno nima aktivnih dogodkov

en: 'Cannot find founder of dojo'
sl_SI: 'Ustanovitelja Dojo-ja ni mogoče najti'

en: Confirmation
sl_SI: Potrditev

en: An error has occurred while saving dojo lead
sl_SI: Pri shranjevanju vodstva dojo-ja je prišlo do napake

en: Unable to retrieve user details
sl_SI: Podrobnosti o uporabniku ni mogoče pridobiti

en: has been successfully checked in
sl_SI: je bil(a) uspešno prijavljen(a)

en: Email address not found
sl_SI: E-poštni naslov ni bil najden

en: has been successfully approved
sl_SI: je bil(a) uspešno odobren(a)

en: Ticket for the following application has been successfully deleted:
sl_SI: Vstopnica za sledečo prijavo je bila uspešno izbrisana:

en: captcha error
sl_SI: nepravilna captcha koda

en: Enter Email
sl_SI: Vnesite e-pošto

en: Are you sure you want to remove this user from your Dojo?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite tega uporabnika odstraniti iz svojega Dojo-ja?

en: Error loading events
sl_SI: Napaka pri nalaganju dogodkov

en: Error loading applications
sl_SI: Napaka pri nalaganju prijav

en: Has access to Technical Mentors:
sl_SI: Ima dostop do tehničnih mentorjev:

en: Has access to a Venue:
sl_SI: Ima dostop do prizorišča:

en: General Enquiries:
sl_SI: Splošna vprašanja:

en: Partner Enquiries:
sl_SI: Vprašanja o sodelovanju:

en: About
sl_SI: O nas

en: Supported by
sl_SI: Podpira

en: here
sl_SI: tukaj

en: Accepting badge...
sl_SI: Sprejemam značko...

en: Manage Attendance for:
sl_SI: Upravljanje s prisotnostjo za:

en: Date of birth is empty
sl_SI: Datum rojstva je prazen

en: Search by user email
sl_SI: Iskanje po e-pošti uporabnika

en: List
sl_SI: Seznam

en: Select state...
sl_SI: Izberite zvezno državo...

en: Select stage...
sl_SI: Izberite stanje...

en: Search by dojo name
sl_SI: Iskanje po imenu Dojo-ja

en: Search by dojo email
sl_SI: Iskanje po e-pošti Dojo-ja

en: Alias
sl_SI: Psevdonim

en: An error has occured while accepting invitation
sl_SI: Pri sprejemanju povabila je prišlo do napake

en: Please resolve the captcha
sl_SI: Prosimo, vpišite captcha kodo

en: Please click here to complete all of the recommended practices for
sl_SI: Prosimo, pritisnite tukaj in opravite vse priporočene prakse za

en: Your first Dojo application is awaiting verification. You can create a second Dojo after it has been verified.
sl_SI: Prijava za vaš prvi Dojo čaka potrditev. Ko bo potrjena lahko ustvarite drugi Dojo.

en: If you need help completing your initial Dojo application, please contact us at
sl_SI: V primeru, da potrebujete pomoč pri izpolnjevanju svoje začetne prijave za Dojo, prosimo, stopite v stik z nami prek

en: There was an error uploading your profile picture.
sl_SI: Pri posodabljanju vaše profilne slike je prišlo do napake.

en: Invitation was sent successfully.
sl_SI: Povabilo je bilo uspešno poslano.

en: An error has occurred while sending invitation
sl_SI: Pri pošiljanju povabila je prišlo do napake

en: Our Dojo abides by data protection regulations in our jurisdiction
sl_SI: Naš Dojo upošteva zakone o varovanju podatkov v naši pristojnosti

en: Inclusion is a fundamental principle of CoderDojo, <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Guiding_Principles_and_Philosophies#Inclusion_Statement">read our short inclusion statement and confirm you and your mentors are in agreement.</a>
sl_SI: Vključevanje je temeljno načelo CoderDojo fundacije, <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Guiding_Principles_and_Philosophies#Inclusion_Statement">preberite našo kratko izjavo o vključevanju in zagotovite, da se vi in vaši mentorji strinjate z njo.</a>

en: Our Dojo will work to engage with and improve the greater CoderDojo movement by:
sl_SI: Naš Dojo bo deloval tako, da se bo vključeval in poskušal izboljšati celotno CoderDojo gibanje, prek:

en: This dojo has no coordinates.
sl_SI: Ta Dojo nima koordinat.

en: Register Champion
sl_SI: Prijava prvaka

en: You have been invited to register as a parent/guardian on Zen, the CoderDojo community platform.
sl_SI: Prejeli ste povabilo, da se kot starš/skrbnik prijavite na Zen, platformo skupnosti CoderDojo.

en: CoderDojo Zen Password Reset Request
sl_SI: Zahteva za ponovno nastavitev gesla za CoderDojo Zen

en: You have been invited to connect with a parent/guardian on Zen!
sl_SI: Prejeli ste povabilo, da se na platformi Zen povežete s staršem/skrbnikom!

en: Welcome to Zen, the CoderDojo community platform.
sl_SI: Dobrodošli v Zen, platformo CoderDojo skupnosti.

en: New Dojo Invitation
sl_SI: Novo povabilo za Dojo

en: New Request to join your Dojo
sl_SI: Nova prošnja za pridružitev vašemu Dojo-ju

en: A user has left your Dojo
sl_SI: Uporabnik je zapustil vaš Dojo

en: Event application approved
sl_SI: Prošnja za dogodek odobrena

en: Event application received
sl_SI: Prošnja za dogodek prejeta

en: You have been awarded a new CoderDojo digital badge!
sl_SI: Prejeli ste novo CoderDojo digitalno značko!

en: New Mentor Request to join your Dojo
sl_SI: Nova prošnja mentorja za pridružitev vašemu Dojo-ju

en: A Google email account has been created for your Dojo
sl_SI: Ustvarjen je bil Google e-poštni račun za vaš Dojo

en: Please click on the map to pinpoint your location
sl_SI: Prosimo, pritisnite na zemljevid in določite svojo lokacijo

en: Welcome New CoderDojo Champion!
sl_SI: Pozdravite novega CoderDojo prvaka!

en: The first step towards setting up a Dojo in your area is filling out the form below and giving us a little more information about yourself.
sl_SI: Prvi korak proti temu, da ustvarite Dojo v svojem območju je ta, da izpolnite spodnji obrazec ter nam ponudite malce več informacij o sebi.

en: If you wish to learn more about the process of starting a CoderDojo in your area before completing this form please see Kata, the CoderDojo Community Knowledge Base.
sl_SI: Če želite izvedeti več o postopku, kako v svojem območju ustvariti CoderDojo, preden izpolnite ta obrazec, prosimo, obiščite bazo Kata, ki je podatkovna baza znanj CoderDojo skupnosti.

en: See Kata here:
sl_SI: Bazo Kata si lahko ogledate tukaj:

en: You can also at any point contact info@coderdojo.com for support.
sl_SI: Prav tako lahko kadarkoli stopite v stik z info@coderdojo.com za podporo.

en: This is not required but will help you significantly with the running of your Dojo! We recommend encouraging parents to get involved in the running of your Dojo.  This could include managing social media accounts, overseeing ticketing for the Dojo, recruiting mentors, local outreach etc.
sl_SI: To ni zahtevano, vendar vam bo zelo pomagalo pri vodenju svojega Dojo-ja! Priporočamo, da starše spodbujate, naj se priključijo k vodenju vašega Dojo-ja.  To lahko vključuje upravljanje z računi na družbenih medijih, nadzor nad deljenjem vstopnic za Dojo, iskanje mentorjev, lokalno ozaveščanje, itd.

en: This is specific to the legislation in your jurisdiction. Please comment below giving us more information or contact a CoderDojo Foundation staff member at <a href='mailto:info@coderdojo.com'>info@coderdojo.com</a>
sl_SI: To je določeno v zakonodaji v vaši pristojnosti. Prosimo, komentirajte spodaj in nam podajte več informacij, ali stopite v stik s članom osebja CoderDojo fundacije prek <a href='mailto:info@coderdojo.com'>info@coderdojo.com</a>

en: This is a part of CoderDojo Tao and CoderDojo recommended practice! To find out more about CoderDojo Tao and best practices for CoderDojo please see
sl_SI: To je del CoderDojo Tao in CoderDojo priporočene prakse! Če želite izvedeti več o CoderDojo Tao ali dobri praksi za CoderDojo, prosimo, obiščite

en: This is a part of CoderDojo Tao and CoderDojo recommended practice! To find out more about CoderDojo Tao and best practices for CoderDojo please click icon below
sl_SI: To je del CoderDojo Tao in CoderDojo priporočene prakse! Če želite izvedeti več o CoderDojo Tao ali dobri praksi za CoderDojo, prosimo, pritisnite spodnjo ikono

en: This is not required but will help you significantly with the running of your Dojo and will help in connecting you to the global CoderDojo community!
sl_SI: To ni obvezni korak, vendar vam lahko izdatno pomaga pri vodenju vašega Dojo-ja ter vam bo pomagalo pri povezovanju v mednarodno CoderDojo skupnost!

en: Please read CoderDojo ECHO, our guide to the Ethos, Culture, Happiness and Outcomes of CoderDojo <a href='http://kata.coderdojo.com/wiki/Guiding_Principles_and_Philosophies' target='_blank'>here</a>
sl_SI: Prosimo, preberite CoderDojo ECHO, naš vodič po etosih, kulturi, sreči in rezultatih CoderDojo-jev <a href='http://kata.coderdojo.com/wiki/Guiding_Principles_and_Philosophies' target='_blank'>tukaj</a>

en: Online Safety: Ensure all mentors have read the Online Safety 101 document. and young people are aware of online safety best practices and we only allow age appropriate content at our Dojo
sl_SI: Spletna varnost: Zagotovite, da vsi mentorji preberejo dokument Osnove varnosti na spletu, ter da so mladostniki seznanjeni z dobro prakso pri varnosti na spletu in dejstvom, da so v našem Dojo-ju dovoljene le vsebine, primerne za določene starosti

en: Please see Online Safety 101 for Mentors <a href='https://docs.google.com/document/d/1DDwpYKBltkJXH15pr_p2Ig0_9l4Uq2TdE7zG_9QsdjI/edit?usp=sharing' target='_blank'>here</a> and Online Safety 101 for Ninjas <a href='https://docs.google.com/document/d/1BIhYjhOiTxeFdbBRVouBZQRWLQD_v-gCkCIYtDcP2CM/edit?usp=sharing' target='_blank'>here</a>
sl_SI: Prosimo, preberite Osnove varnosti na spletu za mentorje <a href='https://docs.google.com/document/d/1DDwpYKBltkJXH15pr_p2Ig0_9l4Uq2TdE7zG_9QsdjI/edit?usp=sharing' target='_blank'>tukaj</a> in Osnove varnosti na spletu za nindže <a href='https://docs.google.com/document/d/1BIhYjhOiTxeFdbBRVouBZQRWLQD_v-gCkCIYtDcP2CM/edit?usp=sharing' target='_blank'>tukaj</a>

en: Data protection is increasingly becoming an important topic, <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Data_Protection_101">here are some simple tips to make sure you stay informed</a>.
sl_SI: Varovanje podatkov postaja čedalje bolj pomembna tema, <a href="http://kata.coderdojo.com/wiki/Data_Protection_101">tukaj pa najdete nekaj preprostih nasvetov, ki bodo zagotovili, da ostanete obveščeni</a>.

en: You can see more information on Data Protection <a href='https://docs.google.com/document/d/18XQNYEMQrBDJoR0Gt1ryC6CzxDEd_k41p4PEeKYtIxE/edit?usp=sharing' target='_blank'>here</a>
sl_SI: Več informacij o Varovanju podatkov najdete <a href='https://docs.google.com/document/d/18XQNYEMQrBDJoR0Gt1ryC6CzxDEd_k41p4PEeKYtIxE/edit?usp=sharing' target='_blank'>tukaj</a>

en: You can see more information on our inclusion policy <a href='http://kata.coderdojo.com/wiki/Guiding_Principles_and_Philosophies#Inclusion_Policy' target='_blank'>here</a>
sl_SI: Več informacij o naši politiki vključevanja najdete <a href='http://kata.coderdojo.com/wiki/Guiding_Principles_and_Philosophies#Inclusion_Policy' target='_blank'>tukaj</a>

en: See more information on the supports available to you <a href='https://coderdojo.com/organise-a-dojo/community-support/' target='_blank'>here</a>
sl_SI: Več informacij o pomoči, ki vam je na voljo, najdete <a href='https://coderdojo.com/organise-a-dojo/community-support/' target='_blank'>tukaj</a>

en: Please feel free to add comments or more information here
sl_SI: Prosimo, da tukaj dodate morebitne komentarje ali dodatne informacije

en: Please sign the charter before continuing
sl_SI: Pred nadaljevanjem, prosimo, podpišite statut

en: First
sl_SI: Prvič

en: Last
sl_SI: Zadnjič

en: Today
sl_SI: Danes

en: Clear
sl_SI: Brez

en: Done
sl_SI: Končano

en: Event name is empty
sl_SI: Ime dogodka je prazno

en: Description is empty
sl_SI: Opis je prazen

en: Recurrence is empty
sl_SI: Ponavljanje je prazno

en: Capacity is empty
sl_SI: Kapaciteta je prazna

en: None of your Dojo's have any Events planned currently
sl_SI: Vaši Dojo-ji trenutno nimajo načrtovanih dogodkov

en: If you wish please provide a link to your LinkedIn page.
sl_SI: Če želite, prosimo vnesite povezavo do svoje LinkedIn strani.

en: If you wish please provide a link to your Twitter page.
sl_SI: Če želite, prosimo vnesite povezavo do svoje Twitter strani.

en: Past events cannot be created
sl_SI: Preteklih dogodkov ni mogoče ustvariti

en: Event Invitation
sl_SI: Povabilo na dogodek

en: e.g. @CoderDojo
sl_SI: npr. @CoderDojo

en: User is already a parent of this Ninja
sl_SI: Uporabnik je že starš te nindže

en: You must be a parent to invite a Ninja
sl_SI: Če želite povabiti nindžo morate biti starš

en: Invalid invite request. Ninja email does not exist.
sl_SI: Neveljavna zahteva za povabilo. E-poštni naslov nindže ne obstaja.

en: Ninja must be an over 13 attendee
sl_SI: Nindža mora biti udeleženec, starejši od 13 let

en: User has already received this badge.
sl_SI: Uporabnik je že prejel to značko

en: Invalid request. No badge received.
sl_SI: Neveljavna zahteva. Značka ni bila prejeta.

en: Parent profile does not exist.
sl_SI: Profil starša ne obstaja.

en: You have a Dojo application awaiting verification. You can create another Dojo after it has been verified.
sl_SI: Imate prijavo za Dojo, ki čaka na potrditev. Ko bo potrjena lahko ustvarite nov Dojo.

en: No Dojos match your search query.
sl_SI: Ni Dojo-jev, ki bi se ujemali z vašim iskanjem.

en: Please let us know how you heard about CoderDojo
sl_SI: Prosimo, povejte nam, kje ste slišali za CoderDojo

en: Please specify how you heard about CoderDojo
sl_SI: Prosimo, navedite, kako ste slišali za CoderDojo

en: Private Dojo
sl_SI: Zasebni Dojo

en: This means this Dojo is only open to specific people (for example, students in a school). Please do not contact this Dojo.
sl_SI: To pomeni, da je ta Dojo odprt le za določene osebe (na primer učence določene šole). Prosimo, ne stopajte v stik s tem Dojo-jem.

en: e.g. docklands.ie@coderdojo.com/docklandsdojo@gmail.com
sl_SI: npr. docklands.ie@coderdojo.com/docklandsdojo@gmail.com

en: e.g. Docklands, Dublin 1 @ CHQ Building
sl_SI: npr. Docklands, Dublin 1 @ CHQ zgradba

en: e.g. Saturdays, monthly, 9-11am
sl_SI: npr. Sobote, mesečno, 09:00-11:00

en: Badge Accepted!
sl_SI: Značka sprejeta!

en: Dojo Supported By
sl_SI: Dojo podpira

en: Email is required
sl_SI: Zahtevan je e-poštni naslov

en: Join request not found
sl_SI: Prošnja za pridružitev ni bila najdena

en: You must have the Dojo Admin permission to accept user join requests.
sl_SI: Če želite sprejeti prošnjo uporabnika za pridružitev, potrebujete dovoljenje Dojo administrator.

en: You must have the parent/guardian user type to accept this invite
sl_SI: Če želite sprejeti to povabilo, mora biti vrsta vašega uporabniškega računa starš/skrbnik

en: Invite token not found
sl_SI: Žeton za povabilo ni bil najden

en: Only the invited parent can approve this request.
sl_SI: To zahtevo lahko odobri le povabljeni starš.

en: Are you sure you want to delete this Session/room?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to srečanje/sobo?

en: Session/room name
sl_SI: Ime srečanja/sobe

en: Sessions/rooms:
sl_SI: Srečanja/sobe:

en: e.g. Scratch
sl_SI: npr. Scratch

en: Ticket Type
sl_SI: Vrsta vstopnice

en: Attendee Type
sl_SI: Vrsta udeleženca

en: Quantity
sl_SI: Količina

en: e.g. Mentor, Laptops
sl_SI: npr. mentor, prenosniki

en: Are you sure you want to delete this ticket type?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to vrsto vstopnice?

en: Session/room capacity
sl_SI: Kapaciteta srečanja/sobe

en: Event capacity
sl_SI: Kapaciteta dogodka

en: Add session/room
sl_SI: Dodaj srečanje/sobo

en: You can only create a max of 20 sessions/rooms
sl_SI: Ustvarite lahko največ 20 srečanj/sob

en: You can only create a max of 20 ticket types
sl_SI: Ustvarite lahko največ 20 vrst vstopnic

en: This email is already associated with an account.
sl_SI: Ta e-poštni naslov je že povezan s tem računom.

en: on
sl_SI: dne

en: at
sl_SI: ob

en: Ticket Name
sl_SI: Ime vstopnice

en: Ticket Quantity
sl_SI: Količina vstopnic

en: Session/room
sl_SI: Srečanje/soba

en: Book tickets for
sl_SI: Rezerviraj vstopnice za

en: Additional information about your application:
sl_SI: Dodatne informacije o vaši prijavi:

en: N/A
sl_SI: Ni na voljo

en: Apply now
sl_SI: Prijava

en: You have already applied for this session
sl_SI: Za to srečanje ste se že prijavili

en: Myself
sl_SI: Sam

en: Apply for
sl_SI: Prijavljam se za

en: Export Guest List
sl_SI: Izvozi seznam gostov

en: View attendee list
sl_SI: Ogled seznama udeležencev

en: Start time
sl_SI: Začetek ob

en: End time
sl_SI: Konec ob

en: Charter already signed.
sl_SI: Statut že podpisan.

en: Total event capacity
sl_SI: Celotna kapaciteta dogodka

en: Total attending
sl_SI: Skupaj obiskovalcev

en: Total waitlist
sl_SI: Skupaj na čakalni listi

en: Select ticket type...
sl_SI: Izberite vrsto vstopnice...

en: Session capacity
sl_SI: Kapaciteta srečanja

en: Attendee name
sl_SI: Ime udeleženca

en: Ticket type
sl_SI: Vrsta vstopnice

en: Application Date
sl_SI: Datum prijave

en: Parents/guardians
sl_SI: Starši/skrbniki

en: Check in
sl_SI: Prijava

en: Book
sl_SI: Rezerviraj

en: Session description
sl_SI: Opis srečanja

en: e.g. Beginners to attend only please.
sl_SI: npr. Udeležba samo za začetnike.

en: Your event must contain at least one ticket.
sl_SI: Vaš dogodek mora vsebovati vsaj eno vstopnico.

en: Select Youth to create tickets for attendees under 18.
sl_SI: Izberite Mladostnik/mladostnica za ustvarjanje vstopnic za udeležence, mlajše od 18 let.

en: Select Parent/Guardian to create tickets for parents/guardians of the attendees.
sl_SI: Izberite starš/skrbnik, da ustvarite vstopnice za starše/skrbnike udeležencev.

en: Select Mentor to create tickets for Mentors.
sl_SI: Izberite mentor, da ustvarite vstopnice za mentorje.

en: Select Other to create tickets for unlisted types e.g. laptops.
sl_SI: Izberite drugo, da ustvarite vstopnice za nenavedene vrste, npr. prenosniki.

en: Cancel Session
sl_SI: Prekliči srečanje

en: Cancelling a session will notify all of the attendees by email. Are you sure you want to continue?
sl_SI: Če prekličete srečanje, bodo vsi udeleženci o tem obveščeni prek e-pošte. Ali ste prepričani, da želite nadaljevati?

en: Your profile image is too large. Please resize to a maximum of 640/640 pixels.
sl_SI: Slika vašega profila je prevelika. Prosimo, spremenite velikost slike v največ 640/640 pikslov.

en: By changing one of the following: Dojo Name, Country, City/Town, your dojo public url will be changed. Do you agree with this?
sl_SI: V primeru, da spremenite sledeče: ime Dojo-ja, državo, kraj/mesto, se bo spremenil tudi javni url vašega dojo-ja. Ali se strinjate s tem?

en: Avatar upload: file must be an image.
sl_SI: Nalaganje avatarja: datoteka mora biti slika.

en: Avatar upload: max file size of 5MB exceeded.
sl_SI: Nalaganje avatarja: največja velikost datoteke 5MB presežena.

en: Your ticket request for
sl_SI: Vaša zahteva za vstopnico za

en: has been received
sl_SI: je bila prejeta

en: has been approved
sl_SI: je bila odobrena

en: Your event must contain at least one session.
sl_SI: Vaš dogodek mora vsebovati vsaj eno srečanje.

en: Home
sl_SI: Domov

en: Edit Dojo
sl_SI: Uredi Dojo

en: My Events
sl_SI: Mojo dogodki

en: Review Champion Application
sl_SI: Pregled prijave za prvaka

en: Setup Dojo
sl_SI: Uredite Dojo

en: Accept Badge
sl_SI: Sprejmi značko...

en: Approve Ninja
sl_SI: Sprejmi nindžo

en: Reset Password
sl_SI: Ponovno nastavi geslo

en: Terms & Conditions
sl_SI: Pogoji uporabe

en: Edit Event
sl_SI: Uredi dogodek

en: Turn on ticket approval
sl_SI: Vključite sprejemanje vstopnic

en: Book now
sl_SI: Rezerviraj

en: Thank You. You will receive an email containing your booking confirmation.
sl_SI: Hvala vam. Prejeli boste e-pošto, ki bo vsebovala potrditev vaše rezervacije.

en: Please explain how your team was background checked
sl_SI: Prosimo, razložite, kako je bila preverjena preteklost vaše ekipe

en: Please explain how your Dojo has met health and safety best practices
sl_SI: Prosimo, razložite, kako vaš Dojo izpolnjuje dobro prakso pri zdravju in varnosti

en: Please explain the situation with public liability in your Dojo
sl_SI: Prosimo, razložite situacijo glede splošne odgovornosti v vašem Dojo-ju

en: Please describe how many technical mentors you have and any other relevant information.
sl_SI: Prosimo, opišite, koliko tehničnih mentorjev imate na voljo, ter navedite druge pomembne informacije.

en: Please describe how many non-technical mentors you have and any other relevant information.
sl_SI: Prosimo, opišite, koliko poljudnih mentorjev imate na voljo, ter navedite druge pomembne informacije.

en: Please let us know how many technical mentors you have
sl_SI: Prosimo, povejte nam, koliko tehničnih mentorjev imate na voljo

en: Please let us know how many non-technical mentors you have
sl_SI: Prosimo, povejte nam, koliko poljudnih mentorjev imate na voljo

en: Please describe your venue and any other relevant info - you can even add a link to google maps!
sl_SI: Prosimo, opišite svoje prizorišče in navedite druge pomembne informacije - dodate lahko celo povezavo na google maps!

en: Please describe your venue
sl_SI: Prosimo, opišite svoje prizorišče

en: Please let us know when you plan to start and how regularly you plan to run
sl_SI: Prosimo, povejte nam, kdaj nameravate začeti in kako pogosto boste delovali

en: Please let us know your launch date and time
sl_SI: Prosimo, povejte nam datum in čas začetka vašega delovanja

en: See
sl_SI: Poglej

en: to create an event
sl_SI: da ustvarite dogodek

en: Select a day...
sl_SI: Izberite dan...

en: There are no outstanding applications for this Session
sl_SI: Nimate nerešenih prijav za to srečanje

en: Please add the event location manually by clicking on the map.
sl_SI: Prosimo, da ročno dodate lokacijo dogodka tako, da pritisnete na zemljevid.

en: User must not be checked in to be deleted
sl_SI: Uporabnik, ki ga želite izbrisati, ne sme biti prijavljen

en: Cancel Event
sl_SI: Prekliči dogodek

en: Cancelling this session will cancel the event as this is the only session. All of the attendees will be notified by email. Are you sure you want to continue?
sl_SI: Preklic tega srečanja bo preklical ta dogodek, saj je to edino srečanje. Vsi udeleženci bodo obveščeni prek e-pošte. Ali ste prepričani, da želite nadaljevati?

en: Public events are viewable by anyone visiting your Dojo listing. Private events can only be seen by members of your Dojo.
sl_SI: Javne dogodke lahko vidijo vsi, ki obiščejo vnos vašega Dojo-ja. Zasebne dogodke lahko vidijo le člani Dojo-ja.

en: Use Dojos listing address. This will pre-fill the address fields.
sl_SI: Uporabi naslov vnosa Dojo-jev. To avtomatsko izpolni polja za naslov.

en: Use Dojo listing address
sl_SI: Uporabi naslov vnosa Dojo-ja.

en: Invite Dojo Members
sl_SI: Povabite člane Dojo-ja

en: Are you a parent/guardian?
sl_SI: Ali ste starš/skrbnik?

en: Please note that to book tickets for your youths you will need to
sl_SI: Za rezervacijo vstopnic za svoje mladostnike/-ce jih boste morali

en: add them to your profile first
sl_SI: najprej dodati v svoj profil

en: in the ninja section
sl_SI: pod rubriko nindža

en: Invite Dojo Members to this session
sl_SI: Povabite člane Dojo-ja na to srečanje

en: Save Invite List
sl_SI: Pošlji seznam povabil

en: You must complete all of the ticket details before inviting Dojo members.
sl_SI: Izpolniti morate vse podatke o vstopnicah, preden lahko začnete vabiti člane Dojo-ja.

en: Dojo members successfully added to invite list. They will be notified of the invite when you publish this event.
sl_SI: Člani Dojo-ja so bili uspešno dodani na seznam povabljencev. O povabilu bodo obveščeni, ko objavite za dogodek.

en: Session Invite
sl_SI: Povabilo na srečanje

en: Session invitation is being validated...
sl_SI: Potrjujemo povabilo na srečanje...

en: Invitation successfully validated. Your ticket has been sent to your email.
sl_SI: Povabilo uspešno potrjeno. Vaša vstopnica je bila poslana na vaš e-poštni račun.

en: Invalid session invitation.
sl_SI: Neveljavno povabilo na srečanje

en: No invites found
sl_SI: Ni najdenih povabil

en: How do I choose?
sl_SI: Kako izberem?

en: Enabling this will require you or another admin with Ticketing Admin permissions to approve applications to attend this event.
sl_SI: To lahko omogočite vi ali drug administrator vstopnic z dovoljenjem, da sprejema prijave za udeležbo na tem dogodku.

en: Place name must be less than 40 characters.
sl_SI: Ime kraja mora biti krajše od 40 znakov.

en: Zen is an open source platform, you can
sl_SI: Zen je platforma odprtega vira, lahko

en: contribute code
sl_SI: prispevajte kodo

en: and
sl_SI: in

en: suggest features
sl_SI: predlagate funkcije

en: to help make it better.
sl_SI: ter pomagajte pri napredku.

en: Error loading parents
sl_SI: Napaka pri nalaganju staršev

en: You are viewing a past event which is not possible to edit.
sl_SI: Ogledujete si pretekli dogodek, katerega ni mogoče urejati.

en: Registering for an event?
sl_SI: Se prijavljate na dogodek?

en: If you need to book in to a Dojo event, you need to fill out your profile first.
sl_SI: Če želite rezervirati svoje mesto na dogodku v Dojo-ju, morate najprej izpolniti svoj profil.

en: Then you will need to <a href="#ninjas">add ninjas</a> to your profile.
sl_SI: Morali boste <a href="#ninjas">dodati nindže</a> v svoj profil.

en: Following this you may <a href="/">find your local Dojo</a> and book an event via the Dojo listing
sl_SI: Zatem lahko <a href="/">poiščete svoj lokalni Dojo</a> in rezervirate svoje mesto na dogodku prek vnosa Dojo-ja

en: Not all information entered on your profile is viewable. You can choose to hide certain information by ticking the hide buttons at the bottom of the page.
sl_SI: Nekatere informacije, vnesene v vaš profil niso vidne. Določene informacije lahko skrijete tako, da na dnu strani obkljukate gumbe skrij.

en: Only your username and profile picture are publicly viewable. Other fields are for administration purposes only.
sl_SI: Javno sta vidna le vaše uporabniško ime in slika profila. Preostala polja služijo zgolj upravnim namenom.

en: Registering an account does not guarantee you entry to a Dojo event. To gain entry to an event you must fill out your profile and book via the Dojo listing page. You will need your email confirmation to attend or direct permission from the Dojo administrators.
sl_SI: Prijava računa vam ne zagotavlja vstopa na dogodek Dojo-ja. Da si zagotovite vstop na dogodek morate izpolniti svoj profil in opraviti rezervacijo na strani Dojo-ja. Za udeležbo boste potrebovali potrditev prek e-pošte ali neposredno dovoljenje administratorjev Dojo-ja.

en: If you'd like to award a badge, please visit the manage users section below:
sl_SI: Če želite podeliti značko, prosimo, obiščite spodnje poglavje za upravljanje z uporabniki:

en: Your local Dojo administrator can award you badges.
sl_SI: Administrator vašega lokalnega Dojo-ja vam lahko podeli značke.

en: Privacy Statement
sl_SI: Izjava o varovanju zasebnosti

en: Introduction
sl_SI: Predstavitev

en: coderdojo.com and its sub-sites
sl_SI: coderdojo.com in njihove podstrani

en: (the "Website", "Zen", "Kata") are operated by CoderDojo Foundation. We have created this Privacy Statement in order to demonstrate our firm commitment to privacy. This Privacy Statement sets out the basis on which any personal data we collect from you or that you provide to us, will be processed by us.  In order to fully understand your rights, we encourage you to read this Privacy Statement and to consult our Terms and Conditions of Use.
sl_SI: ("Spletna stran", "Zen", "Kata") delujejo pod nadzorom CoderDojo fundacije. To Izjavo o varovanju zasebnosti smo ustvarili zato, ker dokazuje našo trdno predanost zasebnosti. Izjava o varovanju zasebnosti predstavlja osnovo, na podlagi katere bomo obdelovali vse osebne podatke o vas, ki jih zberemo, ali nam jih posredujete.  Da bi v celoti razumeli svoje pravice, vas prosimo, da preberete to Izjavo o varovanju zasebnosti in se seznanite z našimi Pogoji uporabe.

en: For the purpose of the Data Protection Acts 1988 and 2003, the data controller is contactable at info@coderdojo.com.
sl_SI: V povezavi z Zakonoma o varstvu osebnih podatkov iz let 1988 in 2003, lahko z nadzornikom podatkov stopite v stik prek info@coderdojo.com.

en: Acceptance of this Privacy Statement
sl_SI: Sprejem te Izjave o varovanju zasebnosti

en: By using this Website you signify acceptance of this Privacy Statement.  If you do not agree with or you are not comfortable with any aspect of this Privacy Statement, your only remedy is to discontinue use of the Website.  We reserve the right to modify this Privacy Statement at any time.  Your continued use of any portion of the Website following notification or posting of such changes will constitute your acceptance of those changes.
sl_SI: Z uporabo te strani izkazujete, da sprejemate to Izjavo o varovanju zasebnosti.  V primeru, da se ne strinjate, ali niste zadovoljni s katerim izmed vidikov Izjave o varovanju zasebnosti, je vaša edina rešitev to, da prenehate uporabljati spletno stran.  Pridržujemo si pravico, da to Izjavo o varovanju zasebnosti kadarkoli spremenimo.  Vaša nadaljnja uporaba kateregakoli dela spletne strani po obvestilu ali objavi o morebitnih spremembah bo pomenila, da sprejemate te spremembe.

en: Information we collect
sl_SI: Katere informacije zbiramo

en: In operating our website we may collect and process the following data about you:
sl_SI: Pri upravljanju naše spletne strani lahko zberemo in obdelamo sledeče podatke o vas:

en: Details of your visits to our website and the resources that you access, including, but not limited to, traffic data, location data, weblogs and other communication data.
sl_SI: Podrobnosti vaših obiskov naše spletne strani in virov, do katerih dostopate, kar vključuje, vendar ni omejeno na informacije o prenosu podatkov, podatke o lokaciji, spletno beleženje in druge komunikacijske podatke.

en: Information that you provide to us when using this Website.  This includes information provided at the time of registering to use this Website, if applicable. We may also ask you for information when you report a problem with the Website.
sl_SI: Informacije, ki jih delite z nami ob uporabi te spletne strani.  Vključuje tudi informacije, ki ste nam jih posredovali ob svoji prijavi na spletno stran, če obstajajo. Za informacije vas lahko prosimo tudi v primeru, da prijavite težavo s spletno stranjo.

en: If you contact us for any reason, we may keep a record of that correspondence.
sl_SI: Če zaradi kateregakoli razloga stopite v stik z nami, lahko obdržimo kopijo tega pogovora.

en: We may also ask you to complete surveys that we use for research purposes, although you do not have to respond to them.
sl_SI: Prosimo vas lahko tudi, da izpolnite ankete, katere uporabljamo v raziskovalne namene, vendar pa se vam ni potrebno odzvati.

en: Storing your personal data
sl_SI: Shranjevanje vaših osebnih podatkov

en: The data that we collect from you may be transferred to, and stored at, a destination outside the European Economic Area ("EEA"). It may also be processed by staff of CoderDojo Foundation operating from outside the EEA. Such staff may be engaged in the provision of support services. By submitting your personal data, you agree to this transfer, storing or processing.  We will take all steps reasonably necessary to ensure that your data is treated securely and in accordance with this Privacy Statement.
sl_SI: Podatki, ki jih zberemo iz vaše strani, se lahko prenesejo ali hranijo na lokaciji zunaj Evropskega gospodarskega prostora (EGP). Prav tako jih lahko obdeluje osebje CoderDojo fundacije, ki deluje zunaj EEA. Takšno osebje se lahko ukvarja z opravljanjem podpornih storitev. S posredovanjem svojih podatkov se strinjate s tem prenašanjem, hranjenjem ali obdelovanjem.  Opravili bomo vse primerno potrebne korake, da zagotovimo varno obdelovanje vaših podatkov, ki je v skladu s to Izjavo o varovanju zasebnosti.

en: All information you provide to us is stored on our secure servers and user information is encrypted with SSL technology. Any payments made through our website utilise Stripe. You can see Stripe Privacy Policy
sl_SI: Vse informacije, ki nam jih ponudite, so shranjene na naših varovanih strežnikih, uporabniške informacije pa so kodirane z SSL tehnologijo. Vsa plačila, opravljena prek naše spletne strani uporabljajo Stripe. Preberete si lahko Stripe Izjavo o varovanju zasebnosti

en:  and more about their security
sl_SI:  in več o njihovi zaščiti

en: Where we have given you (or where you have chosen) a password which enables you to access certain parts of our Website, you are responsible for keeping this password confidential.  We ask you not to share a password with anyone.
sl_SI: Kjer smo vam dali (ali kjer ste izbrali) geslo, ki vam omogoča dostop do določenih delov naše spletne strani, ste sami odgovorni za ohranjanje zaupnosti vašega gesla.  Prosimo vas, da svojega gesla ne delite z nikomer.

en: Use of your information
sl_SI: Uporaba vaših informacij

en: The information that we collect and store relating to you is primarily used to enable us to provide our services to you. In addition, we may use the information for the following purposes:
sl_SI: Informacije, ki jih zbiramo ter hranimo v povezavi z vami se uporabljajo predvsem za to, da nam omogočajo izvrševanje naših storitev. Poleg tega lahko informacije uporabimo v sledeče namene:

en: To ensure that content from our Website is presented in the most effective manner for you and your computer.
sl_SI: Da zagotovimo, da je vsebina naše spletne strani predstavljena na najbolj učinkovit način za vas in vaš računalnik.

en: To provide you with information requested from us, relating to our services.
sl_SI: Da vam zagotovimo informacije, ki jih od nas zahtevate v povezavi z našimi storitvami.

en: To allow you to participate in interactive features of our Website.
sl_SI: Da vam omogočamo sodelovanje v interaktivnih funkcijah naše spletne strani.

en: To notify you about changes to our Website and/or services.
sl_SI: Da vas obvestimo o spremembah na naši spletni strani in/ali storitvah.

en: We do not, without your consent, disclose information about identifiable individuals to third parties, but we may send anonymised statistical data to them for research and survey purposes.
sl_SI: Brez vašega soglasja ne razkrivamo informacij glede prepoznavnih posameznikov tretjim osebam, lahko pa jim pošljemo anonimne statistične podatke v raziskovalne namene in za ankete.

en: Disclosure of your information
sl_SI: Razkrivanje vaših informacij

en: Your personal data will not be processed for marketing purposes or publication on our Website.  We will not disclose your personal data to third parties unless you have consented to this disclosure. These third parties will not be able to contact you unless you have given your consent. We will however disclose your personal data if we believe in good faith that we are required to disclose it in order to comply with any applicable law, a summons, a search warrant, a court or regulatory order, or other valid legal process.
sl_SI: Vaši osebni podatki ne bodo obdelani v oglaševalske namene ali za izdajo na naši spletni strani.  Vaših osebnih podatkov ne bomo razkrili tretjim osebam, razen če se strinjate s tem sporazumom. Te tretje osebe ne bodo morale stopiti v stik z vami, razen če podate svoje soglasje. Vendar pa bomo razkrili vaše osebne podatke, če bomo v dobri veri verjeli, da jih moramo razkriti, če želimo upoštevati veljavni zakon, sodni poziv, nalog za preiskavo, sklep sodišča ali pristojnega organa, ali drug pravnomočni pravni postopek.

en: We may provide non-personal data to third parties, where such information is combined with similar information of other users of our Website. For example, we might inform third parties regarding the number of unique users who visit our Website, the demographic breakdown of our community users of our Website, or the activities that visitors to our Website engage in while on our Website. The third parties to whom we may provide this information may include our Website design, development and hosting contractors.  However, we do not sell or exchange or provide such data to third parties for their own use.  We will inform you if we intend to use your data for such purposes or if we intend to disclose your information to any third party for such purposes.  You can exercise your right to prevent such processing by checking certain boxes on the forms we use to collect your data.  You can also exercise the right at any time by contacting us using the contact details below.
sl_SI: Neosebne podatke lahko posredujemo tretjim osebam, kjer so takšne informacije združene s podobnimi informacijami preostalih uporabnikov naše spletne strani. Tretje osebe lahko na primer obvestimo glede števila enkratnih uporabnikov, ki obiskujejo našo spletno stran, demografskega pregleda skupnosti uporabnikov naše spletne strani, ali dejavnosti, v katere se obiskovalci naših spletnih strani vključujejo med obiskom naše spletne strani. Tretje osebe, katerim lahko te informacije posredujemo, vključujejo izvajalce za oblikovanje, razvoj in gostovanje naše spletne strani.  Vendar pa teh podatkov ne prodajamo, izmenjujemo ali posredujemo tretjim osebam za njihovo lastno korist.  Obvestili vas bomo, če bomo nameravali vaše podatke uporabiti v takšne namene, ali pa če nameravamo vaše informacije tretji osebi razkriti v te namene.  Uveljavljate lahko svojo pravico in preprečite obdelavo teh podatkov, tako da obkljukate določene okvirčke v obrazcih, ki jih uporabljamo za zbiranje vaših podatkov.  To pravico lahko uveljavljate tudi tako, da prek spodnjih kontaktnih podatkov stopite v stik z nami.

en: In the event that we sell or buy any business or assets, in which case we may disclose your personal data to the prospective seller or buyer of such business or assets.  If we or substantially all of our assets are acquired by a third party, in which case personal data held by us about or customers will be one of the transferred assets.
sl_SI: V primeru, da prodamo ali kupimo katerokoli podjetje ali premoženje, lahko vaše osebne podatke razkrijemo bodočem prodajalcu ali kupcu tega podjetja ali premoženja.  V primeru, da nas ali večino našega premoženja kupi tretja oseba, bodo osebni podatki, ki jih shranjujemo o naših strankah, preneseni tako kot druga sredstva.

en: The use of this Website by minors under the age of 16 is subject to the consent of their parent or guardian.  We advise parents or guardians who permit their children to use the Internet that it is important that they communicate with their children about their safety online.
sl_SI: Uporaba te spletne strani s strani mladoletnikov pod 16 letom starosti je predmet soglasja njihovih staršev ali skrbnikov.  Staršem ali skrbnikom, ki svojim otrokom dovoljujejo uporabo interneta svetujemo, da je zelo pomembno, da s svojim otrokom govorijo o varnosti na spletu.

en: Security
sl_SI: Varnost

en: We are committed to ensuring that your information is secure.  As no data transmission over the Internet can be guaranteed as 100% secure, we cannot ensure or warrant the security of any information that you transmit to us and you transfer the data at your own risk.  We endeavour to use the appropriate technical and organizational measures in order to secure the confidentiality of your personal data, to prevent unauthorised or unlawful processing of such personal data, and to protect against accidental or unlawful destruction, accidental loss, alteration or unauthorised disclosure or access and to otherwise protect the security of such personal data.
sl_SI: Zavezani smo temu, da zagotovimo, da so vaše informacije varne.  Glede na to, da noben prenos podatkov prek spleta ne more biti označen kot 100% varen, ne moremo zagotoviti ali jamčiti varnosti nobenih informacij, ki nam jih posredujete, kar pomeni, da podatke prenašate na svojo lastno odgovornost.  Prizadevamo si uporabljati ustrezne tehnične in organizacijske ukrepe, da zagotovimo zaupnost vaših osebnih podatkov, preprečiti nepooblaščeno ali nezakonito obdelavo teh osebnih podatkov, ter varovati pred nenamernim ali nezakonitim uničenjem, nenamerno izgubo, spremembo ali nepooblaščenim razkritjem ali dostopom do teh osebnih podatkov, kot tudi splošno varovanje teh podatkov.

en: Cookies
sl_SI: Piškotki

en: This Website uses cookie technology. A cookie is a small file which asks permission to be placed on your computer’s hard drive.  Once you agree, the file is added and the cookie helps analyse web traffic or lets you know when you visit a particular site.  Cookies allow web applications to respond to you as an individual.  The web application can tailor its operations to your needs, likes and dislikes by gathering and remembering information about your preferences.
sl_SI: Ta spletna stran uporablja tehnologijo piškotkov. Piškotek je majhna datoteka, ki prosi za dovoljenje, da se lahko shrani na trdi disk vašega računalnika.  Ko se strinjate s tem, je datoteka dodana, piškotek pa pomaga analizirati spletni promet ali vas obvesti, ko obiščete določeno stran.  Piškotki omogočajo, da se spletne aplikacije na vas odzivajo kot na posameznika.  Spletna aplikacija lahko svoje delovanje prilagodi vašim potrebam, stvarem ki so vam všeč in tistim, ki vam niso, tako da zbira in si zapomni informacije o vaših priljubljenih nastavitvah.

en: We use traffic log cookies to identify which pages are being used. This helps us analyse data about web page traffic and improve our Website in order to tailor it to customer needs. We only use this information for statistical analysis purposes and then the data is removed from the system. Overall cookies help us provide you with a better Website, by enabling us to monitor which pages you find useful and which you do not. A cookie in no way gives us access to your computer or any information about you, other than the data you choose to share with us. You can choose to accept or decline cookies. Most web browsers automatically accept cookies, but you can modify your browser setting to decline cookies if you prefer. This may prevent you from taking full advantage of the Website.
sl_SI: Uporabljamo piškotke za beleženje prometa, ki prepoznajo, katere strani uporabljate. To nam pomaga analizirati podatke o prometu na spletni strani ter izboljšati našo spletno stran, da jo lahko prilagodimo vašim potrebam. Te informacije uporabljamo le v namene statistične analize, nato pa so odstranjene iz sistema. Na splošno nam piškotki pomagajo, da vam zagotovimo boljšo spletno stran, saj lahko nadziramo, katere strani so za vas uporabne, ter katere niso. Piškotek nam v nobenem primeru ne nudi dostopa do vašega računalnika ali informacij o vas, razen podatkov, za katere se odločite, da jih boste delili z nami. Piškotke lahko sprejmete ali zavrnete. Večina spletnih brskalnikov avtomatsko sprejme piškotke, lahko pa spremenite nastavitve svojega brskalnika in piškotke po želji zavrnete. To lahko prepreči, da v celoti izkoristite spletno stran.

en: If you click on a link to a third party website, such third party may also transmit cookies to you. This Privacy Policy does not cover the use of cookies by any third parties.
sl_SI: Če odprete povezavo spletne strani tretje osebe, vam lahko svoje piškotke posreduje tudi ta tretja oseba. Izjava o varovanju zasebnosti ne vključuje uporabe piškotkov tretjih oseb.

en: List of cookies used by this website:
sl_SI: Seznam piškotkov, ki jih uporablja ta spletna stran:

en: Cookie Name
sl_SI: Ime piškotka

en: Typical Value
sl_SI: Običajna vrednost

en: Purpose
sl_SI: Namen

en: Expires
sl_SI: Iztek

en: Randomly generated alphanumeric string
sl_SI: Naključno ustvarjeni alfanumerični niz

en: Used to identify user session
sl_SI: Uporablja se za prepoznavo seje uporabnika

en: 2 days after creation
sl_SI: 2 dni po kreaciji

en: confirmed
sl_SI: potrjeno

en: Whether the user has seen the sitewide notice regarding the use of cookies
sl_SI: Ali je uporabnik prek strani videl objavo glede uporabe piškotkov

en: 1 year from being set
sl_SI: 1 leto od nastavitve

en: Whether the user can see the O13 forums
sl_SI: Ali si lahko uporabnik ogleduje Č13 forume

en: On session expiry
sl_SI: Ob izteku seje

en: Whether the user has completed required fields of their profile
sl_SI: Ali je uporabnik izpolnil obvezna polja na svojem profilu

en: The locale of the users browser, to display the relevant language to them
sl_SI: Območne nastavitve brskalnikov uporabnikov, da jim je mogoče prikazati primeren jezik

en: Links to other websites
sl_SI: Povezave na druge spletne strani

en: Our Website may, from time to time, contain links to third party websites.  If you follow a link to any of these websites, please note that these websites have their own privacy policies and that we do not accept any responsibility or liability for these policies.  Please check these policies before you submit any personal data to these websites.
sl_SI: Naša spletna stran lahko občasno vsebuje povezave na spletne strani tretjih oseb.  V primeru, da sledite povezavi na katero izmed teh spletnih strani, se morate zavedati, da imajo te spletne strani svoje lastne izjave o varovanju zasebnosti ter ne sprejemamo odgovornosti ali obveznosti za te politike.  Prosimo, da pregledate te politike, preden na te spletne strani pošljete svoje osebne podatke.

en: Access to information
sl_SI: Dostop do informacij

en: You have the right to request a copy of the information held by us about you.  We may charge a fee for this which will not exceed €6.35.  You also have the right to access your data, have changed any inaccuracies in the details we hold about you, the right to object to the use of your data and the right to block any specific uses of your data by contacting us using the contact details below.
sl_SI: Imate pravico, da zahtevate kopijo informacij, ki jih imamo na voljo o vas.  Za to vam lahko zaračunamo plačilo, ki ne bo presegalo 6,35€.  Imate tudi pravico za dostop do svojih podatkov, pravico do spremembe morebitnih nepravilnosti v podatkih, ki jih hranimo o vas, pravico, da ugovarjate uporabi vaših podatkov ter pravico, da preprečite določene uporabe vaših podatkov, tako da stopite v stik z nami prek spodnjih kontaktnih podatkov.

en: Changes to our Privacy Statement
sl_SI: Spremembe naše Izjave o varovanju zasebnosti

en: Any changes to this Privacy Statement will be posted on the Website so you are always aware of what information we collect, how we use it, and under what circumstances, if any, we disclose it. If at any time we decide to use personal data in a manner significantly different from that stated in this Privacy Statement, or otherwise disclosed to you at the time it was collected, we will notify you by email, and you will have a choice as to whether or not we use your information in the new manner.
sl_SI: Morebitne spremembe te Izjave o varovanju zasebnosti bodo objavljene na spletni strani, tako da se boste vedno zavedali, katere informacije zbiramo, kako jih uporabljamo in pod katerimi pogoji jih razkrijemo, če sploh. V primeru, da se kadarkoli odločimo uporabiti osebne podatke na način, ki ni izrecno naveden v Izjavi o varovanju zasebnosti, ali drugače razkrit v času, ko so bili ti podatki zbrani, vas bomo obvestili prek e-pošte, imeli pa boste tudi izbiro, če lahko vaše informacije uporabimo na nov način, ali ne.

en: Find nearby Dojos
sl_SI: Poišči bližnje Dojo-je

en: Media (newspaper/radio)
sl_SI: Mediji (časopis/radio)
